HOOFDSCHOTEL? VLEES Koerswijzigingen in Europa Él DE VIERDE DAG v ..v1 MEER DAN UW BROOD ALLEEN... ZIERIKZEESCHE IVIEUWSBODE uin^s 10 maar. ism Nr. 19752 UI IK DOOK HET WEK EED Ingezonden mededeling De toekomst moet leren of het Westdultse besluit om te „streven naar diplomatieke betrekkingen met Israël" het verstandigste is dat het kabinet In Bonn kon nemen. Zeker is alleen dat het verstandiger is dan de beslissing die men aanvankelijk overwoog, namelijk om de relaties met Egypte af te breken naar aan leiding van het groots ontvangen van de Oostduitse Walter Ulbricht. Minister Schroder was daartegen onder meer omdat het geen zin heeft posities te ontruimen waar Pankow dan op zijn gemak in kan stappen. Maar het voornaamste bezwaar was dat men vreesde (Amerika, Frank rijk en Engeland waarschuwden er voordat andere Arabische landen wellicht zo'n aanstoot zouden nemen, dat ook zij relaties met oost-Duits land zouden aanknopen, waardoor de communistische invloed in dit deel van de ivereld nog zou toene men. De vraag is nu of dit toch niet zal gebeuren, want de idee van Israë lisch-Westduitse diplomatieke be trekkingen schokt de Arabische we reld zeker zeer diep. Het bedenke lijke in de zaak is voorlopig vooral dat Bonn, voor het besluit viel, het beeld vertoonde van een ijverig de libererend kabinet vol innerlijke verdeeldheid met een kanselier die niet weet wat hij wil. Dat Er hard geen kans heeft gezien dit althans nog te bemantelen, heeft zijn status in het de verkiezingen naderend Duitsland en ook daarbuiten geen goed gedaan. Teleurstelling Ronduit teleurstellend is het Oos tenrijkse vonnis van 2XA jaar voor Erich Rajakoxvitsch, voornaam me dewerker van jodenvervolger Adolf Eichman in een oroces waar geen Wener erg enthousiast over was. Maar het geding was hun min of kleintjes uit0f f\et bin^en-ljcthd AMSTERDAM. Op een kruising in Amsterdam is de 67-jarige heer C. Drijver met zijn bromfiets in aan rijding gekomen met een auto. De heer Drijver werd met een grote wond aan het achterhoofd naar het Wilhelmina Gasthuis overgebracht, waar hij bij aankomst bleek te zijn overleden. DORDRECHT. De 44-jarige brom fietser C. G. van Diem uit Papen- drecht, is op een gevaarlijk kruis punt in zijn woonplaats bij het over steken door een auto gegrepen en zodanig gewond, dat hij enkele uren later is overleden. NIJMEGEN. Op de onbewaakte spoorwegovergang ter hoogde van het zweefvliegveld Molden nabij Nij megen, is de 57-jariige L. Verriet uit Groesbeek met zijn fiets tegen de trein Nijmegen-Kranenburg gereden. Hij was op slag dood. NIJMEGEN. In de Tollenstraat in Nijmegen is een tweejarig ziekelijk meisje cm het leven gekomen, door dat een petroleumkacheltje op haar slaapkamer te 'hoog ging branden. UTRECHT. De 24-jarige Suri naamse werkstudent R. F. Matroos, is levenloos aangetroffen in zijn ka mer aan de Abstederdijk in Utrecht. De jongeman is het slachtoffer ge werden van een kolendamp-vergif tiging. UTRECHT. Een agent van de Utiechtse politie, de heer G. Go- mersbach, heeft de 6-jarige Cees Da- nen uit het water van de Weerdsin- gel gered, tei'wijl enkele tientallen omstanders zich daarvoor hadden bepaald tot toekijken en het roepen cm hulp. SMILDE. In Smilde heeft brand gewoed in de grote boerderij van de heer H. Appelo. De brand werd ver oorzaakt door kinderen die met vuur speelden. De landbouwschuur, waar in haver, zaaigranen en stro waren opgeslagen, ging verloren, evenals een deel van 'het woorthuis. GRONINGEN. Bij een brand aan boord van de Nederlandse coaster „Njcrd" is de machinist, de 37-jarige J. Vader, om het leven gekomen. De brand heeft gewoed in de hut van de machinist, toen het schip in de ha ven van Barcelona lag. De hut is uitgebrand, voor het overige heeft het schip geen schade opgelopen. BUSSUM. Niet meer als informa teur, doch als fractievoorzitter van de K.V.P. sprekend, heeft drs. W. K. N. Scmlezer in het t.v.-programma ..Brandpunt" van de K.R.O gezegd, dat de onderhandelingspositie van de P.v.d.A. „als zij tenminste zelf rege ringsverantwoordelijkheid wil dra gen". is versterkt. RIDDERKERK. Een kleine per sonenauto is op de rijksweg tussen Rotterdam en Dordrecht in botsing gekomen met de personenauto van een 71-jarige man uit Nijmegen, die een stukje achteruit reed omdat hij de verkeerde weg was ingeslagen. De vier inzittenden van de eerste wa gen, de heer en mevrouw Rietman uit Zwijndrecht en twee kinderen, werden hierbij vrij ernstig gewond. Zij zijn opgenomen in het gemeen teziekenhuis te Dordrecht. meer opgedrongen door nazijager Simon Wiesenthal en onder druk van de wereldopinie. Het overlijden van de zeldzame beminde president Adolf Scharf ver drong het laatste restje belangstel ling in dat land. Bovendien is de Oostenrijkers niets liever dan zoveel mogelijk de visie in leven te houden dat de Duitsers de kwade pieren waren en de Oostenrijkers eigenlijk niet anders dan lijders onder een bezetting. Alsof er geen enthousiaste nazi-beweging in dit land is geweest. Europese stap De drie Europese gemeenschappen - E.E.G. (economies Eurotom (kern onderzoek) en K.S.G. (kolen en staal) - zullen hun uitvoerende organen laten samensmelten. Dit besluit van de raad van ministers betekent in de eerste plaats dat het iverk gecon centreerd wordt en wellicht wat ef ficiënter kan verlopen. Maar boven dien mag men er van hopen (en daarom pleitte minister Luns er zo lang voor) dal een krachtiger ge meenschapsbeleid tot stand kan ko men als in 1967 alle sociaal-econo mische kwesties onder één orgaan komen. Brussel wordt nu de Europese hoofdstad. De invloed van de natio nale regeringen wordt xoellicht wat teruggedrongen. Daarom is het enigs zins verbazend dat Frankrijk met deze gang van zaken heeft inge stemd. Immers de Gaulle is niet zo voor dergelijke supra-nationale in stellingen: in zijn „Europa der Va derlanden" moeten liever de rege ringen onder elkaar maar overeen-- komen wat gedaan moet worden. Luxemburg Onhoudbaar bij het nu genomen principe-besluit is, dat Luxemburg ter compensatie - als over twee jaar alles in kannen en kruiken is - voor het verlies van de Hoge Autoriteit der K.S.G. een stél Europese insti tuten krijgt, plus een aantal bijeen komsten van diverse Europese in stellingen, die dan in Luxemburg zullen vergaderen, maar alle stukken uit Brussel moeten laten halen en daar weer naar toe moeten laten te rugbrengen. Dat zal op de duur wel weer afbrokkelen. Het besluit van nu is geen gerin ge stap. Maar de voornaamste stap zou toch pas zijn, wanneer het Euro pese parlement van StraatsbiLrg ook werkelijk zeggenschap krijgt. De toestand van nu is onder meer zo onbevredigend omdat het werk van de raad van ministers en de com missies - waarbij financieel zeer in grijpende beslissingen vallen - ge beurt zonder effectieve controle door dit parlement, een van de eerste vereisten voor een democratische gang van zaken. Zodra u méér verdient dan „goed uw brood" alleen, is het tijd voor u om naar de N.M.B. te gaan om er over be leggen of sparen te praten. Want bij de N.M.B. krijgt u een deskundig én persoonlijk advies. En bij de N.M.B. verdient uw geld er weer een belegde boterham voor u bij! NEDERLANDSCHE MIDDENSTANDSBANK De bank waar u zich thuis voelt! Zierikzec: Lange Nobelstraat 8 Schouiveii-Duivelandse Sportspiegel Zierikzee won voor eigen publiek van Kruisland Renesse be haalde de punten in de wedstrijd tegen Dreischor MEVO-Bruse Boys eindigde in gelyk spel (1-1) Brouwershaven stuurde Kloe- tinge-reserves niet lege handen naar huis Oude kiezers MOSKOU, 14-3. Bij de ge meenteraadsverkiezingen die zondag in tien Sowjet-repu- blieken zijn gehouden heeft in een dorp in Azerbeidsjan een 116-jarige man zijn stem uit gebracht, vergezeld van twee broers van resp. 100 en 96 jaar. VOETBAL K.N.V.B. Zierikzee heeft voor eigen publiek, in de 4e klas G, de strijd tegen Kruisland met 1 weten te winnen waar mee eigenlijk alles is gezegd. Bij Zierikzee, dat vaak een grote veldmeerderlieid had, faalde de voorhoede volkomen. In deze linie, ivaarin elke samenhang ontbrak, liet ook 'de schol vaardig heid veel te wensen over. Opmerke lijk was wel dat r.haif Krips nog de meeste schoten op het doel afvuur de. Zierikzee heeft nog de kans een belangrijke rol te spelen bij het be zetten van de bovenste plaats maar dan zal er snel een wending ten goede moeten komen. DIVO, dat voor eigen publiek een moeilijk te kloppen tegenstander is, zette S.C. Gastel de voet lelijk dwars door de leiders een kostbaar puntje te ont futselen (0-0). S.C. Gastel heeft nu weer net zoveel verliespunten gekre gen als Zierikzee. De Schutters en Oude Molen deelden op het veld van eerstgenoemde de puntjes broeder lijk. S.C. Gastel 16 12 2 2 50-21 26 Zierikzee 14 11 0 3 46-24 22 De Schutters 15 6 4 5 36-3S 16 Halsteren 15 6 4 5 29-31 16 Vosmeer 14 7 1 6 27-29 15 Oude Molen 16 5 5 6 34-34 15 Burgh 16 6 2 8 31-38 14 DIVO 14 3 7 4 16-19 13 Kruisland 15 5 3 7 30-34 13 RKFC 15 5 3 7 24-30 13 Nw. Borgvliet 16 4 1 11 27-42 9 NVS 14 2 4 8 30-40 8 AFD. ZEELAND. ZONDAGCOM- PETITIE. In de le klas B toonde RenesSe zich in eigen huis met ruim verschil (7-1) de meerdere over Dreischor. Zonnemaire zag ook te gen Kruiningen geen kans enige winst te boeken daar de bezoekers met een 5-1 zege huiswaarts konden keren. De Zierikzee-reserves kwa men uitstekend voor de dag met een 2-0 overwinning bij Luctor waardoor zij oprukten naar de 3e plaats op de ranglijst. Hansweertse Boys kwam weer een stapje dichter bij de kam pioenstitel dank.zij een 2-0 overwin ning op het bezoekende Patrijzen. Hansw. Boys 16 12 2 2 63-22 26 Renesse 15 11 0 4 69-24 22 Zierikzee II 13 7 2 4 37-31 16 Luctor 15 7 2 6 30-34 16 Patrijzen 13 7 1 5 46-28 15 Robur 13 7 1 5 28-26 15 Dreischor 15 7 0 8 44-54 14 Kruiningen 15 5 2 8 34-42 12 Kwadendarnme 14 2 4 8 25-40 8 Zonnemaire 15 0 0 15 18-95 0 In de 2e klas C hadden de reser ves van Renesse niet veel moeite om Dreischor II in eigen huis een zware 11-0 nederlaag te bezorgen. SVOWK slaagde er in Zierikzee UI op de ranglijst te passeren dank zij een 3-0 overwinning bij Zonnemaire II. Burgh II 13 11 1 1 78-18 23 Renesse U 13 11 0 2 85-21 22 SVOWK 11 4 3 4 31-36 11 Zierikzee III 12 5 1 6 37-36 U Zonnemaire II 10 0 1 9 6-68 1 Dreischor II 11 0 2 9 9-68 0 2 pnt. i.m. ZATERDAGCOMPETITIE. De be langrijke ontmoeting in de le klas tussen de twee nog - in degradatie gevaar verkerende elftallen MEVO en Bruse Boys is óp het sportpark Bannink geëindigd in een 1-1 gelijk spel, wat voor beiden een belang rijk winstpuntje betekende. Klaar blijkelijk drukte het belang van de ze wedstrijd op de spelers daar het spel van beide teams zeker midner was dan hetgeen in de laatste wed strijden werd vertoond. Wolfaarts dijk liep weer twee puntjes op het niet spelende Hoek in door een 6-1 overwinning op hekkeshdter AZVV II. Zaamslag inkasseerde in eigen huis een 5-1 nederlaag tegen We- meldinge terwijl Beren zich voor eigen publiek met 4-1 zag geklopt door Kapelle. Middelburg leed zijn vijfde nederlaag in successie tegen Spin dat met een 5-4 zege naar huis kon keren. Akke knikte en stak een sigaret op. „Ik antwoordde, dat je misschien de stad in was om een kookboek te kopen. Je had z'n gezicht eens moe ten zien". „Een kookboek.Tjitske schoot in een lach. „Kind, hoe durf je. „Je moet niet alles van 'm nemen. Je bent zijn slaaf niet". „Een kookboek...." herhaalde Tjitske en lachte opnieuw. „Die zit z'n eigen beven suf te peinzen over dat kookboek", Akke haalde haar schouders op. „Heeft-ie tenminste bezigheid. Weet je.die man verveelt zich gruwe lijk En daar worden de mensen sik keneurig van". „Meid, je praat als een professor" Hoofdstuk 4 Akke is niet bang De zomer spoedde zich ten einde en het najaar kwam, Akke werkte van 's morgens acht tot 's avonds ze ven in „het huis", zoals de woning van de oud-nctaris algemeen werd genoemd en kon uitstekend overweg met de huishoudster, die ze zoveel mogelijk werk uit de handen nam. Gedurende de maanden, dat ze bij de oude notaris overhuis kwam, had ze ook enkele familieleden gezien, die zich kwamen overtuigen van de toestand van de zieke. En daar het nu wel vaker gebeurde, dat Akke een kopje thee boven bracht, of op Feuilleton door H. van Ommc de vastgestelde tijd er voor zorgde, dat de oude man zijn medicijnen in nam, hoorde ze hem een keer zeg gen, na het bezoek van één zijner broers: „Ze zitten allemaal op m'n dood te wachten om m'n centen te kunnen inpikken, Akke. En als het aan hen neg maar goed besteed was, maar niemand kent de waarde van het geld. Geen van mijn_ broers en zusters, neven en nichten zijn ook maar enigszins geslaagd in het le ven. Allemaal sufferds, die niet ver der kijken dan hun neus lang is en al tevreden zijn, als ze een baantje hebben, waarin ze verzorgd worden tot hun dood toe. Hard werken om een beetje vooruit te komen in de wereld, hebben ze allemaal een he kel aan. Waarom heb jij eigenlijk niet gestudeerd?" Akke schrok op. Hoewel ze er al enigszins aan gewend was, dat hij sems van de hak op de tak sprong, overrompelde haar deze vraag. In de regel zat ze niet gauw om een antwoord verlegen en ook ditmaal antwoordde ze ad-rom: „In dit le ven zijn nu eenmaal heren en knech ten nodig, notaris. Al9 iedereen bij voorbeeld notaris was geworden, le den we allemaal gebrek". „Dat is een dooddoener", mopperde hij. „Wat had je voor cijfers -op de lagere school voor tastl? En lezen en schrijven?" Akke stond in haar gebruikelijke houding, als hij het woord tot haar richtte: met haar handen onder het schort. „Precies weet ik dat niet meer maar op school was ik in ieder geval lang niet de slechtste, notaris". Hij keek haarspottend aan. Toen keek hij rond op zijn bed. dat be zaaid lag met boeken, schriften, pa pieren en kranten. Toen greep hij een blocnote en een potlood, bood het haar aan en antwoordde: „Be wijs het. Schrijf enkele regels en improviseer zelf, als je tenminste dit woord verstaat". Het meisje aarzelde een ogenblik en greep toen zonder de man aan tekijken het papier en het potlood, ging op een stoel zitten en begon, zender er eerst over na te denken, te schrijven. Na enkele minuten hield ze op, las het geschrevene nog eens na en overhandigde het toen aan de zieke. De man bekeek het en las overluid: „Het notariaat is een ambt, dat zeer veel studie vereist, waarvoor men terdege op de hoogte meet zijn 'van bepaalde wetten en pas na jarenlange ervaring zullen de uitblinkers in staat zijn zich op te werken tot candidaat, waarna het nog van veel factoren afhankelijk is of men ooit in aanmerking zal komen voor op een standplaats". Hij knikte goedkeurend en keek haar daarna met fonkelende ogen aan. „Je houdt me voor de gek, want je hebt meer gehad dan de lagere school". „Ik heb ulo-diploma, maar dat hebt u me niet gevraagd", ant woordde Akke. Hij legde de blocnote neer en schoof zijn bril omhoog. „Zo, zo, ulo-diploma en dan als resultaat van deze opvoeding: werkster. De weg van de minste weerstand. Waarom zit je niet op een kantoor?" Akke werd bleek en op afgeme ten toon .sprak ze: „Er kunnen zich in het leven omstandigheden voor doen, waardoor je geen andere keus meer hebt". Wordt vervolgd) Hoek 15 11 2 2 60-20 24 Wemeldinge 15 8 3 4 48-27 19 Wolfaartsdijk 11 8 2 1 51-17 18 Middelburg 14 8 0 6 43-21 16 Kapelle 12 7 1 4 37-29 15 Beren 14 6 3 5 32-30 15 Zaamslag 11 5 1 5 31-37 11 Nieuwdorp 13 3 4 6 30-44 10 Spui 13 4 2 7 23-37 10 MEVO 13 2 3 8 11-40 7 Bruse Boys 14 2 3 9 20-43 7 AZVV II 12 2 0 10 20-5S 4 Automatisch eten en drinken'" UTRECHT. 13-3. De re»lour«l(«- gebouwtjes op de Amsterdamse per runs, die allang niet meer aan de moderne eisen voldeden, .i/k'rt wor- den vervangen door moderne auto matieken, waarin •.i'p!oa:s is ui 1 en omgeving van automaten. De ui:i- gers kunnen er automat:..en tien en drinken, want de liartwr. ter! in:; die ze loensen kunnen ze f ecu reek-: automaten tevoorschijn halen Half oktober moet hel werk volio-ud zijn. Op het vijfde perrson is de nieuwe automatiek al klaar. hn.,tcrdaiu s het eerste station In Vaderland 1 raar automatisch eten en drinker of uile perrons mogelijk wordt. In l:irecht staat zo'n automaat al up een ran de perrons. De automatieken betekenen voor N.S. geen personeelsbesparivg hoewel de vroege en late diensten kunnen vervallen. Het voordeel er van is alleen, dat de treinreizigers in een moderne omgeving zichzrif snel kunnen bedienen. LAND- EN TUINBOUW De kalitoestand van het grasland Bij het punt „kali-bemesting" zijn twee dingen van belang de graspro- du'klle (de vocdc; hoeveelheid van 't ejgen bedrijf en de gezondheid van het vee. Legt men te veel nadruk op het laatste, dan komt de graspro- duktie in de verdrukking, tot schade van de bedrijfseconomie. En dit werkt dubbel op. Laat men de K-bemesting weg, of beperkt men deze tot het uiterste, dan daalt de kalitoestand van de grond. Op het zand gaat dit vlug, op veengrond gaat dit geleidelijk. Maar als de ka litoestand daalt, daalt ook het K-ge- ihalte van het gras. De koe neemt minder op, maar geeft ook minder terug. De organische mest, stalmest en gier. gaat minder kali bevatten. Rekent men nog met de oude nor men zeveel kali mei organische mest een klein beetje er bij met kunst mest - dan treedt al spoedig een „te kort" op in het gras. De grasproduk- tie loopt terug. Minder voeder van het eigen bedrijf. Meer aankoop. Hel netto-overschot daalt snel. Het is daarom goed de kalitoestand van de grond degelijk in de gaten te houden. De bij het grondonderzoek geadviseerde hoeveelheid is dan steeds zonder meer noodzakelijk. Een tekort-in het gras wreekt zich in de produktie. Minder voer, meer aan koop. Een eenvoudig „letten" op de kalitoestand van uw grond, kan dit voorkomen. JOHANNESBURG. - Honderden niet-blanke toeschouwers werden op regeringsbevel niet toegelaten tot een stadion in Jchanensburg waar een competitiewedstrijd zou worden gespeeld. Dit was dé eérsle-keer dat de 'bepaling werd toegepast dat bij een voetbalwedstrijd geen blanken en gekleurden tegelijkertijd mogen toezien. tegen Brouwershaven 11 een grote veldmèerderheid aan de dag om uit eindelijk toch nog met 1-0 le ver liezen. Bruse Boys 11 bleef in de running door het bezoekende Zee meeuwen met een 5-2 nederlaag naar Haamstede terug le sturen. WIK 11 10 0 1 88-17 20 In de 2e klas A moest Brouwers haven zich nog terdege inspannen om de reserves van Kloetinge met lege handen naar huis te kunnen sturen (3-2\ Duiveland, met inval lers voor r.achter Dorst en l.binnen v. Dijke, zag te Oosterland geen kans leider Wissenkerke van het lijf te houden (0-4). Te Nieuwerkcrk bood SKNWK het bezoekende Veere uitstekend partij. Tot 10 .min. voor tijd hadden de blauw-zwarten zelfs een 1-0 voorsprong die zelfs opge voerd had kunnen worden als de scheidsrechter niet een geheide straf schop over het hoofd had gezien. Nu slaagde Veere er in de laatste 10 min. nog in twee doelpunten te sco ren (1-2), waarmee het lot van SK NWK nu wel zo goed als zeker is bezegeld. Oostkapelle bleef op eigen grondgebied met 5-1 de baas over Wolfaartsdijk II, terwijl Colijns- plaatse Boys tegen het bezoekende Serooskerke eindelijk weer eens een overwinning kon boeken (3-2). Wissenkerke 15 13 1 2 117-18 26 Br.haven 14 10 2 2 60-22 22 Veere 16 9 2 5 43-28 20 Colpl. Boys 15 8 1 6 49-35 17 Kloetinge II 14 7 0 7 34-47 14 Duiveland 13 5 2 6 36-62 12 Oostkapelle 13 5 0 8 41-71 10 Serooskerke 13 3 2 8 23-34 S Wolf aartsdijk 13 2 2 9 32-75 6 SKNWK 14 2 0 12 23-67 2 2 pnt. i.m. In de 3e klas C legden de MEVO- reserves op het sportpark Bannink Zwaluwen 12 9 2 1 42-11 20 Bruse Boys II 12 9 1 2 59-23 19 MEVO II 12 5 0 7 34-37 10 Zeemeeuwen 11 4 0 7 39-44 8 Br.haven II 11 3 0 S 14-51 6 SKNWK II 10 2 1 7 17-45 5 Zxoaluwen II 9 0 0 9 10-63 0 JUNIOREN. In groep A I loonde Zierikzee A I zich in eigen huis heer en meester tegen Zeeland Sport A I dat met een sprekende 10-0 neder laag de reis naar Vlissingen kon aanvaarden. In groep A IV kwam Renesse A I te Zierikzee lot een vlotte 8-1 overwinning tegen MEVO A I. De wedstrijd lussen Bruse Boys A I en Zierikzee A II werd uitge steld. Renesse AI 11 11 0 0 89- 5 22 Bruse Boys AI 10 6 1 3 46-27 13 Zierikzee A II 11 3 17 19-50 7 Duiveland AI 10 2 2 6 23-55 6 MEVO AI 10 1 2 7 24-65 4 In groep A VI kwam Nieuwdorp A I bij Burgh A 1 niet opdagen. In groep B IX moest Dreischor B I een zware krachtsinspanning leveren om MEVO B I met lege handen naar Zierikzee terug te sturen (2-1). Drei schor B I kon nu de leiding van het niet spelende Bruse Boys B 1 over nemen. Dreischor BI 11 9 1 1 32-17 19 Bruse Boys BI 10 8 1 1 54- 6 17 MEVO BI 12 6 3 3 38-11 15 Zierikzee B I 11 4 2 5 35-17 10 SKNWK BI 10 1 1 S S-3S 3 Zierikzee B II 10 0 0 10 3-S1 0 In groep B X was het zaterdag een goede dag voor WIK B I. Zelf slaagden de jongens uit Kerkwerve er te Scharendijke in met 3-1 van hekkesluiter Zwaluxoen B I te win nen. Renesse B I hielp de groen- witten nog een handje door hun naaste concurrent Brouxcershaven B 1 in eigen huis met 1-0 te klop pen. WIK BI 10 S 1 1 50- 9 17 Br.haven BI 10 6 2 2 35-13 14 Renesse BI 13 5 1 7 17-33 11 Burgh BI 9 4 1 4 20-19 9 Zwaluwen BI 10 0 1 9 4-52 1 Ingezonden mededeling

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1965 | | pagina 7