V VM kofh Zie die gouden Meur van dat "prachtpils" van j/4 Amstel uit het nieuwe brouwhuis! Si De fijnste koffiemelk in de handigste verpakking ff| tiJe Ja, dat komt uit het nieuwe brouwhuis.'t Is een "prachtpils" dat nu bij mij in de kelders rijpt. U ziet het, u proeft het. Zo zuiver., roomblank. Zuinig in gebruik. Trakteer op koffie met de fijnste koffiemelk, WM koffiemelk. Dankzij de nieuwe bereidingswijze (ge- uperiseerd) zijn in WM koffiemelk alle waardevolle melkbestanddelen behouden en geniet u van de natuurlijke smaak (werkelijk bijsmaakvrij). Let op de grote voordelen van de nieuwe verpakking: geen flessen, breuk of statiegeld - geen spoelen, na gebruik weggooien - licht, gemakkelijk mee te nemen, handig op te bergen - licht- en luchtdicht, hygiënisch beschermt kwaliteit en smaak. Inhoud in ongeopende verpakking maanden houdbaar. AMSTEL zegt onderbaas (legkelder) W. Both (23 jaar ervaring) I ft- Omdat die 100% gepasteuriseerd is, mevrouw. Let eens op, hoe verrukke lijk ze smaakt. Hoe smeuïg ze uit smeert. Neem dus Dex voor uw ge zin; de gezondste, de lékkerste, de zuiverste margarine. I Extra verrassing: u spaart snel I en gemakkelijk voor mooie, prak- I tische cadeaus. Want de Pasteur I garantiemerken zijn waardevolle spaarmerken. Vraag uw leverancier morgen de nieuwe, kleurige Remia geschenkenfolder. ut; [llcUWC,h>OUIiyC ItCUUQ ycouuciincmuiutl. Remia MARGARINEFABRIEKEN N.V.-DEN DOLDER SPORT VOETBAL Patrijzen I-Dreischor I 2-1 Het treffen tussen, de koplopers in 's-Herenhoek tussen Dreisohor en Patrijzen leverde voor Dr ei schor - dat vier wedstrijden ongeslagen ge bleven was - en nederlaag op. De achterhoede van de 'blauw-witten was door het ontbreken van Smits sr. nogal verzwakt. Met kunst en vliegwerk werd Patrijzen, dat voor de rust beduidend sterker was, van enige doelpunten afgehouden. Ge vaarlijke uitvallen van de bezoekers leverden nogal moeilijkheden voor de oranjeverdediginig op, wat na 25 minuten spelen resulteerde in een treffer voor Dreischor. Lodewijk kreeg de bal goed aangegeven, pas seerde spil Traas en schoot onhoud baar voor doelman Westdorp in de rechterbovenhoek (0-1). Dit was tooh echter wel tegen alle verhou dingen in en na deze openingstref fer kwam Patrijzen pas goed los en in het offensief Voorlopig leverde bedoeld offensief echter niet meer op dan enkele hoekschoppen, tot dat vijf minuten voor het verstrij ken van de eerste speelholf spil Smits de bal wat ongelukkig op zijn arm kreeg. Scheidsrechter v. d. Rest was onverbiddellijik en kende de thuisclub voor deze overtreding een penalty toe. Iedereen voorzag reeds de 'gelijkmaker. Doelman Steenland wist de strafschop edhter op keurige wijze te stoppen. Scheidsrechter v. d. Rest vond dit echter niet de juis te oplossing en liet de strafschop overnemen en toen 'verdween de bal een paar meter langs de verkeerde kant van de paal. Met 0-1 werd ge rust. Iti de tweede helft 'kwamen de blauw-witte 'bezoekers wel wat be ter voor de dag. Reeds van de af trap af trok de ploeg ten aanval en het scheelde weinig of Lodewijk had opnieuw 'gescoord. Hij vond echter on het laatste moment doelman Westdorp op zijn weg. Na een tien tal minuten zakte het Dreischor-of- fensief in waarvan Patrijzen dank baar profiteerde en 'het heft weer in handen nam. Uit een corner over links wist middenvoor Traas - na een klein foutje van linkshalf Boo gaard te scoren en de gelijkmaker was een feit (1-1). Drie minuten la ter schoot Patrijzen opnieuw raak. Een ongevaarlijk sohot van links buiten Van. Eikeren werd door doel man Steenlnad volkomen verkeerd beoordeeld' en dat leverde Dreischor een 2-1-achterstand op. Na dit twee de doelpunt van de thuisclub ont stonden kort aohter elkaar nog een paar gevaarlijke situaties voor het Dreischorse doel, maar daarna werd Patrijzen weer in de verdediging ge drukt. Een woud van benen voor- Patrijzen leverde voor Drieschor - fel begeerde gelijkmaker. Naarmate de tijd verstreek, 'bleek duidelijk genoeg dat de versterkte Patrijzen- ploeg, waarvan vooral de achter hoede een flinke opknapper heeft gekregen, weinig kansen meer weg gaf. Het bleef bij 2-1, waardoor de club uit 's-Heerenihoek de leiding nu van Dreischor heeft overgeno men. Op de tweede plaats volgt Zierikzee II, terwijl Dreisohor zelf al naar de derde plaats geduikeld is. Zondag treedt Dreischor in Goes binnen de lijnen tegen „Robur". Tijdens een autorace in de omge ving van Buenos Aires verloren de Argentijnse coureur Jesus Delai-ea en zijn co-equipier hel leven toen zij met hun auto tegen een boom reden. Het ongeluk gebeurde nau welijks een kilometer na de start.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1963 | | pagina 10