U proeft 't... koffie van Douwe Egberts! In een wip V heel die gezelligheid van chocolademelk fMrfilf" - 72 cent voordeel door de grotere aankoop 40 waardepunten voor toegiftartikelen een gezellige opbergpot met dekoratief glasmotief (ook achter het etiket!) 2 i jxl -JLj en na het laatste kopje koffie... De weersverwachting voor wasdag is bijzonder goed met een Erres centrifuge in huis. Altijd uw was goed „overwegend droog"... Voor de Turbonette betekent dat veel droger dan zijn prijs doet vermoe den. Voor f 159,- hebt u uw was praktisch strijkdroog binnen 4 mi nuten. Voor f 159,- hebt u een cen trifuge, die uiteraard stevig en sta biel is maar ook nog leuk staat in uw keuken. Frisse vorm gecombi neerd met een oerdegelijk, robuust binnenwerk. ERRES Turbonette V/2 f 159,- Wat heeft de grote voorraadpot Moccona u te bieden GROTE VOORRAADPOT f 7.60 COFFEINEVRIJ f 8.60 Wat verwacht u van een centri fuge? Natuurlijk dat hij uw natte was „overwegend droog" draait. Of beter gezegd: praktisch strijk droog. Voor de Turbo betekent dat verder, dat u een centrifuge hebt met een veiligheidsdeksel: zodra u dit opent stopt hij - snel en direct. En dat hij wieltjes heeft, zodat hij gemakkelijk verplaatst kan wor den. En natuurlijk een prachtige vorm met een oerdegelijk, robuust binnenwerk. En zijn hoge toerental zorgt uiteraard voor een zeer hoog droogeffect. „Mag ik 't op de klassieke manier met een kaneelbeschuitje?" „Gut, wat is het koud buiten, gauw wat warme chocola!" „Gezellig bij de tv, hoeft moeder niet naar de keuken...' „Zo uit de koelkast en dan een gróót glas vol, heerlijk!" „Vergeet je niet morgen 'n fles te vragen aan de melkman?" van de melkman

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1964 | | pagina 3