AU! haagse politieke hemel weer wat opgeklaard pieter van vollenhoven - veelzijdig student o.k.g. en pj.g. De Jaarbeurs trekt veel bezoekers „Eén tegen allen"-verrassing te Soestdijk Nasser dreigt Oost- Duitsland erkennen Sportvliegtuigje neergestort SUCCESJES Na alarmerende berichten: Bijzondere manier DEN HAAG, 10-3. Na alarmerende berichten over te grote verschillen van mening tussen de bö de kabi netscrisis betrokken partijen en daar mee de mogelijkheid van een lang durige impasse, werd in de loop van woensdag duidelijk, dat ontspanning was ingetreden. Beraadslaging tussen de heren Beernink, v. d. Ploeg en Smallen- broek enerzijds en tussen de heren Beernink en Geertsema anderzijds, zouden tot een grote mate van over eenstemming op enige knelpunten, waarvoor alternatief-oplossingen ge vonden schijnen te zijn, hebben ge leid. Inhoeverre deze oplossingen ook in de smaak van de informateur, drs. Schmelzer en van de het nauwst bij de crisis betrekken ministers zullen vallen, is uit de aard der zaak niet te voorzien. De betrokken fractieleiders - de heren Van der Ploeg (wnd. K.V. P.), Geertsema (V.V.D.), Smallen- broek (A.R.P.) en Beernink (C.H.U.) - waren woensdagavond iets minder tot pessimisme geneigd dan 24 uur tevoren. De indruk werd gewekt, dat „de nieuwe wegen" om tot een op lossing te komen niet geheel zonder struikelblokjes zijn, maarzij toch wel mogelijkheden tot voortgaan bieden. Aan de Binnenhof is de hoop op een vrjj spoedig einde van de crisis wat sterker geworden. Als meest op timistische verwachting werd uitge- UTRECHT, 9-3. Het is bijzonder druk geweest op 'de «voorjaarsbeurs in Utredht. De politie telde op de parkeerterreinen (inclusief straten) 11.500 auto's, ruim 3800 meer dan op de tweede jaarbeursdag vorig jaar. Voor de politie leverde 'de verkeers stroom weinig moeilijkheden op. Ook de spoorwegen pikt een graantje mee van de 'grote beurs- drukte. Veel exposanten verkiezen de trein boven een afgelegen par keerplaats. Op ihet Utrechtse station is het 's morgens 20 procent drukker clan op een normale dag. De N.S. heeft extra treinen ingelegd en en kele normale treinen versterkt. To tnu toe hebben bezoekers uit 36 landen de Utrechtse beurs be zocht. sproken, dat de informateur waar schijnlijk neg deze week met de vier fractieleiders rond de tafel zal kun nen gaan zitten om het touwtrekken, dat nog om enkele punten gaat, naar overeenstemming te leiden. In het begin van de volgende week zou de informateur het resultaat aan de leden van het demissionaire ka binet kunnen voorleggen. „Nadien zal de tuit weer aan de pot worden gelijmd. Dan kan weer politieke thee worden geschonken", aldus deze meest optimistische ver wachting in Haagse politieke krin gen. Nieuwe wegen Uit informele besprekingen woens dagmorgen tussen de heren Beernink en Geertsema en tussen de heren Beernink, Smallenbroek en Van der Pleeg, was al gebleken dat „nieuwe wegen" voor de oplossing van het radio- en t.v.-bestel open schijnen te staan. Deze „nieuwe wegen" heeft mr. Geertsema met zijn fractiegeno ten besproken. De heer Geertsema verklaarde dat na afloop van het informatieve libe rale fractieberaad. Hij wilde zich over de aard dezer „nieuwe wegen" niet uitlaten. Opdracht„Bezorg verloofde paar een geschenk" SOESTDIJK, 10-3. Het N.C.R.V.- televisieprogramma „Eén tegen al len" is woensdagavond als onderdeel van het nationaal programma de ether ingegaan. De samenstellers van dit massaschouwspel, dat ditmaal de Brabantse gemeente Oirschot in rep en roer bracht, hebben op het laatste moment het programma aangepast aan de nationale gebeurtenis en een onderdeel van dit programma in de tuin van paleis Soestdük laten af spelen. Prinses Margriet en haar ver loofde waren daarvan het middel punt. „Bezorg het verloofde paar een geschenk", luidde de eerste opdracht, die niet werd gegeven door mevrouw Joosten, maar door de burgemeester van Oirschot, die graag op.deze wijze een huldeblijk namens zijn gemeente wilde brengen. Voor de betrokkenen leek het een onmogelijke opgave, maar in Soestdijk had men zich daarop al vele uren tevoren voorbe reid en ook in Oirschot was het be slist geen verrassing. Omstreeks kwart voor tien ver schenen prinses Margriet en haar verloofde op het bordes van het pa leis om getuige te zijn van de hulde die de deputatie uit Oirschot kwam brengen. Deze hulde bestond uit ven- delzwaaien door de heren A. Smet- sers en A. Scheffcrs van het vendel- gilde Onze Lieve Vrouwe Broeder schap uit Oirschot, die aangemoedigd door een veertigtal leden der jaar clubs van de verloofden, die op het bordes een plaatsje hadden gevon den, hun kunsten vertoonden. Prin ses Margriet had de confetti van het verlovingsdiner nog in de haren en haar verloofde droeg deze sporen in de sok die zijn in het gips omhulde voet voorlopig siert. De Oirschctse delegatie bood voorts bloemen aan en hadden ook nog een EIEREXPORT WEER GEDAALD UTRECHT, 10-3. In 'de eerste twee maanden van 'dit jaar zijn er in to taal 267 miljoen consumptie-eieren geëxporteerd. Dit is 23 procent min der dan in dezelfde periode van het vorig jaar. De inleg van broedeieren voor leg rassen in de periode juli '64 tot en met februari '65 is 35 procent lager geweest dan iin 'het tijdvak juli '63 tot en met februari 1964. Als hier geen verandering in komt zal onze totale produktie ook 35 procent lager worden. Dit zei de heer H. H. Garrelds, voorzitter van 'het Produktsohap voor Pluimvee en Eieren tijdens een woensdagmiddag in Utreaht gehou den vergadering van het Produkt- schap. DE NEDERLANDSE PLUIMVEESTAPEL ARNHEM, 10-3. De voorzitter van de Gelderse Christelijke Doeren en Tuindersbond, de heer C. Heij, meent dat Duitsland de Nederlandse eieren kan blijven weren. „Des te eer reden is er voor de vraag of het teisteren deer de stormen van de vrije eccizcmie, dat deze te klein dreigt te worden om de binnenlandse consumptifcbehoeften te dekken". Prinses Irene en haar echtgenoot op Soestdijk SOESTDIJK, 10-3. Prinses Irene en haar echtgenoot prins Charles Hugues hebben woensdagavond het verloofde paar verrast door onver wacht op paleis Soestdijk te komen om prinses Margriet en 'de heer van Vollenhoven geluk te wensen. Zij kwamen om tien over negen op het paleis aan. Zij hebben met een aan tal andere familieleden en intieme vrienden het verlovingsfeest mee- igemaalkt. Het paar arriveerde met een snelle sportauto met Spaans nummerbord en ging via een zij-in gang van het paleis naar binnen. Slechts weinig mensen, die vanaf de straatzijde het door televisielampen verlichte paleis gadesloegen 'hebben iets gemerikt van .de aankomst van prinses Irene en 'haar 'gemaal. geschenk: twee houten stoeltjes, ver sierd met bloemen,, werden het ver loofde paar aangeboden door soldaat A. Wingens uit Heesch van het zes tiende pantser infanterie-bataljon, dat in Oirschot is gelegerd. Prinses Irene Midden tussen de studenten op het bordes stenden ook prinses Chris tina en prinses Irene en haar echt genoot, prins Charles Hugues. Nadat de Oirschotters, die bege leid door rijkspolitie met een vaart van 155 km naar Soestdijk waren gereden, hun opdracht hadden ver vuld en daarvoor een hartelijke dankbetuiging van de verloofden in entvangst hadden genomen, speelde zich voor het bordes een studenti koos slotspel af. Daarvoor zorgden de studenten die hun Pieter toezon gen „Hij heeft gewonnen de zilver vloot" en terwijl een aantal van de Leidse vrienden en vriendinnen reeds afscheid nam van hun jaargenoten, stormde een ander deel naar het ga zon van het paleis, waar tenslotte een zevensprong werd gedanst. Prin ses Margriet maakte daaraan ten slotte zelf een einde door lachend en zwaaiend het paleis weer binnen te gaan. Radioreportage rijtoer van koninklijk gezin HILVERSUM, 10-3. In een natio naal programma zullen donderdag 11 maart van circa 11-16 uur via de radiozenders Hilversum I en Hilver sum II reportages worden verzorgd van ide rijtoer van de 'koninklijke fa milie, de ontvangst in de Eerste Ka mer en de terugkeer naar Huis ten BosCh. CAIRO, 10-3. - „Wanneer West- Duitsland Israël erkent, zullen wij Oost-Duitsland erkennen", zo heeft president Nasser van Egypte ver klaard in een verkiezingsrede te Sje- bine El Kom. Het Egyptische staatshoofd zei voorts, dat dinsdag op de bijeen komst van vertegenwoordigers van Arabische staatshoofden in Cairo be sloten was, alle Arabische ambassa deurs in Bonn onmiddellijk terug te roepen. In zijn toespraak, die door radio- Cairo w.erd uitgezonden, dreigde Nas ser verder, in geval van erkenning van Israël door de Bondsrepubliek, „beslag te laten leggen op alle Duit se eigendommen in Egypte. BREMEN, 8-3. Ongeveer 150.000 ton afval, die in het Ruhrgebied bij de ertsverwerking zijn vrijgekomen (b.v. hoogovenslakken), zullen in april a.s. met rivierschepen naar Emden worden vervoerd. Van daar uit zal dit afval in vrachtauto's over geladen worden, die het naar de zee dijk nabij Norden, in oost-Frisland, zullen brengen. Hier zal dit industri ële afval bij de dijk in zee worden gestort, cm deze te versterken. Men wil pogen op deze wijze de dijk ook tegen bijzonder hevige stormvloe den bestand te maken. Bouwen achtergebleven in de produktiviteits- ontwikkeling UTRECHT, 10-3. Het bouwen is in zijn produktiviteitsontwikkeling ach tergebleven bij versdhillende andere bedrijfstakken. Als dit een permanent verschijn sel wordt, zou dit tot 'gevolg hebben dat de bouwwerken relatief steeds duurder worden ten opzichte van an dere artikelen. De vraag naar bouw- produkten zou ihierdoor relatief ver minderd worden, ihetgeen de econo mische positie van het bouwbedrijf als zodanig kan 'aantasten. In dat geval blijft de noodzakelijke voor ziening met woningen, kantoren, fa brieken, scholen, kerken en alle an dere 'bouwwerken, hetzij in kwanti tatieve, hetzij in 'kwalitatieve zin, achter 'bij de verdere welvaartsont wikkeling van onze maatschappij. Dit verklaarde ir. H. B. J. Witte, burgemeester van Eindhoven en voorzitter van de Stichting Bouw research, dn Utrecht op een bijeen komst van de stichting op de voor- jaargbeurs. Drie inzittenden gedood WINKEL, 10-3. In het plaatsje Winkel in Noord-Holland is woens dagmiddag om 14.45 uur een parti culier sportvliegtuigje van het type Mourane-Saulnier neergestort. Alle drie de inzittenden, de 'bestuurder, J. BlauWboer, 75 jaar oud en lid van de 'gemeenteraad van Winkel, d'e 67- jarige voormalige wethouder T. Posthumus en de 63-jarige J. de Viries kwamen daarbij om het leven. Bet vliegtuigje, dat geen radio aan boord ha'd, was om 13.51 vanuit Hil versum opgestegen. Het stortte neer in de Poststraat, op korte afstand van een school en op 300 meter af stand van de woonhuizen van de inzittenden, die eikaars buren wa ren. Het vliegtuigje droeg het ken teken PH-AAE. Kraiislegging te Eede door prov. bestuur van Zeeland MIDDELBURG, 10-3. Op 13 maart 1945 overschreed Hare Majesteit Ko ningin Wiihehmino bij Eede onder de gemeente Aardenburg de grens tussen België en Zeeuwsch-Vlaande ren en betrad voor de eerste maal het door de geallieerden bevrijde gedeelte van Nederland. Het provin ciaal bestuur van Zeeland zal zater dag, 13 maart, 11 uur, ter herden- king van dit historisch gebeuren bij het op 13 maart 1954 door Have Ma jesteit Kon. Juliana onthulde mo nument te Eede een krans leggen. Behalve rechtenstudie: sport en muziek Hij betoogde dit op de in Arnhem gehouden algemene ledenvergade ring van de Gelderse C.B.T.B. De heer Heij pleitte verder voor veiling concentratie, een gecoördineerder af zet van agrarische produkten en vooral verbetering van de marktpo sitie. Hij achtte het veilingwezen het sterkste punt van de tuinbouw. „Als de agrarische produktie een bepaal de sluis moet passeren, is het moge lijk produktie en marktaanbod te ontkoppelen. Zonder deze ontkoppe ling wordt een goede oogst „gestraft met een lagere prijs". BEN HAAG, 10-3. De verloofde van H.K.H. prinses Margriet, de heer van Vollenhoven, werd geboren op 30 april 1939 te Schiedam. Hij is de zoon van de heer Pieter van Vol lenhoven en mevrouw Jacoba Gijs- berta van Vollenhoven, geboren de Lange. Naast Pieter telt het gezin van Vollenhoven nog een oudere zoon Willem Jan van Vollenhoven, gebo ren 8 december 1934 en gehuwd met mejuffrouw L. van Ommeren. SPORT BADMINTON Zierikzee-St. Maartensdijk 7-3 (vriendschappelijk) Een kombinatieplocg van de bad mintonclub „Zierikzee", bestaande uit oude en nieuwe seniorleden, aan gevuld met 2 junioren, speelde zater dagmiddag ji. een vriendschappelij ke returnontmoetirig tegen de bad mintonclub uit St. Maartensdijk. St. Maartensdijk bezit een ploeg welke niet aan de competitie deel neemt maar uitsluitend badminton speelt als vrije tijdsbesteding. Er bestaat een jaarlijks contact met Zierikzee dat steeds weer een hoog tepunt vormt. In verband met het grote aantal te spelen wedstrijden werden uitsluitend dubbelspelen ge speeld, waarvan cle uitslagen luiden als volgt: Mej. Dekker/mej. de Jong-mevr. Mecuwsen/mej. Helleman 15-11, 15-5 (1-0). Mevr. de Hoogc/mej. de Jonge- mej. Helleman/mej. Bouwensc 15-8, 14-17, 7-15 (0-1). Mej. Dekker/dhr. v. Breenen-mej. Smit/dhr. Vissa 15-7, 13-15, 13-15 (0-1). Mevr. de Hooge/dhr. v. Brecnen- mej. Smit/dhr. Vrede veld 18-16, 13- 15, 6-15 (0-1). Mej. Kralkeel/dhr. Wijsman-mevr. Meeuwsen/d'hr. Meeuwsen 15-0, 15-1 (1-0). Mej. Kraikeel/dhr. de Hooge-mej. Helleman/dhr. Helleman 15-7, 15-11 (1-0). Dhr. 'de Hooge/dhr. Wijsman-dhr. Kugol/dhr. Meeuwsen 15-1, 15-7 (1-0) Dhr. Wieringa/dhr. de Hooge-dhr. Benou/dhr. Vredevel'd 15-1, 15-12 (1-0). Dhr. Wieringa/dhr. Wijsman-dhr. Kugel/dhr. Ben au 15-2, 15-5 (1-0). Dhr. Wiieninga/dhr. v. Brcencn- dhr. Helleman/dhr. Visser 15-3, 15-7 (1-0). Totaaluitslag 7-3 voor Zierikzee. Oji 3 en 4 april a.s. wordt een groot B- cn C-tournoüi georganiseerd in de sporthal te Middelburg. „Zie rikzee" hoopt met een aantal spelers en speelsters hieraan te kunnen deelnemen. De heer van Vollenhoven sr. is directeur van de N.V. Bingham en Oo. te Schiedam. De N.V. Bingham is een 'bedrijf met een weinig voor komende specialisatie. Zij houdt zich in hoofdzaak 'bezig met de zeil makerij. De oudste zoon, W. J. van Vollen hoven. is procuratienhouder in het bedrijf van zijn vader. Student Pieter van Vollenhoven jr. stu deert sinds 1959 rechten aan de uni versiteit van Leiden. Hij bezocht achtereenvolgens te Rotterdam de Rotterdamse Schoolvereniging (lage re sdhool) en het Montessori lycei'm (gymnasium Beta). In 1959 slaagde hij voor zijn eindexamen. Hij stu deert Nederlands redht, privaatrech telijke richting, met als 'keuzevakken di'e tot onderwerp hebben: „De wen selijkheid van de P.B.O. (publiek- techtelij'ke bedrijfsorganisatie) in het bedrijfsleven" en als tweede „De Nederlandse politie-organisatie". Met dit laatste is hij thans bezig. Het eerste deel van zijn doctoraal-exa men heeft 'hij deze maand afgelegd. Sport Dc heer van Vollenhoven heeft tijdens zijn schooljaren veel aan tennis en hockey gedaan. In Leiden washet voornamelijk roeien en judo. In deze laatste sport 'behaalde hij de groene band. Zijn favoriete sport is cöhter de rallye-sport, die hij in zijn studententijd het meest heeft be oefend. Hij deed mee aan verschil lende ritten van de K.N.A.C. en van de R.A.C. (de Regionale Automobiel Glub). Tijdens deze ritten, waarbij hij werd gesecondeerd door studen tenvrienden als kaartlezers, behaal de 'hij verschillende prijzen, o.a. in 1964 toen hij de eerste prijs won in dc Sohovcnitïgen - Luxemburg - Scheveninigen rallye in de 1100 c.c. klasse sport, rijdend met een Volks wagen. De heer van Vollenlhove houdt evenals prinses Margriet van de wintersport. Tijdenis zijn laatste wintersportvakantie tin Leysin in het Zwitserse kanton Vaud in februari van dit jaar brak de heer van Vollenhoven tijdens het skiën zijn enkel, waardoor hij thans nog met zijn been in het gips loopt. Tot zijn liefhebberijen ibehoort o.a. het beoefenen van jazz-muziek. Hij speelt zelf piano. Tijdens zijn gym nasiumtijd vormde hij een eigen or kestje „The 'Dixieland Society", dat in de Avro-jazzcompetitie in de Haagse Dierentuinzaal in maart 1955 een derde prijs behaalde. Hij heeft ook meegedaan aan de Avro-jeugd- uitzendingen „Mtignon". Nadat hij zijn studie in Leiden was begonnen, is hij hiermee opgehouden. In maart 1961 slaagde hij voor zijn kandidaatsexamen. Hij hoopt in het najaar van dit jaar af te studeren. Na afloop van zijn studie zal hij zijn militaire dienst vervullen. Hij is in gedeeld bij de koninklijke lucht macht. Sedert enige tijd volgt dc heer van Vollenhoven een ibelijden'iscatcohisa- tie van de Nederlandse Hervormde Kerk. Hij hoopt tin mei van dit jaar zijn 'belijdenis te doen. De heer van Vollenhoven woont in Leiden tin een studentenhuis. De verloofde van prinses Mar griet heeft veel belangstelling voor internationale politieke vraagstukken. Een vraag waarin hij zich vooral bij zijn studie heeft verdiept is de noodzaak van con internationale politie macht. Met grote blijdschap en dankbaarheid geven wij ken nis van de geboorte van ons zoontje en broertje EVERT JAN (Evert) W. MEENKS M. J. MEENKS-v. HOORN CAREL THEO Zierikzee, 9 maart 1965 Caustraat 3. Met grote blijdschap en dankbaarheid aan God, ge ver. wij kennis van de ge boorte van ons dochtertje HELENA MAATJE (Heleentje) C. STOUTJESDIJK M. K. STOUTJESDIJK- WEEZEPOEL Nieuwerkerk, 9 maart 1965. Ooststraat 26. Ondertrouwd: JAN SMITS JANNIE JANSE Huwelijksvoltrekking op 19 maart a.s. om 3.00 uui", in het gemeentehuis te Drei- schor. Dreischor, maart 1965. Mr. Pieter Moggestraat 41. Ring 26. Toekomstig adres: Dr. Wort- manstraat 12, Noordgouwe. Heden overleed plotseling, tot onze grote droefheid, onze geliefde moeder, be huwd- en grootmoedeer JANNETJE DINA SCHROEVERS weduwe van M. K. dc Ronde in de ouderdom van 87 jaar. H. P. STRUIJK- DE RONDE A. C. STRUIJK en kleinkinderen Sirjansland, 10 maart 1965 Dorpsstraat 15 Heden overleed, tot onze droefheid, geheel onver wacht, ons innig geliefd zoontje, broertje, klein zoontje en neefje RIENTJE in de aanvallige leeftijd van 2 jaar Rilland-Bath: L. DEN BOER C. DEN BOER-VISSER JAAP Ellemeet: J. D. DEN BOER M. DEN BOER- KRISTELIJN Zierikzee: M. VISSER W. VISSER-BLOM HENK en MARIJKE Rilland-Bath, 9 maart '65 Julianastraat 8 Voor de zeer vele bewijzen van deelneming, 'ontvangen voor en na het overlijden van onze 'geliefde moeder, be huwd-, groot- en overgroot moeder MARIA GELEIJNSE- PIMMELAAR betuigen wij onze oprechte dank. Inzonderheid aan zuster Van Beveren en dokter Simons voer hun liefdevolle hulp tijdens 'haar ziekte. Uit aller naam: C. KOSTENSE- GELEIJNSE Renesse, maart 1965. Hogezoom 144. Voor de vele blijken van medeleven .ontvangen na het overlijden van onze lieve zuster, behuwdzuster en1 tante CORNELIA DE VSSER- DE KOK te Apeldoorn, betuigen wij onze 'hartelijke dank. Uit aller naam: MARs. DE KOK. Haamstede, maart 1965. Zaterdag 13 maart a.s. Toneeluitvoering in bovenzaal „Huis van Nas sau". - Aanvang des avonds 8.00 uur. Opvoering van het blijspel: Haar andere man" 99 Leden van Z.L.M. cn Platte landsvrouwen van harte wel kom! Tc koop gevraagd: Tweedehands meubelen en antiquiteiten. Overal te ont bieden. Telef. 471, G. Heij- boer, Bogerdwcg 47 te Drei schor. Slachtkippen, duiven, slacht- konijncn. halfwas- cn spccn- konijnen. - W. Leijdekkers, Weststraat 1, Zierikzee. Laat u niet langer kwellen door LOEIENDE LIKDOORNPIJN Trannosan Remedy verwijdert likdoorns met wortel en al, binnen 2 dagen! Stilt de pijn terstond en voorkomt infectie. Ook eeltplekkcn ver dwijnen. Haal van daag nogTrannosan Remedy - de beste remedie tegen lik- doorns. ""'l Tc koop gevraagd: Slachtgeiten en drachtige gei ten. Zendt briefkaart aan W. Leijdekkers, Weststraat 1 te Zierikzee. Tc koop: Prima geslachte kippen, géén diepvries! Ook levende. - W. Leijdekkers, Weslstraat 1 te Zierikzee. Gr. pickup met 100 platen. Te bevragen: Balie 9, Zierik zee. Een partijtje stalmest en een éénpaards bandenwagen met rekken voor veevoer (als nieuw). Steenland, telef. 496, Dreischor. Burgers E.N.R. rijwielen met toebehoren f 159,50. C. Bij de Vaate, St. Anthoniesdam 7, Zierikzee. Mangels bij C. P. Verwijs, Oud Nieuwlandseweg 6 te Nieuwerkerk. 2 kilo origineel Favoriete uienzaad. - Wessel de Wilde, telef. (01117) 368. Een zwarte dwergpoedel, lief vcor kinderen, m. stamboom. Brieven onder nr. 2183 aan het bureau van dit blad. Eéndags haantjes en hen netjes. Joh. Schouls, Laan v. St. Hilaire 1, tel. 2232, Zie rikzee. Simplex-, Fongers- en R.S. rijwielen, zwart of kleur. - C. Bij de Vaate. St. Antho niesdam 7, Zierikzee. Vier gebruikte meisjesrijwie len, f 25,— tot f 40,—. C. Bij de Vaate, St. Anthoniesdam, Zierikzee. Tweede hands tweepersoons houten ledikant, met spiraal en nachtkastje en tweeper soons bed. Te bevragen: post kantoor, Scharendijke. Twee gabardine overjassen (Falcon), 2 Terlehka panta lons, alles maat 48. zo goed als nieuw. Schipperslaan 34. Bruinisse. Grote voorraad nieuwe rij wielen (inruilen). C. Bij de Vaate, telef. 2837, Zierikzee. Verse kippeneieren bij Joh. Schculs. Laan v. St. Hilaire 1. Zierikzee, telef. 2232. Autostalling - Gebr. Holm. Krepelstraat 7, Zierikzee, lei. (01110) 2882. Personeel gevraagd: Heren kappersbediende of leerlingbediende. Jaarbetrek king. I. Moerland zn., tel. (01116) 427, Renesse. Voor een meisje dat 'n leuke werkkring zoekt en goede be handeling, hebben wij plaats! Br. onder nr. 2181 aan het bureau van dit blad. Diversen: Behandel uw hond en kat als huisgenoten. Ze zijn het ten slotte! Sophia Ver. tot Besch. van Dieren. Koopt nu uw groente- cn bloemzaden! Alles uit voor raad leverbaar. Verder: alle tuingereedschap en tuinarti- kelen. Bïoemenmag. Jonker. Zuidstraat 4, Haamstede, lel. (01115) 566. „Ansul-Minimax", meer dan 30 verschillende handbrand blussers. Wc adviseren u met kennis van zaken. Joh. D. C. Berrevoets, Bagijnestraal 46. Zierikzee. In verband met noodzake lijke zakenreis zijn wij a.s. maandag en dinsdag, dus 15 en 16 maart, gesloten. Daar na weer graag tot uw dienst. Mol, Nieuwe Boogerdslraal, Zierikzee. Het A.B.C. van brandpreven tie begint met de A van „An- sul". Vraagt vrijblijvend be zoek. Joh. D. C. Berrevoets. Bagijnestraal 46, Zierikzee.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1965 | | pagina 3