Lodaline cadeau bij Lodaline STAD EN EILAND L&0 Noodweer boven noord-Italië MAjVSPUN? Tito weer naar huis Nederlandse regering biedt België excuses aan voor keuze eindexamenopgave L&0 Jubileumbijeenkomst N.B.C. in Hervormde kerk te Nieuwerkerk NIEUWERKERK, 8-6. In de Ned. herv. kerk. te Nieuwerkerk werd een herdenkingsavond gehouden in ver band met het 150-jarig bestaan van het Ned. Bijbel Genootschap. Mede werking aan deze avond werd onder meer verleend door het chr. gemengd koor „Eén Naam is onze Hope". De avond werd op de gebruikelijke wijze geopend door ds. M. G. Wester hof, die las 2 Tim. 3 14-17. Het koor zong hierna enkele liederen. Als voorzitter van de plaatselijke afde ling van het N.B.G. kreeg hierna ds. Westerhof het woord, die herinnerde aan het Engelse meisje Mary Jones, dat 160 jaar geleden zes jaar lang al haar spaarcentjes opzij legde om in een naburige stad een bijbel te kun nen kopen. Spoedig daarna werd in Engeland het Bijbelgenootschap op gericht. Nederland volgde in 1814. Groeiend ledental Het ledental nam voortdurend toe. In 1925 waren dat er 12.000; in 1963 197.000. Het Ned. Bijbel Genootschap streeft dit jaar naar een aantal van 225.000. Ook het doel van het N.B.G. kwam ter sprake. Dit is in de eerste plaats de bijbelverspreiding in Ne derland tegen een zo laag mogelijke prijs. Een huisbijbel b.v. kost tegen woordig f 6,40. Al spoedig is ook de bijbelverspreiding in de zendingsge- bieden krachtig ter hand genomen. Werd aanvankelijk begonnen in het vroegere Ned. Indië en Suriname, thans wordt de bijbel in plm. 70 ta len verspreid, vooral in Afrika, o.a. Kameroen. Dit kost natuurlijk kapi talen. Het uiteindelijke doel is uiter aard de H. Schrift in de wereld te brengen om zodoende Christus te prediken, als de zaligmaker der schriften. Ds. Westerhof wekte de aanwezigen op, om dit genootschap te steunen, met gebed en vooral ook financieel. „Blijdschap van de Moorman" Bij ontstentenis van dr. J. H. Bec ker werd het woord verder gevoerd door de heer K. B. Bij de Vaate, die mediteerde rta.v. het verhaal over de Moorman (Handelingen 8). Hij sti puleerde in dit verband dat de men sen de bijbel hebben gekregen als bron van troost en blijdschap. Spre ker wees er op dat ook wij de blijd schap van de Moorman deelachtig Scheepvaartberichten World Hill, 6-6 te Hongkong. Voor 45 jaar.... ZONNEMAIRE. Er dreigt - door verminderde belangstelling - gevaar voor de bloeiende zangvereniging „Nieuw Leven". DREISCHOR. In deze gemeente werd de eerste steen gelegd voor de nieuw te bouwen muziektent. ZIERIKZEE. De Stoom-beschuit geleifabriek „Zeelandia" behaalde op de te Beetgumermolen (Fr.) ge houden bakkerij tentoonstelling een eerste prijs met een inzending be schuit. RENESSE. Duizenden mensen wa ren aanwezig bij een concours van muziekgezelschappen uit geheel Zee land. Het dorp was geheel in feest tooi en het prachtige weer zorgde verder voor een geslaagde dag. ZIERIKZEE. Op de jongste paar denmarkt werden aangevoerd: 55 paarden, 4 hitten en 4 veulens. De prijzen varieerden van 287 tot 1100. DREISCHOR. In deze gemeente werd een eerste cursus in koken en voedingsleer gehouden, die met een openbare les werd afgesloten. ZIERIKZEE. V.V.V. richtte zich tot de raad met een verzoekschrift inzake het aanleggen van een-rij wielpad langs de rijweg van de No- belpoort tot Zuidwellebrug. ZIERIKZEE. In de haven arriveer de de met vlaggen versierde stoom boot „Stad Zierikzee" met een 500- tal plezierreizigers uit Rotterdam. LOOPERSKAPELLE. Alhier is het stoffelijk overschot ter aarde besteld van een aan de zeedijk aangespoelde onbekende Engelse zeeman. ZIERIKZEE. De arrondissements rechtbank hield voor het laatst een openbare zitting in burgerlijke za ken, onder presidium van mr. J. P. Cau. Pittige inhoud no. 7 „Verklikkertje" WESTHOEK, 8-6. Wü ontvingen weer een nummer van „Het Verklik kertje", de in de Westhoek verschij nende jeugdkrant, die met het mei nummer voor een zevende verschij ning zorgde. Ook dit nummer is weer pittig van inhoud en als de kennelijk enthousiaste jeugdige redaktiemen- sen kans zien het vol te houden, is dit zeker een pluim waard. De inhoud is gevarieerd en vormt een voor de jeugd leesbare tutti frutti van ditjes en datjes, van ar tikeltjes, mededelingen, gedichten, reakties van lezers, e.d. Er wordt geschreven over zout, de zomermode 1964, over Utrecht, de luchtvaart, over concentratiekampen, de Beatles en nog over heel wat andere zaken. Ook een overdenking, een foto van de hoofdredaktie, een vervolgverhaal en een voedingsrubriek ontbreken niet. De „gaatjes" zijn gevuld met aardig mengelwerk en zo bij elkaar is het wel verdraaid interessant wat in dit optimistisch gestemde jeugd- krantje wordt gepresteerd. kunnen worden, te vinden als zij is uit de Heilige Schrift. Het koor ver volgde hierna met enkele goed ge zongen liederen, waarna de heer Bij de Vaate voorging in dankgebed. Met gemeenschappelijk zingen van psalm 87 3. Bij de uitgang werd een col lecte gehouden t.b.v. het N.B.G. Deze bracht f 55,50 op. Alle gezamenlijke collecten (ook elders worden soort gelijke avonden georganiseerd) wil men als dankbaarheidsgift doen toe komen aan het jubilerend N.B.G. De zeer geslaagde avond was helaas niet druk bezocht. ZIERIKZEE Slotdienstje Vrijz. Herv. Zondagsschool Vrijdag j.l. vond in het Hervormd 'Verenigingsgebouw heit s!otdienstje{ plaats van de Vrijz. Hervormde zon dagsschool, waarin van elf kinderen afscheid werd genomen. De vele aan wezigen uit de gemeente, waaronder uiteraard veel ouders, werden wel kom geheten door de leider van de school, de heer W. Smit. Na samenzang door de aanwezigen zongen de kleintjes van de klassen I en II twee liedjes: „Kinderen van één Vader" en „God die alles maakte". Onder leiding van de heer Smit, die ook de zang muzikaal begeleidde, werd door de oudste leerlingen op gevoerd het spelletje „Hoe kabouter Knor het vredesfeest vierde", een sprookje in operettevorm, waarin ka bouters, elfjes en een koningin de hoofdrollen speelden. Het geslaagde décor voor dit lentespel was ver vaardigd door de heer M. C. van der Schelde, die behalve het bostafereel ook het kabouterhuisje voor zijn re kening had genomen. Na dit spel in drie bedrijven zongen de kleintjes „Vogel in de lucht zo blauw". Voor de verdere aankleding hacP men gebruik mogen maken van cos- tuumpjes van de Katholieke lagere school en van het Kinderkoor Wes telijk Schouwen. Andere noodzake lijke attributen» mochten worden ge bruikt van de Nutskleuterschool. In de loop van de avond vroeg ds. J. B. Assendorp hulp voor het zon dagsschoolwerk in verband met het vertrek van twee leidstertjes. Aan het slot van dit geslaagde einddienstje sprak de predikant een persoonlijk woord tot de elf schei dende leerlingen, die allen naar keuze een psalm- en gezangboekje of een bijbeltje kregen aangeboden, waar in als opdracht een tekst was mee gegeven voor de verdere levensweg. Tot besluit kregen alle kinderen een tractatie aangeboden. Op het te 's-Graven'hage gehou den examen ter verkrijging van het diploma schoonheidsspecialiste A slaagde mevr. D. v. d. Ende-Timmer- man, Zij kreeg haar opleiding aan het Stievars-sdhooniheidsinsfcituut, d?Jt coleid't voor het landelijk erken de diploma. BURGH Fxcursie „Pomona" wat op te steken van de moderne fruitteelt, organi seert de V.O.L. Pomona vrijdag- -rr>en excursie naar het fruit- befdrijf van de heer Jac. Steur te Westenschouwen. WESTERSCHOUWEN Weer Coloradokevers op strand Badgasten aan het Westschouwse strand ontdekten maandagmorgen j.l. grote groepen coloradokevers die uit zee op het strand aanspoelden en na opgedroogd te zijn wegvlogen. Aldus een waarschuwing voor de aardap pelverbouwers om toch goed uit te kijken naar deze vraatzuchtige ke vers. HAAMSTEDE/BURGH Vakdiploma Na de in Goes gehouden examens ter verkrijging van Ihet Krui'deniers- vakdiploma bleken uit Haamstede en Burgh d:e volgen'de cursisten te zijn geslaagd: mevr. A. Wierda-Hofstede (Burgh) en miej. L. Hart en 'de heer H. Kooman, beide laatSfcen uit Haam stede. HAAMSTEDE Botsing brommer-vrachtauto De heer M. B. uit Goes heeft gis teren (maamdag)morgen bij een ver keersongeval op de hoek Boumans- weg-Ooststraat een 'hersenschudding opgelopen, 'tengevolge waarvan hij in het Zweedse Rode Kiruiszieken- huds te Zierikzee moest worden op genomen. B. ibereed een bromfiets en verzuim/de voorrang te verlenen aan een van rechts komende vrachtauto, bestuurd door J. R. uit Haamstede. De rijkspolitie stelt een onderzoek in naar de .juiste toedracht van dit on geval, waarbij de brommer totaal werd vernield. RENESSE Op zaterdag 20 juni a.s. worden te Renesse eilandelij'ke brandweer- wedstrijden gehouden, waaraan dooi een negental korpsen zal worden deelgenomen. OOSTERLAND Poging tot inbraak Dat inbraken, hoewel alhier zeer zeldzaam, nog n'iet tot de onmoge lijkheden behoren ondervond dezer dagen mevr. de wed. M. Vaane- Steenpoorte, wonende aan de Sint Joostdijk. Terugkerend van een ver- jaardagsvisite ontdekte zij omstreeks 'kwart voor twaalf In de nacht dat er iemand in haar 'huis was. Het ble ken twee personen te zijn, die haas tig de benen namen toen ze de vrouw •des huizes hoorden arriveren. De vrouw was zo kordaat dat ze één der daders bij de arm vatte, doch deze ru'kte zich los, en zette het evenals zijn maat op een lopen. Er is van het geval onmiddellijk aangifte ge- 'daan bij de plaatselijke pdlitie die de zaak In onderzoek .heeft. Blijk baar waren zij nog maar pas, door opschuiving van heit keukenraam, in Heden overleed te Loos duinen, onze geliefde broeder, zwager en oom BOUKE JONKER in de ouderdom van ruim 67 jaar. Uit aller naam: Familie JONKER Dreischor, 6 juni 1964 Heden overleed te Loos- duinen, onze geliefde schoonzoon, zwager en oom BOUKE JONKER in de ouderdom van ruim 67 jaar. Uit aller naam: Wed. C. v. d. LINDE- KLOMPE Dreischor, 6 juni 1964 voor beter drukwerk Hen flonkerschone vaat - klaar in een wip, en bovendien: stralende kindergezichtjes! Dit is ten prettige verrassing ZZZZZacht voor de handen Er is keuze uit maar liefst 10 verschillende, kleurrijke speldjes van Lodalientje, tijdelijk gratis bij 2 handige knijpflacons. het huis gekomen en hebben geen tijd gehad iets weg te nemen, hoe wel ze vermoedelijk geld wisten te liggen, want sporen toonden aan dat ze zich direct naar ideze plaats had den begeven. Heden, dinsdagavond 9 juni, be staat gelegenheid om in de chr. kleu terschool „Radda Barnen" alhier het werk van de kleuters over het afge lopen schooljaar te komen bezichti gen. BRUINISSE Geslaagde proefvaart motorschip „Vertrouwen" Vorige wéék vond te Bruinisse de geslaagde proefvaart plaats van het motorschip „Vertrouwen", eigenaar de heer C. Schram (te Rotterdam. In dit schip werd door 'dé firma L. Padmos te Bruinisse een nieuwe Kromhout motor geplaatst van het type '-TS -117 met een vermogen van 140 pJk. bij 1500 omw. min. Geslaagden steno-typen De dames Nellie Pipping, Janny Okkerse en Lies van den Berge be haalden 'hun diploma steno-typen, uitgegeven door het Genootschap voor steno, typen en machineschrij- ven te Arnhem. De gevolgde cursus werd gegeven door de heer K. Koets- dijk, onder auspiciën van d'e Stich ting Handelsonderwijs te Zierikzee. Sleepboot gezonken in vluchthaven In de vluchthaven 'te Zijpe zonk in de nacht van zaterdag op zondag de sleepboot „Schelde", doordat het schip bleef vastzitten en bij het op komend tij onder vloeide. De eige naar, hét berging?- en slopersbedrijf M. van de Marei uit Viane, is bezig het sChip met eigen materiaal te bergen. Collecte „Het Zonnehuis" Te Bruihisse wordt deze wesk een collecte gehouden voor „Het Zonne huis", de instelling voor opname van Chronisch zieken en bejaarden van alle gezindten, die 'de laatste jaren haar zegenrijk werk kon uitbreiden door opening van nieuwe zonnehui zen in 'het noorden en in het cen trum vain ons land. „Het Zonnehuis" doet een werk dat aller steun ver dient. ANNA-JACOBAPOLDER Vergadering N.C.V.B.-afdeling Voor d'e afdeling Anna Jacoba- poider van de N.C.V.B. sprak vorige ■week op de maandelijkse bijeen komst in „Ons Dorpshuis" al'hier, mevrouw Berghout uit Rotterdam over het onderwerp „De vrouw in en buiifcen ihet huwelijk". Op deze le zing volgde bespreking. Op deze ver gadering weid het aanstaande reisje naar ihet Muid'erriot besproken. Het was de laatste vergadering van dit seizoen. AMSTERDAM. Prinses Beatrix heeft het erelidmaatschap aanvaard van de „Kring van vrienden van de drommedaris". De prinses heeft on langs enlige dagen incognito in dit internationaal studentencentrum te Enkhuizen gelogeerd. LAATSTE NIEUWS ROME, 8-6. - Boven verscheidene delen van ncord-Italië heeft maan dag noodweer geheerst, dat volgens berichten in de pers aan minstens twee mensen het leven heeft gekost, terwijl verscheidenen gewond wer den. Vijf uur lang woedde een storm boven de getroffen gebieden, waar bomen werden ontworteld, huizen met de grond gelijk werden gemaakt en te velde staande oogsten werden vernield. Het dorp Faverzano Di Offlaga, in de provincie Brescia, werd door een cycloon volkomen verwoest, terwijl aan twee andere dorpjes zware scha de werd toegebracht. De cycloon trok een spoor van 500 meter breedte en 25 kilometer lengte over het land. Behalve in het noorden, woedde de storm ook boven het midden van het Italiaanse schiereiland. De hulp verlening wordt bemoeilijkt door de beschadigde verkeerswegen en ver broken telefoon- en telegraafverbin dingen. Ook in Venetië en meer zuidelijk, aan de kust van de Adriatische Zee, werd grote schade aangericht. In Terni, in midden-Italië, hebben verscheidene aardbevingen plaats gehad, waardoor huizen beschadigd werden. De bevolking vluchtte in pa niek de straten op. Nabij Ancona, aan de Adriatische kust, is het Panamese schip „Sunri se" aan de grondi gelopen. Twee op varenden worden vermist. Ook wor den vijf vissers uit Ancona vermist. SPORT VOETBAL K.N.V.B. Zomeravondcompetitie rayon Zierikzee Poule A: Rijkswaterstaat-Zeelan- dia 0-2; CWS-Rijkswaterstaat 1-1 CWS-Van der Wekken uitgesteld tot vrijdag 12 juni a.s. Poule B: Velocitas-PTT 1-3; Zie rikzee veteranen-PZEM 2-0; Neptu- nus-Van Aken's Bouwbedrijf uitge steld tot donderdag 9 juli a.s. Heden (dinsdaga)avond wordt ge speeld: Poule A: Zeelandia-Smit Bolnes (7 uur 15). KORFBAL DES I-WIK II 4-2 Een prachtige zomeravond, een talrijk publiek en een spannende korfbal wedstrijd, dit alles was te verwachten na de grote nederlaag welke DES een week tevoren moest incasseren. Het werd een prachtige wedstrijd waarvan we gaarne een gedeelte hiervan op naam van scheidsrechter Brouwer willen schrijven, die de wedstrijd keurig leidde. Direkt na het beginsein nam DES de leiding. Een serie schoten op de korf leverde echter geen re sultaat op. Dit duurde evenwel maar heel kort en snel hadden de gasten, hun evenwicht hervonden. Het spel ging nu ever en weer en van over wicht van een der ploegen was dan ock geen sprake meer. Even zag het er zelfs vcor DES kritiek uit toen de korf onder vuur bleef doch bij gebrek aan schotvaardigheid leverde het geen succes op. Na ongeveer een kwartier spelen zagen we eerf staal tje van korfbalsport, op zijn best. Vanuit het middenveld kwam de bal bij Janny Struijk die de bal bij Wim van Dienst deed belanden en deze wist de bal in de korf te deponeren: 1-0. Ongeveer vijf minuten hierna beging WIK een overtreding' waar voor een strafwerp werd toegekend. Rustig was de worp van Janny Struijk en even rustig verdween de bal in de mand: 2-0. WIK was met deze achterstand allerminst versla gen en wist zelfs voor enkele minu ten de DES-korf te bekogelen. Het spel verplaatste zich snel en regel matig. Na een half uur spelen werd de sterke DES-verdediging ver schalkt, het was Berrevoets die zijn kans niet voorbij liet gaan: 2-1. Even later kwam Jan Heule in vrije posi tie doch de mooie worp draaide ten slotte uit de mand. Enkele minuten voor de rust was het DES die ten aanval trok. Een keurig staaltje van samenspel waarbij Jaap Bolluyt met een mcoie worp de stand op 3-1 bracht in het voordeel van DE:S, waarmee de rust kwam. Na de rust was het spel nauwe lijks begonnen toen WIK een straf- worp miste. Door beide ploegen werd hard gewerkt en regelmatig kwamen de korven in gevaar. Kees Jongman, ondanks de zware bewaking, gaf de bal aan de vrijstaande Janny Bolle die de bal in de mand deed verdwij nen: 4-1. Ondanks het warme weer dat op zichzelf reeds veel van de spelers vroeg werd het tempo naar mate het einde kwam opgevoerd. Kort voor het einde kreeg Jan Kort een opgelegde kans waarover geen twijfel bleef: 4-2. DES heeft met deze wedstrijd wel op uitnemende wijze revanche genomen tegen het maagtabletten i brengen voor U blijvende uitkomst, U kunt weer normaal eten. Vraagt re bij Uw apotheker, drogist of do Importeur: LOUIS RIETBERGEN c.v. Korenaarstraat 55, Rotterdam-S uitstekend spelende WIK. Dat er geen enkele wanklank of kritiek ge-, hcord werd was wel het beste bewijs dat het element „sport" deze avond prima uit de verf is gekomen. n De Italiaanse premier, Aldo Moro, heeft maandagavond bekendgemaakt dat de Italiaanse regering van plan is dit jaar loonsverhogingen aan een maximum van 12 of 13 procent te binden, om het hoofd te bieden aan t de economische moeilijkheden. a De Belgische politie d's er in ge- slp.ii-'d een bende van zes laden op te rollen, idie -de -afgelopen maanden y tAv.'valien cp banken en wissel kantoren meer dan twee miljoen Blgische frank - 145.000 gulden - heeft buitgemaakt. Uitroeiing teetsevlieg belangrijk voor Z.-Afrika UTRECHT, 8-6. De econorrieche ontwikkeling van de Afrikaanse landen ten zuiden van de Sahara wordt afgeremd door de ziekten die- de tsetsevliog veroorzaakt. Bij men sen kan d'e ziekte nu wel worden gecontroleerd, maar bij vee is hét veel moeilijker. Op het 'hele Afri kaanse continent zijn nu 114 miljoen stuks vee, maar dit aantal zou kun nen worden verdubbeld als tsetse zou kunnen worden uitgeroeid. Dit zou veel betekenen voor de voedsel voorziening van de men's en de eco nomische ontwikkeling van Afrika. MOSKOU, 9-6. President Tito van Zoiid-Slavië, die maandag op diens uitnodiginig in Leningrad besprekin gen iheeft gevoerd met Sow jet-pre mier Chroesjtsjef, is dinsdagmorgen naar zijn land teruggekeerd. Op het -vliegveld van Leningrad werd hem uitgeleide gedaan door de Russische premier. DEN HAAG, 8-6. De keuze van de vertaling Frans, voor het eindexa men van de hogere burgerscholen A. en B. blijkt politiek zo ongelukkig te zijn geweest, dat de Nederlandse re gering heeft gemeend hierover haar spijt te moeten betuigen aan de Bel gische regering. De regering is door de Belgische ambassadeur benaderd over deze tekst (het stuk was getiteld „Fla- mands et Wallons" en afkomstig uit „Histoire de Wallonië" van L. Mar- chal, in 1952 uitgegeven door Euro- pax in Brussel) en de Nederlandse regering is, zo kan uit een verkla ring van het ministerie van onder wijs, kunsten en wetenschappen af geleid worden, van oordeel, dat de Belgische klachten hierover gegrond zijn. Er was in België zowel van Vlaamse als van Waalse zijde tegen deze tekst geprotesteerd. Het liberale Kamer-lid Jeunehcmme uit Luik heeft de Belgische minister van on derwijs gevraagd wat hij dacht te doen tegen deze „betreurenswaardige onbehouwenheid, die de gevoelens der Walen terecht heeft gekwetst". De gewraakte opgave De verklaring van het ministerie van onderwijs, kunsten en weten schappen over het voorgevallene luidt: „Volgens de bestaande wettelijke voorschriften stellen de inspekteurs de eindexamenopgaven vast. De mi nister van onderwijs, kunsten en we tenschappen, mr. Th. H. Bot, be treurt de keuze "van deze examenop gaven, ontleend aan het werk van L. Marchal „Histoire de Wallonië" edi tions Europax Bruxelles 1952. Maat regelen zijn getroffen om te verze keren dat in volgende jaren bij de vaststelling van de examenopgaven voor de talen niet slechts qpndocht geschonken zal worden aan de ge schiktheid van de teksten uit taal kundig oogpunt, doch dat deze ook en niet minder naar hun inhoud be oordeeld zullen worden in die zin, dat teksten, waarvan kan worden verwacht, dat zij op enigerlei wijze een bevriende mogendheid reden tot gegronde klachten zouden kunnen geven, niet als examenopgaven zul len worden gekozen. De Nederlandse regering heeft haar spijt over het gebeurde betuigd tegenover de Belgische regering". UW drukker voor familiedrukwerk NIEUWERKERK Spoedvergadering leden speeltuinvereniging morgen (woensdag)avond om 8.00 uur in „Rehoboth". SUCCESJES Te koop: Slachthanen (na 7 uur n.m.). C. Legemaate, Hoeveweg 1, Zierikzee. Diversen: Oriënteringsrit voor auto's, motoren en scooters op 14 juni. Start 14.00 uur vanaf het „Huisvan Nassau" te Zierikzee. M.C". „Sparta" organiseert op 14 juni een oriënteringsrit voor auto's, motoren en scoo ters. Start: 14.00 uur te Zie rikzee. Gevonden: Oranje blauw doosje Elasto- corn-likdoornpleister. Inhoud 6 pijnloos en snelwerkende likdoornpleisters. Tegen be taling der kosten (75 cent) af te halen bij iedere apotheek Officiële publikatie Opkomst eerste oefening Ten behoeve van -de dienst plichtigen, die op 10 juni a.s. voor eerste oefening onder de wapenen 'komen wordt een aantal extra 'treinen in gelegd. Deze dienstplichtigen moeten van deze tremen ge bruik maken en daartoe op een zodanig tijdstip van hun woonplaats* vertrekken, 'dat zij op het betrokken station aansluiting hebben op de voor hen bestemde extra trein. De dienstplichtigen, 'die hun plaats van opkomst niet met één dezer hierna genoemde treinen kunnen bereiken, moeten reizen met treirien van de normale diensttrege- ling. Ingevolge hun lastge ving moeten zij dan reizen met de eerstvolgende reisge legenheid na 06.59 uur. EXTRA TREINEN. Groningen-Vught: Groningen v. 8.21 - Assen v. 8.40 - Hoo- geveen v. 8.59 - Zwolle a. 9.28 - v. 9.32 - Amersfoort v. 10.18 - Utreöh't v. 10.40 - GéMermalsen v. 10.59 's -Her tcgenbosc'h v. 11.20 - Vug'ht a. 11.26. Leeuwarden-Bergen op Zoom Leeuwarden v. 8.04 - Grouw I v. 8.14 - Akkrum v. 8.20 - Heerenveen v. 8.29 - Wolve- ga v. 8.38 - Steenwij'k v. 8.48 - Meppel v. 9.00 - Zwolle a. 9.17 - v. 9.33 - Olst V. 9.48 - Deventer v. 9.58 - Zütphen v. 10.14 - Dieren-Doesburg v. 10.25 - Arnhem v. 10.45 - Eist v. 10.56 - Nijmegen v. .11.05 - Wijchen v. 11.15 - Oss v. 11.27 - 's-Hertogënbosch v. 11.51 - Tilburg v. 12.10 - Breda v. 12.26 - Bergen op Zoom a. 12.58. Nijmepen-Roermond: Nijme gen v. 11.15 - Vierlingsbeek v. 11.42 - Blerick v. 12.01 - Ven'Io v. 12.05 - Tegelen v. 12.13 - Roermond a. 12.30. Roosendaal-Amersfoort: Roosendaal v. 9.00 - Breda v. 9.17 - Gilze-Rijen v. 9.26 - Tilbm^g v. 9.36 - 's-Hertogen- bosch v. 9.55 - Utrecht v. 10.27 - Soes'tduinen v. 10.44 - Amersfoort a. 10.51. Amsterdam-Bergen op Zoom Amsterdam CS v. 9.27 - Slo- terdijk v. 9.33 - Haarlem v. 9.45 - I-feemstcde A v. 9.52 - Leiden v. 10.13 - Den Haag HS v. 10.28 - Delft v. 10.37 - Schiedam v. 10.47 - Rotter dam CS v. 10.55 - Blaak v. 11.00 - Zuid v. 11.04 - Baren- dreCht v. 11.11 - Dordrecht v. 11.20 - Roosendaal v. 11.46 - Bergen op Zoom a. 11.57. Am sterdam-Vu gh t: Amster dam CS v. 10.42 - Muider- poort v. 10.48 - Amstel v. 10.52 - Utrecht v. 11.15 - 's-Hertogenbosch v. 11.48 - Vught a. 11.53.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1964 | | pagina 7