ALS U NIET ALLES OPSOUPEERT... Griep? Chefarine „4" doei wonderen! Chefarine „4 ZAKT UW BED DOOR? DEURL00, INTERMEUBEL, ZIERIKZEE ZIER1KZEESCHE NIEUWSBODE Dinsdag 2 februari 1965 Nr. 19728 SPORT BILJARTEN De competitie teains distrikt Seh.-Duiveland K.N.B.B. Ingezonden mededeling jf- Ja, als u geld over hebt, brengt u het naar de N.M.B. Want daar voelt ook geld zich thuis. Omdat het er kan groeien. Veilig en vanzelf! Ook voor üw spaargeld heeft de N.M.B. een ideale mogelijkheid. Informeer er eens naar! NEDERLANDSCHE VÜDDENSTANDSBANK De bank waar u zich thuis voelt! Zierikzee: Lange Nobelstraat 8 Micro-korfbalcompetitie te Nieuwerkerk Ia de competitie voor teams van het distrikt Schouwen-Duiveland der K.N.B.B. werden in de afgelopen week de volgende resultaten geboekt Klasse C I: Re nesse-De drie scha pen 4-3: J. Berrevoets-H. der Wedu wen 1-1; J. Vasseur-J. L. Braber 2-0; L. C. Hanse-A. J. Dorst 0-2. Klasse C III, afd. A: Entre Nous- OKK II 4-5: J. Hagesteijn-L. van Klinken 2-0; A. Berrevoets-A. Heij- boer 0-2; J. de Jonge-K. Kort 0-2; A. J. Berrevoets-M. Quist 2-0. Ingezonden mededeling V/er middelen In één lablei werken krachtiger zonder de maag van streek te maken I De vier middelen verenigd in Che farine „4", ieder afzonderlijk al beroemd, werken te zamen nog beter en helpen ook vaak dan wan neer andere middelen falen. Ook zij, die een gevoelige maag hebben, kunnen Chefarine „4" gebruiken, want één bestanddeel dient om de maag te beschermen. Opheffing hondenmarkt TILBURG, 30-1. Met op één na algemene stemmen heeft de raad van de gemeente Tilburg besloten de wekelijkse hondenmarkt met ingang van heden (1 februari) op te heffen omdat de controle op de dieren vrij wel onmogelijk is geworden. De na het Koninklijk Besluit van 9 oktober 1964 noodzakelijke administratieve handelingen zijn volgens het ge meentebestuur bijzonder omvangrijk De markt derhalve handhaven zal, zo vreest men, een ongewenste situ atie scheppen. De vrees, dat de han del in de toekomst mogelijk klan- destien zal worden bedreven, woog voor de overgrote meerderheid van de raad minder zwaar dan het pro bleem rond de praktische uitvoering van de voorschriften. KERKNIEUWS Ned. Herv. Kerk Benoemd tot geest. verz. van het ziekenhuis Bergweg te Rotterdam: T. H. Oosten'brug, laatstel. pred. te Bussum. Beroepen te Vlaaróinigen (als jeugd pred.) (toez.)G. Al-Iers, pred. voor buitengew. wenkz., Amsterdam; te Noordbergum: hand. L. Gulmans, Reitsum. Aangenomen naar Spij'kenisse (toe zegging): G. J. T. van Dij'k, 's-Heer- H'e n drikski nderen Bedankt voor Ouderkerk a.d. IJs- sel: J. Hovius, Dordrecht. Ger. Kerken Beroepen te VlaardingenP. H. de Kleer, Scheveninigen; te Zwijndredht (vak. H. J. v. Duinen): K. H. Schu ring, Alphen a. d. Rijh; te Zwolle (vak. J. v. d. Zanden): J. Hengeveld, Gouda; te Almelo (5e pred.pl.): P. v. d. Beuker, Dinteloord; te Buitenpost: P. C. Meijer, Valthermond; te 's-Gravenzande (vak. M. T. Minne- ma): J. C. v. Egmond, Tholen; te Hillegom: W. P. H. Pouwel, Nun- speet. Aangenomen naar 's-Gravenhage- Oost: S. v. Bekikum, Monster; naar Noqord-Scharwoude: kand. B. Bor- reman, Amsterdam die bedankte voor Blokzijl, 's-Gravenmoer en voor Moordrecht; naar Grootegast (vak. B. Smilde): Th. Boersma, Zuidhom. Benoemd tot 'hulppred. te Old'e- markt: ds. D. Bremmer, a.s. emeri- tus-pred. te Dwingeloo, die -deze be noeming heeft aangenomen. Ger. Gemeenten NIEUWERKERK. Woensdag 3 fe bruari, 7.30 uur bijbellezing, ds. Ka rens. UTRECHT. Het Ambtenarenge recht te Utrecht is van oordeel, dat de 59-jarige J. van D. op 1 januari 1964 ten onrechte is ontslagen als concierge van de Arrondissements rechtbank te Utrecht. De minister van justitie zal de ontslagen con cierge een schadevergoeding van f 20.000,- moeten betalen. Klasse C III, afd. B: VOG III- KVL 2-7: A. Goossens-A. Quartel 2-0; J. Hagesteijn-P. v. d. Berge 0-2; J. Verkaart-J. Paauwe 0-2; D. Ver- kaart-J. Romeijn 0-2. BVO-KOT 2-7: J. van Dijke-S. Clerx 2-0; H. Ca- pelle-M. L. Koster 0-2; R. Poelman- J. Stoutjesdijk 0-2; P. v. d. Velde- P. v. d. Hulle 0-2. Klasse C IV, afd. A: VOG IV-KVL II 6-3: J. Kwaak-J. v. d. Zande 2-0; M. Krijger-J. Koopman 2-0; J. Krello -L. Klompe 1-1; C. Klippel-C. Stou ten 0-2. De Lely-Concordia 5-4: A. Kramer-J. Brouwer 2-0; L. Meganck -A. Hage 0-2; S. Westdorp-W. Steèn- kist 2-0; W. de Groot-J. Quant 0-2. Klasse C IV, afd. B: De Carambole II-BVO II 5-4: C. J. Dooge-W. de Jonge 0-2; J. A. Dorst-J. Goudswaard 0-2; W. Kommer-A. Mol 2-0; C. M. Dooge-P. v. d. Hulle 2-0. De drie schapen II-DOS 2-7: W. J. Doeleman -A. Vijverberg 0-2; L. M. Moermond- J. de Jong 2-0; G. Vos-J. de Jong 0-2; G. Rozemoiïd-J. Smits 0-2. De LAND- EN TUINBOUW Magnesium-tekorten Als het voorjaar komt denkt de vrourw al gauw: het vee moet eruit, tde stal moet schoon. Maar „vroeg in de wei" heeft ook bezwaren. Op te jong gras, bij guur en nat weer, raakt de stofwisseling van de koe gemakkelijk van streek. Vooral de benutting van het opgenomen mag nesium, uit het gras dat de koe vreet wordt dan slecht. Kopziekte-gevaar, zo leerde Wageninigs onderzoek, is hiervan direct het gevolg. Waar het gras van nature al wei nig magnesium 'bevat, bijv. omdat de Mg-toestand van de grond te laag is (en dat 'komt op percelen die veel met gier werden bemest eigenlijk al tijd voor), is het genoemde gevaar des te erger. Wat moeten we hierte gen doen? A'ls „vroeg in de wei" nu eenmaal wil en wet is, dan op ihet jonge gras ruwvoederprodukten bijvoeren. Of: het bekende ikopziektekoekje. Bij guur en nat weer doet men eigenlijk De motorisering van het verkeer in west-Europa schijnt geen 'grenzen te kennen. In het eerste halfjaar van '64 werden in dit deel van de wereld niet minder dan 3,1 miljoen voertui gen geregistreerd en dat was 300.000 meer 'dan in Ihet eerste halfjaar van 1963. Ned. Herv. Kerk Ds. J. van Vliet zeventig jaar (Van 1948-1957 te Haamstede en 1962-1963 te Sirjansland) Ds. J. van Vliet te Zuidlaren in Drenthe, emeritus predikant van de Nederlandse Hervormde Kerk, is maandag 1 februari 1965, zeventig jaar geworden. Johannes van Vliet werd op 1 fe bruari 1895 te Utrecht geboren en was eerst vele jaren o.a. als bedrijfs leider van de fabrieken van de firma Weener te Zuilen bij Utrecht werk zaam in het zakenleven. Op ongeveer zeven-en-dertigjarige leeftijd begon hij te studeren, bezocht toen eerst het avondlyceum te Amsterdam, deed daarna staatsexamen gymna sium A en studeerde vervolgens nog theologie aan de Rijks Universiteit te Utrecht. Nadat de heer Van Vliet in november 1941 door het provin ciaal kerkbestuur van Groningen was toegelaten tot de evangelisatie bediening in de Nederlandse Herv. Kerk en hij als hulpprediker werk zaam was geweest eerst enkele maanden te Zwolle en daarna van 15 oktober 1942 tot 12 maart 1944 nog bijna zeventien maanden te Utrecht, werd hij op 12 maart 1944 door ds. G. J. Derksen uit Utrecht, toen nog predikant te Groede in Zeeuws Vlaanderen, bevestigd als predikant van de hervormde ge meente van Breskens. Op 30 mei 1948 verwisselde de jubilaris deze gemeente met die van Haamstede in de classis Zierikzee en op 7 april 1957 werd hij door ds. E. S. de Lint uit Lienden bevestigd als predikant van de hervormde gemeente van Ommeren in de burgerlijke gemeente Lienden en in de classis Tiel. Deze zijn derde en laatste gemeente dien de ds. Van Vliet tot 1 februari 1960, toen hem op vijfenzestig jarige leef tijd emeritaat werd verleend. Na zijn emeritaat maakte ds. Van Vliet eerst een reis naar Canada en naar Aus tralië, waar hij een bezoek heeft ge bracht aan zijn aldaar wonende kin deren. Na zijn terugkeer ,in Neder land vestigde ds. Van Vliet zich met terwoon te Sirjansland, waar hij van eind januari 1962 tot november 1963 twee jaar bijstand in het pastoraat heeft verleend. drie schapen II-OKK III 2-7: W. J. Doeleman-J. C. v. Pelius 2-0; L. M. Moermond-J. Thiery 0-2; G. Vos-J. Lemsom 0-2; A. P. de Vrieze-M. J. Thiery 0-2. HELMOND. De 25-jarige mevr. J. Coolen-van Lierop uit Gemert is maandagmorgen dodelijk veronge lukt. Vermoedelijk door de gladheid van de weg, heeft zij de macht over het stuur verloren waarna zij met haar auto tegen een lantaarnplaal botste. Lopend van Flakkee naar Sclioiiwen-Diiiveland De uitvoerder bij de Deltawerken Willem de Geus uit Herkingen heeft het gepresteerd om bij laag water zonder gebruik te maken van een boot, van de Flakkeese wal naar zijn werk aan de Oostkophaven te wan delen, een prestatie die later nog door enkele anderen werd nagedaan. Bij hoog water is dit nog niet moge lijk, maar dit zal, wanneer men blijft doorspuiter. spoedig wel het geval zijn. in grond en gras altijd goed, al is (het maar 's nachts, die dieren binnen te halen. Maar be halve deze maatregelen blijft een eerste vereiste: zorg dat het 'gras (en de grond) voldoende magnesium be vat. Een flinke bemesting met Kie- seriet, 'dezer dagen gestrooid, 'kan de Mg-tekorten in grond en gras nog 'goeddeels verhelpen. Zaamslag wil zelfstandig blijven ZZ AAMSLAG, 30-1. Inwoners van de Zeeuws-Vlaamse gemeente Zaamslag hebben met een grote meeting voor het gemeentehuis ge protesteerd tegen de herindelings plannen van de Zeeuws-Vlaamse ge meenten, waardoor het gedeelte van Zaamslag dat aan de Westerschelde grenst, aan het naburige Axel zal word entoegewezen. Het protestcomité dat werd ge vormd uit leden van het Oranje comité, staat onder leiding van het hoofd van een school, de heer P. de Leeuw. Zaamslag wil zelfstandig blijven. De inwoners hebben reeds door het plaatsen van hun handteke ning van hun ongenoegen doen blij ken. Voor de eigenlijke meeting be gon trokken zij met een groot aantal spandoeken door het dorp. SPORT MICRO-KORFBAL Burgh-Brouwershaven 5-4 De hooggespannen verwachtingen van ihet treffen tussen deze 'beide nog ongeslagen teams bleven onbeant woord. In plaats van een mooi stuk propaganda voor de korfbalsport werd deze ontmoeting een aanflui ting van de ergste soort die met sport maar bitter wéinig meer te maken had. Alle mogelijk denkbare praktijken werden toegepast om de tegenpartij het spelen te beletten, waarbij het oniwélgevoegelijk bejege nen van de tegenpartij (over en weer) schering en inslag was. Hope lijk blijven wij in 'de toekomst van dergelijke vertoningen gespaard, daar hiermee de sport in zijn geheel en de korfbalsport in het bijzonder geer. goed wordt gedaan. Het begin was nochtans hoopvol, er werd' in een hoog tempo gespeeld waarbij bei'de verdedigingen 'beurtelings aan 'het werk werdén gezet. Het feest be gon pas eerst goéd toen eenmaal de doelpunten gingen vallen. Met een verrassend schot zorgde Rinus v. 3. Weele voor ide openingstreffer (0-1), even later gevolgd' door de gelijkma ker van Janny v. d. Have (1-1). In de volgende oostelling kon Brou wershaven door Kees de Moor weer d'e leiding nemen (1-2). Burgh bleef intussen niet bij de pakken neerzit ten en na zich uitstekend te hebben vrij gespééld zorgde Willy v. d. Weele weer voor een gelijke stand. Verschillende spelers bleken de hoogspanning waaronder werd1 ge speeld nu reeds niet meer aan te kunn'en, waardoor de zenuwen hen dé ibaas werden. Het hek begon pas goed van de dam te geraken toen Janny v. d. Have met haar gebruike lijke draaibeweging 'haar tegenspeel ster mej. Hanse met haar zwaaiende been half vloerde en doelpuntte (3-2) Ondanks luide protesten van de Brouwenaren kende de scheidsrech ter dit doelpunt toe. Direkt na de hervatting werd een doelpunt van Bep Duinhouwer afgekeurd maar het was Tonny v. Beveren die even later toch de gelijkmaker liet aan tekenen (3-3). Na de vakverwisse- l'ing slaagde Corry v. Nieuwen'huize er met een gaaif doelpunt in Burgh weer voorsprong te geven (4-3). Even later moest deze speelster gebles seerd' het veld verlaten. Een fout in de Burgh-verdediging bood Kees de Moor een uitstekende kans die hij prompt benutte (4-4). In de laatste sec. scoorde Burgh het winnende doelpunt toen Janny v. 'd. Have na een kleine wandeling met het leder uit een kluwen van eigen spelers en van de tegenpartij opdook en scoor de. ZSC-Unitas 2-2 Deze wedstrijd, waarin het ZSC geluikte haar eerste winstpuntje te boöken, was een verademing met de voorgaande vertoning. Het was een gelijk opgaande strijd met wisselen de kansen voor beide korven. Door een doelpunt van mej. Janny Frede- riiks nam ZSC in de le helft een 1-0 voorsprong. Deze werd door Joke Quist na de hervatting teniet gedaan (1-1), waama O. Huitema met een voortreffelijk schot Unitas een 2-1 voorsprong gaf. Het dapper volhou dende ZSC smaakte het genoegen door Henny Mol de gelijkmaker te laten aantekenen (2-2) met welke stand het einde aanbrak. Flitsen uit het buitenland SAIGON. In Zuid-Vietnam zal in de komende dagen een staken van het vuren in acht worden genomen in verband met feestelijkheden ter gelegenheid van het nieuwe „jaar van de slang" dat, naar men hoopt, meer goeds zal brengen dan het af gelopen „jaar van de draak". MOSKOU. De Russische admiraal Sergei Gorsjkov schrijft, aldus meldt het Russische persbureau Tass, dat de Russische marine weet waar de Amerikaanse kernonder zeeboten zijn en dat zij deze met haar kernraketten „onder schot" houdt. VIENTIANE. Een staatsgreep in Laos is mislukt. Bij onderhandelin gen, die maandagochtend op het kantoor van de minister-president plaatsvonden, stemde kolonel Syko- si erin toe zijn troepen van de toe gangswegen naar de hoofdstad te rug te trekken. NIEUW DELHI. Uit Madras is gemeld dat voor de derde maal ie mand zich van het leven heeft be roofd uit protest tegen de invoering van de Hinditaal als officiële voer taal in India. Het was een twintig jarige kelner in Keeranoer, een plaats op ongeveer 300 km ten zui den van Madreas, die door vergifti ging een eind aan zijn leven maakte. Zoals gemeld kwamen de twee an deren om het leven door zelfver branding. WASHINGTON. Tot nog toe heb ben in de afgelopen drie jaar onge veer 57.000 Amerikaanse militairen in Zuid-Vietnam gediend, meer dan 360 van hen zijn gesneuveld en meer dan 1.550 gewond, aldus een mede deling van het Pentagon. SOFIA. In de Bulgaarse hoofd stad is een aardbeving geregistreerd De schok veroorzaakte in Pernik, een mijnplaats 30 kilometer ten zuidwesten van Sofia, paniek onder de bevolking. Muren scheurden, plafonds stortten in en ruiten bra ken. Van slachtoffers is evenwel geen melding gfemaakt. KOEALA LOEMPOER. De rege ring van Maleisië heeft de arrestatie bekend gemaakt van Inche Abdoel Aziz Bin Isjak, een jongere broer van het staatshoofd van Singapore, van dr. Boehanoeddin Al-Helmi, voorzitter van de Pan-Maleise Isla mitische partij en van Inch Isjak Bin Hadji Mohammed, oud-voor zitter van het socialistische front. SAIGON. De Boeddhistische lei ders in Zuid-Vietnam hebben hun tevredenheid geuit over de onbloe dige militaire staatsgreep, waarbij de „gemene en verraderlijke kliek van Tran Van Hoeong" - zoals de regering in een verklaring werd ge noemd - ten val werd gebracht. BADEN-BADEN. De openbare aanklager in de Westduitse stad Baden-Baden heeft bekendgemaakt, dat vorige maand een voormalige Gestapo-officier is aangehouden, die in 1942-43 in Oslo betrokken was bij de wegvoering van joden. LONDEN. Een Nederlandse mili taire vlieger, kapitein H. Tap, vloog een van de zestien supersone straal jagers van de Britse luchtmacht, di ezaterdag bij de begrafenis van sir Winston Churchill een saluut bracht. SANTIAGO. 2500 Chileense boe-, rengezinnen zijn op grond van een regeringsdecreet voor niets eigenaar geworden van rond 150.000 hecta ren land, die zij in de zuidelijke pro vincies van Chili bewerken. Deze maatregel vormt een onderdeel van een regeringsprogram tot landher vorming. SKNWK-WIK 5-4 SKNWK heeft in deze wedstrijd een zware krachtsinspanning moeten leveren om bei'de puntjes te kunnen binnenhalen. WIK bleék volkomen tegen de Nieuwerkehkers opgewas sen, waardoor een spannende en aantrekkelijke wedstrijd viel te aan schouwen. Beide speelhelften verschilden ge heel van elkaar. In de le helft do mineerden béide defensies, en geen dér aanvallen slaagde erin een doel punt te laten aantekenen. Na de her vatting 'bleken de aanvallers 'hun vi zier beer te hebben afgesteld en al spoedig slaagde Bram Heijboer er met een séhot van de middenlijn in SKNWK 'dé leidlinig te 'geven (1-0). De WIK aanval, die nu plotseling ook veel beter ging draaien, bleef het antwoord hierop niet lang schuldig. Uit een snel opgezette aanval liet na goéd aangeven Piet Ketting het leder in dé korf verdwijnen (1-1). In de nu volgende opstelling kwam d'e SKN WK verdediging onder zware druk te staan, waarbij vooral de aktief spelende Jaan Geleijnse hen handen vol werk 'bezorgde. Nadat een tref fer van Geleijnse wegens lopen af gekeurd werd bracht deze speler uit een doorloopbal de stand op 1-2. Het begon er zelfs donken voor de Nieu- werkerkers uit te zien toen Geleijnse zich weer handig wist vrij te spelen en weer raak schoot (1-3). In de be ginopstelling slaagde SKNWK erin zich volledig te herstellen. Bram Heijboer liet eerst nog een fraaie kans, toen hij een strafworp kreeg te nemen, ongebruikt. Adrie v. d. Werf bleek evenwel beter op sdhot en met twee treffers bracht zij de stand weer in evenwicht (3-3). In de span nende slotfase die hierna volgde kwam WIK weer aan de leiding door Rinus Kloet (3-4), waarna Coby Nooidhöek de balans in evenwicht bradht (4-4). Even voor tijd gelukte het Adrie v. d. Werf d'e zwaar be vochten zege voor haar club uit het vuur te slepen (5-4). Brouwershaven-Z.S.C. 42 Een verdiende overwinning voor het iets beter en ook sdhotvaardiger spelende Brouwershaven. Door doel punten van Huib v. d. Weele (Br.ha- ven) en Bram Heijboer (SKNWK) werd de le helft met gelijke stand afgesloten. Na d'e hervatting kwam Brouwershaven spoedig op rozen te GEMEENTE BRUINISSE Burgerlijke stand en loop der bevolking over de maand januari. Geboren: 1. Johanna Margaretha, d. van Joh. A. van Geesbergen en E. Bal; 9. Saartje Jacoba, d. van D. van Duivendij'k en J. de Graaf; 23. An- thonie Wouter, z. van J. Verkamman en W. den Herder. Overleden: 4. Maria Schoenmaker, wed. van J. Wagemaker, 87 jr.; 9. Jan Haeck, 87 jr., wedn. van D. Kie- boom; 11. Maria Jumclet, 61 jr., wed. van W. de Koning; 16. Pietemclla Elizabeth Mol, 76 jr., wed. van L. C. Boudcling; 20. Wolfer Jumelet, 94 jr., ongehuwd. Géhuwd: 21. Geiben Kootstra, 44 jr., wedn. en Johanna Krijger, 39 jr. j.'d.; 22. Frans Kik, 22 jr. j.m. en Elizabeth van Dijke, 24 jr. j.d. Ingekomen: Cathalina van den Berge uit Zierikzee. Vertrokken: C. A. Paans en gezin naar Heerewaarden; Anna C. Kik naar Somimelsdijk; Adriana van den Bos naar Ermelo; Comeliis J. Huis- soon en gezin naar Goes; Johanna Kootstra-Krijger naar Vlissingen; Janke Kootstra naar Vlissingen; Eli zabeth M. Kik-van Dijke naar Dub beldam. zitten door treffers van Kees de Moor en Kees Slager (3-1). Bram Heijboer had 'hierna met enige scho ten welke uit de korf terug spron gen geen geluk. Toch keerde de spanning nog even terug toen Elly Braai wist te scorer. (3-2). Rinus v. d. Weele maakte aan alle onzeker heid een einde toen hij de stand op 4-2 bracht. W.I.K.—Z.S.C. 4—4 De gelijke eindstand gaf de krachtsverhouding in 'het veld uit stekend weer. Janny v. d. Hoek gaf ZSC de leiding (0-1), waarna Adrie Verhage de le helft 'liet afsluiten met een gelijke stand (1-1). Door twee treffers van Rina Louwers kwam ZSC met 3-1 voor te staan. Uit een strafworp bracht Piet Ketting de achterstand terug tot 2-3, waarna ZSC weer aan bod kwam door Bart Linders (2-4). WIK gaf zich nog niet gewonnen en het waren Jaap Ge leijnse en Rinus Kloet die er voor zorgden dat het einde met een 4-4 puntenverdeling aanbrak. MARKTBERICHTEN Veemarkt Rotterdam ROTTERDAM, 1-2. Totale aanvoer 1743 stuks vee, t.w. 1106 slachtrun- deren en 637 varkens. Prijzen per kg: slachtrunderen: extra kwal. f 4,20-4,45, le kwal. f 3,85-4,15, 2e kwal. f 3,45-3,75, 3e kwal. f 3,15-3,40; stieren f 4,00-4,30; worstkoeien f 3,05-3,25. Varkens: le kwal. f 2,02, 2e kwal. f 1,99, 3e f 1,95; slachtzeugen f 1,60-1,66; zwa re varkens f 1,80-1,85. Slachtrunderen: aanvoer korter, handel redelijk, prijzen wat stijver; varkens: aanvoer ruimer, handel goed, prijzen wat hoger, prima vlees varkens boven notering. Voor 35 jaar.... ZIERIKZEE. Voor het Nutsdepar- tement trad op dr. Grondijs met een causerie over China en Japan. OUWERKERK. De onderwijzeres aan de o.l.-school mej. M. A. Pou- lusse herdacht het feit dat zij voor 25 jaar in dienst trad. ZIERIKZEE. De meisjesvereniging Jong Leven" gaf het tweede jaar feest in de Bewaarschool. ST. PHILIPSLAND. Voor de be trekking van wijkverpleegster heb ben zich 25 sollicitanten gemeld. ZIERIKZEE (adv.). Busgroenten: 4 bussen voor f 0,90; erwtensoep 33 et. per literbus; tomatensoep 28 ct. per literbus. BROUWERSHAVEN. Ook hier rverd de film „Malle gevallen" naar het bekende boek van Hans Martin in vertoning gebracht. DREISCHOR. Het blijspel in drie bedrijven „Huwelijkskandidaten" werd opgevoerd door de rederijkers kamer „Bellamy". ZIERIKZEE. G.S. van Zeeland be paalden dat de kooieenden door de kooiman moeten worden opgesloten van 2 tot en met 30 april en van 15 tot en met 30 augustus. ZIERIKZEE. In „Concordia" vond de 20ste algemene vergadering plaats van de tuinbouivvereniging „Schou wen-Duiveland". HAAMSTEDE. Het zangkoor o.Lv. de heer Jos Berenbroek gaf een ge slaagde uitvoering in hotel Bom. HAAMSTEDE. De kerkeraad der Oud Gereformeerde Kerk besloot uit het verband van O.G.-kerken te tre den en zich te voegen tot de Ger. Gemeenten in Nederland. Ingezonden mededeling er is een nieuw spiraalmatras voor U dat: NIET DOORZAKT NIET STUK GAAT WEL VENTILEERT LEVENSLANGE GARANTIE HEEFT Prijs: 2 persoons inlegraam IIO,- 2 persoons compleet ledikant. 145(- 1 persoons compleet ledikant. 70,- Vraagt vrijblijvend inlichtingen bij:

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1965 | | pagina 5