Breda is erg lekker bier! BREDA beugelbier b'j 4 stukken SCHOONHEIDSZEEP lijdelijk Topslager's specialiteiten! Topslager Quist Een man die zijn vrouw wil verrassen, komt thuis met een modieuze bontmuts. Een vrouw die haar man wil verrassen, komt thuis met Breda Bier. Kroketten eigen fabrikaat - fijn van smaak - mild gekruid - per stuk slechts 30 cent Elke zaterdag onze bekende vleessalade per bakje van 100 gr. 55 cent Haalt het bij uw vertrouwde vakman: SUCCESJES Maximaal 4 regels f 1,25 Elke regel meer 45 cent Te koop: Vroege pootaardappelen, Do- ré en Barima (worden thuis bezorgd). Lodewijk, tel. 418, Nieuwerkerk. Te koop gevraagd: Tweedehands meubelen en antiquiteiten. Overal te ont bieden. Telef. 471, G. Heij- boer, Bogerdweg 47 te Drei- schor. Huwelijk: Verhuur van gelegenheids kleding. Tijdige bestelling. - „Elegant" kleding, Deurloo, Zierikzee, telef. 2890. Diversen: Huur nieuwe televisie met alle programma's voor een gering bedrag per maand. Geen vooruitbetaling! Altijd recht van koop. Vandaag be steld, morgen geplaatst. Belt (óók 's avonds) Zierikzee no. (01110) 2540. Pootaardappels: Doré, Eer steling, Barima's, Bintjes enz. Uw bestelling kunt u hiervoor opgeven, bij elke hoéveel heid. Levering voox-jaar. Be stel tijdig! Dit voorkomt te leurstelling. Grote partijen speciale prijzen. Alles N.A.K. gekeurd. W. van Sluijs, Hoge- zoom 44, tel. 437, Haamstede. Voor alle tractoren geldt: „Shell" produkten! De Braai, tel. (01114) 377, Nieuwerkerk. Voor uw auto: Metalpaste voor gaten en scheuren in carrosserie. Mol, Nieuwe Boogerdstraat, Zierikzee. Persoonlijke leningen (voor personen in loondienst, zelf standige ondernemers en vrije beroepen). Lage rente, geen aanvraagkosten, kwijtschel ding bij overlijden. Admini stratie- en makelaarskantoor A. Vermaat, Schuithaven 2, Zierikzee. „Xylamon" 'helpt afdoende tegen houtworm en het be schermt uw dure hout tegen aantasting dooi* zwam rot. - „Verf en Kleur", Zierikzee. Voor uw auto Washprimer grondverf voor metaal met etsende werking. Mol, Nieu we Boogerdstraat, Zierikzee. In wand- en woonkamerver- H.H. fruitkwekers! Alle soor- Een pracht collectie staancie Philishave's hebben wij reeds i Voor uw landbouwwerktui- i Voor uw auto autoflex, snel- lichting vindt u bij ons een I ten bindmateriaal en uitbuig- I schemerlampen. Radio Van vanaf f 46,50. Radio Van den J6, enorme sortering! Radio Van touw is bij ons steeds voor- den Berge. Ie verdieping, Berge, Zevenhuissti-, 6, den Berge, Zevenhuisstr. 6. radig. W. van Sluijs, tel. 437, Zevenhuisstraat 6, Zierikzee.rikzee,. (Donderdags to Berge, Zierikzee. (Donderdags tot 9 I Haamstede, uur geopend). Zie- tot 9.00 (Donderda; opend). tot 9.00 uur ge- uur geopend). gen: tractorlak. U koopt drie I drogende lak. Verkrijgbaar zekerheden. Onze traktorlak n de belangrijkste kleuren is hoogglanzend, droogt snel >an h-."kende automerken, en weert roest. Mol Nieuwe Mol, Nieuew Boogerdstraat, Boogerdstraat. Zierikzee. I hurikzee. Transistor radio's reeds van af f 37,50. Radio Van den Berge, Zevenhuisstr. 6, Zie rikzee. (Donderdags tot y.uu I uur geopend). j Goed verzorgde huid duur Cosmetica Dokter v. d. Hoog I Kapsalon Murk, t/o de Beurs Zierikzee. Heeft U een stofzuiger (slee model), dan kunt U ook ,Con- I fetti' spuiten Nü in de nieu- I we samenstelling, geschikt voor elke goede ondergrond. Vraagt inlichtingen bij .Verf en Kleur', Meelstraat 40, Zie rikzee. Wegens verbouwing Melk markt is onze zaak tijdelijk gevestigd: Zevenhuisstraat 6. Techn. Bureau A. D. van den Berge, telef. 2962, Zierikzee. Romantisch? Zeker, maar ook erg verstandig. Mevrouw heeft n.l. een hele serie overtuigende argumenten om juist Breda Bier te kiezen: 1) inhoud liter - 2) beugelsluiting: zo open, zo weer dicht, dus tweede glas even vers als het eerste - 3) ongepasteuriseerd, dus tapvers - 4) de elegante „party"-fles noodt tot gezelligheid-voor-twee - 5) de prijs: drie voor f 1.59 - 6) maar bovenal:

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1965 | | pagina 10