Er komt vermakelijkheidsbelasting op plezier-rondvaarten maar f O i Ct Fractieleiders: Geen bezwaren voor aanvaarding goedkeuringswet Nederland doet mee in satelliet-projekt Israël en West-Duitsland STAD EN EILAND STAD EN EILAND Zierikzrese Wang lilijft behouden Ingezonden mededeling p* is net zo lekker als de duurste Amerikaan! Moderne mensen houden zichzelf niet voor de gek. Dat lekkere sigaretten niet duur behoeven te zijn, bewijst Silky: 20 heerlijke Amerikanen van eerste klas plantage-tabakken voor «y ZIEIUKZEE. 9-::. Tot tact heffen van vermakelijkheidsbelasting op georganiseerde rondvaarten, e.d. „welke geheel cf hoofdzakelijk bin nen de gemeente worden gehouden", heeft de gemeenteraad op de dins dagavond, coder voorzitterschap van Lurgemeester mr. F. Th. Dijckmees- ter, gehouden vergadering besloten, liet betreft hier rondvaarten, die dcor parlikulieren worden georgani- setrd en pleziervaarten. Helemaal vanzelf ging het desbetreffende voorstel tr niet door, want er waren wel enkele facetten, die om een na dere toelichting vroegen. Vooral ging het daarbij cm de inlas „geheel of gedeeltelijk", want gemeend werd - met name door de heer M. C. Ver- heyen - dat hierdoor in de praktijk wel eens misverstand zou kunnen ontstaan. Medegedeeld werd door de voorzitter in dit verband, dat een groot eel van de Oosterschelde tot het territorium van Zierikzee be hoort, ites waarvan het merendeel der raadsleden wel opkeek. De heer Coumou wilde de term „binnen de 'gemeente" nader gepre ciseerd zien, waarna de voorzitter kwam met zijn mededeling over de Oosterschelde als Zieri'kzees' terri toir. Sportvissers vallen niet onder de bepaling, maar wel als zij in ge organiseerd verband gaan varen en aan ten exploitant van een vaartuig geld 'betalen cm de vaartocht te ma ken .De heer de Moor was bang dat ondernemers - hij noemde in dit ver band de R.T.M. - van een andere plaats uit zouden gaan varen, gezien het feit dat straks door Zierikzee vermaikelij'kheidsbelasting wordt in gevoerd. „Kunnen we daardoor geen gasten kwijt raken", zo vroeg hij. De 'heer Coumou 'herinnerde er aan dat bv. de „Jacolga" vroeger van Burghsluis uit voer en op verzoek van de Zierikzeese V.V.V. van Zie rikzee uit is 'gaan varen. Wethouder Koevoets vond het vermakelijkheids- element in de rondvaarten zo evi dent als wat en achtte de heffing van belasting dan ook een kwesti,e van billijkheid. De heer Doeleman vond de belasting toch wel een beet je gevaarlijk, gelet op het feit dat het toerisme voor Zierikzee de twee de „industrie" moet .genoemd wor den. Belasting betalen doet nu een maal niet prettig aan. „We moeten ih'ier niet toe naar een systeem als in Valkenburg en we dienen blij te zijn dat de mensen naar Zierikzee willen komen",aldus deze spr. Wet houder Koevoets vond de maatregel niet zo ingrijpend 'dat wijziging van de rondvaartplannen der onderne mers en partikulieren moet worden gevreesd. De (heer Simmers was toch wel wat bevreesd 'dat 'de rondvaart- schepen elders ligplaats 'gaan kiezen, om de belasting te omzeilen. De heer Verheijen wilde bet voorstel van b. en w. amenderen in dier voege, dat gespreken wordt van schepen, die van Zierikzee uitvaren, om de z.i. misleidende kansen van het „geheel of gedeeltelijk binnen 'd'e gemeente" weg te nemen. M.a.w. de heffing geldt alleen voor de passagiers die te Zierikzee opstappen. De voorzit ter wees er op dat de gebruikte zin snede cm redenen van jurispruden tie is gehanteerd en gebruikelijk is in de belastingtechnische terminolo gie. In stemming gebracht werd het amendement Verheijen verworpen, waarna het voorstel van b. en w. met 9 tegen 3 stemmen werd aange nomen. Aankopen t.b.v. saneringsplan In snel tempo en met een wellicht door de lente geïnspireerde lichtvoe tigheid werd door de omvangrijke agenda heengewerkt. Zo worden aankopen t.b.v. het saneringsplan tot een bedrag van f 10.000 voortaan gedelegeerd aan het college van b. en w. De heer Simmers vond het be drag aan de lage kant, de heer Ver heijen meende het tegenovergestelde. Het bleef echter tien mille. Een pachtovereenkomst met de heer J. Legemaate werd ontbonden ver klaard, zulks in' verband met grond- verkoop t.b.v. de bouw van een bungalow voor de he'er W. Hagen aan de Kadeweg. De regeling - reeds vermeld in het uittfoksel van de stukken - met de C.A.V. inzake het overnemen van een - door de bouw van een nieuwe weegbrug - vrijko mend terrein, dat door de C.A.V. van een deugdelijke bestrating zal wor den voorzien, ontmoette geen be zwaar. Goedgevonden werd dat en kele perceeltjes gemeentegrond, ge legen nabij de 's Heer Arendsstraat, worden verkocht aan de heer W. C. C. Timmerman. Een kavel op het oude industrieterrein wordt verkocht aan het te Goes gevestigde bedrijf W. Schipper Zn. N.V. Het is ge legen op de hoek van de Deltastraat en Roompotstraat. Daarmede is het oude industrieterrein - mede gelet op de opties op verschillende perce len - praktisch vol. Met de N.V. Kalkfabriek voorh. van. Dijk Co. te Dordrecht wordt een grondruil aangegaan t.b.v. de aanleg van de zwaaikorh. Mevr. v. d. Werve -Schouls gaf als uiting aan haar voldoening dat hierdoor het laatste stuk grond voor uitvoering van het projekt is verworven. Zij hoopte dat men met de besteding zal rondttomen. De verplaatsingskosten verordening van het Centraal Or gaan zal worden ingevoerd voor het gemeente-personeel. Aanvaard werd de conceptverordening betreffende hulp van gemeenteweg bij de finan ciering van een eigen woning. Benoeming onderwijzers Punt van discussie vormde het vcorstei tot het delegeren van de bevoegdheid tot het benoemen van onderwijzers aan het college van b. en w. De heer Verheijen kon zich met dit voorstel niet verenigen. Be noeming van onderwijzers vond hij nu juist een zaak, waarin typisch de raad dient gemoeid. „Tenslotte is de raad wat het schoolbestuur is van eerv bijzondere school", zo motiveer de hij zijn standpunt. De heer bij de Vaate wilde weten of er in het ver leden wel eens gevallen zijn geweest, waarin met de beslissing moest wor den gewacht op de raad. De heer Dankers wees er op, dat bij aanvaar ding ook de ontslagaanvragen door het college worden behandeld en spr. meende dat dit kensekwenties kan hebben. Ook de herc-n Doeleman en Simmers hadden kritiek op het voor stel. Be wethouder van onderwijs mr. Kcuntng, merkte op dat het college het voorstel „niet zo maar uit de lucht heeft geplukt", maar tenslotte is de dclegeringsmcgelijkheid ge schapen cp grond van een wüziging van de lager onderwijswet. Rechtstreekse voorbeelden van ur gentie tot cnmiddelijke benoeming van onderwijskrachten, kon spr. ech ter niet geven. Hij wilde niet mee gaan met een ander argument van de heer Dankers er op neer komend dat eventueel te benoemen onder wijskrachten niet voldoende „liefde" hebben voor de baan waarnaar zij solliciteerden, als ze niet even kun nen wachten op een raadsbenoeming Het voorstel in stemming gebracht, werd hierna m.a.s. verworpen. Uitgifte prijzen gronden Malta II Een tweede wijziging van de be- zcldigingsverordening januari 1964 ging onder de hamer door. Vastge steld werden de uitgifteprijzen voor gronden in het uitbreidingsplan Mal ta II. In de open bebouwing van het plan kunnen 32 ééngezinswoningen worden gebouwd en vier bungalows. In de halfgesloten bebouwing kun nen worden gebouwd 150 ééngezins woningen in ratiöbouw en verder 30 woningen in 'hoogbouw (3 lagen), alsmede zes winkels en zes wonin gen, een openbaar gebouw, een aan tal autoboxen, een garagebedrijf an nex drie woningen en twee kleuter scholen. De totale oppervlakte van het plan omvat 8 h.a. 72 a. en 40 c.a.; de oppervlakte nuttig bouwterrein 4 h.a. 76 a. 20 c.a. Met de grondkos- ten is totaal gemoeid een bedrag van f 1.432.378. Een ander interessant voorstel van b. en w. was m.b.t. het handhaven van de Waag. Men herinnert zich dat destyds een voorstel tot ophef fing aan de raad werd voorgelegd. Er waren toen veel bezwaren tegen opheffing. Het college nam het voor stel terug en kwam ditmaal met een nieuw voorstel. Contact is opgenomen met slagers en veehandelaren, die bereid bleken een belangrijk hoger tarief voor ge bruik van de Waag te betalen. De heer Simmers achtte deze verhoging- redelijk, want er is den slagers en veehandelaren veel aan gelegen dat de Waag er blijft. M.a.s. ging men met het vcorstei akkoord, waarna eveneens m.a.s. tot waagmeester be noemd werd de heer J. W. Roskam. Andere zaken Het aantal wekelijkse lesuren voor het vakonderwijs 1S65 werd vastge steld. Idem het voorschot voor de exploitatievergoeding 1965 voor het bijzonder onderwijs. Een voorstel tot verhoging van de museum-entrée- gelden ontmoette geen bezwaar. Voor volwassenen wordt tie prijs op getrokken tot f 0.50; voor kinderen (tot en met de leeftijd van 12 jaar) tot f 0,25. Voor subsidie in de res tauratie van de Kleine Kerk werd vastgesteld een bedrag van f 2.037,65. Een voorstel m.b.t. de ambtenaren- spaarregeling ging onder de hamei- door, evenals de voorlopige vaststel ling van de gemeente- en bedrijfs- rekeningen 1962, na schriftelijk uit gebracht gunstig rapport van de commissie tot nazien van de ge meentebegroting - en rekening. „ÏJsrt kening" Enige discussie vergde het voor stel van b. en w. de „ijsrekening" te betalen ad f 2.547,77, een koud staar tje van de strenge winter 1963. Eer der besloot de raad dit bedrag niet aan de R.T.M. te betalen, maar Zie rikzee is thans nog als enige debi- trice overgebleven en het college wil van deze schuld af. De heer Doeleman (ook destijds te gen) vond het nog altijd fout. dat de gemeente hiervoor moet opdraaien. De Rijkswaterstaat houdt toch in dergelijke uitzonderlijke gevallen, ook b.v. de verkeersweg Rotterdam- Den Haag schoon en komt later niet met een rekening. De heer de Boer had allerlei (actuele) bezwaren tegen de R.T.M.maar vond het toch niet helemaal rechtvaardig de vervoers maatschappij de dupe te laten wox*- den van de nalatigheid van het rijk. De heer Simmers vond het pijnlijk deze zaak af te stemmen. De heer Doeleman voelde iets voor het (door de heer de Boei- aangevoerde) argu ment, dat men de andere gemeenten niet in de steek kan laten. De heer Verheijen hanteerde de spreuk: „gij' zult geen kwaad met kwaad vergel den" en beklemtoonde dat in die barre tijd de R.T.M. toch een goed stuk werk heeft geleverd. Be voorzitter wees er ep (lat het college destijds betaling al heeft ver dedigd, naar de volgende verdeling: de helft dcor het rijk, 40 procent voor de provincie en 10 procent door de gemeenten. „Men kan tocih niet helemaal zog gen dat het een rijkszaak is", aldus de voorzitter. De heer Doeleman bleef „het extra", dat moest worden gepresteerd, uit een oogpunt van dienstverlening heel gewoon vinden. Tenslotte in stemming gebracht, werd het voorstel van b. en w. tot betaling aangenomen. De voorstellen betrekking hebbend op de wijziging van de bruggeldver- oi'dening, de wijziging van de leges verordening en de voorschottenrege- ling kleuteronderwijs 1965 gingen onder de hamer door. Aangekocht zal worden het perceel Raamstraat 1, i.v.m. de realisering van het sa neringsplan. Be rondvraag Bij de rondvraag deelde de voor zitter - in antwoord op een vraag van de heer Simmers - mede, dat op de dag van de Grevelingendamslui- ting een bijeenkomst in de Concert zaal te Zierikzee zal worden gehou den. Bovendien komt er een speciale tentoonstelling bij gelegenheid van dit historisch gebeuren. De heer B. Leijdekker attendeerde op een door jongelui gestichte brand midden in de stad op straat. Over de gang van zaken hadden de voorzitter verschil lende lezingen bereikt. Hij zou het wel goed vinden, wanneer in derge lijke sitüaties de burgerij handelend optrad en niet alles overliet aan het gemeentelijk apparaat. De heer bij de Vaate tenslotte vroeg aandacht voor het euvel dat - via het riool - olie in de zoete gracht loopt, waardoor recentelijk talrijke eenden cm het leven zijn ge komen. Wethouder Koevoets deelde mede, dat contact wordt opgenomen met de garagehouders om herhaling te voor komen. „In feite is het al verboden, krachtens de politieverordening", zo vulde de voorzitter aan, waarna sliuting der vergadering. VOLLENHOVE. "Woensdagmorgen is de vijftienjarige fabrieksarbeider T. Jordens uit Vol'len'hove met zijn bromfiets -in volle vaart tegen een hem passerende autobus gebotst. Hij werd daarbij zo zwaar gewond, dat hi; 'korte tijd later in een ziekenhuis is overleden. De republiek Jemen heeft beslo ten zijn zaakgelastigde in Bonn on middellijk terug te roepen. (Deze stap houdt verband met het West- duitse besluit, diplomatieke verbin dingen met Israël aan te knopen). CULVER CITY (Californië), 10-3. De komende lancering van een nieuwe communicatie-satelliet, wel licht in april, zal ook voor Neder land van grote betekenis zijn. De hoofddirectie van de P.T.T. in Ne derland namelijk heeft meegedeeld, dat ons land (ook) meespeelt in dit project, waaraan de naam HS-303 werd gegeven. Via de satelliet, die de naam „Eerly Bird" heeft gekregen, zullen, zo is desgevraagd (bevestigd, ook Ne derlandse telefoongesprekken met Amerika kunnen worden gevoerd. Het ligt in de bedoeling de „Early Bird" na de lancering gedurende een periode van drie maanden te be proeven, waarna - als alles goed gaat en goed blijft 'gaan - het ruim tevaartuig operationeel wordt en zal worden gebruikt voor het afwikke len van intercontinentaal communi catieverkeer. Zowel in de experi mentele periode als daarna zal de „Early Bird" fungeren als interme diair tussen west-Europa en Ameri kaanse telefoongebruikers. JERUZALEM, 10-3. Dr. Kurt Bir- renbadh, de speciale afgezant van de Westduitse kanselier Ludwig Erhard heeft aangeboden diplomatieke be trekkingen met Israël aan te kno pen, zo deelt het ministerie van bui tenlandse zaken in Jeruzalem mee. Het partijloze Israëlische blad „Yediot A'hronot" meent te weten dat west-Duitsland een ambassade in Jeruzalem wil vestigen en niet in Tel Aviv, waar die van de andere grote landen zijn. Verscheidene ibladen schrijven dat premier Levi Eshkol er op staat, dat de bondsrepubliek haar militaire verplichtingen jegens Israël nakomt. De ontsnapte Finse adelaar gevangen LONDEN, 10-3. „Goldie", de Finse adelaar die na zijn ontsnapping in Londen uit zijn dierentuin een be roemde figuur geworden .was, is dinsdag in de ochtetidschemev door bewakers van de 'dierentuin einde lijk overmeesterd. Zijn vrijheid heeft 11 dagen geduurd er. in die tijd heeft hij gemakkelijk zijn kostje kunnen opscharrelen. ZONNEMAIRE Vergadering Oranjevereniging Onder voorzitterschap van de heer J. J. C. de Vlieger vond alhier een behoorlijk bezochte vergadering plaats van d'e Oranjevereniging. De secr.-penningmeester, d'e heer J. van Vossen, gaf een overzicht van de fi nanciële toestand van d'e vereniging, welke niet slecht is. Als er echter op 5 mei a.s. een feest zal worden gehouden, 'gaat dit natuurlijk een flink bedrag kosten. In de kascomrriissie voor 1965 werden benoemd de heren P. K. de Vlieger en Joh. Stoel. De aftredende 'bestuursleden, M. van Nieuwen- huijzen en L. B. van Ast werden met algemene stemmen herkozen. In bespreking kwam vervolgens de samenstelling van een program ma voor 5 meli a.s. Getracht zal wor den 'een optocht te houden en verder school- en volksspelen. Tot slot van d'eze vergadering vertoonde de 'heer de Vlieger enige films van vorige feestelijkheden te Zonnemaire, wat bij de aanwezigen zeer in de smaak viel. Contactmiddag bejaarden Dinsdag was er weer een feeste lijke bijeenkomst voor de bejaarden van Zonnemaire er. Noordgouwe. Met het zingen van Ps. 95 1, 3, 4, werd déze middag geopend, waarna d's. Feunekes voorging in gebed. Na de 'bijbellezing werd 'gezongen gez. 112 1, 2, 4, en thee weid gepresen teerd door ertige leden van de vrou wenvereniging A.Z.E. De middag werd1 verder gevuld met voordrach ten in ernst en luim. Aan het slot dankte ds heer Goossen uit Noord- gouwe namens de 'bejaarden voor de prettige middag, waarna besloten werd met het zingen van gez. 50 1 en 2. AMSTERDAM, 10-3. Dr. A. Von deling, voorzitter van de Tweede Kamerfractie van de Partij van de Arbeid, zei woensdagmorgen: „Ik ben bly met deze verloving cm meer dan één reden: omdat - natuurlyk - de verloofden en hun ouders dat zijn, omdat de verloof den, kennelijk onbelemmerd, de keuze van hun hart hebben kunnen velgen en omdat, zoals ik een goed jaar geleden in de Kamer al mocht zeggen, deer een aanstaand huwelijk van de prinses met een Nederlander het innig contact met Nederland en de Nederlandse levenssfeer niet ver leren gaat. Natuurlijk zal de goed keuringswet onze stem krijgen". DEN HAAG, 10-3. „Ik ben 'bijzon der verheugd dat prinses Margriet de man van haar hart krijgt", aldus heeft mr. W. J. Geertsema, voorzit ter van .de fractie van de V.V.D. in d'e Tweede Kamer, 'desgevraagd aan 'het A.N.P. meegedeeld. Hij voegde aan zijn korte verkla ring nog toe, dat 'het feit dat de ver loofde van de prinses een gewone Nederlander 'is, elke mogelijkheid van een huwelijk uit berekening ulitsluit. Oök 'daarover uitte de heer Geertsema zijn vreugde. De heer C. j. van der Ploeg, plaats vervangend voorzitter van de K.V. P.-fractie in de Tweede Kamer, toonde zich bijzonder verheugd over het feit, dat in ons democratische Nederland een 'huwelijk tussen prin ses en gewone burger mogelijk is. Hij zag geen enkel ibezwaar voor re gering en parlement oni de goedkeu ringswet voor 'het huwelijk te aan vaarden. „Ilk ben blij met deze verloving", zo zei 'de C.H.U.-fractieleider uit de Tweede Kamer, mr. Beernink. „Ik 'heb de indruk", .zo vervolgde hij, „'dat ons volk er net zo over zal den ken. De toestand in het midden van de twintigste eeuw brengt mee, dat we niet langer kunnen vasthouden aan oude 'gewoonten, die eeuwen lang voor vorstelijke personen heb ben gegolden. Deze verbintenis van prinses Margriet met een telg uit een oud Nederlands geslacht zal de instemming van zeer velen kunnen hebben". Mr. Beernink bleek van mening, dat een toestemming tot het huwe lijk 'bij de Staten-Generaal niet veel moeilijkheden zal kunnen opleveren. „Ik verheug men altijd als jonge mensen gelukkig zijn", zo verklaar de de fractieleider van de Anti-revo lutionairen in de Tweede Kamer, de (heer Smallen'broek, naar aanleiding van de verloving van prinses Mar- Inqezonden mededeling griet. „Ik wens ze van harte toe, dat ze een mooie toekomst zullen heb ben en dat ze in alle opzichten on der Gods zegen gelukkig zullen worden. Ik zal gaarne meewerken aan de goedkeuringswet voor dit huwelijk" aldus de heer Smallen- broek. BROUWERSHAVEN: Lezing over Canada voor landbouv/vereniging De landbouwvereniging „Brou wershaven" te Brouwershaven hield dinsdagavond in de bovenzaal van hotel „Jacob Cats" een bijeenkomst, waarvoor goede belangstelling be stond. De voorzitter der vereniging, de heer J. A. van Schelven, toonde zich in zijn welkomstwoord dan ook zeer dankbaar voor de goede opkomst en sprak een bijzonder woord van wel kom tot de dames van de plaatse lijke afdeling van de Bond van Plat telandsvrouwen en belangstellenden, ook van buiten de gemeente. Op deze avond hield de heer J. R. v. d. Wekken een lezing over zijn bezoek aan Canada, waar hij zijn dochter en schoonzoon bezocht. Op een vlotte wijze, gekruid met humor, wist de heer v. d. Wekken zijn toe hoorders en vooral de aanwezige landbouwers, te boeien over de weïkwijze der boeren in Canada. Grondig besprak hij, na uitvoerig de reis te hebben verteld, het gebruik van diverse machines, de inrichting der farms, de verscheidenheid van bedrijven zoals landbouw, veebedrij ven, het kweken van minks enz. De aanwezigen genoten zichtbaar en een welverdiend applaus volgde dan ook na afloop. In de pauze tracteerden de plattelandsvrouwen op heerlijk gebak en versnaperingen, waarna de heer Roel v. d. Wekken Jzn., die een jaar in Canada heeft vertoefd, aan de hand van schitterende kleuren dia's over zijn werk op de farms en zijn reis van 24000km door de States verteld Op kundige wijze lichtte hij zijn toehoorders in, waarbij de dia's het hunne bijdroegen. Al met al een zeer leerzame avond, waarvoor de heer van Schelven de heren v. d. Wekken namens de aan wezigen recht hartelijk dankte. Als blijk van erkentelijkheid bood hij hen een attentie aan. De presidente der plattelandsvrou wen, mevr. A. M. Versteeg, onder streepte deze dankwoorden nog eens extra namens haar Bond en vond 'het. fijn, de uitnodiging van do landbouwvereniging te hebben ont vangen. Hopenlijk is dit de eerste stap op een weg tot verder samen werken in de toekomst, waarbij ze de wens uitsprak dat de landbouw vereniging in de toekomst ook ge hoor zal geven aan een uitnodiging van de zijde der plattelandsvrouwen HET ZWAARD VAN PALERMO 53. Verborgen in de schaduw van enkele hoge bomen volgden Arams ogen gespan nen de oude vrouw, die thans behoedzaam haar weg zocht over het oude kerkhof. Veel tijd om zich er over te verbazen, wat zij hier in het holst van de nacht zocht, bleef hem trouwens niet, want een ogenblik la ter zag hij tot zijn verrassing een tweede donkere gestalte opduiken. Hét was een man. gehuld in een wijde mantel. Zich zorgvuldig schuilhoudend bespiedde hij de oude, wier slingerende lantaarn lange lichtstrepen over het pad deed zwaaien. „Hm"mompelde de avonturier, „ik schijn dus niet de enige te zijn, die zich voor deze dienares interesseert. Zou deze onbekende soms ook een oogje hebben op het zwaard van Palermo? Wie zou dat zijn? En wat zoekt de oude vrouw op dit uur van de nacht eigenlijk op een kerkhof?" Vanuit zijn schuilhoek zag hij hoe de lantaarn van de oude plotseling stilhield. Ze bukte zich en scheen een ogenblik aan dachtig over iets gebogen te staan. Wat het was kon hij niet zien. Dan zag hij hoe ze zich weer oprichtte en haastig de doden akker verliet. De onbekende, die haar al door scherp in het oog had gehouden, volgde haar als een schaduw. Snel richtte Aram zich op en sloop ge ruisloos naar de plek waar de oude had ge staan. Een wolk schoof langs de maan, maar toen 't zachte licht een ogenblik later door brak, onderscheidde hij tot zijn verbazing een cud familiegraf. Op deze plaats lagen de telgen van het oude geslacht begraven, dat reeds vele eeuwen over het slot en de om ringende landgoederen geheerst had. En vlak voor hem bevond zich een der laatste stenen. Toen hij zich voorover boog kreeg hij een schok. Want in de steen stond dui delijk gegrift: „Palermo. Geboren 1203.... Gestorven?" Zwijgend staarde de avonturier naar de naam van' zijh vriend.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1965 | | pagina 6