De ruzie met Peking BURGERWEESHUIS TE ZIERIKZEE MORGEN 100 JAAR SUCCESJES Koninklijke ZEELANDIA Veiligheidsraad komt bijeen Nieuwerkerkse sportcombinatie hield clubkampioenschappen Ter herdenking eeuwfeest expositie gratis te bezichtigen Te koop: Een i.p.st.z. damesfiets, merk Gazelle". Te bevrv. agent Stoutjesdijk, Nieuwerkerk. Personeel gevraagd: Per 1 september a.s.: flink meisje. Hotel „In 't Wapen van Zeeland", Hoofdpoort straat 2, tel. 2462, Zierikzee. Diversen: Weer loten Nationale Loterij. Trekking vóór 16 september 1963. Hoofdprijs: vakantie bungalow a f 50.000,Sigm. D. C. Viergever, hoek Kraan plein, Zierikzee. Oriënteringsrit voor auto's motoren en scooters op 25 augustus a.s. Start: 14.30 uur te Zierikzee. M.c. „Sparta". 14.30 uur op 25 augustus a.s. kunt U mee starten voor de oriënteringsrit vanaf 't „Huis van Nassau" te Zierikzee. M. c. „Sparta". Heden werd plotseling van onze zijde weggenomen, onze geliefde tante JOHANNA PIETERNELLA DE VIN in de ouderdom van 72 jaar. Uit aller naam: Farn. STOUTJESDIJK Oosterland (Zld.), 21 augustus 1963 Lange Dreef 14 Met groot leedwezen ge ven wij kennis van het plotseling heengaan van ons geacht: medelid, mej. JOHANNA P. DE VIN in de ouderdom van 72 jaar. Bestuur en leden vrouwenvereniging „Martha" Oosterland, 21 augustus '63 Per 15 september a.s. gevraagd: kamer zonder pension of volledig pension voor laborante van H. J. DOELEMAN N.V. ZIERIKZEE Brieven met volledige, aanbieding aan bovengenoemd adres ZIERIKZEE, 23-8 Morgen za terdag 24 augustus bestaat het Burgerweeshuis te Zierikzee honderd jaar. Zoals bekend wordt het fraaie pand sedert enige jaren bewoond door het echtpaar Braat-Voorhuis, dat het voormalige weeshuis een be stemming heeft weten te geven als centrum voor beeldende kunst. Deze zomer (tot 14 september aanstaande) wist de heer Braat in de fraaie grote benedenkamers en gangen een unie ke collectie schilderijen van zeven tiende eeuwse meesters, in bruikleen van de Dienst voor 's Rijks Versprei de Kunstvoorwerpen, bijeen te krij gen. Ter gelegenheid van het hon derd-jarig bestaan van het weeshuis zal deze voor zuid-west Nederland unieke collectie voor 't publiek gra tis toegankelijk zijn en wel op mor gen (zaterdag), des middags van 2 tot 5 uur en des avonds van 7 tot 9 uur. Bij een bezoek kan tevens de bekende in goudleren behang uitge voerde Regentenkamer worden be zichtigd. zichtigd. (Kinderen onder de 12 jaar slechts toegang onder geleide). De Regentenkamer 'is een bijzon der zuiver 'bewaard! gebleven stukje der achttiende eeuw, waarvan de 'bekende archivaris P. D. de Vos eens heeft geschreven „dat slechts de per sonen ontbreken om de indruk vol komen te doen zijn". Volgens de heer De Vos werd feet weeshuis in de eer ste helft 'der acfettiiendie eeuw zoal rtiet gesticht, dan tocfe bewoond door Susanna Maria Lonicque, de weduwe van mr. Johan Cau, beer van Dom burg, een zeer vermogende dame, die ambachtsvrouwe wa9 van Oos terland, Sir-Jansl'dnd en Oosterstein. In de tweede helft der achttiende eeuw kwam feet huis in feet bezit van de familie Mogge Pous en op het laatst van die eeuw bewoond door mr. Marimis Mogge Pous, die op 14 mei 1814 te Noordgouwe over leed. Zijn weduwe was Johanna van der Wolff, welke 'later .'hertrouwde met de feeer Iz. van Adnichem. Zij zelf overleed te Zierikzee op 24 maart Dat Chroesjtsjow zich met groot vertoon van vriendschap in Joego slavië laat ontvangen is op zichzelf al een belediging voor de Chinezen. Immers in de tijd dat het ruziënde Moskou en Peking elkaar nog niet bij de naam noemden, waren de ver wijten van Mao altijd gericht tegen de revisionist Tito en zijn kliek. Voor die revisionisten heeft Chroesjt sjow nu niet alleen grote lof, maar hij nam de gelegenheid gelijk waar om in hun gezelschap een paar be- hartenswaardige opmerkingen over de Chinezen te maken. Hij bespotte hun streven om het socialisme in een land te verwezen lijken; dat wilden ze dan wel doen met hun eigen bodemrijkdommen en arbeidskracht, maar met Russische kredieten. En hier ontvouwde toen Chroesjtsjow de theorie dat de strijd in de wereld gaat tussen de indus triële giganten: het communistisch blok en de V.S., waarvoor men in dit geval wel het hele westen mag lezen. Wie het meest kan produceren wint, stelde hij. De kracht is gelegen in de massaproduktie. Daartoe zijn landen als Tsjecho-Slowakije en Bulgarije die werden bij name ge noemd niet in staat, althans niet op de vereiste schaal. De Sowjet- JJnie wél, maar dan moeten de so cialistische landen daaraan meewer ken door geen concurrentie van Moskou te spelen. Gedwongen rolverdeling Dat is de „socialistische taakver deling", die Chroesjtsjow wel heeft kunnen uitvoeren in een trouwe sa telliet als Oost-Duitsland, dat onder meer zijn auto- en vliegtuigindustrie op bevel van Moskou heeft gekort wiekt, zonder dat dit overigens voor zijn economie geweldig gunstige re sultaten heeft gehad, integendeel. Andere landen in Oost-Europa -— met name Roemenië, dat zich zijn mogelijkheden voor uitbouw van zijn industrie zag ontnomen, en Tsjecho- Slowakije, dat zijn vanouds bloeien de industrie liever rustig verder zag bloeien zagen minder in die taak verdeling. En ze saboteerden hem ook voor een groot deel. En wie ook weigerde u>as Mao. Hij wenste kennelijk niet in een positie te geraken dat zijn industrie alleen maar een rolletje zou spelen in Mos kous plannen, met de konsekwentie dat hij voor zijn welvaart ook af hankelijk zou z(jn van besluiten die in Moskou worden genomen. Het leek hem wenselijker maar een zich zelf sluitende economie op te bou wen, zodat hem niet met economi sche middelen een politiek afge dwongen kon worden die hem niet zinde. De spot van Chroesjtsjow ge- Weekeinde ARTSENDIENSTEN Zierikzee: Dokter W. Bontkes, tel. (01110) 2280. Middensch ou wen Dokter G. J. van der Waarden te Noordgouwe, tel. (01112) 480. Oosterland-Bruinisse: Dokter C. J. H. Scheuerman, Zierik zee, tel. (0U10) 2180. DIERENARTS Dokter C. J. H. Schuerman, Zierik zee, tel. (10110) 2180. 1862 op vijfentachtigjarige leeftijd en gedurende haar leven hingen in de Regentenkamer portretten van haar voorouders. „Toen de uitgebreide bezittin gen dezer dame, en dus ook haar woonhuis op 7 oktober 1862 on der de hamer 'kwamen aldus schreef archivaris De Vos in de Zierikzeesehe Nieuwsbode van 21 november 1891 meende men voor een doelmatig wees huis waarnaar reeds lang was uitgezien, geen beter gebouw te kunnen kopen, waarvan men voor i 6.025,eigenaar werd". Het oude weeshuls, dat op de hoek van de W'evershoek stond, werd toen afgebroken en door burg er woonhui- VENSTER voegd bij het Russische besluit dat nu openbaar is gemaakt dat de Sow- jet-TJnïe Peking ook geen militaire bijstand meer zal leveren heeft zeker zijn zin. China's eigen weg Het is inderdaad iets absurds dat de Chinezen hun zwakke economie afbeulen om ook een kernwapentje op te bouwen, terwijl de U.S.S.R. op dat punt voorzien is van voldoende materiaal om het hele communisti sche blok te verdedigen. Maar Mao's standpunt is daarom nog xoél te be grijpen: hij wil de mogelijkheid om ooit eens een eigen weg te gaan niet verknoeien door zich onverbrekelijk te binden aan het economische en daardoor machtssysteem van Mos kou. Dit Chinese verzet, dat verder uit mondde in een zogeheten ideologisch conflicti heeft voor Chroesjtsjow de zure kant dat met name de Roeme nen een soort chantage op hem heb ben kunnen plegen. Ze hebben af en toe door laten schemeren dat ze de zijde van de Chinezen wel eens kon den kiezen in die ideologische strijd, wat Moskous toch al wat geschonden aanzien zeker niet ten goede zou zijn gekomen bij de communistische par tijen elders. Dat is min of meer af gekocht door de Comecon-plannen, die voor Roemenië slechts de rol van olie- en gr aanlever ander behelsden, op de helling te zetten. Met het ge volg dat Chroesjtsjow hier en trouwens ook elders -geremd wordt in zijn streven naar economische perfectionering en machtsvorming. Zijn bezoek aan Joego-Slavië is ze ker ook bedoeld om te stimuleren dat dit. land zich ook meer gaat voe gen in het Comecon-systeem, al dan niet met lidmaatschap. Het curieuze is hierbij vooral dat een opvolger van Stalin niet door gezag, maar door het bakken van zoete broodjes moet proberen zijn plannen uitgevoerd te krijgen. RURGERLUKE STAND Zierikzee Geboren. 15 aug.: Janna Leen- drina, d. van Leendert Johan Kos ters en Willy van Dommelen (Mid- denschouwen)18 aug.: Willem Jan, z. van Jan de Kuijper en Jacoba Otte (Zierikzee); 19 aug.: Sylvia, d. van Zilvester Nieuwboer en Sophia Clara Oranje (Middenschouwen)19 aug.: Rebecca Catharina, d. van Jantinus Koeling en Clazina Maria Geleijns (Zierikzee); 20 aug.: Adriaan Hen- dricus Joannes, z. van Adriaan Raas en Wilhelmina Jacoba Bertha Maria Matthijssen (Zierikzee); 20 aug.: Geertje Johanna, d. van Bernardus Nicolaas Ravia en Cornelia Johanna Wesdorp (Zierikzee); 20 aug.: Helena Neeltje, d. van Jacobus Cornells van Beveren en Maatje van Burg (Zie rikzee). Gehuwd. 16 aug.: Anthonie Cor- nelis de Graaf, 22 j. (Zierikzee) en Lena Fondse, 20 j. (Middenschou wen); 16 aug.: Cornells Adriaan Dek ker, 29 j. (Zierikzee) en Johanna Maatje Quist, 19 j. (Zierikzee); 22 aug.: Marinus Gerard Nicolaas de Pree, 26 j. ('s-Gravenhage) en Pieter- nella Marina de Jonge, 23 j. (Zierik zee). Overleden. 17 aug.: Pieter- nella Louwrina Willemse, 84 j., geh. geweest met Pieter Moelker (Zierik zee). zen vervangen. Als herinnering aan dat oude gebouw werd een da ax-van afkomstige gedenksteen, welke aan de vergroting van 1596 herinnerde, in de achtergevel van het nieuw aangekochte weeshuis gemetseld. Inmiddels zijn de kinderstemmen in het weeshuis reeds vele jaren ver stomd en is het pand een bijzonder boeiende achtergrond geworden voor het werk -van kunstenaars van het verleden maar ook van het heden. Morgen (zaterdag) staat het pand met de fraaie zomertentoonstelling van oude meesters voor iedereen gratis en gastvrij open. Pat maar velen van deze gelegenheid gebruik mogen maken om deze dag aan het begin van een nieuwe bestemming, tot een gedenkwaardige te maken STAD EN PROVINCIE ZIERIKZEE Ria Kosters in eindiinale „Jeugd Grand Prix" In ons nummer van gisteren (don derdag) heben wij enigszins te kort gedaan aan de prestaties van de 13- jarige Ria Kosters uit Zierikzee, die in de „Jeugd Grand Prix" van B.P. bij de meisjes de hoogste eer wist te behalen in de vorm van de „Coupe des dames". Het is n.l. zo dat Ria op 31 augustus a.s. te Arnhem samen met „Gouden Helm"-winnaar Bart Berkhoff uit Wassenaar, Zierikzee zal vertegenwoordigen in de dan te houden landelijke finale. Ria Kos- ters zal de Zierikzeese jeugd zeken op uitstekende wijze vertegenwoor digen en er zit voor haar zeker een kansje in op het landelijke kam pioenschap. Maar dat zal 31 augustus wel blijken. HAAMSTEDE Filmwijziging De op de evenementenlijst aange kondigde film „Bij de blonde Ka trijn" is niet aangekomen. Hiervoor in de plaats komt nu „Liebe, Som- merund Musik". In de aangekon digde film voor volgende week. is een schrijffout ontstaan. De naam „Fernando" moet gewijzigd worden in „Fernandel". SCHARENDIJKE Zeehengelwedstrijd V.V.V. Door de V.V.V. Scharendijke werd woensdagmiddag aan de zeedijk tus sen de haven en de Koepel een zee hengelwedstrijd georganiseerd, waar voor zich 21 deelnemers aanmeldden. Het aantal centimeters gevangen vis was beslissend voor het aanwij zen van de prijswinnaars. De eerste prijs werd behaald door de heer J. Hoekstra te Zierikzee met 103Va cm; 2e prijs de heer J. van Aken te Zie rikzee met 101V2 cm; 3e prijs de heer G. van Wanrooij te Zierikzee met 97V2 cm; 4e prijs de heer R. de Jong te Santpoort met 71 Vz cm; 5e prijs de heer M. J. Maas te Breda met 67 cm. De prijzen bestonden uit nut tige gebruiksvoorwerpen. BRÜINISSE Circus Van Kinsbergen Het circus Van Kinsbergen gaf woensdag te Bruinisse enkele voor stellingen. De kindervoorstelling was goed bezet, ook al werkte het weer niet mee. Datzelfde slechte weer speelde 's avonds het bezoek wel parten. Er werden fraaie dressuur- - taaltjes vertoond met honden, geiten en kleine ponny's. Om de clown werd hartelijk gelachen. Biljartvereniging „Bru" De biljartvereniging „Bru" heeft vorige week haar eerste thuiswed strijd gespeeld in het „Centrum". Zij bracht het er bijzonder goed af, want partijen tegen het naburige B.V.O. uit Oosterland werden op één na ge- Wbnnen. De uitslag was als volgt: J. P. van de Velde-A. Geertse 0-2; A. van de Roest-P. van der Hulle 2-0; P. M. van de Velde-H. J. Capelle 2-0; M. Haeck-J. van der Maas 2-0; M. Lems-A. Mol 2-0; A. van de Roest- J. de Bruine 2-0. Nini Boesman als eerste met ballon over Alpen MÜRREN, 22-8. Na donderdag morgen om tien voor tien 'in feet Zwitserse Mürrert f© zijn gestart is mevrouw Ninii Boesman als eerste er ini geslaagd 'in 'het 'kader van 'de Haogalpenfeailonweek werkelijk de Alipen over te varen. Zij landde des 'middags na 200 kilometer te hebben afgelegd 'in feet plaatsje Giraffe dn Italië ongeveer 30 'kilometer ten westen van Bresoia. VER. NATIES, NEW YORK, 22-8. De Veiligheidsraad zal vrijdag (20.00 uur Ned. tjjd) bijeenkomen om de klachten van Israël en Syrië, die el kaar over en weer van agressie be schuldigen, in behandeling te nemen, zo is officieel bekendgemaakt. Verwacht wordt dat de Raad de verklaringen van beide partijen zal aanboren en daarna tot maandag uiteen zal gaan. Israël vroeg twee dagen geleden als eerste om een spoedzitting van de Veiligheidsraad naar aanleiding van agressie die Syrië sinds 13 juli in het grensgebied zou hebben ge pleegd en die maandagavond j.l. cul mineerde in het vermoorden van twee Israëlische jongens. Syrië beschuldigde daarop Israël ervan, twee dagen geleden vijftien pantserwagens naar de gedemilitarL seerde zóne bij het Meer van Tibe rias te hebben gezonden, die van- daaruit Syrische voorposten hadden beschoten. Ook Syrië verzocht om een spoed- bijeenkomst van de Veiligheidsraad. Schoolbestuur wint - Kinderen getracteerd WEESP, 23-8. - De minister van Onderwijs, Kunsten en Wetenschap pen heeft uitspraak 'gedaan in een geschil tussen feet gemeentebestuur van Weesp en het bestuur van d!e christelijke lagere school aldaar. Het schoolbestuur mocht een nieuwe school 'bouwen, maar toen deze ge reed was weigerde de gemeente de geldien voor het aanschaffen van on geveer driehonderd nieuwe sets voor deze school. Het gemeentebestuur vond deze uitgave van ongeveer f 17.000,niet verantwooi'd en wilde dat feet schoolbestuur de oude ban ken uit de oud'e school in de nieuwe school zou overbrengen. Het school bestuur deed dit en nam de school zon'd'er enig ceremoniëel iin gebruik. Daarna ging feet van de 'beslissing van. fe©t gemeentebestuur in beroep bij de minister. De minister heeft nu het school bestuur dn het (gelijk gesteld' en to'e- steming verleend voor feet aanschaf fen van 'de driehonderd' nieuwe sets. Het schoolbestuur en het onderwij zend personeel waren zo verheugd over dfeze beslissing, dat de kinderen op school zijn onthaald. Besloten is de nieuwe, school met ceremoniëel vertoon officieel te openen. Seheepvaartbericliten ATpfeacca, 22-8 te Antwerpen. Kiorenia (t.), 20-8 van Dakar nsaair Bonny. Willem Ruys, van 21-8 op 22-8 .van Singapore naar Melbourne. Zafra (t.), pass. 22-8 Pantellaria naar Rotterdam. Ringrijderijwedstrijden te Middelburg MIDDELBURG, 22-8. Ondanks de regen die de hele dag bleef neerval len en het wedstrijdterrein in een grote modderpoel veranderde hebben honderden toeristen en bewoners van Walcheren geen verstek laten gaan bij de ringrijderijwedstrijden die donderdag op het Middelburgse Molenwater werden gehouden. De feoofd'inzet voor deze belangrij ke wedstrijden, waaraan ieder jaar het 'keur van d'e Zeeuwse rimgrijders deelneemt, vormen de zilveren wis selbakers van koningin Juliana en wijlen prinses W'i'lfeelmina die dit jaar werden gewonnen, door Adri'e Volkerts len Jo Wallenburg, beiden uit Middelburg. Voor deze wedstrijd1, waaraan de deelnemers moeten verschijnen in Zeeuws 'kostuum, getooid met oran je sjerp, hadden zich niet minder dan hond'erd rijders ingeschreven, di'e zowel' in de voorrondes als in de grote finaal, waarin de dertig best geklasseerde rijders uitkwamen, een bijzonder enerverende strijd hebben geleverd. Wat nog nooit in een grote finale van de ringrijderij gebeurd was, vond1 donderdagmiddag plaats. Niet minder dan acht rijders staken tieni van de tien ringen, zodat een herkansing nodig was. De commis saris dn Zeeland', jfer. mr. A. F. C. de Casembroot, reikte met een persoon lijk woord de bekers van het konink lijk huis uit aan de winnaars De wis- selböker van de gemeente Middel burg, die reeds zeventien maal is uitgereikt, d'ocfe nu in definitief be zit kwam van Henk Joosse uit Ga- p'inge, werd uitgereikt door burge meester mr. T. Drijber van Middel burg. feet spel nog gelijk op, maar als de conditie een woordje mee gaat spre ken, scoort eerst L. Stoutjesdijk de gelijkmaker en vlak voor tijd moe ten de veteranen 'toch nog het on derspit delven, zodat de combinatie op feet nippertje wist te winnen, 3-2. De volledige uitslag was: meisjes tot en met 13 jaar; 1. B. Ardonne lo punten; 2. B. Stoutjes dijk 10 punten. meisjes 14-17 jaar: 1. W. Kooman 38 punten; 2. E. de Braai 28 punten; 3. J. Overbeeke 20 punten; 4. A. Heij- boer 16 punten. dames: 1. T. Steenpoorte 16 pun ten; 2. J. Eierens 14 punten. jongens tot en mot 13 jaar: 1. J. Torensma 50 punten; 2. J. Bom 44 punten; 3. en 4. C. Stoutjesdijk en W. v. d. Zamdle beiden. 38 punten: 5. J Thiery 32 punten; 6. A. van Gees- bergen 20 punten. jongens 14-17 jaar: 1. en 2. A. 'de Wintei' en Joh. Padmos beiden 22 punten; 3. P. de Vlieger 16 punten. 'heren 18-30 jaar: 1. Jan de Jonge 48 punten; 2. J. J. de Jonge 44 pun ten; 3. W. van Putten 42 punten; 4. Chr. de Braai 40 punten; 5. W. Ra de walt 30 punten; 6. J. Dalebout. 18 punten. heren 31 jaar en ouder. 1. A. Stoutjesdijk 42 punten; 2. W. Stout jesdijk 34 punten; 3. en 4. A. Heij- boer en J. H. v. d. Zande beiden 32 punten; 5 C. Liovenso 12 punten. Het door kernenergie aangedreven Amerikaanse vliegdekschip „Enterprise" tijdens oefeningen op de Atlantische Oceaan. Het schip meet 85.000 ton en kan met behulp van vier catapulten vier vliegtuigen per minuut lanceren. Rechts op de foto wordt een A4D straaljager afgeschoten. Het schip, dat meer dan 35 knopen per uur kan varen, kan met een enkele brandstoflading een afstand afleggen die overeenkomt met 22 maal rond de aarde. Afsluiting van een geslaagd seizoen NIEUWERKERK, 21-8. Als afslui ting van een wel zeer succesvol sei zoen, het eerste voetbalelftal en drie korfba'Itwaalftallen werdén kampi oen, hield het Nieuwerkerkse S.K. N.W.K. j.l. zaterdag de wedstrijden voor de clubkampioenschappen. Het was alleen jammer dat de deelname door vakanties en veel regen betrek kelijk gering was. Acht-en-twintig leden, verdeeld in zeven groepen, hadden zich hiervoor opgegeven. Op één na ontbraken alle kampioenen van het vorig jaar om hun kansen te verdedigen. Des avonds vond tot 'besluit een korfbalwedstrijd plaats 'bussen een veteranen twaalftal en -een 'twaalftal van S.K.N.W.K. Over het algemeen waren de prestaties redelijk, behal ve het nemen van) strafworpen, wat, evenals vorig jaar, weer tegenviel. Slechts één, deelneemster scoorde vijf Van de tien maal. Al de anderen kwamen niet verder dan drie of vier en soms zelfo nog minder. Bij d'e mieilsjles 'tot en met 13 jaar zegevierde B'eppi'e Ardonne on alQ'e nummers, zodat ze onbedreigd eer ste werd. Bij de meisjes van 14 tot en met 17 jaar toonde Willy Roo- man zich op vier nummers d'e sterk ste, behalve bij het balwerpen, waar Janny Oveibeeke nummer één was. Elly d'e Braai was, behalve bij het balwerpen, op alle nummers tweede. Bij de dames waren slechts twee deelneemsters verschenen. T. Steen poorte won het hardlopen; 'het ver springen en de sbrafworpen, terwijl (haar rivalo S. Fiorens d'e andere nummers won (balwerpen en lange afstand). Bij die jongens tot en met 13 jaar was Jaap Torensma duidelijk de sterkste, terwijl Jan Bom een goede tweede werd. Cees Stoutjesdijk en W'im v. d. Zande deelden d'e derde prijs. Bij de jongens van 14 tot en met 17 jaar faalde Joh. Padmos on de loopnummers en hoewel' 'hij de an dere nummers won, moest 'hij de eerste prijs toch delen met A. de Winter. 'Bij 'dé 'heren van 18 tot en met 30 jaar stelden de favorieten Wim Ra- dewalt en W'im van Putten hevig teleur. Jan de Jonge werd nu eerste voor J. J. de Jonge. A. Stoutjesdijk toonde zich bij de oud'ere heren de sterkste door alle nummers, behalve de strafworpen, feet nummer waarop hij vorig jaar met Qcop en schouders boven de an deren, uitstak, te winnen. W. Stout jesdijk werd tweede, 'terwijl J. H. v. d. Zande en A. Heijfooer de dorde prijs dleelden. Na afloop prees d'e voorzitter, J. H. v. d, Zande, ailile deelnemers voor de manier waarop gestreden was en voor de wil om. ondanks de regen, toch mee te doen. Hierna reikte feij aan de winnaars de prijzen uit. Bii de korfbal wedstrijd had het twaalf tal van S.K.N.W.K. alles nodig om de oudjes te verslaan. Vooral voor de rest wareni d'e 'laafcsten aktief. Ze wisten, dan ook eeni vrij snel opge lopen achterstand om te buigen in een 1-2 voorsprong door C. Lieven Se en, J. IM'ery. Na d'e rust gaat eerst BLIK DOOR HET WERELD zet Cliroesjtsjov ook economisch de voet dwars

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1963 | | pagina 7