é0iij. *llf WÊÈËÈk 17 tabakken geven half zware Drum dat aparte, eigen karakter! WEGBERMEN BiililiiHBH ftampeer- tenten Fa. Koevoets ZEEHENGEL- WEDSTRIJD Gebruikte Volkswagens ZAAK op dorp in Schouwen STEEDS MEER MANNEN ROKEN fa. De Korte onbezorgde vacantie Jong paardevlees llilllllilll spijkerbroeken origineel Amerikaans Texas riemenf 5,75 firma KOEVOETS Kleding en Sport Havenpark 5 - Zierikzee Grool Concern heeft de mogelijkheid tot plaatsing van enkele goede krachten die in de avonduren een aan trekkelijk inkomen willen verkrijgen met het propa geren van een speciale wijze van bezitsvorming, (geen colportage). Gegadigden dienen te beschikken over een behoor lijke algemene ontwikkeling. Leeftijden tussen 25 en 45 jaar. Eigen vervoermiddel strekt tot aanbeveling. Te koop bij inschrijving: Het in prima staat van onderhoud verkerend Brieven met volledige antecedenten worden ingewacht onder no. 1820 aan het bureau van dit blad. en grote tuin aan de Lange Blokweg 41, kad. bekend gemeente Zie rikzee sectie D nummer 910, groot plm. 10 aren. Inschrijvingsbriefjes vóór 30 juni a.s. aan J. JONG- SCHAAP, belastingconsulent, Poststraat 6, Zierikzee. Bezichtiging van het pand na overleg met de bewoner. DAT HELPT, Het Dagelijks Bestuur van het Waterschap Schouwen-Duiveland Gelet op het besluit van de Algemene Verga dering van 16 mei 1961 inzake het onderhoud van wegbermen SCHIEFFER'S^-i» vanaf f 39,75 Grondzeilen vanaf f 6,75 Luchtbedden vanaf f 19,75 Slaapzakken vanaf f 19,50 Alles voor camping Havenpark 5 - Zierikzee Vcrkrijfb. bij Apoch. *n «rk.Droj. SCHRIJFT VOOR 1e. dat de aangelande grondgebruikers de bermen van de polderwegen dienen te maaien vóór 13 juli a.s. 2e. dat, indien de wegbermen met bomen en/of struiken zijn beplant, het maaien tot aan deze beplanting dient te geschieden; 3e. dat het gemaaide vóór 20 juli a.s. dient te zijn afgevoerd. Zierikzee, 20 juni 1963. uitgaande van V.V.V. Brouwershaven, op zaterdag 29 juni '63 op de zandplaat „Dwars in de weg". Vertrek uit de haven van Brouwershaven te plm. 13.00 uur. Inschrijving voor personen van 14 jaar en ouder, kan schriftelijk geschieden tot en met donderdag 27 juni bij Hotel Besterveld, Markt 15 te Brouwershaven (telef. 01119- 250), waar ook nadere inlich tingen worden verstrekt. Rol eens een sigaret van Drum shag en zie Het Dagelijks Bestuur voornoemd, A. M. GELUK, Dijkgraaf. J. A. ROTTE, wnd.-Griffier. Te koop: luxe en bestel, vanaf 1962 tot 1954, met de bekende V.W.- garantie. Garage Slager Telef. 344 Brouwershaven Drum is een veelzijdige mélange uit liefst 17 soorten tabak van de beste plantages ter wereld. Pittige, donkere uit Kentucky en Tennessee, heldere uit Carolina, geurige Burley en vele andere. Van goudgeel tot rijpbruin. Prachtige tabakken. Lang gerijpt. Met zorg geselecteerd, kundig gemengd, voorzichtig gesneden en... U91 verpakt in de handige aroma-bewarende plastic-tabakszak! Ter overname aangeboden: met volledige vergunning (hötelaccomodatie aanwezig). Alléén serieuze kandidaten gelieven te schrijven onder no. 1819 aan het bureau van dit blad. RENESSE De bejaarden van Renesse betuigen hierbij hun harte lijke dank aan het Oranje comité en de ingezetenen, die hen in staat stelden zo een genoeglijke dag te beleven en dank aan chauffeur Quist voor zijn kundig rijden en aan het muziekgezelschap voor de hartelijke ontvangst bij de thuiskomst. TUINSLANG voedzaam - kracht! SUCCESJES vindt u bij Telef. 227 Bruinisse Deze week weer extra voordelig: Mooie ribkarbonade per 500 gram f 2,48 Halskarbonade per 500 gram f 2,18 3 slavinken voor f 0,98 is Als extra voordeel: Te koop: Een zaagmachine met ben zinemotor. A. Snijders, Ven kelstraat 39, Zierikzee. door NU reeds Uw drukwerk te béstellen is voedzamer PP en gezonder Ét m Woensdag: Ma 11 500 gram van ons bekend gehakt voor f 1,3 8 Weekreklame: 500 gram mooie magere speklappen f 1,27 500 gram boeren-varkensworst en 500 gram gehakt samen f 2,78 Bü sla behoort spek! Deze week 1 zakje sla-spekjes voor slechts f 0,29 Drukkerij Lakenman Ochtman Jannewekken 11 te Zierikzee. Belt U even 01110-2255, dan komen wij bij U aan om Uw opdracht te bespreken. Wij zullen er dan voor zorgen dat het drukwerk als U van vacantie terug bent gereed is. 1 kilo slagersspek f 1, 1 groot blik varkens- vlees f 1,18 Woensdag: ons vers vleesgeliakt f 1,78 per 500 gram met gratis kruiden Voor op de boterham: 200 gram gekookte worst f 0,64 150 gram palingworst f 0,68 250 gram preskop f 0,68 150 gram boterhamworst f 0,39 100 gram rookvlees f 0,30 SPECIALITEIT IN BOEREN-VARKENSWORST touten's paarden- en varkensslagerij Telefoon 401 - Oosterland Voor al deze voordelen naar: Slagerij Bouwman - Burgh Slagerij De Jonge - Haamstede Slagerij De Koning - Burgh SUCCESJES Diversen: De mooiste sier- en bloem vaas in keramiek uitvoering kiest u uit grote sortering bij Mol, Nieuwe Boogerd- straat, Zierikzee. Eet nu vis! Lekkere botjes, tong en spiering. Vishandel W. K. Schot, telef. 2374, Zie rikzee. Marokkaanse tassen, porte feuilles en pantoffels, diverse maten en kleuren. Het adres: Geschenkenhuis R. den Boer, Dam 11, Zierikzee, tel. 2174. Nu is het tijd voor buiten schilderen. Alle materialen met goede voorlichting vindt u bij Mol, Nieuwe Boogerd- straat, Zierikzee. „Vapo", onze natuurperma- nent, geeft voldoening', zit steeds patent.' - Kapsalon Murk, telefoon 2767. Bergmans levert de goede Zonnebrillen Havenpark Zierikze KERKNIEUWS Ned. Herv. Kerk Beroepen te Meppel (vac. J. Ohr. FritzsChe): B. J. Lietaert Peerbolte, Voorburg; te Sleeuwij'k: J. H. de Vree, Hoogmafde. Bedankt voor Papendrecht en voor Vriezenveen (vac. H. Pol) (toez.); J. Jongerden, Bruchem en Kerkwijk; voor Zonnemaire (toez.): J. D. M. A. Heijkoop, vicaris te Zwolle; voor Midde'jharnis: J. Kooien, Reeuwijk; voor Rotterdam-Vreewijk (Leedepa rochie) (toez.): C. J. J. Jansen, Doe- tiinchem; voor Vlaardingen (vac. S. van den Bos): W. E. Ver donk, Wor- kum; voor de benoeming tot bij stand in 'het pastoraait te Haarlem- Noord (wijkgem. Spaarndam): J. Chr. Fritzsche. em.pred. te Meppel. Ger. Kerken Beroepen te Broek op Langendij'k: H. Langen burg, Drijber. Bedankt voor Dokkum (4de pred. pl.) en voor Oost en West-Souburg: J. J. Lamme Jr., Avereest-Balkbrug. Ger. Kerken (vrijgemaakt) Aangenomen naar Loosdrecht: D. J. van Stelten, kand. te Kampen, die bedankte voor Kantens (Gron.) en voor Zevenbergen. Chr. Ger. Kerken Tweetal te Ede: J. van Doorn, Tholen vn M. W. Niemvebhiiijze, Amsterdam. Flitsen uit het buitenland BAGDAD. Radio* Bagdad heeft vrijdag voor het eerst melding ge maakt van zeer heftige tegenstand, die ihet Iraakse leger ontmoette in de strijd tegen de Koerdische op standelingen. Een groot aantal op standelingen is thans samengetrok ken in verscheidene stréken in het gdbied van Takta'k en ten westen van Koisandjak. DUSSELDORF. De beslissing over het lot van de 30.000 uit Nederland naar west-Duitsland gesmokkelde kuikens is tenslotte een regerings zaak geworden en 'de regering van Noordrijn-Westfalen heeft geen ge nade voor recht kunnen later, gel den: de kuikens zullen voortijdig moeten sterven, zo luidt de vrijdag genomen beslissing. VATICAANSTAD. Na zijn verkie zing heeft de nieuwe paus met de kardinalen de lunch gebruikt. Vol gens kardinaal Gracias, de aartsbis schop van Bombay, nam de paus plaats op dezelfde stoel, die hij ook voor zijn verkiezing had gebruikt en ging hij niet aan het hoofd van do tafel zitten. „Paus Paulus heeft een geweldige indruk op ores gemaakt", aldus kardinaal Gracias. DJAKARTA. De Indonesische mi nister van voorlichting, Roeslan Ab- döelgani, heeft op de functionarissen in West-Irian een beroep gedaan waakzaam te blijven voor „tijd bommen die de Nederlanders heb ben achtergelaten". WASHINGTON. Achttien Ameri kaanse vakverenigingen op het ge bied van de bouwnijverheid, die te zamen drie en een half miljoen ar beiders vertegenwoordigen, hebben vrijdag besloten de i-assén'discrimi- natie te beëindigen. De raadgevende commissie voor administratieve en budgetaire con trole van de V.N. heeft een verdere verslechtering van de „administra tieve discipline" in verbad met de financiën van dc 'wereldorganisatie gemel'd. Volgens een schatting van het, Zwitserse 'bureau voor de statistiek heeft de typhus-epidemie in Zermatt van de afgelopen winter een daling met elf procent in buitenlands toe ristenbezoek in 'het voorjaar tot ge volg gehad. HET GEHEIM VAN TURTON TOWER 87.- „Niemand zal mij beletten te vechten voor het leven van de vrouw die ik lief heb", zegt Williams gesmoord. „Ja, ik heb wapens gesmokkeld naar de Nieuwe we relden met het goud van de indianen heb ik de duurste doktoren van Engeland kunnen betalen.... Blijf, waar je bont, Olivier! Als je een stap nader doet, schiet ik Aram door het hoofd!" „Dat zal je niet lukken, Williams", hijgt Aram, alle krachten inspannend om het dreigende pistool van zich af te houden. Maar met een wilde ruk bevrijdt Williams zich uit Arams greep en snel plaatst hij de tromp van het pistool op Arams borst. Op dat moment gaat achter hen een deur open en de oude monnik komt de gang in lopen. „Waar ben ik.... in een klooster?" mompelt Agua, die juist uit zijn verdoving ontwaakt on de monnik verbaasd aan staart.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1963 | | pagina 3