f I s J kt X Verdien 36 cent Nieuwe onrust over oude problemen an£* 0 aitf* ar\£^ Cf De Britse troonrede Nog slechts korte tijd! Ideaal - Persil verzorgt uw was ideaal ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE Dond"d« 1 i%2 N«. 19270 VAN HET VADERLANDSE ERE Ingezonden mededeling Hondsdolheid grijpt verder om zich heen - Ontgroenings misstanden - De nieuwe Geneesmiddelenwet Ondanks alle maatregelen is een derde slachtoffer gevallen van de hondsdolheid. Het betrof hier een achtendertigjarige Zaandammer, die in Amsterdam door een hond was gebeten. Over het hele land is men nu uiterst oplettend en er zijn enkele landelijke maatregelen van kracht geworden, die bedoeld zijn om uit breiding van de gevreesde ziekte te voorkomen. Zo moeten bijvoorbeeld in het gehele land de honden kort aan de lijn worden gehouden, wan neer men met ze op straat komt. Te vens is het verboden keuringen, ten toonstellingen, verkopingen en mark ten van honden en katten en soort gelijke bijeenkomsten te houden met deze dieren. In de hoofdstad moeten de honden tevens gemuilkorfd zijn en mogen geen honden en katten buiten de stad worden gebracht. Tegen het muilkorven van de hon den wordt door vele dierenliefheb bers geprotesteerd. Onprettig is, dat in de hoofdstad een muis een woede-aanval heeft gekregen, waarbij het dier drie kin deren heeft gebeten en daarna stierf. Het cadaver wordt onderzocht. Wan neer hier hondsdolheid in het spel zou zijn, dan wordt de zaak ernsti ger. Deskundigen in Amsterdam zijn van mening, dat het bijna ondoen lijk zal zijn de ziekte onder de knie te krijgen wanneer de hondsdolheid zich zou uiten bij ratten, muizen en zwerfkatten. Dit houdt tevens in, dat dan ook de rest van het land con stant gevaar zou lopen, aangezien men nu eenmaal op ratten, muizen en zwerfkatten onvoldoende controle kan houden en deze dieren gemak kelijk buiten de stad kunnen komen. Personeelsoverschot in de havens De personeelswerfacties die wer den gehouden om personeel aan te trekken voor de Amsterdamse en Rotterdamse havens, zijn gestopt. In weerwil van de verhoogde totale vrachtaanvoer kampen de havens sedert enige tijd met een personeels overschot. De samenwerkende havenbedrij ven te Amsterdam nemen geen nieu we arbeidskrachten meer aan. Het verloop wordt dus niet aangevuld en de vaste kern is teruggebracht tot omstreeks 2800 man. Voor een deel van deze kern is echter vrij ge regeld geen werk. In Rotterdam is de vaste kern ge steld op ongeveer 4500 man en ook Ingezonden mededeling m 's morgens Het Amerikaanse leger heeft voor de maand december 9.000 re servisten opgeroepen. Dit is het grootste maandelijkse aantal sinds juni, toen 6.500 reservisten onder de wapenen, werden geroepen. ONGELUKKEN OP DE WEG EMMEN. Te Emmen heeft zich op de Weerdingerstraat tussen Em men en Weerdinge een auto-ongeluk voorgedaan, waarbij zowel de be stuurder, de heer J. Strootman als zijn echtgenote, uit Emmen, op slag werd gedood. Zij laten twee jonge kinderen na. De auto welke tegen een boom botste werd totaal ver nield. AALTEN. De 31-jarige heer A. Scholten uit Velp is met zijn auto op de Varsseveldseweg te Aalten in een bocht geslipt en tegen een boom gebotst. Ernstig gewond werd de man overgebracht naar het algemeen ziekenhuis in Winterswijk, waar hij is overleden. GRONINGEN. Op de hoek Korre- weg-Oosterhamriklaan te Groningen is de 49-jarige wielrijdster mevrouw G. D. van Houten-Roede uit Gro ningen, moeder van vier kinderen, door een personenauto, bestuurd door de 26-jarige B. H. W. uit Sal- lingen, gegrepen en gedood. WILDERVANK. Te Wildervank is een personenwagen onder een stil staande, beladen vrachtwagen gere den, tengevolge waarvan een inzit- enile van deze personenauto, de 49- jarige heer J. Jager uit Winschoten, het leven verloor. WARFFUM. De 64-jarige mevr. A. Medendorp-Huizinga uit Usquert is bij eer. verkeersongeluk in Warf- fum om het leven gekomen. Mevr. Medendorp, die met haar fiets op een voorrangsweg reed, kreeg' geen voorrang van een automobilist. s-HERTOGENBOSCH. Op de Vlij- menseweg bij de grens van de ge meenten Den Bosch en Vlijmen is een ernstige autobotsing gebeurd, die aan één persoon het leven heeft gekost, drie mensen liepen verwon dingen op. hier heeft men een overschot van enige honderden mensen. Hier is men van mening dat het overschot te wijten is aan de mechanisatie van het havenbedrijf. Het gebruik van zogenaamde palletsplateaus waar op de stukgoederen worden gesta peld en verscheepten de vorkhef trucks in de ruimen van de schepen zijn daarvan een voorbeeld. Ergerlijke misstanden bij ontgroening Er zijn de laatste weken veel klachten gehoord over ergerlijke misstanden bij het ontgroenen in on ze universiteitssteden. Het blijkt dat ouderejaarsstudenten zich nogal eens schuldig maken aan zekere vormen van sadisme, zowel lichamelijk als geestelijk; zo erg zelfs, dat een aan tal novieten zich uit de corpora te ruggetrokken heeft. Een en ander is ook de overheid ter ore gekomen. De minister van o. k. en w., mr. J. M. L. Th. Cals, is er zich mee gaan bemoeien, en is voor nemens hier grondig het mes in te zetten. Ook in de vaste commissie voor onderwijs in de Tweede Kamer is kritiek geuit. Hierop heeft minister Cals geantwoord, verheugd te zijn, dat blijkt dat de studentenwereld zich ernstig bezint op het gebeurde in de ontgroeningstijd. Hij wil aan de hond van de zelf door de studen ten genomen maatregelen nagaan of er nog enige behoefte bestaat aan ingrijpen door de overheid. Het is inderdaad toe te juichen dat de overheid hier een oogje in het zeil houdt, aangezien zich elk jaar weer tijdens het ontgroenen in diverse plaatsen van ons land exces sen voordoen. De nieuwe Geneesmiddelenwet In brede kringen in ons land wordt de inwerkingstelling van de nieuwe Geneesmiddelenwet met klimmend ongeduld tegemoet ge zien. De gehele vaste commissie van sociale zaken en volksgezondheid uit de Tweede Kamer informeerde bij de minister dr. G. J. M. Veldkamp naar het tijdstip van inwerkingtreding en zij vroeg of de daarvoor noodzake lijke personele en materiële voorzie- ningen inmiddels tot stand zijn ge komen. De algemene verontrusting over de gevolgen van het gebruik van het geneesmiddel Sof tenon leidde tot de vraag, in hoeverre in ons land gebruik daarvan voorkomen had kunnen worden, indien de wet reeds van kracht ivas geweest. Gevraagd werd ook of er aanlei ding is om de internationale samen werking t.a.v. onderzoek, voorlich ting e.d. op dit gebied te versterken en of het deze zomer vanwege het ministerie in uitzicht gestelde nadere onderzoek naar het gebruik van thalidomidepreparaten reeds is af gesloten. Tenslotte wezen vele leden er op, dat de laatste tijd het vervoer van geneesmiddelen risico's voor de volksgezondheid oplevert, doordat deze tengevolge van ontoereikende voorzorgsmaatregelen binnen het be reik van kinderen komen. De Kamerleden vroegen, of deze risico's krachtens bestaande regelin gen kunnen worden bestreden, dan wel, dat daartoe bijzondere voorzie ningen kunnen en moeten worden getroffen. ingezonden mededeling f3 LU CD s middags EERSTE KAMER De begroting van Gemeentefonds het lichtdragende winterjassen, tweed, bouclé en frisé (rijke stoffen) I bakker I pw/M von U gekniptj SPORT KERKNIEUWS Ned. Herv. Kerk Toegelaten tot de Evangeliebedie ning de heren H. Hengeveld, Eind hoven, P. Magré, Oegstgeest en J. Vroegindewey, Bleiswijk. Beroepen te Sint Annaland: W. van Herpen, Nieuw-Lekkerland. Aangenomen naar Joure (vac. K. venema): R. Bijl, Haarlem; naar Egmond aan Zee; J. Oskamp, Aker sloot. Ger. Kerken Beroepen te Heerde (2de pred.pl.): S. R. Smilde, Dordrecht. Aangenomen naar Alkmaar (vac. A. Reen): D. Pasman, Hardenberg, die bedankte voor Middelburg (vac. J. IJtsma). Bedankt voor Rotterdam (vac. F. Vroon): J. van Tuinen, Meppel. Ger. Kerken (vrijgemaakt) Beroepen te Bunschoten-Spaken burg (vac. G. Zomer): J. J. de Vries, Bergentheim. Bedankt voor Doesburg-Doetin- chem: J. Strating, Alkmaar-Broek op Langendijk. Ger. Gemeenten Bedankt voor Vlissingen: H. van Gilst, Lisse. VOETBAL K.N.V.B. District Zuid I Zaterdagcompetitie Het programma voor zaterdag 3 november a.s. luidt: 4e klasse B: MEVO-Nieuwdorp (half 4); Arnemuiden-Dinteloord; Terneuzense Boys-Zwaluwse Boys; AZV V-Middelburg; VVN-SVV '54; Chrislandia-Spui. Zondagcompetitie Het prdgramma voor zondag 4 no vember a.s. luidt: 4e klasse G: Burgh-De Schutters; Kruisland-Zierikzee; Halsteren-NSV Vosmeer-Sprundel; S.C. Gastel-NVS; Oude Molen-Cluzona. J uniorencompetitie Dreischor B I-Zonnemaire B I 4-1 De Dreischor-junioren waren te gen Zonnemaire uitstekend op dreef hetgeen de blauw-witten in een spre kende overwinning tot uitdrukking wisten te brengen. Toch had Drei schor aanvankelijk nogal met pech te kampen en diverse schoten kwa men op of tegen de paal terecht. L. van der Linde gaf de thuisclub de leiding en hierbij bleef het tot aan de rust, 1-0. De tweede helft leverde nog drie goals voor de blauw-witten op waar van W. Kooman de tweede voor zijn rekening nam, 2-0. Daarna was het opnieuw L. van der Linde die de voorsprong opvoerde tot 3-0. Zonne maire kwam toen even gevaarlijk opzetten wat resulteerde in een toch wel verdiend tegenpunt van Hans Koopman, 3-1. Dreischor zag het ge vaar tijdig in en het was L. van dei- Linde, die de hattrick verrichtte door zijn derde doelpunt te scoren, 4-1. Kort voor het einde deed zich nog een vervelend incident voor. Na zich herhaalde malen met de leiding bemoeid te hebben zag de scheids rechter zich terecht genoodzaakt om een speler van de rood-gelen het veld uit te zenden. In de stand kwam geen verandering meer zodat Drei schor uiteindelijk met 4-1 won. KORTE BERICHTEN UIT HET BINNENLAND DEN HAAG. Het dagelijks bestuur van de Koninklijke Nederlandse Toeristenbond A.N.W.B. er. het be stuur van de Koninklijke Nederland- sche Automobielclub voeren bespre kingen, teneinde te onderzoeken, of, met behoud van beider zelfstandig heid, een samenwerking op gemeen schappelijk gebied geboden is. UTRECHT. De stichting Oecume nische Hulp aan Kerken en Vluchte lingen deelt mee, dat het bedrag dat de Nederlandse kerken tot dusverre hebben bijeengebracht voor hulp aan de slachtoffers van de aardbeving in Perzië inmiddels de f 1.200.000 heeft overschreden. VENLO. Het Dagblad van Noord- Limburg te Venlo heeft met een of ficiële receptie de feestviering afge sloten die was opgezet in verband met het feit dat honderd jaar gele den de basis voor dit nieuwsorgaan werd gelegd. ROTTERDAM. Rotterdam heeft de 200ste geboortedag van een van zijn grote zonen, Gijsbert Karei van Ho- gendorp, herdacht met een bijzon dere bijeenkomst van het historisch genootschap „Roterodanum" in het Beursgebouw. DEN HAAG. Mevrouw S. Delprat- Veth, mej. mr. G. Veth en de heer C. Moes te Amsterdam hebben als erfgenamen van wijlen prof. Jan Veth diens gehele door hem geteken de nalatenschap geschonken aan de Staat der Nederlanden, ter plaatsing in het Rijkspprentenkabinet te Am sterdam. HAARLEM. De alleenwonende 75- jarige weduwe mevrouw F. A. Ron- ca-Schimon uit de Kempstraat in Haarlem is door gasverstikking om het leven gekomen. Ingezonden mededeling LU CD m DEN HAAG, 30-10. - De minister van Financiën, dr. J. Zijlstra, en de minister van Binnenlandse Zaken, mr. E. H. Toxopeus, hebben in de Eerste Kamer meegedeeld dat er thans volledige overeenstemming be staat tussen de departementen over een verruiming van het gemeente lijk belastinggebied. Er wordt thans met voortvarend heid gewerkt aan de indiening van een wetsontwerp hiervoor. Dit deel den zij mee tijdens de behandeling van enige wetsontwerpen inzake de vaststelling van de begroting van het gemeentefonds voor het jaar 1962 en inzake wijzigingen van de» begro tingen van het gemeentefonds voor de jaren 1960 en 1961. Drie sprekers, de heren mr. G. van Hall (P.v.d.A.), J. C. Haspels (A.R.) en H. M. van Lieshout (K.V.P.) had den hiernaar geïnformeerd. Zij spra ken er voorts over dat vele gemeen ten in onzekerheid verkeren over de verwachtingen van de nieuwe finan ciële verhoudingenwet. De minister van Financiën zei on der meer dat de positie van vele ge meenten thans veel minder zorgelijk is dan zes jaar geleden. LONDEN, 30-10. Koningin Eliza beth heeft met het voorlezen van de troonrede de nieuwe zitting van het Britse parlement geopend. In de re de staat dat Engeland het besluit van India steunt tot verdediging van zijn grens. Met genoegen had de re gering vernomen dat de raketbases op Cuba zullen worden ontmanteld. Engeland zou samen met zijn bond genoten trachten tot een gecontro leerde ontwapening te komen. De regering zal, samen met de bondgenoten, streven naar een op lossing van de Berlijnse kwestie, waarbij veiligheid en vrijheid van de Westberlijnse bevolking gewaar borgd zijn. De regering zal alles doen om de onderhandelingen over Engelands toetreding tot de E.E.G. te voltooien tot tevredenheid van het parlement. De regering zal, samen met andere regeringen, aandacht 'blijven schen ken om de wereldhandel te vergro ten. Zij zal ook streven naar verster king van de banden tussen de lan den van de NAVO. Spaanse arbeiders zamelen geld in voor getroffen landgenoten ROTTERDAM, 31-10. Spaanse ar- beiders in den vreemde leven nog intens mee met de gebeurtenissen in eigen land. Daarom namen on langs de 135 Spanjaarden, die een nieuwe betrekking gevonden hebben bij Wilton-Fijenoord in Schiedam, spontaan het initiatief voor een in zameling voor hun landgenoten, die slachtoffers zijn geworden van de overstromingsramp bij Barcelona, een streek overigens waar de man nen bij Wilton niet vandaan komen. De directie van de Schiedamse werf legde er een bedrag op toe en zo kon de 27-jarige Muriel Luque Francisco Javier - vroeger chauf feur, nu brander op de werf - trots een cheque van 2744,50 gulden aan de Spaanse consul in Rotterdam de heer E. Nunez del Rio, overhan digen. Het geld zal worden overge maakt naar Spanje. Centraal erevelil voor Poolse gevallenen te Breda BREDA, 30-10. In samenwerking met het Nederlands Oorlogsgraven Comité en in nauw overleg met de Bond van Poolse Oudstrijders in Nederland heeft de Oorlogsgraven stichting in Den Haag het plan op gevat om in Breda, dat 29 oktober 1944 door een Poolse pantserdivisie onder commando van generaal Mac- zek werd bevrijd, een centraal ere- veld voor Poolse gevallenen uit de oorlog 1940-1945 aan te leggen. De gemeente Breda heeft voor dit na tionale ereveld grond beschikbaar gesteld in het uitbreidingsplan Prin- cenhage-Noord aan de Ettenselaan, waar ruim 300 graven kunnen wor den ingericht; het ereveld zou ach ter de stedelijke begraafplaats „Zuy- len" komen te liggen. Het is de be doeling van de Oorlogsgravenstich ting zoveel mogelijk door Nederland verspreid liggende Poolse graven naar dit ereveld te transporteren. Afscheid directeur Staatsmijnen DEN HAAG, 31-10. De heer H. H. Wemmers is wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd deze week afgetreden als president directeur van de Staatsmijnen. De heer Wemmers was 19 jaar toen hij met een handelsschooldiploma het bedrijf binnenstapte. Met grote re gelmaat promotie makend is de heer Wemmers op het verkoopkantoor van de Staatsmijnen in Den Haag gebleven. Sinds 1947 is de heer Wemmers directeur van de Staats mijnen geweest, sinds 1953 president -directeur. Zijn werkzaamheden als directeur werden alleen van maart '51 tot september '52 onderbroken voor de waarneming van het minis terschap van verkeer en waterstaat. Ingezonden mededeling op 2 dubbelgrote pakken EN BOVENDIEN... waardevolle verrassingen Wat denkt U b.v. van een prach tig dameshorloge of een heren horloge met of zonder datum aanwijzing? Uw kinderen kunt U gelukkig maken met een meisjes- of jongensfiets en voor de kleu ters is er een solide driewieler. Vraag een Persil-spaarkaart bij Uw winkelier en ga ook die kostbare spaaremmertjes spa ren. Nu 2 voordelige pakken kopen Si is een goed begin. ADVIEZEN VAN ZIEKENFONDSRAAD De ziekenhuisverpleging voor verplicht-verzekerden AMSTERDAM, 31-10. De zieken fondsraad heeft de minister van So ciale Zaken en Volksgezondheid ge adviseerd met ingang van 1 januari 1963 uitbreiding te geven aan de ver strekking ziekenhuisverpleging voor verplicht-verzekerden. Thans hebben fondsverzekerden recht op volledige verpleging en be handeling in de laagste klasse van een ziekenhuis voor de tijd van ten hoogste zeventig dagen per geval. Het advies van de raad beoogt een maximumduur van een jaar behou dens ten aanzien van de psychiatri sche patiënten, waarvoor de be staande termijn gehandhaafd blijft. De financiële consequenties van de verlenging worden voor de verplich te verzekering geraamd op 17 mil joen gulden per jaar. Hierin is niet begrepen de in verband met de ver lengde verplegingstermijn te ver wachten verhoging van de bijdrage uit het vereveningsfonds der ver plichte verzekering in het tekort van de bejaardenverzekering. Voorts heeft de Ziekenfondsraad de minister geadviseerd de premie voor de verplichte verzekering, die thans 4.8 procent bedraagt, voor het jaar 1963 te bepalen op 4,7 procent. De premieverlaging zal slechts mo gelijk zijn door intering op de re serve van het vereveningsfonds, die daardoor zal dalen tot 33,3 miljoen gulden.* Dit bedrag ligt tussen de grenzen, genoemd in het advies, dat de S.E.R. in 1961 met betrekking tot de economische aspecten van de zie kenfondsverzekering heeft uitge bracht, te weten 30 a 40 miljoen gulden. De raad besloot tevens te advi seren de premie voor de bejaarden verzekering voor 1963 te stellen op f2,58, respectievelijk f 1,29 per week. Thans bedragen deze onderscheiden lijk f 2,02 en f 1,01. LAND- EN TUINBOUW Landbouwers blijven in consumpticmelkcommissic DEN HAAG, 31-10. Het bestuur van het Produktschap voor Zuivel heeft besloten, het ledental van de consumptiemelkcommissie in te krimpen van twintig tot achttien. De centrale landbouworganisaties blijven in de commissie vertegen woordigd en krijgen nu zelfs zes in plaats van drie zetels. Zoals bekend had het produktschapsbestuur eer der in principe besloten, de zetels van de centrale landbouworganisa ties te doen vervallen en die van de andere groeperingen te vermin deren. De centrale landbouworgani saties hebben tegen dat principe besluit geprotesteerd. DEN HAAG. Nederland heeft uit het Europees Sociaal Fonds ruim vijf miljoen gulden toegewezen ge kregen als gedeeltelijke vergoeding, met terugwerkende kracht, van uit gaven die voor herscholing van ar beiders zijn gemaakt. Schouiven-Duivelandse Sportspiegel i Zonnemaire praktisch uitgeschakeld voor kampioenstitel Bruse f Boys behaalde puntje op Yerseke III WIK verstevigde positie aan top van de ranglijst Burgh AI nog zonder verliespunten f In de 2e klas C konden de Burgh- reserves hun positie in de kopgroep consolideren door een kleine maar kostbare 1-0 zege op het bezoekende Zonnemaire dat nu reeds als uitge schakeld kan worden beschouwd. Brouwershaven II moest met 5-2 voor eigen publiek haar meerdere erkennen in Renesse II. Duiveland Zeemeeuwen MEVO II 5 2 12 23-10 5 12 2 13-18 4 0 0 4 2-34 SVOWK Renesse II Burgh II Zonnemaire Br.haven II Dreischor II 6 5 1 0 22- 9 11 7 4 2 1 29-14 10 7 4 1 2 20- 8 9 6 13 2 15-13 5 6 10 5 10-34 2 6 0 15 4-22 1 JUNIOREN. In groep A VII bleef Burgh A I door een 5-1 overwin ning op het bezoekende Zierikzee A II ook nu zonder verliespunten. SK NWK A I, dat het ook niet onaar dig doet, bleef te Nieuwerkerk met 4-0 aan de ivinnende hand teqen MEVO A I. ZATERDAGVOETBAL. In de le klas kwam Bruse Boys bij het be zoek aan Yerseke III tot een 2-2 puntenverdeling. Meeuwen kwam weer alleen aan de leiding door zelf met 5-2 van Hoek te winnen, terwijl haar naaste concurrent Kapelle thuis tegen SVD niet verder kwam dan een 4-4 gelijk spel. VCK won in Koudekerke met 3-1 van Wolf aarts dijk. Burgh A 1 SKNWK A I MEVO A I Zierikzee A II 6 6 0 0 30- 9 12 6 4 1 1 21- 9 9 6 10 5 8-21 2 6 0 15 S-28 1 Meeuwen 7 6 1 0 34-16 13 Kapelle 7 5 2 0 31-21 12 VCK 7 5 2 0 21-11 12 Hoek 8 5 0 3 32-18 10 AZVV II 6 3 1 2 17-17 7 Kats 6 2 0 4 11-22 5 Bruse Boys 7 1 2 4 16-20 4 Wolf aartsdijk 7 1 1 5 15-24 3 SVD 8 1 1 6 23-31 3 Yerseke III 7 0 2 5 14-33 2 In groep B XII had Renesse B I I krachtige tegenstand aan Zierik zee B I dat pas na een uiterste krachtsinspanning met 2-1 van de Oosterlanders wist te winnen. Bruse Boys B I had weinig moeite om te gen Zierikzee B II een dozijn doel punten te produceren, waartegen over de bezoekers geen enkele tref fer konden plaatsen. Zierikzee B I Bruse Boys B I Duiveland B I MEVO B I Dreischor B I SKNWK B l Zonnemaire B I Zierikzee B II 7 7 0 0 35- 5 6 5 0 1 40- 6 6 3 1 2 21- 9 5 2 0 3 9-13 6 2 0 4 6 114 3 10 2 7 10 6 8-21 9-15 9-11 2-52 's avonds MARKTBERICHTEN Uienveiling Steenbergen Veiling van dinsdag jl. Uien klasse I: bonken f22,51, mid del f 22,60, drielingen f 29,99, pick- lcrs f25,95 tot f22,50; middel f20,01. drielingen f 26,62. Geveild plm. 50 ton. In de 2e klas C onderstreepte het Kerkwervse WIK nog eens duidelijk zijn plannen dit seizoen door te Brouwershaven met de sprekende cijfers 8-0 van Brouwershaven lil te winmen. Daar het sportpark Ban- nink zaterdag xoerd afgekeurd vond de ontmoeting tussen MEVO II en Duiveland geen doorgang. I ngroep B XII had Renesse B I weinig moeite om zich in de wed strijd tegen Burgh B 1 aan de lei ding te handhaven (9-0). Te Kerk- werve leverden WIK B 1 en Zee- meeuwen B I een spannende strijd welke in een 1-1 gelijk spel eindigde. WIK Br.haven III 6 5 1 0 41- 7 11 6 3 0 3 14-24 6 Renesse B I WIK B I Zwaluwen '61 B I Zeemeeuwen B 1 Burgh B I 6 4 1 1 26- 9 6 2 3 1 10- 9 5 3 0 2 11-11 5 12 2 11-14 4 0 0 4 2-17 9

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1962 | | pagina 5