JOPPE'S zelfbediening! X Bij 2 pak Vitella Instant pudding: het 3e pak gratis X ERRES CENTRIFUGES Geldleningen G. J. Wilbrink SUCCESJES Smadelijke nederlaag voor ongeïnspireerd Nederlands elftal V eiligheidsgordels voor kinderen Conflict door muziek De kippenoorlog De studietoelagen Spionage in de V.S. Geen aanmelding - geen geld... Poststraat 31 - Zierikzee X Telefoon 2067 J WM Het is NU prettig winkelen H ia onze verruimde zaak.' Komt, ziel en overtuigt u! Ook nu weer feestaanbieriingenX en een speldje 4 Bij 1 fles limonadesiroop: een speldej 4 Bij 200 gram gemengde toffees: „Centra" speldje j Bij 1 Peijnenburg koek: een speldje 4 X Bij 1 pak M.C.D. speculaas: een suikerzakje 4 X Nieuwe oogst vijgen - 500 gram 49 cent X Vruchtenhagel - per pak van 40 cent voor 36 cent 4 Ananas, 20 halve schijven - van 120 ct voor 98 cent 4 X Abrikozen op sap - van 9S cent voor79 cent X Appelmoes - 3 potjes voor89 cent 4 Appelmoes - 2 potten voor 98 cent 4 4 J Bij aankoop vcor vijf gulden boodschappen: X X één ontbijtkoek voor 10 cent J 4 4 Nieuw rond model, inhoud 2V£ kg f 148, Model Turbo - sierlijk vierkant model, in houd 3 kg - volkomen beveiligd l' 248, WELTEVREDEN Schouwen-Duiveland's specialist voor was- en droogapparaien Telefoon 2805 - Zierikzee Hiermede danken wij allen die blijken van medeleven hebben betcond, zowel tij dens de ziekte als na het overlijden van onze lieve va der, behuwd- en grootvader GERR1T ADRIAAN SLAAGER A. v. d. SCHELDE- SLAAGER T. C. v. d. SCHELDE J. H. BAUMANN-SLAAGER K. BAUMANN Burgh, oktober 1963 WIM KRAMER en JEANNE DE IIOOGE hebben de eer, mede namens wederzijdse ouders, kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de vol trekking zal plaats vinden op vrijdag 15 november '63, des namiddags 15.00 uur, ten stadhuize te Zierikzee. Zierikzee, oktober 1963 Lange Sint Janstraat 20 Bedde weeg 8 Receptie: van 16.30-18.00 uur Beddeweeg 8, Zierikzee. Toekomstig adres: Moggestraat 18 - Zierikzee. vanaf f 300,— tot f 5.000,—, voor bijna iedereen. Verstrekt kan worden max. 25 van inkomen. Inl. kosteloos. Krediet-instelling „CRABBEIIOF" Postbus 157 - Dordrecht telefoon (01850) 4452 Grote sortering echte wollen dekens kinderledikant-, wiegdekens en plaids. Ook de kampioensdekens, waarvan wij de alléénver koop hebben, aan concurre rende prijzen. Aanbevelend TEN HAAF Platteweg 6 - Zierikzee Gemeenschappelijke Lutherse- en Remonstrantse dienst op zondag 3 november, des voormiddags 10 uur, in de Lutherse kerk te Zierikzee. Voorganger: dr. J. F. VAN ROYEN Remonstrants pred. te Rotterdam NIEUWERKERK (gemeente Duiveland) Bij inschrijving te koop: 2.14.20 hectare prima bouwland aan de Platte Capelledijk te Nieuwerkerk (gemeente Dui veland). Vrü van pacht. Direct te aanvaarden. Inschrijvingsbiljetten in te leveren uiterlijk 12 november 1S63 ten kantore van notaris KLAASSEN, Oude Haven 14, telef. (01110)2168, te Zierik zee, waar nadere inlichtingen te verkrijgen zijn. I Leden en donateurs gevraagd voor damesvoetbalclub Leeftijd: .16 jaar en ouder Brieven onder no. 1893 aan het bureau van dit blad. Gevraagd: nette buishoudster bij jonge weduwnaar met zoontje. Brieven onder nr. 1892 aan het bureau van dit blad. Vraagt vrijb'ijvend demonstralie bij Korte St. Janstraat 1-4 Telef. 2923 - Zierikzee Verloren: Een dj'namo anker, tussen Zierikzee en Renesse. Gaarne terugbezorgen bij firma W. Gilijamse, Renesse. Diversen: Grote sortering kwasten, wit- barstels en rolborstels. - P. Schults, „Verf en Kleur", tel. 2100, Zierikzee. Wegens Allerheiligen is onze zaak vrijdag 1 november de gehele dag gesloten. Kapsa lon Murk, Zierikzee. Mozaiek is modern! Maak zelf met Italiaans glasmozaiek het mooiste inlegwerk. In vele kleuren bij Mol, Nieuwe Boogerdstraat, Zierikzee. Goed verzorgde huid door Cosmetica Dokter v. d. Hoog. Kapsalon Murk, t/o de Beurs, Zierikzee. Nu ook gratis een speldje bij een doos kleine sigaartjes a f 1,60 per 10 stuks. - Sigm. D. C. Viergever, hoek Kraan plein, Zierikzee. Voor grote sortering verf: Mol, Nieuwe Boogerdstraat, Zierikzee. Kettingen en colliers, arm banden en ds. manchetkno pen, in grote verscheiden heid. Geschenkenhuis R. den Boer, Dam 11, Zierikzee, tel. 2174. Voor vakbekwame opleiding gediplomeerd instructeur. - Autorijschool M. de Looze, Zierikzee, telefoon 2235. Verpleegster worden? Onze kursus vangt aan begin jan. 1964. Inlichtingen: Directrice Diaconessenhuis, Parklaan 95 a, Eindhoven. Succes - Succes Succes Kies voor Uw rijles een goed adres: Autorijschool .Succes' Hogekerkstraat 16, Nieuwer kerk. telefoon 01114-518. Met „Decro" plastic maakt u blank glas ondoorzichtig met behoud van licht - 46 cm br. f 2,25 per m. - Mol, Nieuwe Boogerdstraat, Zierikzee. Pracht sortering gas-aanste- kers, o.a. ook Ronson. Ook voor tafelgasaanstekers sigm. D. C. Viergever, Zierikzee en Haamstede. H.H. veehouders! .Wij scheren en knippen uw melkvee en jongvee. J. Flikweert, telef. (01114)442, Nieuwerkerk. Laat uw aansteker niet on gevuld liggen! Wij hebben voor u vele soorten gasvul- lingen en benzine. Sigm. D. C. Viergever, hoek Anker- weg-Weststraat, Haamstede. OPENBARE KENNISGEVING UITBREIDINGSPLAN Het hoofd van het gemeente bestuur van DUIVELAND brengt ter openbare kennis, dat de Raad dier gemeente in zijn op 25 oktober j.l. gehou den vergadering heeft be paald, dat een uitbreidings- .plan in hoofdzaak voor het grondgebied van de gehele gemeente wordt voorbereid. Ccsterland, 30 oktober 1963. Het hcofd van het gemeente bestuur voornoemd, A. A. VAN EETEN. Op zaterdag 2 november a.s. voeren de C.J.V.-clubs een cliebollenactie ten bate van hun clubgebouw in het Vis- slop. Steunt déze actie door oliebollen te kopen als onze jongens en meisjes bij u aan bellen. BEKENDMAKING Burgemeester en wethouders van Middenschouwen maken bekend, dat in verband met werkzaamheden aan de be strating de Dijkslraat te Scharendijke m.i.v. heden, tot nader aan kondiging, gesloten is voor het verkeer met alle voertui gen, rij- en trekdieren en vee in beide richtingen, voor die gedeelten waarvoor de werkzaamheden dit eisen. Scharendijke, 30 okt. 1963. Burgemeester en wethouders voornoemd, S. FRANCKE, burgemeester. VAN WIJCK, secretaris. Op zaterdag 2 november a.s. cliebollenactie van de C.J.V.- clubs. Tien oliebollen voor f 1,Ook verkrijgbaar aan de voormalige bakkerij Ten Velde, aan het Lange Groen- dal, Zierikzee. ORANJE IS UITGEBEKERD ROTTERDAM, 30-10. Het Neder lands elftal is „uitgebekerd" en hoe?Na anderhalf uur lange uitzicht?ozle .'weg werd Nederlands voetbalglorie door het publick uit het koude Fcüenoordstadion weg- gejoeld. Geen enkele eer had dit elftal tegen de Luxemburgse forma tie, die zich door een overwinning met 2-1 in de kwartfinales van het toernooi om de Europese beker voor landenteams plaatste. En laten we er dadelijk aan tdevoegen: ver diend De Luxemburgers hebben het Ne derlandse elftal een 'brevet van on vermogen afgegeven, met slechts uitroeptekeps. Wat zal bondscoach Elek Sehwarz hiermee doen? Moei lijk kan hij dit .naast zich neerleg gen of tot een fodje verfrommelen en in de prulleba'k deponeren. Geen moment heeft 'diït Nederlands elftal waar kunnen maken een plaats bij de laatste acht van Europa waardig te zijn. Over de gehele linie heeft het 'gefaald en wanneer wij naar een lichtpuntje zoeken, 'kunnen wij bij scherp zieni er slechts één ont dekken: de achttienjarige in het oranje-elftal debuterende rechtsbui ten Piet Giesen. Hij was de enige die Nederland de winst had kunnen schenken, maar zonder de onont beerlijke steun van zijn. medespe lers lukte hem dit niet. De voldoe ning heeft hij gekend de grondleg ger 'te zijn van het enige doelpunt, dat Kruiver op zijn naam schreef. Bovendien was 'hij zelf enige keren dichtbij een voltreffer -> eenmaal beukte hij de pa'al - en dat er van de tribunes in koor de Smeekbede om „Gie-sen, Gie-sen" rolde, duidt op het grote vertrouwen dat men in de jonge P.S.V.èr had. Hij was de enigemet Eddie Pieters Graafland, die zijn doel goed heeft verdedigd. Aan de twee Luxemburg se doelpunten had hij geen schuld - kwam Giesen tot een ruim voldoen de. Smadelijk verloren Helaas, dit tweetal heeft noch voer Nederland de wedstrijd kunnen redden, noch de smaad die deze for matie op zich laadde, 'kunnen uit wissen. Want smadelijk was deze nederlaag in velerlei opzichten. Er bestaan geen excuses voor. Het Ne derlands elftal, dat in Amsterdam tegen de Luxemburgers reeds een lesje had gekregen, waarbij de „schade" beperkt bleef tot een ge lijk spel, heeft hiervan niets geleerd Het Luxemburgse elftal was on getwijfeld niet beter dan dat van Am sterdam, maar door hun slappe hou ding - het ontbreken van het heilig vuur hebben onze landgenoten van het begin af aan op het slappe koord gedanst, niet in staat om de juiste balans te vinden. Dr. De Meijer staats secretaris econ. zaken DEN HAAG, 30-10. Binnenkort is de 'benoeming te verwachten van dr. J. F. G. M. de Meijer tót staatsse cretaris van sodiale za'ken en volks-* gezondheid. De nieuwe staatssecretaris, die in Amsterdam woont, werd geboren te Terneuzen op 3 mei 1915. Hij is ge huwd en heeft vier kinderen. Hij volgde middelbaar onderwijs te Antwerpen, studeerde economische en sociale wetenschappen in Tilburg Londen en Parijs en promoveerde in 1945 te Tilburg op het proefschrift „Aspecten der Nederlandse ijzer- en staal producerende industrie". Van 1940 tot 1952 maakte dr. de. Meijer deel uit van de leiding van een internationale onidernerninigs- groep en was hij woonachtig te Am sterdam, Curagao en New York. Hij is thans algemeen adviseur van een aantal industriële ondernemingen. DELFT, 29-10. Het R.A.I.-T.N.O.- instituut te Delft neemt momenteel proeven met veiligheidsgordels spe ciaal voor kinderen Dit i9 bekend gemaakt tijdens een driedaags con gres van normalisatoren en veilig heidsgordel-specialisten, die momen teel in het verband van de Interna tional Organization for San'dardiza- tion (I.S.O.), de internationale nor malisatie-organisatie, in het voorma lig koninklijk paleis aan het Noord einde te 's-Gravenihage bijeen zijn. Van Nederlandse zijde nemen daar aan deel gedelegeerden van de normcommissie 107-A veiligheids- gordels in automobielen van het N ederlands N ormalisatie-I ns'tituut Het Nederlands Normalisatie-Insti tuut treedt op als gastheer voor het congres, dat zich ten doel stelt te komen tot internationale normen voor het 'keuren van veiligheids gordels. SPORT BILJARTEN Finale kampioenschap 4e klasse libre te Renesse Dinsdagavond werd in hotel „Het Wapen van Zeeland" te Renesse een aanvang gemaakt met de finalewed strijden voor het kampioenschap 4e klasse libre van het district Schou- wen-Duiveland der K.N.B.B. Op deze eerste avond werden reeds behoorlijke resultaten door verschil lende spelers behaald. Van de zeven gespeelde partijen, welke in een vlot tempo werden afgewerkt, waren ex- zes waarbij de winnaar boven het voor de 4e klasse vastgestelde mo yenne van 2.00 kwam. De beide spelers van de biljartver eniging „Oosterland", de heren J. Poelman en H. Capelle, waren op deze eerste avond vrij en zullen he den (donderdagjavond voor het eerst in aktie komen. De stand ziet er thans als volgt uit: gesp. pnt. K. L. v. d. Werve2 4 J. Hagesteijn 3 4 A. de Waaij 2 2 J. Snijders 3 2 A. Heijboer 3 2 J. J. Guequierre1 0 J. Poelman H. Capelle....- De volgende partijen werden ge speeld: car. h.s. alg. g. A. Heijboer 75 14 1.87 J. Guequierre 66 11 1.65 J. Hagesteijn 75 11 2.27 A. Heijboer 66 10 2.00 J. Hagesteijn 75 8 2.41 J. Snijders 59 13 1.90 A. de Waaij 75 13 3.26 J. Hagesteijn 34 4 1.48 J. Snijders 75 10 2.20 A. Heijboer 56 11 1.64 K. L. v. d. Werve 75 13 2.20 J. Snijders 57 11 1.87 K. L. v. d. Werve 75 15 2.77 A. de Waaij 70 16 2.59 caramb. brt. h.s. alf gem. 150 61 15 2.45 184 87 11 2.11 145 50 16 2.90 191 99 13 1.92 197 107 14 1.84 66 40 11 1.65 KAMPEN, 29-10. Bij de Konink lijke Kamper Sigarenfabriek Smit en Ten Hove in Kampen 'is maan dagavond een arbeidsconflict ont staan naar aanleiding vande radio. Op verzoek van enkele werk nemers en een afdelingschef heeft de directie van deze fabriek be paald, dat niet meer de gehele dag radiomuziek in de werkruimten zou. klinken. De fabriekscommissie was daarin niet gekend. Maandagavond begonnen de sigarenmakers op een moment dat de radio niet speelde, te zingen en de maat aan te geven met de voeten. Een waarschuwing van een afdelingschef werd gene geerd. Het gevolg van een en ander was dat een jeugdige werknemer S. Beens, die al herhaaldelijk was ge waarschuwd, naar huis werd ge stuurd. De meeste sigarenmakers, ongeveer zeventig man, namen dit niet en verlieten protesterend de zaal. Nog dezelfde avond had de fa briekscommissie een onderhoud met de directie. DE NHAAG, 29-10. Naar aanlei ding van de z.g. kippenoorlog tussen de V.S. en de E.E.G. deelt de rege ring mee, dat het bjj de huidige gang vna zaken niet mogelijk is een deifnitief oordeel uit te spreken over de gevolgen, dié het meningsverschil met de V.S. zal hebben op dé onder handelingen in de „Kennedy-ronde". Het niet vind'en van een bevredi gende oplossing kou de sfeer van deze onderhandelingen ongetwijfeld nadelig beïnvloeden. Daarom ver heugt het de regering, dat overeen stemming is bereikt over de wijze van voorlegging aan de instanties van ihet G.A.T.T. Het is thans even min mogelijk aan te geven, welke Nederlandse belangen direct ge schaad zouden worden door Ameri kaanse tegenmaatregelen- indien het zover zou komen - daar noch de om vang van deze maatregelen, noch de betrokken produkten bekend zijn. Dit zeggen de minister-president, de minister van buitenlandse zaken, de minister van economische zaken en de minister van landbouw en visserij op schriftelijke vx-agen van het Tweede Kamerlid', de heer Vre- deling (Pjv.d.A.). DEN HAAG, 29-10. In 'het stu diejaar 1961-1962 zijn ruim 40.000 Studietoelagen bij 't voortgezet' on derwijs (het landbouwonderwijs uit gezonderd) bij; het ministerie van onderwijs, kunsten en wetenschap pen aangevraagd. Hiervan werden er ruim 28.000 (71 procent) ingewil ligd. Deze studietoelagen vergden samen een bedrag v.an ruim 33 mil joen. Rond tweederde deel hiervan gaat naar het wetenschappelijk onderwijs (de Landbouwhogeschool te Wage- ningen niet inbegrepen), texwiil de opleiding van leerkrachten 22 pro cent van het totale bedrag ontvangt. De hoogste gemiddelde studiebe dragen per bursaal vindt men bij de universitaire opleidingen voor een middelbare akte (f2.211), bij 'het we tenschappelijk onderwijs (f 1.816) en bij de scholen voor maatschappelijk werk (f 1.404). De laagste gemiddel den vindt men bij het V.H.M.O. (368) het kweelcsohoolonderwijs f 530) en het uitgebreid' lager nijverheidson derwijs (549). „Rode Pimpernel" van het Vaticaan overleden CAHIRCIVEEN (Ierse republiek), 30-10. Hugh O'Flaherty, de priester die benoemd is geworden als de „rode pimpernel" van het Vaticaan van de tweede wereldoorlog, is woensdag in Cahirciveen in de Ier se republiek op 65-jarige leeftijd overleden. Pater O'Flaherty heeft in de oor logsjaren duizenden geallieerde krijgsgevangenen uit bezet Rome helpen ontsnappen. Daarbij werden sommigen opnieuw aangehouden, ge marteld of neergeschoten, maar geen van hen 'heeft pater. O'Flahety ooit verraden. Zijn ondergrondse heeft tien maanden bestaan. Hij vermomde de ontsnapte gevangenen als nonnen of monniken, buschauffeurs of groentemannen en verborg hen over heel Rome in kamers. In 1945 werd hij door Engeland: onderscheiden met het. commandeurschap van de „Most Excellent order of the Bri tish Empire (C.B.E.) X, de Verenig de Staten verleenden hem de vrij heidsmedaille. WASHINGTON. 30-10. De Ameri kaanse geheime dienst 'heeft in Was hington bekend gemaakt, dat men een Amerikaanse elektrotechnicus en een chauffeur van d'e Russische handelmaatschappij „Amtong" op be schuldiging van spionage heeft ge arresteerd. Zij werden bij een sta tion te Englewood in de Amerikaan se staat New Jersey aangehouden. De gearresteerden, de 38-jarige John William Boetenko en de 33-ja- ri'ge Igor Iwanov, hadden deelgeno men aan. een komplot om voor de Sowjet-Unie documenten en andere gegevens te bemachtigen over een contract met de Amerikaanse lucht macht, -dat wordt uitgevoerd door de „International Electric Corporation" waai-bij de 38-jarige technicus werkt. Ook twee employé's van de Russi- sdhe afvaardiging bij de V.N. wer den aangehouden. Een familiefeest VENLO, 30-10. Het Noord-Lim burgse dorpje Broekhuizervorst staat een flinke invasie te wachten. Zaterdag 2 november komen daar namelijk rond 150 leden van de fa milie Hermkens, van wie het vader huis in Broekhuizervorst stond, bij een. De drie dochters en de zes nog in leven zijnde zonen evenals alle kleinkinderen met hun echtgenoten en verloofden van het inmiddels overleden echtpaar Hermkens-Pau- wers staat een uitgebreid pipgram- ma to wachten. KERKNIEUWS Ned. Herv. Kerk Beadnkt voor Spannum en Edens: P. van der Veer te Farnsum (Gron.). Geref. Kerken Beroepen te 's-Gravenhage-West (wijkgemeente V): H. M. Dercksen te Rotterdam-Oharloie. Beroepen te Bodegraven (vac. L. Loosman): R. van den Berg te Ber gen (N.H.); te Wormerveer: H. Dijk stra te Rotterdam-Zuid (Katen- drecht). Aangenomen naar Uithuizermee- den: W. B. van der Meulen te Sprang-Waalwijk; naar 's-Graven- hage-Escamp (vac. A. W. Meeder): A. C. Kersten te Utrecht-West, die bedankte voor Amsterdam-West (vac. J. Wiersema). Bedankt voor Doezum: W. B. van der Meulen to Sprang-Waalwijk. Geref. Gemeenten Bedankt voor Tholen en voor Yer- seke: J. van Haaren te Rijssen. Niet in Zwitserland... KOPENHAGEN, 30-10. Een Tsje chische beambte is er in geslaagd zijn land te ontvluchten, door zich vier dagen aan het onderstel van een spoorwagon vast te klemmen. Toen de man woehsdag in het goe deren depot in Kopenhagen werd ontdekt, was -hij uitgeput. Hij dacht dat 'hij in Zwitserland was. De Tsjech is opgenomen in een ziekenhuis. DEN HAAG, 30-10. Minister Bies heuvel denkt er niet aan enige te gemoetkoming te doen aan enkele boeren 'in Eefde en Gorssel, die ver steken zijn 'gebleven van een uitke ring van f 0,55 per 100 kg. afgele verde melk die is verbonden aan aanmelding bij de gezondheidsdienst voor dieren in Gelderland. De be trokken boeren Ihadden zich niet op de daarvoor aangegeven wijze ge meld. De minister zegt dit in ant woord op schriftelijke vragen van het Tweede Kamerlid van Dis (SGP) Wat de in de vragen van de heer van Dis gememoreerde inhouding van f 0,05 per 100 kg. geleverde melk 'betreft moet. worden opge merkt, dat deze heffing werd' opge legd aan alle veehouders ten behoe ve van de ziektebestrijding bij rund vee en dat van terugbetaling daar van nooit sprake is geweest. De kwestie van 'het al dan niet aange sloten zijn bij een gezondheidsdienst doet hierbij niiet ter zake. Auto onder voetganger SWINDON, Zuid-Engeland, 30-11. Een Engelse student, Peter Gould, heeft woensdag van de rechter in Swindon een boete van vijf pond gekregen omdat hij over een auto heen was gelopen. Een politieman had vastgesteld dat de voetafdruk ken op de motorkap, het dak en de bagageruimte van de auto van de student afkomstig waren. De politie zei dat Gould op de wagen sprong nadat een vriend tegen hem gezegd had: „We hebben er schoon genoeg van dat er steeds maar mensen on der auto's komen. Het wordt tijd dat er nu eens een auto onder een man komt". Prinses Beatrix bij gemeenschappelijk overleg DEN HAAG, 30-10. Naar verno men wordt 'heeft prinses Beatrix het voornemen zich op de hoo'gte te stel len van de werkwijze van de werk gevers- en werknemersorganisaties. Zo zal zij op donderdag 7 novem- ber vex-gaderingen 'bijwonen van het overlegox-gaan van de vakcentrales en van het bestuur van de Stichting van de Arbeid en op 13 november van de raad van Nederlandse werk gevers veibonden Orgeldagen in Arnhem ARNHEM, 30-10. Twaalf vooraan staande oi-ganisten uit Zwitserland, Frankrijk, Duitsland en Nederland zullen worden uitgenodigd om deel le nemen aan de in 1964 voor het eerst te Arnhem in de Grote of Eusebiuskerk te houden orgeldagen. Met de organisatie ervan zal een nog in het leven te roepen stichting zich belasten. Een internationale jury zal de diverse orgelbespelingen beoor delen Overeenstemming C.A.O. voor het bakkersbedrijf UTRECHT, 30-10. Het geongalïi- seerd overleg van werkgevers- en werknemers-organisaties in 'het bak- kersbedrijf deelt mede 'd'at, in ver band met het aflopen van de c.a.o. voor het bakkersbedrijf op 1 no vember a.s., tussen de organisaties van de werkgevers en werknemers woensdag overleg heeft plaatsgevon den over de nieuwe arbeidsvoor waarden. Partijen zijn daaibij tot overeenstemming gekomen over een aantal verbeteringen van de arbeids voorwaarden binnen het kader van het dezer dagen in de Stichting van de Arbeid bereikte akkoord. De nieuwe loon voorsteilen zuilen reeds op 31 oktober ter goedkeuring worden ingediend bij de desbetref fende instanties. Nadere bijzonder heden zullen direct na indiening of ficieel worden bekend gemaakt. Scheepvaartberichten Ampenan, 31-10 te Bombay verw. Katsedijk, 1-11 te Coatzacoalcos verwacht. Phlilippia (t.), 30-10 te Lavera Bouwen aan Havenpark te Zierikzee ■w\". Aan het Havenpark te Zierikzee is een omvangrijke bouwerij aan de gang. Op deze plaats stond voorheen het pand van de Nutsspaarbank, dat toerd gesloopt. Op dezelfde plaats verrijst een nieuw bankgebouw, dal uiterlijk alle trekken zal vertonen van zijn voorganger, maar waarvan het interieur uiteraard zal zijn afgestemd op de behoeften van deze tijd. (Foto: Zierikzeesolie Nieuwsbode).

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1963 | | pagina 6