Wat is „in"? Het Gelukskind Weer trammelant over Cuba De zaak-Anastasia Gevaren van de automatisering Zeldzaam paard geboren „Flitsen" uit het buitenland Kon. Huis niet bij huwelijk van prinses Irene ZIERIKZEESCUE NIEUWSBODE Maandag 27 april No. 19572 VOOR DE VROUW BLIK DOOR HET WERELD We dragen pasteltinten, vooral rose en lichtblauw. Wie daar be slist niet van houdt is ook in de mode met beige en oranje. ic Voor het voorjaar zijn er lichte, soepele wollen stoffen. Voor ja ponnen zien we linnen, veel syn thetische weefsels, shantung, echte zijde en katoen. Voor zomerse japonnetjes lage rugdécolleté's en geen mouwen. Jonge meisjes dragen hun blouse in de rok met daarbij een brede ceintuur. Ensembles hebben vaak mouw loze jasjes. Hierbij worden blou ses van echte zijde met lange mouwen gedragen. Overhemdblouses hebben lange mouwen, die eventueel omgesla gen gedragen kunnen worden. Zomerse regenmantels zijn lang of zeven-achtste. Heel charmant zijn zeker de regencostuumpjes, bestaande uit een rok en jasje van pop tin. Lange sportpantalons dragen we bij voorkeur in effen kleuren. ir Heel nieuw is het om rechte, mouwloze jurkjes te combineren met verschillende losse jakjes en plastrons De chemisier japon heeft geen of lange mouwen. ir Lange zomermantels hebben ook vaak geen mouwen. Voor de tieners een mantelpakje met broekrok. Natuurlijk worden er ook broekrokken apart gedra gen, heerlijk bij een fietstocht. Chanel pakjes blijven „in". Heer lijk voor kille zomerse dagen en avonden. ir 's Avonds thuis, als we zo hele maal op ons gemak willen zijn, dragen we in plaats van onze duster of peignoir, een jersey deux-pièce tot op de grond of een kazuivel, ook soms tot op de grond. Misschien vraagt u zich verbaasd af wat een kazuivel is? Oorspronkelijk was de kazuivel een blokvormige, gesloten mantel met in het midden een split om het hoofd door te steken. Vóór, achter en opzij valt de mantel dus even lang, zodat het kleed over de armen opgetrokken moest worden. Later ging men de kazuivel op zij korter maken, waardoor de zg. scapulier- vorm ontstond, die nu nog gedragen wordt. Dit is de ontwikkeling in de 13de tot de 16de eeuw. In de 16de tot 17de eeuw werd het voorpand bovendien bij de armen weggesne den, waardoor de zg. vioolvorm ont stond. HAMBURG, 25-4. Anna Anderson is grootvorstin Anastasia. Dat is ge en'bewerirüg, ik kan 'het 'bewijzen. Mot deze 'boute uitspraak steunde de 76-jarige grafologe Minna Becker de aanspraken van Anna Anderson, die voor de rechtbank van Hamburg strijdt voor de erkenning dat zij de dochter is van ihet tsarengezin, dat bij de Russisdhe revolutie werd ver moord. De schriftkundige ;had het 'hand schrift van Anastatia met dat van Anna Anderson vergeleken en was tot de slotsom gekomen 'dat beide 'handschriften op 137 puniten over eenstemden. Zo von'd zij in de let ter „a" tien variaties die in beide handschriften voorkwamen. Ik ben in mijn vijftigjarige praktijk nog nooit handschriften tegengekomen die zoveel met elkaar gemeen had den, luidde 'het stellige oordeel van Minna Becker. Onverwacht kwamen negen ca hiers op 'tafel die aan de kinderen van de Russische keizerlijke familie hébben toebehoord. Twee van deze schoolschriften waren van Anastasia De tegenwoordige bezitter wilde anoniem blijven. Zij zifl'len voor na der grafologisc'h onderzoek worden gebruikt. Voor een tweede verrassing zorg de hertogin Barbara van Mecklen burg, die de aanspraken van Anna Anderson bestrijdt. Zij liet haar ge volmachtigde verklaren dat een ge tuige was gevond end ie meent te weten dat de afgeslagen hoofden van de leden van het vermoorde tsaren- gezin geconserveerd zijn en zich thans in het Kremlin bevinden. De behandeling is gescorst tot 8 mei. Mijnen gevonden bij graafwerk in Den Haag DEN HAAG, 25-4. De mijnoprui- mingsdienst heeft op de Monsterse- weg in Den Haag elf landmijnen en 17 brisantgranaten uit de grond ver wijderd. Bij graafwerkzaamheden waren drie landmijnen voor de dag gekomen. Het werk werd stopgezet en de politie plaatste bij de plek een wachtpost. De mijn opruimings dienst heeft het terrein verder on derzocht en toen werden in toUaal 28 mijnen en granaten gevonden. Prins Bernhard deed boodschappen DORDRECHT. Zijne Koninklijke Hoogheid Prins Bernhard heeft in Dordrecht het winkelcentrum „Crab- böhof" geopertd. De prins deed dit door in een supermarkt 'boodschap pen te doen. Het levensmiddelenpak ket, dat hij op deze wijze samenstel de werd in 50-voud klaargemaakt en naar sociale instellingen in Dor drecht en wijde omgeving verzon den. In ieder geval een kledingstuk waar mee te experimenteren valt. 's Zomers van badstof aan het strand, een warme wollen lange kazuivel voor thuis of een gezellig kort mo del, al of niet omgebiesd, gevoerd of misschien wel gebreid, om op een lange broek te dragen. Betty Teeling. STRAATSBURG, 25-4. De raag- gevende vergadering van de Raad van Europa heeft vrijdag aan het slot van haar aprilzitting gewaar schuwd dat er een ernstige crisis dreigt als gevolg van de automati sering. In een unaniem goedgekeurde re solutie, die door de Nederlandse K. V.P.-afgevaardigde mej. Kok was ingediend naar aanleiding van het jaarverslag van de internationale arbeidsorganisatie, verklaart de as semblee dat er in verscheidene lan den reCds moeilijkheden zijn ont staan, die vooral fabrieksarbeiders en kantoorbedienden treffen. Tenzij men geruime tijd tevoren maatrege len treft om de steeds groter wor dende moeilijkheden het hoofd te bieden, kan een ernstige crisis ont staan. W.A.-verzekering motor rijtuigen (en brommers) GOUDA, 25-4. Tijdens een pers conferentie te Gouda, gehouden ter gelegenheid van 'het 40-jarig jubi leum van de Goudse Verzekering Maatschappij N.V. heeft ide directeur de heer G. Bouwmeester, verklaard dat de wettelijke aansprakelijkheids verzekering motorrijtuigen op 1 ja nuari 1965 van kracht zal worden en dat hierbij - in tegenstelling tot de verwachtingen - óók de brom fietsen betrokken zullen worden. Een en ander is van welingelichte zijde bevestigd. De heer Bouwmeester verwacht van de zo spoedige 'invoering van deze verzökeringn, waarbij reeds 'di rect in plaats van na een over gangsperiode van minstens 1 jaar ook de bromfietser, zijn betrokken, moeilijkheden op administratief ge bied voor de verzekeringsbedrijven. Overigens zag spreker een goede so ciale kant aan deze nieuwe wet, daar deze de gedupeerde 'derde in ieder geval een uitkering garandeert. Het Luxemburgse 'hof zal niet deelnemen aan de feestelijkheden bij het huwelijk van prinses Irene met prins Charles Hugues van Bourbon- Parma, dat op 29 april in Rome ge sloten wordt. Prins Sihanoek, het staatshoofd van Cambodja, heeft aan de twee voorzitters van de Geneefse confe rentie over In'do-China, een Engels man en een Rus, geschreven dat de overeenkomsten van 1954 over Laos, 'evenals die van 1962, „vrijwel waar deloos" zijn geworden. DEN HAAG. Ten antwoord op een vraag wordt van de R.V.D. ver nomen, dat de Nederlandse rege ring n'iet is uitgenodigd de huwe lijksplechtigheid van prinses Irene en prins Charles Hugues de Bour- bon-Parma bij te wonen. Rector magnificus V.IL AMSTERDAM, 24-4. Prof. dr. R. Schippers (57), hoogleraar theologie is voor het studiejaar 1964-1965 aan gewezen tot rector magnificus der Vrije Universiteit te Amsterdam, als opvolger van prof. dr. F. de Roos. KERKNIEUWS Ned. Herv. Kerk Beroepen te Jorwerd: J. Verdonk, Bennebroek-Sybeskarspel; te Was pik (toez.): G. J. Rebel, Molenaars graaf; te Bleiswijk: C. A. Helms, Geldermalsen. Ger. Kerken Beroepen te Joure: G. Clement, LekkeTkeik. ROTTERDAM, 24-4. De Konink lijke Diergaarde Blij dorp in Rotter dam heeft veel succes met het fok ken van de uiterst zeldzame Przwalski paarden, een in het wild uitgestorven midden Europees step- penpaard, waarvan nu nog 90 exem plaren in enkele dierentuinen leven. Vrijdagmorgen vroeg is voor de ne gende maal in Blijdorp een veulen tje geboren, een mooi goed gezond meisje. „Met deze negende geboorte van een Przwalski veulen bereikten we 10 procent van het bestand" - zo werd glunderend door een van de „Blijdorp-autoriteiten" gezegd. Blijdorp staat nu op de derde plaats van de fokkerijen van dit ro- buuste muiskleurige steppenpaard- ras. In de dierentuinen van Mün- chen en Praag heeft men tot nog toe meer exemplaren gefokt. Het ziet er inmiddels naar uit dat de met uitsterven bedreigde paarden- soort in stand gehouden zal worden. Een naam is nog niet voor de kleine merrie gevonden. De naam geving in streng gebonden aan re gels van het stamboek en dat eist enige napluizen). LAND- EN TUINBOUW Onkruidbestrüding op zand- en grintpaden Het is een lastig en moeilijk werk om door middel van een schoffel het onkruid van de verharde toegangs wegen en de met grind bedekte pa den rondom het huis te verwijderen. Gelukkig is dit thans, dank zij de nieuwe chemische vindingen niet meer nodig en men is nu voor goed verlost. Het is zelfs zo gemakkelijk van een zwaar en tijdrovend werk geworden, dat paden van onkruiden door slechts één behandeling, met het strooimiddel Gesatop Granulaat het gehele jaar gevrijwaard zijn van onkruid. De toepassing is wei heel eenvoudig, omdat dit middel tegen woordig in de handel is verpakt in een strooikoker, en de korrels nu zo over de paden kunnen worden uitge strooid. Er komt dus zelfs geen rug spuit of gieter aan te pas. De korrels moeten zo gelijkmatig mogelijk over de te behandelen paden worden ge strooid, bij tegelpaden de korrels zorgvuldig in de voegen vegen. Be langrijk is, dat de toepassing dient te geschieden op een vochtige grond of in een periode van lichte regen. In dien het pad van te voren geheel onkruidvrij is gemaakt kan de toe passing op elk tijdstip van het jaar plaats hebben, mits de grond vochtig is. Bij langdurige droogte de grond voor het strooien flink met water bevochtigen. Mogelijk aanwezige grote pollen onkruid of grote distel planten e.d. van te voren verwijde ren. Voordelen van genoemd middel zijn, dat het niet giftig is voor mens en dier, niet brandbaar en ook geen metalen aantast. Bij alle toepassin gen dient men ervoor te zórgen dat de ekorrels niet op het gazon of op de border-planten terecht komen (bijvoorbeeld door afspoelen bij slag regens) daar dit schade kan veroor zaken. De Laotiaanse neutralistische leider prins Soevanna Fhoema heeft er in toegestemd premier te blijven en heeft ingestemd met de eisen van het revolutionaire comité, zijn rege ring te wijzi'gen. WASHINGTON. Het Amerikaan se ministerie van justitie heeft mee gedeeld, dat een onderzoek zal wor den ingesteld naar de wijze waarop de politie van New York woensdag de betogingen bij de opening van de internationale tentoonstelling heeft bedwongen. LONDEN. Volgens Lloyd's regis ter bedroeg de in Nederland in aan bouw zijnde brutotonnage aan sche pen aan -het ein'de van het eerste kwartaal van dit jaar 278.106 ton of 9.375 'bruto-ton meer dan in 'het voorafgaande 'kwartaal. GUTHRIE, Oklahoma. In Guthrie in de Amerikaanse staat Oklahoma zijn honderd negers en blanken aan gehouden na een betoging van ne gers voor rasgelijkheid. Negers en blanken raakten slaags met elkaar en met "de politie. MEGADJAJA. Bij een grondver schuiving in Megadjaja, op zuid^ Sumatra, zijn 64 mensen gedood. Volgens het Indonesische persbureau Antara verwoestte de aardmassa een aantal huizen en een rijstpellerij Tot dusver heeft men zeven lijken geborgen. Het 'onigeluk gebeurde op 30 maart. LONDEN. De internationale con ferentie over economische sancties tegen Zuid-AMka, waaraan twee honderd afgevaardigden uit een vijf tigtal landen hebben deelgenomen, heeft zlidh uitgesproken voor toepas sing van „algehele economische sancties" tegen de republiek Zuid- Afrika. MOSKOU. Ter gelegenheid van het aanstaande 1 mei-feest zijn in de „Prawda" 109 mei-(leuzen gepu bliceerd. Communistisch China en Albanië ontvangen „dezelfde broe derlijke groeten" van de Sowjet- Unie als vorig jaar. DJAKARTA. Twee divisies Noord- Koreaanse vrijwilligers zullen spoe dig in Indonesië aankomen waar zij zullen meewerken aan de uitvoering van In'donesië's politiek 'tot „verplet tering van Maleisië". HONGKONG. 125 Wit-Russen uit de noordwestelijke Chinese provin cie Sinkiang zijn na een reis van 12 dagen per bus, vrachtauto en trein in Hongkong aangekomen op door reis naar Australië, waar zij zich metterwoon gaan vestigen. Er wor den nog een duizendtal Russen uit Simkian'g in Hongkong verwacht. ADEN. President Nasser is vorige week onverwacht in Jemen aange komen. In een toespraak op het „PMn van de bevrijding" in Sanaa zei hij„Wij zweren 'bij God dat wij de Engelsen uit alle delen van de Arabische wereld zullen verjagen". MOSKOU. De Russische commu nistische partij heeft de instelling 'bekend gemaakt van een1 studiegroep die zich bezig zal houden met nieu we, door premier Ohroesjtsjef naar voren gebrachte, denkbeelden over verbetering van de pluimvee- en veeteelt. NEW YORK. Twentieth Century Fox, de maatschappij idie de rolprent „Cleopatra" maakte, 'heeft een eis tot schadevergoeding 'tot een 'bedrag van vijftig miljoen dollar ingediend tegen de hoofdrolspelers in deze film, Elizabeth Taylor en Richard Burton. Volgens de maatschappij hebben de twee de film schade toe gebracht door te laat of 'in het ge heel niet op hun werk te verschij nen, en door hun onderling gedrag. NEW YORK. Tijdens bijeenkom sten met belangrijke figuren uit de toeristische sector heeft de Amster- rinmsc delegatie in New York het jongste plan voor een groot hotel in Amsterdam van hel Bonwcs-concern bekend gemaakt. Het zit in meer dan één zin in de lucht dat er over Cuba onaange naamheden ontstaan. De Cubanen eisen - en objectief gezien niet zon der recht - dat de V.S. ophouden met hun voortdurende luchtverken- ningen boven het eiland. Maar Was hington peinst daar begrijpelijker wijs geen ogenblik over: het wil een oogje in het zeil houden voor het geval onder hun neus weer raket bases worden gebouwd. Binnenkort zullen de laatste Rus sen van Cuba vertrekken en dat be tekent dat de mannen van Castro zelf de luchtdoelraketten gaan be mannen, waarmee al eens eerder een Amerikaanse verkenner werd neergehaald. Dat dit zich wel weer zal herhalen is het ergste niet. De vrees voor een nieuwe Cubaanse crisis komt bij de Amerikanen voor al op omdat ze vrezen dat Castro zich voor het versterken van zijn re putatie genoopt zal voelen weer eens te laten zien hoe hij het aandurft het machtige Washington te treite ren, uiteraard alleen als hij zich in de rug gedekt weet door Moskou. Hij zou Chroesjtsjef daarbij meer steun kunnen afpersen dan die eigenlijk graag zou geven door wat te flirten met de Chinezen. Al te ver kan hij niet gaan bij het profiteren van de concurrentiestrijd om aan hang tusen de twee communistische groten, omdat Cuba Altijd nog eco nomisch geheel op de U.S.S.R. is aangewezen. Maar daarom kan toch wel een onaangename sfeer ontstaan bij het suikereiland onder de kust van de V.S. „Ik zal er iedere dag aan denken. Om tien uur sta ik voor je deur en blijf net zo lang toeteren, tot je naar buiten komt". „Dan stuur ik m'n zwager. Die maakt gehakt van je". „Is hij dan slager?" „Dat eh.doet er niet toe. Ik kom toch niet. Waarom laat je me niet met rust?" „Ja, waarom niet? Misschien wel omdbt een zekere freule Fennie van Winterswijk een spelletje begon, dat als ernst eindigde, zie je? Die avond zei ze ook „neen", en omdat mijn kansen ten opzichte van haar prak tisch nul waren, kon ik niet aan dringen. Nu zijn de verhoudingen wat normaler, 'dus durf ik nu wel. Wat heb ik gedaan, dat je opeens een hekel aan me hebt? Heb ik je niet goed genoeg gekust? Dan wil ik 'hét Wier wel overdoen". Ze söhoof bij hem vandaan en keek de jongen angstig aan. „Ik heb •me helemaal in je vergist", siste ze. Hij schudde zijn hoofd. „Helemaal niet. Ik ben nog precies dezelfde Jan Stuurman als enkele weken ge leden. Met idit verschil, dat ik geen fabrieksarbeider meer iben. Maar voor de rest dezelfde Jan Stuurman. Net zo'n behoorlijke jongen als toen. Maak je geen zorg, wamt ik rijd in de regel met beide 'handen aan het stuur. Wel, Fennieheet je eigen lijk wel Fennie?" „Ja". „O, juist. En hoe nog meer?" „Doet er niet toe". „Zo? Eigenaardige naam. Wel, Fennie Doet-er-piiet-toe, we houden het dus op zaterdag over een weck. Je zult eoht niet over me te klagen VENSTER Denken over N.A.V.O. Dat de namen van ex-bevelheb bers van de N.A.V.O., generaal Lau- ris Norstad en generaal Alfred Grünther ook prijken onder een ver wijtende analyse door Amerikaanse republikeinen over de toestand van het atlantisch bondgenootschap geeft het stuk een extra-belang. Veel van wat er in wordt gezegd echoot wat er al aan bezwaren tegen de N.A- V.O. uit Europese monden heeft ge klonken. Het is voor vele Europeanen - en in zekere zin speciaal voor de Gaul le - verheugend dat aan de andere zijde van de oceaan hun bezwaren kennelijk begrepen worden, al zou het natuurlijk nog prettiger zijn als dat in Washingtonse regeringskrin gen het geval was. Het ongeluk met de N.A.V.O. komt er voor een groot deel op neer, dat het verbond tot stand kwam toen een zwak Europa onder directe drei ging stond. Het was toen blij dat de machtige V.S. de leiding namen - en de grootste kosten droegen - voor een gezamenlijk verdedigingsappa raat. Intussen is de dreiging voor V. S. en Europa nagenoeg identiek ge worden door de lange-af standsra ketten en is de zwakte van Europa ook een stuk minder. Lapmiddel De ongelijke verdeling van ver antwoordelijkheid van toen gaat nu wat drukken en in Europa is het ze ker niet alleen de Gaulle die wat directere invloed wenst op de stra- 4Ï Feuilleton door B. J. ten Wesepe hebben. Of had je todh klachten over ons vorige sproCkje? Heb ik je toen op de een of andere manier be ledigd? Geërgerd? Of boos gemaakt? Dan mag je me nu daarvoor een klap geven". Toen ze bleef zwijgen, vervolgde hij: „Ik hoor niets, dus zal het wel goed gezeten hebben. En als je in formaties over me wilt inwinnen, wel, meneer Bakker weet zo het een en ander van me. Vraag het hem ge rust. Je hebt mijn toestemming". „Je bent een onmogelijk mens". Hij lachte. „Daar meen je niets van. Je bent nu wat boos, maar dat gaat wel over. Als jemorgen, of overmorgen nog eens aan me denkt, stel je me zaterdag over een week niet teleur, he? Ik verheug me er al op". Ze wees naar een winkel. „Daar woon ik. Stop alsjeblieft een meter of vijftig verder. Ik wil niet, dat ze me met je zien". „Dat klinkt als een belediging, maar zo zal ik het niet opvatten. Het spijt me, dat je gepikeerd bent. Het was beslist niet mijn bedoeling om je te ergeren. Ik vind je een lief freuletje en verheug me op ons vol gende uitstapje". Ze reden voorbij de winkel en Jan prentte meteen het nummer in zijn geheugen. Vijftig meter verder was een parkeerhaven en daarin stopte hij. Het meisje opende het portier en wilde uitstappen. „Dus zelfs eGn handdruk kan er niet af, Fennie?". Ze aarzelde even en stak toen haar hand loe. Hij drukte die zacht en hield die even vast. „Zelfs mijn hand liefkoost je, meisje. Denk daar maar tegie van de N.A.V.O. en meer zeg genschap. De pogingen die Kennedy daartoe in het werk stelde, zijn be paald geen successen geworden. Bij voorbeeld de multilaterale kern- vloot, die trouwens zo'n mengsel werd van politieke oogmerken - Duitsland geen kernmacht te maken bijvoorbeeld - en militair nut, dat ze al tevoren als een lapmiddel kon worden beschouwd. Nu het noordatlantisch verdrag over vijf jaar afloopt, is het nodig dat men zich eens grondig beraadt hoe het verder moet. De analyse der republikeinen is een hoopvol teken dat men ook in de V.S. inziet dat de oude verhouding van bevoegdheden drastisch zal worden veranderd. Een verbeterde versie opbouwen van de N.A.V.O. zal uitermate moei lijk zijn en heel wat tijd vergen. Het is te wensen dat er nu al vast mee begonnen wordt en niet op het nip pertje als de vijf jaar bijna om zijn. DEN HAAG, 25-4. Als antwoord op geruchten uit bet buitenland bebben hofkringen nog eens uit drukkelijk verklaard, dat noch H.M. de Koningin noch enig ander lid van het koninklijk huis bij 'de huwelijks inzegening van prinses Irene en prins Charles in Rome aanwezig zal zijn. Welingelichte kringen leggen er de nadru kop, dat het besluit van ko ningin Juliana, zoals dat jl. zondag is bekend gemaakt, een persoonlijk besluit is geweest en dat het kabi net op generlei wijze druk 'heeft uit geoefend, zoa'ls in bepaalde kringen in het buitenland Is gesuggereerd. eens over na. Tot ziens, mijn prin ses!". Ze sloot het portier, hij stak nog één keer zijn hand op en toen be speurde hij een flauwe glimlach op haar gezicht. Meteen reed hij weg, doch in het spiegeltje zag hij, dat ze hem nog een poosje nakeek. Doch onderweg naar huis kwam hij met een schok tot werkelijkheid. „Ik heb Stien!" flitste het door hem heen. Wat heb ik nu gedaan? Fennie en Stien, dat is niet fair. Hoe kan dat nu. dat ik al die tijd helemaal niet aan Stien heb gedacht? Maar gedurende de hele rit naar huis kon hij daarop geen afdoend antwoord bedenken. Hoofdstuk 12 Een eeuw te laat geboren. Vrijdagsmiddags was hii in Utrecht en ontving een compliment van de direkteur. „U hebt ons al een paar interessante tips gegeven, meneer Stuurman. Die worden op het ogen blik bestudeerd. Ik denk wel, dat er wat in zit. Die prijsaanduiding in overeenstemming met de kleur van de meubelen lijkt me heel goed ge vonden. De indirekte etalageverlich ting eveneens. Dit laatste is natuur lijk een vrij kostbare geschiedenis. We rekenen nu uit, wat dit centraal gaat kosten. U begrijpt, iedere inves tering moet er uiteindelijk weer uit komen.- Misschien is het voor U wel aardig om te vernemen, dat uw ad vies betreffende de uitstalling bij de ingang in onze Leidse zaak opge volgd is. De omzet van de betreffen de stoeltjes is sindsdien met circa veertig procent gestegen. Kijk, dat is een van de bewijzen, dat ik met U goed gegokt heb. U ziet zulke din gen. en dat verwachten wij van U. Alles, wat de stijging van de omzet ten goede kan komen moet uitgebuit worden. Ga zo door. meneer Stuur man. Tot nu toe ben ik tevreden. En wees niet al te krenterig met uw on kosten. Als U goed werk doet, kij ken wij niet op een paar tientjes". (Wordt vervolgd).

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1964 | | pagina 5