Maak er iets extra's van! kent u de gaine van Camp? Houdt U van helder sop, schitterwit flonkerschone vaat? Uw drukker voor mooi en doelmatig werk is L 0 nieuw nieuw nieuw Firma J. C. VAN DEN DOEL doet het beter! Neem dan de nieuwe Lodaline in de nieuwe knijpflacon Deze week vraagt hij uw aandacht voor onderstaande kwaliteitsaanbiedingen Appelmoes 1 grote pot (1000 gram) Pruimen op sap 1 grote pot (1000 gram) Als u glundere gezichten wilt zien, trakteer, uw gezin dan eens op een extra fijne kop Douwe Egberts koffie. Uitgezochte melanges worden op een speciale wijze gebrand, waardoor de fijne geur en pittige smaak vol ledig tot hun recht komen. Door de grote vraag- is Douwe Egberts koffie altijd vers bij uw winkelier verkrijgbaar. Fijne Dessert Rood Merk De koffie voor fijnproevers; De kwaliteitsk'offie werkelijk iets bijzonders. bij uitstek. Pak P?k van 250 g 1.80 van 250 g 1.48 De Camp-adviseuse treft u bij j. PLEUNE Tel. 01113-205 Bruinisse Oosterland, Kerkstraat 21 Sirjansland, Poststraat 2 Gemalen vacuum koffie in blik verpakt Handig als u er op uit trekt. En als reserve voor onverwachte situaties. Blik 250 g 1.80 VERTON's schoenen Meelstraat 3, tel. 2488, Zierikzee Vis is gezond, voedzaam en Voor verf met de juiste voor- smakelijk! Vanaf heden weer lichting: Mol, Nieuwe Boo- vis van Brouwershaven: verse gerdstraat, Zierikzee. botjes, spiering en tong. Vis handel W. K. Schot, Zierik zee, telef. 2374. SUCCESJES Voor Diversen: Bij de meer dan 100 soorten behang, welke wij steeds voorradig hebben, is óók uw keus! Mol, Nieuwe Boogerd- straat, Zierikzee. Gevraagd: informateur of infprmatrice Wij hebben een pracht sor tering gewone-, sport- en kinderrijwielen. Alle kleuren en modellen. Steenland, rij wielhandel, telef. 496, Drei- schor. Verpleegster worden. Onze kursus vangt aan op 1 sep tember. Inlichtingen: Direc trice Diaconessenhuis, Park laan 95 A, Eindhoven. op het inlichtingenbureau van V.V.V. te Zierikzee, geduren de één of meer maanden in de periode 1 juni-1 septem ber a.s. Behoorlijke talenken nis gewenst Schriftelijke aanmeldingen aan V.V.V., Zierikzee „Ceta Bever" buitenbijts is het ideale middel voor het opknappen van uw hout werk, o.a. schuur, zomerwo ning, enz. Diverse kleuren voorradig. W. van Sluijs, te" 437, Haamstede. Geweldig wat een keus in asbakken, ook in kristal en niet duur, bij Sigm. D. C. Viergever te Zierikzee en te Haamstede (aan de hoofdweg naar Burgh). p. J. PLEUNE Groene glans carboldneum, kootteer, bruine carbolineum kwasten, bokkepoten, staal- borstels, bij W. van Sluijs, tel. 437, Haamstede. Noordstraat 10, Haamstede DICHT -► 4" OPEN is de inhoud: nog frisser, nog helder der wordt Lodaline-sop voortaan. is de knijpflacon: handig, driekantig, dus gemakkelijk te grijpen en te knijpen. is ook de prijs: een voordelige verrassing. Kijk maar op de flacon! handig! 3-kant past precies in de hand zuinig! kraantje opent, kraantje sluit af voordelig! verrassende prijs, slechts 64 ct. Amerikaanse specialisten gaven (anatomisch) gestalte aan Camp korsetten. Voor het slankere figuur ontwier pen zij een geslaagde tussenvorm. Geen korset, maar een gaine uit nylon-tule-elastiek. Stevig, doorde verstel bare buik- en rugsteun. Elegant en soepel voor uw be wegingen. De prijs? Even prettig te dragen als de gaine. Model 354 (kort) f 43.SO Model 404 (lang) f 45.50 Schrijf even 'n kaart enu onfdSngt de Camp- folder en het dichtstbijzijnde verkoopadres. Basko/Camp Haspelsstraat 6 Amsterdam - Tel. 020-131513* extra-hoog geconcentreerd Inh. 300 gr. alkaltvrlj Verkrijgbaar bij zacht voor de handen 2300 Telefoon Visslop 14 - Zierikzee

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1963 | | pagina 3