Adverteren is verkopen „HART VAN HOLLANDSE SCHEEPSBOUWER GEWONNEN" Mijnwerkersstaking in Asturië (Spanje) Record omvang spaar-resultaten in 1963 Veertig doden bij vliegramp Talrijk publiek genoot van voetbaltoernooi te Ouwerkerk JDe Magneet" VEILING I Verolme gaat industrieën vestigen in Indonesië SCHIPHOL, 7-5. Indonesië heelt 't hart van de Rotterdamse scheeps bouwer C. Verolme gewonnen. Ver moeid na een luchtreis van 24 uur, maar uiterst voldaan over zyn be zoek aan Indonesië vertelde hij op Hemelvaartsdag bij zijn terugkomst op Schiphol, dat hij reeds schrif telijk in principe zijn plannen heeft vastgelegd om in Indonesië scheeps werven, machinefabrieken, een staal fabriek en daarmee samenhangende kleinere industrieën te vestigen. Dit alles is afhankelijk van de ver strekking van buitenlandse kredieten aan Indonesië, maar op dit punt was de heer Verolme optimistisch. Zijn financiële mededirecteur S. Hofstra, oud-minister van financiën, die de reis heeft meegemaakt, vulde de scheepsbouwer aan, memorerend dat weliswaar de credietverzekering voor leveranties naar Indonesië op dit ogenblik nog niet is geopend, doch dat minister Soebandrio bij zijn recente bezoek aan Nederland reeds in Den Haag met onze regering de besprekingen over dit probleem ge opend heeft. Verolme zal niet na laten in Den Haag op het verlenen van credietverzekering aan te drin gen. Hartelijke ontvangst Zeer ingenomen toonde hij zich met president Soekarno, die hem in zijn paleis te Bogor had ontvangen. Ook de heer Hofstra en de derde directeur A. Rijke waren hierbij te genwoordig. „Wij hebben bijna 4 uur in zijn paleis doorgebracht", vertelde Verolme, „en uiterst be langrijke gesprekken in zeer pretti ge sfeer gevoerd, alles in het Neder lands, want de president spreekt vloeiend Nederlands, ook thuis met zijn vrouw. Tenslotte heeft de pre sident met zijn echtgenote ons aan de lunch uitgenodigd". Het was het eerste bezoek, dat de ingezonden mededeling TOCAL tegen reumatiek - Snelle stiller van pijn Zorg dat U Togal in huis heeft. Veilige stiller van grote en kleine pijnen. Reumatiek, Ischias. Spit. Griep. Hoofdpijn. Verkoudheid. Alles verdwijnt snel. Door Togal. Maagveilig. Bij apoth. en drog. TOGAL 0,95; 2,40; 8,88. Groei van het spaartegoed: ruim 21 procent méér heer Verolme ooit aan Indonesië ge bracht heeft. „Wij hebben moeten constateren", zo ging hij voort, „dat Indonesië aan de vooravond staat van een nieuwe, ditmaal vreedzame revolutie en een nieuwe ontwikke ling. Het gaat nieuwe industrieën scheppen en het gaat zijn enorme echterstand op industriëel gebied in lopen, zodat het in de toekomst niet meer zoals thans het geval is de kleinste artikelen moet invoeren en dus zeer hoge bedragen aan deviezen moet uitgeven". De achterstand in de produktie noemde hij ontstellend. „Maar met Nederlandse hulp kan Indonesië een van de gezondste en krachtigste lan den ter wereld worden", zo meende hij verder. „Men zegt wel eens, dat het ten koste van onze eigen Neder landse export gaat wanneer wij in dustrieën in het buitenland opbou wen, maar als wij het niet doen, dan zijn er genoeg andere kapers op de kust. Ik hoop dus maar, dat straks bij het bezoek van onze eigen mi nisters aan Indonesië de kwestie van de kredietverlening definitief wordt geregeld". AMERSFOORT, 8-5. De traditio nele spaarinstellingen hebben in 1963, blijkens het jaarverslag van de Nederlandse Spaarbankbond, weder om resultaten van recordomvang bereikt. De groei van het spaarte goed bij de plaatselijke spaarbanken, de Rijkspostspaarbank en de Boe renleenbanken gezamenlijk beliep in 1963 f 1.707 miljoen, ruim 21 pro cent meer dan in 1962, toen het spaartegoed met f 1.408 miljoen aan groeide. Het percentuele aandeel der spaarbanken in de totale nationale besparingen steeg van 16.9 tot 19.5. Van de totale aanwas van het spaarbanktegoed kwam f 478 mil joen of 28 procent (1962: f 417 mil- OVERDENKING „En nu, wat verwacht ik, Here? Mijn hoop, die is op U". Psalm 39 8. Twee belangrijke gebeurtenissen hebben ons in de afgelopen dagen bezig gehouden. Wij hebben de do den herdadht en wij werden ook opnieuw geconfronteerd met de He melvaart van Chridfcus Jezus. Wij hebben dus weer een dubbel af scheid aan ons voorbij laten gaan. Het is goed dat wij van tijd tot tijd bepaald worden bij 't vergankelijke leven. Jaren geleden nam dk met mijn vrienden afscheid van onze ge liefden hier in Holland om onze dienstplicht te vervullen ver over zee in den vreemde. Voor mij is dat afscheid een afscheid geweest van tijdelijke aard, maar voor mijn vriend is het de dood geweest die een einde maakte aan de wens„een tot spoedig weerziens, goede vaart en weer een behouden thuiskomst". Afscheid en de dood 'hebben 'dit ge meen dat er een einde kan komen aan goede betrekkingen tussen de mensen onderling. Voor diegenen die in de oorlogsjaren geliefden hebben afgestaan voor de bevrijding van ons goede vaderland zal dit altijd een gapende wond moeten blijven en alleen de 'herinnering van het grootste offer dat zij hebben ge bracht zal hun troost en bemoedi ging zijn. Eeuwen geleden vond er een bij zonder afscheid plaats op de top van de Olijfberg. Enerzijds een grote te leurstelling voor de discipelen van Jezus en anderzij'ds weer een 'diepe verwondering en aanbidding. Zal nu werkelijk droefheid de elven over schaduwen of zullen zij zich houden aan 't troostwoord van 'hun mees ter? Hij heeft gezegd: „I'k zal u Mijn Trooster schenken en deze zal u in alle waarheid leiden". Wat een'heer lijke belofte. De gebeurtenis van de Hemelvaart is al weer twintig eeuwen verstreken en nog houden wij er ons mee bezig. Hoe komt dat? Is 'het niet zo dat de woorden die wij vinden in de bijbel altijd een grote troost zal blijven voor diege nen die geloven in de wondere kracht van Jezus en aan ons 'de door Hem geschonken Trooster? Jezus Ss Dezelfde, heden, zoals gisteren en in alle eeuwigheid. Wij hebben het feest weer gevierd, een bijzonder feest. Neen. eigenlijk was het geen afscheid, zoals de discipelen het za gen, maar toen begon het pas. Wij moeten de Hemelvaart zo blijven zien. Allereerst troonbestijging en verheerlijking. Hij werd met Eer en Heerlijkheid gekroond. Inderdaad, Christus is in de Hemel en zittende ter reöhterharid Gods, maar Hij lis ook bij ons, niet als een sdhone her innering maar werkelijk bij ons in Zijn Trooster de Heilige Geest. Ik weet dat ook in onze kringen dit altijd een teer punt is geweest. Wat is de Heilige Geesit? Ik wil probe ren u daar het anitwoord op te ge ven. De bijbel zögt in Maittih. 18 vers 20: „Waar twee of 'drie lin Mijn naam vergaderd zijn, daar ben ik in hun midden". Niet alleen Zijn Geest, genade en majesteit maar ik zelf, hot vleesgeworden woord. Dat is nu het wonder van de Heilige Geest. Laat straks hett Pinksterfeest voor u niet alleen maar zijn het feest van een paar vrije dagen, ge nietend van het mooie weer en de natuur maar laat dit feest voor u mogen zijn: „ik heb de Trooster, door Christus ons beloofd bij mij". Richt dan uw blik op Jezus, want Hij slaat vol liefde u ga en de aard se zorgen vervagen dra alleen bij hot licht van Zijn womdTe gena. DE KAPITEIN. joen) op rekening van de spaarban ken welke geregistreerd worden door de Nederlandse Spaarbankbond. Sinds 1958 hebben deze instellin gen elk jaar een hoger overschot ge boekt. Het totale aan de inleggers verschuldigde bedrag bij de bonds spaarbanken was per ultimo 1963 f 4.115 miljoen verdeeld over ruim 4 miljoen rekeningen. Aangezien de jongste loonopera- fie een koopkradhitiinjeotie van rond f 5 miljard betekent, is de spaar bankbond van oordeel dat een ster ke opwaartse druk op het prijspeil en een verslechtering van de econo mische positie van het land zouden kunnen worden afgezwakt, indien een niet onbetekenend deel van de toegenomen gezinsinkomsten naar de spaarinstellingen zou worden geleid. Een voortgaande uitbreiding van diensten die de spaarbanken hun cliënten kunnen verlen'en is, volgens het verslag een onontkoombare noodzaak. Ook op financieel terrein is een sterke tendens tot integratie werkzaam en de spaarbanken zullen daaraan niet ontkomen, willen zij hun oorspronkelijke functie, ook voor de kleine spaarder, blijven uitoefenen. Het gezamenlijke inleggerstegoed van de Nederlandse Spaarbankbond, de Rijkspostspaarbank en de boeren leenbankorganisaties bedroeg einde 1963 f 13.963 miljoen (f12.338 miljoen) De aanwas bedraagt derhalve f 1.625 miljoen, waarin aan rentevergoeding f 397 miljoen is begrepen (over 1962: f 342 miljoen). Weekeinde ARTSENDIENSTEN Zierikzec: dokter C. M. van Hoorn, telefoon (0U10)-2080. Middenschouwen dokter G. J. van der Waarden, Noordgouwe, telefoon (01112)-480. Oosterland-Bruinisse: dokter J. W. de Putter, Oosterland, telefoon (01114)-280. DIERENARTS dokter C. J. H. Scheuerman, Zierik- zee, telefoon (01110)-2180. „Keukenhof" telde 7 miljoen bezoekers LISSE, 6-5. Woensdagmorgen omstreeks tien uur kon de voorzitter van de „Stichting Keukenhof", mr. Th. M. J. de Graaf, de zeven miljoenste be zoeker welkom heten. De heer en mevrouw Houter uit Ber gen (N.H.) werden verwel komd door enkele bestuursle den. Mevrouw Houter ontving een bouquet gemengde par kiettulpen en een gouden arm band. Het echtpaar was reeds enkele jaren van plan geweest om tegelijk met het corso „Keukenhof" te bezoeken, maar het was altijd nog te druk geweest op de tentoon stelling. De heer Houter, amb tenaar van de rijkslandbouio- voorlichtingsdienst, consulent schap Purmerend, kon zich vrijmaken om „Keukenhof" op het hoogtepunt van de bloei te zien. KERKNIEUWS N'ëd. Herv. Keik BRUINISSE. Voor de verkiezing van twee notabelen an de Ned. Her vormde kerk te Bruinisse werden uitgebracht 24 stemmen. Hiervan verkregen de af tredenden de heren W. van den Berge en P. van dJer Blom ieder 22 stemmen, zo'dat zij beiden met onbetwistbare meerder heid werden herkozen. TONEEL EN FILM Spartacus in Concertzaal Deze weëk Wordt in de Zierikzee- se Concertzaal vertoond 'de boeien de filmhistorie „Spartacus", met Kirk Douglas en Laurence Olivier dn de hoofdrollen. Deze bezielde film is ontleend aan een historisch verhaal van liefde en rebellie. De hoofdfiguur 'in dilt 'epos is de legen darische Spartacus, de uit Thracië afkomstige slaaf, die voor zijn leven moet vechten, de aangebedene van de knappe slavin Varimüa. Spartacus wordt 'aanvoerder van 'de in opstand gekomën slaven. De Romeinen zen den troepen en Spartacus wordt ge vangen genomen. Met kleurrijke 'beelden wordt in grootse episoden de strijd van de slaven geschilderd'. Te Haamstede draait 'deze week in ihotel bioscoop Bom de film „Wraak van de Barbieren" met Daniella Rocca en Robert A'lda. MADRID. 6-5. - Naar in Madrid verluidt ligt het werk in de m(jnen van Asturië vrijwel geheel stil door de staking die 20 april begon en zich allengs heeft uitgebreid. Op de 42.000 man zouden thans 40.000 in staking zijn. De bovengrondse arbeiders deden vrijwel niet mee aan de stakingsbe weging maar zijn nu toch ook zonder werk doordat de kolenproduktie is gestaakt. Dit is het derde opeenvolgende jaar dat in het kolenbekken van As turië een staking is uitgebroken. De mijnwerkers in deze streek hebben traditioneel een revolutionaire in slag. Hun akties worden nog in de hand gewerkt door het mooie weer. De mijnwerkers, die van huis uit landbouwers zijn, kunnen zich dan beter staande houden dank zij de produkten van hun eigen lapje grond. CONCORD, 7-5. Vijftien kilometer van Concord in Californië is don derdag een tweemotorig vliegtuig van de Pacific Airlines neergestort. De veertig inzittenden verloren al len het leven. De machine - een Fairchild F-27 - was van Reno op weg naar San Francisco. SPORT VOETBAL K.N.V.B. District Zuid I Afdeling Zeeland Zater'dagmidda'gcompetitie Het programma voor zaterdag 9 mei a.s. luidt: lste klasse: MEVO I-Krafobendij- ke II (3 uur, sChöid'sr. J. D. v. d'. Linde); Kapelle I-AZW II. Junioren'compefcitie Groep A IV: Zierikzee A I-Robur A I (3 uur, scheidsr. wordJt nader aangewezen); Rloefinge A I-Lewe- dorpse Boys A I. Groep B VII: Burgh B I-Zwaluwen '61 B I (kwart over 2, scheidsr. J. M. TMery). Zomeravorideompebiitie Poule A: Rijkswat erstaat-CWS 2-1; Smit Bolnes-Zeelandda 2-3. Poule B: Neptimus-PZEM 0-7; PTT-Zierikzeeveteranen 0-0; Velo- oiitas-Van A'keris Bouwbedrijf 2-5. Het programma voor de volgende week luidt: Maandag 11 mei: Poule A: Van der Wekken-CWS (kwart over zeven). Poule B: Zierikzeevdteranen-Nep- tunus (kwart over zeven). Dinsdag 12 mei: Poule B: Velocitas-PZEM (kwart over zeven). Woensdag 13 mei: Poule A: Zeelaridla-Rijlkswater- staat (kwart over zeven). Donderdag 14 mei: Poule B: Van Aken's Bouwbedrijf- PTT (kwart over zeven). Zondagcompetitie Promobie-competbitie naar K.N.V.B. Vogeliwaarde-Hansw. Boys 5-1. Ie klas: Kruiiniirïgen-Luctor 2-4. Nederlaagtournooi SKNWK Het Nieuwericeikse SKNWK dat vorige week startte met (haar neder- Qjaagtoemooi tegen Bruse Boys, waar met 3-1 van werd verloren, gaat het morgen (zateidag)m;idd!ag te 16 uur opnemen tegen het Ouwerkerkse SVOWK. Serlewedstrijclen Hemelvaartsdag SVOWK Begunstigd door ideale weersom standigheden organiseerde te Ouwer kerk S.V.O.W.K. uitstekend geslaag de serie wedstrijden, waarvoor de publieke belangstelling zeer goed Plastic hartkleppen De 50-jarige William Marshall in Leeds, Engeland, bij wie maandag tijdens een zeven uren durende operatie twee plastic hartkleppen werden aangebracht, gaat volgens het ziekenhuis „bevredigend voor uit". Voor de operatie was de patiënt in ijs gelegd om zijn normale lichaamstemperatuur te doen dalen. Zierikzee BURGERLIJKE STAND Geboren. 30 april Anita Jolan- da, d. van Gerard Timmerman en Jeltje Dina Geelhoed (Zierikzee); 3 mei Adriana Martina Jacqueline, d. van Jöhan Lauren's van Burg en Laurina Janna Klippel (Zierikzee); 2 mei Cardline, d. van Alderi Boer en Geertje van der Veen (Mid- densChouwen)4 mei Yvonne, d. van Johannes Bon en Johanna Kleijzen (Zierikzee); 6 mei Jan Leendert, z. van Marinus de Jonge en Pieternella Johanna Bolkenbaas (Zierikzee). Gehuwd. 1 mei Pidter Willem Meerdink, 23 jaar (Westersdhouwen) en Pieternella Hertdrika Maria de Graaf, 19 jaar (Zierikzee). was te noemen. Het talrijke publiek heeft bij dit toernooi op Hemel vaartsdag kunnen genieten van vaak aardige en spannende wedstrijden, waarbij met inzet van alle krachten door de teams om de puntjes werd gestreden. Zoals steeds op dergelijke toernooien bleven ook nu de verras singen niet achterwege, daar soms favoriet geachte teams door hun te genstanders werden gewipt. Nu dient hierbij direct te worden opgemerkt, dat verschillende elftal len nogal gehavend binnen de lij nen verschenen, waarbij wij b.v. denken aan Bruse Boys, dat met maar liefst zes invallers verscheen. Dank zij de uitstekende organisatie, waarvoor deze kleine vereniging ze ker een pluim verdient, kon het van te voren vastgestelde schema precies op tijd worden afgewerkt. Jammer was het dan ook dat een aantal ver enigingen, nadat zij waren uitge schakeld, meenden aanmerkingen op dit schema te moeten maken. We gens gebrek aan plaatsruimte hopen ■wij dn dfe Sporispiegel van a.s. dins dag nog even hierop terug te ko men. Tot de halve finale wisten Zie rikzee, Dreischox*, Duiveland en SV OWK door te dringen. Duiveland behaalde hier in een vrij gemakke lijke 2-0-overwinning op de organi serende vereniging. HoeWel Zierik zee II tegen Dreischor een grote technische meerderheid bezat, had het toch heel wat meer moeite om met dezelfde cijfers van de blauw- witten te winnen. In de eerste helft kon Jonker Zie rikzee de leiding geven waarna pas diep in de 2e helft T. Klink met een fraai doelpunt de zege veilig kon stellen. Bij de strijd om de 3e en 4e plaats werd Dreischor op ver rassende wijze met 1-0 door S.V.O. W.K. geklopt. Reeds in de le helft kreeg S.V.O.W.K. een aantal doel- rijpe kansen, waarvan er geen werd benut. Pas in de 2e helft gelukte het v. d. Werf het verdiende doelpunt te laten aantekenen. De finale In de finale gingen de Zierikzee- reserves als favoriet van start, maar al spoedig na de aanvang liet Dui veland op afdoende wijze uitkomen dat het zich hier weinig van aan trok. Met haar veel directer spel drong het 'de rood-zwarten in de ver dediging, waar doelman v. d. Wek ken volop gelegenheid kreeg de han den uit de mouwen te steken. Vol komen in verhouding met het spel- beeld wist rechtsbuiten de Bruine de Oosterlanders de leiding te geven, waarna dezelfde speler zijn club even later zelfs een 2-0-voorsprong gaf. In de tweede helft stelde Zierik zee zich iets beter te weer zonder hierbij te inponeren, al had het een maal bepaald met pech te kampen 'toen een schot van T. Kïink via de onderkant van de lat in het veld te rug stuitte. Al met al een verrassen de maar verdiende overwinning van Duiveland, dat hiermee bewees dat het zaterdagvoetbal best zijn woord je kan meespreken. De resultaten waren als volgt: SKNWK-Zierikzee 0-3; SVOWK- Zonnemaire 0-1; Mevo-Bruse Boys 0-2; Duiveland-Dreischor 0-1; Verl. ronde: SKNWK-SVOWK 0-1; Mevo- Duiveland 2-4; win.-ronde: Zierik- zee-Zonnemaire 2-0; Bruse Boys- Dreischor 0-2. Halve finale: SVOWK -Duiveland 0-2; Zierikzee-Dreischor 2-0. Om de 3e en 4e plaats: SVOWK -Dreischor 1-0. Finale: Duiveland- Zierikzee 2-0. Op zondag 10 mei a.s. 1 D.V. hopen onze gelief- de ouders, A. BROUWER J. BROUWER-BOM hun 25-jarige echt ver- 1 eniging te hei-denken. 1 Dat ze nog lang ge- spaard mogen blijven is de wens van hun dank- j i bare kinderen KRIJN, JAN en RIA j Nieuwerkerk, mei 1964 1 Hogeweg 6 J. L. W. Wessels Boer Zaterdag 9 mei géén spreekuur Inlevering landbouwzegels van 8 tot en met 16 mei bij K. v. d. SCHELDE, Wilhel- minaweg 17, Renesse Dinsdag 12 mei a.s. de gehele dag GESLOTEN Fa. L. Verseput Zn moederdag- geschenken slaagt U beslist in: Nieuwerkerk, tel. 265 Bruinisse, tel. 470 De notarissen VAN DISSEL te Goes en HEERING te Zie rikzee, zullen op vrijdag 22 mei 1964, te 14.00 uur, in het hotel „Huis van Nassau" te Zierikzee, krachtens rechter lijk bevel, voor de erven J. A. Mulock Houwer te Rijs wijk, publiek verkopen: Perceel 1: liet perceel weiland onder Zierikzee, aan de Ka- deweg, groot 02.71.90 ha. Tot 24 november 1969 verpacht aan C. Hanse C.J.zn. te Zie- rikzee. Perceel 2: het perceel bouwland onder Zierikzee, aan de Oudeweg, groot 06.17.40 ha. Tot 24 november 1969 ver pacht aan J. Bolijn J.C.zn. te Zierikzee. Nadere inlichtingen ten kan tore van notaris van Dissel. SUCCESJES Personeel gevraagd: Verkoopster en eerste be diende - 45-urige werkweek. Hoog loon! „De Dageraad", Havenplein 2, Zierikzee. Te koop gevraagd: Een melkgeit. C. Speelman, Oude Havenweg 11, Burgh- sluis. like wegaf sluiting Het dagelijks bestuur van het Waterschap Schouwen- Duiveland maakt bekend dat in verband met verbeterings- werken van het wegvak Hompelvoet - Brouwershaven van de Provinciale weg Zie- rikzee-Brouwershaven de na volgende wegen tussen de woonkernen Brouwershaven en Zonnemaire in één rich ting voor motorvoertuigen op meer dan twee wielen van heden af tot 1 augustus 1964 of zoveel korter of langer als mogelijk of nodig zal zijn, gesloten zijn: 1. Noord-Bosweg in de rich ting van de Kijkuitsedijk af tot de Rietdijk; 2. Rietdijk in de richting van de Noord-Bosweg af tot de Blooisedijk; 3. Stapelsweg in de richting van de Boogaardweg af tot de Zuider-Nieuwland- weg; 4. Zuider-Nieuwlandweg in de richting van de Sta pelsweg tot de Delingsdijk Ontheffing van bovenstaan de wordt bij deze verleend aan de gebruikers van gron den gelegen aan bovenge noemde in één richting ge sloten wegen om hun land te bereiken of te verlaten (landbouwwerkverkeer). Zierikzee, 5 mei 1964 Het dagelijks bestuur voornoemd, A. M. GELUK, dijkgraaf A. C. HARTOG, griffier Te koop: Jonge haantjes, bij A. C. de Bruine, tel. (01677)—301, Anna Jacobapolder. Motorcruisertje 6 x 2.30 m., als nieuw, met „Penta" mo tor. Capelleweg 3, Scharen- dijke. Diversen: „Radovanil", afwasbaar be hang, geschikt voor eethoek, lambrizering, keuken, enz. - Mol, Nieuwe Boogerdstraat, Zierikzee. Een Poolse rietmat, door de warme natuurlijke kleur schakering een aparte wand decoratie. - Mol, Nieuwe Boogerdstraat, Zierikzee. Komt u toch vrijblijvend binnen in onze zaak, waar werkelijk een buitengewone sortering pijpen aanwezig is. Sigm. D. C. Viergever, hoek Kraanplein, Zierikzee en Weststraat, Haamstede. Sneldienst 'Koophandel'. Van Rotterdam: Centraal Bode huis Leuvehaven 10 uur, Zekveld 12 uur; Dordrecht: Van Putte, 12.30 uur. Aan komst Zierikzee 4 uur. Autorijschool Lemsom, tel. 01110-2259, Kerkwerve. Er kend en gedipl. door F.N. O.P. en V.A.M.O.R. Opleiding voor rijbewijs B-E (luxe auto) en C-E/D-E (vrachtwa gen en bus). Verkeersles iedere dinsdag om 7.30 uur in ons theorielokaal. Zwakte na ziekte? Schief- fer's bloedwijn helpt bijzon der snel! Bevat aktief-Leci- thine, vitaminen en minera len, werkt biovitaal. Bij apoth. en drogisten. Tuinbezitters! Wij leveren uit voorraad: diverse soorten spuitjes. Geen insect is er veilig voor. Tevens diverse middelen voor elk gewas. W. van Sluijs, Hoogezoom 44 te Haamstede. a American Blue Jeans X de favorite spijkerbroek voor dames, heren, kinderen FIRMA KOEVOETS Kleding en Sport Havenpark 5 Zierikzee *1* .:..x Al onze PEUGEOT-klanten zjjn dankbare, tevreden klanten Wilt u ook een tevreden en dankbare autorijder zijn of worden? Neem dan Peugeot Prijzen vanaf f 8580, Garage M. ELENBAAS - telefoon 267 - Bruinisse

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1964 | | pagina 6