HET GEBEURDE OP OUDEJAARSAVOND Vele bejaarden leven op rand van armoede GROTE ROL top-drop CENT rsfiapermg Demonstratie met kano 3AC.M0UPER CONGRES IN SCIIEVENINGEN dat de Red Bjind fabrieken in Roosendaal sedert -ugustus 1928, dus nu reeds 35 jaar, deze kt '"-itsprodukten in een steeds gr^ tere slt teren aan een groot aa-' afneme - Ingezonden mededeling verre gewesten. Om maar enkele grortdslof- v" 1 Hand produklcn te noemen: «fout, gom, chicle, euca- ^k 'solic, essences en andere hulpmid- .■age. En dan htigc nuchi* ^ikkerij voor igsmaleriaal bedrijf met dan .30000 r rtlen mensen ten hun werk •n door het uit- machines en de :ne, welke hel ge- icnmerkt. 1 REUS EN HET DROPJE B 'je zou. bij het consumeren tan een Red dropje. Red Band pepermunt, kauwgum, s of drups, termoeden, dat achter dit zulke enorme fabrieken, zo'n perfecte lisatie staat? ■begint al bij de inkoop en aanvoer van ^tondstolïen. Uit eigen land, maar ook uit gewesten. Om maar enkele grondstof- voor dc Red Band produklcn te noemen: ver, glucose, zoethout, gom, chicle, euca- lus-, citroen- en anijsolie. essences lijke gratis vakantie in Parijs, waarbij de Red Band fabrieken zelfs v oor zakgeld zorg den! Maar alle propaganda en reclame zou tevergeefs zijn, als dc kwaliteit van de pro duklcn tc wensen over zou laten. Dc grote en nog steeds stijgende vraag naar TOPDROP. TOPMINT, STOPHOEST cn andere Red Band artikelen kon alleen deze vlucht ne men. doordat Red Band nu reeds 35 jaren vasthoudt aan het kwalitciisbcginscl. Het publiek wil geïnformeerd zijn. Ook in dit opzicht slaat Red Band 'dc spijker op dc kop'. Zo hebben dit jaar tientallen kopers van TOPDROP. TOPMINT en STOP- HOEST kunnen genieten van een onvergete lijke gratis vakantie in Parijs, waarbij de Red Band fabrieken zelfs voor zakgeld zorg den! Maar alle propaganda cn reclame zou tevergeefs zijn, als dc kwaliteit van de pro duklcn te wensen over zou laten. De grote cn nog steeds stijgende vraag naar TOPDROP, TOPMINT. STOPHOEST cn andere Red Band artikelen kon alleen deze vlucht ne men, doordat Red Band nu reeds 35 jaren vasthoudt aan het kwalilcitsbeginscl. PROPAGANDA. NIET VERGETEN In onze moderne wereld kan ook het beste produkt het niet stellen buiten reclame. Het publiek wil geïnformeerd zijn. Ook in dit opzicht slaat Red Band 'de spijker op de kop'. Zo hebben dit jaar tientallen kopers van TOPDROP, TOPMINT en STOP HOEST kunnen genieten van een onvergete lijke gratis vakantie in Parijs, waarbij de Red Band fabrieken zelfs voor zakgeld zorg den! Maar alle propaganda cn reclame zou tevergeefs zijn, als dc kwaliteit van dc pro- bukten te wensen over zou laten. Dc grote en log steeds stijgende vraag naar TOPDROP, "OPMINT, STOPHOEST cn andere Red Band artikelen kon alleen deze vlucht nc- iflhcn, doordat Red Band reeds 35 jpren vasthouw aan het kw?"- -\scl. uit iFnoenicr* chicle, cue citroen- en anijsolie, essences ijge olieën. poeders en andere hulpm. 4 onmisbaar bij de fabricage. En da. machi-. ij voor hoevèSThcid verpakkingsmateriaal LoppcrvIaRte van meer aan "seUW «te meter, waarin honderden men: prettige omstandigheden hun wcr! :n, wordt men getroffen door het uit' park van moderne machines en de nauwgezette hygiëne, welke het ge- fabricageproces kenmerkt. laptop, .yapd'ërc Red vlucht ne- Jtj|§sds 35 jaren yf&ekinscL Dc heer Meyer de Vries, oud-voor zitter van de Raad van Arbeid te Utrecht, heeft verklaard, dat de hui dige pensioenen verdubbeld kunnen worden zonder dat een cent meer premie wordt geheven. De heer Meyer de Vries, die sprak op de tweede dag van het congres „Bejaarden in de samenleving", dat in het Scheveningse Kurhaus wordt gehouden, trok deze conclusie uit cij fers waaruit bleek dat in 1961 aan premies en andere baten van de pen sioenvoorzieningen. zowel van over heid als particulieren, 2683 miljoen gulden is ontvangen, terwijl slechts 1108 miljoen gulden werd uitgekeerd, een en ander exclusief de A.O.W. Als alle pensioenregelingen tot één voorziening worden samengevoegd, zou niet alleen een grote besparing van uitgaven voor administratie e.d. worden verkregen, zo betoogde hij, maar bovenal zou er een waarborg zijn dat redelijke pensioenen kunnen worden uitgekeerd. Wel zou men dan andere gelden moeten vinden voor investeringen in woningbouw e.d„ die de verzekeringsmaatschappijen nu voor hun rekening nemen. De bejaarden, van wie er honderd duizend leven op de rand van armoe, wensen een A.O.W.-uitkering van minstens f 3.500,per jaar, zo ver volgde hij. Zolang dat niet mogelijk is, zou een groepsregeling moeten worden ingevoerd. Meer centralisatie De heer Meyer de Vries meende, dat teveel instanties, landelijk en Zieke hond maakt vliegreis DEIN HAAG. 14-9. Een zieke Zwit serse hond is een dezer dagen per K.L.M. van Afrika naar Nederland gevlogen om in Utrecht te worden geopereerd. Dat was de weinig hondse behan deling die Ama, de poedel van de kanselier van de Zwitserse ambas sade te Akkra, ten deel viel. Reeds enige tijd vertoonde Ama ziektever schijnselen, die haar baas de grootste zorg baarden. Operatief ingrijpen leek aangewezen, maar in Ghana kon dit niet gebeuren. Men constateerde in Utrecht een baarmoederontsteking, die mejuffr. dr. Oskam in de kliniek van Vete rinaire verloskunde en gynaecologie van de Rijksuniversiteit operatief kon wegnemen. De patiënte maakt het •goed na de geslaagde operatie en zal in de loop van deze week weer naar Akkra worden gevlogen. Ingezonden mededeling en voor nog geen vier dubbeltjes per echte liter pgwegr:J plaatselijk, dokteren aan de bejaar- denproblemen. De verschillende departementen die zich ambtshalve met dit vraag stuk bezighouden, zouden centraal moeten samenwerken. Hij pleitte voorts voor het bouwen op grote schaal van kleine woningen, gelegen in centraal verband. De ex ploitatie van zulke woningen zou de gemeenschap veel minder kosten dan bejaardenoorden, waar de pension kosten voor tienduizenden bejaarden onbetaalbaar zijn en waar de ge meenschap toch ook moet bijsprin gen. Een bejaardenwoning ve^gt een huur van circa f 25,per week, zo zei hij. Als de gemeenschap - waar nodig - f 15,per week bijpast, is ze altijd nog veel goedkoper uit dan bij plaatsing van de bejaarde in een bejaardenoord. Tenslotte verklaarde de heer Meyer de Vries, dat de bejaarden, die nog tot veel in staat zijn, zelf via orga nisaties e.d. moeten tonen dat zij be reid zijn allerlei activiteit, o.m. ten aanzien van sociëteiten en cultureel werk, zelf ter hand te nemen. SPORT VOETBAL NVS-Burgh 4-1 De entree 1963 in de vierde klasse der K.N.V.B. is voor Burgh niet bijs ter meegevallen. Met 4-1 moesten de groen-witten in Nieuw Vosmeer het onderspit delven. Burgh miste deze keer een voorhoede en wat deze jon gens et van terecht brachten was zeer gering. De middenlimie was ver dedigend vrij goed, doah het plaatsen naar de voorhoede was slecht. De achterhoede was goed en keper Kloet had aan, de vier doelpunten niet de minste schuld'. N.V.S. was voor de rust verreweg de meerdere van Burgh, doch na de rust toen Burgh wat In die opstelling had veranderd, werd1 de strijd gelijk opgaand. Het was toen reeds echter 3-0. Scheids rechter Janssens leidde uitstekend. De eerste aanvallen van .Burgh zijn gevaarlijk en Siesse hopt net over de lat. Kloet redt dan op het nippertje een zeker schijnend doel punt. Na drie-en-twintig minuten loopt Van Hurk door op een naar voren geplaatste vrije trap en dat betekent 1-0 voor N.V.S. In de der tigste minuut 2-0 door dezelfde spe ler na een misverstand' in de achter hoede. Geen drie minuten later is het al 3-0, weer door Van Hurk. Na de rust lukt het bij d'e groenr witten beter en uit een vrije schop krijgt Siesse de bal die hij loeiend in het net schiet, 3-1. Burgh blijft ster ker, doch kan niet meer tot doelpun ten 'komen. Een 'kwartier voor het einde mist een der Burgh-adhterhoe- d'espelers en dait kost Burgh nog een doelpunt, 4-1. Volgende week speelt Burgh weer uit en wel tegen R.K.F.C. Zierikzee II-Hansweertse Boys 5-2 Wie op deze fraaie overwinning iets zou willen afdingen heeft zon dagmiddag de Zieriikzee-reserves niet aan het werk gezien. Wat 'een ver- sdhiil van mentaliteit in vergelijking met hun grotere broeders legden de rood-zwarten hier aan 'de dag. Zon dier uitzondering werd door iedere speler om iedere meter grond ge streden en slechts bij 'hoge uitzonde ring 'kregen de Boys gelegenheid hun gewone spel te ontplooien. Direkt van de 'aftrap af nam Zie rikzee het initiatief 'in 'handen en de defensie van de oranjehemden 'kreeg volop gelegenheid' al 'haar talenten ten toon te spreiden. Dat doelpunten niet konden uitblijven1 werd al spoe dig 'duidelijk toen de Zierikzee-voor- waartsen slechts 'in laatste instantie ten koste van een corner hen het scoren 'kon worden 'belet. Mieijer en Haigesteijn werden op d'e vleugels steeds Weer aan het wetfk gezet, ter wijl het binnentrio Van Tiggelhove, Heijboer en T. Klink, met him com binaties een voortdurend gevaar op leverden. Volkomen in overeenstem ming met de veldverhoud'ing slaagde Klink er na negentien minuten spe len in de doelman van de bezoekers te verschalken, 1-0. 'Hansweert pro beerde hierna terug te komen maar het stuitte hierbij op d'e uitstekend dekkende en hardwerkende rood zwarte defensie waarin in laatste in stantie 'doelman Hogertreijde toonde uit het 'goede hout te zijn gesneden. Verwest c.s. lieten prachtig stuwend werk zien en de Boys raakten geheel van d'e kook toen Meijer met een fraaie 'kopbal uit een corner over rechts van Hagestein nummer twee liet aantekenen. Nog voor de thee werd het zelfs 3-0, toen de kleine Heijboer, die deze middag een lesje gaf in spelverdelen, hard 'en onhoud baar inschoot. Na de hervatting wisten d'e bezoe kers na een snelle aanval over de linkervleugel door De Koning tegen te scoren, 3-1. Zierikzee nam direlet hierna het initiatief weer in handen. Nadat een doeiount van Klink door de arbiter was 'afgekeurd bracht Meijer de stand op 4-1. Het doel van Hansweertse Boys ontsnapte ver schillende malen ternauwernood aan 'een doorboring waarbij de doelman niet te klagen had over de medewer king van Vrouwe Fortuna. Toch werd het 5-1, toen een der achter spelers zo iin het nauw werd gedre ven dat hij in 'eigen doel schoot. De strijd was hierna gestreden ook al bracht Witte met een prachtig schot de eindstand1 nog op 5-2. Brouwershaven I-Zicrikzee III 3-2 Zondagmiddag heeft Brouwersha ven, zij het na een moeizaam be-' vochten zege, de eerste puntjes dn de nieuwe competitie binnengehaald. Door vertrek en bedankjes heeft de thuisclub nogal diverse wijzigingen ondergaan, zodat verscheidene spe lers uit 'het voormalige tweede ston den opgesteld. In de achtste minuut 'gelukte 'het L. Verloo 'langs spil De Moor te glippen' en m'et 'een schijn beweging doölman Do Jonge te ver schalken, 0-1. De thuisclub kreeg voor do 'rust goecfc scoringskansen, maar de „doorzetter" in 'de voorste geledex-en ontbrak. De achterhoede waarin spil De Moor uitblonk, liet de gasten regelmatig in de buiten- spelval tippelen. Met schoten van Verloo tegen de staander en over de lat werd de eerste helft afgesloten. Na de rust zagen we doelman De Jonge een schuiver van Krijnse Loc ker goed wegwerken. Toch kwam de thuisclub er beter in wat in de acht tiende minuut resulteerde in een doelpunt uit een voorzet van mid- voor Van Vossen door rechtsbuiten Kloet (overgekomen van Scharendij- kej. 1-1. Even later tikte De Jonge voortreffelijk een hoge bal van Loc ker over de lat. Uit deze corner schoot Vermeulen hard in de bene denhoek, 1-2. Met nog een kwartier te spelen nam Brouw het initiatief over. Spil De Moor ging als mid voor spelen en Van Vossen spil. Opnieuw was het Kloet, die 'in de dertigste minuut een afgemeten pass naar De Moor schoof, die hard inknalde, 2-2. Beide ploegen streden om het win nende doelpunt, dat drie minuten voor het einde kwam. Rechtsbuiten Kloet kopte de bal afgemeten voor de voeten van De Moor, die doelman Hage het nakijken gaf, 3-2. Zierikzee stormde met alle macht op de Brouw veste, die echter stand wist te hou den, hoewel het eindsignaal van de goed leidende scheidsrechter Dorst voor de thuisclub als een verlossing klonk. Brouwershaven II-Col. Boys 3-3 Zaterdagmiddag heeft Brouw II haar eerste puntje 'in de wacht ge sleept uit een wedstrijd, welke soms harde duels te zien 'gaf. Na enig ver kennen aan beide zijden namen de Brouwenaars de 'leiding door Rien den Boer, 1-0. De Boys kwamen ech ter al gauw terug en 'het was mid- voor Goulooze diie de balans weer in evenwicht 'bracht, 1-1. V. d. Weele gaf zijn ploeg met een harde schui ver opnieuw de leiding, 2-1, maar de Colijnsplaatse Boys-midvoor bracht opnieuw de stand gelijk, 2-2. Diver se scoringskansen gingen voor de thuisclub verloren. Het was A. Wurlih die met een mooi doelpunt de ruststand met 3-2 'liet ingaan. Na de rust sdhoot Van 't Hof in vrije positie hoog over. Uit een door Meulmeester veroorzaakte corner ontkwam de thuisclub ternauwer nood aan een doelpunt. De gasten zetten alles op alles, waardoor de Brouwgoalie nogal eens op unfaire wijze werd aangevallen, waarbij er eniiige onvriendelijke woorden over en weer vielen. Todh kwamen de Boys nog aan de gelijkmaker in de twee-'eni Id'ertiigste 'minuut door de linksbuiten J. Bakker, die over v. d. Schelde in het Brouwse doel kopte, 3-3. Keeper De Waarde plukte een mooie omhaal van Kees Wurhh goed uit ide lucht, terwijl dezelfde speler even later hard naast 'd'e staander knalde. Het bleef 'bij een punten- verdelinig, hoewel d'e thuisclub wel iets meer verdiend had. Over het algemeen een slechte wedstrijd met vaak slordig spel. Studenten in caravans UTRECHT, 16-9. - Dë scheidende rector-magnificus van de universiteit in Utrecht, prof. 'd!r. W. C. van Un- ndlk, heeft tijdens zijn rectoraats- overdraoht aandacht gevraagd voor de huisvesting van de studenten. Reeds thans is het bijna onmogelijk om een geschikte kamer te vinden en hij vroeg zich 'in dit verband af, hoe het straks moet gaan wanneer het aantal studenten 'in Utrecht zal toenemen. Hij deelde mee, dat het curato rium een plan, heeft om door be schikbaarstelling van caravans in de ergste nood te voorzien. Naar ver nomen woiidlt, omvat 'dit plan 500 tot 1.000 caravans, diie een pl'aats zullen krijgen dn de Johannapolder, waar ook de nieuwe universiteitsgebou wen zullen worden gesticht. Het ge bruik van caravan® voor studenten huisvesting werd reedis toegepast dn enkele Engelse universiteitssteden. BERLIJN, 15-9. De Indische paci fist, Tapesjwar Natli Zoetsji, een 36- jarige ingenieur, die vier jaar in west-Berlijn heeft gewoond, heeft zaterdag krijgertje gespeeld met de Öostduitse grenspolitie. De Indiër waagde zich met een eenpersoons kano op het oostelijk deel van het Telvtov-kanaal, dat op de grens tussen oost- en west-Ber lijn ligt. Een geel bord op zijn kano vermeldde een oproep voor de vrij heid van duizenden politieke gevan genen in oost-Duitsland. Twee Öostduitse grenswachten in een motorboot probeerden drie kwartier lang de Indiër te bewegen naar west-Berlijn terug te keren. Toen de Oostduitsers erg dichtbij kwamen maakte Zoetsji, die niet kan zwemmen een reddingsgordel om zijn middel vast. Tenslotte verdween de motorboot en Zoetsji kon zich 200 meter in Oostberlijnse wateren wagen. Terug in west-Berlijn zei hij dat zijn actie een succes was ge weest en dat hij niet was gearres teerd of beschoten. Zoetsji heeft reeds verscheidene malen gevast en gedemonstreerd als protest tegen de verdeling van de stad en tegen het Öostduitse bewind. Tijdens zijn demonstratie van zater dag keken meer dan 100 met machi negeweren gewapende Öostduitse grenswachten toe. „Flitsen" uit het buitenland ROME. 'Een mobiele 'elektriciteits centrale van de Italiaanse N.A.V.O.- vliegbasis Aviano in de omgeving van Pordenone is door een 'bomaan slag geheel vernietigd. FORMOSA. Helikopters hebben op Formosa voedsel uitgeworpen voor •omstreeks 30.000 mensen die door overstromingen zijn geïsoleerd. De overstromingen, die een gevolg zijn •van 'de tyfoon „Gloria", hebben tot nog toe aan 157 mensen het leven gekost. Er zijn 146 vennieten. LONDEN. De Engelse politie is begonnen met een onderzoek naar de herkomst van brieven, waarin gedreigd wordt met aanvallen met bijtend zuur op koningin Elizabeth en prins Philip. WASHINGTON. De Amerikaanse luchtmacht maakt op het ogenblik aan de oostkust voor d'e waarneming van raketten gebruik van «en radar scherm van vliegtuigen. DJAKARTA. De Indonesische mi. nister van Buitenlandse Zaken, dr. Soeb'andrio, heeft na een kabinets- bijeerakomst verklaard dat Indonesië „de vorming van Maleisië niet kan wettigen". De kabïnetsbijeenkomst duurde twee uur. Ook die militaire leiders waren hierbij aanwezig. FEUILLETON 46 Een kwartier later stond hij voor een somber kijkende Jan Gillissen. „Kleed je aan, jongen, we gaan naar Moltum". De ander toonde weinig interesse. „Alweer? Gaat het soms weer over dat ongeluk?" „Nee, het gaat over de man, die jij hebt horen te keer gaan, toen je de laatste keer bij tante Anne op be zoek was. De man, die sliste". „O ja? Nou, ik heb hem helemaal niet gezien". „Maar wel gehoord". „Ja, dat wel". „Nou, het gaat om zijn stem. Ie mand die slist, herken je toch zeker wel als jè hem opnieuw hoort?" „Misschien wel". „Je hebt zeker niet veel zin, he?" Gert keek hem nadenkend aan. „Hoe raadt u het", antwoordde de jongen sarcastisch. De rechercheur dacht een poosje na en vroeg toen: „Heb jij wel eens gehoord van een sleutelfiguur?" „Nee". „Je bent toch zeker niet achter lijk?" „Als het zo in mijn kraam te pas komt, soms wel". Gert deed een pas vooruit en greep de jongeman bij de schouders. „Ge bruik je verstand, Gillissen, want er is voor jou geen enkele reden meer om in de put te zitten. Als ik jou nou eens vertel, dat ik naar alle waarschijnlijkheid weet, wie de da der is?" De jongen hief zijn hoofd op cn keek de rechercheur aan. Er kwam WASHINGTON. President Kenne dy 'begint op 24 september een rond reis van 16.000 (kilometer door twaalf staten van de V.S. waar 'hij een be zoek dan nationale parken, water werken en 'lan'dwinninjgsprojëkten zal brengen. Hij' zal op deze niet-po- Ifttieke reis dertien toespraken hou den. BRUSSEL. Het afgelopen week einde zijn tijdens d'e nacht de Frans talige opschriften van meer dan 400 winkels en bedrijven in Oostende met teer beklad. TEL AVIV. Vier Arabische „infil tranten'" zijn in het gebied van Gaza door een Israëlische patrouille dood geschoten. Zo is door 'een Israëlische legerwoordvo'erdler in Tel Aviv be kend gemaakt. nieuw licht in zijn ogen. „U meent het?" Hoolwerf knikte nadrukkelijk. „En om zekerheid te krijgen, heb ik jouw hulp nodig. De sleutelfiguur, waar over ik het net had, ben jij". „Ik wil natuurlijk alle medewer king verlenen", begon de jongeman aarzelend. „Alles is me liever dan altijd maar de gedachte te hebben dat ze me niet vertrouwen. Dat ze denken, dat ik „Ja, Jan, dat weet ik nu zo lang zamerhand wel. „Je mag het gerust weten: ik heb je ook verdacht. Maar als ik je nu de verzekering geef, dat ik op een verkeerd spoor was?" Jan keek naar de uitgestoken hand en na enige aarzeling legde hij de zijne er in. „We praten er niet meer over, meneer Hoolwerf. Ik ga met u mee naar Amsterdam". Klokke twee stond de kleine auto van de Dorringse politie weer voor nummer 287 in de Goudsbloemstraat. Ze stapten uit en Gert. zocht de sleu tel van de voordeur op. Hij ontsloot de deur en trad binnen. Het rook er muf en het was er kil. Je kon mer ken, dat er al enige dagen niet ge stookt was. „Waar is het vertrek, waar tante Anne altijd- haar klanten ontving?" Jan haalde zijn schouders op. „Dat weet ik niet Maar toen ik er de laatste keer was, had ze déar be zoek". En hij wees naar het zijka mertje bij de voordeur. „En waar was jij toen?" ..G'ud's in de achterkamer". „Moöi, dan ga jij daar zitten on wacht rustig af. Houd je jas maar HONGKONG. Volgens het com munistische persbureau Nieuw-Ohi- na 'hebben de communistische Viet- conjg-r eb ellen 'in Zuid-Vietnam in augustus meer dan 1.500 Zuidvietna- mese militairen gedood of gewond. ROME. De Italiaanse regering heeft de Oostenrijkse zaakgelastigde te Rome een nota doen overhandi gen, waarin Italië op de krachtigste wijze stelling neemt tegen bepaalde onaanvaardbaar geachte officiële Oostenrijkse uitlatingen WENEN. De quarantaine in het hotel Royal te Boedapest, waaraan o.m. 220 toeristen uit het westen wa ren onderworpen nadait een lid van het 'personeel met pokken besmet bleek te zijn, is volgens radio Boeda pest opgeheven'. door Frank van Falckenoort aan, want het zal daar ook wel koud zijn, ik zie je straks wel". Vijf over twee arriveerde er nog een auto en Gert zag door het raam, dat Veenstra uitstapte en tezamen met een agent naar de voordeur liep. Ze 'hadden een bandrecorder bij zich. Gert opende de deur en drukte handen. „M'n getuige zit al te wach ten in de achterkamer. We moesten je bandje in het gindse vertrek la ten aflopen, want daar zat toen cmze slissende vriend". Een stopkontakt was spoedig ge vonden en voor Veenstra de band liet aflopen, zei Gert: „Ik ga nu even naar de achterkamer, dan kan ik ge lijk horen, of de stom duidelijk ver staanbaar is". Hoolwerf zat al met Jan in de achterkamer, toen de band begon af te lopen. De twee mannen hoorden de stem van rechercheur Veenstra en toen een andere stem, die stug antwoord gaf. Geleidelijk aan werd Veenstra's stem luider, a'lsof hij zich opwond en de stem van de ander groeide eveneens in kracht. Op een gegeven moment zag Gert naar dc jongeman en deze knikte een paar keer. Maar hij zei niets. Veenstra's stem klonk weer: „Nou, laten we nog maar eens van voren af aan beginnen, Hendrikse, want i'k kan er geen touw aan vastknopen. Hoe laat bij je oudejaarsdag opge staan?" „Weet ik veel.dat zal wel een uur of nogen geweest zijn". „En 'hoe laat was je die woensdag avond tevoren fhuis?" (Wordt vervolgd) Ingezonden mededeling UNIEKE KOLLEKTIE VERLOVIMGSRIIMGEM HflVENPLEIN 1 TEL:2<K3 ZIERIKZEE

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1963 | | pagina 7