-elna f 31,50 Gebr. Wiebols JEUGDIG ELEGANT FANTASTISCH VOORDELIG! ZIERIKZEE huis met erf Gebr. THIEN dienstmeisje Wilbrink Zonen ATTENTIE! Garage Wandel Modehuis Havenplein 14 Zierikzee Publieke verkoping met vrije vestiging Notaris P. HEERING te Zie- rikzee zal op woensdag 14 oktober a.s., des namiddags 2 uur, in het „Huis van Nas sau" te Zierikzee, publiek verkopen: Het op uitstekende stand gelegen te Zierikzee, aan de Oude Haven 27, groot 1.58 are. Het perceel is geheel ont ruimd en onmiddellijk na be taling der koopsom in vrij genot te aanvaarden. Nadere inlchtingen te ver krijgen ten kantore van no taris P. HEERING, Oude Ha ven 55, Zierikzee (tel. 01110- 2747), alwaar voor bezichti ging de sleutel verkrijgbaar Notaris P. HEERING te Zie rikzee zal op woensdag 14 oktober a.s., des namiddags half drie, in het „Huis van Nassau" te Zierikzee, publiek verkopen: a. Een perceel BOUWLAND te Zierikzee aan de Zand weg, sectie H nummer 505, groot 38.10 aren; b. Een perceel BOUWLAND te Burgh aan de Kraaye- steinseweg, sectie E num mer 447, groot 9.40 aren. De percelen zijn onvcrpacht en met het roven van de oogst in 1964 in eigen ge bruik te aanvaarden. Nadere inlichtingen zijn tc verkrijgen ten kantore van genoemde notaris, Oude Ha ven nr. 55 te Zierikzee. Diversen: Nutsbibliotheek, 't Vrije, Zie rikzee. Meer dan 4.000 boe ken. Voor twee gulden leest U 20 boeken Handgevlochten broodmacd- jes, dienbladen, enz. Mol, Nieuwe Boogerdstraat, Zie rikzee. Door onze speciaal ingerichte meubelstoffeerderij wordt in- en voorlichting gegeven door de vakman. Vandaar is ons advies uw voordeel. Goud zwaard, Koraalstraat 5, Zie rikzee, tel. 2491. Ook voor de jeugd is de Nutsbibliotheek te Zierikzee ruim voorzien. Woensdag van 18.30 uur tot 20.00 uur; zaterdag van 14.00 uur tot 15.30 uur. Gaarne en gratis lichten wij U voor hoe U het beste en het eenvoudigst uw kapsel kan onderhouden. Bal, Nieu wer kerk. „Esso" gas, het veilige gas in flessen van 13 kg. J. Kloet, Frederiksstraat 1, Seroosker- ke. U zit gezellig binnen en kunt toch de gehele straat afkij ken. De gemakkelijk aan te brengen raamspionnen heb ben wij weer voor U. Mol, Nieuwe Boogerdstraat, Zie rikzee. 4 oktober 1964: Wereld-die rendag! - Sophia-Vereniging tot Bescherming vam Dieren. Gedenkt de dieren! Houtwerk geschilderd met „Wyzonol" houdt het gega randeerd méér jaren vpl! Speciaal voor houten wo ningen, overstekken, enz. ..Verf en Kleur", tel. 01110- 2100, Zierikzee. „Vapo", onze natuurperma- nent, geeft voldoening; zit steeds patent! Kapsalon Murk, telef. 2767, Zierikzee. Altijd beter met „Shell" pro- dukten! De Braai, Nieuwer- kerk, telef. (01114) 377. Geld! (Hypotheken tot 90 procent). Uw adres: L. Hoo- genboom, Brouwershaven. Wassen en watergolven per abonnement. U komt zes keer en betaalt vijf keer, bij kap salon „Cora", mevrouw N. C. Hanse-Bal, tel. (01116)-435, Noordwelle. Vlug en fleurig knapt U het op met: „Fablon" plakplastic. Bekijk onze volledige collec tie. Mol, Nieuwe Boogerd straat, Zierikzee. Autorijschool Lemsom, tel. 01110-2259, Kerkwerve. Er kend en gedipl. door F.N. O.P. en V.A.M.O.R. Opleiding voor rijbewijs B-E (luxe auto) en C-E/D-E (vrachtwa gen en bus). Verkeersles iedere dinsdag om 7.30 uur in ons theorielokaal. Aangebodenonze selectie's uienzaad: Rijnsburger extra W.B.Z., Stuttgarter extra, Zittauer extra; winterworte len, verbefla verb. Flakkeese Vraaigt offerte. Tevens we derverkopers gevraagd. - W. B. de Zeeuw, Selectiebedrijf, IJsselmonde telefoon (010)- 19 59 69, na 6 uur 01806-2189. Sneldienst 'Koophandel'. Van Rotterdam: Centraal Bode huis Leuvehaven 10 uur, Zekveld 12 uur; Dordrecht: Van Putte, 12.30 uur. Aan komst Zierikzee 4 uur. Chr. Contact Bureau (C.C.B.j voor Nederland, Lindelaan 32, Krommenie (N. H.). Huwe- lijksbemidd. en briefw. Voor inl. postz. bijsluiten. Zwakte na ziekte? Schief- fer's bloedwijn helpt bijzon der snel! Bevat aktief-Leci- thine, vitaminen en minera len, werkt biovitaal. Bij apoth. en drogisten. Voor uw haard of kachel: Shell petroleum. De Braai, Nieuwerkerk, telefoon (01114) 377. Tegen uiterst lage prijzen leveren wij U: Hout: balkhout, ribhout, geschaafd en ge ploegd, tengels, lijstwerk, etc. Boards: hard-zachtboard, tegel-Iambrizcrings- board, hardplasticboard, asbestboard, masonite. Bouwplaten: meubelplaat, spaanderplaat, triplex, etc. Golfplaten: asbest en plastic. Vraagt prijsopgaaf Houthandel Paul van de Watering Parallelweg 106 - Bergen op Zoom telefoon 01640-3996 (b.g.g. 5041) Ontvangen: de bekende ro kende Macky's matrozen en boertjes, met 10 sigaretjes voor f 1,Pakjes sigaretjes voor deze poppetjes verkrijg baar. Sigm. D. C. Viergever, hoek Kraanplein Zierikzee en Weststraat Haamstede. BERGMANS levert de goede leesbrillen televisiebrillen en verrekijkers adres voor ongeacht welt gebouw, olie hiervoor benodigde Montage kan doOrU worden uitgevoerd met deskundige voorlichting onzerzijds. U bespaart hiermede ongeveer 500,0 op de bouwkosten. Het oanvrogen van de bouwvergunning en hel maken van tekeningen verzor gen wij gratis voor U. aftL bouwbedrijf Een cchtc deken moet scheerwol zijn. Een AaBc-dckcn is van 100% NIEUWE scheerwol. Daarom worden deze dekens een mensenleeftijd gegarandeerd. En... ze zijn licht, Appelmarkt 24 - Zierikzee MODEL BERLIJN Leeftijd 7-15 jaar Grof gebreide jongens- pullover in fris noors dessin. Lekker stoer en bovendien heerlijk warm als er kou in de lucht zit. De bijpassende pantalon is op ravotten ingesteld en daarom met nylon versterkt. Wat'n prachtmodellen bevat de Azèt collectie. Komt u eens kijken? 'Het Kleuterhuis' Lange Nobelstraat 10 ZIERIKZEE Gevraagd: CHR. SCHOT. Scheepstim- merdijk 35, Zierikzee. Wenst U een mooi en waardevol GESCHENK in goud of zilver? Denkt U er aan een ring, hanger of broche le geven of gaat uw voorkeur uit naar een horloge, klokje of wekker? Kom dan eens kijken bij Horloger Juwelier I Eigen reparatie-inrichting Winterjassen f in de nieuwe lijn van Stijlgroep Groningen zijn uitzonderlijk be- schaafd van snit, stof: sfi (Shetland, Teddy, Lod« s (Shetland, Teddy, Loden en Tweed), kleur: (in alle variaties van grijs). Een frisse, vooruitstrevende stijl seizoen '64-'65 kleintjes uitgjii het binnenland. BUDEL. In de Duitse legerplaats te Budel zullen op 5 oktober een protestantse en een katholieke gar nizoenskerk worden ingewijd. In Budel zijn ongeveer 3.000 Duitse sol daten gelegerd. De 'kerken zullen worden ingezegend door de protes tantse resp. katholieke legerbis schoppen D. Kunst en D. Hengsbach, die hiervoor met een hefschroef- vliegtuig uit Duitsland zullen over komen. UTRECHT. Meer dan achtduizend vrouwen zijn donderdag uit alle'de len van het land naar de Domstad gekomen om daar de bondsdag van de Christen-Vrouwenbond bij te wonen. Allen konden in de giganti sche Irenehal van het jaarbeurscom plex gemakkelijk een plaatsje krij gen. AMSTERDAM. Uit een winkeleta- lage van de firma Gerzon in de Kal- verstraat te Amsterdam 'is een aan tal bontjassen, stola's en vossen ge stolen. De etalagedeur bleek te zijn opengebroken. Aan de 'hand van de gevonden prijskaartjes kon worden nagegaan dat de verkoopwaarde van de gestolen artikelen minstens tien mille bedraagt. AMSTERDAM. De samenwerken de patroonsverenigingen in het bouwvak in Amsterdam hebben in een vergadering stelling genomen „tegen de op 30 september door een aantal extreme elementen onderno men nieuwe poging om de geldende C.A.O. voor de bouwnijverheid te ontwrichten", aldus een communi qué dat donderdagmiddag werd uit gegeven. UTRECHT. De Nederlandse Bond van Vervoerspersoneel, de Neder landse Katholieke Bond van Ver voerspersoneel en de Nederlandse Christelijke Beambtenbond, hebben besloten de behartiging van de be- ambtenbelangen in de 'havenbedrij ven te concentreren door de contact commissie havenbeambten in het le ven te roepen. UTRECHT. Dc actie „Wij en zij", de 'internationale solidariteits-actie van het Nederlands Katholiek Vak verbond, die dit jaar voor de vierde keer wordt gehouden, heeft uit de opbrengst van de drie voorgaande jaren reeds f 425.000 uitgekeerd aan de christelijke vakbeweging in vele ontwikkelingsgebieden. Van dit be drag ging f 142.500 naar het interna tionaal christelijk vakverbond in Brussel, dat deze som zelfstandig over de continenten kan verdelen. CULEMBORG. Bij de firma Gis pen, fabrikanten van stalen kantoor meubelen in Culemborg, is onder het fabrickspersoneel een wilde sta king uitgebroken. Deze slaking, waaraan ongeveer driehonderd ar beiders deel namen, verliep na enige uren. Het christen-democratische lid van de Westduitse bondsdag Kühn wil pogen zijn fractiegenoten te win nen voor herinvoering van de dood straf in west-Duitsland. Bij ons vertrek uit Ooster- land groeten wij aile vrien den en bekenden. W. P. NOORDAM L. NOORDAM- VAN RHENEN Goes, 2 oktober 1964 Appelstraat 155 Hiermede betuigen wij onze hartelijke dank, ook namens onze kinderen, voor de ont vangen belangstelling bij de herdenking van onze 25-ja- rige echtvereniging. Familie G. BOOT Kerkwerve, 2 oktober 1964 Hiermede betuigen wij onze hartelijke dank voor de vele blijken van deelneming, na het overlijden van onze ge liefde man, vader, behuwd-, groot- en overgrootvader JAN GEELHOED Namens de familie: A. M. GEELHOED-HAGE Dreischor, oktober 1964 de meest praktische èn de meest geraffi neerde werkjes op de meest een voudige manier dat brengt U de nieuwe ('n ZWITSERS preclsle- produkt van topklasse binnen het berelkvan iedere beurs I) Korte St.-Janstraat 4, Zierikzee Telefoon 2923 Met volledige garantie lessen en service SUCCESJES Te koop: Bruidsjapon met toebehoren, maat 38. Te bevragen: boek handel Ochtman, Appelmarkt Zierikzee. Blank eiken cylinderbureau, blank eiken tafel met eiken blad. L. Kaashoek, Lange Nobelstraat 23, tel. 2167, Zie rikzee. Jongensfietsje, leeftijd 6 jaar. A. Peute, Lange Groendal 23, Zierikzee. Een kleine caravan met lui fel; prijs f 1.200,en een driegaats keukenkachel. Tel. (01110)—2238. Eén- en tweepersoons Engel se- en opklapledikanten. L. Kaashoek. Lange Nobelstraat 23, tel. 2167, Zierikzee. Mélotte trekkerploeg, autom. wentel. Dirk Hanse, Schelp- weg, Ellemeet. Oliekachel, compleet. Berg mans, Havenpark 1, Zierik zee, tel. 2029. Dressoirs, tafels, uitschuif ta fels en stoelen. L. Kaashoek, Lange Nobelstraat 23, tel. 2167, Zierikzee. Een jonge geit bij Francien Stouten. Sandströmstraat 23, Oosterland, tel. (01114)-526. Zebravinkjes. Sint Domus- straat 42, Zierikzee. Prima Rijnsburger uienzaad f 25,per kg. M. Steen- poorte, Oud Heiligeweg 43, Oosterland, tel. (01114) 548. Te koop gevraagd: Nuchtere vaars- en stierkal veren. D. J. Looman, Haam stede, telef. (01115) 696. Hele- of gedeeltelijke inboe dels. L. Kaashoek, Lange No belstraat 23, tel. 2167, Zierik zee. Te huur: Autostalling. J. Holm, Kre- pelstraat 7, Zierikzee, telef. (01110) 2882. Vanaf heden geven wy les voor het verkrijgen van RIJBEWIJS voor vrachtauto Belt daarom even 01114-482 Nieuwerkerk Verloren: Bril, tussen Malta en Post- straat te Zierikzee. S.v.p. te rugbezorgen: Poststraat 6 te Zierikzee. Evangelisch Lutherse Gemeente Zierikzee Zondag 4 oktober, 10.00 uur: ds. P. DE BRUYN Herv. pred., directeur van het Diaconessenhuis te Breda. borstzakjes In attraktieve modekleuren slechts Houtworm of'boktor in 'UW Ontvangen: baby- en kleu- hout? Haalt even: ,Xylamon' terkleding. Mooie sortering, en u bent er zó van af! Firma A. de Oude, Markt 40, Dealer voor Schouwen en Brouwershaven. Duiveland: „Verf en Kleur", Meelstraat 40, tel. (01110)- 2100, Zierikzee. Vraagt Inlichtingen bij Nederlands oudste en meest ervaren kwekerij: BOSCH INTERNATIONAL CHINCHILLA Dahliastraat 23 - Aalst (bij Eindhoven) - Tel. 04904-2628 Agent en consulent voor Zeeland; Rijk - Molendijk.24 - 's Heerenhoek - Tel. 01105-288 Havenpark 7-9 Tel. 2871 Hebt u een paar duizend gulden en een kamer, zolder of schuurtje vrij? Gaat dan CHINCHILLA'S KWEKEN Als bijverdienste en beroep een „levende' en lonende bezigheid. Chinchilla's leveren de kostbaarste bontsoort ter wereld, waarbij wij u schriftelijk een prijs van f 75.tot ƒ150.per pels garanderen! Een modieus japonnetje van mooie kwaliteit wollen flanel in vlot sportief doorknoopmodel, opgestikte

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1964 | | pagina 3