ISRAEL VERWERPT COMPENSATIE-AANBOD VAN BONN De vermogens- aanwasdeling STAD EN EILAND West-Duitsland waarschuwt Egypte Juweiendieven slaan hun slag in Londen Oudste brug mei dak Gewestelijke afd. „Schouwen-Duiveland" C.B.T.B. JERUZALEM, 15-2. Premier Levi Eskjktl van Israël heeft maandag In de Knesseth - het Israëlische par lement verklaard, dat Israël van YVtst-Euitsland verwacht dat het zijn uit overeenkomsten voortvloei ende verplichtignen op defensiege bied nakomt en niet kan accepteren dat Bonu zijnmilitaire hulp stopzet of vermindert leuter en alleen van wege het Arabisch verzet. Eskjol verwierp daarmee ondub belzinnig elke compensatie van Bonn voor de toegezegde militaire steun. Ook kon Esjkol niet het recht van Ben aanvaarden om Israël te be schouwen als een van de „spannings- gebieden" in de wereld. Ik ken de argumenten over het ingewikkelde patroon van de inter nationale betrekkingen, waar West- Duitsland mee te maken heeft, aldus Esjkol, maar hierdoor kan het toe geven aan de chantage van Nasser niet verontschuldigd of gerechtvaar digd worden. Bijzondere verantwoordelijkheid De Israëlische premier wees ver volgens op de bijzonder verantwoor delijkheid die de bondsrepubliek te genover de staat Israël heeft. Het Ingebonden mededeling Nederlander bouwt steenfabriek in Pakistan SCHIPHOL, 15-2. Dc 50-jarige steenfabrikant J. J. Ekema uit Hol- wierde is in Oost-Pakistan aange komen, waar hij in de plaats Khulna voor de Khulnabrick and Tile-in* dustry Ltd. een moderne steenfa briek uit de grond moet stampen. 30 jaar lang is de heer Ekema steen fabrikant geweest in Groningen. Plotseling kreeg hij er genoeg van om langer in zijn geboortestreek te blijven en hij schreef op een adver tentie in een Duitse krant waarin een directeur-opbouwer voor de Paki staanse fabriek werd gevraagd. Vlak voor zijn vertrek gisteren per vliegtuig van Schiphol wist hij nog niets over het land en de men sen waar hij voor minstens drie jaar naar toe gaat. Wat hij wel weet, is, dat er op de bestaande fabriek 2000 man werken. „Ik moet een fabriek neerzetten iv a a rmischien in de toekomst maar 200 man werken, die eenzelfde pro- duktie van 10 tot 12 miljoen stenen leveren als nu die 2000. Geen vliegtocht voor weerspannige Portugees SCHIPHOL, 15-2. Tevergeefs is maandagavond een poging gedaan om de man, die nu bijna drie jaar geleden de bemanning van een K.L. M.-verkeersvliegtuig met een alarm pistool intimideerde, naar zijn va derland Portugal te repatriëren. Het was de 33-jarige Edgar da Silva, voormalig bordenwasser bij de K.L.M., die intussen voor zijn be dreiging in 'de lucht drie jaar ge vangenisstraf heeft ondergaan. Bij dit tweede vertrek van Schiphol ge droeg hij zich al evenmin normaal. De man gedroeg zich zeer agressief en werd tenslotte op last van de ge zagvoerder, die het ontverantwoord achtte de tierende en schreeuwende passagier mee te nemen, op het laat ste moment uit het vliegtuig ver wijderd. OUWERKERK. 16-2. Vorige week vond een vergadering plaats van de varkenshoudersvereniging „Elkaar Tct Steun", onder voorzitterschap van de heer P. H. Kujjpcr, die 26 van de 29 leden kon verwelkomen. Deze goede opkomst was een gevolg van het bestuursvoorstel om met in gang van 31 december 1964 de ver eniging op te heffen, omdat er maar weinig varkens meer worden gehou den. fn het afgelopen jaar waren nog slechts 6 varkens verzekerd en dit aantal zal nog verminderen. De ver gadering besloot met algemene stem men over te gaan tot liquidatie. De rekening werd door de com missie goedgekeurd met de volgende cijfers:, goed slot op 31-12 f 2.579,47, ontvangsten f 246,18, totaal f 2.825,65. Uitgaven 1S64 f 82,80, goed slot per 31-12 1964 f 2.742.85. Volgens artikel 18 van de statuten komen de bezittingen van de ver eniging aan de zittende leden. Op voorstel van het bestuur zullen de bezittingen echter worden toegedeeld aan andere verenigingen in de ge meente. Uit de vergadering werd voorgesteld om het bezit in vier was Bonn's voornaamste morele plicht om Israel alle mogelijke steun te verlenen ter versterking van zijn defensie. Voorts hing de stabiliteit van de toestand in het Midden-Oos ten af van de kracht van Israëls de fensie. Esjkol legde de volgende resolutie aan het parlement voor: LONDEN, 15-2. In Londen hebben juwelen dieven in de afgelopen da gen opnieuw en bij herhaling toe geslagen. Tijdens het weekeinde werd, naar maandag beken'd is geworden, voor ongeveer een miljoen gulden aan kostbaarheden gestolen uit een grote zaak in Regent Street in ihet hart van de stad. Maandagochtend deden vier mannen met valse snorren en zwart gemaakte gezichten een inval in een andere winkel waar zij voor een waarde van ongeveer'honderdvijftig duizend gulden buit maakten. Bij de inbraak in Regent Street is de kluis waarin de 'kostbaarheden van de gesloten winkel waren onder gebracht, opengebraind. Er schenen overigens geen buitendeuren gefor ceerd te zijn. Er is ook geen alarm signaal overgegaan en de inbraak weid pas 'maandagochtend bij het openen van de winkel ontdekt. Er worden een aanzienlijk aantal hor loges, zingen, armbanden en hals- snoeien vermist. LAND- EN TUINBOUW De mechanisatie in de landbouw DEN HAAG, 15-2. Volgens het Centraal Bureau voor de Statistiek beschikte de Nederlandse landbouw in mei 1964 over 111.700 landbouw trekkers tegen 104.100 in mei 1963 7,3 pet.). De totale capaciteit van het trek- 'kerpark steeg van 2.580.000 tot 2.858.000 pjk. 10,8 pet.). Het aantal trekkers in bezit van land1- en tuinbouwbedrij ven nam het sterkst toe, nl. van 90.229 tot 97.340 (-1- 7,9 pet.), de uitbreiding bij de loonbedrijven bedraagt 617 stuks 6 pet.). Het aantal melkmachine-installa ties 'bedroeg in mei 1964: 70.519 d.w. z. een uitbreiding t.o.v. 1963 met 6.558 installaties 10,3 pet.). Engeland houdt zich aan „Concorde"-plan LONDEN, 15-2. Engeland heeft Frankrijk meegedeeld, dat het het verdrag over het supersone passa giersvliegtuig „Concorde" volledig zal nakomen. Wel zullen de kosten voortdurend worden bezien. In officiële Britse kring wijst men er op, dat het Frans -Engelse verdrag" alleen de bouw van prototypen regelt en niet de latere produktie. Daarover moet worden beraadslaagd naarmate het project vordert. Frankrijk heeft altijd op het stand punt gestaan, dat het verdrag vna 1962 ook de serieproduktie geldt. De Franse minister van vervoer komt dinsdag naar Londen voor bespre kingen met de minister van lucht vaart over het project. Er zijn al 45 concordes besteld. Russisch-Amerikaanse samenwerking in Zuidpoolgebied CHRISTCHURCH (Nieuw Zeeland) 15-2. Een Amerikaanse Zuidpool expeditie heeft in het meest ontoe gankelijke gebied van Queen Maud- land een kleine Russische hut be reikt. De Russen die het kamp zeven jaar geleden hadden opgericht, hadden de afgelopen zomer, toen zij wisten dat de Amerikanen zouden komen, de hut voor hun komst gereed gemaakt. In de hut vonden de zeven Amerika nen, een Belg en een Noor, in het Engels geschreven aantekeningen met een beschrijving van het Russi sche poolstation en de plaatsen waar zij voedsel en brandstof konden vin den. De Russen hadden ook sigaret ten en lucifers achtergelaten. niet-gelijke bedragen te verdelen. Dit voorstel werd door het bestuur overgenomen en door de vergadering goedgevonden. Opgericht in 1916 De vereniging werd opgericht 5 mei 1916. Van het toenmalige be stuur is niemand meer in leven. Één van het eerste bestuur was de heer R. Hage, die tot zijn overlijden zit ting had en werd opgevolgd door zijn zoon, de heer A. Hage, die tot op heden penningmeester was. In verband met bijzondere omstandig heden besloot het bestuur de doch ter van de heer Hage als eerste te laten meedelen en verder de kleu terschool, bejaardensociëteit en Groene Kruis. Met grote meerder heid van stemmen werd aldus be sloten. De heer M. de Rijke sprak een dankwoord tot het bestuur voor het zovele jaren verrichte werk. Ten slotte deelde de voorzitter nog mee, dat mej. Hage en de dagelijkse be sturen van genoemde verenigingen in vergadering bijeen zullen komen teneinde de toegekende bedragen te overhandigen. 1. Het parlement zal de betekenis en de waarde van de betrekkin gen tussen Israël en West-Duits- land grondig onderzoeken; 2. de West-Duitse regering dient zijn verplichtingen tegenover Is raël naar de geest en de letter na te komen. De manier waarop bij deze dief stal te werk is gegaan deed denken aan de inbraak van het vorige week einde in 'het bijkantoor van d. „Lloyds" bank in de Londer.se wijk Knightsbri'dge waar toen een hon derdtal -kluizen werd leeggeroofd. kleintjes uitjfö ket bimxefx^pAd ROTTERDAM. Op de Verolme- werk in Rozenburg wordt nog steeds gestaakt. Evenals de dag- en nacht ploegen van gisteren ging ook de dagploeg van vandaag niet aan het werk. ROTTERDAM. De dertien Span jaarden, die de bemanning vormden XaiS het 650 ton metende Spaanse schip. „Morcuera", dat zondag in de Oolï yan Biscaye in brand raakte, zijn met het Britse vrachtschip „Royston Legrange" in Rotterdam aangekomen. UTRECHT. De 12-jarige scholier Hans Zoutman uit Utrecht is over leden aan verwondingen die hij op liep bij een aanrijding op de Malie singel, vorige week vrijdag. DEN HAAG. De 29-jarige Hage naar J. M., zonder beroep, is dooi de Haagse politie gearresteerd. Hij wordt ervan verdacht op woensdag 10 februari op de Marktweg met een pistool te hebben geschoten. De ko gel kwam terecht in de woning van de familie Gosler, maar schijnt voor iemand anders bestemd te zijn ge weest. DRIEBERGEN. In de vergadering van de Generale Synode der Neder landse Hervormde Kerk, die op Hy- depark te Driebergen is begonnen, is tot praeses gekozen dr. G. de Ru. AMSTERDAM. De 72-jarige me vrouw T. de Boer-Schrijners uit Amsterdam is in het Wilhelmina- Gasthuis overleden aan de verwon dingen die zij op 17 januari had op gelopen, toen zij door een personen wagen werd aangereden. TEXEL. De zee heeft tijdens de storm in het afgelopen weekeinde op sommige plaatsen tien tot twintig meter van de Texelse duinenrij af geknabbeld. Geschat wordt, dat on geveer 50.000 vierkante meter duin verloren ging. SCHIPHOL. Op donderdag 25 fe bruari a.s. zal drs. J. A. Bakker, staatssecretaris van economische za ken, in Birmingham een propagan- da-actie voor de Midlands openen, die georganiseerd is door de ANVV. EINDHOVEN. In één der bank gebouwen aan de Dommelstraat te Eindhoven is ingebroken. De daders hebben een bedrag van ongeveer f 75.000 aan Nederlandse en buiten landse valuta buitgemaakt. Volgens de politie moeten zij zeer goed van de situatie op de hoogte zijn ge weest. UTRECHT. De expositie „De we reld van de bijbel" in het Centraal Museum in Utrecht heeft in totaal 15.000 bezoekers getrokken. UTRECHT. Bij de gemeenteraad van Utrecht is een verzoek binnen gekomen van de oprichters en het curatorium van de „Stichting Jour nalistieke Vakopleiding" om de op richting en in standhouding van een school voor de journalistie in Utrecht nodig te oordelen. DEN HAAG. De 79-jarige J. B. E. Jansen uit Den Haag is in het ziekenhuis Westeinde overleden aan de gevolgen van een verkeersonge luk. dat hem op woensdag 10 febru ari is overkomen. BERGEN. Bij de olieboring van de „Amoco" in Bergen (N.H.) is de 36-jarige boormeester C. D. de Roo- de door een bedrijfsongeval om het leven gekomen. DEN HAAG. De staatssecretaris van sociale zaken en volksgezond heid dr. J. F. G. M. de Meijer heeft aan de scheidende algemene secreta ris van het N.V.V., de heer C. W. van Wingerden, op diens afscheids receptie in het R.A.I.-gebouw in Amsterdam de bronzen legpenning van de minister van sociale zaken en volksgezondheid uitgereikt. NIJMEGEN. Een vrachtautochauf feur, die op de Hatertseweg in Nij megen het stopteken van een jeugd- verkeersbrigadiertje negeerde, is op een groepje overstekende schoolkin deren ingereden. De negenjarige An ton de Barse werd hierbij op slag gedood. UTRECHT, 75-2. De regering zal nog deze week aan de Sociaal Eco nomische Raad advies vragen over de vermogensaanwasdeling, zo 'heeft Ruimzicht, 'het orgaan van het Ne derlands Katholiek Vakverbond ver nomen. Bovendien is volgens Ruim zicht in de binnenkort te verwach ten memorie van antwoord op hel verslag van de Tweede Kamer over de Algemene Premie-Spaarwet on der oneer te verwadhten mededelin gen over het algemene bezitsvor- -min'gsbelcid, waaronder het dienst baar maken van gelden uit de op brengst van do Breedbandtransactic a am 'de bezitsvorming. ZIERIKZEE, 16-2. Uit het jaarver, slag van de weg. afdeling „Schou wen-Duiveland" en van de Ooöp. Aan- en Vedkoopvereniging van de gew. afd. „Schouwen-Duiveland" van de Zeeuwse C.B.T.B. blijkt o.a. dat in het afgelopen jaar het 200ste lid in 'het ledenregister kon worden ge boekt. Er vond een samen-spreking plaats met de Z.L.M. en de diverse land bouworganisaties op het eiland om gezamenlijk een streekverbetering voor Schouwen-Duiveland aan te vragen. Dit in verband met het stre ven om voor de bedrijven meer en intensievere voorlichting in de meest uitgebreide zin te verkrijgen. Gedu rende bet verslagjaar vond te Zie rikzee een ontwikkelingscursus plaats, georganiseerd door de geza menlijke besturen van de C.B.T.B. en de C.J.B.T.B. Omzet De omzet van de leden bij de C.A. V. 't Sas bedroeg over '64 f 343.084,19 Dit bedrag is hoger dan over 1963. Het kaptiaal der vereniging is ge groeid sinds het vorige verslagjaar met een winst van f 182,45 tot ZIERIKZEE Dezer dagen slaagde voor het diploma 'kraamverpleegster van het Kraamcentrum Schouwen-Duiveland mej. H. Schot te Zierikzee. Jubileum afdeling C.P.B. De uitgestelde vergadering ter ge legenheid van 'het 10-jarig bestaan van de afdeling Schouwen-Duive land van d'e C.P.B. as nader vastge steld op vrijdag 19 februari a.s. in het gereformeerd jeugdgebouiv aan de St. Domusstraat. Heropening IJssalon De bekende ijssalon Capri - eige naar de heer F. Hogebheijde - is ge heel 'gemoderniseerd en zal op 26 fe bruari a.s. worden -geopend door me vrouw L. A. Dijckmeester, geb. jkv-r. de Brauw. Pianoprijs voor Muziekschoolleerlinge Op het te Middelburg gehouden festival, georganiseerd bij gelegen heid van de lustrumviering van „Jeugd en Muziek" behaalde onze stadgenote mej. I. van Geesbergen in 'de 'groep 16-18-jarigen een eerste prijs met pianospel. Héden (dinsdag) avond vindt de prijsuitreiking plaats door de 'burgemeester van Middel burg. De jeugdige pianiste zal op verzoek haar prijswinnend werk bij die gelegenheid nog eer.s ten gehore brengen. Mej. .van Geesbergen is leerlinge van de afdeling Zierikzee van de Zeeuwse Muziekschool. NOORDVVELLE Uitvoering k.v. „DOSKO" De plaatselijke 'korfbalvereniging „DOSKO" zaf zaterdagavond in zaal Lokker-v. d. Za-rrde de jaarlijkse to neelavond. De zaal was geheel ge vuld toen de voorzitter, de heer Joh. van Sluijters, de aanwezigen wel kom heette, in 't bijzonder de afge vaardigden van zusterverenigingen. Vier 'da-mes en vier heren brach ten hierna het toneelspel „Een stuur man kwam terug" van J. Kremer en H. v. d. Veer op de planken. Met dit stuk was een goede keus gedaan en de tonelisten slaagden er in de in houd van dit spel -in drie bedrijven op voortreffelijke wijze weer te ge ven, Het publiek genoot volop en gaf hieraan uiting met een hartelijk applaus -na elk bedrijf. Aan het slot bracht de heer van Sluijters dank aan de toneelgroep bestaande uit de da-mes Dienie Hart, Joke Lokker, Joke de Fel ter, mevr. D. van Sluijters-Jonker en de heren M. v. d. Maa's, Frans de Vrieze, G. Plantsoen en J. C. Henidrikse. De al gehele leiding was in handen van de heer G. v. d. Wiel, -de grime werd verzorgd door -de (heer C. de Rijke, souffleur was de heer Joh. v. d. Vale Odk deze horen werden door dc voorzitter danik gebracht voor hun medewerking. „DOSKO" ziet weer terug op een geslaagde avond, welke geheel met eigen krachten kon worden verzorgd, en welke mol oen 'gezellig dansje werd bestolen. f 2.716,74. De vereniging leed een renteverlies van f 286,83. Op dinsdagavond 23 februari a.s. wordt in de koffiekamer van het „Huis van Nassau" te Zierikzee de gecombineerde jaarvergadering van de verenigingen gehouden. Als spre ker hoopt op te treden de Sheer J. 'v. d. Bos, voórzitter van de Zeeuwse C.B.T.B., over het onderwerp „Het knelpunt in de ontwikkeling van Zeeland". ZIERIKZEK De Lyceumavond De jaarlijkse avond va-n de leer lingen van het Prof. Zeemanlyceum zal worden gehouden op vrijdag 19 februari a.s. in de Concertzaal. ZONNEMAIRE Opening nieuwe zaak Fa. J. C. Paauwe Heden (dinsdag) middag wordt de nieuwe speciaalzaak voor woningin richting van de heer J. C. Paauwe te Zonnema-ire officieel geopend door burgemeester A. H. Vermeulen van B rou wersha ven BRUINISSE Hengelaarsvereniging „Het Zijpe" vergaderde Vorige week hield de hengelaars vereniging „Het Zijpe" te Bruinisse haar jaarvergadering in „Het Veer huis". De voorzitter, de heer J. Bout, moest in zijn openingswoord tot zijn spijt constateren, dat slechts een klein gedeelte der leden aanwezig was, maar dit werd goedgemaakt door het districtsbestuur, dat door niet minder dan drie leden vertegen woordigd was. De bestuursleden, de heren J. Bout en Jac. Deurloo werden bij acclama tie herkozen. In de vacature, ont staan door het bedanken van de heer Anton Jumelet, werd gekozen de heer L. E. IJzelenberg. De eerste internationale zeehengel- wedstrijd zal worden gehouden op 15 mei. Voor de andere wedstrijd kon nog geen datum worden vastgesteld in verband met het mosselfeest. Buiten deze wedstrijden zullen nog drie leden-wedstrijden worden ge houden om het clubkampioenschap. De heer Meijer, districtsbestuurder van de A.H.Bond, wekte de leden op mee te doen aan de selectiewedstrij den, om het districtskampioenschap le Axel. De voorzitter zegde zijn medewerking toe. Een vergelijking van de contribu tie van de vereniging met andere verenigingen toonde aan dat men op Bruinisse wat dit betreft geen ver anderingen behoeft aan te brengen. De vergunningen voor het spitten van wormen en pieren kunnen bin nenkort worden verwacht. Ook voor 1965 zal het viswater bij Batenoord van de eigenaresse wordep gepacht. Door de leden van het districtsbe stuur werd er op gewezen, dat het als een manco moet worden be schouwd, dat de vereniging niet in het bezit is van een binnenwater om te vissen. Besloten werd te pro beren een weel in pacht te krijgen en daarin pootaal uit te zetten. De heer J. Otte zal in het vervolg de maandbladen bezorgen. Lammeren geboren Ondanks de -buien, die de laatste dagen -rijkelijk het mooie weer be ïnvloeden is de lente toch in aan tocht. Op 'het bedrijf van de heer W. L. va-n 't Noordende le Bruinisse werd maandag een tweetal lamme ren 'geboren. Afd. N.C.V.B. Donderdag 18 februari zal de af deling Bruinisse van de Ned. Chr. V-rouwenbond weer een vergadering houden. Op deze vergadering spreekt mevrouw de Reus-Hannewijk te Nüeuwerkerlc over het spastische kind. Scheepvaart berichten Esso Amsterdam, 15-2 van New York naar Aruba. Esso Rotterdam, 15-2 te Lavera ver wacht. Garnet, 15-2 te Akaba. ten van de laatste en oudste - en bovendien goed bewaard gebleven - houten bruggen met dak overspant in de nabijheid van het klooster Beuron de Donau. Benedictijner monniken van deze beroemde abdij waren het ook, die deze brug om streeks hel jaar 1720 bouwden. Men beweert, dal er een klein bos opge offerd moest worden, om het hout voor de bouw te leveren. Voor de conservering van het hout vonden de monniken een bijzonder bescher mend middel uit. Het recept van deze teerachtige tinctuur, zonder welke de brug al lang aa nhout- worm ten offer gevallen zou zijn, is niet bekend. De houtconstructie van de dakbrug van Beron is zo dege lijk, dat deze ook thans nog na 240 jaar, tegen het steeds groeiende ver keer is opgewassen. BONN, 15-2. De Westdu-itse rege ring heeft maandag bij monde van haar woordvoerder von Hase meege deeld dat zij alle economische hulp aan Egypte zal staken indien het be zoek van de Oostduitse president Ulbriieht aan Cairo doorgaat. Von Hase zei dat het Westduitse standpunt zaterdag -door minister van buitenlandse -zaken SChröder aan de Egyptische -ambassadeur in Bonn, Mansoer, is uiteen-gezet. De woordvoerder verklaarde ver der op een persconferentie dat de bondsregering -het bezoek van Ul- brieht aan Egypte als een vijandige daad jegens West-Duitsland be schouwt. Landbouw week te Parijs DEN HAAG, 15-2. Van 5 tot 14 maart wordt in Parijs een grote lamdbouwweök gehouden, met als thema „De voedselvoorziening der grote steden" en „Het landbouwon derwijs". Amsterdam, west-Berlijn en Phi ladelphia zullen vertegenwoordigd zijn op een tentoonstelling over de bevoorrading -van steden. Parijs zelf heeft echter in deze tentoonstelling het 'grootste aandeel, 2500 van de 3500 vierkante meter. Er zal aan dacht besteed worden aan 'het nieu we Parijse centrum voor aanvoer en verwerking van slachtvee „Vilvette" dat -in 1967 'gereed moet zijn en dan een van 's werelds grootste slacht huizen en een van 's werelds grootste veemarkten zal omvatten. In 1964: 99.638 nieuwe telefoonaansluitingen Het aantal aansluitingen op het Nederlandse telefoonnet is in 1964 met een record-aantal van 99.638 toegenomen. Dit is bijna 8000 meer, dan by de indiening van de P.T.T. - begroting voor 1964 werd voorzien. Een en ander is mede te danken aan de ruimere mogelijkheden, die door het in 1963 aan P.T.T. verstrek te suppletoire krediet zijn geschapen Om deze toeneming te bereikenmoest P.T.T. in het afgelopen jaar 183.166 nieuwe aansluitingen (60.937 verhui zingen en 122.229 overige aansluitin gen) tot stand brengen. In 1963 be droeg de totale produktie 154.836 aansluitingen. Het totale aantal aansluitingen in Nederland bedroeg op 1 januari j.l. 1.406.477. Ook het telefoonverkeer nam in 1964 weer belangrijk toe. Zo bedroeg de stijging van het aantal lokale ge sprekken 4 procent (totaal 1.2 mil jard), van het aantal interlokale ge sprekken 9.7 procent (totaal 662 mil joen) en van het aantal uitgaande internationale gesprekken 17 procent (totaal 10.1 miljoen). Tezamen komt dit er op neer dat er in Nederland per werkdag ongeveer 6 miljoen te lefoongesprekken werden gevoerd. m In de Zuidviebnamese plaats Thang Bin'h zijn maandag doden ge vallen toen regeringssoldaten het vuur openden op een menigte de monstranten. Het juiste aantal slachtoffers is -nog Wiet -bekend, maar in onofficiële berichten wordt mel ding gemaakt van ongeveer 40 doden. Varkenshoudersvereniging te Ouwerkerk opgeheven

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1965 | | pagina 6