terilzzeeéc k orcmfeverenLCjincf Volledig overzicht van de festiviteiten op 30 april 1963 OCHTENDPROGRAMMA MIDDAGPROGRAMMA AVONDPROGRAMMA zaterdagmiddag 27 april om 2.30 uur op het Havenplein. Uw broodmaaltijd wordt extra feestelijk met Vers krentenbrood, kadetjes, bolussen, krentenbollen, enz. Verse produkten van Uw bakker! M 9.00 Vlaghijsen op het Havenplein; Aubade van schoolkinderen met medewerking Kon. Harmonie „Kunst en Eer"; Loslaten van postduiven. 9.40 Afmars naar het „Luitje", waarbij door „Kunst en Eer" en G.V. „Rust Roest" afzonderlijke routes worden gevolgd. De route van „Kunst en Eer" is: Havenplein, Mol, Melkmarkt, Beddeweeg, Minne broederstraat, Lammermarkt, Varremarkt, West straat, Regenboogstraat, Pieterseliestraat, Breestraat Hoofdpoortstraat. „Rust Roest" gaat door 't Vrije, Jannewekken, bange Nobelstraat, Schuithaven, Dam, Korte en Lange St. Janstraat, Zevenhuisstraat. 10.00-10.45 Demonstraties zeilen, roeien etc. van de Outward Bound School op het water tussen de keersluis en 't Luitje. Het publiek wordt verzocht zich op te willen stellen op de Havendijk. Na afloop met „Kunst en Eer" naar het Havenplein. 11.00-12.15 Spuitwedstrijden op het Havenplein der verschil lende brandweercorpsen van Schouwen-Duiveland. Hieraan wordt deelgenomen door: Bruinisse, Nieuwerkerk, Dreischor, Kerkwerve, Zierikzee en Bedrijfsbrandweer Koninklijke Zeelandia en P.T.T. SKELTERRACES OP HAVENPLATEAU „DE VAL" 2.00- 3.00 Voorrondes en selecties ter bepaling van de start plaatsen. 3.00- 5.30 Eerste officiële skelterv/edstrijden in Zeeland, waarvoor 15 deelnemers hebben ingeschreven. In totaal worden 4 manches gereden. Het geheel staat onder leiding van Stichting Karting Neder land. Het publiek mag uitsluitend plaatsnemen op de dijk aan de landzijde. Automobilisten alleen over de Rijksweg naar „De Val", waar uitsluitend op aanwijzingen van de politie geparkeerd mag worden. Fietsers en bromfietsers worden verzocht door de Zuidhoek te rijden. Fietsenstalling bij dhr. bij de Vaate. Deskundig verslag tijdens de wedstrijden. Toegangsbewijzen voor volwassenen f 1,00; voor kinderen t./m. 14 jaar f 0,50 per persoon. 7.00- 8.30 Voetbalwedstrijd op het terrein van sportpark „Bannink" tussen de kampioensploeg Zomer avondvoetbal en een gecombineerd elftal van lyceïsten en U.L.O.-scholieren. 8.30- 9.30 Muzikale rondgang door de stad van de Kon. Harmonie „Kunst en Eer". Eindpunt: Havenplein. 9.30-11.00 Optreden op het Havenplein van het „Lonesome" kwartet. N.B. Demonstraties met skelters Brood is kracht Brood maakt vitaal Brood is goedkoop Brood is een volwaardig voedsel! TONEEL EN FILM In de Concertzaal: Too hot to handle De Zieri'kzeese Concertzaal brengt deze week een film over het moder ne nachtleven in de Londense nacht clubs, „Too hot to handle". We zien het filmverhaal over de Franse jour nalist Robert Jouvel, die wordt aan gewezen om een reportage te ma ken over de Londense strip-clubs. Bij 'het verzamelen van d? gegevens voor zijn artikel komt de Fransman ■tot de ontdekking dat achter de show van schoonheids-attracties in de nacfhtlokalen een verbitterde strijd woedt tussen de managers, om meisjes en miljoenen. Uiteindelijk moet de politie er aan te pas komen als bij een rendez-vous in de wo ning van een geregelde rijke klant een moord is geschied. De journalist gelukt het intussen de sluier op te lichten van Londen's modernste mis dader.. In de hoofdrol Jayne Mhns- field. - Filand \an de Amazonen Te Haamstede draait deze week in bioscoop hotel Bom de film „Het eiland van de Amazonen", een span nende avonturengeschiedenis met Ann Smyrner en Adrian Hoven in de hoofdrollen. Deze film gaat over zeven 'knappe meisjes - leerlingen van een duur Zwitsers pensionaat - die besluiten na hun examen een zeereis te gaan maken. In een ha ven-danstent ontmoet een van de meisjes, Liz, de jonge Manuel, die met zijn vader een meteorologisch station bedient op het verlaten „Eiland der Amazonen". Wanneer de meisjes niets vermoedend op het eiland komen, vinden zij de zwaar gewonde vader van Manuel en het platgebrand meteorologisch station. Intussen blijkt dat 'de meteoroloog, toen hij op jabht was, het wrak van een lang vermist vliegtuig had ont dekt dat verongelukt was met een lading goudstaven. De meisjes op twee na, w.o. Liz, vallen in 'handen van de boeven die op het goud wa ren afgekomen. Het gelukt Manuel en Liz na tal van spannende avon Ingezonden mededeling 20 stuks f. 2.80 Ook in 10 stuks verpakking Senoritas-Rood In het bekende rode blik t turen de boeven in de val te lokken en de meisjes te bevrijden. Zonder hulp van de ongerust geworden autoriteiten op het vaste land zou den ze het echter zeker niet ge klaard 'hebben Prinsessen weer terug uit Londen SCHIPHOL, 25-4. Gekleed dn blauwe mantelpakjes zijn vanmid dag met een lijnloestel van de K.L.M. de prinsessen Irene en Mar griet uit Londen op Schiphol aange komen. Naar bekend hebben zij in de Britse hoofdstad; met 26 andere vor stelijke gasten in de Westminster Abbey de 'huwelijksplechtigheid bij gewoond, d'ie prinses Alexandra van Kent, nicht van koningin' Elizabeth en Angus Ogilvy, de 34-jarige zoon van burggraaf van.Airlie, een af stammeling van Mary Stuart, in de echt verbond. DE KERKDIENSTEN VOOR ZONDAG Ned. Hervormde Kerk Zierikzee: Grote Kerk: 9.30 uur dis. Assendorp, 7 uur dB. J. P. van Roon, Enwelo. Gas'thuiskerk: 10 uur dis. van Roon. Kerkwerve; 10 uur ds. Zonneveld. Serooskerke: 2 uur ds. Zonneveld. Burgh: 10 uur ds. Don. Haamstede: 10 uur (bed1. H.D.) en 7 •uur ds. Boer. Renesse: 9.30 uur ds. van Liere. Noordwelle: 11 uur ds. van Liere. Eikerzee (Scharendijke: 10 uur ds. van den Ban. Brouwers haven: 10 uur 'ds. Oort. Zonnemaire: 10 uur ds. Duvokot (bed. H.D.). Noordgcuwe: 10 uur vic. Kelling. Dreischor; 10 uur ds. v. d. Sar. Ouwerkerk: 11 uur ds. Assendorp (bed. H.A.). Nieuwerkerk: 10 uur ds. Joh. Gerritsen, Rotterdam-Vreewijk Oosterland: 10 en 6 uur ds. Groene- wegen. Sirjansland: 10 uur ds. van Vliet, 6.45 uur d's. Poort, Tilburg. Bruinisse: 10 en1 5 uur ds. Poort. Lutherse Kerk Zierikzee: 10 uur mej. ds. M> E. Monsees, Amersfoort. Gereformeerde Kerken Zierikzee: 10 en 5 uur ds. Tiemersma (viering H.A.). Haamstede: 10 en 5 uur ds. Boerma. Scharendijke; 10 en 2.30 uur ds. Zelle, Leeuwarden. Brouwershaven: 10 en 2.30 uur ds. Wentzel. Zonnemaire: 10 en 2.30 uur ds. H-uijiser. Nieuwerkerk: 10 en 5 uur dr. Becker. Oosterland: 10 en 2.30 uur ds. H. Visscher. Bruinisse: 10 en 5 uur ds. den Heeten. Gereformeerde Kerken (Vrijgemaakt) Brouwershaven: 10 en 2.30 uur ds. Keizer. Chr. Geref. Kerken Zierikzee: 10 en 6 uur ds. van der Klis. Kerkwerve: 10 en 6 uur ds. H. Brandsma jr., Rozenburg. Haamste de: 10 uur lëesdienst, 3 uur ds. Brandsma. Nieuwerkerk: 10 uur leesdienst, 3 uur 'ds. van der Klis. Gereformeerde Gemeenten Haamstede: 10 en 2.30 uur leesdienst. Nieuwerkerk: 10, 2.30 en 6 uur lees- dii'enst. Oosterland: 10, 2.30 en 6 uur leesdienst. Gereformeerde Gemeenten in Nederland Zierikzee: 10, 2 en 6 urn* leesdienst. Renesse: 10 en 2.30 uur leesdienst. Nieuwerkerk: 9.45 en 2.30 uur lees dienst. Bruinisse: 10 en 5 uur lees dienst-. Oud-Gereformeerde Kerken Oosterland: 9.30, 2 en 6 uur ds. Gebraad. Bruinisse: 10 en 5 uur leesdienst. Leger des Heils Zierikzee: 10 uur iheiligingsdienst, 12 uur jeugdsamenkomst, 7.30 uur ver- lossingssamenkomst. Rooms-katholieke Kerk Zierikzee: Eucharistievieringen op zondag te 7.30 en 10 uur. In de week Eucharistievieringen te 7.15 en 8 uur. Haamstede: Eu ch a ristievierip g op zondag .te 9.30 uur. De Nieuw Guinea-raad Indonesië is van plan vijf of zes ge'kozen leden van de Nieuw-Guinea Raad uit hun functie te ontheffen na'dat het op 1 mei in Nieuw-Gui nea het bestuur heeft overgenomen, zo heeft een woordvoerder van de Indonesische missie in Hollandia meegedeeld. Deze woordvoerder, de heer Soemamo, weigerde de namen te noemen. HET GEHEIM VAN TURTON TOWER De vertrouwde naam voor een lekker licht sigaartje 57. „En wat zijn jouw plannen, Olivier?" vraagt Aram, als Frederiks en zijn man nen verdwenen zijn. „Dezelfde als die van Frederiks", antwoordt de kapitein. „Ook ik heb met mijn bootsman, Floyd, een ap peltje te schillen, evenals met Williams! Ik stel voor om gezamenlijk direct naar Turlon-Tower te gaan. We zijn bijna pldt- zak, dus we zullen moeten lopen, maar als we flink doorstappen, zijn we binnen twee uur bij dat smokkelnest!" „Zcu het niet beter zijn eerst het stads bestuur op de hoogte te brengen van Wil liams praktijken?" oppert Agua. „We hebben geen schijn van bewijs le gen hem", zegt Olivier. „Neen, we zullen dit zaakje zelf moeten opknappen, maats". „Dan. zullen we eerst een tijdelijk ondev- derdak voor Julia zoeken", besluit Aram. „Die theevisite bij Williams lijkt mc niet geschikt voor meisjes.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1963 | | pagina 6