MET OPEN IVIZIER 00 \Z 12 mei is het Moederdag Holland Electro LEEN DORST Polaroid zonnebril Bergmans Fa. Koevoets L&O VAN BEVEREN - Zierikzee Professor Zeemanlyceum Landbouwhuishoudschool Moeder is goud waard een gouden geschenk Uw drukker voor mooi en doelmatig werk is L 0 I0.90 2.95 1.911.SO 9.90 4.95 2.25 2.75 4.95 1.95 5.9 O MOEDERDAG-GESCHENKEN JOH. DE VRIES fRIESi^ de stofzuiger met het sterkste hart model „Toppy" Een toppunt van gemak Rijdend ketelmodel Enorme stofruimte Zeer sterke motor Grote zuigkracht Pedaalschakelaar Acht hulpstukken Inruil, service en voorlichting Prijs f 165,— WELTEVREDEN Tel. 2805 Zierikzee MOEDERDAG! Geeft heerlijk, slankmakend fruit! Wij verzorgen voor u een mooie opgemaakte mand of schaal. Groenten- en fruithandel Nieuwer kerk (Z.), tel. 430 Sirjansland, tel, 314 Bestellingen kunnen (mits vroegtijdig besteld) door heel Duiveland thuisbezorgd wor den. Whisky - Black White Whisky - White Horse Dry Gin - Bols Jonge gcnever - Wijnand Fockink Slijterij Felius Haamstede Voor moeder een teievisiebril of mooi brilmontuur Brillen op advies van de oogarts vlug klaar 'De Witte Swaen' vakopticiën, Havenpark 1 Zierikzèe, telefoon 2029 Slagerij v. d. Welle Sint Domusstraat 96 Zierikzee Telefoon 2927 Woensdag en donderdag: 500 gram GEHAKT f 1,48 per kilo f 2.85 De gehele week: Varkensworst 500 gr. f 1,30 per kilo f 2,50 Riblappcn500 gr. f 2,45 Doorregen lappen 500 grf 1,78 Schouderkarbonade 500 grf 1,98 2 biefstuk tartaarf 0,98 3 slavinken f 0,98 Soepcomplet f 0,98 Zakje slaspekjes f 0,45 2 kg varkenspolen f 1, -fa Voetbal •fa Korfbal Volleybal Alles voor buiten- en bin nensport Havenpark 5 - Zierikzee voor beter drukwerk De C.H.U. staat op de bres voor opheffing woningnood. Voor omzetting van schijn-welvaart in échte welvaart. Voor méér sociale zekerheid. Voor beter onderwijs voor ieder kind. Voor snelle verbetering van het wegennet. Voor hechte samenwerking op Europees gebied. Tegen belastingverhoging. De C.H.XJ. strijdt met open vizier. Betrouwbaar Eerlijk Vastberaden Uw keuze is niet moeilijk. E>e C.H.TJ. houdt vast aan de oorspronkelijke bedoeling van vrije verkiezingen: Uit de gemeenschap kundige mensen aanstellen, die in staat zijn de belangen van ons allen eerlijk en naar beste weten te behartigen. Stem Christelijk-Historische Unie CHU Oók voor moeder gemakkelijke schoenen uit de schoenzaak voor uw voeten: (rijks li.b.s. met gymnasiale afdeling) Het schriftelijk deel van het toelatingsexamen zal worden afgenomen dinsdag 11 en woensdag 12 juni 1963 te 8.45 uur in het schoolgebouw, Manhuisstraat 2, Zierikzee. Aanmelding aldaar door ouders of verzorgers op 14 of 16 mei van 9,30 tot 11.00 uur, met opgaaf van: a. naam en voornamen, roepnaam, geboortedatum en -plaats van de kandidaat; b. laatst bezochte en geheel doorlopen schoolklasse; c. namen en voorletters van ouders of verzorgers; d. beroep van de vader en nauwkeurig adres. „Prinses Juliana" - Zierikzee Gelegenheid tot leerlingen-aangifte voor de volgende op leidingen, aanvangende in september a.s.: 2-jarige primaire opleiding (aansluitend op de 6e klasse lagere, school); Assistente in de huishouding (vereiste: getuigschrift pri maire opleiding) - duur één jaar - ook mogelijk na twee jaar voortgezet onderwijs; Assistente naaldvakken voor het getuigschrift naaister (vereiste: getuigschrift primaire opleiidng) - duur één jaar, waarna mogelijkheid tot opleiding 'voor coslumière of cou peuse; Inrichtingsassistente (vereiste: getuigschrift assistente huis houding of assistente naaldvakken) - duur twee jaar; Vormingsklasse: (vereiste: U.L.O.-diploma of drie jaar H.B.S., Gymnasium of M.M-.S.) - duur één jaar. Voor volwassenen en niet-leerplichtige leerlingen één- en tweedags naaicursussen, middag- en avondnaaicursussen, cursus fijne keuken en cursus kinderverzorging en handen arbeid. Aangifte en inlichtingen: 's maandags van 6-8 uur, donder dags van 10-12 uur en telefonisch (01110) 2091 of schrifte lijk vóór 22 mei a.s. De directrice: C. N. VAN LIERE. Laat dit blijken en geef haar op zondag 12 mei een hartverwarmend geschenk een armband ring broche hanger met collier of echt gouden horloge Havenplein 1 - Zierikzee Telefoon (01110) 2443 Wij zorgen voor een feestelijke verpakking Originele Import uit fCalië; een „Zonnige" tas in geestig mandmodel met veilige af sluiting aan de bovenkant Een kapmanteltje in vro lijke dessins voor moeder een welkom geschenk Verrassend fraai van tijn Is deze plateel'collektie. Kruikenmodel Het speelse lichteffekt dat rondom deze leuke spiegel uitstraalt doet het geraffi neerd. Gezelffg snack-schaaltje voor zoutjes bij de borrel 1.7S Of zou moeder zo'n étage- schaal prefereren? 4,95 heerlijk praktisch omdat dc hoes van do theemuts zowel als die van het mandje los zijn gelaten cn dus apart was- tor J9S Bijzonder fleurig komt het sprekende dekor uit. in deze slabak met bijpassend cou vert, kompleet Als kameraankledfng zijn deze houten figuurtjes meesterlijk! Diverse figuren Frultverkoper Gitaarspeler 'n Leuk door-de-weekse pa rapluis in ruitdessins 'n Enige tafelaan kleding met zulke smaakvolle place- mats van raffia Origineel van kleur en fon kelend van vorm is deze dekoratieve waters of sier- Bijpassend drinkglas 95 De bodem van deze sierlijke kaasstolp kunt U ook als snijplank gebruiken 2.50 De zaak mei in alle afdelingen Havenplein

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1963 | | pagina 7