Een rampmonument te Zierikzee Drie oprichters uit bestuur van „NOAD" ONZE PUZZEL-RUBRIEK Koninklijk bezoek aan „Het Dorp" ZIERIKZEE, 24-1. De plan»en tot oprichting van een monument, dat de herinnering levendig houdt aan de februari-ramp van 1953 hebben op een tweede vergadering van het voorlopig comité - in middels omgezet in een definitief - vastere vorm gekregen. Het plan zal bij de realisering - zo werd besloten - in tweeën uiteen vallen. In de eerste plaats zal op de Algemene Begraafplaats een eenvoudig steentje worden opgericht, waarin de namen staan ge beiteld van de rampslachtoffers, die te Zierikzee om het leven kwamen. Dit is het onderdeel van het plan. dat op korte termijn, zal worden gerealiseerd, want het ligt in het voornemen dat het steentje reeds op 1 februari a.s. zal zijn opgericht. Het tweede onderdeel van het plan is veel ingrijpender en hiervoor heeft men ook veel meer tijd nodig. Contact zal worden opgenomen met het Ministerie van Onderwijs, Kunsten en Wetenschappen, dat een subsidieregeling kent voor door beeldende kunstenaars uit te voe ren werken. Verloopt dit contact naar wens, dan zal het Comité Rampmonument-Zierikzee mogelijkerwijs de kosten van het ont werp voor een op te richten monument vergoed krijgen. Een ver tegenwoordiger van genoemd ministerie kan eventueel van tevoren advies geven over o.m. de plaats waar het monument zou kunnen verrijzen. Een voorlopige begroting heeft uitgewezen dat voor rea lisering van de plannen een bedrag van f 8.000 a f 10.000 nodig zal zijn. Een peiling bij enkele prominente stedelijke bedrijven en banken heeft aangetoond, dat de idee van een op te richten ifionu- ment ingang vindt, hetgeen het vertrouwen voedt dat de benodigde gelden wel bij elkaar te krijgen zullen zijn. In ieder geval zal ook de burgerij voor het doel worden benaderd, hetgeen binnen niet al te lange tijd - maar in verband met de nodige voorbereidingen in ieder geval na 1 februari - zal plaats vinden. De inmiddels definitief samengestelde commissie bestaat uit de volgende personen, t.w. de heren P. Heering (voorzitter), L. H. A. de Jonge (secretaris), A. L. van Geesbergen (penningmeester), mr. C. J. B. du Croo, A. M. den Boer, M. de Moor en M. J. Bij de Vaate. Nog uitgenodigd zitting te nemen in het comité, zullen worden mevr. J. Asma-Broere en de heer B. W. Schot. De stedelijke bankinstellingen hebben toegezegd een rekening te openen voor binnenkomende gelden voor het op te richten monu ment. In verband hiermede laten we hieronder de respektievelijke bankinstellingen (met de gironummers) volgen: Scheldebank N.V37235 Rotterdamsche Bank N.V3822 R. Koole Zoon's Bank 1709 Coöp. Raiffeisenbank 281214 Nutsspaarbank 18770 Bij girostortingen dient op het strookje: „Rampmonument - Zie rikzee" te worden vermeld. MATIG BEZOCHTE JAARVERGADERING Ingezonden mededeling .POTTERS „LINlA^ÜÜ MENTHOLPELLETS TejJen hoest en Keelpijn Uitwerking frappant Marker ijsbruiloft MARKEN, 23-1. De ijsverenigin- gen van Marken, Monnikendam en Volendam zullen zaterdagmiddag op het ijs in de haven van Marken een historische Marker ijsbruiloft hou den. De Marker volksdansgroep en de Marker muziekvereniging zullen daarbij medewerking verlenen. DREISCHOR, 24-1. Iu hotel „De Drie Schapen" hield de korfbalver eniging „N.O.A.D." haar algemene jaarvergadering, welke onder leiding stond van de heer C. P. Pols jr., die in zjjn openingswoord slechts dertien leden kon verwelkomen, in welk aantal uiteraard het bestuur begre pen was. Ofschoon de ongunstige weersom standigheden hier zeker mede oor zaak van waren moest de voorzitter konstateren, dat hij de laatste jaren tot de onaangename conclusie was gekomen, dat de belangstelling voor de korfbalsport in Dreischor-ziender- ogen achteruit gaat. Toen wij hier in het jaar 1952 op dezelfde plaats met een groot aantal enthousiaste jongeren bijeen waren om een korf balvereniging op te richten, was dat enthousiasme er wel maar nu schijnt alle enthousiasme voor de korfbal sport opeens verdwenen te zijn. De meeste leden kunnen nauwelijks nog wat geestdrift opbrengen om aan de wedstrijden deel te nemen. Dit laat ste is de afgelopen zomer overduide lijk'gebleken uit het grote aantal af schrijvingen, waarmede de wedstrijd secretaris elke week te kampen had. Vooral dat laatste getuigt alleen maar van geringe belangstelling voor de mooie korfbalsport, want elders stelt men er wel een eer in om aan wedstrijden deel te kunnen nemen. „De resultaten spreken duidelijke taal, want alle drie de teams, waar mede „N.O.A.D." aan de kompetitie's van de S.D.K.B. heeft deelgenomen, eindigden op de voorlaatste plaats in hun respektievelijke afdeling", aldus de heer Pols. Natuurlijk bezit „N.O.A.D." geluk kig nog een trouwe kern van leden, welke altijd klaar staan en met inzet van hun beste krachten dienen en zij houden de korfbalvereniging op de been. Die kern wordt echter zien derogen kleiner want de minder goede prestaties hebben ook haar stempel gedrukt op het ledental.*De afgelopen zomer telde „N.O.A.D." 67 leden waarvan er nu nog slechts 44 overgebleven zijn. Dertig procent heeft dus bedankt. Betreffende de huidige gang van zaken in het bestuur deelde de voor zitter mede, dat zowel de voorzitter, de secretaresse alsmede een be stuurslid geen deel meer uit willen maken van het bestuur. Het is dus wel opvallend, dat drie bestuurders, welke „N.O.A.D." «hebben opgericht, nu een punt achter hun korfbalcar- riëre hebben gezet. Ingezonden mededeling Voor mensen die kwaliteit verlangenI IJs en sneeuw ten spijt geraken onze puzzelaars en puzzelaarsters in 1963 al weer aardig op dreef, zodat de „oude gang" er al helemaal in zit. Al was het hier en daar blijkbaar wel uitkijken, bijzonder ingewikkeld was de puzzel van vorige week niet. De eerste prijs is bestemd voor: de heer J. den Boer, Weststraat 35, Zierikzee De tweede prijs gaat naar: de heer L. Verwest, Baken 34, Scha- rendijke De oplossing van de puzzel luidt als volgt. Horizontaal: 1. test; 4. spaan; 8. iris; 12. ren; 13. ate; 14. ram; 16. iet; 17. ega; 19. eli; 21. ato; 23. ster; 25. praal; 27. roet; 29. aroma; 31. emelt; 33. op; 34. telegraaf; 37. sl; 39. vel; 40. toe; 41. sta; 43. duo; 44. kit; 45. kas; 46. lof; 47. low; 49. epe; 51. eis; 53. rr; 55.. petroleum; 58. ae; 59. eta ge; 61. erker; 63, aera; 64. roest; 67. eter; 69. alm; 71. anp; 72. era; 73. een; 77. ida; 79. gom; 81. nota; 82. reine; 83. terp. Verticaal: 1. tres; 2. ee; 3. sneer; 4. st; 5. peer; 6. aria; 7. na; 9. riool; 10. ie; 11. stut; 13. aa; 15. ma; 18. grote; 20. largo; 22. treft; 24. tap; 25. pal; 26. lea; 28. ets; 30. melkweg; 32. masseur; 33. order; 35. etter; 36. re kel; 38. laffe; 39. vol; 42. als; 48. opaal; 50. polen; 52. imker; 54. ree; 56. ter; 57. eet; 58. are; 60. trant; 62. etage; 63. aden; 65. oase; 66. spin; 68. romp; 70. ml; 72. ea; 74. eo; 76. or; 78. de; 80. or. DE NIEUWE PUZZED De nieuwe puzzel luidt als volgt. Horizontaal: 1. stapel; 4. bloei- wijze; 8. vogel; 11. insect; 13. aller hande prullen; 15. tandeloos zoog dier; 16. lekkernij; 18. vervoerbe drijf; 20. soort vaartuig; 22. elektr. geladen deeltje; 23. lid v.c. scheeps bemanning; 25. pl. in Duitsland; 27. geheel de uwe; 29. deel v.e. ontken ning (Fr.); 30. indien; 32. rivier in Nederland; 34. meisje; 36. pl. in En geland; 38. plant; 40. IJslandse lite ratuur; 42. voorzetsel; 43. rode tafel conferentie (afk.); 45. steensoort; 47. tweeklank; 48. wreed heerser; 50. kier; 53. ijlt; 55. verlichtingsartikel (meerv.); 56. klein plantje; 58. nieuw (Lat.); 60. pers. vnw.; 61. deel v.e. schip; 63. zachte en vette zelfstan digheid; 65. onbeschreven; 68. uit roep; 70. etmaal; 72. gelofte; 73. deel v.e. erfenis; 75. vogelprodukt; 76. soort van zwavelzure kalk; 79. kunstmatig te voorschijn geroepen schijndood; 81. stuk grond; 82. deel v.h. lichaam; 83. holte. Verticaal: 1. drietal; 2. als eerder; 3. zoogdier; 4. tegenstelling van grote; 5. rivier in Engeland; 6. soort boot; 7. rustend predikant (afk.); 8. dat is (Lat.); 9. brandend; 10. soort ontspanning; 11. soort werkplaats; 12. stofmaat; 14. insect; 17. van on deren (afk.); 19. voorzetsel; 21. vruchtbare plek; 23. handvat; 24. vies; 26. pl. in Gelderland; 28. voet balvereniging; 31. eetgei'ei; 33. vo gel; 35 .nobele; 37. verstrooid zijn; 39. watergang; 41. lijkschouwing; 44. ik geloof Lat.); 46. het zijn; 49. de 9e maand v.h. mohamm. jaar; 51. lid woord; 52. tot en met (afk.); 54. nauwe; 57. omslag, drukte; 59. boom; 62. rijtuig; 64. vol scheuren; 66. lid woord (Fr.*; 67. cabriolet (Eng.); 69. gewicht; 71. vogelverblijf; 73. lucht macht; 74. jongensnaam; 77. Gode zij lof (Lat.); 78. als onderen (afk.); 80, onder andere (afk.). der de uitdrukkelijke voorwaarde dat dit niet langer mocht duren dan de komende voorjaarsvergadering. In de plaats van het scheidende lid, merouw W. C. Slager-Steenland als secretaresse, werd gekozen mevrouw M. D. C. Nikerk-Goossens, welke haar kwaliteiten op korfbalgebied in Dreischor het vorige jaar al voldoen de bewezen heeft. In de plaats van het bestuurslid A. J. Dorst werd be noemd de heer J. A. Goudzwaard. Als lid van de kascommissie had be dankt mej. J. K. de Waaij; in haar plaats komt nu de heer A. H. de Waaij. De vakature ontstaan door het niet meer beschikbaar zijn van de heer C. P. Pols jr., als twaalftal- commissielid werd ongedaan ge maakt door de verkiezing van mej. J. C. van der Linde. Achteraf bleek ook het twaalftalcommissielid, de heer C. J. de Waaij te hebben be dankt. In deze vakature zal nog moeten worden voorzien. Na de verschillende mutaties in de korfbalvereniging ziet het nieuwe bestuur er nu als volgt uit: mej. M. H. Dorst, vice-voorzitster; mevrouw M. D. C. Nikerk-Goossens, secreta resse-wedstrijdsecretaresse; mej. C. H. P. van der Linde, penningmees- teresse en de heren K. L. van der Werve en J. A. Goudzwaard, com missarissen. Als contributiebode werd de heer Kr. Dorst in zijn funk- tie herbenoemd terwijl de kascom missie voortaan zal bestaan uit mej. M. H. Dorst en de heren A. H. de Waaij en K. L. van'der Werve; als twaalftalcommissie mevrouw M. Ni kerk-Goossens en mej. J. C. van der Linde. De funktie van adspiranten- leider bleef vakant. Tot slot van deze vergadering bracht de voorzitter dank aan de scheidende bestuursfunktionarissen, te weten mevrouw W. C. Slager- Steenland en de heer A. J. Dorst voor het verdienstelijke werk dat zij in het belang van „N.O.A.D." hebben gedaan gedurende ruim tien jaar. De scheidende voorzitter. C. P. Pols jr. werd eveneens dank gebracht door bestuurslid K. L. van der Werve. Voor 25 jaar. Matige prestaties De notulen werden onveranderd goedgekeurd terwijl een uitnodiging van de korfbalvereniging „Swift" uit Middelburg voor deelname aan de seriewedstrijden op Hemelvaartsdag nog nader bezien zal worden. Voor deelname aan ,dit massale „Swift"- tournooi bestond wel belangstelling. Uit het verslag van de wedstrijdlei ding bleek dat zowel de twee senio ren-twaalftallen als het adspiranten- team maar zeer matige prestaties geboekt.hadden en allen op de voor laatste plaats waren geëindigd. Uit het verslag van de penningmeesteres- se, mej. C. H. P. van der Linde bleek dat de vereniging er ook financieel niet zo gunstig voorstaat. Er bleek namelijk slechts een bedrag van f 43,46 in kas te zijn. Vermoedelijk zal dit bedrag nog wat kunnen opge voerd door het alsnog innen van de bondscontributie óver het afgelopen jaar. Dit bedrag zal ook worden ge vraagd van die leden, welke de ver eniging hebben verlaten en toch ge korfbald hebben. Besloten werd met ingang van 1 januari j.l. de contribu tie te verhogen tot f 1,per maand voor senioren en f 0,50 voor de ad- spiranten. Voorheen goldt een zelfde bedrag doch dan werd gedurende zes maanden steeds 25 cent minder betaald. Ook de bondscontributie zal dit jaar weer door de leden betaald worden. Voor deelname aan de micro wed strijden te Nieuwerkerk, welke de S.D.K.B. daar in de grote gymnas tiekzaal organiseert was reeds een achttal opgegeven. Hoewel voor de deelname slechts weinig leden be schikbaar zijn zal getracht worden de deelname te verwezenlijken. Bestuursverkiezing Dat men bij „N.O.A.D." dringend behoefte heeft aan mensen die een bestuursfunktie willen en kunnen vervullen bleek duidelijk bij de ge houden bestuursverkiezing. Zoals reeds boven aangehaald stelde de voorzitter, de heer C. P. Pols jr., zich niet meer beschikbaar, terwijl ook mevrouw W.C. Slager en de heer A. J. Dorst er het bijltje bij neerlegden. Daar slechts een klein gedeelte van de leden aanwezig was vormde het verkiezen van bestuurs leden grote problemen. Na lang pra ten werd men het er over eens dat mej. M. H. Dorst de funktie van.vi- ce-voorzitster op zich zou henien on- D0ya\CWb 7nd<M^oN'C APPOINTMENT BY TIMS ROTTERDAM ZIERIKZEE. Wij vernemen dat de revue „Zieric en Oranje" geheel ge reed is gekomen en op de planken van de Concertzaal komt, zodra de „blijde tijding" in het koninklijk ge zin wereldkundig ivordt. BURGH (adv.). Wol A onsknot 40 ct.; prima zwart 37 ct.; blauwe truiwol 48 ct.; blauwe parelwol 44 ct.; brei katoen 2 ons knotten voor 25 ct. OUWERKERK. Op de hofstede van de burgemeester liggen de nieu we in te planten lei- en lindebomen voor de buitenzijde van de Ring ge reed. NOORDWELLE. Op verzoek van de ouders besloot de gemeenteraad per 1 mei de in 1934 opgeheven school weer open te stellen. SIRJANSLAND. „De Macht van het Kleine" organiseerde een ge slaagde filmavond in de Ned. Herv. kerk. ZIERIKZEE. De K.L.M. deelt me- de dat de tarieven voor de diensten op Rotterdam en Vlissingen van Haamstede uit' zijn vastgesteld op respektievélijk f 7,50 en f 5 (dag)- retoer. HAAMSTEDE. De Vereniging van Huisvrouwen besloot in samenwer king met de „Floralia-vereniging" iets te gaan doen aan de voorlich ting voor het op de juiste wijze in richten van siertuinen. ZIERIKZEE (uit de rubriek „Vóór vijftig jaar"). De begroting 1888 voor het Burger Weeshuis werd goedge keurd met in ontvangsten en uitga ven op f 9.000. SEROOSKERKE. Met aanvanke lijk acht leden is alhier een dam- en schaakvereniging opgericht, die de naam „Ons Genoegen" kreeg. RENESSE. Op het strand alhier spoelde een vat aan, dat circa 550 liter wijn bleek te bevatten. Zes man waren nodig om de „gewichtige" vondst te vertransporteren. ZIERIKZEE. Een collecte voor het Steiincomité B (kleding, schoeisel, dekking) bracht f 518,28 op. HELDEN. Onder de' gemeente Helden is donderdagavond de 42- jarige ongehuwde P. Steers toen h^ met zijn fiets de weg overstak door een achteropkomende personenauto gegrepen en daarbij op-slag gedood. TONEEL EN FILM The Ladies Man", vrclyke film met Jerry Lewis De Zierikzeese Concertzaal brengt deze week „The Ladies Man", een vrolijke film met Jerry Lewis en 30 aantrekkelijke jongedames. De dwaasheden van Jerry, die verzeild raakt in een pension vol met knappe meisjes, veroorzaken uiteraard weer veel hilariteit. Deze film werd door Jerry Lewis zelf geregisseerd en ge produceerd. terwijl hij bovendien ook zelf nog het scenario schreef. Verder is deze week in de Con certzaal te zien de verfilming van een spannende episode uit de laatste wereldoorlog, getiteld „Toen de hel losbrak", met in de hoofdrollen Charles Bronson en Violet Rensing. De film speelt zich af in Duitsland, in april 1945, achter de geallieerde linies. Het is het verhaal van een van de meest gewaagde ondex-nemin- gen van de tweede wereldoorlog. Te gen het eind van de oorlog stuurden de nazi's in het geheim eenheden achter de geallieerde linies. Sommi ge werden per parachute neergela ten, anderen kwamen» te voet. Ze waren in Amerikaanse uniformen gekleed. Deze mannen noemden zich „weerwolven". Het waren zelfmoord- kommando's met het doel dood en verderf te zaaien. De film gaat in het bijzonder over een dergelijke „weer- wolventroep" welke tot taak had generaal Eisenhower te vermoorden. Uit het verloop blijkt wel duidelijk dat beslissende slagen niet altijd ARNHEM, 24-1. Tijdens het be zoek, dat de koningin maandagmid dag 28 januari - de dag, waarop de actie „Open het Dorp" besloten wordt - van ongeveer drie tot vier uur aan de Johannastichting in Arn- hem brengt, zal de koningin een eigen bijdrage aan „Het Dorp" leve- ren. De koningin zal dan na de ont vangst, waarbij ook de commissaris der koningin in Gelderland, mr. H. W. Bloemers en burgemeester C. G. Matser van Arnhem tegenwoordig zullen zijn, twee grensstenen plaat sen op het bouwteiTein van „Het Dorp" tegenover de Johannastich ting aan de Heyenooi'dseweg. Het ligt in de bedoeling om na de plechtigheid een documentaire met flitsen van de grote actie, die on langs in het RAI-gebouw te Amster dam is gehouden, te vertonen. Ook zal de koningin in de school van de Johannastichting een foto tentoonstelling bezichtigen. Maan dagmorgen zullen Mies Bouwman en dr. A. Klapwijk, de geneesheer-di recteur van de Johannastichting, op het bouwterrein van „Het Dorp" een gedenksteen onthullen. SPORT KORFBAL Z.K.B. vraagt om pre-advies bij de K.N.K.B. ZIERIKZEE. Naar wij vernemen heeft de Zeeuwsche Koirfbalbond de zer dagen een pre-advies gevraagd aan het bestuur van de K.N.K.B. te Rotterdam in verband met de deel name van een S.D.K.B.-twaalftal aan de wintercompetitie van de K.N. K.B. Overigens gaat het er nu wel naar uitzien dat verwezenlijking van het door „WIK-Kerkwerve" voorge stelde plan tot deelname van een S.D.K.B.-team zeker deze - winter niet meer in daden zal kunnen wor den omgezet. a Zware overstromingen, veroor zaakt door stortregens tijdens de moesson, teisteren delen van Indo nesië en de Philippijnen. Duizenden woningen staan onder water. door legers worden geleverd. Soms wordt het lot van de mensheid wel degelijk bepaald door een klein gx*oepje mannen. Te Haamstede, in hotel bioscoop Bom, draait de2e week eveneens de oorlogsfilm „Toen de hel losbrak". Het voorzitterschap van de Tweede Kanier Na verschillende stemmingen heeft de Tweede Kamer de volgende no minatie opgesteld voor het Kamer- vcorzitterschap, zulks in verband met het overlijden van mr. Korten- horst. De nominatie luidt als volgt: 1. mr. Van Thiel (K.V.P.); 2. J. Bommer (P. v.d.A.); 3. mevr. Stoffels-van Haaf- ten (V.V.D.). SCHOONHOVEN. Onder geleide van enkele ijsbrekers zijn donderdag zestien tankers en vijf andere sche pen- van Rotterdam de Lek opgeva ren met bestemming Utfecht. Het ijs bood vooral bij Lexmond veel te genstand. PECH IJs en sneeuw ten spijt gaan vele alledaagse dingen toch gewoon door. Ook het verjaren valt daar onder en mitsdien de jaardagsvisites, die zelfs een bijzondere charme hebben ge kregen, want wal is zoeter dan bij de wollige haard de dingen van de dag te bespreken bij een drankje en een snoepje. Pa en ma deden het ook. Ze gingen Herman feliciteren voetje voor voetje over de gladde straten op weg naar de gezelligheid. De terugreis viel gemakkelijker uit, want Piet en Corrie waren er ook en hadden het aangedurfd met de auto. Na afloop van de jaardagpret werd het een thuisbrengertje. Toen de ectelieden waren uitgeladen voor het ijswind omhuilde huis, begon pa met stijve vingers zijn zakken door te nemen, echter zonder het gewens te sleutelresultaat. „Jie steek zoaltied ök zo vaare weg", zei zijn echtgenote en ditmaal klopte dat wonderwel, want pa moest toegeven: ,,'k ze nie". Zoals de kluizenaar in Coolens „Dorp aan de Rivier", ging pa „rontélom het huis lopen", om te belanden in het schuurtje. Hij keerde weer met hak mes, bijl en hamer en begon een aanval op één der ramen. Een uit- gevroren bouwvakker had het hem niet kunnen verbeteren, maar het raam was weinig willig. ,,'k Weel zeker, da' k ze meege- nome riep pa nog tussen de bijl slagen door, maar dat hielp natuur lijk niet. Eindelijk gaven de ijs- korstjes zich gewonnen en klom het echtpaar naar binnen. Pa kort na dien terug naar het huis van de ja rige, waar juist de kopjes waren ge spoeld en de asbakken geleegd. De sleutelloze was niet besluiteloos; hij loerde door een sleutelgat en zag zijn sleutels op tafel liggen. Onder gelach verdween hij van het toneel. De volgende avond doet zich een bijna analoge situatie voor. Moe wacht en pa zoekt zijn sleutels, te ruggekeerd als beiden waren van een heel andere verjaarpartij. „Noe bê je ze toch ivi nie be gon moe, maar ze kon haar zin niet afmakenwant pa zei in de winter kou: „wé snotverdikke, noe bin ze wi kwiet". Ik vrees dat het verhaal eentonog wordt. Pa ging weer „ron télom het huis lopen", haalde bijl en hamer enfin men kwam binnen. Gefietst naar het huis van de jarige, maar ditmaal géén sleutels. Het ver haal gaat dat een politieman inmid dels een sleutel heeft gevonden. Maar of dat die van pa is? 't Is wel te hopen, want altijd door een raam nee, dat nu maar niet in die kou! EILANDMAN. HET GEHEIM VAN TURTON TOWER 6. „Jullie zijn gered, vriend", zegt Agua geruststellend. Aram, die achter hem de kajuit binnenkomt, vraagt de man aan de tafel, wie hij is. „Ik ben James Olivier, de gezagvoerder van dit wrak", zegt de ander schor. „Vijf weken geleden voer ik van Cabolsville met een vracht en twee passagiers.we kre gen tegenwinder was te weinig voed sel door de grote vrachtWel, zoals jul lie ziet, de scheurbuik deed de rest. Gis teren waren we nog met vier man aan boordnu zijn er nog drie over...." Hij wijst zwijgend naar de roerloze ge stalte die languit onder de tafel ligt. „Ik heb zelfs de kracht niet meer om hem naar de verschansing te slepen en hem een fat soenlijk zeemansgraf te geven", gaat hij dof verder. „Floyd", mijn bootsman, is gek ge wordenen Creep denkt alleen maar aan zichzelf. „Ci'eepl? Silas Creep?" roept Aram uit. „Silas Creep", beaamt de schipper dof.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1963 | | pagina 2