RENTE TOT 4% Bij de NlwlB >s het goed sparen! 't Zit voor jaren met Ceta-Bever BUITENBIJTS SS- Geslaagde restauratie van Goethe's geboortehuis te Frankfurt HOOFDPIJNPOEDERS NEDERLANDSCHE MIDDENSTANDSBANK De bank waar u zich thuis voelt! Opheffing van teeltregeling voor narcissen Jubileumtentoonstelling Piet Bulthuis ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE Vrijdag: 13 maart 1964 No. 19548 Schouiven-Duivelandse rederijkerskamers in de 16e en 17e eeuw Ingezonden mededeling (Slot) SCHOUWEN-DUIVELAND, maart. De naam van de rederijkerskamer te N ieuwerkerk was: „De blauwe acolije". Een „acolije" stond ook af gebeeld op het blazoen. In 1564 trad als „factor" van deze kamer op Job Gommers, die verschillende „spelen van zinne", refreinen en an dere stukken heeft gemaakt. In 1566 speelde de kamer op de zondag na Sint Paulus bekering „een spel van sinne van meenigher men- sche, hoe hy door hoverdye ende gyericheyt in de verkeerde werelt tot meenightey sonde wert gebracht, van 8 personagiën; lanck in dichte 1216 reghelen, met een prologhevan 2 personagiën, lanck 193 reghelen", gedicht - door de reeds genoemde - Job Gommersz. In de notulen van 8 februari 1632 vindt men in de notulen van de Nieuwerkerkse raad aangetekend: „de rhetorica-kamer te Nieuwerkerk vc-rvallen zijnde, worden de inkom sten van zekere drie gemeenten lands aldaar, haar toebehoorende, geresol veerd te appliceeren ten behoeven van de armen van Nieuwerkerk". Ook Oosterland Ook Oosterland heeft een rederij kerskamer gehad. De leden liepen in 1611 te Zierikzee een boete op van f 20,-, omdat ze op zondag met bla- DEN HAAG, 12-3. Het bestuur van het Produktschap voor Sierge wassen heeft besloten, met ingang van 1 augustus a.s. de teeltregeling voor narcissen op te heffen. Deze teelt zal dus niet meer aan opper vlaktebeperkingen gebonden zijn. Een werkelijke teeltuitbreiding zal' er volgens het Produktschap beslist niet komen, omdat er al heel veel teeltrecht ongebruikt bleef. Zelfs het feit dat nu geen teeltrecht meer gekocht behoeft te worden zal, naar men aanneemt, geen stimulans be tekenen. Het Produktschapsbestuur had het besluit vorig jaar al in principe ge nomen. Met het nemen van een de finitief besluit wachtte men, omdat men eerst de reacties van het bui tenland wilde kennen. Onze E.E.G.- partners zwegen stil, maar wel kwa men er reacties uit Engeland en Amerika, waar men zich afvroeg of afschaffing van de teeltregeling ook afschaffing van de Nederlandse mi nimum-exportprijzen zou betekenen. De Engelse landbouworganisatie „National Farmers Union" wil de prijsafspraken voor bloembollen, die tussen Nederland en Engeland bestaan, behouden. Als de E.E.G. het Nederland onmogelijk maakt, de be staande regelingen te handhaven, VOETBAL K.N.V.B. Met goede kansen gaat Burgh zondagmiddag de strijd aanbinden tegen hekkesluiter SC Gastel. Daar de gasten hun uiter ste best zullen doen om er uit te ha len wat mogelijk is, zal Burgh toch nog hard voor de puntjes aan moe ten pakken. Met het spel van de laatste twee wedstrijden maakt Zie rikzee bij het bezoek aan De Schit ter s niet veel kans. Vosmeer krijgt het niet gemakkelijk bij het bezoek aan D1VO. NVS is voor eigen pu bliek lang niet kansloos tegen Kruis land. Ook RKFC start in Bergen op Zoom als favoriet tegen Cluzona. Leider VES '35 zal weinig moeite hebben om op eigen grond de baas te blijven over Halsteren. AFD .ZEELAND. ZONDAGCOM PETITIE. In de le klas B maakt Zierikzee II een goede kans beslag te leggen op de inzet tegen het op be zoek komende Kruiningen. Renesse gaat op bezoek bij Hansweertse Boys wat de laatste kans voor de rood-witten is daar by een gelijk spel of een nederlaag de Boys vrij wel zeker van de titel zijn. Om wer kelijk met een goed residtaat voor de dag te komen zullen de spelers van Renesse toch met meer overga ve moeten spelen dan jl. zondag le gen Robur het geval was. Patrijzen heeft thuis de beste papieren in handen tegen Luctor, terwijl Robur goede winstkansen heeft bij het be zoek aan Kwadendamme. In de 2e klas C speelt Zonnemaire in eigen omgeving de belangrijke wedstrijd voor de bovenste plaats tegen Re nesse II. Komen de Renesse-reserves met hetzelfde elftal in het veld als jl. zondag tegen Burgh II dan staat de thuisclub nog voor een zware op gaaf om de volle winst te bemachti- zoen en gecostumeerd door de stad kwamen komen rijden en door zin gen en „plegen van ongeregeldhe den" schandaal en ergernis hadden veroorzaakt. Ook de leden van de rederijkerskamer te Haamstede wa ren blijkbaar niet zulke zoete jon gens, want in het openbaar hadden zij „de gans getrokken" en hun werd een boete opgelegd van f 240,-, een vette boete, vooral zo vet, omdat in het voorjaar van 1611 de classis van Schouwen en Duiveland na drukkelijk tegen dergelijke vereni gingen (en ergerlijke praktijken) te velde was getrokken. Op 3 april van dat jaar werd namelijk geschreven aan de gecommitteerden der Zeeuw se synode „om op 't ernstigste te verzoeken de kamerspelen af te schaffen en zal ook iemand uit de onzen worden afgevaardigd, om Zijne Excellentie te verzoeken zeker octrooi te vernietigen, door hem aan de retrosijnen van Haamstede en Repesse vergund". Spel te Haamstede Van de Haamsteedse kamer vin den wij vermeld, dat, toen op 30 april 1581 de secretarie van die plaats, Pieter Witte Job Pieterse, trouwde, die bruiloft - waarvoor 200 personen waren uitgenodigd - in de avonduren opgeluisterd werd met „een spel van sinne, hoe Jacob trouwde Rachel de dochter van La- ban, vuijt den ouden testamente, dan zal de E.E.G. de bestaande Ne derlandse verplichtingen tegenover de Britse producenten moeten over nemen. Gebeurt dat niet, dan wil de Farmers' Union haar regering vra gen om verhoging van de invoer rechten op bloembollen uit de E.E.G. landen. Volgens het Produktschap zijn ook van Amerika tegenmaatre gelen te verwachten als de minimum exportprijzen zouden verdwijnen. Ingezonden mededeling DAR ES SALAAM. John Okello, die in januari een omwenteling op Zanzibar leidde, heeft in Dar Es Salaam verklaard, dat hij van de nieuwe regering op Zanzibar geen toestemming krijgt naar het eiland terug te keren. gen. Brouwershaven moet kans kun nen zien om Dreischor II te kloppen. SVOWK gaat tegen Zierikzee III proberen revanche te nemen voor de te Ouwerkerk geleden nederlaag. ZATERDAGCOMPETITIE. In de le klas speelt MEVO ov het sport park Bannink tegen leider Kats. Daar de Zierikzeeënaars nog lang niet veilig staan zullen zij zeker hun uiterste best doen om voor een ver rassing te zorgen. Bruse Boys heeft niet veel kans op succes bij het be zoek aan Hoek dat nog tot de kans hebbers behoort. Nieuwland kan ook haar kansen behouden door van AZ- VV II te winnen. Nieuwdorp 'staat voor een zware opgaaf bij Wolf- aartsdijk evenals trouwens Yerseke III bij Kapelle. Wemeldinge zal zich thuis wel niet laten verrassen door Krabbendijke II. In de 2e klas B is Brouwershaven II thuis zeker niet kansloos tegen Heinkenszand. Bij Duiveland- Colijnsplaatse Boys kon het terreinvoordeel ook wel eens de doorslag geven. WIK zal hard moe ten aanpakken als het SVD met lege handen naar huis zal willen sturen. SKNWK, dat nog steeds naar zijn vorm uit de le competitie-helft loopt te zoeken, zien wij te Nieuwer kerk aan het kortste eind trekken tegen Kloetinge. Zeemeeuwen gaat met weinig perspectief de reis naar Beren aanvaarden. In de 3e klas D maakt Zwaluwen II een goede kans op de winst tegen SKNWK II, ter wijl Bruse Boys 11 vrijwel kansloos is tegen Wissenkerke. JUNIOREN. In groep A IV heb ben Burgh A I en Zierikzee A I goede winstkansen bij het bezoek aan Lewedorpse Boys A I en Robur A I. MEVO staat een zware strijd te wachten tegen Kloetinge A I. ende sanderdaechs den le Maije een geestelijck Meije spil". De opvoering had plaats aan de zuidzijde van de kapel der kerk. Wie zich even zo'n 166e eeuwse voorstel ling poogt in te denken, moet wel iets vermoeden van de buitenge wone kleurigheid en typische sfeer van een dergelijk gebeuren. Van de Haamsteedse kamer wordt nog vermeld, dat in 1571 een kwi tantie door het bestuur der kamer werd afgegeven voor een jaarlijks inkomst van tien schellingen, haar indertijd door de heer van Gruyt- huyse, heer van Haamstede, toege zegd. Wat biedt de BEELDBUIS? Deze vrijdagavond begint ons week-end met een „muzikale quiz" met Joekie van der Valk als quiz- miss en o.m. Bonanza. Zaterdag staan tegenover de geijkte AVRO- programmaoitderdelen als quiz-uur en „Kijk die Rijk" muziek van Nico Dostal en een thriller „Operatie Fiesta" in het 2e programma. Zondag vertoeft Wim lbo weer in het kringetje oude artiesten en zien we dr. Van Swol's laatste ziekte. België VI. vertoont de grootse fan tasie Henk in Wonderland". Flitsen uit het buitenland NEW YORK. De rivier Ohio is door regenval buiten haar oevers getreden. In Ohio zij negen mensen verdronken, de schade wordt op miljoenen dollars geschat. Ongeveer honderdduizend huizen staan in vijf staten onder water. 12.000 mensen zijn gevlucht. De regen is inmiddels opgehouden. PARIJS. De consul-generaal van Marokko, Benerróbithami is in het Marokkaanse consulaat-generaal in Parijs door een schilder, Rabah Mo hammed Ben Abdoela, met een dolk gestoken. De consul wist het gebouw te verlaten, zakte buiten het gebouw ineen en is tijdens zijn overbren ging naar een ziekenhuis overleden. BONN. Bondskanselier Erhard van West-Duitsland en de Zweedse mi nister-president Tage Erlander, heb ben in een gezamenlijk communiqué te kennen gegeven vastbesloten te zijn uiteenlopende ontwikkelingen in de E.E.G. en de Europese vrijhan delsassociatie te voorkomen. BOEDAPEST. Sowjet-premier Ni- kita Chroesjtsjov wordt eind maart in Boedapest verwacht voor een of ficiéél bezoek aan Hongarije. BRUSSEL. De Israëlische minis ter van buitenlandse zaken, mevr. Golda Meir, heeft het besluit van de ministerraad van de Europese Economische Gemeenschap over een handelsaccoord met Israël „een eer ste stap" genoemd, waarbij Israël de hoop koestert, dat op een later tijd stip verdere vooruitgang wordt ge maakt. BRUSSEL. De ministerraad van de Europese Economische Gemeen schap heeft een aanvullend bedrag van bijna vijf miljoen gulden uit getrokken om een uit E.E.G-gelden gebouwd ziekenhuis in Mogadiscio, de hoofdstad van de republiek So malië, van een medisdhe staf te voorzien. ROME. Ofschoon de officiële ben zineprijs in Italië is verhoogd met veertien lire per liter, is door toe doen van de toeristische instanties de benzineprijs voor de buitenlandse toeristen ongewijzigd gebleven, het geen thans een korting van ruim dertig procent betekent. LONDEN. Schilderijen van Euro pese meesters brachten op de grote kunstveiling van Sotheby's in Lon den bijna 2.8 miljoen gulden op. Vijf grote doeken van de Franse schilder Boucher gingen voor 1.3 miljoen gulden van de hand. Een rivierge zicht van de Vlaamse schilder Pie ter Brueghel de Oudere werd voor ruim 100.000 gulden verkocht. PARIJS. Dr. S. L. Mansholt heeft in Parijs verklaard, dat het gevaar lijk zou zijn nu reeds nieuwe or ganen naast de bestaande Europese instellingen te plaatsen voor het or ganiseren van politieke en militaire samenwerking. MOSKOU. De delegatie van de Roemeense communistische, partij onder leiding van premier Maurer, die een bezoek van tien dagen aan China heeft gebracht, is donderdag in Pjongjang, de hoofdstad van Noord-Korea, aangekomen voor be sprekingen die onder meer de een heid van de communistische par tijen in de wereld zullen betreffen. BONN. In Bonn begon donderdag een proces tegen zesentwintig tegen Tito gekante Kroatische emigran ten die ervan worden beschuldigd ruim een jaar geleden een bomaan slag te hebben gepleegd op het ge bouw van de Zuid-Slavische han delsmissie in Bad Godesberg. Grand-Hotel-Restaurant WITTE VAN HAEMSTEDE Haamstede (Z.) T.lel 01115-551 Gerenommeerde keuken en wijnkelder BRUILOFTEN - PARTIJEN FRANFURT. De linde breidt haar dichte bladerdak over het tuintje van het huis aan de „Grosse Hirsch- werd, woonde er in het ruime bur gerhuis een kleine jongen, die harts tochtelijk graag met zijn poppen theater speelde en voor ztfn volgen de première zojuist een schokkend drama „David en Goloath" had ge schreven - het allereerste van een lange reeks literaire werken, die hem onsterfelijk zouden maken. Elke dag weer komen er drom men bezoekers uit de hele wereld naar het stille huis aan de Frank- furtse Grosse Hirschgraben, om hier, in het hart van de bedrijvige jaar- beursstad ,het genie Goethe een groet te brengen. Het geboortehuis van de dichter, dat evenals de rest van de Frankfurtse binnenstad in 1944 in vlammen opging, is na de oorlog met behulp van particuliere schenkingen uit de gehele wereld volgens de oude tekeningen weer op gebouwd en ingericht. De eerste steen voor het „nieuwe" Goethe- Haus legde André Gide in het jaar 1947. nl 1951 werd het grote huis met de px*achtige gevel voor het pu bliek opengesteld. Sindsdien hebben tienduizenden bezoekers uit alle de len van de wereld het al bezichtigd. In de geboortekamer van de dichter staat een grote schaal, die dagelijks opnieuw gevuld is met visitekaartjes die opdrukken dragen in alle talen met adressen uit Tokio, New York en New Delhi, uit Hesinki, Buenos Aires, Sidney en Lissabon. Met oneindig geduld hebben ar- chitekten en kunsthistorici uit de bergen puin van het oude Goethe- Haus, dat sinds 1863 een museum was, de onbeschadigde rode zand stenen van het fundament, de oude deur- en vensterlij sten, de wapen steen met de di*ie lieren, die tegen woordig de huisingang weer siert en de mooie smeedijzeren trapleuning bijeengezocht. Het interieur van het historische bouwwerk had men elders onderge bracht, daarbij inbegrepen het be hang, waarop Goethe's moeder zo trots was, zoals men in haar brieven kan lezen. Trouwens, de hele brief wisseling van mevrouw Goethe evenals menige passage uit Goethe's autobiografie „Dichtung und Wahr- heit", leverden vele minutieuze de tails voor de restauratie. In de keu ken bijvoorbeeld kunnen de vrouwe lijke bezoekers aan een groot aantal ,blankgepoetste koek- en pudding- wormen, geweldige braadpannen, ko peren ketels, maar vooral aan de enorme afmetingen van het fornuis zien, welke bijzondere huishoudelij ke kwaliteiten Goethe's moeder be zat. De huiskamer In de huiskamer ernaast - het ver trek waar de familie bij voorkeur verbleef - zijn de wanden met het beroemde behang bespannen. Bij het venster, waarvoor een mooi smeed ijzeren hekwerk is aangebracht, ligt het kussen, dat door de vrouw des OVERDENKING Daarop verhief Saul zijn stem en weende 1 Sam. 24 17. De Keric 'heeft een periode inge steld, die men de ,;lijden'stijd" noemt. Blijkbaar wordt er dius ook wel eens niiet over 'het 'lijden van Jezus Chris tus gepreekt. Er is met 'de lijdens tijd iets merkwaardigs aan de hand. Het lijkt wel, of er in de lijdenstijd meer geloofd wordt, dan anders. Het lijkt wel, of in de lijdenstijd het ge loven makkelijker «gaat, dan anders. De meeste mensen vinden het mooiste tijd. Waarom, wat zit daar achter? Zou het niet kunnen zijn, dat in de lijdenstijd op vele manieren het geloof in1 Hem vervangen wordt door medegevoel met een onschuldig ver oordeelde? Zou het niet 'kunnen zijn, dat ontroerd zijn ons meer ligt, dan •geloven? Zou 'het niet kunnen zijn, dat medelijden hebben met de Man van Smarten heel diep een manier is om Hemop een afstand te houden? Controleer uzelf eens. Is het niet waar, dat ontroerd zijn gemakkelij ker is, dan geloven? Zijn er niet ve len, die liever met een brok in hun keel naar de Mattheüs Passion luis teren, dan dat ze 'hun buurman ver geven? En horen niet velen 'graag een treffende meditatie over 'het lij den, liever, dan Zijn lijden aan te nemen in brood en wijn. Saul's antivoord op David's helen de woorden is geween. Dat is geen antwoord. Ontroerdheid is geen ant woord. Misschien doet dit pijn. Ach, daar voor leven we in de lijdenstijd. om wat pijn te dragenLaten wij een ander antwoord zoeken, dan medelijden. Laten niet onze tranen, maar wijzèlf antwoord zijn op Zijn aanwezigheid. Later, we niet ons ge voel, maar als antwoord onszelf in Zijn gemeenschap 'geven. SCHIPHOL. Na een verblijf van anderhalve, dag op paleis Soestdijk is Don Carlos dinsdag van Schiphol teruggekeerd naar Parijs. Prinses Irene bracht haar verloofde tot aan het vliegtuig. Het door overstromingen getrof fen gebied van Opotiki in de Baai van Overvloed op het Noord-Eiland is door de Nieüw-Zeelandse premier Keith Holyoake, donderdag tot rampgebied verklaard. huizes met kantwerk werd versierd en in de hoek staat de grote ijzeren kachel, waarin de jonge Johann Wolfgang zo graag appels pofte. De pronkkamers van het huis lig gen op de eerste verdieping. Men vindt er vrolijke kleuren, sierlijke rococo-meubels en de rond het jaar 1750 zo in trek zijnde „Chinoiserien" Op de tweede verdieping echter heerst de „geestelijke atmosfeer" van de keizerlijke raadsheer. Een zijven ster in de biblotheek van de oude heer Goethe, dat de vader liet aan brengen om onopvallend op straat te kunnen kijken, gaf de jonge stu dent bij menige nachtelijke thuis komst aanleiding het huis langs een omweg aan de achterzijde binnen te gaan. Maar wat wel de meeste in druk maakt op de bezoeker is de studeerkamer van Goethe op de derde verdieping, een vriendelijk en licht, maar eenvoudig ingericht ver trek, waarvan het markantste meu- ACCRA, 11-3. President Kwame Nkroemah heeft woensdag in het Ghanese parlement bijzonderheden medegedeeld over een zevenjaren plan voor de ontwikkeling van land bouw en industrie en het verhogen van de levensstandaard. De kosten ervan zullen een miljard pond ster ling bedragen. De bedoeling is „een socialistische staat" op te bouwen, zo zei de pre sident, maar buitenlandse investeer ders zullen verwelkomd worden in een geest van deelgenootschap en kunnen in Ghana winst maken op voorwaarde „dat zij ons daarvan overeen te komen deel laten voor het bevorderen van het welzijn van het geluk van ons hele volk". De ju'bil'eum-tentoonstellin'g van kunitschilder Piet Bulthuis bij 'de Stichting Kunstzaal Van Benthem en Jutting te Middelburg geeft wel een goed 'beeld van de eerlijke en produktiieve wijze waarop deze oud- Zieri'kzeese tekenleraar tot zijn 65e jaar met niet aflatende ijver (heeft gearbeid. Voor de jubilaris was höt vorige week een 'bijzonder moment toen zijn tentoonstelling 'in aanwe zigheid van vele Zeeuwse collega's en enige oud-leerlingen officieel ge opend werd door de voorzitter van de Provinciale Culturele Raad, mr. dr. A. J. J. M. Mes. De heer Mes maakte van deze gelegenheid ge bruik te wijzen op de 'taak van de overhead, ml. te bewerkstelligen dat de kunstenaar de plaats 'in de maat schappij krijgt die hem toekomt. De 'beeldende kunst wordt door de ac tiviteiten van de Stichting Zeeuwse Beeldende Kunstenaars in Zeeland overigens steeds meer in de belang stelling geplaatst, aldus de heer Mes. De voorzitter van de Zeeuwse Cul turele Raad was ingeleid door de heer B. Carrière, die de heer Bult huis feliciteerde met de bereikte mijlpaal en 'hoopte dat de jubileren de kunstenaar nog vele we rice n aan zijn reeds uitgebreide collectie zal mogen toevoegen. Uit de geëxposeerde werken blijkt intussen wel dat Piet Bulthuis nog midden in zijn schoppende arbeid belstuk een oude schrijftafel uit het familiebezit van „Frau Rat Goethe" is. Eerste gezichten Aan deze tafel schreef de jonge Goethe zijn eerste gedichten, zijn „Götz" en „Leiden des jungen Wer- ther". Een paar inktspatten op de gewreven bovenplaat, een silhouet van de geliefde Lotte - het ideaal van de jonge Werther - verplaatsten de bezoeker naar het jaar 1774, toen de jonge Goethe voor het eerst in zijn leven hartstochtelijk verliefd werd. In de aangrenzende kamer tenslotte staat het voorwerp van zijn allereerste liefde, het beroemde pop- pentheatei*, waarin David met de reus Goliath streed. Een eenvoudig bouwsel van planken en verf, maar voor de knaap omgeven door een geheimzinnige glans van een tweede irreële wereld. SYBIL SCHEER De Ghanese regering is van plan 476 miljoen pond voor het plan uit te trekken en hoopt dat het particu liere bedrijfsleven hier 540 miljoen pond bij zal doen. Volgens president Nkroemah heeft de ervaring geleerd dat buitenlanders in Ghana willen investeren als de grenzen waarbin nen zij kunnen werken duidelijk om schreven en redelijk zijn. De Ghanese regering verwacht dat de meer ontwikkelde landen de Ghanese export van grondstoffen en fabrieksprodukten zullen vergemak kelijken, zodat Ghana zijn ontwik keling uit eigen middelen en inkom sten kan bekostigen. Gehoopt wordt echter, dat Ghana zo nodig op ge makkelijke voorwaarden geld kan lenen voor essentiële projecten. staat. Deze retrospectieve expositie betekent dan ook bepaald geen „af sluiting", maar geeft een goed beeld van wat de kunstenaar itot nog toe heeft bereikt. Vooral de laatste ja ren heeft Bulthuis o.'i. aan Jcleur ge wonnen, een recent bloemstuk ge tuigt hiervan. Een neiging 'töt ab stractie valt te onderkennen in enige fraaie composities met als onder werp voorwerpen die de zee aan spoelde. Deze schilderijen zijn heel mooi van sfeer en getuigen van een bijzondere ingetogenheid. Het lijkt ons dat deze composities wel eens richtinggevend zouden kunnen zijn voor de komende periode, nu Bult huis door zijn pensionering over meer tijd de beschikking 'heeft om zijn kunst te verdiepen. De 'heer Mes had in zijn openingswoord mogelijk ten overvloede al geconstateerd dat de jubilaris ondanks zijn 65 jaar nog zeer vitaal is „en vast niet van plan om er mee uit to scheiden". Namens de Stichting Zeeuwse Beeldende Kunstenaars werd do 'hoor Bulthuis in de bloemetjes gezet door de voor zitter, de heer N. W. Eisen, burge meester van Heinkenszand. De jubileumtentoonstelling van Bulthuis, die ook voor belangstellen den van Sdhouwen-Duiveland een bezodk zeker waard is, duurt tot en met 21 maart a.s., en is dagelijks ge opend van 9 tot 6 uur. (Herplaatsing). Ingezonden mededeling Schouwen-Duivelandse Sportspiegel Burgh favoriet tegen S.C. Gastel Belangrijke ontmoeting Hans weertse Boys-Renesse Zonnemaire speelt tegen Renesse II om bovenste plaats Mevo ontvangt Cats Niet veel kans op succes voor Bruse Boys by bezoek aan Hoek. KUNST

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1964 | | pagina 5