VR AGEN OVER DE GR F1GE BRAND TE VLAARDINGEN Dijkdichting Ouwerkerk, grootste wapenfeit aan het waterfront Benzol-ontploffing te Marcinelle (B.) STAD EN EILAND TWEEDE KAMER Tien jaar geleden DEN HAAG. -6-11. Geeft de re cente brand te Vlaardingen reden tot bezorgdheid voor de gezondheid van de bevolking van het waterge bied en het VVestland alsook voor vee en gewassen in dat gebied? Deze vraag stelde de heer Elfferich (a.r.p.) in de Tweede Kamer aan de minis ters van sociale zaken, landbouw en binnenlandse zaken. Minister Veldkamp zei, dat door de brand het zeer giftige gas stik stofdioxide gevormd werd. Dit werd in noordwestelijke richting gedreven Ingezonden mededeling DE AMBONEZEN IN NEDERLAND DEN HAAG, 6-11. In de Ambonese woonoorden wonen 1823 gezinnen en in de 29 Ambonese woonwijken 1326. Dit staat in de memorie van antwoord over de begroting 1964 van he tdepartement van maat schappelijk werk. Het aantal Ambonese gezinnen buiten woonoord of woonwijk be draagt ongeveer 500. Sinds september 1962 werden tien woonoorden opgeheven en zeven woonwijken (met 194 gezinnen) in gebruik genomen. De memorie van antwoord zegt, dat de verhuizing van Ambonezen van woonoorden naar woonwijken in het algemeen- zonder grote moei lijkheden verliepen, uitgezonderd d'e ontruiming -van het woonoord „Graetheide", waarbij politiehulp moest worden ingeroepen. De deelname aan het 'maatschap pelijk leven van Ambonezen blijft nog vrij gering. De voortgaande uiterlijke aanpassing is geen graad meter voor een innerlijke aanpas sing, zo staat in de memorie. „Het is de vraag of het bij veel ouderen wel ooit hiertoe zal komen en of deze zich in Nederland wel ooit ge heel thuis zal gaan voelen". De minister mevr. drs. Schouwe- naar-Franssen, acht het waarschijn lijk, dat dat „ingroeiingsproces", dat zich >in stilte, in vrijheid en in het persoonlijke vlak moet voltrekken, eerst met do opgroeiende jeugd gaat beginnen. Ingezonden mededeling Op het dak bij maakten wij deze foto Voor 25 jaar.... ZIERIKZEE. Het bestuur van het Waterschap Schouwen besloot bij Koudekerke bestortingen uit te voe ren tot een bedrag van 18.000. BRUINISSE. De kantoorhouder P.T.T. vond tussen de brieven in de bus enkele losse bankbiljetten. BURGH. De voetbalvereniging „Burgh" vierde het tienjarig bestaan op feestelijke wijze. BRUINISSE. De Chr. meisjesver eniging „Tabitha" reikte 94 kleding stukken uit aan 56 behoeftige ge zinnen. ZIERIKZEE (adv.). Sinaasappelen 5 ct.; mandarijnen 3 voor 10 ct.; ba nanen 35 ct. per kg.; blik perziken 45 ct.; pudding 2 pakjes voor 25 ct.; puddingsaus 2 flessen voor 25 ct. NIEUWERKERK. In café de Later werd de jaarvergadering gehouden van de ijsvereniging „Nieuwerkerk". Vijftig personen waren aanwezig. ZIERIKZEE. Binnenkort kan het Crisiscomité B beginnen met de eerste uitdeling aan werklozen van kleding, dekking en voedsel. WESTHOEK. De cijfers over het afgelopen zomerseizoen zijn bekend geworden. Te Haamstede verbleven 1462 personen met 12.486 verblijfda- gen. In Burgh verbleven 759 perso nen. ELKERZEE. De Ned. Herv. Jon gelingsvereniging „Eben Haëzer" hield in de lokalen der o.l.-school de feestelijke jaarvergadering o.l.v. dr. Boschloo. ZIERIKZEE. Uit de rubriek „Voor vijftig jaar De gemeenteraad be sloot - na langdurige diskussies - aan school B twee onderwijzers te benoemen op een jaarwedde van elk f 450. BROUWERSHAVEN. De zangver eniging „Euphonia" hield een ge slaagde bazar ter versteviging van de kas. over de fabrieksterreinen en de naaste omgeving. De dichtheid was zo groot, dat hij een ongunstiger wind ernstig gevaar voor de omwonenden zou zijn ont staan. Dit gevaar bedreigde in het bijzonder de ademhalingsorganen van jonge kinderen, bejaarden en lij ders aan ziekten van de luchtwegen. De intensieve biussangswerken waren zo effectief, dat een partij zwavel niet in brand vloog, waar door groter gevaar voorkomen werd. Sprekende over mogelijkheden ter voorkoming van gevaar zei de mi nister van sociale zaken o.m. dat zijn departement beschikt over de hin derwet, waarbij vergunningen met voorwaarden kunnenworden afge geven. Sedert het afgeven van de vergun ning aan de fabriek in 1920 zijn zeer /vele wijzigingen aangebracht. Bij verwoesting vervalt een vergunning. Ingezonden mededeling DE OUDSTE ROMEINSE STAD VOORBURG, 6-11. Uit inscripties op een bij Rijswijk gevonden Ro meinse mijlpaal heeft prof. dr. J. E. Bogaers van de Rijksdienst voor Oudheidkundig" Bodemonderzoek de conclusie getrokken dat bij Voorburg een Romeinse stad heeft gelegen. Deze Canninefaten-stad met Ro meinse stadsrechten is waarschijn lijk even oud of zelfs ouder dan de Batavenstad Nijmegen, die tot dus ver vbor de oudste Romeinse stad in Nederland werd gehouden. Een inwoonster van Rijswijk, me vrouw E. Kraan-Dom, maakte prof. Bogaers er zondagtelefonisch op attent dat er in een stuk braak land achter de Huis te Landelaan een grote steen lag met Romeinse letters erop. Het' bleek bij onderzoek een Romeinse mijlpaal te zijn waarvan het ontbrekende gedeelte niet ver er vandaan werd gevonden. De mijl paal draagt de naam van de Romein se keizer Decius die tussen de jaren 249 en 251 aan het bewind was. Op de steen staan verder de woorden: „Canefa(i)um mu De laatste af gebrokkelde lettergreep kan volgens prof. Bogaers het begin zijn van het woord- „mïmicipium", wat vestiging betekent. De bejaardenoorden DEN HAAG, 6-11. Minister (drs. J. F. Schouwenaar-Franssen (maat schappelijk werik) staat afwijzend tegenover exploitatiesubsidies voor bejaardenoorden. Zij deelt düt mee in de memorie van antwoord op het voorlopig ver slag over de begroting 1964 van haar departement. De memorie van ant woord is inmiddels verschenen. De A.O.W.-uitkeringen DEN HAAG, 6-11. Het aantal Nederlanders, dat in aanmerking komt voor de A.O.W.-uitkering, is van 1 januari 1957, toen met de uit voering van de Algemene Ouder domswet werd begonnen, tot einde 1962 gestegen van ruim 720.000 tot omstreeks 850.000. Werd er over Ihet eerste jaar ruim 0.8 miljard gulden aan pensoienön uitgekeerd, Ihet bedrag der toege kende pensioenen bedroeg einde 1962 h!et dubbele hiervan of ongeveer 1.6 miljard gulden. Dit staat vermeld in het zo juist verschenen jaarverslag van de so ciale Verzekeringsraad over 1962. De raad voegt hieraan toe, dat er ein'de 1962 130.000 gerechtigden wa ren voor het A.W.W.-pensioen; hun pensioenen beliepen in totaal 250 miljoen gulden. Prins Bernhard bescherm heer Rijks hogere school voor tropische landbouw DEN HAAG, 7-11. Tijdens een be zoek dat Prins Bernhard vrijdag middag 15 november aan de Rjjks Hogere School voor Tropische Land bouw te Deventer zal brengen, zal hij worden geïnstalleerd als be schermheer. Dit zal geschieden döor de voor zitter van de commissie van toe zicht, de burgemeester van Deven ter, mr. N. Bol'kestein. Tijdens het bezoek zal ook een aantal leerlingen aan de prins wör- den voorgesteld. De commissaris der koningin in Overijssel, ir. J. B. Rid der van der Sohueren, zal bij de ont vangst aanwezig zijn. De school wordt onder andere bezocht door 70 studenten uit tropische 'landen. Amerika, Frankrijk en Engeland hebben woensdagavond laat met ge lijkluidende nota's in Moskou gepro testeerd tegen het ophouden van ge allieerde konvooien op de toegangs wegen tto Berlijn. De auto's in Europa GENEVE, 6-11. Volgens een schat ting van de Economische Commissie voor Europa (ECE) van de Verenigde Naties zal de vraag naar personen auto's in west-Europa de komende zes jaar verdubbelen. Als de ont wikkeling van de laatste tijd' aan houdt, zal de vraag naar nieuwe wa gens in de tien Westeuropese landen toenemen met 12 procent per jaar, maar zelfs als de toeneming niet zo groot is, zijn de recente voorspellin gen van een stijging der vraag met slechts vier procent In de komende drie jaar volgens de commissie enigszins pessimistische. zedat deze kwestie opnieuw bekeken moet worden. Raad voor de luchtverontreiniging Voor vervoer en opslag van stof fen bestaat de wet op gevaarlijke stoffen en de kernenergiewet. Naast de diensten voor het staats toezicht op de volksgezondheid en de geneeskundige inspectie is de in spectie hygiëne van het 7nilieu ac tief geweest. De commissie luchtverontreiniging zal zo spoedig mogelijk bij de wet worden omgezet in een raad voor de luchtverontreiniging. De minister bleek bereid een con creet actieprogramma ter voorko ming en het opvangen van rampen als te Vlaardingen uit te wei*ken, mede roet het oog op de komende wet opude luchtverontreiniging. Minister Veldkamp zal evenals minister Biesheuvel (landbouw) zo spoedig mogelijk nadere rapporten aan de Kamer verstrekken. Volgens minister Biesheuvel is in een geval schade ontstaan aan oogst- rijpe sla. Hij heeft niet de indruk, dat de toestand in het Westland al armerend is. Ingezonden mededeling De geschiedenis der elf opgesloten mijnwerkers LENGEDE, 7-11. De cir opgeslo- ten mannen onder in de mjjn „Ma- thilde" in Lengede zaten daar van daag (donderdag)ochtcnd reeds veer tien dagen. Het verloop van hun belevenissen was als volgt: 24 oktober; de elf opgesloten man nen worden als gevolg van een on dergrondse overstroming, döor door braak van een waterreservoir van de 'buitenwereld afgesneden. 3 november: na een proefboring worden levenstekenen vernomen van de elf, die reeds officiëel als omgekomen werden beschouwd. Zij krijgen hun eerste voedsel na tien dagen. 4 november: de grote reddings- boor wordt in werking gesteld. Maandagavond werd de boor op een diepte van 41 meter 'gekomen stop gezet om d'e schacht wand eerst te kunnen versterken. Door een ver stopping ontstond hier een extra oponthoud. 6 november: een poging om met een 'kleine boor een nieuwe bevoor radingsschacht naar de mannen te boren mislukt, De boor komt een meter verder dan de ruimte waarin zij zitten opgesloten. 7 november: donderdagochtend om 6.07 uur breekt de reddingsboor door in hun ruimte en wordt hun kans op redding 'bijzonder groot. Vice-president Jolinson kreeg presentjes AMSTERDAM, 6-11. Vice-presi- dent Lyndon B. Johnson heeft woensdagmiddag bij zijn bezoek aan het Amsterdamse stadhuis onder meer een eeuwenoude steen uit de Schreierstoren, gekregen, de plaats waar Henry Hudson op 4 april 1609 met de „halve maen" vertrok. Op de steen is een koperen plaat bevestigd' met een inscriptie, die aan dit ook voor Amerikanen histo rische feit herinnert. Voorts kreeg d'e heer Johnson een reprodu'ktie van een door de teke naar Guisselmus Janssonius in 1600 vervaardigd panorama van de stad Amsterdam' en om te laten zien toe Amsterdam er thans uitziet - een exemplaar van het nieuwe foto boek „Amsterdam - onze hoofdstad" De Nobelnprijs voor chemie is d'it jaar toegekend1 aan prof. Karl Ziegler en prof. Giulio Natta, een Duitse en een Italiaanse 'geleerde. MEDEDELING Doordat een postzak i.p.v. te Zie- ri'kzee vanmorgen per 'abuis te Roo sendaal is terecht gekomen, missen wij tot onze spijt een deel van de ei'land copy. Wij vragen hiervoor de clementie van onze lezers. REDAKTIE. AMSTERDAMSE FIETSEN AMSTERDAM, 6-11. De Am- sterdamse politie heeft een nieuwe en grotere behuizing voor haar rijwielcentrale in gebruik genomen, bestaande uit twee grote loodsen op het terrein van de Wester gasfa briek, ivaarin een paar duizend fietsen en bromfietsen, die on beheerd of als wrak op straat zijn aangetroffen, kunnen wor den opgeslagen. In 1962 wer den niet minder dan 5594 op straat achtergelaten fietsen en bromfietsen door de politie opgehaald. Naar een veiling gingen 4322 stuks, naar de schroolhandelaar 532 en maar 740 fietsen en bromfietsen werden door hun eigenaars afgehaald. De politie bewaart de fietsen e.d. twee maanden en dan gaan ze naar de vei ling of de schrootliandel. (Op de veiling brengt een fiets ge middeld 25 gld. en een brom fiets 38 gulden op). ZIERIKZEE, 6-11. Woensdag 6 november was het tien jaar geleden dat te Ouwerkerk het grootste wa penfeit aan het Schouwen-Dulve- landse waterfront werd geboekt. Op die veelbewogen vrijdagavond - die wij ons allen herinneren als de dag van gisteren - werd in de gloed van natriumzonnen de caissondeur bjj Ouwerkerk gesloten en precies twaalf uur 's nachts was Schouwcn- Duiveland weer een eiland, na een periode waarin het door het water op gruwelijke wijze was geteisterd. Een zucht van verlichting ging door deze streek, maar ook door geheel Nederland. Schouwen-Duiveland was gered en de wederopbouw kon beginnen. „Vier maal Phoenix". De operatie „Vier maal Phoenix" - de slotfase waarvan werd bijge- woond door H.M. d'e Koningin en minister-president dr. W. Dree9 - redde het eiland van een wisse on dergang. De gehele 6e november had reeds in het teken gestaan van deze wonderbaarlijke sluiting, die slagen 'kon dank zij medewerking van het weer, het teamwerk van een 'groot aantal mannen en dè hulp van technische materialen, die alles ira de schaduw stelden van hetgeen voorheen bij dijkdichtingswerken te pas was gekomen. In de voor avond kwam het water nog eens met grote snelheid döor het reste rende sluitgat stromen en de 'kleine bootjes - die zich in het gat waag den - werden er als watervlugge in secten weer uitgeduwd. Rond acht uur verscheen het m.s. „Breezand1" op het operatieterrein, aan boord waarvan zich H.M. de koningin bevond en talrijke auto riteiten, die getuige wilden zijn van dit voor deze streek beslissende uur. Gunstig weer. Het weer was gunstig op deze uiterst 'belangrijke avond, waarop zoveel op het spel stond. Rond ne gen uur deelde prof. Thijsse - direc teur van het waterloopkundig labo ratorium - mede, dat zich 'geen ver ontrustende verzakkingen van de reeds geplaatste caissons hadden voorgedaan. Zo tegen tien uur be gon de sluitcaisson langzamer hand op te schuiven en zijn reeds in de morgenuren geplaatste col lega's te naderen. Op een moment was het zover, dat de sluitcaisson hieraan met staalkabels kon worden vastgemaakt. Om 20 minuten over elf was de caisson zover gevorderd, dat hij met staaldraden kon worden vastgemaakt aan het oostelijke land- hoofd. Om half twaalf zag men tal- LAATSTE NIEUWS BRUSSEL, 7-11. Vanochtend tegen acht uur is op het terrein van het hoogovenbedrijf van Thy le Chateau in Marcinelle bij Charleroi een Ne derlandse tankauto, die benzol stond te laden, in 'd'e lucht gevlogen. Het vuur sloeg over naar de opslagtank die ongeveer zeventig ton benzol be vatte. Er stegen reusachtige rook wolken omhoog die de 'lucht boven het westen van Charleroi verduis terden. Brandweren ui't verscheide ne omliggende plaatsen vatten de strijd tegen 'het vuur aan. Voorzover bekend' had een Griek se arbeider ernstige brandwonden opgelopen. In de omtrek werden door de ont ploffing vele ramen vernield. Een Amerikaanse colonne op weg van west-Duitsland naar Berlijn is vanmorgen de controlepost Mariën- born gepasseerd. De colonne, 'die uit 22 militairen en tien voertuigen be staat, werd slechts twintig minuten opgehouden. Sclieepvaartberichten Alphacca, 5-11 van Port Said naar Duinkerken. Ampenan, 6-11 te Cochin verwacht. Caltex Utrecht (t.), 5-11 te Bahrein. Korenia (t.), 5-11 van Wangarei naar Singapore. Philiippia (t.), 5-11 van Lavera naar La Skhirra. Straat Colombo, 5-11 rede Lagos. Sc'heldelloyd, 5-11 te Hong Kong verwaoh't. Sommelsdij'k, 5-11 van Le Havre naar Antwerpen, 6-11 te Antwer pen. Willem Ruys, 5-11 van Singapore naar Melbourne. Kleuters krijgen verkeersopvoeding AMSTERDAM, 6-11. Een van de nieuwste activiteiten van het Ver bond voor Veilig Verkeer is het op richten van een mobiele dienst, die met ingang van het niieuwe jaar de kleuterscholen zal gaan bezoeken om de leidsters behulpzaam te zijn bij de verkeersopvoeding van haar pupillen. Deze dienst zal gebruik maken van een aantal auto's die „bemand" zijn met enige daarvoor opgeleide kleu terleidsters. Deze zullen in de scho len demonstraties geven. De auto's zijn uitgerust met voetgangers- en verkeerslichten, „oprolbare" zebra's, driewi eiertjes en trapautootjes, waarmee op de scholen zal worden gowerict. De kleuterleidsters, in het bezit van een hoofdakte, die zich met deze werkzaamheden gaan ber zighouden, ontvangen een opleiding, gebaseerd op 'de'in de nieuwe kleu- terverkeershof „In de Bogaard" te Rijswijk van het Veibond voor Vei lig Verkeer opgedane ervaringen. EEN „ZEESLANG" DELFZIJL, 6-11. Een meer dan 100 meter lange plas tic zeeslang koerste gistermid dag onder grote belangstelling de haven Delfzijl uit. Het „dier" bestond uit 72 plastic buizen, die over zee naar het werkeiland in de Lauwerszee gesleept worden door de vis sersboot UQ 8. De plastic bui- zen die hangen aan rubber- vlotten, zullen gebruikt wor den om zestig centimeter diep in de waddenbodem een drink waterleiding naar het eiland te leggen. Verwacht wordt, dat het ongewone transport vandaag nog arriveert bij het Lauwerszeeplaatsje Vierhui zen. De Russische regering zou elke overdracht van kernwapens aan west-Duitsland als een directe be dreiging van 'haar vitale belangen beschouwen en de maatregelen tref fen die een dergelijke situatie zou éisen. Dit heeft de Rus Novikov woensdag verklaard in de politieke commissie van de Verenigde Naties, waar gedebatteerd werd over ont- wa peni ngsvraagst ukken. De Afrikaanse leden van de Verenigde Naties hebben besloten het vraagstuk van de Portugese ge bieden in Afrika voor de Veilig heidsraad te brengen. SPORT VOETBAL DE SPORTTOTO DEN HAAG, 6-11. De 680.745 deel nemers aan d'e sporttoto van deze week legden in totaal f 821.393 in, van welk bedrag voor prijzen f 271.060 werd uitgetrokken. Voor de eerste prijs, waarvoor zich drie kan didaten meldden, was f 149.083 be schikbaar, zodat de winnaars een netto bedrag van f 42.239,90 ontvin gen. Eén foute uitslag hadden 89 deelnemers en zij delen de tweede prijs f 81.318, hetgeen hun f 914 op levert. Voor de extraprijs tenslotte waren 62 gegadigden, die van het prij zenbedrag van f 40.659 ieder f 635 toucheerden. KERKNIEUWS Hervormde Gemeente te Oosterland OOSTERLAND. Bij de verkiezing van ambtsdragers in de Ned. Herv. gemeente alhier, die op de aanstaan de gemeente-avond zal worden ge houden, zijn de ouderlingen Luc. W. Boogert Mz. en Jac. C. Boüwman Mz. en diaken Matth. Steenpoorte Mz. aftredend en niet herkiesbaar. De diakenen Jac. van der Maas en A. F. Schoof zijn eveneens aftredend, doCh wel herkiesbaar. Inmiddels zijn door de gemeente voor iedere vaca ture vijf, door minstens tien leden voorgestelde, namen voor nieuwe kandidaten ingeleverd. Deze zullen door de kerkeraa'd op een lijst wor den gebracht, waaruit op de gemeen te-avond de nlieuwe kerkeraadsleden zullen worden gekozen. in «rijke „peppetjes" - hoog op de cais son - naai- de afsluiters draven. Langzaam begon de betonnen reu- zenkolos zich met water te vullen. Een lichtfakkel zette het terrein - het leek éen drijvende fabidek een helle gloed. Ouwerkerk's oude torenklok be gon te beieren en Zierikzee's „Kunst en Eer" liet het Wilhelmus klinken. Een massaal gej'uich steeg op vanaf de wal en de talrijke bootjes. Het was een geladen, onvergete lijk moment, dat de redding van een eiland betekende. Tien jaar zijn inmiddels voorbijgegaan, maar - voor wie er bij waren - is het als de dag van gisteren ZIERIKZEE V.V.V.-waarschuwing inzake gids Het 'bestuur van V.V.V.-Zierikzee deelt mede, dat de sedert enige da gen gehouden colportage voor het plaatsen van een advertentie is een nieuw uit te geven gids voor Schou wen-Duiveland niiet geschiedt in sa menwerking met V.V.V.-Zierikzee, noch met de Prov. Zeeuwse V.V.V. en dus buiten haar verantwoorde lijkheid plaats vindt. De in vorige jaren verschenen „Gids voor Zierikzee" zal in 1964 uitgebreid en gratis worden uitge geven als voorheen. U.V.V.-ontspanningsavond voor de bejaarden Maandagavond 11 november a.s. organiseert de U.V.V. weer een veel belovende ontspanningsavond, waar op alle Zierikzeese bejaarden weer hartelijk welkom zijn. Deze keer staat er een goochel- en mentale show op 'het programma, welke ge bracht wordt door de bekende „Mys tic Marco". De titel van het te bren gen aantrekkelijke programma luidt „Op i*eis door de magische wereld". Z.V.U.-cursus In verband met de viering van het 30-jariig bestaan van de afdeling Schouwen van de Ned. Bond van Plattelandsvrouwen is de cursus „Nederlandse literatuur", die onder auspiciën van de Z.V.U. gegeven zou worden op dezelfde avond, uitgesteld tot 13 december. De cursus wordt gegeven in het Prof. Zeemanlyceum. DUIVELAND De suikerbietenoogst Door de uitzonderlijk gunstige weersomstandigheden der laatste weken zijn de werkzaamheden op het land hard opgeschoten. De sui kerbieten, die nu goed mechanisoh kunnen worden gerooid, omdat het land goed berijdbaar was, zijn dn hoofdzaak al bij elkaar gereden om opgehaald te worden. De kwaliteit is wel niet zoals op andere jaren, hoewel het toch over 'het algemeen niet tegenvalt, de omstandigheden van een bijzondere natte zomer in ogenschouw nemend. BRUINISSE Busje met pendelaars reed dijk af Een volkswagenbusje rtfdt da gelijks heen en weer naar Rotter dam met pendelaars, die daar bü de gemeentewerken in dienst z\jn gesteld. Dit busje, dat anders gere den wordt door de 20-jarige D. van Strien, werd woensdag door een ander gereden. Door een plotseling optredend defekt aan het stuur, reed men woensdagavond ongeveer zes uur tussen Klundert en Fjjnaart eerst van de dijk en daarna een sloot in. De 53-jarige A. van den Houten uit Bruinisse werd daarbii zo ern stig gewonds dat hij per ziekenauto naar het Zweedse Rode Kruis-zie- ken'huis moest worden vervoerd. Ook dp 58-jarige P. Schraver klaag de over inwendige pijnen in de rug en moest het bed' houden. De an deren 'kregen schrammen, builen en ontvellingen. Ook zij klaagden over inwendige pijnen, maar kwamen er schijnbaar toöh goed af. Een dok ter was spoedig ter plaatse, maar ook dokter van Leeuwen uit Brui nisse bood na thuiskomst, nog ge neeskundige bijstand. Bouw nieuwe kotter In ons 'bericht over het vervaar digen van een nieuwe kotter voor de Gebrs. Verspoor, werd verzuimd mede te delen, dat de elektrische in stallatie van het schip zal worden verzorgd door de firma Huibers te Bruinisse, terwijl de heer C. Bal de betimmeringen zal uitvoeren. .1

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1963 | | pagina 6