HET GEBEURDE OP OUDEJAARSAVOND ENIGE BELANGRIJKE PUNTEN UIT DE MILJOENEN-NOTA 2800 militairen met oogstverlof V.N. mijden de „koude" oorlog De K.A.B. en de loonvorming 1.628 miljoen De cijfers van de Miljoenen-nota 1964 Totaal geschat tekort op rijksbegroting f Flinke ledenwinst Zeeuwse Groene Kruis 7.IERIKZEESCHE NIEUWSBODE Donderdag 19 september 1963 No. 19148 Droeve plechtigheid te Haamstede Westerschouwen zag vorige week een droeve stoet door de gemeente trek ken. Het stoffelijk overschot van burgemeester jhr. R. J. H. Q. Röell werd ter aarde besteld op de Algemene begraafplaats te Haamstede. Voor het raadhuis te Haamstede werd een ogenblik stil gehouden. (Foto: „Zierikzeesche Nieuwsbode"). Het ongeluk niet de calèche op Prinsjesdag DEN HAAG, 17-9. Bij het opstel len van de rijksbegroting 1964 is uit gegaan van de volgende punten: 1 Voor 1964 zal het woningbouw programma een minimum van 90.000 woningen omvatten, te we ten 45.000 woningen op grond van de woningwet, 25.000 premiewo ningen en 20.000 ongesubsidieerde woningen. Voor de financiering van de woningwetbouw is voor 1964 een bedrag van f 925 miljoen in de begroting opgenomen. 2. De uitgaven ten behoeve van het melkprijsbeleid en die voor cul tuurtechnische werken worden voor 1964 verhoogd met een be drag van ongeveer f 100 miljoen. Deze verhogingen leiden niet tot een afremming van activiteiten op andere gebieden van het ten behoeve van de agrarische sector te voeren beleid. 3. De uitgaven voor de ontwikke lingslanden binnen het koninkrijk Goud tussen zwart goud BRUSSEL, 18-9. Een kolenhande laar in Namen, die echt goud tussen het zwarte goud had gevonden en de vondst met zijn twee helpers had gedeeld, zit nu achter de tralies over dit buitenkansje na te denken. Tus sen de vier ton kolen, die hij uit de kelder van een overleden klant tnoest terug halen, vond hij vier potjes met gouden munten van de overledene. De waarde daarvan bleek later meer dan 5.000 gulden te bedragen. Een buurvrouw, die een gedeelte van de kolen was toegezegd als dank voor de hulp die zij aan het ziektebed van de overledene had verleend, was echter getuige van de vondst. DEN HAAG, 18-9. Er zijn volgens een voorlopige telling van het mini sterie van Defensie op dit moment een kleine 2.800 militairen met oogst verlof; 2.200 daarvan zijn in dienst bij de landmacht, ongeveer 500 bij de marine en een 60 a 70 bij de lucht macht. Zoals bekend verleende mi nister De Jonig ongeveer veertien dagen geleden aan in dienst zijnde landbouwers een oogstverlof van 21 dagen. Omdat de gegevens nog niet ge heel compleet zijn (de eerste divisie oefent nog steeds in La Courtine), verwacht men dat het definitieve totaal hoger zal zijn. ZIERIKZEE, 18-9. - De algemene vergadering van de Prov. Zeeuwse Vereniging „Het Groene Kruis" zal gehouden worden op zaterdag 19 ok tober a.s., in het Hervormd vereni gingsgebouw „De Haven" te Yerseke. In de ochtendvergadering komen de huishoudelijke zaken aan de orde, terwijl in de middagvergadering de algemeen secretaris van „Het Groene Kruis" zal spreken over het onder werp „Zal de ketting houden?" Uit het jaarverslag ever 1962, dat in de ochtendvergadering zal worden vastgesteld, blijkt o.a. dat het „Groe ne Kruis" in Zeeland in dat jaar de blik weer vooruit heeft gericht. In zijn verslag wijst de sekretaris op het feit dat op hygiënisch en vooral op preventief 'gebied nog veel te doen is. Het aantal aangesloten plaatselijke verenigingen bleef het zelfde (76). Het aantal leden steeg belangrijk en overschreed de 48.000. Per 31 december 1962 stonden na melijk ingeschreven 48.322 leden (vorig jaar 47.571). van wie 593 (vo rig jaar 607) contribuerende inwo nende gezinsleden. Het ledental is dus met 751 gestegen (vorig jaar met 362). De afdelingen DreisChor en Ei kerzee gaven echter dalingen te zien van respectievelijk 8 en 19 leden. Het aantal districts verpleegsters in dienst van het „Groene Kruis" bleef mri drie ongewijzigd. Het aantal „Groene Kruis" wijkverpleegsters fc droeg in Zeeland per 31 december 1962 58 (vorig jaar 56). In 1962 kwam weer een salarisverbetering voor de wijkverpleegsters tot stand. Het aan- f il consultatiebureaus voor zuigelin gen bedroeg per 31 december 1962: 99 (vorig jaar 95). dat voor kleuters 80 (vorig ja ar 77) en dat voor de zijn voor 1964 begroot op f 56.3 miljoen en die voor de ontwikke lingslanden buiten het koninkrijk op f 164,7 miljoen. De garanties voor leningen van de nationale investeringsbank (herstetbank) aan landen voor welke de we reldbank consortia vormt en waar in Nederland participeert, zijn verhoogd van f 50 miljoen voor 1963 tot f 75 miljoen voor 1964. De defensiebegroting 4. Het bedrag van de defensiebe groting is voorlopig vastgesteld op f 2.340 miljoen. Inclusief de kosten voor de civiele verdedi ging en de kosten uit hoofde van Het voorzitterschap van de Tweede Kamer DEN HAAG, 18-9. Bij de nomina tie voor het voorzitterschap van de Tweede Kamer verwierf mr. F. J. F. M. van Thiel (K.V.P.) 108 van de 113 uitgebrachte stemmen. Vijf leden stemden blanco. De heer J. Bommer (P.v.d.A.) werd met 105 stemmen van de 112 uitge brachte als tweede op de voordracht geplaatst. Zeven leden stemden ver deeld of blanco. Voor het tweede vice-voorzittersehap werd mevrouw mr. J. Stoffels-Van Haaften (V.V.D.) met 96 van de 112 uitgebrachte stem men gekozen. Zestien stemmen wer den verdeeld of blanco uitgebracht. KERKNIEUWS Ned. Herv. Kerk Beroepen te Amerongen (toez.): G. Kaastra te Oosthem (Fr.); te 't Har de: D. van den Berg te Veenendaal. Aangenomen naar Oegst'geest (wijkgemeente Rhijngeest): W. E. Verdonk te Workum. Bedankt voor Lexmond: B. J. Zaal te Nieuwe Tonge. Geref. Kerken Beroepen te Schiedam (vac, J. Na- wijn): C. Klapwijk te Apeldoorn. Geref. Kerken (Vrijgemaakt) Tweétal te Axel (tweede pred.pl.): M. van Dooren te Rouveen en D. van Houdt te Uithuizermeeden. Chr. Geref. Kerken Tweetal te Leeuwarden (vac. A. Hilbers): J. Brons te Bunschoten en J. de Vuijst te Amsterdam-oost; te Noordsoheschut: G. de Vries te 's- Gravendeel en D. van Wilsum te Dedemsvaart. Bedankt voor Ensohede-oostJ. Brons te Bunschoten. praenatale zorg 28 (vorig jaar 28). Op die datum hadden 61 „Groene Kruis"-verenïgin|gen een wijkgebouw (vorig jaar 58). Het totaal aantal ge- c' j'crneerde en leerlingen kraamver zorgsters bij het „Groene Kruis" in Ze.-'and bedraagt 105. De financiën De 76 Zeeuwse „Groene Kruis"- v."renigingen inden in 1962 van de lr e'en een contributie van f 338.322,71 (vorig .iaar f 318.264.07), hetgeen neerkomt op een gemiddelde contri butie per lid van f 7,(vorig jaar f 6.69). Aan gemeentesubsidie werd ontvangen f 135.418,05 (vorig jaar f 102.537,30). Per lid dus gemiddeld f 2.80 (v.i. f 2,17). Aan rijkssubsidie werd :n 196? ontvangen: f 224.179,— (v.j. f 210.542,Per lid dus f 4,64 'vorig jaar f 4.43). Hierbij wordt op gemerkt dat in 1961 de contributie die de leden zelf opbrachten (gem. f 6,69) nog hoger was dan de subsi dies van rijk en gemeente samen f 6 60). Maar in 1962 werd het con tributiebedrag (f 7,overtroffen door de gezamenlijke subsidies van rijk en gemeente (f 7,44). Uit deze cijfers blijkt echter ook dat het ge middeld bedrag aan gemeentesiibsi- die (f 2,80 per lid) nog geen vijft'g procent bedroeg van het gemiddeld contributiebedrag (f 3,50). zodat neg niet alle gemeentebesturen de norm van vijftig procent van de contribu ties benaderen. Uit het fonds „Steun aan afdelingen" werd door het be stuur een bedrag van f 500,toege kend aan de vereniging te Eikerzee. In het afgelopen jaar werden op Schouwcn-Duiveland 431 kinderen geboren, waarvan door de zusters 388 kinderen voor de consultatiebu reaus werden ingeschreven. maatregelen inzake salarissen en pensioenen e.d. na 31 december 1959. Bij de vaststelling van dit bedrag is rekening gehouden zo wel met het wegvallen van de defensie in Nieuw-Guinea als met het wegvallen van de Amerikaan se hulpverlening. In vergelijking met de defensiebegroting voor 1963 betekent een en ander een stijging van de militaire uitgaven met f 126,4 miljoen, waarbij in aanmerking moet worden geno men dat de begroting 1963 nog met f 82,6 miljoen voor kosten verbonden aan algemene salaris maatregelen dient te worden ver hoogd. NEW YORK, 18-9. De permanente Amerikaanse vertegenwoordigd" bij de Verenigde Naties Stevenson heeft vijfenzeventig minuten lang met de Sowjetrussische minister van Bui tenlandse Zaken Gromiko over in ternationale vraagstukken gesproken. Na dit overleg werd van Amerikaan se zijde verklaard dat men de indruk had gekregen dat de „koude oorlog" en vraagstukken, waarvan de be handeling tot scherpe tegenstellin gen zou kunnen leiden, in de komen de zitting der Algemene Vergadering zoveel mogelijk terzijde zullen wor den gelaten. ONDERWIJS Rijks Middelbare Landbouwschool te Goes GOES, 18-9. Aan de Rijks Middel bare Landbouwschool werden na gehouden examens in de afdeling landbouw de volgende leerlingen van Schouwen-Duiveland toegelaten tot de eerste klasse: Jac. van Damme, Ouwerkerk; J. A. Gaanderse, Nieu- werkerk; J. K. Goemans, Zonnemai- re; L. Hanse, Zierikzee; C. L. Steen- dijk, Nieuwerkenk en C. J. van Wes ten, Zierikzee. In de afdeling tuin bouw werden toegelaten: J. Haak. Bruinisse; A. Leeuwe, Haamstede. Verder oan. toegelaten voor de af deling landbouw: P. L. Timmers, St. Philipsland en in de afdeling tuin bouw: A. G. M. Wisse te Anna Ja- cobapolder. Scheepvaartbericliten Alchiba, 17-9 te Kuwait. Ampenan, 18-9 te Singapore. Japara, 17-9 van Rangoon naar Chal- na. Katseclijk, 17-9 te New Orleans ver wacht. Kenia (t.), 17-9 te Port Fortin ver wacht. Zafra (t.), 17-9 van Mena Al Ahmadi naar west-Europa. Willem Ruys, 18-9 te Callao. DEN HAAG, 17-9. De minister van financiën schat het tekort op het budget 1964 op f 1.380 miljoen, bij een totaal aan rijksuitgaven van f 12.856 miljoen en f 11.476 miljoen aan inkomsten. Met inbegrip van en kele additionele posten ontstaat een tekort van f 1.628 miljoen. Minister Witteveen vestigt er de aandacht op, dat de ontwerp-begro- ting grotendeels door het vorige ka binet werd opgesteld. De financieringsbehoefte van het Rijk in 1964 stelt hij op f 1,7 mil jard, waarvan f 125 miljoen ter dek king van het tekort van het Ge meentefonds. Met middelen van de voorinschrijfrekeningen zal voor f 750 miljoen in dit tekort kunnen worden voorzien. Voor de rest zal een beroep op de kapitaalsmarkt ge daan worden. Aflossing van binnenlandse staats schuld vdor bijna f 500 miljoen, welk bedrag in het budgettaire kastekort begrepen is, zal een beroep op netto besparingen van andere sectoren no dig maken. Gezien de verhoudingen tussen be sparingen en investeringen vertrouwt de minister op de mogelijkheid om het tekort geheel op de kapitaals markt te financieren. De regering heeft het voornemen het standpunt van het vorige kabi net te handhaven, dat verwezenlij king van de vele wensen op het ge bied van voorzieningen vanwege de overheid slechts mogelijk zal zijn binnen de grenzen, die door het wer kelijke nationale inkomen worden gesteld. Men blijft dus een structu reel begrotingsbeleid handhaven. In de Miljoenennota wordt, zoals in de regeringsverklaring, de groot ste voorrang gegeven aan de oplos sing van de woningnood. Een uitge breide nota over het woningbouwbe leid wordt op korte termijn toege zegd. De aangeboden ontwerp-begroting vertoont nog weinig invloed van het voorgenomen woningbouwprogram ma, omdat de cijfers van het ogen blik betrekking hebben op woningen die reeds voor 1964 in aanbouw zijn. In de komende jaren zal de woning bouw meer geld vergen. De dringend geboden eliminering var» de invloed1 dar Drogressie op de opbrengst van de belasting zal in overeenstemming met de voorrang van de woningbouw worden uitge voerd. De uitvoering van het land bouwbeleid zal eveneens met voor rang geschieden. De regering acht het beschikken over voldoende mid delen ten behoeve van een doeltref fend beleid ten aanzien van de ont wikkelingslanden, sociale zorg en andere bestaande staatstaken, waar- Boeddhist schreef brief niet zijn eigen bloed PARIJS. 18-9. Een vooraanstaand Boeddhist heeft in de Franse hoofd stad met zijn eigen bloed een brief geschreven aan V.N.-secretaris-ge neraal Oe Thant, waarin hij protes teert tegen de anti-Boeddhistische maatregelen in Zuid-Vietnam. De man die dit deed was professor Ngu yen Than Thai, secretaris-generaal van de wereldorganisatie van Boed dhisten. Ten aanschouwe van beto gers, journalisten en fotografen gaf hg zich een snee in de borst en met het daaruit wellende bloed schreef hij de brief waarin hij tevens „de onvoorwaardelijke veroordeling van de schending van de rechten van de mens in Zuid-Vielnam" eist. Nederlander in Warschau veroordeeld WARSCHAU. 18-9. Een districts rechtbank in Warschau heeft uit spraak gedaan in de zaak tegen de Nederlandse vertegenwoordiger J. de R. uit Amsterdam en de 25-jarige Oostduitse C. N. De Oostduitse was illegale grensoverschrijding en De R. medeplichtigheid daaraan ten laste gelegd. De rechtbank veroordeelde hen tot een jaar voorwaardelijke gevange nisstraf met een proeftijd van drie jaar. De Oostduitse kon gaan doch moest zich bij de vreemdelingenpo litie melden voor controle van haar papieren. De R. blijft in hechtenis tot de formele procedures zijn vol tooid. UTRECHT, 18-9. De verbondsraad van de K.A.B. is van mening dat er in 1964 een loonbeleid gevoerd dient te worden, dat is gebaseerd op de gedachte, dat het Nederlandse sala rispeil dient te worden opgetrokken tot een peil, dat in evenwicht is. met dat van de andere landen in Europa. De verbondsraad van de K.A.B. heeft zioh in Utrecht bezig gehouden met de loonpolitiek. ingezonden mededeling onder onderwijs en waterstaat een kwantitatief belangrijke plaats in nemen, van grote betekenis. Stijging nationaal inkomen 4 procent per jaar De toelaatbare stijging van de rijksuitgaven voor de jaren 1964-1967 wordt, op basis van een structurele groei van het nationaal inkomen van 4 procent per jaar, gesteld op plm. f 425 miljoen. Deze norm wordt voor 1964 overschreden ten behoeve van de landbouw. In de komende jaren zal deze overschrijding moeten wor den ingehaald. Geen rekening is ge houden met de voor het L.E.F. te verkrijgen voordeel na het inwer king treden van de E.E.G.-zuivel- verordening. FEUILLETON 47 „Woensdagavond? Ben ik helemaal niet de deur uit geweest. Dat kun je vragen aan m'n.... „Ja, dat zullen we wel nagaan. En eerst zei je, dat je de hele woensdag avond weg was?" „Ga nou, dat heb ik helemaal niet gezegd". „Waar was. je oudejaarsavond?" „Nou, dat zei ik toch al? Bij ome oon op de Nieuwmarkt. We hebben eebiliart en later een kaartje ge legd". „Hoe laat reed je dan woensdag avond weg met die Ford Consul?" „Dat e'hik ben woensdagavond helemaal niet weg geweest! Dat heb ik toch al gezegd?" Ze 'hoorden Veenstra grinniken. „Man, je spreekt jezelf voortdurend legen. Zal ik jou eens wat zeggen? Op z'n Amsterdams, ihé? Je zit hier dc boel een beetje te belazeren". „Ach man, i'k heb toch al gezegd, dat i'k getuigen heb, die dat kunnen bevestigen? Je zou de zenuwen krij gen van jullie met. je gevraag!" Op dit moment 'knikte Jan Gillis sen. „Dat is 'm, meneer Hoohverf. Er is geen twijfel mogelijk. Dat „zenu wen"hé? Net als de vorige keer. meneer. Het is 'm, absoluut". Hoolwerf keek de jongeman aan. „Geen twijfel mogelijk?" „Beslist niet. Het is net, of het weer die maandagmiddag was. Ik weet zeker, dat 'het dezelfde stem is" Gert stond op en liep naar het zij vertrekje. „Ho maar, Veenstra, hij hoeft de stem positief herkend. Hel DEN HAAG, 17-9. De paarden van de calèche, waarin de prinsessen Beatrix, Irene en Margriet op Prnis- jesdag naar de Ridderzaal zouden rijden, zijn vlak na het vertrek van het koninklijk paleis in Den Haag cp hol geslagen. Ze zjjti even later tegen een boom tot stilstand geko men. Eén paard is gevallen en de berijder is er gedeeltelijk onder te recht gekomen. Prinses Beatrix is gestruikeld toen zij uit de tot staan gekomen koets staple, maar zij heeft zich niet ern stig bezeerd. Het koelbloedige gedrag van de prinsessen die onmiddellijk terug liepen naar het paleis, ontlokte het publiek een hartelijk applaus. De prinsessen zijn daarna bij hun ouders in de gouden koets gestapt. Bij 'het arriveren van de stoet op het Binnenhof was het daar nog niet algemeen bekend dat de calèche van de prinsessen was uitgevallen. De t.v.-commentator vroeg zich dan ook verbaasd af: „Waar blijven de prin sessen nou". Het publiek op het Bin nenhof zag echter tot zijn grote ver bazing dat de prinsessen Beatrix, Irene en Margriet ook in de gouden koets zaten. De berijder van het op hol gesla- DEN HAAG. De .Tweede. .Kanier. heeft -een bijdrage van een miljoen goedgekeurd voor een proefneming met verre visserij door de Coöpera tieve Vereniging voor de Verre Vis serij U.A. te IJmuiden. De voor 1964 te verwachten ex pansie maakt naar oordeel van de regering een voorzichtig beleid ten aanzien van de bestedingen gewenst. Gezien de gespannen arbeidsmarkt zal van de overheidsfinanciën eerder een remmende, dan een stimulerende invloed op de economie moeten uit gaan. Aan deze eis kan worden voldaan door de extra stijging van de belas tingopbrengst als gevolg van het progressie-effect, in 1964 nog te la ten doorwerken. Deze globale con- junctuurpolitiek kan worden ver sterkt door maatregelen, die er op gericht zijn gedeeltelijke oneven wichtigheden in de economische si tuatie met name in de bouwsector, op te heffen. is oké. Bewaar dat bandje maar zui nig. Dat kon nog wel eens nodig zijn". Veenstra lachte. „O, maar er zit nog veel meer moois in. Dat knulle tje verspreekt zich namelijk nog en kele malen". „Ik hoor het een andei'e keer wel. Nou, ik denk, dat ik de zaak rond heb. Moet je eens horenWat ik van plan ben en dan moet jij maar zeggen, of het allemaal kan kloppen of niet. Om te beginnen die Duitse wagen, hé?" „Hebben we achterhaald". „Stil maar, ik zal je wel vertellen, wie er mee reed. Nou, om te begin- dan dan, hé. Hoofdstuk 16. Diezelfde avond za't een vrij ge mêleerd gezelschap in het politiebu reau van Dorringen. Gert Hoolwerf had het zo 'gearrangeerd en nadat hij inspecteur Harde een paar bij zonderheden had verteld, ging deze geheel akkoord met het plan. Behalve de beide rechercheurs, alsmede een paai- Dorringse agenten waren er de garagehouder Vriens, de autobuschauffeur van Dalen, een maréchaussee van de grensbewaking de slissende jongeman, die in Am sterdam aangehouden was en verdol de inspecteur en Jan Gillissen. Hoolwerf scheen geheel zeker van zijn zaak te zijn, maar een half uur tevoren had hij tegen Co'bie gezegd: „Meid, duim maar voor me, want als ik de dader niet overbluf, zal ik desondanks niet kunnen beschikken gen paard blijkt niet ernstig gewond te zijn. Zijn been is opgezet, maar hij is toch naar huis kunnen gaan. De paarden hebben geen letsel op gelopen. Zij staan nu rustig op stal. Gebleken is dat de berijders geen schuld treffen. REKENDMAKING Burgemeester en wethouders van Zierikzee maken bek,end, dat gedu rende het tijdvak -van 19 september t/m 3 oktober 1963 ter gemeente secretarie voor een ieder ter inzage ligt hun besluit van 30 augustus 1963 nr. 1922, met de daarbij behorende tekeningen, waarbij aan de woning bouwvereniging „Beter Wonen", ge vestigd te Zierikzee aan het adres Poststraat 11, met toepassing van artikel 20 van de Wederopbouwwet een vergunning is verleend tot het bouwen van 20 eensgezinswoningen, 60 etagewoningen en 37 garages in het uitbreidingsplan Malta. Belanghebbenden kunnen hun be- zwaren tegen vorengenoemd besluit bij hun college indienen tot uiterlijk 4 oktober 1963. Zierikzee, 19 september 1963. Burgemeester en wethouders voornoemd F- TH. DIJCKMEESIER burgemeester R. VAN OMMEREN. secretaris Ingezonden mededeling 't helpt en., 't Is lekker RED BAND- ROOSENDAAL door Frank van Falckenoort over voldoende bewijzen, om de een voudige reden; dat de moord zo ver bazend geraffineerd opgezet is. Maar de paar kleine foutjes, die de dader gemaakt heeft, zal ik zoveel moge lijk uitbuiten. Misschien klets ik hem ondersteboven". Toen als laatste de buschauffeur was binnengekomen en iedereen zat. keek Gert even naar de inspecteur en deze knikte bijna onmerkbaar. „Mijne heren", begon Gert, terwijl hij opgestaan was, „u bent vanavond uitgenodigd voor een belangrijke aangelegenheid. U begrijpt natuur lijk wel, waarop ik doel: de moord op mevrouw Goedegeburen op oude jaarsavond van het vorig jaar. Het onderzoek in deze zaak heeft tot nog toe dit als resultaat opgeleverd: deze moord is er een met voorbedachte rade. Zuiver juridisch genomen is iedere moord een doodslag met. voor bedachte rade, maar als er ooit een misdaad zorgvuldig gepland is ge weest, dan is dat zeker het geval met deze zaak. De dader en zijn mede plichtige - er waren er namelijk twee, dat zult u in het verloop van mijn relaas wel merken - hebben alles zeer zorgvuldig voorbereid en niets aan het toeval overgelaten. Het resultaat van deze uiterst zorgvuldi ge voorbereide misdaad was dusda nig. dat de politie aanvankelijk voor een blinde muur stond. Er waren al leen maar raadsels en er was geen enkel begin te realiseren. (Wordt vervolgd) DEN HAAG, 17-9. Samenvattend vertoont de Miljoenen-nota het volgende begrotingsbeeld voor 1964 (in miljoenen guldens) Vermoedelijke uitkomsten Ontwerp- Omschrijving 1963 begroting 1964 GEWONE DIENST Uitgaven 9.852 10.413 Middelen 10.217 11.097 Saldo 365 684 BUITENGEWONE DIENST Uitgaven 2.399 2.443 Middelen 486 379 Saldo1.913 2.064 GEHELE DIENST Uitgaven 12.251 12.856 Middelen 10.703 11.476 "Saldo1.548 1.380 Enkele aanvullende posten tenslotte brengen het tekort op een bedrag van f 1628 miljoen. DE MILJOENENDANS DER CIJFERS Op Schouwen-Duiveland 431 kinderen geboren in '62

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1963 | | pagina 5