Weer meer deelnemers aan wandeltocht „Brouwershaven" Bel op voor gratis proefrit Jarige Ulbricht kreeg personenauto De afschaffing van de slavernij Verf met voldoening Syfilis in Engeland „Stichting Renessep herdacht het tienjarig bestaan fa. W. GILIJAMSE Kennedy in Italië 1 Een 'doorslaand sportief succes BROUWERSHAVEN, 29-6. Op nieuw is de wandeltocht, welke de Algemeene Sportvereniging „Brou wershaven" zaterdagmiddag organi seerde, uitgegroeid tot een eclatant succes. Waren er vorig jaar 381 deelnemers, zaterdagmiddag ver schenen niet minder dan 526 tippe laars aan de start. Voorafgegaan door een zestal leden der drum band van „Apollo", vertrok de gro te schare precies om twee uur van af het Marktplein om zich via de Schouwse Dük op pad te begeven voor de drie verschillende routes. In. den Ossa werd reeds gesplitst tussen de 8 km lopers en de 15 en 25 km. Een tweede splitsing tussen deze laast'genoemde groepen had plaats te Soharendijke. Voor de 25 km route waren 14 deelnemers, voor de 15 'km 397 deel nemers en 115 voor de 8 'km (tot 10 jaar). Er was geen enkele uitvaller, zodat allen binnen de gestelde tijd weer op het eindpunt arriveerden. Ondanks een enkel verfrissend bui tje en een geprikt blaartje door zus ter Kunst-Visser, kan deze sport manifestatie als zeer 'goed geslaagd genoemd worden, waarbij de vele voorbereiding en de prima organi satie niet ongenoemd mag worden. Er waren 9 deelnemende groep, t.vv. „C.J.V." Zierikzee, „Rust Roest" Zierikzee, „Vlijtige handen", Zierik zee, „Jonig Dreisdhor", S.V. „Duive- land", Oosterland; S.V. „W.Ï.K.", Kerkwerve, N.J.B.G., Zierikzee, Padvinderij, Zierikzee en Z.S.C. Soharendijke. Voor de achtste keer Bij deze achtste wandeltocht der AS.V. „Brouwershaven" liepen voor de achtste maal mee de heren Kees de Moor en Anton den Boer; voor d'e zevende maal Jannie van Beve- ren, Frans Rijnberg, Riet Rijnberg en Wilma van Beveren; voor de zes- do maal dr. J. C. Röhner, Jannie Bo t bijl, Joke Duinlhouwer, Celia v. d'. Berge, Ans vani Nieuwenhulze, Ingezonden mededeling M. J. Goudzwaard, Harry Wesdorp, Lia van, Ree^Sjaak Dorreman en H. Schot. De eerste deelnemer (8 km) arri veerde reedfc-«jpn 15.45 uur, de laat deelnemer ste c ners (25 km) 18.45 uur. Bij al deze wandelaars liep dit jaar ook voor het eerst een viervoe ter mede en wel de 25 km. Ook hij kreeg een fraaie medaille omgehan gen. Ria Slager, die deze dag juist ja rig was, ontving van het sportsbe- stuur een fraai bouquet. De jongste deelneemster was de 4-jarige Ag- nieta Wesdorp, die dapper de 8 km af tippelde. Bij de trouwe tippelaar sters misten we dit jaar mevrouw J. Lodewijk-de Witt£ uit Nieuwer- kerk, die zeer tot haar spijt verhin derd was. Het bestuur* heeft beslo ten haar volgende week alsnog de gelegenheid te geven ook voor de achtste maal de 25 'km af te leggen, een zeer mooi gebaar. Zowel bij de start als de binnenkomst was er grote publieke belangstelling bij dit sportgebeuren, dat «zich ieder jaar opnieuw in een groeiende belang stelling mag ver heugen. We zouden willen zeggen „Volgend jaar op naai de 750 deelnemers". Chroesjtsjov in Oost-Berlijn OOST-BERLIJN. 30-6. Premier Chroesjtsjov van de Sowjet-Unie heeft zondagochtend de Oostduitse communistische leider Walter Ul bricht, die zijn 70ste verjaardag viert, een donkerblauwe achtper- Niedersehönhausen. Echtpaar omgekomen DIJON, 1-7. Bij een verkeersonge luk in Beaune (Frankrijk) is het echt paar Van der S. uit Delft omgeko men. Hun auto kwam in botsing met een vrachtwagen. De heer W. L. vari der L. was 49 jaar, zijn vrouw een jaar jonger. PARAMARIBO, 30-6. De Suri naamse minister-president J- A. Pengel heeft zondag 30 juni een 'her denkingsrede uitgesproken ter gele genheid van de afschaffing van de slavernij 100 jaar geleden. In Suriname leven nog vier per sonen, die de emancipatie 100 jaar geleder, al of niet bewust hebben meegemaakt. Het zijn de dames Po- lina Mattes-Berenos, geboren in 1858, Adolfina Zorg en Floortje Ba- linge-BIufpand, beide 100 jaar oud. De oudste inwoonster van Suriname woont in het Iidianendorpje Korne- liskondre. Haar leeftijd is 107 jaar. Zij allen zullen ter gelegenheid van het eeuwfeest van de emancipatie worden gehuldigd. In het Surinaams museum is een speciale emaneipatietentoonstelling ingericht van voorwerpen en platen uit de slaventijd, documenten van de emancipatie en boeken over de afschaffing van de slavernij. De Rus kwam in gezelschap van zjjn vrouw de Oostduitse staatsman gelukwensen in zün ambtswoning te Niederschoenhausen. Behalve de zeer luxueuze auto van het type Sil 111, die de jarige staats- en partijleider van Chroes- tsjov kreeg - er rijden slechts dirie auto's van dit type 'in Moskou rond werden talrijke andere geschenken overhandigd, zo gaf de Franse com munistische leider Fajon een keuze uit de beste Franse wijnen en een reeks grammofoonplaten met Fran se chansons. In een open auto maakte Ulbricht later een rondrit door Oostberlijn. waarbij hij van de bevolking talloze kleine geschenken en bloemen ont ving. De bijeenkomst waarop de com munistische gasten uit het buiten land hun cadeaus aanboden, werd niet bijgewoond door de Chinese ambassadeur, Koeo-Tsjoean. Ook de Noord-Vietnamese ambassadeur was afwezig. Beide landen waren ver tegenwoordigd door een zaakgelas tigde. Over het algemeen wordt Vietnam beschouwd als een mede stander van Peking in het ideologi sche geschil met Moskou. Ingezonden mededeling Een produkt van de Sikkens Groep STAD EIS PROVINCIE BURGH Aan het Z.T.I. te Goes werd naar het 2e leerjaar bevorderd onze dorpsgenoot de heer C. de Jonge. NOORDWELLE Schoolreisje naar Den Haag Vorige week maakte de school jeugd het lang verwachte schoolreis je. dat dit jaar 's-Gravenhage als einddeel had. Om zeven uur in de morgen begon de reis met drie auto's en een busje. Het weer was tegen de verwachting in zeer goed. Onderweg werd koffie en limonade geconsu meerd. In Den Haag ging het aller eerst naar het Binnenhof, maar we gens gebrek aan parkeerruimte kon de voorgenomen bezichtiging niet doorgaan. Daarom ging de tocht ver dei naar Scheveningen, naar de pier, waar de kinderen hun ogen uit ke ken. Vervolgens ging het naar het zeewater-aquarium, waar in 42 bas sins de meest fantastische zee-dieren leven. Hierna volgde een bezoek aan Madurodam, voor de kinderen heel mooi en leerzaam. Allen genoten zeer van de bewegende boten, treinen en auto's en niet te vergeten het draai orgel-mannetje. Naar hartelust kon de jeugd zich hierna uitleven in de speeltuin „De Bataaf". Op de weg terug genoot de jeugd van het vele verkeer. Maastunnel en Moerdijk- brug. Steenbergen was de laatste pleisterplaats. Om omstreeks 8.30 uur arriveerde de jeugd boordevol in drukken weer op het dorp. De reis was uitstekend verlopen en zeer ge slaagd. Dankzij de autobezitters, die deze dag hiervoor gaven, had de jeugd een onvergetelijke en leerzame dag. BROUWERSHAVEN Sportvissers naar „Dwars in den Weg" Terwijl zaterdagmiddag honderden wandelaars 'hun benen strekten voor een wandeltocht waren tegelijkertijd een 20-tal sportvissers op initiatief van de plaatselijke V.V.V. bezig op de grote zandplaat in „Dwars in den Weg" een visje te verschalken. Met het motorjacht van de heer J. de Vlieger en de sleepboot van de firma Dikkerboom en Sybrandy wa ren 'de vissers naar deze grote plaat, welke door zijn lengte een unieke plaats iis voor de sport/visserij, ge bracht. De ware sportvisser kan 'hier zijn hart ophalen en het ligt dan ook in de bedoeling van het V.V.V.-bestuur om meer bekendheid te geven aan dit visobjeCt in juli en augustus en verschillende hengel wedstrijden te organiseren. De data hiervoor zullen nog nader worden bekend gemaakt. De uitslag van deze wedstrijd1 luidt als volgt: le prijs J. Klomp, Zonne- maire (f 20); 2e prijs J. de Kater, Oegstgeest (f 12,50); 3e prijs C. J. v. Schelven, Ouwenkerk (fles advocaat); 4e prijs C. Blume, Düsseldorf (plas tic tafel); 4e prijs J. Koopman, Brou wershaven (emmer verf met rol) en 6e prijs D. de Jonge, Brouwershaven (tafelkleed). De andere vissers ont vingen als troostprijs een fraaie ball-point. Geslaagd concept „Apollo" Ter gelegenheid van de verjaardag van Z.K.H. Prins Bemhard gaf do muziekvereniging „Apollo" te Brou wershaven zaterdagavond bij gun stige weersgesteldheid een populair concert, waarvoor zeer goede be langstelling bestond. Deze voor „Apollo" ongekende belangstelling vend wellicht zijn oorzaak in het feit, dal de muziekvereniging „Nu met Hope" aanvankelijk te Brou wershaven zou concerteren, maar daar genoemde vereniging wegens het slecht weer reeds vroegtijdig en terecht „Apollo" verwittigde dat het concert geen doorgang kon vinden besloten de Breuwse muzikanten op stel en sprong bij de weersverbete- r'ng later op de avond dan zelf maar een concert te verzorgen. De toe- hooi ders zagen toen geen „Bru" maar „Brouw" in de tent. Om met Shakespeare te zeggen „What is in a name?" OOSTERLAND Kind aangereden door vrachtauto Op de Molenweg alhier had een ernstig verkeersongeluk plaats, waar bij het vierjarig dochtertje van de kortelings 'hier woonachtige familie de Kater-Dooge, het slachtoffer werd. Het kind, dat op het trottoir tegenover de ouderlijke woning aan het spelen was, stak plotseling de rijweg over, toen op dal moment de vrachtauto van de fa. Krijger uit Renessc passeerde met aan het stuur do heer M. van dor Have alhier. Hel meisje werd met kracht tegen het wegdek geslingerd en bleef bewus teloos liggen. De plaatsvervangende arts, dokter van de Sluis, die direct weixi gewaarschuwd, achtte over brenging naar 'het Zweedse Rode Kruisziekenhuis te Zierikzee nood zakelijk. De toestand van de kleine, die een hersenschudding en vermoe delijk en sohedelbasisfractuur heeft opgelopen, is ernstig. Ingezonden mededeli DRUKTE IN AARDAPPELEN EN UIEN Plaatselijk bedrijf gaat belangrijk uitbreiden SIRJANSLAND. 29-6. Met de voorgenomen bouw van een nieuw koelhuis voor aardappelen en uien zal het bedrijf van de heer D. Heij- bcer, zaakwaarnemer van de firma H. van Dijk Co. een belangrijke uitbreiding ondergaan. Het gebouw zal worden opgetrokken door de aannemer de heer L. Tieleman te Nieuwerkerk. Reeds vorig jaar on derging het bedrijf een belangrijke uitbreiding, maar er steekt hierin zoveel groei, dat opnieuw de vleu gels wijder moeten worden uitgesla gen. In aardappelen en uien is name lijk wel het een en ander te dolen. Nauwelijks is het seizoen beëindigd, of het volgende 'dient ziich reeds weer aan. Zo werd op het onderha vige bedrijf alweer de eerste 'partij planitui'en on'bvangen en weer afge leverd. De totale hoeveelheid hier van was*nog niet groot, maar het feit betekent wel dat 'de oogst van dit produkt alweer voor de deur Feestelijke bijeenkomst in „De Zeeuwse Stromen" Automobielbedrijf Renesse MILAAN, 30-6. President Kennedy is zondagmiddag per vliegtuig uit Londen in Milaan aangekomen. Van daar vertrok hij per hefschroefvlieg- tuig naar Bellagio aan het Como- meer, waar hij de nacht zou door brengen in de 450 jaar oude villa Serbelloni. Vandaag (maandag) reist hij door naar Rome voor besprekingen met leden van de Italiaanse regering en een audiëntie bij Paus Paulus VI. De bestuurder van een graafma chine in Hope, Brits-Columbia, ver loor de macht over het gevaarte, dat daarop een auto waarin zich een vrouw en vier kinderen bevonden, verpletterde. Het Amerikaanse ministerie van buitenlandse zaken heeft vrijdag be kend gemaakt, dat de Amerikaans- Brits-Russische besprekingen om te komen tot een verbod op het nemen van proeven met kernwapens op 15 juli in Moskou zullen beginnen. In 1961 zijn in Groot-Brittannië meer personen aan syfiles overleden dan aan t.b.c., kinderverlamming, roodvonk en difterie tezamen. Dit verklaarde een Brits Lagerhuislid vrij'dag toen 'hij de minister van ge zondheid om krachtige bestrijding van deze ziekte vroeg. Hij zei dat in genoemd jaar het aantal lijders aan venerische riekten 141.361 bedroeg tegen 139.506 'het jaar ervoor. Fatale «luik GROENLO, 29-6. Zaterdagmiddag is in het gemeentelijk zwembad te Groenlo de 14-jarige H. J. Druppers, afkomstig uit Utrecht, overleden. Hij was met een aantal jongens van de „Leostichting" uit Borculo aan het zwemmen toen hij bij een duik vanaf de springplank met zijn hoofd op de rug van een an'dere zwem mer terecht kwam. Kunstmatige ademhaling ter plaatse en in het ziekenhuis te Groenlo mocht niet meer baten. Vermoedelijk heeft de jongen een halswervel ge broken. In Nederland nog 10.000 woningen zonder waterleiding DEN HAAG, 28-6. Gedurende het 50-jarig bestaan van het „Rijksinsti tuut voor drinkwatervoorziening" (R.I.D.) is het aantal aansluitingen op de waterleidingnetten gestegen van 37 procent In 1931 tot ruim 95 procent van alle woningen thans. Nog ongeveer 10.000 woningen wachten op aansluiting. Men is be gonnen aan de uitvoering van een - vooralsnog voorlopig - plan om door het verstrekken van financiële steun ook de meeste van deze woningen in een periode van ongeveer 10 jaar aan het waterleidingnet aansluitbaar te maken. RENESS, 29-6. In een enigszins cp feestelijke leest geschoeide bij eenkomst herdacht vrijdagmiddag de „Stichting Renesse" het tienjarig bestaan. Voor de herdenking van dit heugelijke feit waren in het motel „De Zeeuwse Stromen" een groot aantal genodigden bijeen, o.w. de heer D. J. Everaers, chef .de bureau van de P.P.D. te Middelburg, de heer M. Beuvink, districtsinspecteur Grontmjj te Goes, architect L. Beije te Veere, ir. J. L. v. Sloten, directeur Waterleiding-My. Schouwen-Duive- land, de heer W. J. C. Eikendal, technisch ambtenaar P.ZEM, de heer Z Rozeboom, districts-opzichtcr Centrale Dienst Noord-Zeeland e.a. In zjjn openingswoord riep de voor zitter, jhr. R. J. H. Q. Röell in het bijzonder een woord van welkom tot de gasten van buiten het eiland. „Wij hebben ons", aldus de voor zitter, „afgevraagd of inderdaad' vol doende redenen aanwezig waren dit bescheiden jubileum op speciaile wijze te herdenken. Bij het nagaan welke belangrijke plaats de Stich ting in de loop der jaren in onze ge meente is gaan innemen, meen ik dat hiertoe alle aanleiding bestaat, en dat er redenen tot grote voldoe ning 'is voer hetgeen tot 'heden tot stand1 is gekomen. Bij het korte overzicht dat 'ik U geef van de 10 jaar van haar bestaan, en straks bij de rondrit langs de bezittingen van de Stichtine zult gij dit ongetwijfeld beamen". Het ontstaan De Stichting Renesse heeft zijn ontstaan te danken aan hèt geluk kige initiatief van mr. G. F. Lun- singh Tonckens, burgemeester, en de 'heer J. W. de Jonge, secretaris van de voormalige gemeente Renesse. Zij waren in 1952 van oondeel dat de realisatie van het vastgestelde uit breidingsplan ten aanzien van de bouwterreinen voor zomerwoningen, alleen mogelijk wos indien de ge meente of een semi-;gemeentelijk or gaan alle gronden in handen zouden krijgen. Bewust 'kozen zij d'e Stich tingsvorm en bv. niiet de N.V. vorm, om speculatie van gronden te voor komen, en omdat bestuurlijk gezien, gemakkelijker gewerkt zou kunnen worden. De plannen vonden de in stemming van de overige leden van het college van 'b. en w., nl. van de wethouders de heren M. de Roo en W. van Klooster. Op voorstel van b. en w. werd toen bij besluit van de raad van de voormalige gemeen te Renesse op 24 november 1952 zon der hoofdelijke stemming besloten een Stichting op te richten d'ie ten doel zou hebben de exploitatie van terreinen en 'gebouwen gelegen in de gemeente Renesse overeenkomstig de goedgekeurde uitbreidingsplannen der gemeente en in het bijzonder be stemd voor recreatieve doeleinden in de ruimste zlin en zodanig, dat 'het d'eze bestemming op de meest doeltreffende wijze zou volgen. De raad die dit besluit - dat belangrij ke gevolgen zou hebben voor het dn goede 'banen leiden van de recrea tieve ontwikkeling van de gemeente Renesse - nam, was a'ls volgt samen gesteld: de heren W. van Klooster en M. de Roo, tevens wethouder, J. Westhoeve, R. H. Blom, J. J. Ste- ver.'se, J. J.' Padmos en C. Dorreman. Na de februariramp in 1953 were deze zaak nogmaals behandeld 'in de raadsvergadering van 22 mei 1953. Ten slofte waren de voorbereiden de besprekingen zover gevorderd en de desbetreffende beshiiten door Ge deputeerde Staten goedgekeurd, zo dat op 3 juni 1953 de Stichtingsaktie voor notaris M. C. v. d. Bout te Re nesse kon worden gepasseerd. Het eerste bestuur van de Stich ting Renesse 'bestond uit mr. G. F. Lunsin'gh Tonokens, voorzitter; de HET GEHEIM VAN TURTON TOWER 33. „Er staat ons nog slechts één ding te doen", zegt de monnik. Hij trekt de toorts, die het vertrek verlicht, uit de houder en werpt de brandende fakkel naar de roer loze gestalte naast het bed. „Snel, weg van hier", zegt hij dan, Aram de deur uitdu wend. „Dit hele vertrek moet uitgebrand worden, om deze pesthaard onschadelijk te maken". De anderen, die op de gang deze woor den hebben opgevangen, haasten zich naar de geheime deur. Als Aram, die als laatste de geheime deur verlaat, op de steen drukt, slaan de rookwolken al de gang op. Lang zaam sluit de geheime deur de brandende kelderruimte afDe ruimte, die voor Williams en zijn vrouw een grafkelder ge worden is. heer J. W. de Jonge, adj. secretaris- penningmeester en voorts uit de he ren M. 'de Roo, N. Beije, G. M. J. A. Goyaarts, R. H. Blom, D. Hack en J. Stevense. Het deed de voorzitter genoegen dat verschillende oud raadsleden uit Renesse en 'leden van het eerste bestuur van de Stichting Renesse hier op deze bijeenkomst aanwezig warén waarbij hij met weemoed dacht aan hen die door de dood zijn weggenomen. De werkzaamheden De meeste werkzaamheden van de Stichting bestonden o.a. in de aan koop van complexen grond, deze terreinen bouwrijp te maken door aanleg van wégen, waterleiding, elektriciteit, ev. riolering er. het aanbrengen van een passende be planting. Hierna kon pas worden overgegaan tot uitgifte van deze grond in erfpacht aan hen 'die bouw plannen hadden. Bij het gezamenlijk opmaken van gron'dexploitatiebere- keningen werd hierbij grote steun ondervonden van de heer Everaers van die P.P.D. te Middelburg en ad viseur B.div. G.S., waarvoor hem bij deze gelegenheid- zeer grote dank werd gebracht. In de loop van de 10 jaar was de Stichting, na dikwijls moeizame onderhandelingen, in staat verschillende percelen grond aan te kopen. Deze aankopen konden steeds op vrijwillige 'basis geschieden. In tótaal werd ruim 52 ha. aangekocht voor een bedrag van f 745.270,75. Dit bedrag dient nog te worden ver hoogd met inotariskosten, registra tiekosten en ev. pachtvergoedlngen. De gemiddelde prijs voor deze, over het algemeen zeer gunstig gelegen en aantrekkelijke terreinen bedroeg plm. f 1,50 per vierkante meter. De allereerste aankoop in 1953 van 3.79 ha. grond vorderde een bedrag van f 7.573 oftewel 20 cent per vierkante meter. In de loop der jaren zijn de prijzen steeds gestegen, ook door de bekendheid die Renesse als aantrek kelijke badplaats verkreeg. Misschien ook dank zij 'de Stichting! Gecon stateerd moet worden dat het ver werven van geschikte terreinen te gen een reëel bedrag steeds moeilij ker wordt omdat ook in de West hoek van Schouwen verschillende beleggingsmaatschappijen en grond- speculanten „in de markt" zijn. De beplanting Zeer veel zorg werd besteed aan de zo noodzakelijke beplanting van de aangekochte terreinen. De kos ter. van inplanten en inboeten en schoonhouden, alleen in complex A, het ou'dste gedeelte, gelegen ten oos ten van de Oude Moolweg, bedroeg f 105.000. Geplant werden door do goede zorgen van de firma J. C. Braber te Renesse, nl. dn de jaren 1956 en 1957, een kwart, miljoen struiken. Dank zij de medewerking van Staatsbosbeheer kon echter een C.O.L.-subsidie van f 69.130 worden terug ontvangen. In de eerste jaren sloeg de beplanting zeer moeilijk aan, maar dank zij de natte zomers van de laatste jaren is hierin een aanzienlijke verbetering gekomen. staat. De oogst vooruitzichten zijn gunstig. De firma heeft 40 gemeten gecontracteerd, alleen, reeds op Sohouwen-Duivclan'd, afgezien nog van de oppervlakte buiten het eiland Reeds verleden jaar 'heeft men zich in verband me t'de beperkte ruimte, moeilijk moeten helpen, maar de nieuwe voorgenomen uitbreiding zal het 'bedrijf stellig 'de gewenste en nodige armslag geven. Gehoopt wordt dat in het komende najaar de uitbreiding een fei't zal zijn. Een voor Sirjansland belangrijk initia tief werd hiermede genomen en slechts kam gehoopt worden dat de plannen succesvol ten uitvoer zul len worden gelegd. De Profumo-affaire dr. Ward voor de rechter LONDEN, 29-6. Dr. Ward, de man die de demi-mondaine Christine Keeler aan de ex-minister van oor log Profumo heeft voorgesteld, waar uit zich het schandaal heeft ontwik keld, dat tot het aftreden van Pro fumo heeft geleid, is voor de recht bank van Marylebone in Londen verschenen, waar hij op acht punten in staat van beschuldiging werd ge steld. Drie van deze punten betref fen seksuele misdrijven, terwijl de vijf andere betrekking hebben op overtredingen van het burgerlijk wetboek. ONDERWIJS PROF. ZEEMANLYCEUM TE ZIERIKZEE Toelatingsexamen Geslaagd: K. J. van Ast, J. H. Becker, J. J. Becu, J. den Boer, H. C. Boot, H. H. Bos, L. C. Braber, M. R. H. Broekema, N. A. Deist, A. J. Deurloo, M. H. van der Doe, K. P. L. Dogger, H. Douw, P. J. Flikweert, P. B. Fluijt, P. K. Francke, A. M. Geelhoed, A. H. van Geesbergen, A. J. Geluk, J. C. Geluk, J. M. Geluk, C. J. Geurink, J. van Gilst, R. C. Glerum, H.- Geelhoed, A. C. de Gruy- ter, W. van den Heuvel, G. Hille- brand, L. P. Huisman, C. Huurling, K. W. A. de Jonge, E. A. Kik, M. G. van Klinken, J. M. v. d. Klooster, K. S. Laurense, C. L. Lems, J. M. van der Maas, M. F. van der Mark. J. H. Mouthaan, A. C. A. Ochtman, J. M. Ornée, W. Poortman, C. R. de Raat, P. Renshof. I. H. Rosink, G. J. W. van der Salm, P. T. Saman. F. J. van Sloten, E. E. de Spirt, D. M. van Staalen, H. M. J. Steendijk, H. A. M. Stenger, L. J. Stoel, M. Swenne, J. A. Tiemersma, G. J. A. van Veltho- ven, A. P. Verheijen, P. Verhulst, M. Vis, P. C. Vorwerk, E. de Vos, J. B. de Vrieze en M. M. Zoutewelle. Niet geslaagd 11. P.B.N.A.-examens te Arnhem Geslaagd voor waterbouwkundig opzichter-tekenaar (aanv. cursus): J. S. Wiebrens te Bruinisse. Voor landmeetkundige, deel II: A. Raas te Zierikzee. Voor meet-assis- tent: W. Huige en J. J. M. Kouijzer te Zierikzee. Voor Cultuurtechnisch uitvoerder (deel II): C. Boot te Kerk - werve. Ingezonden mededeling Hoera geslaagd! Nu nog even boeken bestellen bij; en dan een heerlijke vacantie zonder regen

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1963 | | pagina 2