dit is erg lekker bier BREDA JÉ beugelbier proef nu voor het eerst...echt verse koffie RAIFFEISENBANK „Invicta" Gebr. De Jonge Een man die zijn vrouw wil verrassen, komt thuis met een collier. Een vrouw die haar man wil verrassen, komt thuis met Breda Bier drukkerij L 0 neem nu de landbouwer... „ZIERIKZEE EN OMGEVING" sportrijwielcn een „GAZELLE" produkt Gehéél compleet met lamp. slot, jasbeschermer, snelbin der, spatlap, sierbeugel en standaard vanaf f 179,40 Rijwiel- en bromfietshandel Havenpark 20 - Zierikzee ALLES voor binnen- en buitensport firma KOEVOETS Havenpark 5 Zierikzee SUCCESJES Maximaal 4 regeJs l 1,25 Elke regel meer 45 cent Personeel gevraagd; Voor de a.s. zomermaanden: twee nette meisjes. Zéér hoog loon boven de kost! Meerdere hulp aanwezig. Hotel Bakker, Burgh, telef. (01115)228. Huwelijk: Verhuur van gelegenheids kleding. Tijdige bestelling. - „Elegant" kleding. Deurloo, Zierikzee. telef. 2890. Te koop gevraagd: Tweedehands meubelen en antiquiteiten. Overal te ont bieden. Telef. 471, G. Heij- boer, Bogerdweg 47 te Drei- schor. Plakplastic 46 cm breed, in meer dan 80 dessins voorra dig, speciaal voor tafels 90 cm breed. Mol. Nieuwe Boo- gerdstraat. Zierikzee. Laat uw aansteker niet on gevuld liggen! Wij hebben alle gasvullingen, alsmede benzine, capsules en busjes. Sigm. D. C. Viergever, hoek Kraanplein, Zierikzee en Weststraat, Haamstede. Mode-albums „Burda", „Pa ris Succes", „Neues Schnitt", „Astra", „Mode" enz. U vindt nergens zo'n sortering. L. C. Hoogerhuis, Renesse. H.H. veehouders! Wij verzor gen de klauwen van uw melkvee! J. Flikweert Az., Nieuwerkerk, tel. (01114)-442. Huur nieuwe televisie met alle programma's voor een gering bedrag per maand. Geen vooruitbetaling! Altijd recht van koop. Vandaag be steld, morgen geplaatst. Belt (óók 's avonds) Zierikzee no. (01110) 2540. Voor v.ekvrij behangplaksel Mol. Nieuwe Boogerdstraat, Zierikzee. Een pracht tonnetje met si garen, 'n sieraad in uw huis! Sigm. D. C. Viergever, hoek Kraanplein te Zierikzee en Weststraat te Haamstede. Kwasten, rolborstels, pla- muurmessen, schrapers en vele andere artikelen hebben wij voor u in voorraad! Ook isolatiemiddel voor vocht- kringen in muren en pla fonds. Hebt u problemen, zoekt het dan zelf niet uit, maar loopt even binnen bij „Verf en Kleur", Meelstr. 40, Zierikzee. Romantisch? Zeker, maar ook erg verstandig. Mevrouw heeft n.I. een hele serie overtuigende argumenten om juist Breda Bier te kiezen: 1) inhoud liter - 2) beugelsluiting: zo open, zo weer dicht, dus tweede glas even vers als het eerste - 3) ongepasteuriseerd, dus tapvers - 4) de elegante „party"-fles noodt tot gezelligheid-voor-twee - 5) de prijs: drie voor f 1.59 - 6) maar bovenal: wettig gedeponeerd Mooier wonen, behang kopen bij: Mol. Meer dan 200 des sins in voorraad. Nieuwe Boogerdstraat, Zierikzee. Voor het betere genre ge schenken altijd iets aparts! Geschenkenhuis R. den Boer, Dam 11, Zierikzee, tel. 2174. De nieuwste decoratie-be hangsels in: hout, steen, mo- zaiek en riét-imitatie, in voorraad bij: Mol. Nieuwe Boogerdstraat. Zierikzee. Voor snelle levering van „Shell"-produkten: De Braai, Nieuwerkerk, tel. (01114) 377. Voor geboortekaartjes huwelijkskaarten en -circulaires -Jannewekken 11 Zierikze* Ook hij spaart bij onze bank. Modern en veilig. Voor al zijn hartewensen. Doe ais de landbouwer, de notaris, de coupeuse en vele anderen. Spaar bij onze bank.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1965 | | pagina 10