Lekker ontbeten met beschuit! I Heineken kermisbal c© Fis met kfèm merk KLM 5? J Etentje thuis? Heineken erbij! Verhoogt de sfeer, verhoogt de smaak. Trouwens: altijd en overal is Heineken welkom. Even zitten aan de bar? Heineken is briljant gezelschap. Spelletje kaart? Heineken is de hoogste troef. Bios? Na afloop Heineken voor een plezierige kritiek. Drink heerlijk, helder Heineken. Dè dronk voor miljoenen echte levensgenieters - in alle landen van de wereld. Heineken... het nobelste bier van de grootste brouwer! L E D i N G Een gouden slavenband J uwelier - horloger Walhout Daar toetert en ploetert een stukje nederland voorbij. Hoe? Blij! Geen wonder: beschuiten! Die maken het ontbijt, lunch en avondmaal rond en zijn gezond. Beschuiten Zo nederlands lekker, zo fijn dat ze er zijn, waarempel onmisbaar. Beschuiten? Je kunt er niet buiten! m ar»-A SUCCESJES Diversen: Alle kunstschildersmateria len vindt u bij Mol, Nieuwe Boogerdstraat, Zierikzee. „Dat knapt op!" met muur verf uit „Verf en Kleur", Meelstraat 40 Zierikzee. Ver krijgbaar in allerlei soorten en prijsklassen. Nóg méér kleuren vindt u in ons uitgebreid „Ralston" en „Flexa" assortiment muur- en lakverven. Mol, Nieuwe Boogerdstraat, Zierikzee. Verse paling, schar, schol en kabeljauw. Vishandel W. K. Schot, St. Domusstraat, telef. 2374, Zierikzee. Onze bekende boerenvar- kensworst nu nog slechts f 2,50 per kilo, per 500 gram f 1,38. Slagerij Ornée, tele foon 2469, Zierikzee. De laatste week van de fo to's Paardenmarkt. Komt kij ken: f 1,35 twee foto's, één foto f 0,80. Sigarenmagazijn D. C. Viergever, hoek Kraan plein, Zierikzee. Een kinderoverall nodig..? Kan Langer Mee! Bruinisse: Pleune, Nfeuwstr. 23 Tel. 0111 3-205 Burgh A. L. Bakker, B 14. Zierikzee: A. J. Berrevoets, Lange Nobelstr. 27 W. Berrevoets, Verrenieuwstraat 6 Gebrs. Thien, Appelmarkt 24 Zaterdag 8 september a.s. in „Concordia" Zierikzee Muziek: Stone Town Jazz-band o.l.v. T. Schillemans Aanvang: 20.00 uur Een pcroonlijk geschenk Een geschenk waar U altijd plezier aan heeft, van HAAMSTEDE Telefoon 532

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1962 | | pagina 8