150.- gulden inruil-voordeel! Ruil nu uw TV-toestel van 7 jaar of ouder in! w Rad i© van den Berge MET OMO WAST U WERKELIJK WITTER Xf JONGENS- COSTUUMS Sturka jacks Firma Koevoets Ontwikkelin gsavond van het N.Y.Y. FRANS MAIJS „Ik voor mij geef de voorkeur aan de kookwas... EN NU MET DIE VERNIEUWDE OMO... FANTASTISCH WIT", zegt mevrouw J. A. Kil-Zantboer te Breda. L&O Koopt Nü een PHILIPS TELEVISIE! leerling verkoopster Hogerheijde Nieuwe wijnen Varilux BERGMANS Topslager! diepvrieskip eet biefstuk! Topslager Quist 1.1! Kom nu bij ons zo'n schitterend moderne Philips TV-ontvanger kopen. Dan krijgt u voor uw verouderde apparaat - hoe oud 't ook is - heel veel geld terug! En u boekt een enorme vooruitgang wat uw kijkavonden betreft. Met grotere beeld buis zonder hinderlijk beschermglas, auto- matie in bediening, rapidovision en 2e programma. Al die toepassingen van hypermoderne TV-techniek maken dat u van televisie méér geniet dan ooit tevoren! Philips universele ont vanger 48 cm direct-vi sion beeldbuis, Philips gradatiefilter, rapidovi sion en tal van automa tische functies. 943.- Nu extra aantrekkelijk! Bij aankoop van dit toesta! tijdelijk hoge inruil- waarde: f 150.- Zevenhuisstraat 6 - Zierikzee - Telefoon 2962 iciBaDzasszjecBBcicai 'n Formidabele kollektie -Nieuwe kleuren Nieuwe modellen en prijzen die meevallen! Poststraat 19 ZIERIKZEE Telefoon 2184 IBBOBBBBBBBBBOBBBBBBBBBBBBBBBBI voorjaarscollectie 19G5 Dames Heren Kinderen Kleding en Sport Havenpark 5 Zierikzee Accountantskantoor L. TAMBOER Het adres voor al uw administratie- en belastingzaken Middelharnis telefoon 01870 - 2630 Ben. Zandpad 29 Wij verzoeken onze cliënten het ontvangen aangifte biljet I.B. '64/V.B. '65 zo spoedig mogelijk aan ons op te zenden. te houden op woensdag 17 februari a.s., 's avonds 8 uur, in bovenzaal van het „Huis van Nassau" te Zierikzee. Spreker: dlir. Van Aalst Toegang voor alle kaderleden van het N.V.V. Gekookte varkenskluiven 50 cent per 500 gram Verse leverworst en preskop 40 cent per 100 gram Slagerij SUCCESJES Maximaal 4 regels f 1,25 Elke regel meer 45 cent Te koop: Halve kastjes, bureau en kin derstoelen bij L. Kaashoek, Lange Nobelstraat 23, telef. 2167, Zierikzee. Door inruil: Tomos, 3 v., als nieuw; Solex, i.z.g.st. - A. v. Hese, Lammermarkt 36, Zie rikzee, telef. 2022. Plantuitjes, uienzaad en zaai- lijnzaad. P. L. Quist, tel. 443, Dreischor. Beste zevenweekse biggen bij G. A. Moelker, Slikweg 7 tc Kerkwerve, telef. (01117) 335. Een Vauxhall. Rijdt prima. Koopje! Telef. (01115)490. 5, 8 en 10 cm draineerbuizen en turfstrooisel; geer. palen en prikkeldraad. P. L. Quist, telef. 443, Dreischor. Een vleessnijmachine, merk „Berkel", prijs f 95,Telef. (01115) 490. Een „Heinkel" scooter, type 1960, als nieuw. Telef. (01115) 490. Diversen: N.S.U. Quickly, de onver woestbare brommer in zijn prijsklasse, in verschillende modellen uit voorraad lever baar bij Garage P. Bezuijen, telef. 2164, Zierikzee. Voor uw haard of kachel: Shell-petroleum. De Braai, Nieuwerkerk, tel. (01114)-377. Balarex vinyl behang gega randeerd afwasbaar. Neemt geen vuil of stof aan. In voorraad bij: Mol, Nieuwe Boogerdstraat. Zierikzee. Een kistje prima havanna sigaartjes, 25 stuks a f 2,50. Sigm. D. C. Viergever, hoek Kraanpl., Zierikzee cn West straat, Haamstede. N.S.U. Quickly brommers, de nieuwe modellen, uit voor raad leverbaar, met 2 of 3 versn., in verschillende uit voering, bij Garage P. Be zuijen, telef. 2164, Zierikzee. Denkt U er net zo over als mevrouw Kil? Natuurlijk, U moet het zélf zien. Kookwas of geen kookwas.I. het verschil valt U op. Kijk naar het resultaat: werkelijk witter, door de vergrote waskracht van vernieuwde OMO. Let op het spoelen: stukken vlugger! Uw nylon en no-iron? U hebt er geen speciaal wasmiddel meer voor nodig. Niet te geloven zo wit U ook dit wast in ver nieuwde OMO, het complete wasmiddel. SUCCESJES Maximaal 4 regels f 1,25 Elke regel meer 45 cent Personeel gevraagd: Een nette jongen. - Banket bakkerij Brouwer, Zierikzee. Zo spoedig mogelijk: flink zelfstandig werkend meisje. ,,'t Wapen van Burgh" te Burgh. Te koop gevraagd: Tweepaards sleper met ijze ren beslag, 2 m breed. Telef. (01115) 398, Haamstede. Hele- of gedeeltelijke inboe dels. L. Kaashoek, Lange No belstraat 23, telef. 2167, Zie rikzee. Te koop: Blank eiken ronde tafel, twee stalen stoelen met tafel. - L. Kaashoek, Lange Nobelstr. 23, telef. 2167, Zierikzee. Red haantjes (5 weken). Joh. Schouls, Laan van St. Hi- laire 1, telef. 2232, Zierikzee. Pracht racefiets (als nieuw) en een half-racefiets. A. van Hese, Lammermarkt 36, Zie rikzee, telef. 2022. Een gaskachel (butagas) bij P. van Mourik, Hem 23, Zie rikzee. Plm. 1.000 zwemvesten, z.g. a.n. en Amerikaanse grenen dekdelen. - Sloop- en ber gingsbedrijf M. v. d. Marei, telef. (01114)480, Viane. Diversen: 'n Zelfbouw-meubelenpakket geeft enorme besparing. Wij hebben voor u in voorraad: commode, bureau, legkast, wandmeubel, enz. Mol, Nieu we Boogerdstraat, Zierikzee. Union brommers, de nieuw ste modellen, Sport, „auto matic", alléén starten en gas- geven, en nu nog tegen niet verhoogde prijzen bij Garage P. Bezuijen, Zierikzee, telef. 2164. Goed tehuis gezocht voor bast. colli (reu), zeer lief. ïnl.: corr. Ned. Ver. tot besch. van Dieren, H. J. Dorreman, Var- remarkt 4, Zierikzee. Wij hebben steeds ruime sortering in behang. Oók houtnerf-, grasweefsel- en sfeenmotieven. - „Verf en Kleur", Meelstraat 40, Zie rikzee. Kinderrijwielen, driewieler fietsjes en autopeds, bij ons een enorme sortering en alles nog tegen oude, dus niet ver hoogde prijzen, bij P. Be zuijen, telef. 2164, Zierikzee. Nu nog de nieuwste Union rijwielen tegen oude prijzen! Neemt de kans waar en pro fiteert hiervan bij P. Be zuijen, telef. 2164, Zierikzee. Maakt kennis met ons voor delig Sivogas! - P. L. Quist, telef. 443, Dreischor. De nieuwste modellen brom mers: „Sparta", „Union" en „N.S.U. Quickly" uit voor raad leverbaar. Betaling des gewenst in overleg. Garage P. Bezuijen, telefoon 2164, Zierikzee. Jannewekken 11 Zierikzee Speciaal adres fainiliedrnkwerk Want bij INRUlL is Uw oude televisie f 100,- tot f 150,-waard, mits Uw toestel 7 jaar of ouder is. Dit geldt alléén voor super ontvangers en Universeel toestel van f 948,- Vraagt vrijblijvend nadere inlichtingen bij: WELTEVREDEN Tel. 2805 - Zierikzee Uw adres voor: verkoop inruil 9 Vakkundige plaatsing Uitgebreide servicedienst. G o V r a a S d: VCrkoOpStei' of Gebr. Wiebols Havenpark 7-9 Zierikzee Telefoon (01110) 2871 Wijnhandel „Naast de Beurs" Zierikzee voor feestjes en voor bij de T.V. „Lambrusco", Italiaanse rode mousserende wijnf 3,95 „Veuve Chambray", Luxem burgse witte mousserende wijn f 3,25 Cider „Chatelet", mousserend per flesf 1,95 Al deze wijnen zijn demi-sec Geen statiegeld dnbbel-focns glazen Drie brillen in één Sterke schoolbrillcn In „De Witte Swaen" altijd iets aparts! vakopticiën - Havenpark 1 telefoon 2029 - Zierikzee Voordeliger van uw Deze week: bijzonder voordelig! per kilo nu f 3,50 Blijft fit 200 gram f 1,98 250 gram leverworst f 0,88 En u weet hetvoor elke rijksdaalder welke u in de winkel besteedt, ontvangt u GRATIS een TOPZEGEL ter waarde van vyf cent Ga óók naar Korte St. Janstr. - Zierikzee H.H. landbouwers'! Voor dit seizoen weer beschikbaar: vlas- en uionzaaimachinc; bielen-prccisieinacbinc; a twee sproeiniachincs; twee aardappclplantcrs; Atlas-kraan - enz. enz. Loonbedrijf DORST

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1965 | | pagina 8