Sow jet-maatregelen tegen Roemenië? bruining Mooj,? ONZE PUZZEL-RUBRIEK 1ÜB Duitse meisjes aangerand op kamer Amerikaanse expert, Red Adair, tracht oliespuiter bij eilandje Juist te temmen Gaten en kieren stopt u met «SA GUPA kneedbaar hout HAAMSTEDE Echtpaar Hurtog-Kolpa nam afscheid van Rode Kruis Vcrlge weck kwam de Welfare-af- ëel'ng Schouwer bijeen in de „Brou- wrry" te Haamstede, waarbij tevens afscheid zcu worden genomen van de heer en mevrouw Ilartog-Kolpa die begin juli a.s. Haamstede verlaten. Echter moest mevrouw llartog ver stek laten gaan deze avond bij te wenen wegens ziekte. Het eerste deel van de avond werd zoals gebruikelijk, gevuld met hard werken aan het gereed maken van het materiaal voor patiënten, klaar maken van artikelen voor de ver koop en verloting en tevens afdoe ning van financiële zaken. Toen de heer Hartog verscheen, nadat hij ook voor het laatst als voorzitter van het comité de ouden van dagen had afgehaald van Zijpe, na hun jaarlijkse tocht, werd ook hij voorzien van het kopje thee. De pre sidente-leidster, mej. A. C. Houtman sprak hierna tot de heer Hartog, waarbij zij o.a. memox*eerde dat me vr. Hartog ongeveer twaalf jaar Wel fare-vrijwilligster is. Zij ontving des tijds de Welfaremedaille voor tien jaar trouwe dienst. Naast het bezoe ken van patiënten voor Welfarewerk verzorgde zij de verkoop van de door patiënten gemaakte artikelen. Diver se vaste klanten bezochten de „Brou werij" dan ook dikwijls. Ook de heer Hartog raakte „er in". Hij verkocht tenslotte met veel enthousiasme Wel -fareartikelen. Wanneer er des win ters vergaderd werd zorgde hij voor de kachel en zo was de „Brouwerij" een waar Rode Kruishuis. Tijdens de lange winteravonden kon hij niet stil -zitten en ook hij leerde het Welfare- werk. Het maken van een kussen overtrek of een stoelzitting van Soe- danwol betekent voor hem niets. De Haamsteedse Welfare-dames hebben dan ook, in gezamenlijk overleg, een cadeautje uitgezocht dat gebruikt kan worden in de flat van het rusthuis dat het echtpaar gaat bewonen. Wat zou het anders kun nen zijn dan iets wat met handwer ken te maken heeft. Materiaal voor een tafelkleed om te borduren. Mej. Houtman dankte de heer en mevr. Hartog voor al de gastvrijheid en het werk in en buiten de „Brouwe rij" mede namens alle Welfarevri.i- willigsters en het bestuur van de af- BELGRADO, 26-6. Uit betrouwba re Oosteuropese bron in Belgrado wordt vernomen dat premier Chroestjsjef op acht juni jl. in Le ningrad tijdens een gesprek met pre sident Tito de bedreiging heeft ge uit dat hij economische maatregelen tegen Roemenië zal nemen indien geen matiging wordt betracht bij uitin'gen van anti-Russische senti menten in dat land. deling Schouwen (Westhoek) van het Nederlandse Roode Kruis. De heer Hartog dankte voor het geschenk dat zij beiden aangeboden kregen. Hij merkte op dat hij van vele verenigingen aan het afscheid nemen was en dat dit iedere keer een beetje sterven betekent. „Maar wij zijn beiden blij, dat we dit werk hebben mogen deen", aldus de heer Hartog. Hij hoopt in Veenendaal toch ook nog iets onder handen te heb ben. Zijn bijen gaan mee en het zou best kunnen dat hij daar ook weer in een verenigingsbestuur komt, om dat hij er nog vitaal genoeg voor is. Tot slot ontvingen de dames nog een verfrissing. Ingezonden mededeling en bescherming Piemaderm f2.95 TILBURG. Op de rijksweg tussen Tilburg en Breda in de gemeente Rijen is donderdagavond de 32-jari- ge vertegenwoordiger A. Tuerlings uit Tilburg om 'het leven gekomen. Sclieepvaartbericliten Calamavcs, 25-6 te Los Angeles ver wacht. Goeree, pass. 24-6 Kaap St. Vincent naar Gibraltar. World Hill (UI"24-6 van Hongkong naar Singapore. NOG EENS OMROEPEN DEN HAAG, 25-6. De heev Ernst Johan van Schagen, de 68-jarige dorpsomroeper van de gemeente Ede, zal van 17 tot en met 19 juli, gedurende de internationale visserijten- toonstellina Sch. 64 Rijk is de zee" in de nieuwe visafslagge- bouwen aan de Scheveningse haven, zijn unieke vak in Den Haag en Schevenin«en komen uitoefenen. De organisatoren hebben de heer v. Schapen, die dit werk al 38 jaar doet, ge ëngageerd om het Haagse pu bliek op de boulevard en in de binnenstad enkele uren per dag over de tentoonstelling te informeren. De heer van Scha gen zal dat op de voor hem gebruikelijke manier, met gong en luider stemmekomen doen. Zijn taak van omroeper in Den Haag zal waarschijnlijk enkele dagen voor de tentoon stelling beginnen. Regen of zon - zo mogen we het wel vaststellen - hebben op de puz zeldrift van onze lezers en lezeres sen blijkbaar geen of weinig invloed, want ook op de puzzel van vorige week is weer een flirtk aantal in zendingen binnengekomen. De eerste prijs is ditmaal bestemd voor: mevr. J. Looij-van Oosten Raveslootstraat 48 - Zierikzcc. De tweede prijs gaat naar: de heer J. M. de Jonge Dorus Rykersstraat 9 - Middelburg. De oplossing van de puzzel is de volgende. Horizontaal: 1. post; 4. aster; 8. ezel; 12. rat; 13. nap; 14. pok; 16. ora; 17. och; 19. esp; 21. mom; 23. peer; 25. allee; 27. pest; 29. stern; 31. evert; 33. d.p.; 34. padvinder ;37. a.e.; 39. lek; 40. nk.o.; 41. ram; 43. leo; 44. ere; 45. 'bow; 46. olm; 47. tel; 49. die; 51. eem; 53. n;n.; 55. neder- land; 58. an; 59. oline; 61. ad'der; 63. brug; 64. langs; 67. inge; 69. nek; 71. een; 72. 'kei; 73. die; 75. ger; 77. oor; 79. gil; 81. erts; 82. tafel; 83. vent. Verlicoal: 1. prop; 2. o.a.; 3. stoet1; 4. aa; 5. spel; 6. eppe; 7. r.o.; 9. zo mer; 10. er; 11. laat; 13. N.H.; 15. km; 18. crepe; 20. sluik; 22. opera; 24. esp; 25. and; 26. eed; 28. sta; 30. rakelen; 32. verwend; 33. dolen;,35. vrede; 36. nobel; 38. emmen; 39. lot; 42. mom; 48. enige; 50. irene; 52. einde; 54. nor; 56. del; 57. aas; 58. arg; 60. lunet; v62. enige; 63. bede; 65. aera; 66. gnoe; 68. eelt; 70. kg; 72. k.r.; 74. h\; 76. et; 78. o.l.; 80. in. DE NIEUWE PUZZEL De nieuwe puzzel luidt als volgt. Horizontaal: 1. meisjesnaam; 4. vrucht; 8. hemellichaam; 11. soort stoep; 13. verhaal; 15. ambtshalve (Lat. afk.); 16. moedig; 18. hoofddek sel; 20. soont struisvogel; 22. knaag dier; 23. kier; 25. groente; 27. god heid; 29. goud (Fr.); 30. kilowatt uur (afk.); 32. etcetera (afk.); 34. de mond samentrekkende; 36. hij die verlangt; "3. lk-fdegod; 40. buts; 42. deel v.d. bijbel (afk.); 43. Ncd. Tele visie Stichting (afk.); 45. plaats op de Veluwe; 47. van af (afk.); 48. los hangend jakje; 50. drietal; 53. voor zetsel; 55. lyrisch gedicht; 56. Ned. Olympisch Comilc (afk 58. boom: 60. stofmaat; 61. hoofddeksel; 63. jongensnaam; 65. bestuurder; 68. klein beetje; 70. plaats in Oosten rijk; 73. tijdperk; 73. woestijn; 75. deel v.h. been; 76. deel v.e. brc*irk; 79. wind veroorzaken; 81.- genees heer; 82. aftrek 'voor verpakking e.d. 83. jong dier. Verticaal: 1. zuivelprodukt; 2. titel (afk.); 3. slang; 4. geest; 5, eiland i. d. Midd. zee; 6. aanzien; 7. laatstle den (afk.); 0. familielid; 9. groente; 10. na aftrek: 11. plaats in Zeeuws- VJaandcren; 12, en andere (afk.); 14. vierhandig zoogdier; 17. familielid; 19. water in Friesland; 21. muziek werk; 23. glazen uilhouw; 24. plaats in Engeland; 26 vorm van eren; 28. Engels telwoord; 31. soort vlinder; 33. circa (afk.); 35. mankement; 37. enige; 39. deel v.h. jaar; 41. kleur; 41. precies; 46. maar; 49. sierlijk; 51. herkauwer; 52. Frans onb. voor- nnamw.; 54. voorzetsel: 57. plaats in Canada; 59. si rijd perk; 02. driekroon 64. effen; 66. bijwoord; 67. ontken ning; 69. uitroep; 71. levenslucht; 73. zee (Ewu); 74. rondhout: 77. herkau wer; 78. inhoudsmaat (afk.): R0 die rengeluid. Lessen in melken OENKERK, 25-6. De directeur- generaal van de landbouw, ir. J. W. Wellen, heeft donderdagmiddag in Oenkerk in de gemeente Tietjerk- steradeel een praktijkschool voor de veehouderij en het weidebedrijf ge opend, de eerste in ons land. Er worden vijfdaagse cursussen gege ven in kundigheden als veeverzor- ging, melken, veevoeding, grasland verzorging en voederwinning. Niet alleen met koeien komen de cursis ten in aanraking, ook de verzorging van schapen en de omgang met paarden staan op het programma en de varkenshouderij komt er mis schien mettertijd neg bijDe school, die gesubsidieerd wordt door het Rijk en het Landbouwschap, is op gericht door de drie centrale land bouworganisaties. en de drie lande lijke landarbeidersorganisaties. Zij is volgens haar naam een school voor het noorden des lands, maar vervult, zolang er niet meer van der gelijke scholen in Nederland zijn, een landelijke functie. Oppassen met voedsel in warme zomermaanden Zomerdiarree, die ook wel buik griep genoemd wordt, is een infec tie, die veel voorkomt in het warme jaargetijde. Zij wordt veroorzaakt door salmonellabacteriën. Deze sal- monellose, zoals de ziekte eigenlijk heet, is een typische voedselinfectie. Zij doet zich vooral in de zomer gel den, omdat de ziektekiemen een warme omgeving nodig hebben om zich te vermenigvuldigen. Het is juist het grote aantal salmonellabacteriën dat ons ziek maakt. In ons land ver- oorzaken vooral vlees en vleeswaren deze voedselvergiftiging. Geen reden overigens om ze niet meer te ge bruiken, maar wèl om er op de juiste wijze mee om te gaan. Voorkom dc spreiding van ziektekiemen door een goede keukenhygiëne was altijd uw handen met water en zeep vóór U het eten gaat klaarmaken ook in de vakan tie 1 Gebruik een aparte doek in uw keuken als handdoek en zox'g ervoor, dat die handdoek schoon is. Papieren handdoekjes zijn dus eigenlijk wel gemakkelijk. laat zo min mogelijk thee- en vaatdoeken vuil in de keuken slingeren. Spoel ze uit en droog ze vlug, als het kan in de zon. Voorkom vcrmenigvulding van ziektekiemen in het voedsel door koeling of door verhitting bewaar vlees zo kort mogelijk rauw, tenzij U het gekoeld kunt bewaren en ook dan niet langer dan twee dagen. Vleeswaren mo gen alleen gekoeld bewaard wor den. Hebt U geën koelkast, con sumeert U ze dan nog dezelfde dag. Door koken en door bakken wor den alle bacteriën gedood. Kies daarom bij voorkeur vlees, dat door en door gaar gegeten wordt, vooral als U voor enkele dagen tegelijk vlees koopt. Proef geen rauw gehakt. Ook het „broodje tartaar" is niet te vertrouwen. Het plastic verpakkingsmateriaal houdt de kleur van het vlees goed, maar weert of vertraagt het bederf niet. Neem het vlees zo dra U het in huis hebt uit de pa pieren of plastic verpakking. Koel resten zo vlug mogelijk af in een open pan (eventueel in een bak met koud water) onder af en toe roeren. Zet ze uitsluitend af gekoeld in de koelkast. Verwerk geen resten door vers gekookt voedsel vóór U ze apart 'n kwar tier hebt gekookt (soep, ragout), of geruime tijd hebt opgebakken. Wanneer er van dit mengsel weer resten overblijven, kunt U deze beter weggooien. Dit geldt bij voorbeeld voor een restje soep dat bij de verse soep-van-de-dag ge daan wordt Wees overigens heel precies met resten voedsel van de vorige dag. Als U hun uiterlijk, geur en smaak ook maar even niet vertrouwt, gooi ze dan weg, hoe jammer U dat ook moogt vinden. l'ARIJS. 25-6. Twee jonge Duitse vrouwelijke studenten zijn woens dagnacht in de woning in Grenoble, in zuid-Frankryk, waar zij verblijf hielden, endtr bedreiging met geweld aangerand. Een geveltoerist is des nachts tot de vierde verdieping van het huis omhoog geklommen. Hij drong via een balkondeur in de slaapkamer der meisjes door. Onder bedreiging met een mes dwong hij een der meisjes om het andere op bed vast te binden. Hij bond daarop zelf het andere meisje op haar bed vast en vergreep zich daarna aan beide. De schender legde zich daarop op een der bedden te ruste, om vervolgens des morgens op dezelfde wijze, als 'hij was binnen gekomen, weer te verdwijnen. De beide Duitse meisjes konden zich eerst geruime tijd later bevrij den, waarna zii de politie waar schuwden, die de aanrander thans zoekt. kleintjes uit, het bü-oxen ARNHEM. Generaal L. L. Lem- nitzer, opperbevelhebber van de westerse strijdkrachten in Europa, heeft deze week met zijn Parijse st^if de gala-uitvoering van de zevende NAVO-taptoe te Arnhem bijge woond. Ook de commissaris der ko ningin in de provincie Gelderland, mr. H. W. Bloemers, was aanwezig. DEDEMSVAART. Bij een ver keersongeval op de weg Hoogeveen - Ommen in de buurtschap Den Kaart te Balkburg is de 56-jarige heer E. Snoeijling uit Odoorn om het leven gekomen. Zijn echtgenote en een meerijdend echtpaar werden zwaar gewond. GEFFEN. In het ziekenhuis te Oss is de vijfjarige Johan Schutjens uit Geffen (n.Br.) overleden aan de verwondingen, die hij eerder had opgelopen, toen hij een niet-bevei- ligde overweg bij zijn woonplaats met zijn fietsje overstak en in aan raking kwam met een trein. AMSTERDAM. De 68-jarige heer J. S. uit Winschoten is op een met automatische halve overweg bomen beveiligde overweg bij het station Sloterdijk in Amsterdam voor de ogen van zijn vrouw en twee kinderen ernstig gewond als gevolg van een botsing met een motorposttrekker van de Nederland se Spoorwegen. ROTTERDAM. De ambassadeur van Oostenrijk in Nederland, dr. C. Wintersteinv heeft in de Rotterdam se Ahoyhal aan vier Nederlanders onderscheidingen uitgereikt voor hun werk ten behoeve van Oosten rijkse pleegkinderen, die sinds het einde van de eerste wereldoorlog regelmatig in Nederland hun va kantie hebben doorgebx-acht. ARNHEM. Bij een verkeersonge val on de Wester voor tsedijk te Arn- hem is de 56-jai'ige technisch-werk meester bii de AKU, de heer W. E. Hut uit Westervoort vei-ongelukt. Met zijn bi'omfiets wei'd hii bij het oversteken van de rijweg door een auto aangereden. Hij ovei'leed kort daarna. DEN HAAG. De 21-jarige dienstplichtige soldaat L. A. M. Drommels, is na een veldloop van tien kilometer aan de finish op de Leuvenumse weg nabij Hardex-wijk in elkaar gezakt en 'kort daarna overleden. De 1 eger voorldchti ngs - dienst heeft dit woensdagmiddag meegedeeld. ROTTERDAM. In de diei'gaarde Blijdorp in Rotterdam, is een giraf fe 'geboren. Deze Rudolph, ge noemd naar een meer in Keya, is de zoon van de gii'affe Wilhelmina, die zelf ook in Blijdorp is geboren, en wel op 31 augustus 1959. MAASTRICHT. In de nacht van woensda'g op donderdag is de 50-ja- rige fabrieksarbeider B. Nijpels uit Maastricht in de fabriekshal van de Eex'ste Nederlandse Cement Indus trie te Maastricht bij een bedrijfs ongeval omgekomen. PURMEREND. Op zaterdag 27 juni wordt in Purmei-end een „re- unie" gehouden van schrikkeljari- igen. Van de ongeveer 5000 Neder landers die op 29 februari geboren zijn, komen er ruim honderd in Pur- mei"end bijeen. Donderdagochtend is om zeven uur een einde gekomen aan de reeks van conflicten tussen de Belgische regering en de Artsenkamer. Aan het eind van een vergadering, die woensdagavond begon en donderdagochtend pas eindigde, tekenden de vertegenwoordigers van de beide partijen de over eenkomst. - Foto: links de ministers Leburton en Servais, uiterst rechts de heer van Steenbergen, president van de Artsenkamer. EMDEN, 25-6. Red Adair uit Texas, de man met de meeste ervaring in het bestryden van spuiters ter we reld, zal heden (vrijdag) samen met andere Amerikaanse en Westdiutse experts de eerste maatregelen tref fen 0111 de geweldige aardgasspuiter, 55 km ten noorden van het eilandje Juist, te temmen. Adair en andere tooordeskundigen uit Texas zijn woensdagavond met een helikopter op het booreiland „Mi\ Louie" aangekomen, dat maan dagavond op bijna drieduizend me ter diepte een 'kennelijk reusachtige aardgasreserve heeft aangeboord. Vanmiddag laat zal worden begon nen met de ingewikkelde manoeuvre van het indammen van de spuiter. Zes sleepboten uit Bremerhaven zul len 'het booreiland uit de gevaren zone trekken. Sedert vanmorgen vroeg wordt vanaf schepen gezocht naar een gunstige plek om het boor eiland neer te zetten, op een afstand van enige mijlen van de booi^plaats. Het Noordzee consortium in Em- dcri deelde hierover mede dut elk gevaar voor bemanning en eiland (dat 6.5 miljoen dollar waard is) uit geschakeld moet worden. Op de plaats waar het eiland nu staat kun nen gaserupties de poten van het eiland ontwi'ichten. Zodra hot 'booreiland weggetrok ken is zal de spuiter vanaf een met speciale pompaggregaten uitgei*ust schip worden aangepakt. Het schip zal echter op een zekere afstand van de hoorplaats moeten blijven. Het ligt op het ogenblik in een Neder landse haven en kan op het eerste teken uitvaren. DEN HAM (O.). In Den Ham (O.), tussen Vroomshoop cn Marienberg, zijn twee inwoners van deze ge meente gedood en twee gewond, toen het busje waarin zij zaten door een goederenti'ein, die op weg was van Almelo naar Marienberg, weid aan gereden. Schouwen-Duivelandse sportspiegel t WIK Icrygt bezoek van Burgh in korfbalcompetitic Zierikzee heeft plannen voor groot toernooi voor A- en B-junioren A.S.V. Brouwershaven organiseert zaterdag a.s. wandeltochten „De Schouwse Ruiters" herdenkt 25-jarig bestaan met groot concours- hippique KORFBAL. Te Kerkwerve krijgt morgenavond, in de Ie klas van de SDKB, WIK bezoek van koploper Burgh. Momenteel heeft de thuis club twee verliespunten meer moe ten incasseren dan de club uit de Westhoek. Wil WIK haar aanspra ken op de titel behouden dan zal deze ontmoeting in winst moeten worden omgezet. Of het evenwel zo ver zal komen valt nog wel te be zien daar Burgh jl. zaterdag toonde haar goede vorm weer beet te heb ben. Op het sportpark Bannink te Zierikzee gaan Unitas en Zeemeeu- wen het tegen elkaar opnemen. Veel krachtsverschil bestaat er tussen de ze twee teams niet, zodat het ter reinvoordeel wel eens de doorslag zou kunnen geven. In de 2e klas kan Burgh II weer een stapje nader bij de titel komen door in eigen huis te gen de WIK-reserves revanche te nemen voor de te Kerkwerve gele den nederlaag. Brouwershaven II gaat het hedenavond voor eigen pu bliek met goede winstkansen opne men legen NOAD, terwijl morgen avond DES te Sirjansland in het veld komt tegen SKNWK II waarbij de thuisclub zeker niet geheel kans loos is. In de 3e klas zal ZSC II er wel in slagen baas in eigen huis te blijven tegen DES II. Renesse staat te Kerkwerve tegen WIK III wel voor een wat lastiger taak om in het bezit van de puntjes te komen. Te Zierikzee zou het treffen tussen Unitas II en Velocitas wel eens in een puntenverdeling kunnen eindi gen. VOETBALIn haar nederlaagloer- nooi komt Bruse Boys morgenmid dag in het veld legen Dreischor dat vorig jaar op de le prijs beslag wist te leggen. SKNWK komt morgen middag le Nieuwerkerk in het veld tegen Bevelanders dat uitkomt in de 3e klas van het zaterdagvoetbal waarin het in het afgelopen seizoen een voorname rol speelde. Zierikzee gaat proberen het volgend seizoen goed beslagen ten ijs te komen waar toe het deze zomer een aantal oefen wedstrijden gaat spelen. Als eerste in deze reeks komt het Middelburg se Zeelandia, dat in de 3e klas uit komt, te Zierikzee op bezoek. Naar wij vernemen gaat Zierikzee op 29 augustus a.s. op het sportpark Ban nink voor A- en B-junioren een groot toernooi organiseren. WANDELSPORT. Voor de negen de maal organiseert de A.S.V. Brou wershaven haar traditionele wandel tochten over S, 15 en 25 km. Gezien de eruaring welke de vereniging Brouwershaven in de loop der jaren met deze tochten heeft opgedaan mogen de wandelsportliefhebbers een aangename tocht verwachten waarbij zij naar hartelust van hun sport kunnen genieten. RUITERSPORT. Ter gelegenheid van haar 25-jarig beslaan organi seert de landelijke rijvereniging „De Schouwse Ruiters" morgenmiddag te Zierikzee een groot concours hippi- que, waaraan door een groot aantal verenigingen zal worden deelgeno men. Gezien de populairiteit welke deze sport op ons eiland geniet ver wachten wij dat ook morgenmiddag velen de tocht naar de Zilidhoek zul len ondernemen om le kunnen ge nieten van deze fraaie sport. Ingezonden mededeling MORGAHN, de magiër 2. De gelige wolk naderde het schip zo snel, dat Aram geen tijd meer vond om alarm te slaan. Want toen hij met lange sprongen op de gezagvoerder toci-endc, was hel of clc hel losbrak. Een schel gefluit ver vulde dc lucht. De golven kolkten alsof de zee kookte. Een mast knapte af als een rietstengel en met donderend gei'aas stort- tcn tuigage cn zeilen op het dek neer cn veroorzaakten nog meer verwarring. „Roei'gangerschip met boegin windEen noodzeilbrulde de ka pitein. Dc wind sneed z'n woorden a£ cn de roerganger, die door neervallend tuig getroffen was, antwoordde niet. „Gebruik jc hersens man!" schreeuwde Aram hem toe. „We zijn in liet centrum van een cycloon geraakt!.Geen zeil kan ons meer helpen! Snelhet anker!.... "We worden recht op de rotsen aangcdi-e- ven! „Ik ben de gezagvoerder van dit vaar tuig!" brieste dc kapitein driftig. „En als ik.noodzeil zeg dan bedoel ik.nood zeil!" Maar Aram sloeg al geen acht meer op hem. De avonturier was naar het voordek gesneld, enkele mannen toeschi-ecuwcnd hem te helpen met het anker. Golven sloe gen zwaar over het dek. Niemand volgde hem. Vechtend tegen de wind en het hoog opspattend schuim trachtte Aram de an kerspil in beweging te brengen. Doch juist toen hij gereed was om het anker te laten vieren, doorhuiverde een schok het ranke vaartuig. Dc avonturier vond, blindelings om zich heen tastend, een houvast en klemde zich met al z'n kracht vast terwijl oen hoge golf hot schip ophief en op do rotsen smakte.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1964 | | pagina 10