VIVO goedkoper POLDERMANS Enorme koopjes Costuums 20°l0 en 25°/0 korting Kom - Zie - en Koop fa. A. E. HOLTY, Havenplein - Zierikzee Fa. Koevoets VIVO-kruidenier Smac Serita limo nadesiroop zomerjurkjes ij brengen U vele koopjes W. BERREVOETS Garage Gebrs. De Jonge Gebrs. De Jonge Seizoen-Opruiming Smederij Bolle Slagerij F.Maijs Bessenplukkers doet het beter! Wegens vakantie zijn onderstaande zaken GESLOTEN van maandag 22 juli tot en met woensdag 31 juli A. J. HAGE, Grachtweg H. RAVEN, Lange Nobelstraat G. DE JONGE, Kerkplein Melkbezorging vindt normaal plaats in onze Zomeropruiming enkele stuks tegen HALVE PRIJS Jongenscolberts 0. Jongenscostuums J 25 kortin9 nog enkele stuks tegen weggeefprijs b.v. van f 90,— voor f 24,— enz. Niet alleen in de etalage, ook binnen vele koopjes SIMILI Ieren broeken kort en lang Simili jackets zwart, met rits of knopen Havenpark 5 - Zierikzee Bij de is het Geslaagde ballonoptoclit V.V.V. „Burgli-Haamstecle" BURGH-HAAMSTEDE. 17-7. De eerste door V.V.V. „Burgh-Haam- stede" georganiseerde ballonoptocht is een groot succes 'geworden. In ga rage Dijkman werden onigeveer 500 ballonnen van drijfstof voorzien, een opgave die ruiet meevalt. Men moet goed op elkaar ingesteld zijn, wil de ballon uiteindelijk 'goed gevuld te gen 'het plafond hangen te wachten op de afnemers. En de afnemers kwamen in grote getale, hoofdzakelijk in de vorm van zomergasten die hun 'kinderen een extra'tje gaven om aan deze avond te kunnen deelnemen. Reeds in de namiddag werden de ballonnen ver kocht en menige huilbui ontstond, wanneer een ballon wat voortijdig hc?t luchtruim inging. Vader was dan wel zo vriendelijk om nog eens een gekleurd exemplaar te kopen. In de avonduren verscheen de Kon. Harmonie „Witte van Haem- stede" ten tonele, die de sliert men sen in optocht meevoerde over het dorp Haamstede in de richting rust huis, waar gedraaid werd. Inmid dels konden de laatkomers ook weer aansluiten, zodat een flinke optocht in de richting Burgh trok. Ook dit dorp werd even getoond hoe lang de optocht wel was en ook hier was, evenals in Haamstede de belangstel- lings langs de straten, groot. Een kleurrijk lint trok over de Leliën- daeleweg 'naar het sportpark „Van Zuijen", waar na een mars over een der heerlijk beséhut gelegen sport velden gestopt werd. Onder luid tromgeroffel werden de ballonnen los gelaten, voorzien van de kaartjes met 'de namen der afzenders. Ze dre ven direct flink hoog de lucht in en verdwenen in de richting Dordrecht, zodat bij wat flinke termiek de kaartjes wel terug zullen komen uit Friesland, Groningen en noord- Duitsland met een mogelijke uit schieter in de Scandinavische lan den. In Linz, Oostenrijk, is woensdag de toren van de 200 jaar oude St. Maartenskerk ingestort, en'kele uren nadat stutpalen waren aangebracht om te trachten dit historisch bouw werk te redden. Persoonlijke onge vallen deden zich niet voor. HET GEHEIM VAN TURTON TOWER 101. Snel werpt Aram zich een kwartslag om als hij de vuist van de muiter zich om zijn pols voelt klemmen. De matroos ver liest een ogenblik zijn evenwicht en een flitsende vuistslag zendt hem naar de keien van de kade. „Knap werk, Aram!" juicht Presto, die met Olivier tc hulp gesneld is. Verdoofd van de kaakslag rolt de mui ter over de kade en blijft dan liggen. „In derdaad, knap werk, maar het zal niet veel baten!" klinkt achter hen een bekende stem. „Staan blijven, Aram! En laat dat pistool vallen!" Onthutst draaien Agua, Presto en Olivier zich om. „Floyd!" roept Agua beteuterd als de bootsman met een pistool in de vuist achter een paar pakkisten opduikt. Arams pistool valt kletterend op de keien. QoTov„n„e£>rn SUCCESJES f SI J BOLT KORNELIS (Sybo) K. S. v. d. BIJL A. T. v. d. BIJL-BAKKER Zierikzee, 16 juli 1963 Pieter Moggestraat 9 MAUS JONKER SUUS BOOT geven mede namens weder zijdse ouders kennis van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de voltrekking D.V. zal plaats vinden op vrijdag 26 juli a.s. om 14.30 uur, in het gemeentehuis te Haam stede. Kerkelijke bevestiging door de weleerwaarde heer ds. C. M. Boerma, om 15.00 uur, in de Geref. Kerk te Haamstede Westerschouwen, 12 juli '63 Haamstede, Anker weg 4 Noordwelle, Hake weg 3 Gelegenheid tot felicitei'en van 16.30-18.00 in het Dorps huis te Renesse. Keukentafels L. De bejaarden van Haamstede betuigen met deze 'hun har telijke dank aan de ingeze tenen, comité en chauffeurs voor de genoegelijke dag. Ook de Kon. Harmonie „Wit te van Haemstede", voor de muzikale ontvangst. uittrekta- ek, Lange Nobelstraat 23, telef. 2167, j Zierikzee. Vroege aardappelen. Ture- lureweg 3, Schutje. I Diverse soorten koolplanten, preiplanten en jonge bloem- kociplanten, oogstbaar a.s. hcufst, enz. Joh. Vermunt. Hoge Molenstraat 43, Zie rikzee. Een 'herdershond, bijna 2 jaar oud. Schuttershofstraat 8. Zierikzee. Dtessoirs en kleine kastjes. L. Kaashoek, Lange Nobel straat 23, tel. 2167, Zierikzee. „Simplex" transportfiets, in goede staat. Korte Groendal 5, Zierikzee. Werphengel, compleet en 2 kanariekooitjes. L. Wandel Lz., L. Reke 29, Renesse. Te koop gevraagd: Een schapenram (lam), door N. Siesse, Baken, Seharen- dijke. 20 gebruikte 'golfplaten van 2 meter lang. - Steenland, tel. 496, Dreischor. Personeel gevraagd: Tractorchauffeur. J. C. v. d. Velde, loonbedrijf, Brasweg3, Kerkwerve, telef. (01110) 236. Bessenplukkers - Gebr. de Vrieze, Pauwlientjesweg te Haamstede. boterhamworst. 1 blik a 200 gram 1 fles Met GRATIS werpbal Geldig van 18 juli t/m 24 juli 1963 Van maandag 22 tot vrijdag avond 26 juli 7 uur gesloten Café-Biljard J. L. de Hooge Buitengewone sortering pij pen vanaf f 1,- tot f 35,- bij si'gm. D. C. Viergever, West straat Haamstede, 'hoofdweg naar Burgh en te Zierikzee hoek Kraanplein. Diverse 'losse stoelen, w.o. een kassiersstoel. L. Kaas hoek, Lange Nobelstraat 23, tel. 2167, Zierikzee. „Rubio" maakt alles water dicht! „Verf en Kleur", Meelstraat 40, Zierikzee. Succes - Succes - Succes Kies voor Uw rijles een goed adres: Autorijschool .Succes' Hog ©kerkstraat 16, Nieuwer- kerk, telefoon 01114-518. Voorradig: Bronco, Bocal, Davo, Etna, Faber, Hoenson enz. „De Warmtebron", spe ciale kachelsmid M. Muller, Lammermarkt 24, tel. 2296, Zierikzee. Voor de vele blijken van be langstelling" en deelneming na het noodlottig overlijden van ozne geliefde zoon, broe der, zwager en oom, MARINUS HUIBERT, 'betuigen wij onze hartelijke dank. Familie DE LANG Haamstede, juli 1963. Wegens vakantie gesloten van 27 juli t/m. 5 augustus a.s. Dameskapsalon J. W. Boot Lange Nobelstr. 11, Zierikzee Te koop: Batavus combi-sport bromfiets in zeer goede staat Garage GEBRS. DE JONGE St. Jacobstraat 17, Zierikzee Telefoon 2844 Coöperatieve Boerenleenbank „Dreischor" Van 22 juli tot 27 juli aan staande alleen geopend op woensdagavond en vrijdagavond van 19.00-21.00 uur Giro-opdrachten worden nor maal afgewerkt Te koop gevraagd in Zierikzee: een garagebedrijf of een pand dat daarvoor geschikt kan worden ge maakt Aanbiedingen aan: A. Ver- maat, makelaar N.B.M., Zie rikzee, Schuithaven 2, telef. 2173, b.g.g. 2257 Er wordt gelegenheid gegeven voor het opgeven van leerlin gen voor de openbare school te Zoiinemaire van 22 juli tot en met 25 juli Opgave vóór of na schooltijd of bij het hoofd der school K. MANDEMAKER, I. M. v. d. Bijlstraat 12, Zonnemaire, te lefoon (01112) 374 Bessenplukkers bij M. O. Hanse, Hogezoom, Renesse, telefoon (01116) 248. Te huur: Luxe auto's, a.r. verzekerd Telefoon (01114) 518. Verloren; Bruine damestas, tussen Zie rikzee err Haamstede. Tegen hoge beloning 'terug te be zorgen bij: Cora van Citters Burgh, telef. 01115-290. Diversen: Nu is het tijd voor buiten schilderen. Alle materialen met goede voorlichting vindt u bij Mol, Nieuwe Boogerd- straat, Zierikzee. Het N.I.P.O. (Nederlands In stituut voor de Publieke Opi nie) vraagt enqueteurs en en- quetrices om als regel des avonds, vaak 's maandags, in hun gemeente vraaggesprek ken te houden aan de hand van vragenlijsten. Vergoe ding op basis van gewerkte uren. Minimum leeftijd 21 jx-. Vraagt inl. bij het N.I.P.O., Barentszplein 7, Amsterdam. Op uw brief vermelden let ter K. Vis is gezond, voedzaam en smakelijk! Vanaf heden weer vis van Brouwershaven: verse botjes, spiering en tong. Vis handel W. K. Schot. Zierik zee, telef. 2374. Voor de nieuwste colliers, armbanden, broches en da mes manchetknopen, dan naar: 't Geschenkenhuis, R. den Boer, Dam 11, Zierikzee, telefoon 2174. Verpleegster worden. Onze kursus vangt aan «p I sep tember. Inlichtingen: Direc trice Diaconessenhuis, Park laan 95 A, Eindhoven. Opgevangen: jonge hex-ders- hond, teef, donker van kleur. Terug te bekomen in Dieren- asyl Ned. Ver. v. Dierenbe scherming, corr. H. J. Dorx-e- man, Varx-emai-kt 4, Zierikzee. Practisch alle soorten gas- aanstekers: Ronson, Silver Match, Rowenta, Mylflame, Fendor, Cosul, Poppell, bij sigm. D. C. Viergever, West straat Haamstede, 'hoofdweg naar Burgh en te Zierikzee hoek Kraanplein. In voorraad 'kachel'kit, vuur- cenment, kolenschoppen, 'ko lenkitten, pasta voor haar denglas en glaspoli enz. „De Warmtebron", speciale ka chelsmid M. Mullex-, Lam mermarkt 24, tel 2296, Zzee. Ook in racefietsen hebben wij iets. De „Magneet", model Grand Sport met knijpx-em- •merx, derax'lleur en 4 ver snellingen. Compleet f 229,-. Steenland, Rijwiel'h., telef. 496, Dreischor. Neem zélf een abonnement op de Zierikzeesche Nieuivsbode! Bont poetskatoen 95 cent per kg". SCHUDDEBEURS tel. 2191-3044 Speciale aanbieding maten 35 en 40 slechts f 3,50' 'Het Kleuterhuis? Lange Nobelstr., Zierikzee Te koop: voor zeer aantrekkelijke prijs enkele CLAAS-coni bines Junior op aftakas en motóraan- drijving. In prima staat. Vanaf f 1.500,—. Beta- lingsx-egeling mogelijk. Vraagt vrijblijvend inlichtin gen bij W. SCHIPPER ZOON N.V. landbouwmachines en trekkers Goes, tel. (01100) 6410, Zierik zee, tel. (01110) 2272, tel. fi liaalhouder Zierikzee: (01114) 514 Damesjaponnen vanaf f 5,95 Damesrokken f 5,90 Damcsblouscs f 6,50; f 7,40 Dainespakjes in diverse prijzen - Meisjespakjes en -jurkjes tegen spotprijzen - Heren weekenders en -ruitliemden vanaf f 5,90 Verx-enieuwstraat 6 - Zierikzee - Tel. (01110) 2145 Enkele koopjes uii onze Zomer-opruiming Overhemden vanaf 4,95 Damespyama's 8,50 Babydolls 2,95 Truitjes. 6,95 Hoeden 3,95 Zierikzee Telefoon 2669 Havenplein 4 Moet uw nieuwe brommer volkomen betrouwbaar zijn! Dan 'n Batavus Bilonet G 50 „Coinforte" Havenpax-k 20 - Zierikzee Goede Zonnebrillen in diverse prijzen Prima Verrekijkers Vakopticien Bergmans Havenpark - Zierikzee Kerkstraat 2 - Burgh Ruime sortering in verschillende modellen ■9 Bromfiets- en rijwielhandel Havenpark 20 - Ziex-ikzee Deze week vraagt hij uw aandacht voor onderstaande kwaliteitsaanbiedingen Grundig Klankzuil met ingebouwde versterker van 198,- nu 125,- Braun Handmixer van 79,- nu 39,- Gebruikte Kinderwagens 25,- en 29,- Wandelwagens van 60,- met 10 °/0 Enkele blauwe Kinderstoelen van 54,- met 1 0 °/0 Gram.platen van 3,50 nu 1,80 van 6,25 nu 2,95 langspeel nu 5,95 Verder: enkele gebruikte Wasmachine's, Centrifuge's en Radio-Grammofoon-com- binatie's, Stofzuigers, tegen speciale prijzen WELTEVREDEN Start Donderdag 18 juli om 8 uur Tel. 2805 Wegens -huwelijk zijn wij 19 juli vanaf 11.00 uur tot 22 juli GESLOTEN L. Groenleer melaalhandcl Zierikzee Wegens vakantie gesloten van 20 tot 27 juli a.s. Zierikzee Wegens vakantie gesloten van maandag 22 juli tot en met dinsdag 30 juli a.s. gevraagd Aanvang van de pluk maan dag 22 juli a.s. Alle plukkers van het vorige seizoen wor den ook op die dag verwacht J. W. de Vrieze Lagezoom 5, Haamstede, tel. (01115) 489 L 0 voor beter drukwerk

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1963 | | pagina 3