Grote show motoren scooters bromfietsen 5 en 6 april ENTREE VRIJ Honda Magneet Heinkel Zündapp in hotel „Concordia" te Zierikzee Berin i Capri Yamaha Ponette Vespa Verton' S schoenen Candy Automatic 3 f 995,- Candy Automatic 5 f 1125,- Hoover Automatic f 1975,- Miele wasautomaat 415 f 1750,- Rondomatic f 2200,- Fa. J. D. DE KORTE ZN. DEN HAAG KAN BOUWEN De beenderen van Troje 's middags en 's avonds geopend. SUCCESJES Tc koop: Z.g.a.n. 1-pers. Auping bed, prijs f 40,Te bevragen: Boekh. J. Volkeri, Zierikzee. I.g.st.z. bungalowtent en ge zinstent. Te bezichtigen met de Paasdagen op Camping ,,'t Ongerepte", Hoogenboom- laan 15, Renesse. 100 kg Meerianders zetpoters en eetaardappelen bij Abr. Landman, Hogezcom 33 te Haamstede. Drie mankanaries. M. Kloote, telef. 334, Oosterland. Beste melkgeit en jonge drachtige geit, alle stamboek. A. J. Verboom, Hoogenboom- laan 26, Renesse. Verse kalfkoe, keur uit twee, en een jonge hond, gekruist boxer met spaniel. - M. de Ruijter, Bartelsweg 2, Kerk- werve. Italiaanse sportmotor, merk „Moto-Guzzi", bouwj. 5 nov. '59, 250 c.c. Weinig gelopen; ziet er uit als nieuw. Popu lierenlaan 8, Haamstede. Een ontbijtservies; twee één persoons ledikanten en een elektrisch kacheltje. Te be vragen: agent Groenleer te Burgh-Haamstede. Een tandem. Te bevragen bij agent J. W. van Leeuwen, Noordgouwe, tel. (01110) 2883. 200 kg Opal zomertanve, 2e nabouw. P. S. Vis, Zonne- maire, p/a P. Lamport, telef. (01112) 401. IJzeren vaatjes en drums, 60 liter-, f 5,per stuk. N.V. Thermecon, Havenpark 28, Zierikzee. T.V. 43 cm, z.g.a.n., prachtig beeld, met antenne f 275, Telef. (070) 725793. Sigarenmagazijn D.C. VIERGEVER Hoek Kraanplein Zierikzee Telefoon 2273 Te koop gevraagd: Op contract: witlofwortels. Levering oktober 1963. In!.: Gebr. van Gurp, Ooltgens- plaat, tel. (01873)378. Personeel gevraagd: Een timmermansknecht. J. v. d. Werf, Burgh. Slagersleerling of gezel bij Keurslager Plaating, Dam 20, Diversen: A.s. dinsdag 9 april t/m 4 uur gesloten. H. Kosters, kapsa lon, Hogeweg, Bürgh. Bierglazen: voetbal-, hengel sport, circus en teenagers a f 1,25 per stuk. Sigm. D. C. Viergever, hoek Kraanplein en Haamstede. Fris opbouwserviezen „Jubi lant". Ovenvast. Elk deel los verkrijgbaar. Alleenvexicoop R. den Beer, Geschenkenhuis Dam 11, Zierikzee, tel. 2174. Bij Soekarno moet u heus niet wezen, maar wel op het adres dat u hieronder kunt lezen! - Edelschaap, beëdigd makelaar, telef. (01114) 578, Oosterland. Plakplastie in tientallen des sins en kleuren bij P. Schults, „Verf en Kleur", telef. 2100, Zierikzee. A.s. dinsdag 9 april t/m 4 uur gesloten. H. Kosters, kapsa lon, Hogeweg, Burgh. Verpleegster worden. Onze kursus vangt aan op 1 sep tember. Inlichtingen: Direc trice Diaconesscnhuis, Park laan 95 A, Eindhoven. De nieuwste kettingen in fan tasie en keramiek, weer bij Mol, Nieuwe Boogcrdsiraat, Zierikzee. „Esso Gas", veilig gas. Oók in uw gemeente ia een depot houder! Voor verf met de juiste voor lichting: Mol, Nieuwe Boo- gerdstraat, Zierikzee. „Motto" pr. draad; gecreoso- teerde palen; draineerbuizen en zaailijnzaad. P. L. Quist, telef. 443, Dreischor. De grootste sortering en de nieuwste keus plakplastie bij Mol, Nieuwe Boogerdstraat, Zierikzee. Ons uiterst moderne lesma teriaal bestaat uit de wagens: „Bedford" vrachtwagen, „Re nault Dauphine" en „Opel Rekord". Autorijschool Lem- som, Kerkwerve, tel. (01110) 2259 (b.g.g. 2917). Erkend en gedipl. door de F.N.O.P. Groentezaden, gazon gras zaad, A.S.F. korrels, bestrij dingsmiddelen voor uw tuin. Het juiste adres hiervoor is W. van Sluijs, Hoogezoom 44, Haamstede. Paasverzilvering Landbouw bonnen f 80,van 5 tot en met 10 april. B. Leijdekker, Witte Eijestraat 12, Zierikzee. Chr. Contact Bureau (C.C.B.) voor Nederland. Lindelaan 32. Krommenie (N. H.). Huwe- lijksbemidd. en briefw. Voor inl postz. bijsluiten. Modeling! De moderne onder steuning voor het moderne kapsel. Kapsalon „Pandora", telefoon 2183. Zierikzee. Sneldienst 'Koophandel'. Van Rotterdam: Centraal Bode huis, 10 uur Leuvehaven, Zekveld 12 uur; Dordrecht: Van Putte, 12.30 uur. Aan komst Zierikzee 4 uur. Bij de meer dan 100 soorten behang, welke wij steeds voorradig hebben, is óók uw keus! Mol, Nieuwe Boogerd straat, Zierikzee. J. Kosters, tel. 2517, Zierikzee vraagt te koop: gehele of ge deelten van inboedels, anti quiteiten, porcelein en koper werk. Overal te ontbieden! Elke week ééndags haantjes en hennetjes. Joh. Schouls, Laan van St. Hilaire 1, Zie rikzee, telef. 2232. Reparaties kunstgebitten. Zitdag C. Limburg, elke don derdag van 9.00 tot 2.00 uur Korte Sint Janstraat 2. Zie rikzee. Voor de beste les naar auto rijschool „Succes", tel. (01112) 439, Dreischox*. LATEN WE 'JV LOPEN, DAT IS HEERLIJK OP ,0 HANDMAO! JMOIt Meelstraat 3 - Zierikzee Telefoon 2488 Christelijke lagere schooJ - Oosterland Groene Poort 7 Aangifte van leerlingen vcor de nieuwe cursus op xnaandag 8 apx-il 1963, des avonds van 19.00-21.00 uur, bij het hoofd der school: A. J. CROMWIJK, St. Joostdijk 13, Oosterland, telefoon 396. „Vapó", onze natuurperma- nent, geeft voldoening; zit steeds patent! - Kapsalon Murk, telefoon 2767. Lintjes, vooral leuk voor de jongens, ter herinnering aan Feijenoord in de Cup, f 0,50. Sigm. D. C. Viergever-, Zie rikzee en Haamstede. Een keurcollectie wasautomaten met acht volautomatische veilige waspro gramma's - éènknops bediening. met denkende Hoover-progx-ammasleutel voor aclit volautomatische wasprogramma's. dubbelscp-systeem - volautomatisch waspro gramma - geheel geëmailleerde ommanteling. capaciteit 4, 5 of 2 kg - met elf werkelijk volautomatisch vex-lopende wasprogx-amma's heeft dit wonder van vernuft onbegrensde mogelijkheden. Bovengenoemde wasautomaten hebben wij in voor raad voor U. Vraagt vrijblijvend demonstratie en folder bij Bruinisse Telefoon 227 Uw speciaal adres voor: inruil service financiering Ministeriële goedkeuring plan „Bezuidenhout'' STAD EN PROVINCIE ZIERIKZEE Op de dinsdag, jl. gehouden Paasveetentoonstelling te Rotterdam zijn door slagerij Berrevoets alhier twee vleesvarkens aangekocht be kroond met de slagersprijs. Vergadering C.P.B. Dinsdag 9 april a.s. vindt in het Ned'. Herv. Verenigingsgebouw al hier weer 'een vergadering plaats van de Chr. Plattelandsvrouwen- bend afdeling Sohou wen-Duiveiand Tijdens 'deze bijeenkomst zal .mevr. Duvekot-Burkhaiter een causerie houden over Zwitserland, toegelicht met dia's. Verder staat een bestuurs verkiezing 'op het programma en ge legenheid zich op te geven voor het reisje naar Doorn, waar een bezoek zal worden gebracht aan 'het voor malige verblijf van de ex-keizer van Duitsland. Tevens zal! dan een be zoek worden gebracht aan Zeist. Vrouwenbond P.v.d.A. Causerie over „Moderne huidverzorging" In de koffiekamer van het „Huis van Nassau" hield de vrouwenbond van de P.v.d.A. deze week de maan delijkse bijeenkomst, onder leiding van de presidente, mevrouw Van der Lans-v. d. Doe, die in haar openings woord inzonderheid de spreekster, mejuffrouw De Oude, schoonheids specialiste te Brouwershaven, ver welkomde. Zij hield een causerie over „Moderne huidverzorging". Mejuffrouw De Oude zette uiteen dat het verzorgen van de huid heel iets an'd'ers is clan het „zich opschil deren". Vaak komt het voor dat het gezicht niet grondi'g wordt gereinigd van opgebx-aebte make-up. Dit as fu nest voor de huid, omdat hi er dooi de poriën worden verstopt. Het voe den van de 'huid dient bij de meeste dames met vette crème te geschieden, die men des avonds moet aanbren gen. Overdag dient altijd een dag crème te worden gebruikt, ter be scherming van de huid. Spreekster stelde aan het slot van haar betoog: „de huid is 'de spiegel van de ziel". Na de pauze Werd één van de aan wezige danfes door mejuffrouw De Oude vakkundig behandeld, waarbij een duideliike tekst en uitl'eg werd gegeven. Vele vragen werden nadien naar tevredenheid beantwoord. Hét was een schoonavondje. Ver. van Vrijzinnig Hervormden Voor de Vereniging van Vrijzinnig Hervormden alhier vond donderdag avond in het Ned. Hervormd Ver enigingsgebouw de vertoning plaats van de bekende film over het leven van de grondlegger van het Rode Kruis, J. Henri Dunant. Ds. J. B Assendorp gaf, nadat gezamenlijk gezongen was Ps, 100, een toelich ting op de film, waarin het leven van H. Dunant eigenlijk op een nog al wat geromantiseerde wijze wordt voorgesteld, gelet op het feit dat deze grote figuur niet geheel vrij te pleiten is van egoïsme en bij het vele goede werk dat hij heeft ver richt zeker ook eigen eer heeft ge zocht. De belangstelling voor deze avond was niet bijzonder groot. SEROOSKERKE Twee jaar bejaardensociëteit Woensdagmiddag togen de bèjaar- den van Sex-ooskexke naar het Dorps huis om het tweejax-ig bestaan van de sociëteit te vieren. Nadat de leid ster, mevr. C. van Liere-Saman de aanwezigen welkom had geheten en de thee was genuttigd, bracht de secretaresse, mevr. N. de Rijke-Ge- lu'k, verslag uit over het afgelopen jaar. Vele prettige herinneringen konden worden opgehaald' doch he laas moesten ook enkele droeve fei ten worden gememoreerd. Hierna gaf de penningmeesteresse, mevr. C. Koppenhol-Smallegange een finan cieel overzicht, hetwelk een gunstig beeld te zien gaf. Verder werd de middag zoals gewoonlijk met spel letjes en voordrachten gevuld. De sociëteit wordt door de bejaarden steeds met veel animo bezocht en men mag zich nog steeds in groeien de belangstelling vex-heugen. WESTERSCHOUWEN Filmavonden Veilig Verkeer Het bestuur van het Verbond voor Veilig Verkeer 'afdeling Schouwen, verzoekt ons mede te delen, dat door e©n 'kleine mfcyéilijkheid iets ds vex-- geten 'in de programma's betreffende dia ddplomauitreitoing van deze week. Iedereen, dus ook niet-l'ed'en van de afdeling zijn van harte welkom op de volgende filmavonden waarbij ook de behaalde diploma's zullen worden uitgereikt: 'dinsdagavond te Renesse in het Dorpshuis, woensdag avond in het Dorpshuis te Sero'os- 'kerke, donderdagavond te Haamste de in hotel Bom en vrijdagavond te Soharendij'ke in het Verenigingsge bouw. Op deze avonden worden 'een viertal fi'ims vertoond, 'die 'allen min of meer m'et de veiligheid top 'de weg te maken hebben. HAAMSTEDE De inbraken Bij nad'exo informatie 'is gebleken dat de buit die de inbrekers bi1 tand arts De Kup stal'en 'een geldsbedrag errwat van ongeveer f 125,Of in dé andere villa -nog iets gestolen is, kan nog niet vastgesteld worden, omdat de eigenaresse m'evrouw Ste- vense zich in Curasao bevindt. De rijkspolitie heeft een intensief on- derzoék 'ingesteld. Door slager D. de Jonge uit Haamstede is op de 93e Paasveeten toonstelling te Rotterdam een be- kx-oonde paasos aangekocht. Spaanse bouwvakkers komen naar Nederland BOTTERDAM, 5-4, Op het osen- blik verblijft - aldus dc dix-cctie van het gewestelijk arbeidsbureau in Rottei-dam - een weivingsploeg in Spartje om voor de stichting „Aan werving buitenlandse bouwvakar beiders", waarin een aantal gi'ote Rotterdamse aannemersbedrij ven zijn vereriigd, Spaanse arbeidskx-aeh- ten voor het bouwbedrijf aan te txokken. De actie is uitstekend ver lopen want men slaagde er in het gewenste aantal van ruim 300 arbei ders te concentreren .Het ligt in dc bedoeling de Spanjaarden onder te brengen in het kamp aan de Waal haven. DEN HAAG, 5-4. Minister rar. J. van Aartsen heeft bij besluit van 3 april 1963 het Haagse wederopbouw- plan „Bezuidenhcut C" goedgekeurd. Dit ihoudit onder meer in, dat: •da tegen het wederopb ouwplan in gebrachte bezwaren terecht door de gemeenteraad ongegrond zijn ver klaard; 'een nieuw sta'roxx Staatsspoor mag worden gebouwd cp ongeveer d'ezelf- de plaats a'is het bestaande, waar mede samenhangt, dat het station Hollandse Spoor gehandhaafd wordt vcor het 'doorgaande verkeer tussen Amsterdam en Rotterdam, doch een geringere betekenis zal 'krijgen dan het nieuwe station Staatsspoor; verschillende vraagstukken betref fende de spoorlijnen 'en (het wegen- n'et in de Haagse agglomeratie n'og om een oplossing vra'gen, zodat na der ovei'lef tussen de betrokken par tijen moet pl'aats vinden. In samenhang met dit toesluit heeft de minister zijn goedkeuring gehecht aan de onteigening van een aantal panden tussen de J. P. Coenstraa't en de Séhenkwcg. De minister heeft vóór het nemen van een beslissing over het plan ad viezen en inlichtingen ontvangen van Gedeputeerde Staten van Zuid-Hol land, de minister van Verkeer en Waterstaat en de N.V. Nederlandsche Spoorwegen. Station Hollandse Spoor Gedeputeerde Staten'menen, wat 'het ■stationsv.raa'gstuk en de daarme de 'samenhangende verkeersproble men betreft, aanzienlijke voordelen te zien in de 'totstandkoming vain één centraal station ongeveer ter plaatse van het station Hollandse Spoor. Hoewel 'deze oplossing nader Meisje verongelukt DELFT, 4-4. Een negenjarig meis je, Johanna Tergouw uit Delft, is donderdagmiddag met haar fiets op het kruispunt Binnenwatex*sloot- Phoenixstraat in Delft, vermoede lijk doordat zij met haar fiets de bocht te ruim naxn, onder een truck met oplegger gekomen, bestuurd door de 29-jax'ige Duitser G. B. Het meisje was vrijwel onmiddellijk dood. Gevaar voor Belgische regering? BRUSSEL, 5-4. In Brussel zijn vrijdagochtend besprekingen begon nen om een oplossing te vinden voor de moeilijkheden, waarin de Belgi- sohe coalitieregering van de katho lieke en socialistische partij donder dagnacht Is gex-aakt. De moéilijkheden ontstonden tij dens het debat in de Belgische Ka mer van Volksvertegenwoordigers over wotsvoox'stellen, waarbij zwaar dere stx*affen 'ingesteld worden op het versloion van de openbaxo oi'de en de overheid gxotere bevoegdhe den krijgt om tegen ordeverstoor ders op te ti'éden. bestudeerd zou moeten worden laat het zich volgens Gedeputeerde Sta ten wiet aanzien, dat de 'kosten van een dergelijk station zeer veel hoger zouden zijn dan 'doe, welke met de uitvoering van 'het plan Bezuiden- hout C zijn gemoeid. De Nederlandse Spoorwegen daar entegen hebben laten blijken grote waards te hechten aan het behoud van het station Staatsspoor en zij verwerpen met kracht het 'dankbeeld van één centraal station. D'e nadelen van één 'station achten zij namelijk groter dbn de voordelen., terwijl d'e uitvoering van «een dergelijk plan aanmerkelijk 'hogere kosten zou vex*- gen. STOCKHOLM, 4-4. De Zweedse professor Nils-Gustav Gejvall van het museum voor natuurlijke histo rie in Stockholm, die ook deskundig is op het gebied van de antropologie en beenderen, heeft het lliasverhaal van Homerus kunnen aanvullen met nieuwe feiten, die hij door het be studeren van beenderen van Tro jaanse dieren heeft kunnen vaststel len. Hij heeft tafels vol beenderen van tamme en wilde dieren die tus sen 3.500 voor Christus en de achtste eeuw van onze jaartelling een rol in het leven van de Phrygische stad en die streek hebben gespeeld. Zijn ver zameling is een gedeelte van twee ton beenderen die xiit de overblijfse len van tien opeenvolgende steden op de plek van het oude Troje zijn opgediept. Professor Gejvall maakte deel xiit van een expeditie naar Troje tussen 1932 en 193S onder auspiciën van de universiteit van Cincinnati. Het eerste Troje was een klein vissersdorp, meer dan vijfduizend jaar geleden. Onder de vondsten wit die periode bevinden zich de horens van een soort rund, de bos primige- nius. In de laag uit het Homerische tijdperk vond de professor een leeu wenbeen. Naar hij meent hielden de burgers van koning Priamos destijds leeuwen in kooien of speciale die rentuinen. De beenderen van Trojeverte genwoordigen een veertigtal soorten van dieren. De honduxas reeds in het. stenen tijdperk een huisdier. Hel eerste Trojaanse paard dateert uit ongeveerl.650 voor ChrisUis, als op volger van de ezel, maar van het houten paard van Troje, ivaarvan de sluwe Odysseus de geestelijke vader was, heeft men geen beende ren gevonden DEN HAAG. In de maand maart nam de geregistreerde arbeidsreser ve van mannen af van 52,034 lot 35.042. Hiervan waren eind maart 2.902 mannen werkzaam op aanvul lende wexken, hetgeen ten opzichte van de vorige maand een stijging be tekent van 510, aldus deelt het mi nisterie van sociale zaken e-n volks gezondheid mee. a Het communistisch-Chinese pers bureau „Nieuw China" meldt dat de regering te Peking krachtig bij de autoriteiten te Nieuw Delhi 'heeft geprotesteerd tegen een beweex-de schending van Chinees gebied. Drie Indische soldaten zouden volgens de protestnota tien maart j.l de grens met de Chinese provin.cie Sinkiang zijn overschreden. De Britse x-eger.iras 'is voornemens een orgaan in hat 'leven te roepen voor de controle op nieuwe genees middelen voordat 'deze in de handel komen. Het zal bestaan uit artsen en onafhankelijke deskundigen. SPORT VOETBAL MEVO I-AZVV I Morgen (zaterdag)middag hélf vier ontvangt MEVO I op het sportpark „Bannink" 't eerste elftal van AZVV (Axel), de ploeg die een beste kans maakt op het kampioenschap en technisch 'wel de beste ploeg uit de 4e klasse B is. Opvallend is echter wel dat MEVO tegen de sterkste tegenstanders vaak tct haar beste spel komt, wat o.a. hieruit blijkt, dat in Axel slechts met 4-3 werd verloren. Bovendien is de positie van MEVO op de ranglijst thans zodanig dat zij elk puntje hai'd nodig heeft om zich te kunnen hand haven, zodat de spelers zaterdag (en ook in de resterende wedstrijden) wel alles op alles zullen zetten om een •goed x-esultaat te behalen. Bij gunstig weer mag op een pit tige wedstrijd worden gerekend, die een bezoek ten volle waaxd is. BURGERLIJKE STAND Zierikzee Geboren. 31 maart: Jan Adria- nus, z. van J. Groenendijk eri J. A. Hoekman, Zierikzee; 31 maart: Jo hanna Cornelia, d. van J. C. Kenters en D. Stoutjesdijk, Zierikzee; 30 maart: Cornelia Wilheïmina, d. van S. A. Bil en J. J. Janse, Midden- schouwen; 3 april: Suzanna Janke, d. van C. F. van Ovexheeke en P. A. Joosse, Zierikzee. Overleden. 28 maai't: Cornells Pieter Hendi-ik Candel, 82 jaar-, geh. geweest met W. van den Boom, Zie rikzee; 30 maart: Abraham van den Bex-g, 83 jaai\ gèh. geweest mot J. van Békkum, Brouwex-shaven1 april: Jaeomijntje Bezuijen, 60 j., echtg. van j. Flohil, Middenschou- wen; 3 aprilJan Stouten, 63 jaar, edhtg. van W. Dorst, Duiveland. Gehuwd. 3 apx-il: Pieter Ros kam, 20 jaar en Johanna Jacoba Kramer, 16 jaax-, beiden te Zierikzee. Scheepvaartberichten Esso Amsterdam (t.), 3-4 van Rot terdam naar Mona Al Ahmadi. Lelykerk, pass. 4-4 Gibraltar naar Antwerpen. Tegelberg, 4-4 van Singapore naar Pcnang. Sinds de oprichting van de muur in Berlijn op 13 augustus 1961 tot 31 maart van dit jaar hebben in to taal 3563 'inwoners van oost-Bex-lijn, overwegend oudere -personen, toe stemming gekregen naar west-Ber lijn te verhuizen. In Djakax-ta zal een planetarium worden gebouwd, om de Indonesi sche bevolking meer vertx-ouwd te maken xnet de ruimte. De bouw zal worden bekostigd door een Oost- duitse lening van 525 miljoen x'oepia. In Parijs zijn donderdag zeven mannen veroordeeld tot gevangenis straffen omdat zij samengezworen 'hebben tegen de staat. Zij zouden een opstand hebben voox-bereid van de O.A.S. (de ox-ganisatie van het ge heime legex-). LISSE. De stichting nationale bloe mententoonstelling „Keukenhof", die onlangs de veertiende expositie open- d'e, verwacht dinsdagmiddag de zes- m'i'ljcfcnste bezoeker. BREDA. Naar de mening van de Koninklijke Ijzergieterij „De Etna" N.V. te Bx-eda zal de ontwikkeling met betrekking tot de aardgasvond sten niet zo spectaculair vei-lopen als algemeen wordt verwacht, zo wordt in het verslag over 1962 meegedeeld. DE NHAAG. Een officiële uit ne gen man bestaande Amerikaanse missie voor handel en industrie zal van 20 april ,tot 18 mei een bezoek aan Nederland brengen. Het is voor 'het eer-st dat een zo gespecialiseerde missie in ons land werkzaam zal zijn. ALMELO. De 70-jarige wielrijder G. J. aan de S. uit Enter is op de Goorseweg rxabij zijn woning door een 'hem achterop komende auto aan gereden'. De bejaarde man werd ge schept en zo ernstig gewond, dat 'hij tea* plaatse overleed. ALBLASSERDAM. Woensdagmid dag is de 65-jarige J. Franken uit Bergen op Zoom, werknemer van de N.V. Nedex-horst te Gouda, op het terrein vair 'de N.V. Nederlandsche Kabelfabrieken te Alblassordam do delijk verongelukt. Samenwerking op scheepvaartgebied AMSTERDAM. 4-4. Tijdens de al gemene vergadering van aandeel houders van de N.V. Stoomvaart maatschappij Nederland, die in Am sterdam is gehouden, heeft de direk- tiie naar aanleiding van vragen van aandeelhouders meegedeeld, dat be langrijke voordelen verwacht, wor den van de onlangs aangekondigde samenwerking met d'e Rotlordamsche Ltoyd. „Wii kunnen onze vloot nu efficiënter dan ooit benutten en'daar door betere exploitatie-resultaten bereiken", zo verklaarde de dircktic. Na een in werkperiode 'hoopt men tenslotte met minder schepen geza menlijk (hetzelfde te presteren als thans het-geval 'is.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1963 | | pagina 3