brinta Groente-Kippesoep 7&icVi Brinta is een 'schoolvoorbeeld" van een goed ontbijt! Heerlijk nieuws van T&hcVt, voor fijnproevers Casteila Matic het nieuwe wasmiddel met Antical-3 tegen vieze kalkaanslag. zondag-soep voor elke dag! H.S.V. „Oosterschelde" werkster Philips ventilatorkachels Gebr. De Jonge Suèdine damesjasjes personeel VRAAG ALLE INLICHTINGEN OVER VOLMAAKT EN VOORDELIG ELEKTRISCH VERWARMEN OP NACHTSTROOM Nu kunt u bij de PZEM een accumulerende elektrische kachel kopen of huren. Uniek: deze kachel wordt 's nachts met goedkope stroom (41/2Ct per kWh) op geladen en geeft de warmte na een druk op de knop weer af op het gewenste moment. In 5 min. een heerlijk warm vertrek. Constante temperatuur door thermostaat. Vele voordelen - overal te plaatsen! Eenvoudige bediening - geen stof, vuil, roet en as - geen kolendamp - geen kans op ongevallen - geen schoor steen of andere afvoer nodig. En... een juweel om te zien Vraag inlichtingen bij Laat ons eens uitrekenen* hoe weinig 't u aan stroom kost! Stuur ons een kaartje met uw naam en adres en „accumulerende kachel" er op. Onze verwarmingsdeskundige komt u dan vrijblijvend alles over kosten en voordelen vertellen. U kunt ook eerst de gratis folder aanvragen. Koopprijs - gemonteerd en aangesloten 995.- Huurcontract voor 72 maanden - f 11.80 per mnd. Middelburg Tel. (OIIBO) 4251 Zaterdag 26 september zeehengel wedstrijd Zie mededelingenbord firma G. J. Wilbrink Het bestuur Gevraagd: voor halve dagen FIRMA MOURER Havenplein 1 - Zierikzee voor <Ie kille avonden Door het inschakelen van beide elementen heeft deze unieke Philips kachel het grote voordeel, dat hij niet slechts op één punt zijn warmte uitstraalt, doch het gehele vertrek gelijkmatig verwarmt. De^ zomers heerlijk koel door gebruik van uitslui tend de ventilator. Vraagt bü ons een Philips ventilatorkachel gratis acht dagen op proef Technisch Bureau A. D. v. d. Berge Zevenhuisstraat 6 Melkmarkt 6-8 Zierikzee Telefoon 2962 mooie sortering damespullovers Vanaf 26 september tot en met 3 oktober a.s. is de werkplaats voor rijwielen en bromfietsen wegens vakantie gesloten Garage St. Jacobstraat 17 Tel. (01110)—2844 en 2115 Zierikzee populair en praktisch f 42,— firma KOEVOETS Havenpark 5 Zierikzee Voor direkt gevraagd: om gladiolen te rooien C. KURVINK Oostweg 10, Noordgouwe, tel. (01112)-482 Vrijz. Hervormde Zondagsschool Zierikzee De dienstjes beginnen weer a.s. zondag 27 september om 10 uur in het Hervormd Ver enigingsgebouw. Het bestuur. De reden? Brinta is gemaakt van pure tarwe. En tarwe is oergezond. Het beste wat u schoolgaande kinderen kunt geven. Brinta bevat geen onnodige bij-ingrediënten, alleen voedzame tarwe. Een bord (licht-verteerbare) Brinta is al een volledig ontbijt. En toch... zó klaar! Brinta in 't bord, melk erbij. Smullen maar, want Brinta is ook lekker. Erg lékker zelfs Niemand de deur uit zonder een 65 ct 500 gram Voor genieters van Groente- en Kippesoep en vooral voor hen die prijs stellen op lekkere soep heeft Knorr een nieuwe specialiteit: Groente-Kippesoep. Knorr koks combineren de kracht en de smaak van malse stukjes kip met de geur en de gezondheid van verse zomergroenten. Knorr op z'n best Open het zakje Knorr Groente-Kippesoep en een weelde van verse zomergroenten geurt u tegemoet. Mals kippe- vlees ais rijk ingrediënt van uw nieuwe soep geeft kracht en aroma. En u weet toch, heel die versheid, al die vita minen zijn zonder koken toebereid. De Knorr soep die u kookt, kookt u voor 't eerst. 600 Nederlandse huisvrouwen ...hebben de nieuwe Knorr soep aandachtig gekeurd en beproefd. Zo'n opvallend nieuwe soep moet immers op vallend goed zijn. Pas toen alle wensen waren vervuld, was Knorr Groente-Kippesoep een smakelijk feitl

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1964 | | pagina 12