J&wVl Adverteren is verkopen SAMEN tw prachtig, mooi golvend haar ...8 dagen lang! g_ vöordeug mr ER ZAL GELD NODIG ZIJN ZORG DAT HET ER IS DOOR LEVENSVERZEKERING ■SUCCESJES Te koop gevraagd: SUCCESJES Lonneker vakkleding Bietenrooien Met één Kemt Hairform behandeling STOFZUIGERS En... ik voel de natuurlijke veerkracht en zachtheid! Betasting-aftrek De fiscus neemt een - soms belangrijk - deel van de premie voor bepaalde levensverzeke ringen, b.v. de lijfrenteverzekering, voor zijn rekening, voor zoverre deze premie niet meer bedraagt dan f3.600.- per jaar. Ben levensverzekeringman vertelt bet u allemaal precies. Levensver Voorlichtingscommissie uit het Levensverzekeringbedrijf, Emmalaan 41 Utrecht samen tafelen begint met Te koop: I Kredieten tot f 4000,voor aankoop meubelen en wo ningtextiel. Vraagt gratis fol- l.der. Discrete behandeling en 'zeer lage aflossingen. Post- bus 1083, Rotterdam. -Bontmantels, kort en lang, vanaf f 2,p.w. of f 5,p. L mnd. Vraagt gratis folder. Brieven onder no. 1875, aan het bureau van dit blad. Lompen, ijzer, accu's, oude zakken, enz. Alles wordt bij u afgehaald, ook in Zierikzee. U kunt óók bellen: tel. 2167. J. F. Kaashoek, d'Aillystr. 24, Zierikzee. Personeel gevraagd: Per 1 mei 1964: tractorchauf feur. C. v. d. Linde, Zuiddijk weg 3, Dreischor. Diversen: Juist voor aparte kunstnij- verheidsartikelen: Mol, Nwe Boogerdstraat, Zierikzee. - Kijkt even etalage of loopt u binnen! „Summerheat" flessengas- rolkaühel, een uitkomst voor de koude dagen! H. J. Bax, Havenplein 3, Zierikzee, tel. 2778. Kiemremmingsmiddel voor uw aardappelen! Uw aard appelen blijven scheutvrij. Uw adres: W. van Sluijs te Haamstede; Abr. de Rijke te Renesse. firma KOEVOETS Havenpark 5 - Zierikzee 1963 Door de grote verkoop van de „Vicon Super" bietenrooiers kunnen wij door inruil zéér voordelig aanbieden: Diverse „Stoll" bietenrooiers (ook wagen-rooiers); „Peter Standen" bietenrooier; Diversse „Kleine" bietenrooiers Vraagt vrijblijvend inlichtingen bij W. Schipper Zoon N.V. Van Heemskerckstraat 10 Goes - Telefoon (01100) 6410; Zierikzee - Telef. (01110) 2272 r tijdelijk „Holland Electro" met het sterke hart Model „TOPPY" De handige stofzuiger voor het grote gezin en bedrijven, met de zeer grote stof ruim te. Éénmaal per maand leegmaken Alle H. E.-modellen te ge bruiken met papieren stof- zakken. Prys f 165,— Voor service, voorlichting en onderdelen naar: WELTEVREDEN telefoon 2805 - Zierikzee Elke ochtend opnieuw kijk ik verrast... mijn haar is zó weer in model! Minder belasting Trek in Heldere Groentesoep? Kies dan Knorr Heldere Groente soep. De beroemde, onovertrof fen Knorr kwaliteit, in enkele minuten op tafel! En kijk... Knorr beloont uw goede smaak. 2 zak jes samen f 1,10. Dubbelop ge nieten èn voordelig! Zwitserse Knorr koks en Nederlandse huisvrou wen werken voortdu rend samen voor uw fijnste soep. Elke nieuwe Knorr soep wordt vooraf gekeurd, beproefd, ak koord bevonden! WELTEVREDEN de wasmachine-specialist Tel. 2805, Zierikzee Er is Kemt Hairforirt voor: Uw kam herhaalt het wonder! Zit uw haar door regen of wind niet meer precies zoals u 't wenst? Haal er een vochtige kam door en de Kemt Hairform „vernieuwt" zich. blond haar donker en grijs haar Voor één h twee behandelingen 85 ct. Voor 8 of meer behandelingen f 4.25. Ik kon eerst mijn ogen niet geloven! Met Kemt Hairform blijft mijn haar dagen en dagen in model! Slecht gekapt? Ik weet niet meer wat dat is. Kemt Hairform heeft mij enthousiast gemaakt! Kemt Hairform is geen lak, geen spray of home-perma nent maar een geheel nieuw haarpreparaat. Mijn haar voelt heerlijk zacht en soepel aan - en toch is elk haar afzonderlijk veel steviger, veerkrachtiger! Elke golf en elke krul blijft zitten, zoals ik hem er in heb gezet. Acht dagen lang. Iedereen denkt, dat ik natuurlijke golven heb. Elke ochtend en zelfs na een hele dag in de buitenlucht zit mijn haar, alsof ik zo uit de kapsalon kom. 's Nachts geen krulspelden meer. Dus rustiger slapen. Geloof me, probeer één keer Kemt Hairform en u bent over tuigd. Want Kemt Hairform is werkelijk een open baring! Uiterst eenvoudig! Na het wassen wat Kemt Hairform door het haar verdelen. Opmaken zoals u gewend bent. Dat is alles. Ook extra slap of stug haar.blijft perfect in vorm. Voor natuurlijke veerkracht en zachtheid!

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1963 | | pagina 12