i Ckefarine ,4 Plannen om te komen tot één sportvereniging in de Westhoek met pakketten GOED PORSELEIN Griep? Chefarine „4" doet wonderen! ZIER 1KZEESCH E NIEUWSBODE Dinsdag 22 december 1964 Nr. 19706 Ingezonden mededeling HOOFDSCHOTEL? VLEES Feestavond S.V. „Burgh" 11 UK Gil. 19-12. Propvol was de grote zaal van hotel „Het wapen van Burgh" teen de voorzitter van de s.v. Burgh, de heer D. E. Mcoü, de jaar lijkse feestavond opende. Hoogtepunt uit zijn feestelijk ge stemde toespraak, feestelijk omdat het kampioenschap van 3 twaalftal len werd gevierd, was de medede ling dat er plannen bestaan om in de Westhoek tot één grote sportver eniging te komen. Hierin zouden dan werden opge nomen s.v. Burgh, Renesse, Zee meeuwen (Haamstede), Dosko (Noordwelle) en Velocitas (Seroos- kerke). De voorzitter kon hierover nog weinig zeggen, doch het idee is uitgegaan van de sportraad der ge meente Westerschouwen. De gemeen te meet momenteel vijf sportterrei nen beheren, een opgave die finan cieel veel te zwaar wordt. Jaarlijks kost dit aan onderhoud ongeveer f 10.000,-, waar slechts een geringe huur tegenover staat. Het gevolg van deze toekomstige fusie wordt dan één groot gemeentelijk sportterrein. Dat er nog moeilijkheden zullen ko men voordat alles in kannen en kruiken is, valt te begrijpen. De voorzitter, zei uitdrukkelijk dat de sportvereniging Burgh absoluut niet „verkocht zal worden", doch het al gemeen belang heeft hier een grote invloed. Inmiddels kon spreker nog zeggen, dat Burgh, Renesse en Zee meeuwen zich reeds voor dit voor stel hebben uitgesproken. Een speciaal woord van welkom sprak de voorzitter tot de heer A. van Zuijen, ere-lid en tot de familie van het afwezige eveneens ere-lid J. Blom. De afgevaardigde van de ge meente, weth. v. d. Klooster, werd eveneens in deze woorden betrokken, evenals de leden van verdienste. In zijn overzicht over het afgelo pen jaar noemde de heer Mooij de verrichtingen op het groene veld op voetbalgebied goed. Burgh I doet het goed, Burgh II had wat tegen spoed, doch de A-junioren werden kampioen, zonder ook maar één ne derlaag te lijden. Op het tournooi in Vlissingen werd deze ploeg boven dien nog kampioen van Zeeland door boven Vlissingen A te eindigen. Voor i'tze fraaie prestatie mocht aanvoer der Ko Tuinman de wisselbeker van voorzitter Mcoy in ontvangst ne men. In de afdeling korfbal werden maar liefst 3 twaalftallen kampioen van Sohcuwen-Duiveland, te weten 2 senioren- en 1 adspiranten-twaalf- tal. Voor Burgh I mocht aanvoerder Joep Hanse de ere-prys in handen nemen, voor Burgh II captain Leen van Nieuwenhuyze en voor het <*d- spirantcn-twaalftal aanvoerster Nel- la Boot. De voorzitter dankte verder de heer J. Tuinman, die elke thuiswed- stz-ijd als E.H.B.O.-er optreedt, indien dit nodig is, verder de autobezitters clie hun wagens voor diverse uitwed strijden beschikbaar stelden; de da mes en heren van de jeugcommissie die zich elke vrijdagavond met de jeugd bezig houden. Dan de techni sche commissie en de mede-be stuursleden. Voor de overgrote prij- zenmassa dankte de heer Mooij even eens. Zelfs een taart van een lid uit West-Duitsland deed mee in de loterij. Gymnastieklokaal Het deed de voorzitter een groot genoegen dat van de gymnastiekzaal de eerste bouwtekenen zijn te zien en cok de s.v. Burgh hoopt in het volgend winterseizoen hier een dank baar gebrpik van te maken. De rest van de feestavond was in handen van de „Hutspot", de toneel afdeling van de s.v. Burgh. In een aantal toneelstukken van bijzonder AMSTERDAM. De raad van be stuur van de N.V. Amsterdamsche Likeurstokerij ,,'t Loodsje" der Er ven Lucas Bols heeft ma rijp bex-aad besloten dat de fabriek de stad Am sterdam, waar de vennootschap is geboren cr. groot geworden, zal igaan verlaten. Bols heeft in de nabijheid vam Amsterdam een terrein kunnen kopen, waarop een nieuwe gebou wencomplex zal verrijzen. Ingebonden mededeling Kees van die jonge Edammer, belegen Goudse of oude Leidse Kinderbijbel in liet Fries BOLSWARD. 19-12. Het trianus- cnipt van een Friese kleuteilbijbel is van de heer J. W. Zantema te Jelsum en is genoemd „Blidd Boadskip" (Blijde Boodschap). Gedeelten uit deze Friese kJeuter- bijbel werden reeds gepubliceerd in het Friese weekblak „De Tem fan Fryslan". Het tot stand komen van deze Friese kleuterfbijbël valt samen met het dertigjarig bestaan van de K.F.F.B. De bibliotheek heeft zidh tot alle kerken in Friesland 'gewend om fi nanciële bijdrage voor de totstand koming van deze uitgave. Het Ame rikaanse Bijbelgenootschap he,eft, door bemiddeling van het Nederlands Bijbelgenootschap, ivoor de kleuter- bij'bel een vijftigtal illustraties be schikbaar gesteld. De verlaging van de leerlingenschaal AMSTERDAM, 21-12. Het hoofd bestuur van de Nederlandse Onder wijzersvereniging heeft in een brief aan de voorzitter van de Tweede Kamer er met klem op aangedron gen het uitstel tot 1 januari 1966 van de verlaging van de leerlingen- schaal bij het .g.l.c, v.g.l.o. en het u.i.o. af te wijzen. Het hoofdbestuur zegt: „met ont steltenis uit persberichten kennis te hebben genomen van het door bud- getaix-e overwegingen ingegeven voornemen van de regering hiertoe". De te grote klassen hebben in de afgelopen jaren naar het oordeel van het hoofdbestuur ontzaglijke schade aan het onderwijs toegebracht. Tel kens zodx-a voldoende onderwijzers beschikbaar zijn behoort derhalve de leerlingenschaal verlaagd te wox'den, aldus het hoofdbestuur van de Ne derlandse Onderwijzersvereniging. LANDBOUW EN VEETEELT Intrekking van de Landarbeiderswet 1918 De pachtsom van een landarbeiders -„plaatsje" - 'een woning met land - uit hoofde van de Landai-beiderswet 1918, bedraagt nog altijd niet meer dan f 50,- 'sjaars. Dit delen de mi nisters van landbouw en visserij, fi nanciën, justitie en volkshuisvesting en bouwnijverheid o.m. mede in hun nota naar aanleiding van het verslag dat de bijzondere commissie uit de Tweede Kamer heeft uitgebracht over het ontwerp van wet tot in trekking van de Landarbeiderswet. De ministers zien niet in. waarom bij voortzetting van dit soort ver pachtingen door de vdlgens de wet opgerichte verenigingen en stichtin gen of door de gemeenten, de vrees zou moeten bestaan voor een dras tische verhoging van de pachtprijs. Zulks zou immers niet te verenigen zijn met de doelstelling, welke door de verpachters zelf aan dit soort ver pachtingen ten grondslag wordt gc- iegd. Aan overheidsvoorscholten stond per december 1964 nog een bedi'ag uit van ruim 1.4 miljoen gulden voor de bouw van plaatsjes en meer dan f 237.000,- wegens aankoop van los land. Binnen tien jaar zol het totaal bedrag aan uitstaande voorschotten niet meer dan een goede f 200.000,- bedragen. Sedert de inwerkingtreding van de wet zijn 5874 plaatsjes gesticht en bedraagt naar schatting de opper vlakte los land over het gehele land in totaal niet meer dan 250. ha. geestige aard heeft deze combinatie de aanwezgien op vrolijke wijze be zig gehouden. Het werd bijgestaan door de jongere generatie van s.v. Burgh, die zich eveneens ten tonele begaf voor het spelen van enige kluchten. Huib Boogert gaf een op voedkundig advies met „dx*ank-om- lijsting". Uit alles bleek dat de op dracht goed was ingestudeerd en het applaus was dan ook volledig ver diend. Aan het slot sprak voorzitter Mooij een algemeen dankwoord, waarna nog enige uurtjes gedanst werd met medewerking van een bandje uit Zierikzee. Ingezonden mededeling het antwoord is p C4r^fcr^j\ Een servies dat jarenlang wordt gebruikt mag niet aan "mode" onderworpen zijn; juiste keus Is zeer belangrijk. Arzberg porselein: bekroond met goud voorvorm en afwer king is In goede zaken verkrijgbaar. JOH. DE VRIESOT \7 HAVENPLEIN 8-10 ZIERIKZEE AMSTERDAM. Evenals vorig jaar heeft het gemeentebestuur van Tronid'heim (Noorwegen) een "kerst boom geschonken aan Amsterdam. Medeweikers Engelse „Veronica" verdronken WH.ITSTABLE, 19-12. Drie mede- werkers van het Engelse piratensta- tion „Radio Invicta", dat gevestigd is in een fort uit de oorlog in de monding van de Theems, zijn ver moedelijk woensdag verdronken'toen de boot waarmee zij naar de wal te rugkeerden omsloeg. Donderdag spoelde op de kust het lijk aan van de 38-jarige operateur Harry Feathexbee, beter bekend als Tom Peppei". Naar de 21-jarige disc jockey" Simon Ashley en de 18-ja- rige technicus Martin Shaw wordt nog gezocht. De piratenzender zond vrijdag treurmuziek uit. MARKTBERICHTEN Graanbeurs Rotterdam ROTTERDAM, 21-12. Op de Rot terdamse gi-aarxibeurs werden de vol gende pi'ijizen genoteerd af boerderij Tarwe - dooi-snieekwailiteit basis 17 pet. vocht levering deze week tot f 36,50. Zomerigei'st - volgens monster tot f 29,00. Groene erwten tot f 37,00. Schokkers tot f 43,00. Bruine bonen - boei'ensdhoon tot f 76,00. Aaidappelbeurs Rotterdam ROTTERDAM, 21-12. Klei-aard- appelen voor het "bminenlanidEigen heimers 40 mm opwaarts f 15,00- 16,75; Bintje 35 mm tot 50 mim f 10,00-11,00; Bintje 40 mim opwaarts in twee maten f 11,50-12,50; Meer- 1 ander 40 mm f 12,50-13,50; Beve lander 40 mm opwaarts f 15,00-16,25; Furore 40 mm opwaarts f 11,00-14,00 Zandbardappelen binnenland: Li- bertas 40 mm opwaarts f 9,50. K'lei-aax'dappelen voor de export: Bintje 35 rnrn opwaarts in twee ma ten gesorteerd f 10,75-11,25; Bintje 45 mm opwaarts in verschillende maten gesorteerd f 12,00-12,75. Zandaardappeien voor de export: IJsselster 35 mm opwaarts f 8,50; Patrones 35 mm opwaarts f 8,25; Voron 35 ram opwaarts f 8,25. Voeraardappelen f 2,50-4,50. Stemming: binnenland rustig; bui tenland rustig. Prijzen berekend per 100 'kg en op de handelsvoorwaarden vastgesteld voor de vexkoop van consumptie aardappelen op wagon, sdhip of auto Veemarkt Rotterdam ROTTERDAM, 21-12. Aangevoerd 1455 stuks vee, te weten 997 vette koeien en ossen, 458 varkens. Prijzen per 'kg.: vette 'koeien en ossen f 3,70-4,00, f 3.40-3,70, f 3,10- 3,35; varkens (levend 'gew.) f 1,95- 1,92-1,88. Vette koeien en ossen: aanvoer kleiner; handel: zeer kalmeven la ger, px"ima's f 4,05-4,35 per kg. Worst- koeien f 2,85-3,05. Varkens: aanvoer: korter; handel: zeer 'kallm; gemid deld ruim prijshoudend, prima vlees varkens boven notering, sladhtzeu- gen f 1,50-1,60 per kg.; afloop met teruggaande prijzen. KORBACH, 20-12. De 14-jari- ge dochter van een boeren knecht in een dorpje in Hessen had aan een groot blad ge schreven dat haar vader te weinig verdient om zijn kin deren en zfjn zieke vrouw met kerstmis een cadeautje te ge ven. De gevolgen zijn niet uit gebleven. De woning bleek te klein om alle paketten te be vatten. Er waren er zondag 1500 binnen en de stroom duurt nog voort. De vader heeft de posterijen verzocht om de pakjes die nu nog ko men maar meteen onder an dere behoeftigen te verdelen. Alleen al met het uitpakken zal het gezin nog lang zoet zijn. KILLE JACHT NIJMEGEN, 21-12. Late wande- luax-s in Nijmegen hebben zondag avond met belangstelling ge/keken naar een achtervolging, waarbij een slechts in ondeibroek geklede man en een kameraad jacht maakten op een haastige 25-jarige 'bouwvakar beider. De man in onderbx'ook had even tevoren nog netjes aangekleed door de stad geflaneerd. Hij ontmoette daar de bouwvakker, aan wie hij advies vroeg voor na oh Logies. Deze zei een heel mooi adres te weten. Hij troonde de late wandelaar mee naar een leegstaand ihuis en eiste daar geld. Toen het Slachtoffer ver klaarde niets 'bij zidh te hebben, eis te de bouwvakker de kleding van de man. Hij maakte zich idaarmee uit de voeten, achterna gezeten door de man in onderbroek die onderweg een be ter geklede sprintgrage vrien'd ont moette. Samen kregen zij de herover te pakken. Zij leverden hem aan de politie over. kleintjes uitfc het binnei SCHIPHOL. Terwij'l uit diverse windstreken jeugdige gasten 'naar Nederland vlogen om op zijn uitno diging deel. te nemen aan een jacht is prins Bernlhard' zelf maandag in Den Haag waar de Britse ambassa deur, sir Isham PeterGarran, hem om 13 uur officieel installeerde als ere-liudhtmaarschalik van de R.A.F. HENGELO (O.). De Koninklijke Machinefabriek Gebr. Stork en Co. N.V. (deel uitmakend van het con cern der Verenigde Machinefabrie ken) heeft vande Provinciale Gel- dersöhe Electriciteits Maatschappij (P.G.E.M.) een opdx*aoht ontvangen voor twee zeer grote stoomketels, bestemd voor de op een kunstmatig eiland in het IJsselmeer te bouwen Flevocentï"ale van de P.G.E.M. BOXTEL. Te Boxtel is het stoffe lijk overschot van de 31-jai'ige groentekweker A. Olislagers die in de nacht van maandag op dinsdag door een schot van een agent om het leven is gekomen bij het jagen op schadelijk wi?d op zijn terrein, ten grave gedragen. AMSTERDAM Op Caravan RAI 65, tentoonstelling van kampeerwa gens, vouwwagens, bagagewagens en töebëhoi-en van vx-ijldag 29 januari Lm. maandag 7 februari 1965 in de Europa-, Zuid- en Wésthal van de nieuwe RAI, zul'len meer dan 250 typen cai-avans van 75 merken ko men. UTRECHT. Op het terrein van de stichting Zilveren Jeugdcentra in Uddel is het afgelopen weekeinde het project „Hun/nesohans" afgeslo ten. Het tex-rein is, zoals bekend, door koningin Juliana en prins Benn- hard ter gelegenheid van hun zilve- x-en huwelijksfeest geschonken aan de Nederlandse jeugd. DEN HAAG. De staaiproduktie van de zes landen der E.G.K.S. zal dit jaar -een nieuw record bereiken. Er wordt een px-cduktie verwadht van 82 tot 83 miljoen ton, 13 pro cent meer dan in 1963. ZEIST. Tijdens een scheikundeles in het tweede dhristeJlijk lycefum in Zeist heeft zich een explosie voor gedaan tengevolge van een vermoe- lijk niet geheel volgens de regels van de kunst voorbereiden van een scheikundeproef door de leraar E. J. van T. en zijn assistent F. de B. RIDDERKERK. De 32-jarige onge huwde heer J. van Ziéls uit Ridder kerk is overleden aan de gevolgen van een ongeval dat hem in de nacht van zaterdag op zondag ovei-kwam. Hij reed toen met zijn 'bromfiets in Slikkerveer tegen een boom. Met een schedelbas'isfractuur werd hij in een Rotterdams ziekenhuis opgenomen. ROTTERDAM. Pinwses Ix-ene en plains Hugo zijn van het centx*aal station in Rotterdam met een T.E.E.- trein naar Parijs vertrokken. Zij hadden in de Maasstad een kort be zoek gebracht aaxi de vriendin van de px-inses moj. Petra Brussaard. Mej. Brussaard bradht Id'e prins en ld e prinses naar de trein. Gelijk 'bekend woonde prinses Irene d'e jaardag van haar grootmoeder prinses Arm'gaxid bij. As van Franse verzets strijder naar Parijs PARIJS, 21-12. De as van de Fran se verzetsstrijder Jean Moulin Is overgebracht naar het Pantheon in Parys. waar vele beroemde Fransen hun laatste rustplaats hebben ge vonden. De plechtigheid werd bijgewoond door president de Gaulle. Moulin, prefect van Charü-es tijdens de Duit se inval, ontsnapte naar Engeland, maar keerde in 1941 naar zijn land terug als persoonlijk afgezant van de Gaulle om de diverse vei"zetsbe- wegingen aaneen te smeden. Hij stierf in 1943 na in Lyon door de Gestapo te zijn gemarteld. De zilveden urn met zijn as kwam te staan bij de stoffelijke resten van Voltaire, Rousseau. Hugo, Zola en Braille. Margarine 1 cent duurder DEN HAAG, 21-12. Met ingang van maandag 21 december werd de mar garine per pakje van 250 gi-am één cent duurdc-r. De prijsverhoging houdt direct veihand mei de aanhou dende stijging van de prijs van mar- gax'inegrondstoffen. Het ministerie van economische zaken, wa aimed e het gebruikelijke vooroverleg werd gepleegd, heeft toestemming verleend tot deze verhoging, aldus de bond van Nederlandse margarinefa'brikan- ten. SCHIPHOL. De minister van eco nomische zeken, prof. dr. J. E.'An- driessen, zal volgende maand van 4 tot 10 januari een officieel bezoek brengen aan Kamei-ocn aan de west kust van mid'den Afrika. Sneeuwramp in Montana WASHINGTON, 21-12. President Johnson heeft een deel van Moxitana tot rampgebied verklaard. Het ge bied werd vorige week door oen zeer zware sneeuwstorm getroffen» waar door snelwegen zijn geblokkeerd, boerderijen zijn geïsoleerd en veel vee is omgekomen. De pi*esident zog- de 1G0.000 dollar (f 350.000) fedei'ale hulp toe. De storm bereikte wind snelheden van 80 km. per uur bij een temperatuur van 37 graden Cel sius onder nul. SPORT KORFBAL Aan de microcompetitie van de S.D.K.B.. welke dit seizoen weer zal worden gehouden in het gymnastiek lokaal van de o.l.-school te Nieu- werkerk, zal in totaal worden deel genomen door zeventien teams. Deze zijn ondergebracht in twee afdelingen, nl. afdeling A: Burgh. Brouwershaven, SKNWK, WIK. ZSC, er. Unitas. Afdeling B: Burgh II, Brouwershaven II, SKNWK II; WIK II. SZC II, DES. Renesse. DOSKO, Velocitas, Zeemeeuwen en NOAD. In afdeling A'zal andeihalve com petitie worden gespeeld zodat deze teams driemaal tegen elkaar zullen uitkomen .terwijl in afdeling B een halve competitie wordt gespeeld wat inhoudt dat deze teams eenmaal le gen elkaar in het veld komen. Wer den voorheen de wedstrijden op de maandag- en Vrijdagavonden ge speeld. thans zullen deze plaats vixi- den op de dinsdag- en donderdag avonden. Op 5 janua)"i a.s. zal met de competitie worden gestart met een programma van de afdeling B. SPORT VOETBAL Zonnemaire I—Patrijzen 8—1 Ook tegen het bezoekende Patrij zen heeft Zonnemaire II het zondag middag (met 4 invallers) niet kun nen klaren, zodat de gasten met een 8-1 overwinning huiswaarts keerden. Bij d'e thuisolub werd teveel verde digd, zodat :d'e vooxhoöde er spora disch aan te pas kwam. Ook 'het plaatsen was slecht, hetgeen bij de Patrijzen juist 'het stextke wapen was. A-I in de eerste minuten moest Jan v. Vossen in het verlaten doel x-.ed- dirxg brengen. Nadat Zomnemaix-e enige mooie aanvallen had gelan- ceerd kwam uit een tegenaanval 'het eerste doelpunt door Hoornik (0-1). Een hard schot van Rijlk stompte de Munnik goed weg. Uit een -vrije trap knalde Verloo hai-d in het zijnet. De gasten namen het heft stevig in han den wat voor de rust resulteexde in nog drie doelpunten door midvoor Hoornik. Na de rust 'had v. Vossen gewisseld met van Dienst hetgeen in de 4e minuut een doelpunt oplever de. Eerstgenoemde zette gced voor en Verloo gaf doelman Scholten het nakijken. De vreugde was kort want in de 15e min. scoorde de Jon'ge uit een voorzet van v. Bx-emen (1-5). Vex-loo juichte reeds maar zijn schot ging tegen de lat. Rechtsback P. de Jonge scoorde 1-6 en Moison 1-7. Het was tenslotte Rijk die met een ver schot de eindstand op 1-8 be paalde. Burgh—Nieuw Borgvliet 2—1 Ni'emand die het Bux-ghveld de rug toekeerde had een echt behaaglijk gevoel, ondanks de 2-1 overwinning. Het spel van -de groen-witten was niet best en ze profiteerden volko men van een Borgvlietploeg die een nog groter dieptepunt meemaakte. Heel goedkoop wai'en de 3 gemaakte doelpunten. Aan één kant gelukkig omdiat. de Burgh-voortioede elke stootkracht miste en dit was bijzon der jammer omdat de overige linies toch zeer behoox,lijk spel te zien ga ven. Kees v. Nieuweiïhuijze, een dei- grote steunpilaren was vervangen door Frits v. Oevexxm terwijl Joop Deuiioo weer in de voorhoede ope reerde. Borgvliet had een enorme kracht in de kleinste man van het team, v. Loon. Deze jongeman was overal. Een zelfde speler heeft Burgh in Jan. v. Nieuwenhuijze. De beste aanvallen kwamen :rx de eei'stc 5 minuten en toen zwakte'het spel a'l af. Voor het Bui-gh-doel ont stonden gevaarlijke momenten doch keeper Sc'hoonaard die het deze dag voortreffelijk deed, redde de situatie herhaaldelijk. Na een j>eriode waar in Borgvliet toch wei wat sterker was brak de rust aan met een 0-0 stand. (Weer) ki-oop Buigh door het BILJARTEN oog van de naald toen Wex-ikx een vrije trap keihard naast schoot. Dan komt Bui-gh aan haar eerste doelpunt als de ï-echtsback de bal voor de toelopende keeper wegschopt precies voor de voeten van Nico de Gx*aaf die geen fout maakte (1-0). Geen 2 minuten later loopt keeper Hui ter - mans veel te ver uit zijrn doel, wordt door een van zijn eigen backs omver gelopen en blijft liggen. Van deze si tuatie maakt weer Nico v. d. Gi-aaf handig gebruik en schiet de bal in het lege doel (2-0). Keeper Hulter- xnans wordt per brandcar naai" de kleedkamers gedragen, doch kan toch weer lopend de bus bereiken. Hij wordt vervangen door Veraes die niet over geluk le klagen heeft. Wel tracht een Box-gvliet-speler ook de Bui'gh-keeper uil te schakelen docih gelukkig loopt dit goed af en na een vingerwijzing van de scheidsrechter voetbalde men weer verder. Boig- vliet kan tegenscoren doordat Siesse de doorgebreken mi'dvoor te zwaar hinderde en de soheidsrechter wees naar de witte stip. Wierikx bracht de stand op 2-1. Volgende weck reist Burgh naar Sportclub Gastel. Competitie teams distrikt Sch.-Duiveland K.N.B.B. Voor de competitie voor teams van het distrikt Schouwen-Duiveland der K.N.B.B. werder. in de afgelopen weck de volgende wedstrijden ge speeld. Klasse C I: OKK-Renesse 2-5: M. Lems-J. Berrovoets 0-2; L. v. Pope- ring-J. Vasseur 0-2; W. K?stëloo-L. C. Hanse 2-0. VOG-De Drie Scha pen 4-3: W. Kramer-A. Overweel 0-2; L. Koster-K. Dixlhoorn 2-0; C. L. de Hooge-A. J. Dorst 2-0. Klasse C III afd. A: Witte van Haemstede-Entre Nous 3-6: D. de Jonige-J. Hagesteijn 0-2; J. Rik-A. Bernevoets 2-0; T. J. Stoel-J. de Jonge 0-2; M. Evertse-A. J. Bexre- voets 1-1. OKK Il-Omder Varenden 9-0: L. v. Klinken-N. de Graaf 2-0; A. Heij'boer-Th. Wessels 2-0; K. Kort -P. Kok 2-0; M. de Vin-T. Rijnberg 2-0. Klasse C III afd. B: KVL-BVO 2-7: J. J. Romèijn-P. v. d. Velde 0-2; J. v. d. Weijde-R. Poelman 0-2; P. v. d. Berge-H. Oapelle 0-2; A. Quar- tel-J. v. Dijke 2-0. Klasse C IV afd. A: Renesse II- Ooncordia 7-2: Jac. Vei'seput-J. Quant 0-2; J. Hulshof-W. Steenkist 2-0; A. W. Braal-A. Hage 2-0; J. Everaex-s-J. Brouwer 2-0. KVL II- Enti'e Nous II 5-4: C. Stouten-J. v. Dijke 2-0; M. der Weduwen-A. Sobicttëkatte 2-0; .1 Koopmans-J. Smits 0-2; J. v. d. Zanide-M. v. d. Schee 0-2. Klasse C IV afd. B: DOS-BVO II 6-3: J. de Jonge-W. de Jonge 2-0; I. den Boer-L. v. d. Maas 2-0; J. Bom-P. v. d. Hulle 0-2; A. Vijver- bex"g-J. Goudswaard 0-2. OKK III- De Drie Schapen II 7-2: J. C. van Felius-W. J. Doeleman 2-0; Joh. Thiery-L. M. Moex'momd 2-0; J. Lem- som-G. Vos 0-2; M. J. Thiery-G. Rosemond 2-0. DOS-KOT II 2-7: J. de Joxige-J. Verloo 0-2; I. den Boer- A. Snijders 2-0; J. Bom-W. v. d. Hulle 0-2; A. Vijverbexg-M. L. Kos ter 0-2. Ingezonden mededeling V/er middelen in één tablet werken krachtiger zonder de maag van streek te maken f De vier middelen verenigd in Che farine „4", ieder afzonderlijk al beroemd, werken te zamen nog beter en helpen ook vaak dan wan neer andere middelen falen. Ook zij, die een gevoelige maag hebben, kunnen Chefarine „4" gebruiken, want één bestanddeel dient om de maag te beschermen.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1964 | | pagina 7