FOTOBOEK ZIERIKZEE f3,25 \7 Geeft een blijvend geschenk! Goudzwaard's meubelstoffeerderij SUCCESJES L 0 JONGEMAN Verrast uw familie I Zoekt IJ een bijzonder Sint Nicolaas-geschenk? FIRMA VERSCHIERE een elektrische naaimachine B. J. DE JONGE Dinsdag zijn wij de gehele dag geopend... Groot verf nieuws! Histor tractorlakken „VERF EN KLEUR" firma J. D. de Korte zonen Koopt bij onze adverteerders CORNELIS VAN VESSL'M en MARIA JACOBA DE BLONDE hebben de eer, mede namens wederzijdse ouders, kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de vol trekking D.V. zal plaats heb ben op vrijdag 11 december a.s., des namiddags 3.00 uur, ten gemeentehuize te Drei- schor. Kerkelijke bevestiging om 3.45 uur in de Ned. Herv. kerk te Noordgouwe, door de weleerwaarde heer ds. G. H. Duyvendak uit Voorburg. Haamstede, Dulnroosweg 13 Noordgouwe, Pauwstraat 15 27 november 1964 Gelegenheid tot feliciteren van 7.00 tot 8.00 uur n.m. in het Ned. Herv. jeugdgebouw, Dr. Wortmanstraat, Noord gouwe. Toekomstig adres: Zwanenburgseweg 3, Capelle bij Zierikzee. SIMON BIL en MARIA J. G. VIERGEVER hebben de eer, mede namens wederzijdse ouders, kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de vol trekking D.V. zal plaats vin den op vrijdag 11 december a.s., des namiddags 2.30 uur ten stadhuize te Zierikzee. Kerkelijke inzegening te 3.00 uur in de Gasthuiskerk te Zierikzee. door de weleerw. heer ds. A. Lam. Zierikzee, Lange St. Janstr. 9 Renesse, Hoogenboomlaan 19 november 1964 Receptie van 5.00 tot 6.30 uur in het Geref. Jeugdgebouw, Sint Domusstraat, Zierikzee. Toekomstig adres: Boogerdweg 12, Kerkwerve. Voor vakmanschap, in- en voorlichting, de nieuwste meubel stoffen en service is ook UW adres: Koraalstraat 5, telefoon 2491 Zierikzee JOHANNES ADRIAAN GOUDZWAARD JACOBA FRANSINA DE RIJKE heben de eer, mede namens wederzijdse ouders, kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de vol trekking D.V. zal plaats heb ben op vrijdag 11 december a.s., des namiddags om 14.30 uur, ten gemeentehuize van Duiveland te Oosterland. Huwelijksbevestiging in de Ned. Hervormde kerk te Oos terland om 15.00 uur, door de weleerwaarde heer ds. G. F. H. Kelling van Dreischoi". Receptie van 17.00 tot 18.00 uur in hotel „De drie scha pen" te Dreischor. Dreischor, Mr. P. Moggestr., 9 Oosterland, Groeneweg 4 25 november 1964 Toekomstig adres: Zorgensweg 1, Dreischor. Voor de vele bewijzen van deelneming, ontvangen na het overlijden van onze lieve zuster, behuwdzuster en tante mevrouw J. J. DE HOOGE-BRABER gewoond hebbende te Zierik zee, betuigen wij onze op rechte dank. Namens de familie, Renesse: J. H. BRABER Zwanenburg: K. DE WILT November 1964 Personeel gevraagd: Thuiswerk en bijverdienste aangeboden. Div. mogelijk heden. Inl.: Bureau „Succes", Raadhuisstr. 63, Rucphen N.B Voor Bruinisse, Oosterland en Renesse vragen wij ak- tieve personen voor een in teressante blijvende bijver dienste (geen colportage). Het artikel is zeer interessant voor kleine zelfstandigen of particulieren. Brieven onder nr. 2116 a/h bureau van dit blad. Te koop: Een in goede staat zijnde snelweger „Olland". Te be- vr.: J. H. Braber, Renesse, Kromme Reke 21. Z.g.a.n. wringer. I. Moerland, Lange Reke 8, telefoon 01116- 427, Renesse. Aftands werkpaard. - Molen weg 1, Bruinisse. Verloren: Zwarte handtas, inhoud bril en portemonnaie, vermoede lijk op Appelmarkt, Zierik zee. Gaarne terugbezorgen bij A. Viergever, Kloosterweg te Noordgouwe, tel. (01112) 291. Diversen: Wcningruil. Wie ruilt mijn zo goed als nieuwe woning te Zierikzee (huur f 14,p. w.) voor een woning te Scharen- dijke, Renesse of omliggende plaatsen? Brieven onder nr. 2115 a/h bureau van dit blad. A.s. zaterdagavond, half acht gezamenlijke avond kerkkoor en Jonge Kerk te Renesse in Het Dorpshuis. Alléén de herenafdeling we gens ziekte tijdelijk gesloten. F. Murk, Zierikzee. Wij zorgen ook dit jaar weer voor een prima botei'letter! E. A. de Locff, Nieuwe Ha ven 3, Zierikzee. Wij maken de tiener- en modeling permanent zo ge heel anders. Zó natuurlijk maakt alleen kapsalon Bal het! Met een „Tornado" snelkook pan in een ommezien eten op tafel! Verkrijgbaar bij M. J. Jonker Zn., Zuidstraat 2, Haamstede. Wat een enorme sortering en wat een keus van parfume- riën en toiletartikelen heeft kapsalon Bal voor de a.s. feestdagen! Alléén de herenafdeling we gens ziekte tijdelijk gesloten. F. Murk, Zierikzee. Net burgermeisje uit zaken- milieu, 29 jaar, zoekt vrien din voor de weekends. Brie ven onder nr. 2117 aan het bureau van dit blad. Voor elke f 2,50 a contant een gratis pakje uit onze grabbelmandof gedurende de winkelweek 10 gratis bijkopen. Wed. J. C. de Oude, kruidenierswaren - textiel - meubelen, Nieuwstraat 23 te Brouwershaven. Oók voor een leuk cadeautje kunt u terecht bij kapsalon „Cora". Mevr. N. C. Hanse- Bal, Ring 29, Noordwelle, tel. (01116) 435. HAVENPLEIN 1 ZIERIKZEE TELEFOON 2443 In t goud In zilver armband of horlogeband naamplaat armband halscollier camé ring heren horlogeband, manchetknopen kandelaar met kaars slavenband of closed for ever bonbonschaaltje horloge wijn-, borrelglas broche of hanger schenkkurk ring, ook met brillant roomstel dasspeld dienblad zegelring kapstel, ook in pleet Hugenotekruisje met collier fotolijstje bloedkoraal, granaatsluiting sigaretten-, sigarendoos rand voor gouden tientje bloemvaas Alle geschenken wor den extra leuk Bij de grote sortering ge schenken van schoonheids salon-parfumerie T. de Oude te Brouwershaven, is vast een hartewens van elke vrouw (én óók van meneer); met gratis verrassing! H.H. veehouders.' Wij scheren en knippen uw melk- en jongvee. Beleefd aanbevelend J. Flikweert, tel. (01114) 442, Nieuwerkerk. Een „Poppell" gasaansteker koop je in „De Rookende Moor", Zierikzee. Sinterklaas-reklame Elke tiende koper geven wij een paar dames- of herenpantof fels naar keuze cadeau He ren jachtmolières, garantie, f 27,90; heren Solexlaarzen, warm gevoerd, f 36,90. Hage's schoenhandel, Nieuwerkerk, telefoon 416. Sinterklaas-reklameElke tiende koper geven wij een paar dames- of herenpan toffels naar keuze cadeau Damespantoffels, vacht ge voerd, f 8,95; damesschoenen, speciaal voor losse steun, f 27,90. Hage's schoenhandel, Nieuwerkerk, telefoon 416. Naaimachines, vele merken, vele soorten. Geen steek ri sico. Ga óók naar: Fa. G. J. Wilbrink en Zonen, Korte St. Janstraat 4, tel. 2923, Zierikzee. Een pijp, tabakszak, sigaret tenkoker, enz. De grootste keus in: „De Rookende Moor" Zierikzee. Houtworm of boktor in uw hout? Haalt even „Xylamon" en u bent er zo van af! Dea ler voor Schouwen-Duive- land: „Verf en Kleur", Meel- straat 40, telef. (01110) 2100, Zierikzee. Houtwerk geschilderd met „Wyzonol" houdt het gega randeerd méér jaren vol! Speciaal voor houten wo ningen, overstekken, enz. „Verf en Kleur", tel. 01110- 2100, Zierikzee. Sneldienst 'Koophandel'. Van Rotterdam: Centraal Eode- huis Leuvehaven 10 uur, Zekveld 12 uur; Dordrecht: Van Putte, 12.30 uur. Aan komst Zierikzee 4 uur. Afgemat? Moe? Schieffer's bloedwijn helpt bijzonder snel! Bevat aktief-Lecithine, vitaminen en mineralen, werkt biovitaal. Exclusief bij apothekers en drogisten Aangeboden: ruimte voor pootaardappelen. S. P. Moe- lijker, Schuddebeurs, telef. (01110) 2102. Byoux in elke vorm en prijs klasse. Bijzonder grote sor tering vindt U bij Mol, Nieu we Boogerdstraat, Zierikzee. De kunsthandel met veel nieuwe dingen. Iets geheel nieuws om zelf te maken: defcen of map met leerbewerking, touw, stro, pijpenragers, mobieles, enz. Mol, Nieuwe Boogerdstraat, Zierikzee. Alles voor han denarbeid. Voor snelle levering van „SheII"-produkten: De Braai, Nieuwerkerk, tel. (01114) 377. Voor elke leeftijd, zelf een schilderij maken met moza- iek. In complete doos vanaf f 4,95. Mol, Nieuwe Boogerd straat, Zierikzee. Alles voor handenarbeid, „Vapo", onze natuurperma- nent, geeft voldoening; zit steeds patent! Kapsalon Murk, telef. 2767, Zierikzee. Voor uw haard of kachel: Shell petroleum. De Braai, Nieuwerkerk, telefoon (01114) 377. Een enorme sortering wand versiering, klassiek of mo dern, vindt U bij Mol, Nieu we Boogerdstraat, Zierikzee. De kunsthandel met veel nieuwe dingen. Verpleegster worden? En dan liefst in een moderne gezellige stad? Onze eerst volgende cursus vangt be gin september 1964 aan! In lichtingen: Directrice Diaco- nessenhuis, Parklaan 95A, Eindhoven. Een leerzaam cadeau is het anatomisch model van de mens om zelf te bouwen. Ge heel compleet f 24,50. Mol, Nieuwe Boogerdstraat, Zie rikzee. Alles voor handen arbeid. .Fris" opbouwserviezen en „Leerdam" glasserviezen. - Geschenkenhuis R. den Boer, Dam 11, Zierikzee, tel. 2174 Asbakken, asstanders, siga ren- en sigarettendozen, rookverdrijvers, 'n mooi ge schenk! Geschenkenhuis R. den Boer, Dam 11, Zierikzee, tel. 2174. Chr. Contact Bureau (C.C.B.) voor Nederland, Lindelaan 32, Krommenie (N. H.). Huwe- Iijksbemidd. en briefw. Voor inl. postz. bijsluiten. voor fraai drukwerk BES Morgenmiddag half twee komt Sint Nicolaas naar Zierikzee De Zierikzeesche Middenstandscentrale aai Jong en oud uren gezellig bezig? Ja, want leuk en eenvoudig te maken zijn de „Modelbouw"- pakketten plastic of hout - oorlogsbodems, vliegtuigen, zeilboten, enz. Firma G. J. Wilbrink zonen Korte Sint Janstraat - telef. 2923 - Zierikzee CONFECTIE-ATELIER SUPERDAM te Zierikzee X X vraagt voor spoedige indiensttreding een (leeftijd 15-17 jaar) Hij zal diverse werkzaamheden moeten verrichten, o.m. in het magazijn. Natuurlijk heeft hij een vijfdaagse werkweek en ontvangt hij een goed salaris. 't* Heeft U belangstelling? Maakt U dan een telefo- nische afspraak (ons nummer is 01110 - 2643) of X schrijf ons een brief (ons adres is: Deltastraat, Zie- y rikzee). Hebt u een paar duizend gulden en een kamer, zolder of schuurtje vrij? Gaat dan CHINCHILLA'S KWEKEN Als bijverdienste en beroep een „levende" en lonende bezigheid. Chinchilla's leveren de kostbaarste bontsoort ter wereld, waarbij wij u schriftelijk een prijs van f 75.tot f150.per pels garanderen! Vraagt Inlichtingen bij Nederlands oudste en meest ervaren kwekerij: BOSCH INTERNATIONAL CHINCHILLA Dahliastraat 23 - Aalst (bij Eindhoven) -Tel. 04904-2628 Agent en consulent voor Zeeland: J. Rijk - Molendijk 24 - 's Heerenhoek - Tel. 01105-288 met het prachtige over met meer dan 100 foto's van de bekende fotograaf Cor van Weele te Amsterdam. Omslagontwerp en lay-out van Hans Bolleman, ontwerper VRI. Tekst Louis van Buuren te Roermond. Een blijvend, geschenk voor U en Uw familie, vrienden of zakenrelaties. Een herinnering aan Uw geboorteland of aan Uw vakantietrip I Nu slechts Voor toezending per post 60 cent bijstorten Verkrijgbaar bij: Drukkerij LAKENMAN OCHTMAN Jannewekken 11 - Zierikzee - Postrekening 85052 en in de boekhandel. Stel niet te lang uit om uw Sint Nicolaas- cadeaux te kopen! Want nu heeft U volop keuze uit zeer vele en mooie praktische cadeaux schoenhandel Korte Sint Janstraat Zierikzee Telef. 2106 X Een nuttig Sint Nicolaascadeau blijft altijd in luxe koffer, vanaf f 237,50 •j* Elektrische automatic strijkijzers vanaf f 26,50 X Philips, A.E.G. elektrische wasmachines; langzaam- wassers vanaf f 199, X Centrifuges Broodroosters Stofzuigers: Excelsior, Ruton, Holland-Electro (slee- en steelmodel) Elek- trische straal kachels Elektrische koffiemolens vanaf f 15,50 Rokmetcrs - enz. .j. Alles in voorraad bij Havenpark 20 - Zierikzee om U te laten kiezen uit het grote sortiment Sint Nicolaasgeschenken van JOH.DE vries Havenplein 8-10 Zierikzee miESir Vanaf maandag t/m vrijdag 's avonds tot 9.00 uur geopend NU in voorraad voor uw tractor en landbouwwerktuigen: bestand tegen olie en benzine. Voor het ontdoen van vet en vuil speciaal reinigingsmiddel, nl.: Histor Paint cleaner Meelstraat 40 - telef. 2100 - Zierikzee Behaaglijker en komfortabeler slapen dan ooit tevoren, door een Erreselektro deken Erres bovendeken B.V. 6 (150 x 200 cm), met zelf denkende warmteregeling, onafhankelijk van de kamertemperatuur. Wereldprimeur f 125, Erres boven- en onderdeken B.V. 4 (85 x 180 cm) f 92,50 Erres tweepersoons speciale bovendeken W.V. 66 ((180 x 200 cm) f 139,Erres tweepersoons boven- en onderdeken D.V. 45 (125 x 180 cm) f 110, Uw juiste adres voor zo'n „Erres" deken: telefoon 227 - Bruinisse

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1964 | | pagina 8