tapijten Paus ontving schoonzoon van Chroesjtsjov OVERDENKING ONZE PUZZEL-RUBRIEK Uitvinderssalon in Brussel ingezonden mededeling VATICAANSTAD. 7-3. Tegen alle verwachting in heeft Paus Johannes donderdag Chroesjtsjov's schoonzoon Alexei Adzjoebei, die hoofdredakteur is van het Sowjetrussische regerings blad „Izwestia", in particuliere au diëntie ontvangen. Ingezonden mededeling POTTERS §1M „LINIA'^wmT MINTHOLPfiltlS Teden hoest en Keelpijn Uitwerking frappant Voor 55 jaar.... NIEUWERKERK. In verband met uitgebroken mond- en klauwzeer stelt de districts-veearts een onder zoek in in alle stallen. BRUINISSE. Het muziekkorps van de „Dufa" - ivelk vaartuig in de tramhaven te Zijpe ligt - bracht een bezoek aan deze gemeente. BURGH. Onder zeer grote belang stelling vond de aanwijzing plaats van het nieuwe zinkwerk aan Kou- dekerke. NIEUWERKERK. Een van elders gekomen heer en dame hebben „op metingen" verricht in verschillende huizen, hoewel zij daartoe niet be voegd waren. Zij werden door de burgemeester een verhoor afgeno men. DREISCHOR. Ter gelegenheid van zijn benoeming tot burgemeester van Vianen, bracht „Crescendo" de ubr- gemeester een serenade. ZIERIKZEE. De Rederijker sv er - eniging „Concordia" bracht het dra ma „Lotos" op de planken van de Concertzaal. ZONNEMAIRE. Het zanggezel schap „Nieuw Leven" bereidt zich voor op een concert op Paasdag in de hervormde kerk. NIEUWERKERK. In de „Meebad" vergaderde de plaatselijke kiesver eniging „Algemeen Belang". ZIERIKZEE. Een onbekende heeft in een stal aan de Verrenieuwstraat 's nachts een kalf met een hamer gedood. ZIERIKZEE. V.V.V. is voornemens onder leiding een fietstochtje te or ganiseren naar Haamstede. ZIERIKZEE. Verschenen is het werk „Schouwen van 1600 tot 1900" door mr. A. J. F. Fokker. Adzjoebei was in gezelschap van zijn vrouw, de secretaris van het ge nootschap Sowjet Rusland-Italië Leo Kapalet, de romeinse correspondent van de „Izwestia" Leonid Kolossov en de correspondent van „Tass", Krassikov. Het lag aanvankelijk in de bedoe ling, dat Adzjoebei alleen maar met een groep journalisten de audiëntie voor het comité van de „Balzan- prijs", die Paus Johannes heeft ge kregen. zou bijwonen. Deze opvat ting kon men echter tot het laatste ogenblik toe horen van bevoegde Va ticaanse zijde. Op de tweede rij van voren zaten Adzjoebei en zijn vrouw. Overeen komstig het Vaticaanse protocol droeg Rada Adzjoebei een zwarte sluier. Adzjoebei had een donker pak aan. Toen de paus de kleine troon zaal binnenkwam, knielde het echt paar Adzjoebei niet. Zij maakten al leen een buiging. Verrassing Tot grote verrassing van de vijftig journalisten die de audiëntie bij woonden, werden alle gasten, met uitzondering van de Russen, uit de •/.aal geleid. Officieel heette het, dat het Russische gezelschap de vertrek ken en bezienswaardigheden van deze verdieping van het paleis wilde zien. Maar het werd al spoedig dui delijk dat Adzjoebei een gesprek met Faus Johannes zou hebben. Bij de audiëntie was geen fotograaf, radio verslaggever; film- of televisiecame ra-man aanwezig. Van Vaticaanse zijde werd later meegedeeld, dat het echtpaar Ad zjoebei naar de partikuliere biblio theek van de paus werd geleid en dat daar het gesprek werd gehouden. Dit zou voornamelijk gegaan zijn over de rede die Paus Johannes een paar minuten eerder had gehouden. De paus zou enkele punten uit deze rede herhaald hebben. Adzjoebei was volgens Vaticaanse kringen „diép ontroerd" toen hij ver trok. Hij boog diep toen Paus Jo hannes hem bij het afscheid de hand drukte. UTRECHT. Televisie-reclame is voor 'de middenstander helemaal niet of nauwelijks bruikbaar. Tot deze conclusie komt „Stuwing", het or gaan vande Nederlandse Katholie ke Middenstandsbond. Men moet niet met kanonnen op mussen schie ten, aldus het blad. ROTTERDAM. Het vlaggeschip van de Koninklijke Rotterdamsche Lloyd, de „"Wil'lem Ruys", wordt za terdag in Rotterdam terugverwacht van zijn 19e rorfcf-de-wereld-reis. De ontscheping begint 's morgens om half negen. De laatste sneeuw- en ijsdagen hebben onze puzzelaars(sters) ken- nëlijk gebruikt om nog eens extra stevig aan het denken te gaan, want er vloeide weer een flinke stroom oplossingen binnen. De eerste prijs gaat naar: de heer K. J. Boogerd, Burghseweg 65, Haamstede De tweede prijs is bestemd voor: de heer B. J. Ploeg, Hein Doekes- straat 5, Sneek (Fr.) De oplossing van de puzzel luidit als volgt. Horizontaal: 1. roltrap; 6. sufferd; 12. eos; 13. ha; 15. nl; 16. koe; 17. nr; 18. conclusie; 22. ter, 23. ion; 24. aai; 25. tip; 27. inn; 29. eek; 31. ems; 33. aga; 35. erts; 37. terra; 39. krat; 40. olga; 41. atol; 42. uno; 43. lt; 44. on; 45. oer; 47. anna; 49. darm; 51. erts; 53. gerda; 5*6. deze; 58. röi; 59. wet; 60. ega; 62. nor; 63. ere; 65. uil; 67. 'let; 69. ia; 71. definitie; 74. si; 75 eli; 77. se; 78. ed; 79. ale; 80. stroper; 81 .granaat. Verticaal: 1. rendier; 2. oor; 3. Is; 4. rhone; 5. aan; 7. uns; 8. flits; 9. ek; 10. rok; 11. dermate; 14. vla; 18. co; 19. cake; 20. uier; 21. ei; 23. in tonatie; 26. parlement; 28. nr; 30. etalage; 32. maandag; 34. ga; 36. slons; 38. rk; 39. koord; 46. servies; 48. sr; 50. vergiet; 52. ro; 54. etui; 55. deli; 57. zo; 59. weesp; 61. alida; 64. dd; 66. inn; 68. ee; 70 .alt; 72. fee; 73. ter; 74. sla; 76. ir; 79, aa. DE NIEUWE PUZZEL De nieuwe puzzel luidt als volgt: Horizontaal: 1. dubbelklank; 3. feestdos; 6. jongensnaam; 9. te zij ner plaatse (Lat. afk.); 11. telwoord; 13. noodsein; 15. jongensnaam; 17. boom; 18, land in Zuid-Amerika; 19. rekening; 20 .toestand van rust; 23. luchtstroming; 24. grondsoort; 26. meisjesnaam; 28. eil. i.d. M-idd. Zee; 31. ontvangstbewijs; 33. vette vloei stof; 37. bloeiwijze; 38. naschrift (afk.); 40. vreemde munt (afk.); 41. wandversiering; 42. jongensnaam; 43. weermacht; 44. de dato (afk.); 45. weidedieren; 47. bevestiging; 48. water in Brabant; 50. bijbelse naam; 53. glazen uitbouw; 55. elasticiteit; 57. onderdrukker; 59. koker; 61. telein poosje; 63. listigheidje; 65. on zin; 67. doelpunt; 70. muziekteken; 71. openbaar vervoermiddel; 72. ge was; 74. leger; 77. onprettig; 79. op dit moment; 80. deel v.h. gebit; 81. weg over het water; 82. met deel neming (afk.). Verticaal: 1. Engelse universiteits plaats; 2. bez. voornaamw.; 3. gegre pen; 4. soort wormpje; 5. reeds; 6. titel (afk.); 7. breedvoerig; 8. soort walvis; 9. zangnoot; 10. verdriet, na righeid; 12. Europeaan; 14. opper- vlaktemaat; 16. vogelziekte; 21. ge bogen been; 22, rivier in oost-Euro pa; 25. stuk stof; 27. plakmiddel; 28. vogel; 29. rondhout; 30. uitbouw; 32. baganaal; 34. elk; 35. deel v.d. bijbel (afk.); 36. verlaagde toon; 39. groen te; 40. spoedig; 45. deel van Amerika (afk.); 46. water in Friesland; 47. meisjesnaam; 49. godheid; 51. zang- noot; 52. voorzetsel; 54. bereidings voorschrift; 55. meisjesnaam; 56. steen; 58. entree; 60. gewapende rui ter; 62. rijgsnoer; 63, losse naad; 64. deel v. Amerika (afk.); 66. beletsel; 68. familielid; 69. Engelse titel; 73. uitroep; 75. eerwaarde heer (Lat. afk.); 76. getij; 78. deel v.d. dag (afk.). HET ZWIJGEN VAN JEZUS „Zie, hoevele beschuldigingen zij tegen U inbrengen. Doch Jezus gaf hem niets meer ten ant woord, zodat Pilatus zich ver wonderde". Het is een algemeen bekend ver schijnsel voor de rechtbank dat een misdadiger op geen enkele vraag van de rechter ingaat. Het staat dan voor de rechter vast dat die beklaag de schuldig is. Want, wanneer dat niet het geval zou zijn, zou de mis dadiger ook geen reden tot zwijgen hebben. Nu heeft hij iets te verber gen. Het voUedige zwijgen moet de rechter in verlegenheid brengen, zo dat hij de beklaagde niet overeen komstig zijn misdaden kan straffen. Dus een poging, om onder de schuld uit te komen. Hoe is dat nu bij de rechtspraak van Jezus? De schriftgeleerden bren gen Jezus bij Pilatus met de be schuldiging dat Hij de koning der Joden is terwijl Hij door de Joodse hoge raad werd veroordeeld op de beschuldiging dat Hij een Godslas teraar was. Deze beschuldiging zou voor Pilatus geen enkele betekenis hebben en geen bevestiging van het doodvonnis rechtvaardigen. Daarom komen de schriftgeleerden met een beschuldiging van politieke aard. Je zus zou dan voor Pilatus een gevaar lijk man zijn, en hij zou Hem dan gretig ter dood laten brengen, omdat hij toch al zoveel relletjes onder de Joden te onderdrukken had. FT'atvs v'nr'l deze beschuldiging inderdaad de moeite waard om er een onderzoek naar te doen. Zelf kan Pilatus hot al niet geloven als hij Jezus aanzien. En hij denkt: Déze man koning der Jodenmaar hij vraagt. Jezus zegt half ja en half nee. Pilatus kan niets met zijn ant woord beginnen. En dan komen er vele beschuldigingen los van de zijde van de schriftgeleerden. Niet één maar vele. Iedere beschuldiging op zich is te zwak om Jezus te veroor delen. De vele beschuldigingen moé ten de schuld van Jezus geloofwaar dig maken, doch bewerken juist het tegendeel. En Pilatus is rechter ge noeg om d'at dn te zien, en meent dat Jezus daarover ook wel 'het zijne te zeggen zal hebben. Maar Jezus toont zich noch ontdaan, noch ver rukt. Hij zwijgt. Nu schrikt Pilatus van Hem. Hij raakt helemaal van zijn stuk. Wat is dit, dat iemand op valse beschuldigingen zich niet vei-- weert? Het staat bij de rechtspraak van Jezus voor de rechter onomstotelijk vast dat deze „misdadiger" onschul dig -is. En nu de beklaagde daarop zwijgt, kan de rechter igeen rechter meer zijn. Jezus berecht dan ook in feite zich zelf en neemt de schuld op zich, en Pilatus kan daar tegen in Jezus ndet vrijlaten. Dat zou hem in een onverzoenlijk conflict met de Joden brengen en hem zijn baantje kosten- Hij döet nog wel een poging: Wie zal ik u 'loslaten Barabbas of Jiezus? Hij had geen slechtere poging kunnen 'doen. Wamt triomferend krijsen de Joden: Laat ons Barabbas los. De rechtspraak loopt Pilatus dus wel finaal uil handen, niet in staal om te verhinderen, dat Jezus on schuldig de schuld op zich nam en ter dood gebracht werd. Fout, van Pilatus. Nu ds hij schuldig. Ja. Maar wie maakt Jezus door Zijn liefde niet schuldig? Christus zweeg, om door Zijn stilzwijgen onze mond te openen, zodat wij onze schuld zou den belijden en Hij ons de schuld zou vergeven. Z. Ingezonden mededeling Altijd gaal huidje POEDER-ZALF-OLIE-ZEEP BRUSSEL, 7-3. Een machine om te leren zwemmen, een koffer met ingebouwde wieltjes, een schep met hefboom (geen rugpijn meer) en een apparaat dat van een piano in een handomdraai een spinet maakt zqn met ongeveer 900 andere nieuwighe den te bewonderen op de twaalfde internationale uitvinderssalon, die in Brussel deze week wordt gehouden. Uitvinders uit negentien landen hebben het 'afgelopen jaar weer (hun beste beentje voortgezet en zoals ge bruikelijk zijn de Fransen weer het vindingrijkst gebleken, althans wat het aantal inzendingen betreft. Uit Frankrijk kwamen er niet minder dan 183. Nederland staat -op de ze vende plaats met 31 inzendingen. De Verenigde Staten, Venezuela en Lu xemburg volstonden met één uitvin ding. De uitvindingen, vaak de „eieren van Columbus", die 'in een van de grote zalen -van de wolkenkrabber op het Rogierplein 'in Brussel zijn te vinden, lopen uiteen van 'n nieu we versie van 'een absoluut veilige reddingboot 'tot een ingewikkeld ap paraat, dat bij' nadere kennismaking een gecombineerde reehtzaag, rond zang, boor-, schaaf- en beitelmachi ne blijkt te zijn. Vrijwel geen. ter rein is onbeproefd gelaten: genees kunde, sport, modeartikelen, land bouwmachines en natuurlijk ook de veiligheid op de weg. STAD EN PROVINCIE ZIERIKZEE Afd. Schouwen Plaftelandsvrouwenbond Op woensdag 13 maart a.s. zal een vergadering worden gehouden van de afdeling Schouwen van de Ned. Bond van Plattelandsvrouwen, in het „Huis van Nassau". Het woord zal worden gevoerd door mevr, T. de Asdiukbepeikiiig op Schouwen-Duivelantlse wegen Grootste kantoorgebouw ZIERIKZEE, 8-3. Op Schouwen- Buivelancl zijn alle wegen die in be heer zijn bij het waterschap Schou- wen-Duiveland wegens opdooi voor het verkeer afgesloten. Dit betekent dat deze wegen niet mogen worden bereden door vracht auto's met een zwaardere wieldruk dan 1.2 ton per as. Voor een be- •hoorlijke vrachtauto (zwaarder dan 5 ton) zijn deze wegen dus niet be rijdbaar. Niet afgesloten zijn voorshands Rijksweg 18 (dat is de weg Zijpe- Zierikzee) en de provincialeweg van Zierikzee naar Renesse. Wél alle daarop uitkomende zijwegen. Er was de laatste weken veel ver voer van stro en vlas met grote auto's, maar dat is thans tijdelijk niet mogelijk, evenals het vervoer van melk naar en van de fabriek. De melkbussen moeten door de boeren naar de hoofdweg worden gebracht, omdat de melkauto's niet langs de bedrijven kunnen rijden, indien deze niet aan de hoofdweg zijn gelegen. Reus-Hannewijk over het onder werp „Het spastische kind". NOORD WELLE Vergadering Landbouwvereniging Onder voorzitterschap van de heer M. J. Steur kwam de Coöp. Land- bouwverenigi-nig „Ons Voordeel" in vergadering bijeen. De voorzitter verwelkomde in het bijzonder de heer van Niewaarden, die 'in deze bijeenkomst zou spreken over het nut van de bedrijfs-economische boekhouding. In zijn openingswoord sprak de voorzitter de hoop uit voor een droge uitdooi en voor het beste met de wintertarwe. De voorzitter meende verder dat de boer voorzich tig moet zijn om niet 'te vroeg op het land te beginnen. De 'grond is bevroren tot plm. 50 a 60 cm., zodat gewacht zal moeten worden tot de grond geheél doorgedooid is. Van wege de beperk'inlg op de we'gen zul len d'e aardappelen over het alge meen nog wel wat bij de boer moe ten blijven. De structuur van de grond is na de vorst vaak zeer goed te noemen, a'l was de voorzitter wat betreft de diverse gewassen voor het komende jaar nog niet erg optimis tisch gestemd. De commissie landbouw-recreatie komt binnenkort met haar werk zaamheden gereed. Het doel van de jaarlijkse reis zal nog -nader worden vastgesteld. Hierna voerde de heer van Ni'e- waa-bden op duidelijke wijze het woord over het genoemde onder werp. De verschillende vragen die naar aanleiding' van deze belanlgrijke stof rezen werden door 'spr. op de zelfde duidelijke wijze beantwoord. Aan het slot sprak de voorzitter een dankwoord, waarbij een woord van spijt over het feit dat de toegezegde film deze middag niet aanwezig kon zijn. NOORDGOUWE Vergadering Landbouwvereniging De Coöp. Landbouwvereniging te Noordgouwe kwam in vergadering bijeen ortder voorzitterschap van de heer J. va<n Gastel, die d-n het bij zonder de heer mr. Schtingemann verwelkomde, die deze avond het woord voerde over de E.E.G. Mr. Sohllingemann, secretai-is van de Z. L.M., vertelde in zijn causerie o.a. over lamdbouwcowgressen welke hij bezocht in Joegoslavië, Italië en in Spanje. In deze landen wonen zeer veel mensen die wéinig weel d'e ken nen maar toch erg tevreden zijn. Hiermee vergeleken heeft ons land in welvaart. Spr. gaf vervolgens een duidelijke uiteenzetting over de E. E.G. en het jongste conflict door de houding van De Gaulle, waardoor En-geland's toetreding op de lange baan is geschoven. Na de uiteenzet ting van mr. Scblingemann volgde een filmvertoning: Hierbij kreeg men o.a. op het witte doek Zeeuwse kle derdrachten 'te zien, bloemencorso Aalsmeer en Zwitserland. OOSTERLAND Biddag voor het gewas De gewone jaarlijkse biddag voor het gewas, die te dezer plaatse door aille vier de kerkgenootschappen wordit gehouden, zal plaats hebben op woensdag 13 maart a.s. Afdeling Duiveland Plattelandsvrouwenbond Te Oosterland hield de afdeling Duiveland van de Bond van Platte landsvrouwen haar maandelijkse bijeenkomst in het Hervormd ver enigingsgebouw. De presidente, me vrouw van Eoten-de Vries kon in haar openingswoord een flink aan tal dames welkom heten, benevens twee heren vertegenwoordigers van de firma Turken burg uit Bodegra ven. Eén van deze heren hield een lezing over „Zaaibloemen -in de tuin" toegelicht met een grool. aantal prachtige kleurendia's. Hiervan werd veel geleerd en vooral -na deze barre winter waren de warme kleuren der bloemen een lust voor het oog. Het was een leerzame en tevens een ge zellige middag. Hierna volgde nog een wedstrijd in het kennen van verschillende bloemen, waarbij een prijsje gewonnen kon worden. De presidente was dan ook de tolk van alle aanwezigen toen zij de heren hartelijk dankte voor het gebodene. De Deense minister van buiten landse zaken, Per Haekkerup, heeft donderdag op een persconferentie meegedeeld, zijn Russische ambtge noot Gromiko te hebben gezegd, dat Denemarken in vredestijd geen kern wapens op zijn grondgebied wil heb ben en dat het voorlopig ook geen aanleiding ziet tot wijziging van deze houding. staat in New York NEW YORK. - Het grootste kan toorgebouw ter wereld dat van. de Pan American World Airways is donderdag in New York dn gebruik -genomen. -Hoewel het met zijn 59 verdiepingen met een totale hoogte van 242 -meter niet hoger is dan de Empire State Building, is het wat nuttige oppervlakte -betreft met zijn 216.000 vierkante meter groter dan we'lfc gebouw -dan ook. De wolken krabber is do twee jaar en acht maanden gebouwd voor een bedrag van 100 miljoen dollar, waarvan de helft afkomstig ds van de Britse maatschappij „City Centre Proper ties Ltd". H'et gebouw wordt naai de P.A.N.A.M. genoemd, omdat deze maatschappij vijftien etages heeft gehuurd. IN CULTUUR Het Rode Kruis is er na een hardnekkig uitgevoerd voor lichtingsprogramma in ge slaagd twee uitgestrekte ge bieden in het oosten van Boe- roendi, die vele generaties lang braak lagen omdat er geesten zouden wonen, weer in ge bruik te doen nemen. Duizen den leden van de Watoetsi- stam zullen nu van de op brengst van dit vruchtbare land kunnen leven. OOSTERLAND Ledenvergadering chr. kleuterschool ^Radda Barnen'" OOSTERLAND, 7-3. - Woensdag avond hield de christelijke kleuter school „Radda Barnen" de jaarlijkse ledenvergadering onder leiding van de voorzitter, de heer Joh. Boogert, in het hervormd verenigingsgebouw alhier. De voorzitter sprak het wel komstwoord tot de goed bezochte vergadering, waar vooral vele moe ders der leerlingen vertegenwoor digd waren. Op 'n volgende vergadering .hoopte d'e voorzitter -ook eens een aantal va ders te kunnen begroeten. Nad'at ge zongen- was Ps. 84 1, -ging de voor zitter voor -in gebed. De secretaris- penningmeester, de -heer Matth. Bal Pz. bracht -het jaarverslag uit. Hier uit bleek o.m. dat de Ligakoeken- verstrekking op d-e -school weliswaar aanvankelijk weinig acceptabel leek, en, -op verlangen- van velen- door melk vervangen diende fe worden, toch nog zal .blij-ven gehandhaaft, door verschillende omstandigheden. Uit het financieel -beheer kwam vast fe staan dat die (inkomsten van de ge wone -soboolfinanoiën bedroegen f 21.733,40, de uitgaven 19.569,12, al dus -een batig saldo van de som van f 2.164,28. De ontvangsten uit het fonds bedroegen f 1.718,85, de uitga ven f 848,09. Alzo ook -hier een batig slot van f 870,76. De rekening, die werd nagezien door d'e heren Jan Bolle Mz. en H. A. van dei- Werf, werd in goede orde ontvangen, en zowel' de administrateur de heer Jac. van der Maas Cz. 'en de heer Matth. Bal Pz. ontvingen de dank van, de voorzitter. De aftredende be stuursleden, de (heren A. J. Rotte en A. Bal Az werd.en bij acclamatie herkozen-, terwij-l -in de commissie van 'toezicht dn de pl&ats -van de heer J. Bolle werd gekozen d-e heer M. van 't Hoff Jz. De school in 1962 Het hoofd van de school, mej. M. K. Beije, bracht verslag uit omtrent de lotgevallen van de kleuterschool in 1962, Het bezoek aan de school was bevredigend en ih'et aanta-l leer lingen bedraagt momenteel tegen de 70, wat niet slecht genoemd ma-g worden, Spreekster gaf een over zicht wat van maand tot maand -d'e voornaamste gebeurtenissen waren i-n het voorbije schooljaar. Verheu gend was de verstrekking van bouw platen door d'e boerenleenbank waar de kinderen m'ooie objekten van kunnen vervaardigen. Een klein aquarium werd geschonken en aan vankelijk bevolkt met enige -goud vissen, die de ki-ndcren veel ver maak geven. Als wensen noemde 't schoolhoofd: een telefoonaansluiting aan die school en nieuw zand dn d'e zandbak. Mededeling geschiedde verder dat de kinderen -in 1962 mee werkten aan de vervaardiging van verschillende tekeningen -etc. ten be hoeve van het Jeugd Rode Kruis, voo-r uitdeling aan zieke kinderen. De -voorzitter dankte mej. Beije voor haar uitgebreid verslag die een goe de kijk gaf dn het schoolleven van alle dag. In de pauze volgde trakta tie ook aan de aanwezige ongeveer dertig leerlingetjes der hoogste klas sen die aanwezig waren. De rondvraag In de rondvraag werden nog enige wens-; inr voren gebracht betref fende de schooltijden. Ter sprake kwam verder de wenselijkheid van een speelveld bij 't sportterrein „De Sae'l'e" dat tot op heden nog tot de vrome wensen 'ïs blijven behoren. Gehoopt wordt dat dit nog eens spoe dig werkelijkheid za-1 kunnen wor den vooral nu d-e zomer weer in het vooruitzicht ligt. Hierna werd over gegaan 'tot opvoering van het kleu- terspel getiteld „Rietje's avonltuur". benevens nog 'enige spelletjes. Dit eerste stuk, dat bijzon-der in de smaak viel bij de aanwezigen, werd bijzonder mooi -ten uitvoer gebracht. De rolletjes zaten er zeer goed in, zo zelf dat men zich afvroeg hoe is het mogelijk dat dit de kinderen zo 'kan- worden bijgebracht. Na afloop dankte de voorzitter de beide onder wijzeressen mej. Beije en mevr. Da lebout en ook de kinderen voor het gepresteerde. Na een traktatie werd gezongen Ps. 846 en eindigde de voorzitter met dankgebed deze goed geslaagde léden vergadering. Ingezonden mededeling Voor al Uw GEBR. THIEN Zierikzoe Tel. 2604 I

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1963 | | pagina 3