De Tweede Kamer en de belastingwetten De V.N. en Z.O.-Azië Na de ramp in Lima Einde watermisère te Delft in zicht Noodweer boven Twente Indonesië - Maleisië Dure briljant zoek Raadhuis voor op te heffen Kloetinge ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE Donderdag 28 mei 19B4 Nu. 19587 DEN HAAG, 27-5. Drie ontwerpen vun wet ter herfcieiiing vuu de ver mogens-, inkomsten- en toonbelas- tingstelsels zullen de Tweede Kamer deze en de volgende week, alsmede nog wel een deel van de tweede week van juni bezig houden. Deze wetsontwerpen, die tussen 1958 en heden tot stand kwamen, werden door de vaste commissie voor financiën en staatssecretaris Van den Berge uitvoerig besproken. Daaruit resulteerden verschillende wijzigings voorstellen, doch eveneens een voors hands negentigtal amendementen veelal van technische, doch ook wel van politieke aard. De resultaten van het overleg werden neergelegd in ze venhonderd kolommen druks. De wetsontwerpen venncotschaps- en dividendbelasting zijn nog niet ge heel rijp voor behandeling. De behandeling in de Kamer be perkten zich woensdag en vandaag (donderdag) tot algemene beschou wingen en het antwoord van rege ringszijde daarop. Volgende week zullen de amendementen tijdens de artikelsgewijze behandeling aan de orde komen. Strijdpunten zijrt o.a. nog ï'ond de kinderaftrek, het aanmerkelijk be lang in een onderneming, vrijstellin gen bij overdracht'van middenstands bedrijven, vervangingswaarde bij af schrijvingen, de lijfrenteclausule, het belasten van bijstempeling van aan delen en van bonussen en stockdivi denden, de vaste aftrek voor de in komstenbelasting, aftrek voor kosten in het woon-werkverkeer, de belas ting van de coöperaties, premieaf trek voor oudedagsvoorziening van zelfstandigen, aftrek voor ziekte-kos ten, vrijstelling bij schenkingen, de bejaardenaftrek bij overlijden van OTTAWA, 27-5. Sekretaris-gene- raal Oe Tharofc van de V.N. heeft op een persconferentie te Ottawa als zijn Tneninig te 'kennen gegeven, dat er in zuidoost-Azië nog geen taak voor de Wereldorganisatie ligt. Men kan een kind1 wel tien pond op de schouders leggen, maar geen 200, zei hij. Onder bepaalde omstandigheden kan de V.N. nuttig werk doen maar er zijn gevallen, a'ldus Oe Tharit, waarin dat -niet mogelijk is. V.S. zenden Kongo militaire uitrusting WASHINGTON, 27-5. Amerika zendJt militaire uitrusting naar Kon go om de mobiliteit van het Kongo lese leger ite 'helpen vergroten, zulks met het oog op het aanstaande ver trek van het V.N.-leger, zo deelt het State Department mee. Amerika werkt hierbij samen met België en Italïe .Br worden onder meer vlieg tuigen en vrachtauto's geleverd. LIMA, 27-5. - Commandant Jorge Azarwbuja die de leiding had van de politie in het nationale stadion waar zondag honderden mensen bij onge regeldheden (tijdens een voetbalwed strijd omkwamen, is aangehouden. Het Congres is eenstemmig akkoord gegaan met een verzoek aan de in ternationale voetbalfederatie om de scheidsrechter Angel Eduardo Pazos van Uruguay van de 'lijst van inter nationale scheidsrechters af te voe ren. Lima was dinsdag een stad van rouw waar de reeks begrafenissen van slachtoffers 'begon. Duizenden mensen stonden langs de weg toen de 'begrafenis-stoeten passeerden. DELFT, 27-5. De burgemeester van Delft, d'e heer D. d'e Loor, heeft woensdagavond in de vergadering van de 'gemeenteraad een verklaring af gelegd over de moeilijkheden met betrekking tot de drinkwatervoor ziening in Delft, veroorzaakt door een ibreuk in de watertransportlei ding van Rotterdam naar Delft. Hij zei, dat als het onderzoek van nieu we monsters weer gunstig uitvalt, het binnen 'ht raam van de moge lijkheden ligt, dat eind van deze week de watervoorziening weer nor maal is. Het is te verwaohten dat de waterschepen vrijdag -voor het laatst zullen varen. een echtgenoot, vrije eenmalige her kapitalisatie, het belasten van over werk, de aftrek voor de werkende gehuwde vrouw, het belasten van vermogenswinsten en aftrek van een deel van de vermogensbelasting van de inkomstenbelasting. De vice-voorzitter van de Euro pese commissie van de E.E.G., dr. S. L. Manshclt, heeft in Brussel uiting gegeven aan zyn bezorgdheid over de ontwikkeling van de Europese Economische Gemeenschap. De Assyrische Joden in New York NEW YORK, 27-5. Assyrische Jo- den, die de New Yoricse wijk Brook lyn telt, hebben er genoeg van „de andere wang toe te keren" aan de Straatschenders en het gespuis uit de aangrenzende negerwijken, die een ware terreur onder deze af stammelingen der Makkabeërs uit oefenen. Zich spiegelend aan het voorbeeld van hun voorouders, die dn het jaar 160 voor Christus het verzet organiseerden tegen de ver volgingen van koning Anttiochos Epiphane van Surië, hebben zij zich georganiseerd onder d'e naam „Mak kabeërs der gemeenschap" en zich tot taak gesteld' hun geloofsgenoten tegen de 'terroristen 'te 'beschermen. In met ra'dio-apparatuur uitgeruste auto's zullen zij in Brooklyn gaan patrouilleren om in te grijpen waar bescherming nodig is. Veertig procent lagere school-leerlingen naar technische school UTRECHT, 27-5. Van de leerlin- gen 'd'ie de lagere school verlaten bezoeken momenteel 40 procent een lagere technische school. Dit heeft de heer J. E. de Wind', directeur van de 'bond van vereni gingen tot het geven van nijver heidsonderwijs medegedeeld in een inleiding die hij hield op de voor lichtingsdag ter gelegenheid van de nationale b er o ep e nm a nif esfcati e in de JuJiana'hal in Utrecht. Tweehon derd 'beroepskeuze-adviseurs van rijks- en particuliere bureaus woon den de bijeenkomst bij. De heer de Wind meent dat niet genoeg de nadruk kan worden ge legd op de noodzakelijkheid, dat het Nederlandse bedrijfsleven het be lang van een 'goéde vakopleiding er- kenende, ook d'e nodige interesse hiervoor toont en onder meer toeziet op het continueren van de oplei dingsmogelijkheden va nde in dienst zijnde werknemers. HENGELO, 27-5. Evenals dinsdag avond ontlaadde zich ook woensdag avond boven Twente een hevig on weer. Door de vele regens kon de riolering in Hengelo 'het waiter niet snel genoeg afvoeren. Het gevolg was, dat de 'tunnels onder de spoor banen en de rijkswegen rondom Hengelo blank kwamen te staan, waardoor het verkeer grote omwe gen moest maken. In de binnenstad kwamen enkele 9traten blank te staan, waardoor kelders vol liepen. De brandweer is 'bezig deze weer leeg te pompen. Nederlandse regering over Nehroe's dood DEN HAAG, 27-5. De Nederlandse regering is diep getroffen door het bericht van het overlijden van de Indiase minister-president, de heer Jawaharlal Nehroe, aldus een com muniqué van de. R.Y.D. „Hij was een man van bijzonder formaat", aldus het communiqué, die zijn grote en uit vele volkeren bestaande natie in de zeventien jaar van zijn leider schap tot een eenheid en een faktor van stabiliteit in Azië en de wereld heeft aaneen gesmeed. Zijn heengaan is een verlies, niet alleen voor zijn land en volk, doch ook voor de in ternationale gemeenschap der volke ren, waarin hij een geheel eigen plaats innam. Moge het aan het volk van India gegeven zijn ook na zijn verscheiden op de mede door Nehroe gelegde basis voort te bouwen. Eenzame ooievaar j ia Sprang-Capelle SPRANG-CAPELLE, 27-5. In Sprang-Capelle zijn woensdag middag met een brandweer ladder vier eieren uil her nest van een ooievaar gehaald. De ooievaar, waarvan het man netje vrijdagmiddag tegen een vrachtauto vloog en om het leven kwam, wilde het nest niet verlaten en dreigde al broedend van honger om te komen. De heer L. Cove, op wiens erf het nest staat, had alles gedaan om de eenzame vogel aan het nodig evoedsel te helpen. De ooievaar wei gerde echter iets te eten. Slechts eenmaal fladderde zij van het nest om wat te gaan drinken in een naburig slootje. Toen de brandweerladder uit geschoven werd, vloog de ooievaar weg. Zij blijft echter nog in de buurt van het nest. De eieren zijn inmiddels naar de broedmachine gebracht van de heer D. de Bie in Sprang- Capelle. Mochten er over en kele weken toch nog jonge ooievaartjes komen, dan zal de heer Cove ze opkweken. DJAKARTA, 27-5. Kolonel Sabirin Mochtar, de commandant van de In donesische „vrijwilligersbrigade", heeft in een gesprek met het dagblad „Soeloeh Indonesia" verklaard, dat twee bataljons vrijwilligers gereed staan om op elk gewenst ogenblik boven het grensgebied van Maleisi sch en Indonesisch Borneo te worden afgeworpen om zich aan te sluiten bij de „vrijheidsstrijders", die tegen de „nec-kolonialisten" vechten. Ko lonel Mochtar zei zelf van deze twee bataljons deel te zullen uitmaken. Als totale sterkte van de brigade noemde hij tien bataljons van teza men ongeveer 10.000 man. Een-en-dertig man gesneuveld bij militaire oefening DODELIJKE ONGELUKKEN AMSTERDAM. Do 18-jarige seho- liere Ellen Robert uit Amsterdam is overleden nadat zij voor de ouder lijke woning aan de Koninginneweg met haar bromfiets tegen tramlijn 2 was aangereden. AMSTERDAM. In het Weesper- pleinziekenhuis te Amsterdam is overleden de 75-jarige Amsterdam mer J. S. Heukclom, die eerder op het Westeinde met zijn fiets in aan rijding was gekomen mot een be stelauto. ENSCHEDE. In Enschedé is de 81- jarig'e S. Zandstra overleden, d'ie op hemelvaartsdag in de gemeente Borne met een bromfiets was komen te vallen .De bejaarde man raakte tijdens het inhalen van het fietspad en kwam met zijn hoofd op een be tonnen rand terecht. DEN HAAG. Een vrachtwagen voor vleesvervoer van -de firma „De Zeeuw en Ram" te Den Haag is bij de Franse plaats Saint-Martin-Lon- gueeau tegen een boom gereden. Een der beide inzittenden vond de dood. de Chauffeur werd ernstig ge wond. DOETINCHEM. Op de Doetin- chemse weg in ide buurtschap Kilder is een personenauto met vier jonge lui geslipt en tegen een boom ge botst. De 18-jarige Elemans uit Doe- tinchem d'ie achter de bestuurder zat, liep ernstige inwendige kneu zingen op, waar hij in de loop van de nacht in het Rooms katholieke ziekenhuis aan in bezweken. IJMUIDEN. De 26-jarige heer Juan Cerdo Donoro uit Valencia (Spanje), een van de op 6 mei bij het ongeval met hoogoven IV getroffen werkne mers van de Koninklijke Nederland- sChe Hoogovens en Staalfabrieken, is in het Rode Kruis ziekenhuis te Beverwijk aan zijn destijds opgelo pen verwondingen overleden. WILLEMSTAD. Per vliégtudg is 'het stoffelijk overschot van de 29- jarige luitenant ter zee tweede klas se, O.C., J. H. Mulder uit Utrecht, naar Nedei-lan'd vervoerd om daar te worden begraven. Luitenant Muller, die sinds 30 januari jl. op Curacao verbleef en was geplaatst bij hét vliegtuigsquadron „Een" van de ma rine luchtvaartdienst, is slachtoffer geworden van een auto-ongeluk met dodelijke afloop. BLYTHE, Califomië, 27-5. Bij 'de operatie „Desert Strike", een groot scheepse realistische oefening in de V.S., waaraan 100.000 man van leger en luchtmacht deelnemen, zijn tot dusver 31 man gesneuveld'. Elf von den d'e dood' tijdens de oefening zelf en 20 tijdens de voorbereiding, meest 'bij verkeersongelukken. De manoeu vres zijn in 'hun .tweede en laatste week. Gouden Bakkersring '64 NIJMEGEN, 27-5. Bakkers uit het gehele land zijn met hun fijnste lek kernijen uit eigen keuken naar het Kolpinghuis in Nijmegen getrokken, om er tijdens een nationale bakke rijtentoonstelling mee te dingen naar de gouden bakkersring 1964. De jury kende woensdagmiddag de ring toe aan de heer C. Kroon uit Bussum voor zijn artikel „zebra's". Ring en oorkonde werden uitgereikt door jhr. mr. A. F. H. C. Schrijvers. AMSTERDAM, 27-5. Op voorals nog raadselachtige wijze is uit een der etalages van een grote juweliers zaak in de Leidsestraat te Amster dam een losse briljant met een ge wicht van 6.5 karaat en een waarde van ruim twintig mille verdwenen. Dinsdagochtend werd de vermissing van de steen door de bedrijfsleider geconstateerd en daarvan aangifte gedaan bij het politiebureau Singel. Het namens de verzekering optre dende expertisebureau (Centraal Ex pertisebureau) heeft een beloning van twee mille uitgeloofd voor aan wijzingen die tot opsporing van de steen kunnen leiden. Schaapscheerdersfeest in Uddel APELDOORN, 27-5, Zaterdag 13 juni zal dn Uddel een 'groot sohaap- sdheerdersfeest worden gehouden. Vijftien schaapscheerders van dé Ve- luwe, gekleed in ide ou'd-Veluwse klederdracht, zullen dan circa hon derd schapen op zowel de ouderwet se manier mét scheermes, als op de meer moderne wijze, met de rtönn- deuse scheren. De schaapscheerders zijn afkomstig uit Elspeet, Vierhou ten, Doorn-Spij'k en Uddel. Het initiatief voor dit schaaps- scheerdersfeest is uitgegaan van het bestuur van de buurtvereniging Ud- dels Belang, dat op deze wijze wil trachten gelden bijeen te krijgen voor de bouw van een wijkgebouw. De enige vrouwelijke schaapherder in Nederland, Koos Vos uit Buurlo, zal met een kudde van ongeveer honderd schapen naar Uddel komen cm deze schapen in te zetten voor het feest. Dank zij een samenwerking tussen de gemeente en een partikulier kreeg Haamstede zijn eigen fontein, die zal spuiten als er aanleiding toe is. Dat zal dus vaak zijn, want met name in het zomerseizoen is er in de Westhoek altijd wat te doen. (Foito: Zierikzeesche Nieuwsbode). GOES, 27-5. Minister mr. E. H. Toxopeus iheeft woensdagmiddag een nieuw gemeentehuis geopend' in hét Zuid-BoVelandse dorp Kloetinge, dat volgens het nieuwste henindelings- pl-an van gemeenten binnenkort zal worden opgeheven en toegevoegd aian het naburige Stadje Goes. „Kloetinge is niet alléén een ad ministratieve eenheid, maar een wa re gemeenschap, waar nauw onder ling contact 'bestaalt tussen de inwo ners. Hoewel de argumenten die Kloetinge aanvoert om zijn zelfstan digheid te behouden zeer wijs zijn, moet het gemeentebestuur toch niét teleurgesteld zijn, wanneer dit fraaie Een plaatje van de voortreffelijke „thermiek"-vakantie die een aantal leden van de Haamsteedse zweefvliegclub V.Z.A.C. hebben doorgebracht te Teuge, tussen Apeldoorn en Deventer. In deze fraaie omgeving genoten de zweef vliegers van Schouwen niet alleen van het prachtige weer, maar teerden alle kansen op vlieg-ervaring op te doen terdege benut. En uiteraard was het daar in de eerste plaats om begonnen. (FoAo: Zierikzeesche Nieuwsbode). Canadese oorlogsnabestaanden naar Nederland Het aantal tyfusgevall'en in de Schotse stad Aberdeen is woensdag tot 94 gestegen. Voorts zijn er veer tien patiënten die naar men ver moed! ock aan d'e ziékte lijden. Scheepvaartberichten Calamares, 27-5 van Corinto, 28-5 te Puerto Armuelles verwacht. Esso Amsterdam (t), 26-5 van Lasa- lina naar Antwerpen.' VISSERIJBERICHTEN Bevredigende campagne op het Groninger Waw Reeds woensdagmorgen waren op de Grevelingen de eerste mossel- sohepen gearriveerd met mossel zaad vah hét Groninger Wad, dat dinsdag voor de visserij was open gesteld. De gehele vloot arriveerde in de loop van ide dag in Zeeland en al'len hadden een flinke vracht mos selen of mosselzaad aan boord. Men kan op het Groninger Wad een keus maken of men gorte half was mosselen wil vissen, of 'kléiner mosselzaad. Er blijken ook hier ver schillende kléinere en grotere ban ken aanwezig te zijn, zon'der dat er sprake is van uitgestrekte banken. Maar in élk geval verliep tot hed'en d'e campagne bevredigend'. SPORT VOETBAL Zondagcompetitie Het programma voor aanstaande zondag 31 mei luidt: Promotie eerste klasse: Hansweert- se Boys I-Vogelwaarde I (terrein „Hontenisse"). Zaterdagmiddagcompetitie Het programma voor aanstaande zaterdag 30 mei luidt: Juniorencompetitie: groep A IV: Beren AI-Kloetinge AI; Lewedorpse Boys AI-Goes All. Nederlaagwedstrijden Dreischor I-Duiveland I (7.00 uur, scheidsrechter L. Verloo); SKNWKI- Burghcombinatie (4.00 uur, scheids rechter Th. Sies). Zomeravondccmpetitie Poule A: Van der Wekken-Zeelan- dia 2-4. Poule B: Velocitas-Neptunus 5-1. Heden (donderdag)avond wordt ge speeld: Poule B: Van Aken's Bouwbedrijf- Zierikzeeveteranen (kwart over ze ven). AMSTERDAM, 27-5. Onder auspi ciën van het Nederlands Oorlogsgra- vcn Comité - het zogenaamde „Klap rooscomité" - wordt aan zes-en-tach tig oorlogsnabestaanden iut Canada gastvrijheid in ons land aangeboden. Dit zijn familieleden van Canadese soldaten, die in 1944 en 1945 sneuvel den bij de bevrijding van Nederland of de dood vonden toen hun vlieg tuig gedurende de bezettingsjaren boven Nederlands gebied werd neer geschoten en 'hier werden begraven. Tijdens hun verblijf in ons land zullen de oorlogsnabestaanden deze graven bezoeken in de plaatsen Groesbeek, Holten, Bergen op Zoom, Amsterdam, Eindhoven, Uden, Gen- dringen, Koudum, Amersfoort, Rui- nerwold en Ten Boer. Ook zal een bezoek worden gebracht aan de ge allieerde begraafplaats Reichswald, juist over de grens bij Nijmegen, waar vele in ons land gevallen Britse soldaten werden begraven. Op 8 juni komt het gezelschap om 13.00 uur op Schiphol aan met een gecharterd vliegtuig. Vandaar reizen zij met bussen verder naar Nijmegen en Groesbeek, waar zij bij Neder landse families logeren. De 9e juni is gereserveerd voor het bezoeken der graven van hun fa- DEN HAAG. Een militair vliegtuig van het type T-33, een z.g. straal- trainer, is woensdag neergestort bo ven het Haringvliet. De piloot, de 25- jarige Belgische leerlingvlieger Hur- debise uit Spa, werd met een bootje naar Hellevoetsluis overgebracht, en vandaar naar zijn basis Woensdrecht. SPORT De Zierikzeese Avondvierdaagse Zoals reeds gemeld wordt de Zie rikzeese Avondvierdaagse dit jaar gehouden op 15, 16, 17 en 18 juni. Onze wan.'deJsportliefheb(st)bers 'heb ben dus nog ruim twee weken tij'd om te trainer., waartoe het mooie voorjaarsweer ook wél uitlokt. Ook nu bedragen de af te léggen afstanden 8 km. (voor de kleinen) en 15 'km. (voor ide igrolten). Het organi satiecomité verwacht, als altijd, weer grote deelname 'en zal het daarom zeer op prijs stellen als men zich zo spoedig mogelijk aanmeldt. Vooral de 8 ikm.-lopertjes gelieven ziéh vroegtijdig bij hun leid(st)er op te geven. De route voert weer 2 avon den door Duiveland' en 2 avondfen door Schouwen en, zal «niiet of weinig van de vorige afwijken. De start is el'ke avond om kwart voor zeven van het H-avenplein. Gaarne wekken we oud en jong op zich voor (dit jaar lijkse sportevenement te 'laten in schrijven en gedurende vier avon den veel frisse lucht en gezondheid op te doen. milieleden op de genoemde kerk hoven. Op vrijdag 12 juni wordt er om 16.30 uur op het Canadese oor logskerkhof te Groesbeek een grote herdenkingsplechtigheid gehouden. Duikers vonden oud scheepswrak LERWICK, Shetland-eilanden, 27-5. Duikers van een Britse mijnenveger hebben in de buurt van de Shetland-eilan den een scheepswrak gevon den, mogelijk van een Neder landse koopvaarder die daar volgens de overlevering in 1670 moet zijn gezonken. Men trof bij het wrak een kanon aan, dat nog niet naar boven is gehaald, en een Nederland se zilveren munt uit het jaar 1660. De Zuidvietnamese regering heeft woensdag een memorandum uitgege ven waarin zij zegt dat Cambodjaan se strijdkrachten secteid. vorig jaai januari 95 grensincidenten hebben uitgelokt. DEN HAAG. In opdracht van het hoofdkwartier van de Koninklijke Landmacht is een campagne ontwor pen die over enige tijd onder de naam „Argus" zal starten. De bedoe ling er van is officieren, onderoffi cieren en manschappen nog eens te doordringen van de noodzaak de mi litaire veiligheidsvoorschriften, in acht te nemen. In Willemstad op Curagao is op 71-jarige leeftijd overleden de heer Jose Maduro, oprichter van de mi niatuurstad Madurodam in Den Haag. KERKNIEUWS Neü. Herv. Kerk Bedankt voor Harskamp: W. L. Tukker, Kabwij'k aan Zee; voor Oos- terwolde (GId.): J. Smit, Lopik. Ger. Kerken Beroepen te Oudewater: G. Cle ments, Lëkkerkerk; - te Zevenhuizen (Gr.): D. C. Firet, Gees (Dr.), die be dankte voor Groötégast, Vleuten-De Meem en voor Zevenhuizen (Gr.); te Leiden (als studentenpredikant) P. Heinen, UtreaWt-Oost; te Dom- 'burg-Wes'tkapelle en te Lemele- Lemélerveld: kand. J. J. v. Nijen, Kampen'te Leeuwarden-Huizum (vak. wijlen W. v. d. Heide): A. IJkema, Putten. dorp wordit toegevoegd aan de ge meente Goes", zo zei de minister bij zij<n openingsrede. „Want het zijn de 'toekomstige ont wikkelingen 'in Zeelan'd d'ie deze sa menvoeging eisen". Dan ligt het te vens in het belang van heel Neder land dat grotere eenheden van ge meenten in Zeeland worden gescha pen". De burgemeester van Goes, mr. Huber, verklaarde bij Ide ope ning, dat Kloetinge maar niet al te ongerust moest zijn over 'haar toe komst, want, zo zei de burgemeester, we raken zo langzamerhand gewend aan steeds meer nieuwe herinde lingsplannen. Programma installatie burgemeester van Westerschouwen WESTERSCHOUWEN, 27-5. Ter secretarie is mén gereed geko men met het officieel programrfta zoals dit afgewerkt zal worden op maandag 1 juni, ter gelegenheid van de installatie van burge meester H. P. Everwijn. De gang van zaken ziet er als volgt uit: 13.30 uur: Ontvangst van de heer en mevr. Everwijn door een Commissie van Ontvangst aan de Delingsdijk bij Se- rooskerke. 14.00 uur: Raadsvergadering in de raadszaal van het gemeente huis te Haamstede, waarin de installatie zal plaats vin den. Deze vergadering 'is alléén toegankelijk voor ge nodigden. 15.00 uur: Informele bijeenkomst in het. Dorpshuis te Renesse, waar sprekers namens verenigingen hun gélu'kwensen kun nen brengen. Ook hier alleen toegang voor genodigden. 16.30 uur; Receptie voor de inwoners van Renesse in het Dorps huis. 18.30 uur: Receptie voor de inwoners van Noordwelle in het Dorps huis aldaar. 19.00 uur: Reteptie voor de inwoners van Serooskerice in het Dorpshuis van Serooskerice. 19.45 uur: Receptie voor de inwoners van Burgh in hotel „Het wapen van Burgh". 20.30 uur: Receptie voor de inwoners van Haamstede in de raafds- zaal van het gemeentehuis. Voor hel gemeentehuis zal éen serenade worden ge bracht. De burgerij van Westerschouwen' wordt vriendelijk verzocht om op deze dag de vlaggen uit te steken. Op d'e recepties ilcunner. alle inwoners de nieuwe burgemeester goliikwensen en tevens hét feli citatie-register tekenen.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1964 | | pagina 9