Centrale Fokveedag te Zierikzee De De komende raadsvergadering STAD EN EILAND Chroesjtsjov en de zaak-Wallenberg Aulodaken bezweken PAKKETTEN De uitbreidingsplannen „Malta II" en „Kaaskenswater" Schouw en-Duiv eland beleefde de tiende Centrale Fokveedag, een topge- beuren op veeteeltgebied in deze streek. Voordat met name de paarden werden voorgeleid, kregen zij van hun bazen eerst nog een flinke opknapper Roerend was de zorg die de jeugd besteedde aan de kalveren, die uitkwa- men in de kalverenopfokwedstrijd, die ook reeds tot een jaarlijkse traditie is gemaakt. Behalve met schapen was het kleinvee vertegenwoordigd met geiten, die er witjes - zij het gezond - bij stonden en zich kennelijk gemakkelijk aan pasten bij hun nieuwe omgeving. (Foto's: ZierikzeesChe Nieuwsbode). ZIERIKZEE, 29-6. - De gemeente raad vergadert gel(jk gemeld op dinsdag 7 juli a.s., ter afwerking van een omvangrijke agenda. Voorgesteld wordt een kavel groot plm. 66.30 are van het oude industrie terrein aan het einde van de Room- potweg te verkopen aan de Centrale Werkplaats voor Schouwen-Duive- land. Ten behoeve van het sanerings plan wordt voorgesteld tot aankoop van het pakhuis met erf Oude Haven 19. Notaris J. J. v. d. Ende deelde me de dat het Waterschap Schouwen- Duiveland in eigendom heeft over gedragen aan de provincie een ge deelte van de Galgenpolder, ten westen van het zwembad „De Val". De provincie is bereid tot de volgen de tegenprestatie: het om niet op hogen van het naastliggend perceel en vergoeding van de eventuele schade, die zou kunnen ontstaan door druk of anderszins aan het zwembad. Voorgesteld wordt het erfpachtsrecht aan de provincie Zee land over te dragen. Een ander voorstel heeft betrekking op het sluiten van een nieuwe voorlopige koopakte met betrekking tot de tuin derij aan de Zille 1, van de heer J. A. ten Haaf. Bedoelde akte behelst tevens een overeenkomst inzake de verkoop van de kavel, groot plm. twee hectare, gelegen aan de Kade- weg. Voorgesteld wordt f 2.700,be schikbaar te stellen voor gemeen schappelijke aanschaf op Schouwen- Duiveland van een tweetal ^poeder- bluswagens. STOCKHOLM, 29-6. „Aftonbladct" in Stockholm heeft maandag ge schreven dat Chroesjtsjov afgelopen vrijdag heeft gedreigd de politieke besprekingen in Stockholm met pre mier Erlander te verbreken en Zwe den onmiddellijk te verlaten naar aanleiding van de zaak-Wallenberg. Premier Erlander en Torsten Nils- son, minister van buitenlandse za ken, hadden Chroesjtsjov gevraagd wat er geworden is van de Zweedse diplomaat Raoel Wallenberg, die in 1945 door het Sowjet-Russische leger uit Budapest is weggehaald en daar na in de Sowjet-Unie is verdwenen. Het blad schrijft uit gezagheb bende kringen" vernomen te hebben dat deze zaak vrijdag ter sprake ge bracht werd. Chroesjtsjov verwees naar de Russische verklaring van 1957, waarin gezegd wordt dat Wal lenberg waarschijnlijk in 1947 in de Ljubianka-gevangenis in Moskou is overleden, en wilde er verder niets over zeggen. Toen Erlander bleef aandringen zei Chroesjtsjov: „Ik heb hier niets mee te maken. Laten we gaan". „Om een schandaal te vermij den gingen de Zweden over op een ander onderwerp van gesprek", al dus „Aftonbladet". WARSCHAU, 30-0. Dc daken van diverse auto's zijn niet be stemd gebleken tegen het ge wicht van Robert Kennedy en leden van zijn gezin. De Ame rikaanse minister van justitie, die een toernee maakt door Polen en veelvuldig enthousi aste menigten toespreekt, pleegt dit te doen op het dak van zijn auto waar ook leden van zijn gezin zich bij hem voegen. Zondag begaf het dak van de Cadillac van de Ame rikaanse ambassade het. Maan dag deukten de daken van twee Russische auto's, die door de Poolse autoriteiten ter beschikking waren gesteld, in onder het gewicht van Kenne dy en leden van zijn gezel schap. De motorkap van een derde Volga-wagen verkreu kelde" toen Amerikaanse func tionarissen en verslaggevers er op sprongen, omdat zij niet „achtergelaten" wilden worden Voorgesteld wordt de rekening courant-verhouding met de Bescher ming Bevolking B-kring Zeeland te verhogen tot f 40.000,De gemeente wil verder verweer instellen tegen het klaagschrift van de heer C. M. Leijdekker wegens ontslag bij de Centrale Dienst. Het college stelt voor een contra-memorie in te die nen, waarin tot uiting komt, dat thans de gemeente Tholen moet op treden voor de rechtspositie van het thans nog in dienst zijnde personeel van de C.D., waartoe ook de heer Leijdekker na nietig verklaring van het genomen ontslagbesluit behoort. Ten aanzien van de ambte- narenspaarregeling stellen b. en w. voor een premie van 25 procent toe te kennen aan hen, die een pensi oensgrondslag hebben van minder dan f 7.200,en van 15 procent van de overige deelnemers. Slotvoorstel- len hebben betrekking op invoering van de Algemene Bijstandwet, de verkoop van een kavel in het bouw plan Malta en de hernieuwde vast stelling van de belastingverordenin gen. Chopin-handschrift gevonden KRAKAU. - Het handschrift van Frederic Chopins „Variaties in D- majeur" voor vier handen en in 1826 gecomponeerd, waarvan men dacht dat het verloren was gegaan, is te ruggevonden en thans in het bezit van de Jagellonia-bibliotheek in Krakau, aldus heeft „P.A.P." gemeld. Prinses Irene terug naar Spanje SCHIPHOL, 30-6. Vanmorgen om half elf is prinses Irene met een door de K.L.M. igedharterd lijntoestel van de Finnair naar Madrid vertrokken. De prinses, vergezeld door haar Spaanse reisgenote Carmen Soler, werd op Schiphol uitgeleide gedaan door haar moeder, koningin Juliana, en. haar vriendin, Petra Brusschart. AMSTERDAM. Op 3 juli arriveert met de boot in Hoek van Holland een gezelschap van 86 Britse oorlogs nabestaanden, die zijn uitgenodigd voor een bezoek aan ons land door het Nederlands Oorlogsgraven Comi té. het zogenaamde „Klaprooscomi té". Een F-86 straaljager is dinsdag neergestort op enkele huizen in Ha verhill, in de Amerikaanse staat Massachusetts, die als gevolg daar van in brand raa'kten. Twee kinde ren, elf en vijf jaar oud, kwamen om het leven. Hun ouders werdert zwaar gewond. AMSTERDAM. Bij twee botsingen op de hoek Haarlemmerweg-Burge meester de Vlugtlaan in Amsterdam zijn zeven mensen gewond geraakt. Scheepvaartbcrichten Esso Rotterdam (t.), 29-6 te Port Said Goeree, 29-6 ter hoogte van Athene naar Novorossisk. ZIERIKZEE, 29-6. Het college van b. en w. der gemeente bericht aan dc raad dat het bouwplan Malta I reeds grotendeels is bebouwd of in uitvoering is, weshalve aan het Bu reau voor Ruimtelijke Ordening en Architectuur Kuiper, Dc Ranitz, Van der Ree en Van Tol opdracht is ge geven nieuwe uitbreidingsplannen tc ontwerpen voor Zierikzee, teneinde aan de opnieuw gerezen behoeften aan grond voor woningbouw en voor openbare gebouwen tijdig tc kunnen voldoen. Het bureau heeft twee uit breidingsplannen ontworpen. Het ene uitbreidingsplan - bouw plan „Malta II" - vormt een voort zetting van cn geeft aansluiting aan het bouwplan Malta I. Het tweede plan is het plan „Kaa9kcnswa!ter", flat de mogelijkheid opent voor wat meer aantrdkke'lijkc 'bouw. In het ZIERIKZEE Verhoging stedelijke belastingen Blijkens een schrijven van hot college van 'b. en w. zullen enige stedelijke belastingen worden ver hoogd, dit in verband met de finan ciële positie van de gemeente met een naar raming vrij aanzienlijk te kort op de begroting van plm. f 175.000. Het college meent dat deze situatie noopt uit te zien naar ver hoging, waar mogelijk, van de in komsten verkregen uit de gemeen telijke belastingheffing. In clit ver band komt een vijftal heffingen voor verhoging in aanmerking, waarvan de tarieven aan de laige 'kant zijn in verhouding tot het gebruik etc. dat van de gemeentelijke diensten wordt gemaakt en de daaruit voor de ge meente voortvloeiende 'kosten. Het college beveelt de raad aan het reinigingsrecht te verhogen van f 10 op f 12 per jaar, hetgeen naar raming een hogere opbrengst geeft van plm. f 4.500. Tevens stellen b. en w. voor een nieuwe tariefstelling precariorechten in te voeren, en in het bijzonder de tariefstelling voor het van gemeentewege herstellen van straten enz. belangrijk te ver hogen.. Op deze wijze wordt een ho gere opbrengst verwacht van naar schatting ruim f 2.000 per jaar. Ook met batrekking tot de heffing van leges ter secretarie is het nood zakelijk de tarieven, in het bijzonder voor bouwleges en 'huwelijksvoltrek king te verhogen, B. en w. stellen de raad voor 'bij de 'bestaands ta riefstelling voor de heffing van bouwleges in ieder geval het maxi mum te laten vervallen, zulks ter verkrijging van een hogere op- bx-engst. De hogere opbrengst door deze n'ieuwe tarieven kan worden geraamd op plm. f 4.000 per jaar. Mede aan een herziening worden de begi'afenisrechten onderworpen. (Het tai'ief voor 'het (begraven op zo terdag, zoals thans in de praktijk veel voorkomt, is inmiddels met 50 pet. verhoogd). De hogere opbrengst 'kan bij de voorgestelde tariefsver hoging worden geschat op ruim f 2.500 per jaar. Tenslotte stellen b. en w. voor de heffing van bruggeld te verhogen, waardoor een hogere opbrengst van naar schatting f 600 per jaar kan worden verwacht. Als de raad haar goedkeuring aan de verschillened verhogingen ver leent zullen de nieuwe verordenin gen op 1 januari a.s. in werking treden. BURGH Ontwerper-schilder Jan Kloet exposeert De bekende reclame-ontwerper- kunstschilder Jan Kloet uit Burgh zal van 20 juli af tot 8 augustus een tentoonstelling inrichten van eigen werk. Het betreft schilderwerk, gou aches, pentekeningen en etsen met daarnaast wat modern reclame-ma teriaal. Hij houdt deze expositie in zijn pas voltooide studio achter de „Totem"-winkel. Momenteel lanceert Jan Kloet een nieuwe pemnevrucht, nl. kunst-prent briefkaarten uit dc omgeving. Het zijn getekende kaarten met motie ven uit de Westhoek die gemultipli ceerd zijn en op kleuren'drukpapier zijn uitgevoerd. Dc tentoonstelling is geopend in de voormiddag en dn de avonduren. plan „Kaaskenswafcr" is een aantal wandelpaden geprojccteeid. Het college acht het plan „Kaas- kenswater" voor de gemeente van belang daar thans door de gemeen te aantrekkelijker wonen kan wor den geboden, hetgeen van belang is i.v.m. de vestiging van industrieën. In een schrijven van de Delta dienst wordt dc aandacht gevraagd voor centuele moeilijkheden m.b.t, de daar aanwezige kantoorgebouwen van genoemde dienst. Het ligt - al dus liet college - evenwel niet in do bedoeling het gedeelte van hel plan „Kaaskenswatcr", waarop zich liet kantoor van de Deltadienst bevindt, voor het gereedkomen van dc Delta werken omstreeks 1980 te realiseren. Verdere „bezwaarschriften" zijn te gen de pionnen „Malta II" en „Kaas kenswatcr" niet ingekomen. HAAMSTEDE Veranderde diensten Ger. Kerk In venband met het steeds toene mende kerkbezoek door dc badgas ten heeft de kerk era ad der Geref. Kerk te Haamstede besloten cm van zondag 5 juli af de diensten -te gaan houden in het nieuwe kerkgebouw. De ikerk is nog niet officieel geopend dit zal pas 'geschieden rond de maand september. Het aantal zitplaatsen is echter veel groter en daarom wordt de nog niet voltooide kerk nu (nood gedwongen) dn 'gebruik genomen. Op 5 juli zullen Iwee predikanten voor gaan, nl. 'ds. Boerma die destijds de eerste steen legde en de huidige predikant ds. Hoogsteen. Kerkgan gers dienen van deze verandering goede nota te nomen en hun schre den op 5 juli te richten naar 'het nieuwe gebouw, schuin achter het Rusthuis. NOORDWELLE Geslaagde bejaardenreis De bejaarden alhier maakten za terdag jl. genietend van pisachtig zo merweer, hun jaarlijkse reisje. Bij het vertrok, 'dat plaats vond bij het Dorpshuis, sprak wethouder P. L. Vis eniige woorden namens het ge meentebestuur, waarbij hij 'hoopte op een prettige dag voor de bejaarden. Namens hot organiserend comité sprak mevrouw Hogenboom-Dale- bout een welkomstwoord en een dankwoord 'tot wethoitder Vis. Zij gaf een kort .overzicht -van de te ma ken reis met een 'bus van de fa. van Oeveren. In Zieri'kzee voegde zich wijkverpleegster zuster Van Bcveren 'bij het gezelschap. De reis ging vervolgens naar Tho len, een eiland dat - zoals bleek - nog slechts door weinigen was be zocht. Onder de rustige leiding van chauffeur Kiesenberg genoten allen van de fraaie omgeving met in hoofdzaak eon agrarisch karakter, dat toch weer sterk verschilt van Schouwer.-Duivelamd. Te Sint Anna- land werd het lunchpakket genut tigd en de dorst gelest. Via de fraaie Brabantse 'bosstree'k werd bij de ge meentelijke sportvelden in de koelte van de bomen theepauze gehouden. Velen strekten Ih'ier even 'de benen voor een korte wandeling. Vervol gens werden enige fraaie plekjes be keken rondom het vliegveld Wcens- drecht, waarna tc Steenbergen een keurig verzorgde maaltijd stond te wachten. Zonder wachttijd kon 'bij Anna Jacöba Polder naar Zijpe wor den overgvaren. Namens do bejaarden sprak de •heer C. Steur tijdens de rit naar Zie rikzee woorden van dan'k tot het co mité. de zuster en de chauffeur. Een dankwoord sprak ook mevr. Hcgen- boom-Dalebout, in 't bijzonder tot de 'heer Kiesenbeag. Dank zij de fi nanciële medewerking van de ge hele burgerij zien de bejaarden van Noor'dwelle 'terug op een onvergete lijke dag. BROUWERSHAVEN Inzameling Ned. Rode Kruis De inzamelingscampagne van het Ned. Rode Kruis afdeling' Brouwers haven heeft het volgende resultaat opgeleverd. (Tussen 'haakjes de be dragen van 1963): Noordgouwe f 221,80 (f-305,60); Zomnemaire f 160.15 (f 177.96); Droischor f 367.35 (f 293,22); Brouwershaven f 442, (f 385.45). Totaal f 1191,30 (f 1162,23). Namens de afdeling Brouwershaven wordt (hartelijk dank 'gebracht aan de 'milde gevers(stcrs) en de collec- tanten(trices) die 'hebben meegehol pen om dit mooie resultaat te berei ken. ZONNEMAIRE Serenade „Nut en Uitspanning" De muziekvereniging „Nut en Uit spanning" bracht zaterdagmiddag een serenade bij de familie C. Stoel aan de Tuirnvt g. Hot echtpaar Stoel vierde deze dag 'het veertigjarig hu welijksfeest. Namens de harmonie wenste voorzitter-dirigent L. C. Bra- ber het jubilerende echtpaar geluk. De heer Stoel was zelf nog enige tijd lid van „Nut' cn Uitspanning". De oudste zoon vain de familie bradhit dank voor de gebrachte serenade. Nadat allen een consumptie hadden gebruikt werd'tot sJlot inog een mars gespeeld. NIEUWERKERK Geslaagd reisje o.l.-school Begunstigd door prachtig zomer weer hebben de leerlingen dor drie hoogste klassen van de openbare la gere school alhier donderdag jl. hun jaarlijks schoolreisje gemaakt. Met een zevental auto's van ouders werd 's morgens half zeven gestart om met dc provinciale 'boot van zeven uur over te varen naar Kats. Jam mer dat het toen zo m'istig was, want 'het mooie uitzicht van dq veerboot op de in aanbouw zijnde Ooster- schcldebrug ging nu geheel verloren. Door middel van radar en mistboei- en moest men de haven bereiken. Daar a.ond de bus van de onderne ming van Oeveren reeds te wachten. Gereden werd door Noord-Beveland naar de Veerse afsluitdijk. Hier werd1 een fikse wandeling gemaakt langs het strand aan de noordzijde. De mist was toen inmiddels opge trokken. Het volgende' doel was Veere. Kampveerse toren, stadhuis e.d. werden bezichtigd. In Domburg lokte het mooie zomerweer om het strand op en 'het water in te gaan, •waarvan dan ook volop werd geno ten. Over Westkapelsc zeedijk, Zou- telande, Biggekeike, Koudekerke werd Middelburg bereikt. Miniatuur Walcheren, Abdijgebouwen en de Markt hadden alle belangstelling. Jammer dat de tijd zo vlug, ja te vlug ging, want het programma moest worden bekort. In Vlissingen werd een overtocht naar Breskens gemaakt v.v. en verder een wande ling over de boulevard, waar de Ruyter en Naefebout niet werden vergeten. Daarna vlug naar „Sino'k- ikelhoek", waar de meisjes en jon gens op kersen werden getrakteerd. Een schoolreis is echter niet com pleet als een speeltuin wordt over geslagen, zodat als laatste attraktie 'de speeltuin in Bergen op Zoom be zocht werd, waar slechts korte tijd kon worden vertoefd. Aan de „We reld" stond het muziekkorps reeds dc reizigers op te wachten. Onder vrolijke marsmuziek werd een korte rondgang over het dorp gemaakt, gevolgd door- een rondedans op de Ring, waarna kinderen en muzikan ten een consumptie in de „Fijnproe ver" werd aangeboden. Al met al weer een zeer geslaagde schoolreis, waarop de kinderen veel gezien en genoten hebben. SIRJANSLAND Oogst bloembollen begonnen Sinds vorige week is men op het bloembollenbedrijf van de heer A. Neele alhier begonnen met de oogst binnen te 'halen van 'het nieuwe sei zoen. Hel gedeelte crocusscn 'heeft reeds geheel het proces van rooien en verdere behandeling ondergaan en wacht nu op transport voor ver zending. De groei van dit produkt was buitengewoon goed te noemen, 'hetgeen wel bewezen wordt dooi' de kwaliteit die prima is. Ook voor de tulpen is de oogst aangebroken en reeds is (hiervan een flinlke partij in de bollenschuur, waar een 15-tal meisjes ingeschakeld is voor het pellen, sorteren en verdere werk zaamheden. Het uitermate gunstige zomerweer mag zeker in aanmerking genomen worden voor de kwaliteit van de tulpenbol die van kwaliteit eveneens zeer goed is. Op het ogen blik werken er nog maar een 35-tal tot aan de rooiing van 'de gladiolen. Met de gladiolen 'begint -eigenlijk pas het grote karwei, maar ook dan zul len er aanmerkelijk meer arbeids krachten nödiig zijn om tijdig klaar te komen. BRUINISSE Mosselfeest op 25 juli Het jaarlijks mosselfeest zal te Bruinisse worden gehouden op za terdag 25 juli. De jaarlijkse vergade ring van Zcvibel wordt dit keer ook op Bruinisse gehouden en wel op zaterdag 18 juli. Drs. Drinkwaaxdt, verbonden aan het Instituut voor Visserij-onderzoek, voorheen tc Wc- meldinge is thans gestationeerd in het noorden, waar men voorberei dingen treft voor de kunstmatige verwatering van mosselen, zal na afloop van het huishoudelijk gedeel te een referaat houden. Mej. A. Loovc, (hoofd van dc kleuterschool te Bruinisse is met in gang van 1 juli benoemd te Leiden. De heer D. D. Jumelct 'te Brui nisse, werkzaam op de secretarie dor gemeente Bruinisse, slaagde deze week voor hel. diploma Gcmccnte- adm'i mistra t ic I. Geslaagd zonierovondconcort Het zatcrdagavond'concert in de muziektent te Bruinisse, door de muziekvereniging „Oefening en Uil- spanning" tc Zomnemaire gegeven, werd begunstigd door fraai zomer weer en dat 'hield in dat de bclang- stelling ook zeer goed was. De luis teraars 'kregen dan ook „waar voor hun geld", d.w.z. dat de verschillen de nummers die ten gehore werden gebracht bijzonder goed werden uit gevoerd. RENESSE Openlucht-filmvoorstelling In verband met de 51ste verjaar dag van de Kon. Luchtmacht orga niseert de Welzijnszorg van de K.L. op het parkeerterrein aan de Jan van Renesseweg, moigen (woens dagsavond een voor ieder toegan kelijke openlucht-filmvoorstelling. DRIEBERGEN. De generale syno de van de Nederlandse Hervormde Kerk heeft zich in haar zomerver gadering op „Heydepark" met het moderamen van mening verklaard, dal het gesprek met Rome moet worden voortgezet. NUNSPEET. De 8-jarige jongen M. P. L. uit Nijmegen is op de rijks weg E 28 bij Nunspeet door een auto overreden en om het leven gekomen. De jongen stak onverwachts de weg ever toen zijn vader even met zijn auto op de vluchtstrook was gestopt om naar de weg te-vragen. De jon gen was op slag dood. De situering van de vuilnisemmer vrienden is niet overal eender. Dat kan ook niet, want bv. een gesloten huis is wat anders als een hotel, een nederige stulp iets anders als een kapitale villa. De reinigingsmannen echter weten overal raad op. Ze kennen de roete, de situatie, de hui zen en de mensen. Ze Weten ook dat er zaken zijn, die de emmers niet kunnen bevatten. Die zaken, veelal verpakt in grauw papier, worden bij of op de emmer gelegd. De reini gingsmannen hebben er een aparte afdeling voor gereserveerd gekregen in hun trommelauto. Ze werpen de pakketten daarin. Dqt gaat vlot, want reinigingsmannen zijn vlotte mannen. Op een dag komen ze bij een eilandelijk hotel. Ze zoeken en vin den de emmer, die geledigd moet. loordcn, ruairl soms is het go druk in een hotel, dal hel vat nu niet helemaal precies staat op hel plekje waar hij staan moet. Bij de emmer ligt een pakket, of liever liggen pakketten. De vlotte mannen van de reinigingsdienst kieperen de inhoud van de emmer met een zwaai aan de handle in het ingewand van de auto en de pakketten werpen ze (vlot) vóór in de auto. Dan rijden ze ver der. Het ontgaat den mannen niet dat het feest is in het. hotel. Er hangt een fluïdium in de lucht van wijn en goede sigaren. Er zijn veel vrolij ke mensen binnen, kortom er is een bruiloft aan de gang. Misschien zijn de mannen wel iels jaloers geweest, want feesten is feesten cn emmers ledigen is emmers ledigen. Zo is dat wel. Enfin, wal te malen om ge dacht enspinsels, op een moment is de bruid (stralend in het loit) op zoek gegaan naar reeds eerder ge opende pakketten met geschenken, om die ajidermaal te bekijken en wal centraler bijeen te brengen. De eerste schrik in haar nog zeer pril huwelijk, kreeg de bruid meteen ie pakken, want er vmren pakketten weg, belangrijke pakketten met dito inhouden, gewikkeld in grauw pa pier. Hier vrienden kan ons verhaal reeds eindigen, want wij hebben weet van de vlotte cn voortvarende reinigingsmannen, die al een heel eind op weg ivaren met dc bruids geschenken. Het heeft ingespannen denken ge kost om achter het causaal verband te komen tussen de verdwenen pak ketten cn het optreden dier man nen. De bruid had. toen al voor de tweede maal die dag tranen in de ogen en de hotelier was de wanhoop nabij. Een nuchtere man in de kring, die nog maar heel even aan dc Mus- cadet had genipt, heeft in rond Schouws plotseling gevraagd: „Ei tu vuulniskarre ze nie meegenome?" Daar stak een kans in. Er zijn koe riers rondgestuurd, er is gezocht on die activiteiten hebben een „Eureka" gebaard. De reinigingsmanncn wa ren er echt een beetje kapot van. Dc bruiloft spongers trouwens ook. want het. duurde een dik uur voor dat het feest kon worden voortgezet, cn dat is lang op zo'n speciale <ln<7. EILANDMAN.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1964 | | pagina 2