BALANS OPRUIMING s&&.f Adverteren is verkopen STAD EN EILAND Gebrs. De Jonge fnobgtett de&ta&éeday, Fa. Koevoets IOH. DE VRIES FRIES De juiste tijd met Bij: W. v d MAAS Gratis „Via"-speldje gloeilampen Hogerheijde MAaGPUN? fa. J. C.v. d. DOEL „PARATHOL" „Verf en Kleur" MARCO zoon van H. BAKKER A. BAKKER SNEEP Spijkenisse, 27-1-65 Slauerhoffstraat 9a Voor de vele blijken van be langstelling voor en bij ons huwelijk ondervonden, zeg gen wij, ook namens onze ouders, hartelijk dank. L. J. STOUTJESDIJK T. J. STOUTJESDIJK- STEENPOORTE Sleeuwijk (N.B.), januari 1965 Voor de vele blijken van medeleven ondervonden voor en na het overlijden van onze lieve man, vader en groot vader JOHANNES LEENDERT VAN DEN HOEK betuigen wij allen onze op rechte dank. Familie VAN DEN HOEK- DE WACHTER Renesse, januari 1965 Kromme Reke 2 Jaarvergadering Groene Kruis vereniging Zonnemaire op 1 februari 1965 in het Gr. Kruis-gebouw, I. M. van der Bijlstraat. Agenda: le. Opening 2e. Jaarverslag 1963 en notulen 3e. Financieel verslag 1963 4e. Bestuursverkiezing we gens periodieke aftreding van de heer Joh. v. d.Bijl 5e. Enige verder voor komende zaken 6e. Rondvraag 7e. Sluiting Het bestuur SUCCESJES Personeel gevraagd: Prettige bijverdienste thuis! Het Folio „Postreclame Ver- zendbureau" wijst u de weg! Zend f 2,in postz. of gireer op nr. 54.43.33 van Z.N. Click, postbox 3052, Voorburg en u ontvangt 120 complete adres sen met uitvoerige gegevens. Hiermede betuig ik mijn welgemeende dank voor de vele bewijzen van deelne ming, ondervonden tijdens de ziekte en na het over lijden van mijn lieve vrouw, moeder, behuwd- en groot moeder, zustpr, behuwdzus ter en tante HEELTJE DINA KORT geboren PANNEKOEK Tevens dank ik de rijders die zichzelf en auto beschikbaar stelden bij de begrafenis. Speciaal dank aan de weled. gel. heer G. J. van der Waar den, voor de zeer goede be handeling en medeleven en zuster De Jager voor haar liefdevolle verpleging aan haar bewezen. P. KORT Noordgouwe, januari 1965 Kloosterweg 10 Te koop: Een wasmachine voor klein gezin. Vloedstraat 14, Kerk- werve. Alle soorten uienzaad, plant- uien, vroege- en late poot- aardappelen. J. L. Bodbijl, Boogerdweg 48, Dreischor, telefoon (01112)-244. Diversen: Transistor radio's reeds van af f 37,50. Radio Van den Berge, Zevenhuisstr. 6, Zie- rikzee. (Donderdags tot 9.uu uur geopend). Philishave's hebben wij reeds vanaf f 46,50. Radio Van den Berge, Zevenhuisstr. 6, Zie- rikzee,. (Donderdags tot 9.00 uur geopend). Een pracht collectie staanae schemerlampen. Radio Van den Berge, le verdieping, Zevenhuisstraat 6, Zierikzee. (Donderdags tot 9.00 uur ge opend). Uit 75 verschillende speldjes kunt u kiezen bij sigm. D. C. Viergever, hoek Kraanplein, Zierikzee en Weststr., Haam stede. 40 °/o warmtebesparing! Dub bele beraming heel voorde lig nu ook binnen uw bereik. Heel gemakkelijk zelf te monteren. Vraagt inlichting bij Mol, Nieuwe Boogerdstr., Zierikzee. Pootaardappels: Doré, Eer steling, Barima's, Bintjes enz. Uw bestelling kunt u hiervoor opgeven, bij elke hoeveel heid. Levering voorjaar. Be stel tijdig! Dit voorkomt te leurstelling. Grote partijen speciale prijzent Alles N.A.K. gekeurd. W. van Sluijs, Hoge- zoom 44, tel. 437, Haamstede. Verpleegster worden? En dan liefst in een moderne gezel lige stad? Onze eerstvolgende cursus vangt in april 1965 aan! Inlichtingen: Directrice Diaconessenhuis, Parklaan nr 95A, Eindhoven. kleintjes uit, ket iinnei DEN HAAG. Z.K.H. de Prins der Nederlanden heeft mrS, Lester D. Robbins, vice-presidente van de New York Cancer Committee of the American Cancer Society en mrs. J. P. Friedland, lid van het comité, op paleis Soestdijk ontvangen. Mrs. Robbins heeft de prins een cheque van 3000 dollar overhandigd, be stemd voor het Koningin Wilhelmi- n a fonds. BREDA. De 75-jarige A. van Dongen is dood in zijn woning in Breda aangetroffen. De man bleek door gasvergiftiging om het leven te zijn gekomen. Zijn155-jarige echt genote was bewusteloos. Zij is in ernstige toestand opgenomen in het Sint Ignatiusziekeniiuis in Breda. DEN HAAG. Op maandag 1 fe bruari zal met het K.L.M.-lijnvlieg- tuig naar Kopenhagen een dertigtal deskundigen van de woning- en uti liteitsbouw vertrekken voor een korte studiereis door Scandinavië en noord-Duitsland. DEN HELDER. Van het Finse vrachtschip „Vaasa Provider" wordt een opvarende vermist. De man moet overboord geraakt zijn toen het schip ongeveer 25 mijl uit de kust ter hoogte van de noord punt van Texel voer. SOESTDIJK. Met ingang van 15 januari is bij K.B. luitenant ter zee vlieger der lè klasse G. Pauli ont heven van zijn functie van adjudant van Z.K.H. de Prins der Nederlan den. Met ingang van dezelfde da tum is bij K.B. tot adjudant be noemd de luitenant ter zee der le klasse H. E. Rambonnet. VALKENSWAARD. Tijdens een verkeersongeluk in Valkenswaard is de 33-jarige heer F. Daams uit die plaats om het leven gekomen. De auto waarin hij, met nog drie personen, zat, reed op de Leender- weg in Valkenswaard tegen een ge parkeerde vrachtauto. ROTTERDAM. In de AMVJ-zaal van het Rijnhotel in Rotterdam is dcor een gezelschap van ca. 600 mensen, onder wie studenten, leden van de gemeenteraad, van verzetor- ganisaties en van de Joodse gemeen te in Rotterdam het feit herdacht, dat 20 jaar geleden het Duitse con centratiekamp Auschwiz werd be vrijd. DEN HAAG. Er bestaan plannen om in Den Haag flatgebouwen neer te zetten, die meer dan twintig ver diepingen zullen tellen. Het ene plan is ontworpen door bouwbe drijf fa. B. Meijer, het andere wordt voorbereid door de gemeente Den Haag. DEN HAAG. De voorzitter van de Amerikaanse delegatie bij de onder handelingen over de Kennedy-ron- de te Genève, de heer Christian A. Herter, zal volgende week tijdens een bezoek aan Nederland bespre kingen voeren met ministers en an dere autoriteiten, aldus een woord voerder van de Amerikaanse am bassade in Den Haag. RUURLO. Een koelwagen van een expeditiebedrijf uit Lochem is met een daverende klap een super markt in Ruurlo binnengereden. De wagen kwam tot stilstand tegen de muur van de huiskamer van de be heerder. De familie lag nog in bed, toen het ongeluk gebeurde. Generaal Weygand in Parijs overleden PARIJS, 28-1. Generaal Maxime Weygand. die in 1940 bevelhebber van het Franse leger was, is don derdag in Parijs op 98-jarige leeftijd overleden. Generaal Weygand heeft verleden week. aan de vooravond van zijn 98ste verjaardig, zijn dijbeen gebro ken bij een val in zijn woning. Scheepvaart berichten Caltex Utrecht, 28-1 van Dumai naar Pladju. Esso Rotterdam. 28-1 te Bombay. Goeree, 27-1 van Villa Constitucion naar Bahia Blanca. SeineJloyd, 28-1 te Bangkok. SPORT VOETBAL Zierikzee I-Kruisland I Zondag a.s. ontmoet Zierikzee I op eigen terrein de ploeg uit Kruis land, waartegen in de uitwedstrijd met 3-0 werd gewonnen. De Zierik- zee-ploeg mag, indien de voorhoede het verlangen naar doelpunten in voldoende mate weet te effectueren, vertrouwen hebben in de eindstand. Kleurentelevisie PARIJS, 28-1. Donderdag is in Parijs een bijeenkomst van meer dan honderd tele visie-deskundigen uit tien Westeuropese landen, waar onder de Sowjet-Unie en het communistishe blok, geëin digd. Zij hebben een week lang de drie systemen van kleuren-televisie bekeken om vast te stellen welke voor europa het meest geschikt is. Hun bevindingen zullen wor- den voorgelegd aan een con ferentie van de 'internationale raadgevende radiocommissie C.C.I.R.die van 24 maart tot 7 april in Wenen zal wor den gehouden. DUIVELAND Voorjaarsvergadering plattelandsvrouwen In de „Blauwe Keet" vond de voorjaarsvergadering plaats van de Ned. Bond van Plattelandsvrouwen. De presidente mevr. Van Eeten-de Vries opende de avond met een wel komstwoord tot mej. Van der Lee- den, die vervolgens een praatje hield over reclame, getiteld „Nemen en genomen worden". Na de pauze werd in groepjes dit onderwerp verder doorgesproken. Mevr. Van Westen-Flohil bracht verslag uit over de najaarsvergade ring, gevolgd door het jaarverslag van de secretaresse, mevr. Wandel. Mevr. Smit ibracht verslag uit na mens de kascommissie. Bij de be stuursverkiezing werd mevrouw Braat herkozen. Afscheid werd ge nomen van de (James Goris-van Fe- lius en Zeijlen-de Vin, die dank wer den gebracht door de voorzitster, gebracht door de voorzitster. Van SChelvem-van Iwaarden en mevr. Geelhoed-Boot. BURGERLIJKE STAND Zierikzee GeÖoren. 23 jan.Erica Jolan- da, d. van Hieronimus Koevoets en Johanna Janna Verwijs; 24 jan.: Lu cia Maria, d. van Aldo de Spirt en Marie Cornelia van Dongen; 25 jan.: Astrid Lidwina Josephina, d. van Jacobus Adriaan Menheere en Jo sephina Adriana Bordui. Gehuwd. 22 jan.: Peter Franz Trompert, 21 j. en Maria Cornelia Grootenboer, 16 j. Overleden. 22 jan.: Jacobus Reijnhoudt, 72 j., echtgenoot van Ja- coba Lupgens, eerder gehuwd ge weest met Catolina Ernestina Maria- van Bortel. Koningin Elizabeth, dc hertog van Edinburgh, prinses Margaret en lord Snowdon hebben zich donder dagavond naar Westminster Hall be geven, waar het stoffelijk overschot van sir Winston Churchill ligt op gebaard. De Kongolese rebellenleider Gbenye, die zich „president van de revolutionaire Kongolese regering" noemt, is donderdagavond in Algiers aangekomen, waar hij met zekere praal door de Algerijnse autoriteiten werd ontvangen, De West-Duitse regering gaat een diplomatiek offensief in hel Midden- Oosten beginnen om zich te verze keren van de erkenning door de Arabische wereld als enige regering van Duitsland, zo wordt van ge woonlijk welingelichte zijde in Bonn vernomen. INGEZONDEN STUKKEN Mijnheer de redakteur. Het verslag over de Zevibelverga- dering, gelezen in het nummer van maandag 25 januari tot aan de woor den „Mislukte reportage", klopt al les precies. (Dat was dus over de rede van de voorzitter). Maar wat onder de woorden mislukte repor tage staat, dat is, om in die stijl te blijven, rammelend aan alle kanten. Harmonie en eenheid zijn volkomen zoek. Dat de samensteller van de dia-reportage een geplande toe spraak niet mocht houden in het openbaar (van Den Haag), daar wordt helemaal niets van vermeld, dus uw verslag is niet compleet. Ze ker te druk bezig geweest met het opstellen van uw kritiek. Dat deze drs. A. C. Drinkwaard de mond ge snoerd was had u kunnen aangrijpen als verzachtende omstandigheden. Tevens hadden de lezers dan ge weten dat je in Nederland voorzich tig moet zijn als je pro-Zeeuws vis ser bent. Bijzonder jammer, ook voor u! Want als deze man wel had mogen spreken, dan had de huilerig mis lukte dia-reportage voor u niet zo lang geduurd. Geloof me, uw verslag had honderd maal beter gekund. Met dank voor de plaatsing. Hoogachtend, B. W. SCHOT, Regenboogstraat 28, Zierikzee (De logica schijnt weer eens een keer bijzonder moeilijk te zijn.. De reportage heeft niets te maken met het opgelegde spreekverbod door minister Biesheuvel aan drs. A. Drinkwaard. Dat zijn twee totaal verschillende zaken. Ter verduide lijking dit: betreffende spreker mocht zijn causerie niet houden, omdat hij als ambtenaar van het ministerie van landbouw en visserij moet wor den aangemerkt. Ambtenaren mogen niet altijd alles. Dat kan in dit ge val heel vervelend zijn geweest, maar zo is nu eenmaal de wet. Het ging echter om de reportage en die was niet best, ook al komen er hon derdduizend mensen vertellen dat hij wel goed was. Er zijn toevallig ook nog estetische eisen waaraan zo iets meet voldoen. Geloof ons, de vis- serijbelangen waren honderd maal beter gediend, met een reportage die wél aan deze eisen voldeed - Red.) Flitsen uit het buitenland LONDEN. De Engelse Labour-re- gering heeft de oprichting bekend gemaakt van een speciale export- raad voor het 'gemenebest als onder deel van een ver strekkend plan tot bevordering van de export van Groot-Brdttannië. NEW YORK. Het einde van de achttien dagen oude staking onder de havenarbeiders aan de Ameri kaanse oostkust blijft onzeker, nu de valkbondsleden vain Baltimore de voorgestelde arbeidsovereenkomst hebben verworpen. LEOPOLDSTAD. In het Kongole se dorp Kabombo ten noordoosten van Loeloeaburg zijn 45 rebellen ge dood nadat hun aanval op het dorp door leden vain de Basjiiele-stam af geslagen was. De verdedigers verlo ren negen doden en 23 gewonden. Op hun vlucht ontvoerden de opstande lingen veertig 'kinderen en negen vrouwen. Men tracht <de troep zo snel mogelijk te achterhalen. BRUSSEL. De Kongolese premier Moise Tsjombe is donderdagochtend aan het hoofd van een 20 leden tel lende delegatie in Brussel aangeko men voor 'besprekingen met de Bel gische regering. Hij werd op het na tionale vliegveld van Brussel ver welkomd door premier Th. Lefevre en de minister van buitenlandse za ken, Spaak. PEKING. De Indonesische minis ter van buitenlandse zaken, dr. Soe- bandrio, is met zijn delegatie weer uil Peking vertrokken naar Djakar ta. Hij heeft in de Chinese hoofdstad vijf dagen lang besprekingen gevoerd met regeringsautoriteiten. LONDEN. Dean Rusk, de Ameri kaanse minister van buitenlandse zaken, zal, naar in ambtelijke krin gen in Londen wordt verwacht, in formele besprekingen met Britse ministers voeren tijdens zijn verblijf in Londen, in verband met de be grafenis von Churchill. Wegens verbouwing Melk markt is onze zaak tijdelijk gevestigd: Zevenhuisstraat Techn. Bureau A. D. van den Berge, telef. 2962, Zierikzee. Voor uw landbouwwerktui gen traktorlak. U kunt kie zen uit 15 bekende fabrieks- kleuren en u bent altijd wel kom voor adviezen. Mol, Nieuwe Boogerdstraat, Zie rikzee. Sneldienst 'Koophandel'. Van Rotterdam: Centraal Bode huis Leuvehaven 10 uur, Zekveld 12 uur; Dordrecht: Van Putte, 12.30 uur. Aan komst Zierikzee 4 uur. Wij hebben steeds ruime sortering in behang. Oók houtnerf-, grasweefsel- en steenmotieven. - „Verf en Kleur", Meelstraat 40, Zie rikzee. Doe het zelf! Meubelplaat, spaanplaat, triplex, hard- en zachtboard, latten, hout- en lijstwerk, tafelpoten (15-75 cm), ronde stokken, plastic band, kneedbaar hout, lijm, formica, fineer, enz. enz. C. Berrevoets, Sint Domus- straat 12, Zierikzee, telefoon 01110-3104. Wilt u een degelijke oplei ding, zowel praktisch als theoretisch, lest dan bij er kende autorijschool „Succes", tel. 01114-518, Nieuwerkerk. Iedere donderdagavond the orielessen. ,Vapo", onze natuurperma- nent, geeft voldoening; zit steeds patent! Kapsalon Murk, telef. 2767, Zierikzee Voor uw auto: „Fervofix"! Voorkomt dat roest de lak aantast. Mol, Nieuwe Boo gerdstraat, Zierikzee. Last van Reumatiek? Neem dan van Zalm's kruiden, sinds 1894 steeds met succes bekroond. Van Zalm's Krui- denhandel, Hogezoom 45, Haamstede, tel. (01115)-275. Méér profijt van uw trekker met „Shell"-produkten! De Braai, Nieuwerkerk, telefoon (01114) 377. Voor uw tuin! Wij nemen bestellingen op van: fruit bomen, bessen, frambozen, rozen, Ligustrum, alle soor ten windschermbeplantingen, enz. W. van Sluijs, Hogezoom nr. 44, tel. 437, Haamstede. Voor uw haard of kachel: Sihell-petroleum. De Braai, N'ieuwericerk, tel. (01114)-377. WELTEVREDEN Tel. 2805 - Zierikzee DE SPECIAAL ZAAK VOOR: EDIJ BICO MIELE ERRES A.E.G. s Centrifuges BERGMANS levert de goede leesbrillen televisiebrillen en verrekijkers Officiële publikatie Opkomst eerste oefening Ten behoeve van de dienst plichtigen, die op 1 en 2 fe bruari a.s. voor eerste oefe ning onder de wapenen 'ko men wordt een aantal extra- treinen ingelegd. Deze dienst plichtigen moeten van deze treinen gebruiik maken en daartoe op 'een zodanig tijd stip van hun woonplaats vertrekken dat zij op het betreffende station aanslui ting hebben op de voor hen bestemde extra-trein. De dienstplichtigen, die hun plaats van opkomst niet met een dezer 'hierna genoemde trëinen kunnen bereiken, moeten reizen met treinen van de normale dienstrege ling. Ingevolge hun lastge ving moeten zij dan reizen met 'de eerstvolgende reisge legenheid na 06.59 uur. Extra treinen op maandag 1 februari Zwolle - Bergen op Zoom: Zwolle v. 9.33 - Olst v. 9.48 - Deventer v. 9.58 - Zutphen v. 10.14 - Dieren Doesburg v. 10.25 - Arnhem v. 10.45 - Eist v. 10.56 - Nijmegen v. 11.05 - Wyohen v. 11.15 - s-Hertogenbosch v. 11.51 - Tilburg v. 12.10 - Breda v. 12.26 - Roosendaal v. 12.47 - Bergen op Zoom a. 12.58. Amsterdam-Bergen op Zoom: Amsterdam CS v. 9.27 - Slo- terdijk v. 9.33 - Haarlem v. 9.45 - Heemstede v. 9.52 - Leiden v. 10.13 - Den Haag HS v. 10.28 - Delft v. 10.37 - Schiedam v. 10.47 - Rotter dam CS v. 10.55 - Blaak v. 11.00 - Zuid v. 11.04 - Ba^ ren'drecht v. 11.11 - Dord recht v. 11.'20 - Roosendaal v. 11.46 - Bergen op Zoom a. 11.57. Amsterdam-V light: Amster dam CS v. 10.42 - Muider- poort v. 10.48 - Amstel v. 10.52 - Utrecht v. 11.15 - 's-Hertogen'bosch v. 11.48 - Vught a. 11.53. Extra treinen op dinsdag 2 februari Amsterdam-Maastricht: Am sterdam CS v. 9.29 - Muider- poort v. 9.35 - Amstel v. 9.39 - Utrecht v. 10.09 - 's-Her- togenbosCh v. 10.48 - Vught v. 10.54 - Eindhoven v. 11.14 - Roermond v. 11.46 - Sit- tard v. 12.02 - Maastricht a. 12.17. Den Haag-Blerick: (van Den Haag tot Dordrecht burger- trein, van Dordrecht tot Ble- rick extra militaire trein): Den Haag HS v. 8.53 - Delft v. 9.01 - Sahiedam v. 9.10 - Rotterdam CS v. 9.19 - Blaak v. 9.23 - Zui'd v. 9.27 - Lom- bardijen v. 9.31 - Baren- dredht v. 9.36 - Zwijndrecht v. 9.43 - Dordrecht v. 9.48 - Lage Zwaluwe v. 10.03 - Breda v. 10.14 - Tilburg v. 10.28 - 's-Herfcogenbosch v. 10.53 - Vught v. 10.59 - Eind hoven v. 11.19 - Helmond v. 11.29 - Blerick a. 11.50. Reizigers van of over Til burg met bestemmin Blerick of Maastricht mogen reizen via 's-Hortögen'bosoh. HET OUDSTE en meest betrouwbare adres voor bet huren van auto's en V.W.-busjes (met en zonder (chauffeur) is: Garage Tel. 2844 en 2115 - Zierikzee Prima materiaal all-risk verzekerd Auto-rüschool Roestvrij stalen keuken-aanrecht g u 168 cm lang op twee aanrechtkastjes - s o met lade of werkplank - met ver- chroomde roosters; CS g grote stalen servieskast, 180 cm hoog, met vier legplanken - alles wit gelakt; deuren in mahonie-uitvoering -o u Geheel compleet 395,- Vakkleding Lonneker Havenpark 5 Zierikzee De Zwitserse topklasse naai- M machine, zig-zag, volautomatisch, bij Wilbrink, Sint Janstraat 4, Zierikzee, telefoon 2923. C.J.V. jubileert - 1890-1965 - Donderdag 4 februari recep tie 6.15-7.30, Ds. v. d. Berg- jeugdhuis, Visstraat; vrijdag 5 februari jaarfeest, 8 uur, Concertzaal, toegang f 1,50; zaterdag 6 februari oliebol lenactie. Doe het zelf! Meubelplaat, spaanplaat, triplex, hard- en zachtboard, latten, hout- en lijstwerk; tafelpoten 15 tot 75 cm; ronde stokken, plastic band, kneedbaar hout, lijm, Formica, fineer, enz. C. Ber revoets, St. Dcmusstraat 12, Zierikzee, telefoon 3104. Ook dames met lang haar kunnen bij ons gewassen en gewatergolfd of gepermanent worden, zonder dat het ge knipt wordt. Kapsalon Bal, Nieuwerkerk. Huur nieuwe televisie met alle programma's voor een gering bedrag per maand. Geen vooruitbetaling! Altijd recht van koop. Vandaag be steld, morgen geplaatst. Belt (óók 's avonds) Zierikzee no. (01110) 2540. Voor uw auto autoflex, snel drogende lak. Verkrijgbaar in de belangrijkste kleuren van bekende automerken. Mol, Nieuew Boogerdstraat, Zierikzee. De bekende S.U.S.-loten ont vangen. Mooie prijzen! Vijf kansen a f 1,25 bij Sigm. D. C. Viergever, hoek Kraan plein, Zierikzee en Weststr., Haamstede. In wand- en woonkamerver lichting vindt u bij ons een enorme sortering! Radio Van den Berge, Zevenhuisstr. 6, Zierikzee. (Donderdags tot 9 uur geopend). Voor uw auto: metaalvemis, een afdoende, onzichtbare bescherming van het chroom. Mol, Nieuwe Boogerdstraat. Zierikzee. Autorijschool Lemsom, tel. 01110-2259. Kerkwerve. Er kend en gedipl. door F.N O.P. en V.A.M.O.R. Opleiding voor rijbewijs B-E (luxe auto) en C-E/D-E (vrachtwa gen en bus). Verkeersles ieJere dinsdag om 7.30 uur in ons theorielokaal Van Bruinisse tot Haamstede in elke plaats is „Vervetal" verkrijgbaar, maar alléén bij de schilder, die U de goede voorlichting kan geven. - Hoofddealer voor Schouwen- Duivelend „Verf en Kleur", Meelstraat 40, tel. (01110)- 2100, Zierikzee. Chr. Contact Bureau (C.C.B.j voor Nederland. Lindelaan 32. Krommenie (N. H.). Huwe- lijksbemidd. en briefw. Voor inl. postz. bijsluiten. Bauknecht keukeniiiachine Kneden, mengen, mixen, snijden, malen en raspen met deze machine. Geheel Compleet met alle toebehoren. Normale prijs f 310,nu f 195,- \7 HAVENPLEIN 8 - 10 ZIERIKZEE HORLOGEE - JUWELIER Poststraat 15 Zierikzee Telefoon 2101 bij aankoop van twee „Via" 40-60 watt0,55 75 watt 0,65 100 watt 0,75 25 watt kogel 0,60 40 watt kl. fitting 0,90 25 watt kl. fitting 0,75 Gegarandeerd 1.000 brandureu Haal er gauw een paar bij JOH. DE Havcnplcin 8-10 - Zierikzee Fok- en controle-vereniging Schouwen-Duiveland Opgave voor de veehouderijexcursie der Z.L.M. op dinsdag 16 februari a.s. (zie Landbouwblad 22-l-'65), kan alsnog, zo u zulks nog niet deed. telefonisch aan H. A. van der Werf, Oosterland. Vm zaterdag 30 januari a.s. (telefoon 01114-488). Bezoek aan demonstratie- en proefbedrijf te Herwyncn en Millingen. Het bestuur „Naast de Beurs" Zierikzee Voor de kenners Jambon d'Ardcnncs 1,50 Harde Ccrvclaatworst 0,80 Harde Boerenmetworst 0,80 Pathc de fois 0.80 Gekookte achterham 1.20 Alles per 100 gram Gelderse rookworst per stuk 1.20 en 1,75 Echte wijnzuurkool per puk 500 grain0,60 MAAGTABLETTEN De echte Amerikaans© j en beste ter wereld. Een blijvende ®Sr uitkomst. Bij apotheker of drogist, j Imp. L Rietbergen c.v. i Korenaarstr.55.R'dam-6 Visstraat 14 Tel. 2300 Zierikzee Vanaf heden na 18.00 uur ook telefonisch bereikbaar onder de nummers: 3170 I. DEN BOER jr. 3345 J. M. v. d. BRAND BRUINISSE ZITDAG: dinsdag 2 februari a.s., van 9.00 tot 4.30 uur, in het Jeugdgebouw Voor ijzer cu beton hebben wij Zéér geschikt voor betonnen silo's tegen aantasting door humus, zuren, enz. In 1, 2% en 5 kg verpakking Verkrijgbaar bij Meelstraat 40 - Zierikzee Met ingang van dinsdag 2 februari a.s. hopen wij onze zitting te Burgh-Haamsteile weer te hervatten Spreekuur van 10-12% uur, ten huize van mej. N. M. Blom, Burghseweg 78 le Burgh. Accountantskantoor CROENLEER

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1965 | | pagina 7