VERBOUWINGS- leerling-verpleegsters leerling-verplegers CONCERTZAAL BIOSCOOP Piraten van de bloedrivier Het zwaard van Robin Hood Het zwaard van Robin Hood r "Ir Muziekver. „Nu met hope" O) W. VAN DER MAAS SINTERKLAAS! Zaterdag 23 november om 9.00 uur precies starten wij met. een verbouwings-verkoop i.v.m. de vestiging van ons bedrijf in het centrum van Zierikzee. Een verkoop van exclusieve-kleding, waar vele heren kunnen kopen tegen kortingen van 10 en meer. De uitverkoop omvat onze hele kollektie, want niets nemen we mee, geen overhemd, geen pullover, geen stropdas, geen winterjas, niets! Lees daarom goed (ook Sinterklazen in spé), kijk in onze etalage en sla Uw slag in de winkel. OPRUIMING ffóot Winterjassen Rekken vol, in allerlei variëteiten, o.a. tweed, bouclé en frissée stoffen met een fijn kruleffect, stijl '63/'64, drie-kwart of lang en maten v.a. 44-54. Kostuums Vele heren kunnen we het genoegen schenken een exclusief kostuum tegen een exclusieve prijs aan te bieden. Prachtige stoffen, warme kleuren en dessins stijl '63/'64 met b.v. glanseffekten en glunderprijzen. Regenjassen Bruin, blauw, blauw/bruin, groen, grijs, lang, drie-kwart, kort, sportief, chique, met of zonder ceintuur, gewoon of licht van gewichtteveel om op te noemen, maar de moeite waard om het te weten, te passen en voordelig mee te nemen. OverhemdeiVWeekenders Brede strepen, smalle strepen, haarstreepjes, dat zijn de nieuwe dessins.. Ook door de kollektie witte-, grijze-, geruite- en gekleurde overhemden loopt door de oude prijs een streep! Natuurlijk is er dat over hemd dat u zo graag erbij zou willen hebben en juist nu tegen een tra-la-la prijs! Pullovers Franse-, Italiaanse-, Noorse-, Schotse truien, vesten en pul lovers vindt u in onze verbou wingsverkoop. Stuk voor stuk getuigen zij van kwaliteit en Europese stijl. Een tip voor u mevrouw5 december (meer zeggen we niet). Zelfbinders en sokken Daar kunt u er nooit te veel van hebben, juist nu bestaat er de gelegenheid om met een paar sokken en enkele stropdassen een voordelige koop te sluiten! Kolberls/panlalons Met de combinatie in op komst ligt hier uw kans om hem voordelig te benutten. Mooie mo dellen van eerste kwaliteit stof en snit met klinkende namen vindt u zeer voordelig in deze uitverkoop! Suède jasjes de nieuwste stijl voor de man van nü. Prachtig van kwaliteit, soepel leer (fijn van struktuur). Jammer dat we door het aantal en de lagere prijs maar een klein aantal mannen een plezier kunnen doen. Poststraat (naast hef postkanfoor) Zierikzee Medio februari openen wij .in het centrum! Vierkleuren ballpoints vanaf 3,75- 28,00 Vulpenhouders vanaf 0,75-120,00 Ballpoints vanaf 0,20- 65,00 Brievenstandaards vanaf 2,25- 10,50 Brievenwegers vanaf 7,20- 33,25 Hechlmachines vanaf 4,35- 13,25 Telefoonklappers vanaf 2,75- 36,00 Boekensteunen vanaf 1,20- 27,00 Stempelhangers vanaf 1,00- 4,50 Vulpenstanders vanaf 2,40- 3,00 Passers vanaf 1,35- 31,35 Passerdozen vanaf 20,90- 40,00 Schoolétui's vanaf 3,15- 4,50 Etui's speelkaarten vanaf 1,00- 8,10 Schaak- en damborden vanaf 3,10- 10,75 Schaak- en damstukken vanaf 0,75- 8,25 Kinderspelen vanaf 0,95- 4,50 Puzzles vanaf 2,50- 13,50 Foto-albums vanaf 3,25- 16,50 Baby-albums vanaf 2,50- 9,50 Dagboeken vanaf 3,15- 6,25 Poëzie-albums vanaf 1,80- 5,25 Agenda's vanaf 0,90- 8,75 Dozen en mappen luxe postpapier vanaf 1,20- 18,50 In onze winkels: Lange Nobelstraat 14 en Appelmarkt 2 vindt U een ruime sortering van bovenstaande artikelen Boekverkopers sedert 1847 Het epilepsiecentrum „Meer en Bosch' te Heemstede heeft plaatsingsmogelijkheid voor: Opgeleid wordt voor de diploma's ziekenverpleging B en/of kinderbesscherming A. leeftijd 18 jaar; bij voorkeur P.G. 17-jarigen kunnen in de vooropleiding worden geplaatst. Het brutosalaris bedraagt voor: le jaars f 181,50 2e jaars f 198,per maand 3e jaars f 233, Bovendien vrije kost en inwoning, geneeskundige behande ling alsmede eerste aanschaf van uniformkleding. Vyfdaagse werkweek. De reiskosten voor bezoek aan de ouderlijke woning worden eenmaal per 14 dagen boven f 2,50 vergoed. Als vooropleiding strekken tot aanbeveling: Mulo, V.G.L.O., Huishoudschool of I.V.I.O.-diploma. Bij bproep worden de reiskosten vergoed. Schriftelijke sollicitaties onder letters LV te richten aan de medisch adjunct-directeur van „MEER EN BOSCH", Achterweg 5 te Heemstede. ZATERDAG 23 NOVEMBER - 8 uur ZONDAG 24 NOVEMBER - 8 uur In de hoofdrollen: Kerwin Mathews Lenn Cordett cn Christopher Lee Hebzuchtige piraten bestormen de nederzetting van eenvoudige pioniers! Is het gerucht van een ver borgen schat dan toch waar? In kleuren. Toegang: 14 jaar ZONDAG 24 NOVEMBER - 3 uur met: Richard Greene - Peter Cushing, Niall MacGinnis en anderen In Eastmancolor. Toegang": 14 jaar ZATERDAG 23 NOVEMBER - 8 uur met: Richard Greene - Peter Cushing, Niall MacGinnis en anderen Robin slaags met landverraders-van hoge afkomst! Een badende jonkvrouw werd zijn voorspraak bij 's konings kanselier. In Eastmancolor. Toegang: 14 jaar bezoek ook M0NDRAG0N UITVOERING A.s. zaterdagavond uitvoering van de tonelvereniging „Ellemeet" in café Van der Have. Gebracht wordt: „Boemelende bedriegers". Aanvang: 19.15 uur. Plaatsbespreking van 2.00 tot 3.00 uur aan de zaal. BAL NA Vrijdag 22'november 's avonds 8 uur, in het Dorpshuis te RENESSE opvoering van het blijspel Gevaarlijke leeftijd Plaatsbespreking vrijdag van 2.00 to 5.00 u. aan het Dorps huis. SUCCESJES Te koop: Blanke schooltafels, blad- maat 60 80 cm., gasstel- tafeltjes en ronde tafels. L. Kaashoek, Lange Nobelstraat 23, Zierikzee, tel. 2167. Zo goed als nieuwe gitaar mot hoes. Nieuwstad 4, Brou- v. „iwhaven. Haar'd, driegaats en ronde kadhels, allen in prima staat L. Kaashoek, Lange Nobel straat 23, Zierikzee, tel. 2167. Auto Morris Minor, billijke prijs. P. D. de Vosstraat 14, Zierikzee. Theemeubol, dressoir en haandfauteuils. L. Kaashoek, Lange Nobelstraat 23, Zie rikzee, tel. 2167. 1-p.s.z. kinderwagen, meiik „Koelstra", geheel uitneem- baar. Te bevr. bur. van dit blad. Kont zwart bontjasje, prijs f 75. Mevr. Grauenkamp, Blokweg 13, tel. 2448, Zie rikzee. Best stierkalf. M. de Ruijter, Bartelsweg 2, Kerkwerve. Gasgeiser met gasabónne- ment; wringer met of zonder bok. Te bevr. agent L. C. Hoogerhuis, Renesse. Een ponny en een wagen op Luchtbanden bij Jac. van Dijke, Lange Dreef 12, Oos- terlan'd. Z.'g.ajn. Triotraek koffer- grammofoon, met collectie klassieke en. pop. klassieke platen, Breedstraat 18, Z.zee. Tc koop gevraagd: Oude barometer. Br. aan post'bus 4010 Rijswijk (Z.H.). Oude speeldoos m. metalen plaat of koperen rol, buik- orgeft.te, ook gram. met was- rollen of hoorngram. Brie ven postbus 3045, Voorburg. Te huur gevraagd: In Renesse of Haamsted» met of zonder woningruil! een woning in de prijs van) f 60 tot f 80 per maand. J. W. Joman, Rostocklaan 35, Apeldoorn, tel. 6760-16273. Tot mijn grote spijt kan ik helaas mijn clientèle niet meer van olie voorzien daar ik geen officiële vergunning kan verkrijgen. C. Hil'lebran'd Eb en Vloedstraat 1, Scha- rendijke. A.s. zaterdag haalt O o ster- lan!ds Fanfare weer oud pa pier op. Wilt u het, indien mogelijk, gereed maken Dank u. Diversen: Plastic afdekdoek, breedte 6 m., diverse dikten. Steeds uit voorraad leverbaar. W. van' Sluijs, tel. 437, Haam sbede. Voor de a.s. St. Nicolaas hebben wij een enorme col lectie, zowel voor dames als heren. Dames akpsalon Bal, Niieuwerikeilk. Bezoekt a.s. zaterdag 23 no vember da tentoonstelling van VogeLver. „Vogelvreugd" iai de koffiekamer „Huis van Nassau" te Zierikzee. Ge opend Van 20.00-22.00 uur. Toegang gratis. „Ru'bio" maafkt alles water dicht! - „Verf en Kleur", Meeistraat 40, Zierikzee. In gasaanstekers de merken'-. Ronson, Silvermatch, Myl- flame, Polly, Rowenta, Feu- dor, Sim, Poppell. Ziet onze etalage. Sigm. D. C. Vier gever, hoek Kraanplein, Zierikzee, Weststraat, Haam stede. n' Telefonisch aangesloten on er no. 3129. P. Geluk, ïrandstoffen, Nieuwe Haven 119, Zierikzee. GEMEENTE WESTERSCIIOUWEN Gevraagd per 1 december '63: een schoonmaakster voor het dorpshuis te Seroos- kerke. Sollicitaties binnen 10 dagen te richten aan de burgemees ter van Wester schouwen te Haamstede. Te koop gevraagd: nette burgerwoning te Zierikzee Brieven onder no. 1905, aan het bureau van dit blad. Huwelijks- kaarten en -circulaires Wij drukken ze graag voor U •W- Drukkerij L 0 Jannewekken 11 Zierikzee Bezoekt de uitvoering van de te Bruinisse op a.s. vrijdag 22 en zaterdag 23 november in hotel Storm. Opgevoerd wordt het toneelspel in drie bedrijven: „WANTROUWEN" Kaarten verkrijgbaar aan de zaal Een mooi en waardevol St. Nicolaasgeschenk voor dames en heren is een fraai polshorloge in goud - doublé - chroom of edelstaal - alle gegarandeerde merken. Of: een schoorsteenklok - wek ker - wekkertje - reis wek kertje. Poststraat 15 - Telefoon 2101 Zie etalage Erkend horloger- ju weiier Verras moeder mei zo'n kleurige, kleine Philips radio. Gemaakt voor alle moe ders priyé. Haar eigen- radio in de keuken en overal waar zij werkt. Kom bij ons eens kijken en luisteren naar zo'n geschenk waar muziek in zit.... Gevoelige middengolf-ontvangst. Ingebouwde plaalantenne. Kleu ren: groen, oranje en zwart. Lange-, midden- en kortegolf. Grammofoonaansluiting. Hoge- tonenschakelaar. Zwart, beige en rood. WELTEVREDEN Appelmarkt Telefoon 2805 Zierikzee

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1963 | | pagina 3