Hier is ze dan de Barbiepop horpanta Het ontwapenings gesprek te Genève Delft lijdt onder een spreeuwenplaag Nog veel subsidie op het brood Planta-af faire de wereld uit ROEP KAALHEID EEN HALT TOE! HOENSON OLIEHAARD VERHAGE'S HORLOGE f I#/ TISSOT PLATO administratieve kracht J. W. Kooman - Ellemeet BROUWERSHAVEN Bejaarden maakten tocht Woensdag hebben een drie en tachtiig bejaarden van Brouwersha ven met twee R.T.M.-bussen het jaarlij>ks reisje gemaökt door de provincie Zeelarïd. Via Zijpe werd gereden naar Zuid- Beveland, waar in Rilland Bath ge stopt werd, om in het prachtige dorpshuis „Luctor et Emergo" zich tegoed te doen aan een kop koffie. Bijzonder op prijs werd hier het be zoek gesteld, dat burgemeester Jobse aan de Brouwse bejaarden bracht en informeerde naar Brouwershaven en het eiland. Van 'hier ging het via Wilhelmina'dorp naar Noord-Beve land, waar de veerhaven en het grandioze bruggemverk in ogen schouw werden genomen. In het ScheldOhotel werden de lunchpak ketten genuttigd, waarna allen een bedoek braohteh aan de prachtige vissershaven. Over het ex-eiland werd gereden naar de afsluitdam in het Veerse Gat en 'het Veerse meer. In Veere zelf bezocht het gezel schap de jachthaven. Door Middel burg ging het weer terug naar Goes, waar een uurtje werd gewinkeld. De thee werd gebruikt in het Schutters hof. Het werd toen de hoogste tijd om naar Bruinisse te gaan, waar in café-restaurant Centrum een wel verzorgde en uitstekende warme maaltijd stond te waohten, die de bejaai'den alle eer hebben aange daan. Om kwart over acht arriveer de men weer aan de grens der ge meente waar „Apolilo" met hondei*- den toeschouwers de bussen afhaal de. In cle muziektent 'gaf de reislei der, do hoer J. Dekker een overzicht van de gemaakte tocht, waarbij hij dankwoorden sprak tot het gemeen tebestuur voor de fraaie gift, de in woners voor ihun gaven, de chauf feurs Quist en Viergever voor hun kundig rijden, de zusters mej. D. v. d. Velde en J. v. Kaam (die geluk kig geen dienst behoefden te doen) cn de muziekvereniging Apollo" die tijdens de collecte en bij de aan komst zich Liet horen. Namens de door Zeeland bejaarden dankte de heer Joh. de Krijger in dichtvorm allen, die heb ben medegewerkt om de reis te doen slagen, waarbij hij vooral de heer J. Dekker bedankte voor het vele voorbereidende wérk, dat deze steeds belangeloos verricht om de reis perfect te doen verlopen. GENÈVE, 2-7. De Sowjetrussische vertegenwoordiger bij de ontwape ningsconferentie in Genève, Zorin, hetft donderdag West-Duitsland be schuldigd van chantage, door ofwel deelneming aan de multilaterale kernmacht van de NAVO of eigen kernwapens te eisen. De Amerikaanse afgevaardigde, Foster, zei hierop dat het in feite de Sowjet-Unie is die „kernwapen- chantage" pleegt bü een aantal Eu ropese landen, een reden te meer om snel tot een overeenkomst te komen om de dreiging van een kernoorlog te verzwakken. President Tito is donderdag in Belgrado teruggekeerd van een be zoek van een week aan Polen, waar hij besprekingen voerde met de com munistische partijleider Gomulka. DELFT, 2-7. De algemene begraaf plaats Jaffa te Delft wordt 's-avonds bezet door tienduizenden spreeuwen, zij komen tegen het vallen van de event! in reusachtige zwermen naar dé begraafplaats en laten zich daar neer in de bcmen. Het is een plaag die zich ook vorig jaar voordeed en zich nu weer her haalt. De spreeuwen hangen soms als grete klitten aan de takken en vorig jaar is het gebeurd, vertelde het hoofd van de plantsoenendienst, dat armdikke takken door het gewicht van de vogels braken. Een euvel is voorts dat de zerken op de begraaf plaats door de spreeuwen worden bevuild, wat zeer veel extra werk aan het personeel bezorgd. Ook doet de huisvesting van de vogels de bo men geengoed. De gemeente heeft nu contact op genomen met de direktie faunabe heer van het ministerie van land bouw en visserij. De bioloog dr. Hardenberg van deze dienst zal a.s. maandag naar Delft komen om zich van de situatie op de hoogte te stel len. Misschien zal men er toe over gaan geluidsbandjes te gebruiken om door versterkte geluiden de vogels te verjagen. Daar spreeuwen zich op de dag niet laten zien, ondervinden de begrafenisplechtigheden geen hin der. De hond was er bij UTRECHT, 2-7. Een hond in het officiële gezelschap van de koningin bij een werkbezoek of een andere plechtigheid, is geen zeldzaamheidmaar tot nu toe bleven de viervoeters vrijwel onopgemerkt door de grootte van het gezelschap. Aan de straathond Bobbie, de allemanshond van 32 kinderen in het bij de mytylschool in Utrecht gebouwde internaat van de Stichting voor het ge brekkige kind, komt de eer toe als eerste hond in een ko ninklijk gevolg te zijn opge vallen. Bobbie kreeg zelfs de koninklijke aandachtHet werkbezoek van koningin Ju liana aan de mytylschool in Utrecht eindigde met een be zoek aan het internaat (twee paviljoens) van de Stichting voor het gebrekkige kind, waarin twee ploegen van 16 kinderen juist aan de maaltijd zaten. Het gevolg van de ko ningin bestond uit een hof dame, vier bestuursleden en een journalist. Bij het tweede paviljoen stond Bobbie bij de deur. Hij keek naar de bezoe kers, stapte naar binnen de eetzaal in en liet zich gedul dig aanhalen door de spasti sche en andere kinderen. Hij liep de koningin een paar keer voor de voeten, maar verder hield hij zich erg rustig. De zusters Delgorge en Van der Vecht, die dé paviljoens lei den, hielden daarvoor nog wel even hun hart vast. „Als er vreemden komen blaft hij al tijd en gaat enorm tekeer", zei een van de zusters. Bobbie heeft kennelijk zoveel men senkennis, dat hv op deze feestdag voor het internaat niet alleen het allemans vriendje van de 32 kinderen was, maar ook van de lands vrouwe. Vele elektrische materialen zijn levensgevaarlijk ENS, 2-7. Tonnen ongekeurde ka bels en andere ondeugdelijk en daar door vaak levensgevaarlijke elektri sche materialen worden jaarlijks ons land Ingevoerd. Het materiaal is af komstig uit dumpvoorraden. Wette lijk kan tegen de invoer van het ge vaarlijke spul niets worden gedaan, aldus de inspekteur van de elektrici teitsfabriek N.V. IJsselmeercentrale, de heer Y. L. Feitsma. Het dodelijk ongeluk dat vorige week vrijdag bij Ens in de Noord oostpolder de 18-jarige lyceïst D. van N. uit Heerde heeft getroffen, heeft diepe indruk gemaakt in de polder. Vooral de agrariërs en met name de bollenkwekers zijn opgeschrikt door dit droeve ongeval. De jongeman, die zijn vakantiegeld in de N.O.P. wilde verdienen, kwam bij reparatiewerk zaamheden aan een schudmachine van een bollenkweker met de elek trische spanning in aanraking en was cp slag dood. Opsporingsambtenaren van de cen trale arbeidsinspektie in Den Haag hebben een diepgaand onderzoek in gesteld. Hierbij is in eerste instantie gebleken dat de stroomtoevoerkabel naar de machine op het land 800 meter lengte ongeveer uit vol strekt ondeugdelijk materiaal be stond. De bollenkweker had deze ka bel gekocht uit dumpvoorraden. Alhoewel deze kabels niet door het K.E.M.A. zijn goedgekeurd, wor den ze bij grote hoeveelheden in de Nocrdcostpolder en ook elders in ons land gebruikt. DEN HAAG, 2-7. Uit besprekin gen in de openbare vergadering van de vaste commissie voor landbouw in de Tweede Kamer bleek, dat ge rekend cp jaarbasis, de Nederlandse broodeters f 85 mi-ljoen aan subsidie ontvangen. Dit subsidie, verweven in het in gewikkeld patroon van graan- en bloemprijzen, wordt naar de ver bruikers toegeschoven om de over gang naar de E.E.G.-marktprijzen geleidelijker te doen zijn, dan de geldende prijzen mogelijk maken. Vakantieweken ""t voor chronische zieken 's-IIERTOGENBOSCH, 2-7. De ka- thclieke nationale vereniging tot be vordering van het welzijn der zieken „De Zcnnebloem" organiseert in de maanden juli en augustus weer va kantieweken voor chronische ernstig zieken. ROTTERDAM. 2-7. Door de direk tie van Van den Bergh en Jurgens N.V. in Rotterdam is medegedeeld dat de zegenaamde „Planta-affaire" die vier jaar geleden, om precies te zyn. op 24 augustus I960 aan orde werd gesteld, juridisch gespreken uit de wereld is. De hoge raad heeft namelijk de cassatiemiddelen van de procureur- generaal bij het geiechtshof in Den Haag verworpen en daarmede de be schikking van de rechtbank in Rot terdam bevestigd, die inhoudt, dat Van den Bergh en Jurgens N.V. bui ten vervolging werd gesteld, met an dere woorden dat noch de rechtbank noch het hof in Den Haag bewezen hebben geacht dat Planta roodmerk schadelijk voor de gezondheid was. Het juridisch onderzoek begon op 6 september 1960, het stoelt op uitspra ken van diverse wetenschapsmensen. De emulgator, die de jeukziekte zou hebben veroorzaakt, is sinds 24 au gustus 1960 niet meer gebruikt. Hals blijkt geen Hals HAARLEM, 2-7. De kunstkenners die meenden op het onlangs ontdek te en door sommigen aan Frans Hals toegeschreven „Mansportret" in de linker benedenhoek de signa tuur van de schilder Jan Hals te hebben ontwaard, zijn bedrogen uit gekomen. Een minitieus onderzoek in het restauratieatelier van het Frans Halsmuseum, waar het schilderij ten toongesteld wordt, heeft uitgewezen dat wat zij voor het monogram J. H, aanzagen slechts 'n toevallige struc tuur is van deeltjes vuil en verf. Volgens museumdirekteur H. Baard komt de toeschrijving van het por tret aan Jan Hals hierdoor uitslui tend te berusten op overwegingen van stijlkritische aard. De heer Baard is zoals bekend de mening toegedaan dat men met een echte Frans Hals te deen heeft. In twaalf kloosters, seminaria en dergelijke kunnen in totaal 240 pa tiënten van een dergelijke vakantie genieten. Artsen, verpleegsters, bran cardiers en andere hulpkrachten stel len zich belangeloos beschikbaar. De militaire geneeskundige ambulance dienst verzorgt gratis het vervoer naar en van de vakantiebestemmin gen. De bevolking van de plaatsen, waar deze gelegen zijn, zullen spon taan voor recreatie, amusement, pre sentjes en bloemen zorgen. Toch bliift er neg zeer veel geld nodig, vooral omdat het aantal vakantie adressen ten opzichte van vorig jaar met twee is uitgebreid en dus weer twee volledige sets van ziekenhuis uitrusting moeten worden aange kocht. In verband daarmee wordt in deze weken via televisie, radio en andere publiciteitsmedia de aktie „Harten vijf" ondernomen, die vorig jaar zo spontaan is ingeslagen, dat ze in enkele weken 125.000 gulden heeft opgebracht. Opzet van deze ak tie is dat een ieder van het resteren de vakantiegeld minimaal vijf gul den overmaakt. LEEUWARDEN. Uit alle delen van het land waren voorstanders van de vrije universitéit naar Leeuwarden gekomen om de jaarlijkse vrije-uni- versiteitsdag bij te wonen. Des mor gens vonden twee bijeenkomsten in de Harmonie plaats. De bevolking van Japan telde on 1 april 98.438.936 zielen, aldus het Japanse ministerie van justitie. Ver wacht wordt dat volgend jaar het inwonertal van honderd miljoen zal zijn bereikt, wanneer de huidige be volkingsaanwas voortduurt. In een jaar tijds kwamen er 1.070.913 Ja panners namelijk bij. ARIE VAN LUMMEL ANNA HANSE geven, mede namens weder zijdse ouders kennis van hun voornemen D.V. 16 juli a.s. in het huwelijk te treden, des namiddags 1.30 uur in het ge meentehuis te Scharendijke. Huwelijksinzegening door de weleerw. heer ds. J. Weste rink, in de Chr. Geref. kerk te Kerkwerve, des namiddags 2.30 uur. Kerkwerve, 2 juli 1964. Gelegenheid tot feliciteren in het verenigingsgebouw te Kerkwerve, van 7.00 tot 8.30 uur. Toekomstig adres: De Muraltstraat 9, Ter Aar (Z.H.). VAALS. Sinds dinsdagavond ver blijven 18 Kozakken van de bekende Wit-Russische ruitergroep in het „Niemandslands" bij de Nederlands- Duitse grens bij Vaals. Zij hebben de Nederlandse douane gepasseerd, maar worden in Duitsland niet toe gelaten, De Duitse autoriteiten ge ven geen toestemming, omdat zij geen visum hebben voor Oostenrijk, waar zij willen optreden. DEN HAAG. De indruk bestaat dat de produfctietop en daarmee het dieptepunt in de prijsontwikkeling van eieren intussen is gepasseerd. Dit deelt iminiister Biesheuvel (land bouw en visserij) «rede in antwoord op schriftelijke vragen van bet.. Tweede Kamer-lid Egas (P.v.d.A.). Burgerlijke Stand en loop der bevolking GEMEENTE MIDDENSCHOUWEN over de maand juni Geboren: 1. Willem, z. van I. A. v. d. Panne en J. G. Kaaijsteker (Haam stede); 4. Pieternella Adriana, d. van K. de Meulmeester en A. A. Wandel (Renesse); 19. Andries, z. van J. A. van Weenen en P. B. Bakker (Burgh). Gehuwd: 26. Marinus van Dongen, 24 jaar, (Haamstede), en Cornelia Pieternella Bil, 20 jaar, (Renesse). Overleden: 3. Bartel Thonis de Vrieze, 59 jaar, echtgenoot van Cor nelia Maria Landegent (Haamstede); 17. Nicolaas van Zuidland, 86 jaar, zoon van Hendrik van Zuidland en Suzanna Natte (Haamstede). Ingekomen: 5. L. H. van Leerdam uit Middelburg (Haamstede); 12. A. Zijlstra uit Sassenheim (Haamstede); 18. A. Kort en gezin uit Duiveland (Renesse); 19. F. van der Meijden uit Duiveland (Haamstede); 29. A. P. Jonker uit Amsterdam (Haamstede); 30. J. J. Manni uit 's-Gravenzande (Haamstede). Vertrokken: 3. J. de Koster (Haam stede) naar Zierikzee; 12. H. M. Slaa- ger (Haamstede) naar Middenschou- wen); 18. C. Hilleman en gezin (Haamstede) naar Duiveland. Aantal inwoners per 1 juli 1964: 4.077. DODELIJKE ONGELUKKEN ZANDVOORT. Tea' Ihoogte van de Zeestraat in Zandvoort is in zee vex-dronfcen de 41-jarige 'Duitse me vrouw M. A. H. Schmidt-Damen uit de plaats Deilenghofen. Zij was een uur na aankomst in de badplaats met haar 16-j"ariige dodhter gaan ba den; zij gin'g te ver, verloor haar evenwiebt en kwam niet meer bo ven. ERICA. Bij een verkeersongeluk op de weg Erica-Sdhoonebeek in Emmen is de 71-jarige landbouwer Jac. Stavast om bet leven gekomen. De 'heer Stavast werd, toen hij links af wilde slaan door een achterop komende bestelwagen aangereden en vrijwel op slafg gedood. EINDHOVEN. In de afgelopen nacht omstreeks twee uur is de 38- jarige tandarts J. Snijder op de krui sing Aalsterweg-R'ortdweg met zijn auto in 'botsing gekomen met een van links komende vrachtauto met aanhangwagen, bestuurd door M. J. van den D. uit Eindhoven. De tand arts werd zo zwaar gewond dat hij ter plaatse is overleden. Zijn wa gen werd totaal vernield. VENLO. In Venlo is de 67-jarige heer W. Rutten uit Reuver bij het oversteken met zijn fiets tegen een Belgisdh Volkswagen'busje gereden en zo ernstig gewond, dat hij tijdens het vervoer naar het ziekenhuis te Tegelen aan zijn verwondingen is bezweken. Mede namens wed erzij dse ouders zeggen wij hartelijk dank voor de vele blijken van belangstelling bij ons huwelijk ondervonden. J. DE VLIEGER L. C. DE VLIEGER- WELLEMAN Kerkwerve, 3 juli 1964 Schoolstraat 6 Voor de vele blijken van be langstelling, voor en bij ons huwelijk ondervonden, betui gen wij, mede namens onze ouders, onze hartelijke dank. C. J. KRIJGER C. H. KRIJGER- BREKELMANS Nieuwerkerk, 3 juli 1964 Zeeasterstraat 12 Voor de zeer vele blijken van belangstelling, die wij moch ten ontvangen bij onze 40- jarige echtvereniging op 25 juni j.l., zeggen wij bij deze, ook namens onze kinderen, allen onze oprechte dank. Inzonderheid aan de muziek vereniging „Nu met Hope" voor de gebrachte serenade. H. J. HAGE M. HAGE-LINDERS Bruinisse, juli 1964 Voor de deelneming die we mochten ontvangen na het overlijden van onze beste zwager en oom CORNELIS JOSIAS VAN SCHELVEN betuigen wij onze oprechte dank. Uit aller naam: J. M. J. v. d. LINDE Dreischor, juli 1964 P. K. DE HAAS kinderarts Tot nader aankondiging uit sluitend spreekuur op dins dag van 10.30-11.30 uur in het Zweedse Rode Kruis-zieken- huis te Zierikzee; verder vol gens afspraak Consultatiebureau zuigelingen en kleuters Wijk- gebouw Groene Kruis, Zie rikzee: 13.30-14.30 voor zui gelingen; 14.30-15.30 uur voor kleuters Wegens vakantie gesloten van 6 tot en met 11 juli a.s. Banketbakkerij WANSINK Zierikzee Voor het te laat is! Bij de eerste verschijnselen van kaalheid (haaruitval, roos) is de hoofdhuid nog aktief. Doe dan als dhr. Timmerman, Prins Bernard- straat 5 te Genemuidön die een kuur met de weten schappelijke haarvoedingspre- paraten volgde, met als prachtig succes: weer een gezonde haardos. Horpanta-preparaten (haar- voedingsmiddelen, shampoo, haarcrème, massage-olie en edelbrillantine) verkrijgbaar in ZIERIKZEE bij: DROGISTERIJ „HET CENTRUM" (R. ten Kate) - Dam 5 in BROUWERSHAVEN bij: DROGISTERIJ T. DE JONGE Markt 10 Zo'n grote vraag is er naar de met gerichte warmte Nederlands meest verkochte Zowel voor het kleinste als het grootste vertrek een Hoenson BRUINISSE Fa. J. D. de Korte Zn. Oudestr. 14 Tel. (01113) 227 J. L. W. Wessels Boer is maandag 6 juli en vrijdag 10 juli afwezig Algemene kennisgeving Heden ging zacht en kalm van ons heen. onze geliefde man, vader, behuwd vader en grootvader C. J. BEIJE echtgenoot van C. E. Remeeüs in de ouderdom van 82 jaar en 6 maanden. Bergen op Zoom: C. E. BEIJE-REMEEÜS Rijswijk (Z.H.): J. A. E. BEIJE L. P. BEUE-ZOETER LIA en WIM Bergen op Zoom, 3 juli 1964 Antwerpsestraatweg 426 De teraardebestelling zal plaats vinden op maandag 6 juli a.s., op de Protestantse begraafplaats te Bergen op Zoom. Vertrek van huis om 12.30 uur. SUCCESJES Maximaal 4 regels f 1,25 Elke regel meer 45 cent Personeel gevraagd: Bessenplukkers door J. C. de Feiter, Burgh, telef. 479. Gevonden: Oranje blauw doosje Elasto- corn-likdoornpleister. Inhoud 6 pijnloos en snelwerkende likdoornpleisters. Tegen be taling der kosten (75 cent) af te halen bij iedere apotheek Diversen: Zwakte na ziekte? Schief- fer's bloedwijn helpt bijzon der snel! Bevat aktief-Leci- thine, vitaminen en minera len, werkt biovitaal. Bij apolh. en drogisten. Heeft u bouwterrein? Bouwt dan een moderne woning „bouwsysteem BG". Bouwtijd plm. zes weken. Degelijkheid als de allerbeste traditionele bouw. Kurkdroog, ruim, ge rieflijk, biutenmuren le soort baksteen. Met schriftelijke kwaliteitsgarantie. Keuze uit vele typen bungalows cn landhuisjes. Ruime Bouw fondslening beschikbaar. Als u bouwterrein hebt, belt of schrijft u dan: N.V. Bouw fonds Ned. Gemeenten, Wil- helminastraat 33, Goes, telef. (01100) 2792. Sneldienst 'Koophandel'. Van Rotterdam: Centraal Bode huis Leuvehaven 10 uur, Zekveld 12 uur; Dordrecht: Van Putte, 12.30 uur. Aan komst Zierikzee 4 uur. Chr. Contact Bureau (C.C.B.) voor Nederland, Lindelaan 32, Krommenie (N. H.). Huwe- lijksbemidd. en briefw. Voor inl. postz. bijsluiten. Autorijschool Lemsom, tel. 01110-2259, Kerkwerve. Er kend en gedipl. door F.N. O.P. en V.A.M.O.R. Opleiding voor rijbewijs B-E (luxe auto) en C-E/D-E (vrachtwa gen en bus). Verkeersles iedere dinsdag om 7.30 uur in ons theorielokaal. Prachtige gasaanstekers in de lage prijs van f 5,95, o.a. van Poppell en Caravelle. Si garenmagazijn D. C. Vierge ver, hoek Kraanplein, Zierik zee en Weststraat, Haamste de, telefoon 675. „Vapo", onze natuurperma- nent, geeft voldoening; zit steeds patent! Kapsalon Murk, telef. 2767, Zierikzee. Komt U óók eens kijken naar onze nieuwe kollektie be hang Er is vast wel iets voor U bij P. Schults, „Verf en Kleur", Meelstraat 40, Zie rikzee. Steenhouwerij F. van Dalen Zn., Zierikzee, tel. (01110) 2238. - Speciaal adres voor het leveren en plaatsen van natuurstenen schoorsteen mantels. Voor: deuken, scheuren en gaten in metaalwerk: „Holts Catoly Pasta". „Verf en Kleur", Meelistraat 40, telef. (01110) 2100, Zierikzee. Mol, waar men over verf kan praten en de mogelijkheid bespreken, met vakantie van 3 t/m 13 juli. Nieuwe Boo- gerdstraat, Zierikzee. Er is gelegenheid voor auto stallen bij Jac. v. d. Have, Oud Heiligeweg 12, Ooster- land. Enkele plaatsen disponibel voor busreis Den Haag en Avifauna op 11 juli. Inlich tingen cn opgave deze week. A. Heule, Sirjansland, telef. (01114) 466. tt) ÏA De lang verwachte miniatuur teener Zo uit Amerika gekomen BARBIE heeft meegebracht haar uitgebreide char mante haute-couture toiletjes, in twintig complete ensembles, vanaf f 4,75. BARBIE kost f 9,50, in tricot pakje, verpakt in chique doos. Enzorgt nu dat u als teenager er vlug een komt uitzoeken, want de verkoop begint vandaag en de kollektie is nu nog voltallig. Ziet ze staan in de etalage van galanterie- en speelgoedhuis St. Domusstraat 54 - Telefoon 2123 - Zierikzee kopen? Koopt het dan in een goed merk! Filiaal Bruinisse: Kon. Julianastraat 35 OMEGA ENICAR PONTIAC Aannemingsbedrijf „Schouwen-Duiveland" N .V. vraagt voor spoedige indiensttreding een die naast diverse administratieve werkzaamheden, w.o. typen, na een inwerkperiode de loonadministratie te ver zorgen zal krijgen. Sollicitaties te richten aan: Aannemingsbedrijf „Scliouwen- Duiveland" N.V., Schuithaven 10, Zierikzee, tel. (01110)2478. TE KOOP: Een Ford Dexta Een Ferguson 35 met doordraaiende aftakas Twee Stoll bunkerrooiers B 20 Een Stoll bietenrooier uitgevoerd als wagenrooier B 12 Een Vicon bietenrooier met bladafvoer Een Bamfordt pers met Dieselmotor, geheel gerevi seerd Een Cormick maaibalk (5 voet) Een vierschaar Rumpstad stoppelploeg Een vierschaar wentel-stoppelploeg Een bandenwagen (4 ton) Hanomag- cn Stoll-dealer Telefoon (01117) 281 .-. ,v. .v. .v. ;«x«: Laat uw aansteker niet on gevuld liggen! Koopt de juiste steentjes, benzine en gasvullmg bij: Sigm. D. C. Viiergever, Wetstraat. Haam stede, tel. 675 en hoek Kraan plein Zierikzee. Mol, waar veel mensen mooi behang kiezen uit grote sor tering, met vakantie van 3 I'm 13 juli. Nieuwe Boogerd- straat, Zierikzee. „Doe het zelf!" Formica en plastic band. C. Barrevoets Dz„ St. Domusstraat 12, tel. 3104, Zierikzee. Verpleegster worden? En dan liefst in een moderne gezellige stad? Onze eerst volgende cursus vangt be gin september 1964 aan! In lichtingen: Directrice Diaco- nessenhuis, Parklaan 95A, Eindhoven. U kunt iedere dag pasfoto's laten maken bij Fotohuis Coerdes, Appelmarkt, Zierik- Uw oude verflagen verwij dert u radicaal met „Radi caal" afbijtmiddel! Kent u het nog niet? Probeert het dan eens! In klein- en groot verpakking verkrijgbaar bij „Verf en Kleur", Meelstr. 40, Zierikzee. Doe het zelf! Voor kast- en kamerdeuren: C. Berrevoets Dz„ St. Domusstraat 12e tel. 3104, Zierikzee. Mol. waar veeï mensen graag verf kopen, met vakantie van 3 t/m 13 juli. Nieuwe Boo- gerdstraat, Zierikzee. In „Verf en Kleur" vindt u kleuren le kust en te keur! Want met „Vervetal" geeft u uw woning meer fleur!

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1964 | | pagina 3