czxxaii ELNA E. SAMAN IwiLBRINK „VIKING BELAIR" DEMONSTRATIE Projecten van de NOVIB De paration-zaak te Assen Koningin Juliana bezocht mijnstreek. STAD EN EILAND W. Berrevoets stamboekmerrie mosselavond Voor meisjes en kleuters... „DE MAGNEET" Warme voeten Verton's schoenen Dokters zonder masker Het geheimzinnige eiland Het geheimzinnige eiland f 1200,- - f 2600,- n. gehee met de hu Geslaagde ouderavond o.l.-sehool te Brouwershaven De ouderavond van de openbare lagere school te Brouwershaven mocht zich dinsdagavond in een goede belangstelling van de zijde der ouders verheugen. In een der leslo kalen der school verwelkomde de voorzitter der oudercommissie, de heer J. C. A. Koster, de ouders, leerkrachten, leden van het forum en wethouder L. M. Moermond. Een dankbrief was ontvangen van mej. E. Quant, hoofdleidster kleu terschool voor het medeleven tij dens haar ziekte en van de heer H. G. de Vries, oud-onderwijzer. De 'heer Koster deelde mede, dat deze vergadering enige weken, wegens omstandigheden, moest worden ver zet en betreurde het, dat de heer Frantzen, inspecteur van het onder wijs in Zeeland, wegens opneming i<n een ziekenhuis niet aanwezig kon zijn. Hierna gaf het hoofd der school, de heer H. P. de Munck, een jaar overzicht, waaruit bleek, dat thans 88 leerlingen de school bezoeken. De schoolradio voor de hoogste klas sen voorziet in een behoefte en wordt met aandacht beluisterd. Het schoolvoetbal viel ook afgelopen jaar in de smaak, maar in 1964 zal er niet meer aan worden deelgenomen omdat de speeltijden zodanig zijn vastgesteld, dat de kinderen uren voor niets over het sportveld lopen. De oudste leerlingen werden getest via 'het gewestelijk arbeidsbureau; de nieuwe schooltandarts deed zijn intree en hét blijkt dat hiervoor meer belangstelling gaat 'bestaan. V erkeersexamen Deelgenomen werd tevens aan het verkeersexamen, waarbij een zeer goede uitslag werd béhaa'ld. Het schoolreisje werd deze zomer ook weer een groot succes, de klassen 3 t.m. 6 gingen naar de „Koebel" te Burgh, de kleintjes een dag naar de Efteling. Afscheid werd genomen van 'de onderwijzer de heer H. G. de Vries en de handwerkonderwijzeres mej. P. Verhoeff. Ook dit jaar ont vingen de leerlingen, die de school verlieten weer een prachtig getuig schrift. Tenslotte deelde de heer de Munck nog mede, dat de kosten voor de test in 1964 per leerling f 5 zullen bedragen. Van de gemeente werd bericht ontvangen 'dat voor f 3000 nieuwe gymnast iékatëtrlbuten aangeschaft zullen worden. Geslaagd was ook het Sint Nikolaasfeest vo rige week en het bezoek schoolton- neel te Zierikzee. Forumdiscussie Vervolgens stelde de heer de Koster de leden van het forum voor t.w. dr. Vogelaar, schoolarts, ds. R. Oort, Ned. Herv. predikant, D. Eve- lyes, hoofd lagere landbouwschool te Zierilkzee, W. Donker, hoofd openbare ULO-school Zierikzee, C. J. Bij'kerke, adviseur gew. arbeids bureau, H. P. de Munek, hoofd der school. Vragen van verschillende aard werden afgevuurd, bv. over de inenting polio, waarop dr. Vogelaar antwoordde, dat in januari met de vaccinatie zal worden begonnen (her- inenting). Betreffende een vraag over het werk en doel van Volks onderwijs drong de heer Donker aan op het lidmaatschap van V.O., om het openhaar onderwijs zo sterk mo gelijk te maken. Ds. Oort zei het verheugend te vinden, dat er gods dienstonderwijs op de school wordt gegeven, maar zA. is er te weinig contact met de ouders. De heer Eveleens zei, dat de oudercommissie de ouderavonden aantrekkelijk moet maken zodat altijd op een goede op komst gerékend 'kan worden. Betref fende een vraag over het voortgezet onderwijs meent de heer Donker, dat een „gezonde" school, en zeker een driemans-school beslist goede leer lingen voor het voortgezet onderwijs kan afleveren, waarop dr. Vogelaar inhaakte met de opmerking, dat de school staat of valt met het hoofd der school. Voor de kléineren is het een grote stap naar de lagere school, waar ook vooral de ouders aan moe ten meewerken. Dr. Vogelaar vindt, dat men het eerste schooljaar niet te critisch moet zijn, daar men dan nog moeilijk het speelelement kan verstoren. Uitgebreid behandelt het forum een vraag over de linkshandigheid van 'kinderen, en over de testen. Over dé testen zegt d'e heer Bij'kerke dat deze gezien moeten worden als een hulpmiddel, maar zeker goéd hanteerbaar zijn als deze dooi' een deskundige worden afgenomen. De heer Donker vond dat men niet te hoog moet springen en was d'e over tuiging toegedaan, dat reeds dni de vijfde of zesde klas het hoofd der school moet kunnen uitmaken voor welk verder onderwijs de leerling geschikt is. Daar de tijd' drong moest nog een aantal vragen onbeantwoord blijven, maar de heer Koster noemde het fo rum een geslaagd experiment, ge zien de grote opkomst der ouders en de gestelde vragen zodat, een der gelijke problemenibehandeling zeker nog eens voor herhaling vatbaar is. Spreker dankte de forumleden voor de kundige uiteenzettingen en de bereidheid tot medewerking. Hierna volgde de 'bestuursverkie zing waarbij met hartelijke bewoor dingen afscheid werd genomen van de heer Ph. v. d. Velde, die twaalf jaar de financiën uitstekend beheer de. Het tweede aftredende lid, de Te weinig ziekenhuis bedden in Amsterdam AMSTERDAM. 11-12. „Er bestaat nog steeds een wanverhouding tus sen 'het aantal ziekenhuisbedden (met personeel) en het aantal patiënten dat moet worden opgenomen. Het is een knelpunt voor de gezondheids-, zorg in de hoofdstad". Dit zei de Amsterdamse wethouder voor volks gezondheid dr. P. J. Koets tijdens de begrotingsbehandeling. Ér zal z.l echter een gunstige wen ding komen als de ziekenhuizen-dn- aanbouw gereed komen, mits er vol doende verplegend personeel kan worden aangetrokken. Dr. Koets is op dit punt echter optimistisch ge stemd. heer L. Hoogeniboom, was niet aan wezig. Herkozen werd de voorzitter, de heer Koster, en in de twee va kante plaatsen de heer A, Gunst en W. de Wilde. Tenslotte deelde de voorzitter nog mede dat het ouder fonds zal worden verhoogd tot tien cent per week. Met een dankwoord tot alle aanwezigen, werd deze goed geslaagde ouderavond besloten. Geen stakingsverbod voor vervoerspersoneel DEN HAAG, 12-12. Het ligt niet in de bedoeling van de regering het bestaande stakingsverbod voor een gedeelte van het spoorwegpersoneel uit te breiden tot ander vervoers personeel, aldus schrijft de staats secretaris van verkeer en waterstaat de heer Keyzer, in antwoord op een schriftelijke vraag van het Tweede Kamerlid, de heer van Dis (SGP). De heer van Dis stelde zijn vraag naar aanleiding van een wilde sta king. welke onlangs heeft plaats ge had bij het personeel van de veer boten. die de verbinding tussen 'het eiland Goeree-Overflakkee en het vaste land onderhouden. DEN HAAG, 11-12. De N.O.V.I.B. (Nederlandse Organisatie Voor In ternationale Bijstand) heeft besloten financiële steun te verlenen aan een aantal projekten. Voor een opleidingsschool voor In diaanse meisjes te La Paz in Boli via wordt f 25.000,beschikbaar ge steld. Een Nederlands echtpaar, de heer en mevrouw Smiit-Hen'driksen, in wier woning het onderwijs reeds gedurende twee jaar is gegeven, •heeft al gezorgd dat het skelet voor een schoolgebouw er staat. Met het geld van N.O.V.I.B. zal het skelet nu tot gebouw worden gemaakt. Mét f 52.000,neemt de N.O.V.I.B. een gedeelte op zich van de bouw kosten van een nieuwe middelbare landibouwhuish'oudschool in Rwanda. Een 'bedrag van f 100.000,wordt beschikbaar gesteld voor de 'bouw van een kinderpaviljoen, dat deel zal uitmaken van het mediisöh cen trum, dat in Campina Grande (Bra zilië) tot stand wordt gebracht door d'e Nederlander 'dr. C. W. de Ruyfcer. Eveneens f 100.000,wordt beschik baar gesteld voor hulp aan Indone sië; deels voor aanvulling van we tenschappelijke bibliotheken in In donesië, deelg voor bezoeken aan de Nederlandse studiecentra door Indo nesische deskundigen op het gebied van volksgezondheid, landbouw, wa terbouw en economie. Tenslotte wordt f 100.000.be- schikbaaa' gesteld voor een door de voedsel- en landbouworganisatie dér Verenigde Naties uit te voeren land- bouwprojekt in het herbouwde Dou- sadj in Perzië. ASSEN, 11-12. Mr. C. J. van Ol- denbeek, officier van justitie te As sen, heeft de 45-jarige vrouw Annie G.-J-, die ervan wordt verdacht haar eerste en haar tweede echtgenoot met parathion om het leven te heb ben gebracht, in staat van beschul diging gesteld. Zij is opgesloten in het huis van bewaring te Assen. De vrouw houdt vol, dat zij van de oorzaak ook van de dood van haar tweede man niets af weet. Des tijds werd aangenomen, dat haar eerste echtgenoot in 1960 zelfmoord pleegde door het innemen van para thion. Toen de vrouw werd medege deeld. dat de politie aanwijzingen heeft tegen haar, gaf zij geen ant woord meer. De politie zou evenwel over gegevens beschikken, waaruit blijkt, dat de vrouw beide mannen 'heeft vergiftigd. De politie heeft een flesje parathion in beslag genomen, dat nimmer in huis is geweest, maar het zou vast staan, dat de man het vergif niet in huis toegediend heeft gekregen. Advertentietarieven gaan omhoog AMSTERDAM, 11-12. De „Revue der Réclamé" meldt dat meer dan dertig Nederlandse tijdschriften', en vooral vakbladen, in de afgelopen weken hun advertentietarieven heb ben verhoogd. Deze verhogingen, zo meldt hét blad, bedragen op zijn minst tien percent, ma'ar er zijn ook bladen die hun tarieven met 25 tot 30 procent verhoogden. De genoem de revue verwacht dait am de loop van 'deze maand nog 'een evengroot aantal tijdschriften met tarief verho gingen zal volgen. Ook zeer veel dagbladen hebben vergevorderde plannen om op korte termijn tot verhoging van de adver tentietarieven over te gaan. Het moet niet uitgesloten worden geaohit, dat ook de abonnementsprijzen zull'en worden verhoogd. „De Nederlandse Dagbladpers voert hierover thans besprekingen mét 'het ministerie van Economische Zaken", 'aldus d'e „Re vue 'der Reclame". RECHTSZAKEN WEERT. 11-12. H.M. de koningin heeft woensdag een werkbezoek ge bracht aan Limburg. Om kwart voor elf arriveerde de koningin met haar gevolg bij het gemeentehuis in Weert toegejuicht door de bevolking die op het Marktplein een plaats had ge vonden. In de raadzaal begaf de ko ningin zich direkt naar het balkon raam om de vijftiende eeuwse Goti sche kerk te bewonderen. Na een rondrit door Weert, waarbij de vor stin langs de kilometers lange route hartelijk werd toegejuicht, werd het hoge gezelschap ontvangen in het nieuwe bisschoppelijk college. Na 'n bezoek aan het internationaal stu dentenrecreatie-oord „Tranchee", waar hare majesteit 'de lunch ge bruikte, vertrok het gezelschap naar Heel en Panheel. Iri dé namiddag bracht koningin Juliana een bezoek aan de westelij ke mijnstreek, met name aan de staatsmijn „Maurits" in Geleen en de daaromheen liggende enorme che mische bedrijven van de staatsmij nen. Per trein over het eigen spoor wegnet van de staatsmijnen werd vervolgens een excursie gemaakt. In Beek bezocht de koningin de hoge dru k-pol y efch eenf ab riekOmstreeks kwart over vijf nam koningin Julia na afscheid van de westelijke mijn streek, waarmee het werkbezoek aan Limburg eindigde. De hulp aan de ontwikkelingslanden DEN HAAG, 11-12. Bij de Tweede Kamer is een wetsontwerp ingediend waarin wordt voorgesteld, dat Ne derland voor een bedrag van 16,5 miljoen dollar (ongeveer 60 miljoen gulden) zal bijdragen in een aanvul ling van de middelen van de Inter nationale Ontwikkelingsassociatie (I. D.A.). Het totale aanvullende bedrag, dat door de geïndustrialiseerde landen ten behoeve van de ontwikkelings landen bijeen moet worden gebracht bedraagt 750 miljoen dollar (onge veer 2700 miljoen gulden). Hierdoor zal het de Associatie mogelijk zijn tot midden 1966 nieuwe verplichtin gen tegénover onderontwikkelde lan den aan te gaan. Vuilniswagen reinigingsdienst aangereden Toen eergisteren de hulpchauffeur J. den H. de wagen van de reini gingsdienst Duiveland wildé keren op de rijksweg 18 onder Nieuwer kerk, werd de wagen in het midden aangereden door een achterop ko mende vrachtwagen van de fa. Rozet uit Roosendaal, bestuurd door de heer P. J. A. T. De vuilniswagen liep hierbij grote materiële schade op, de vrachtwagen enige schade aan d'e voorzijde. De op de vuilniswagen staande werklieden Bi'l en Heijboer werden van d'e wagen geslingerd, maar liepen gelukkig slechts enige lichte verwondingen op. Fruitkwekers wonnen prijzen Tijdens de te Rotterdam gehouden kunstveiling van de Coöp. Veiling der Z.L.M. heeft een drietal fruit kwekers van Schouwen-Duiveland enige mooie prijzen gewonnen. 'De hoogste prijs van deze veiling, nl. de eerste prijs mét 93 punten, viel ten déél aan d'e heer L. Klompe te Haamstede voor een partij Golden Delicious van 113 kisten. Voor déze mooie onderscheiding ontving dé heer Klompe een beker. De heer J. StoutjeSdijk Lzn. te Oosterland be haalde met 91 punten eveneens een eerste prijs voor een partij van 190 kisten Golden Delicious. De heer Stoutjes'dijk kreeg hiervoor ook een beker. Een derde beker ging naar de fa. Roggeband te Zierikzee, welke de tweede prijs won met 80 punten1, eveneens voor een partij Golden De licious. Hét hoogst aantal punten 'dat kon worden 'behaald was 100, zodat de SCh'ouwen-Duivelandse kwekers te Rotterdam wel een bijzonder goed produkt 'hebben aangeboden. HAAMSTEDE Geweigerd filmprogramma Een groot aantal ingezetenen 'is j dinsdagavond tevergeefs naar een aangekondigde film geweest. Een soort .reclamebureau uit Den Haag waarvoor al meer gewaarschuwd was 'in de kranten had Voor Haam stede 'eveneens een filmprogramma aangekondigd! via verspreide kaarten waarop fantastische 'aanbiedingen stonden, di'e te krijgen waren op een bepaald nummer. Zo te zien had' ie dere kaartontvainger of ontvangster een prijs, zodat iedereen naar hotel Bom trok om. „d!e prijs" ite gaan hal len. Inmiddels hadden enige damés di'e dé Consumentengids lezen alarm geslagen terwijl ook de rijkspolitie op de hoogte was. De 'loco-burge meester verbood de filmvoorstelling waarop de organisatoren niet eens meer d'e moeite namén om naar Haamstede te komen-. De rijkspolitie bracht de 'samengestroomde aanwe zigen op dé hoogte waarop iedereen verbolgen huiswaarts keerde. Moord op kind berecht Scheepvaartberichten AMSTERDAM. 11-12. De thans 15- jarige Jan B. uit Huizen die op 15 oktober 1961 samen met zijn een jaar jongere broer Dirk, zijn zeven jarige zwak begaafde nichtje Klazina Bunschoten uit Huizen op lugubere wijze om het leven bracht, is ver oordeeld tot een gevangenisstraf van 15 maanden met aftrek van 14 maan den van het voorarrest en vervol gens ter beschikkingstelling van de regering. Dirk B. werd reeds eerder wegens medeplichtigheid aan deze opzienbarende moord tot terbeschik kingstelling van de regering zonder straftoemeting veroordeeld. SUCCESJES Te koop: Driegaats kachels. L. Kaas hoek, Lange Nobelstraat 23, telef. 2167, Zierikzee. Pracht tegel board aan sterk verlaagde prijzen. J. C. Ber revoets, sloper, Lombardstr., Zierikzee. Schrijfbureau met laden. L. Kaashoek, Lange Nobelstr. 23 telef. 2167, Zierikzee. Closetpotten, houtvezelplaat, hard- en zachtboard tegen sterk verlaagde prijzen. J. C. Berrevoets, sloper, tel. 2095, Zierikzee. Schotbalken voor varkens hokken, 8 cm dik, 30 cm br. J. C. Berrevoets, sloper, tel. 2095, Zierikzee. Mooi partijtje (1500 stuks) Mulderpannen. J. C. Berre voets, sloper, telef. 2095, Zie rikzee. Voor kampeerterreinen: w.c. afvoerleidingen a f 1,per meter (plastic). J. C. Berre voets, sloper, telef. 2095, Zie rikzee. „Mosa" en Sphinx" tegels a f 6,per pak van 30 stuks. Stortbakken en pijpen, clo- setringen, enz., alles van plastic. J. C. Berrevoets, slo per, telef. 2095, Zierikzee. Te koop gevraagd: Een paar stalen Noren 43. Aangeboden: een paar z.g.a.n. bootjes (40), kompleet en een paar kunstschaatsen, 41. - d'Aillystraat 2, Zierikzee. Meisjes-kunstschaatsen met laarzen, maat 37Vi of 38. Tel. (01110)3163. Oliekachel om grote ruimte te verwarmen. Aanbiedingen agent J. W. van Leeuwen te Noordgouwe, tel. (01110)2883. Personeel gevraagd: Een werkster voor éénmaal per week. Mevr. Blom, Raif- feisenbank, Haamstede. Te huur: Garage voor auto en te koop: vier mooie fauteuils, salon tafel en radio. - Lange Sint Janstraat 58, Zierikzee. Diversen: Bestelt tijdig uw kerstboom bij bloemisterij H. A. van Felius, naast de bioscoop, tel. 2131, Zierikzee. Gevraagd: alle soorten sloop werken. - J. C. Berrevoets, Lombardstraat 6, telef. 2095, Zierikzee. Esso Amsterdam (t.), 10—12 van Rot terdam naar New York. Gulf Swede (t.), pass. 11-12 Gibraltar naar Lands End. Katsedij'k, 11-12 te Hamburg. Kelletia (t.), 11-12 te Point. Fortin. Phllippia (t.), pass. 10-12 Kaap Fini- sterre naar Mena Al A'hmadi. Soest'dij'k, pass. 11-12 Startpoint naar Antwerpen. Schelde Lloyd, 13-12 te Aden ver wacht. Straat Colombo, 19-12 te Kaapstad. Officiële publikatie Inschrijving in het accountantsregister De Commissie voor de Toe lating als bedoeld in artikel 87 van de Wet op de Regis teraccountants (Stb. 1962, 258), maakt bekend dat se dert 1 december 1963 bij haar aanvragen om aanwij zing ter inschrijving in het accountantsregister kunnen worden ingediend. Genoemde aanvragen dienen te geschieden door middel van een formulier, dat kan worden aangevraagd bij het Secretariaat van de Com missie voor de Toelating (Registeraccountants), p./a. Bezuidenhoutseweg no. 30, 's-Gravenhage. Heeft li 't koud? Geen nood! Warme wollen dames truitjes, vesten - Helanca pantalons (ook grote ma ten) - Handschoenen - sjawls (ook voor meisjes en jongens) - zware heren truien nu f 20,90. Verrenieuwstraat 6 Zierikzee Voor alle soorten rubberlaar zen, perion sokken en box lederen sokken, verschillende merken en alle maten. Uw speciaal adres: P. Bezuijen, op de hoek, Zierikzee, telef. 2164. H.H. landbouwers! Nu koel cellen bouwen! Wij hebben een grote partij gordings, cm dik, 16-18-20-22....30cm breed. J. C. Berrevoets, slo per, telef. 2095, Zierikzee. „Sparta" brommers in ver schillende modellen en kleu ren uit voorraad leverbaar. Betaling desgewenst in over leg. Garage P. Bezuijen,, Zie rikzee, telef. 2164. „S.V.O.W.K." haalt zaterdag morgen om 9.00 uur oud pa pier op, Zet u het gereed s.v.p. „Vervetal" biedt u alles wat u voor het schilderen nodig hebt! Hoogglans voor bin nen- en buitenwerk, grond- lakverf voor binnen en bui ten, enz. - „Verf en Kleur", telef. 2100, Zierikzee. In de betere lederen kleding vindt u de grootste keuze bij P. Bezuijen, op de hoek, Zie rikzee, telef. 2164. Voor al uw taxiritten belt u: 518, Nieuwerkerk. Te koop: Wed. PADMOS-DE JONGE „Bouwlust" - Bruinisse Telefoon 203 A.s. zaterdag en zondag onze bekende gezellige Komt u ook eens? Café 'Molen de Lely' Scharendijke - tel. (01117)287 Verlaat sluitingsuur DENKT EN DOET VOOR U H Zwitsers fabrikaat g] Zig rag, vol automatisch 0] Gratis demonstratie c en lessen Hl Volledige garantie 3 Korte St. Janstraat 4 5 Tel. 2923 Zierikzee ^Uii.tiiQiKiinih.iiiiii.iiiiii.tfiniioiiniii.iiiiihh Voor de zeer vele blijken van belangstelling na het overlij den van onze lieve man, va der en opa LEVINUS KLINK ontvangen, zeg ik, mede na mens mijn kinderen, harte lijk dank. Uit aller naam: E. K. KLINK-SAMAN Zierikzee, december 1963 In plaats van kaarten Voor de grote belangstelling na het overlijden van onze geliefde zuster en nicht CHRISTINA D. VAN DEN TOL betuigen wij onze hartelijke dank. Familie VAN DEN TOL Familie VAN DONGEN Familie D. MULLER Bruinisse, 12 december 1963 Voor de vele blijken van be langstelling bij ons 50-jarig huwelijksfeest ontvangen, zeggen wij, mede namens onze kinderen, hartelijk dank. Familie A. VAN DONGEN Scharendijke, december 1963 ruime keuze in Terlenka rokjes, truitjes, vestjes, overgooiers, schotse ruitjurken en -pakjes tegen sterk concurrerende prijs. Belt of schrijft even - wij komen u ook aan huis bezoeken! Nieuwerkerk - telef. 265 Bruinisse - telef. 470 CONCERTZAAL -4&T, BIOSCOOP Autokappen Dekzeilen voor ieder doel en in elke maat. Korte levertijd. Ook verhuur van dekzeilen. Firma DE KORTE telefoon 227 Bruinisse met pantoffels uit de grote collectie van Meelstraat 3 - Tel. 2488 - Zierikzee ZATERDAG 14 DECEMBER ZONDAG 15 DECEMBER uur l uur In de hoofdrollen: Michael Callan - Cliff Robertson en James MacArthur Nu kunt u het meemaken hoe het bruist en gist achter de witte jassen en schorten! „Wie hard werkt, moet hard feesten" was hun motto. Toegang: 18 jaar ZONDAG 15 DECEMBER - 3 uur Een. boeiende film naar het beroemde boek van JULES VERNE - met: Michael Craig - Joan Wood ward - Michael Calian en anderen. Toegang: alle leeftijden ZATERDAG 14 DECEMBER - 8 uur De boeiende verfilming van JULE'S VERNE'S be roemde boek! De schuilplaats van kapitein Nemo ontdekt.' - Met Michael Craig - Joan Woodward - Michael Callan en anderen. Toegang: alle leeftijden ..bezoek ook M0NDRAG0N Door allerlei omstandigheden komt centrale ver warming in de woningbouw steeds meer in de belangstelling en terecht. De prijs van de centrale verwarming drukt echter zwaar op de bouwkosten, zodat deze wijze van varwarming maar voor een bepaalde groep bruik baar was. Wij hebben uitgezien naar een eenvoudiger ma nier van centrale verwarming en wel het Neder lands fabrikaat „VIKING". „VIKING" behoorde tot de pioniers en is thans het meest verkochte meerkamer-verwarmings- systeem. Hierdoor profiteren wij van een unieke ervaring en deskundige adviezen. Prijs van een complete installatie voor meerkamerverwarming inclusief aanleg bedragen al naar gelang de capaciteit UW I S warme, lucht, meer-kamerverwarming A.s. zaterdag 14 december, van 10.00 uur v.m. tot 5.00 uur n.m. stellen wij ieder in de gelegenheid dif „VIKING"- systeem in vol bedrijf le zien en wel in de nieuwbouwllat (nog onbewoond), hoek Calandstraat-Caustraal, t.o.v. u.l.o,- school, geheel door ons geïnstalleerd. Gaarne maken wij voor U een vrijblijvende offerte en geven U alle gewenste inlichtingen. toonaangevend in verwarming St. Domusstraat 108 tel. 2087 Zierikzee

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1963 | | pagina 4