Sint Nicolaas- geschenken \Z LAKEN DAT HEM 'T BESTE LIGT Welkome en nuttige „TOMADO"-geschenken Melitta-artikelen Tornado - Kalorik - Invention - Philips elektrische apparaten JOH. DE VRIES Een gouden verrassing Jac. Mourer tot de thee klaar is. Hij kan zich nog voor zijn bed 'n nieuwe dag wacht, vol beloften Hij voelt zich fit, fris en "rijk".'n Koning te rijk... Cinderella Cinderella Cinderella Fa. J. PLEUNE, Bruinisse, Nieuwstraat 23 - telefoon (01113) 205 (Ook voor uw orders per post en telefoon) „DE MAGNEET", A. S. FLIKWEERT, Nieuwerkerk, telefoon 265 Bruinisse, telefoon 470 Fa. JOH. DEN BOER, St. Domusstraat 58, Zierikzee - telefoon 2345 E. KOHSCHULTE N.V., Mol 5, Zierikzee - telefoon 2278 GEBR. WIEBOLS, Havenpark 7-9, Zierikzee - telefoon 2871 Koffie en Melitta is één begrip Wij leveren alle Het bekende Leerdam „Gilde" servies met bierglas op voet en likeur coupe Metalen fruitschaal in twee modellen zwart-wit gelakt 2,95 Leuke wandversieringen div. voorstellingen 0,95 Een porceleinen rijstkom compleet m. lepel 0,69 36,75 Zierikzee Schil-, brood- of fruitmandje van fijngevlochten riet 0,98 Flinke plastic kaasstolp van helder boven- en gekleurd onder stuk 1,95 Plastic pindastel met zes gekleurde bakjes - 8-delig 1,75 Een fijn verstuivende plan tenspuit voor gezonde planten 2,25 Een spiegel die te gen vocht bestand is, want hij heeft een plastic rand en achterwand 2,45 Hierin blijft 't zout beslist droog; met zoutschepje 0,95 Vanuit de kamer kunt U met deze buiten-thermome ter zien hoe de temperatuur is 1,75 In- en uitklapbare keukentafel, 70 x 40 centimeter, met formicablad 19,75 80 x 50 centimeter, 24,75 Voorraadbak die onder de plank gemonteerd kan worden Plastic slaschaal met modern zwart bestek 1,25 Flinke plastic papiermand in diverse kleuren 0,95 Stevige keuken- kruk met losse hoes in diverse kleuren 8,95 Voor groenten en fruit of aardappe len; met uitneem- bare bakjes; plas tic overtrokken 11,95 Plastic overtrokken handdoekrekje 1,45 Een ezeltje van plasticdraad met twee bloempotjes 1,75 Een flessendrager voor 6 grote fles sen; plastic over trokken 3,50 Een zeer solide strijktafel voor weinig geld; afneembare bekle ding 14,95 Wasmiddelen houder voor pakjes en flessen 2,45 Een echte dragline die van alles kan: draaien, grijpen en rijden 6,45 Een plastic kinder serviesje met kopjes in frisse kleuren 1,20 Raak ze. alle negen! Zacht plastic- kegelspel met twee ballen 1,95 Fantastisch mooie kop en schotels Diverse décors 0,98 Uw geschenken-leverancier: SUCCESJES Te huur: Voor één jaar: acht gemeten best bouwland. Zaaien naar keus. L. Dorst, Lageweg 20, Sirjansland. Diversen: Voor een goeie boterletter, staaf of stukjes gevuld naar: bakkerij E, A. de Looff, Nwe. Haven 3, telefoon 2002, Zie rikzee. Voor de Sint Nicolaas weer een pracht sortering in as sortimentskisten sigaren, in alle prijzen. Sigarenmagazijn N. v. d. Bout, Appelmarkt, Zierikzee. Plakplastic in tientallen kleu ren en dessins bij P. Schultg. „Verf en Kleur", telef. 2100, Zierikzee. Amandelmarsepein, figuren en per ons, prima zachte pe- perbollen, enz. Bakkerij E. A. de Looff, Nieuwe Haven 3, telefoon 2002, Zierikzee. Voor aparte, artistieke ca- deaux in kunstnijverheid, als keramiek, teakhout, wand versiering, vindt u ruime keus bij Mol, Nieuwe Boo- gerdstraat, Zierikzee. Verpleegster worden. Onze cursus vangt aan begin jan. 1963. Inlichtingen: direktrice Diaconessenhuis, Parklaan 95 A, Eindhoven. Grote sortering cigarettenko- kers, de modernste, ook in leer. Sigm. D. C. Viergever, Zierikzee en Haamstede. van is een DUBBELE verrassing Havenplein 1 - Zierikzee Telefoon 2443 SPANJAARD 66 98 Het fijne laken dat tot een symbool werd! Veroverde In de 10 jaar van zijn bestaan menig vrouwenhart omdat het zo mooi fijngeweven is. Het laken dat met recht als eerste in Nederland het "Gouden Keurmerk" kreeg! Dat de reputatie van de Cinderella kwaliteit vestigde. Zonder pap, zonder fouten, krimpvrij door Sanfor. Geelt U ook de voorkeur aan verfijning in uw slaapkamer Mevrouw? Kies dan een Cinderella 66 Vanaf fl 9,90 - slopen per paar: vanaf 6 6,50 Nieuw 1 Extra fijn - 'n "sprookjesprinses" laken. Elke vrouw droomt van mooie-dingen-bui- ten-het gewone. Vandaar Cinderella 88 Mevrouw! "Grand Luxe" - exquis fijn.droomzacht. Cinderella kwaliteit: zonder fouten, zonder pap. krimpvrij door Sanfor. Met garantielabel en het keurmerk van de Ned. Ver. van Huisvrouwen, 'n Droom! Als U die ook graag tot werkelijkheid wil maken Mevrouw, neem dan een Cinderella 88. Vanaf fl 12,50 - slopen per paar: vanaf fl 7,50 ;P' NieuwEen extra robuust laken Voor U Mevrouw, die de voorkeur geeft aan een extra robuust laken, maakten wij een nieuw type: Cinderella 55. Een laken als-uit-grootmoeders-tijd. Zonder pap, zonder fouten. Vanzelfsprekend met het Spanjaard garantielabel en het Keurmerk van de Nederlandse Vereniging van Huisvrouwen. Kortom, Cinderella kwaliteitGa daarom eens zélf een Cinderella 55 keuren Mevrouw Vanaf fl 8,50 - slopen per paar: vanaf fl 5,50

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1962 | | pagina 8