NS VAKANTIE DAGTOCHTEN Doyco NS VAKANTIE DAGTOCHTEN Omdat ROYCO vriesvers is smaakt Uw soep zo goed Royco Mijn zoon? Die vindt mijn soep het lekkerst! KOFFIE II. 11 U# i0 veel voor mm 1 la I weinig geld met Voor de NS-Vakantie-Dagtochten gelden sterk gereduceerde prijzen en U krijgt op zo'n dag heel wat te zien! U weet van tevoren wat een dagtocht kost, want U koopt een speciaal gecombineerd biljet, dat reis- en toegangsbewijs is voor het hele programma. Elke dagtocht gaat beslist door. Uw besluit kunt U elk moment nemen (desnoods na het weerbericht). vakantie-prachttochten! De vakantie tegemoet niet een transistor radio Woonhuis te Noordwelle VRIESVERS - 2. Arnhem. Dezr gezellige Rijnstad is vooral bekend om haar bosrijke omgeving, waarin o.a. ook het Open luchtmuseum is gelegen. Jn een prachtig park mei volledig gereconstrueerde boerderijen is hier te zien hoe in Neder land het boerengezin vroeger woonde en werkte. U vindt er fraaie oude klederdrachten, boerenwagens, gerei, molens, enz. Eveneens per bus toert U naar „De Hoge Vel uwe", Nederland's grootste natuurreservaat: 5700 ha. Door dit wildrijke gebied van bossen en zandverstuivingen rijdt de bus heel langzaam om U goed van het landschap te laten genieten. U mag 3 x onderweg uitstappen en met een volgende bus verder gaan. Zo kunt U b.v. bezoeken: Restaurant „De Koperen Kop", Jachtslot St.-Hubertus en het Kröller-M til Ier- Museum met de mooiste Van Gogh-schildenjen van de wereld. Uw gecombineerde biljet geeft dagelijks tot en met 9 september recht op: a) treinreis retour 2e kl. Arnhem; bautobusrit naar Openluchtmuseum en „De Hoge Veluwe", en terug; c) vrije toeeana tot het Openluchtmuseum en het Nationale Park. 20. Rotterdam, Hnvenrond» vaart eu Blijdorp. Do lier© is-ft Maasstad, na de bevrijding als een phoenix uit haar as herrezen, presenteert zich thans als op één na (New York) de grootste zeehaven ter wereld! Vanzelfsprekend omvat onze dagtocht dus een rondvaart door hel wijde havengebied, waar U H uur lang overweldigende indrukken opdoet. Daarna geldt Uw tweede bezoek de Diergaarde Blijdorp, nu de modernste diergaarde van Europa. Met alleen de dieren zijn interessant, maar ook hun verzorging en leef wijze (veel vrije behuizing). Ook het park zelf is prachtig aangelegd. Deze excursies zijn geheel bij de dagtochtprjjs inbegrepen. Bovendien kunt U op vertoon van Uw biljet voor slechts 40 cent het „Bouwcentrum" bezoeken, waar U tentoonstellingen ziet over bouwen en wonen, een gebied waarop Rotterdam, met zijn moderne centrum, zelf toon aangevend is. Uw gecombineerde biljet geeft dagelijks tot en met 30 sep tember recht op: a) treinreis retour 2c kl. Rotterdam; b) rondvaart door de haven per Spido-boot; cvrij entree Diergaarde Blijdorp. Het boekje „NS-Vakantie-Dagtochten" is gratis verkrijgbaar bij alle NS-statians Is hij in de stad, komt hij steevast bij ons aan. Een van de eerste dingen die ik altijd doe, is hem een kop soep geven. Soep waar hij van houdt. Soep waar hij van smult. Van mijn soep, gemaakt met ROYCO! —er-. Te koop Een zeer goed onderhouden M.H. combine tegen zeer aantrekkelijke prijs Fa. W. SCHIPPER ZN. Telefoon 2272. acht voet met petroleum-motor Vissersdyk 30 - Zierikzee van Vele modellen Prijzen Vanaf f 69,50 Verkoop en service WELTEVREDEN Tel. 2805 - Zierikzee Te koop gevraagd op Schouwen: KLEIN HUIS voor zelfbewoning (met vrije vestiging). Brieven met prijsopgave on der no. 1653 a'h bureau van dit blad. Assurantiekantoor J. C. Hanse Brouwershaven telef. (01119) 314 is wegens vakantie van 28 juli t'm 2 augustus alléén bereikbaar tussen 7 en 8 uur 's avonds. L.S. t Bij deze deelt ondergetekende mede dat woonhuis en kan toor vanaf 25 juli 1962 zijn rikzee. Telefoonnummer blijft verplaatst naar Mol 15, Zic- (01110) 2338. L. W. MEIER Gerechtsdeurwaarder Deze aanbiedingen zijn geldig van 25 t/m 31 juli 1962. Altijd 'n kassabon voor 10°/o korting op De Gruytermerk-artikelen. Oók bij de weekreclames Bij oonkoop van f5.- De Gruylermerk- arlikelen, waaronder 250 gram koffie of een potje Mokka-Filter von 50 grom 2 5 0 GRAM fU GOUDMHRKfl Neem self een abonnement op de Zierikzeesclie Nieuwsbode! Te koop bij inschrijving: Inschrijvingen uitsluitend op formulieren met voorwaar den en gegevens, verkrijg baar ten kantore van notaris M. C. VAN DEN BOUT te Renesse. in te leveren aldaar uiterlijk op 7 augustus 1962. De Bra die pastAls naar uw maat en uw manier van bewegen gemaakt zo perfect past de Playtex Living Bra. Verrukkelijk elastisch door Spandex het wondermateriaal zonder rubber (in wit) 3 x langere levensduur. Kort model f 16.75 A, B en C cup (wit en zwart). Longline f 26.75 J Met D cup f3.- meer. Wegens verandering gevraagd: administratieve kracht (vr.) Diploma's gewenst, doch niet vereist. Sollicitaties: Adm.-kan- toor BERMAN, Haven park 22, Zierikzee. H.H. landbouwers! Voor het maaien van entten biedt zich aan: Loonbedrijf P. Boot Verseputseweg 6 Kerkwerve Telefoon (01110) 2496 Vanaf zaterdag 28 juli wegens vakantie GESLOTEN C. bij de Vaate Rijwielen - Rep.-inrichting St. Anthoniesdam - Zierikzee Tandarts v. d. Velde is van 30 juli lot 20 augustus AFWEZIG liet woonhuis met erf te Noordwelle. Dorpsring 14, groot 4 aren 57 centiaren, be woond geweest door wijlen mevr. de wed. J. Clement-de Oude. Vrij van huur te aanvaar den, behoudens goedkeuring van b. en w. Te bezichtigen in overleg met de tegenwoordige bewoner vanaf 28 juli 1962, op werk dagen van 8.00-9.30 uur en van 17.30-19.30 uur. Soep doet U goed. Soep is lekker. ROYCO is héél lekker. Royco is vriesvers. Meer smaak, meer geur, meer,,goeds"! Vriesvers. Royco's eigen compositie (primeurgroenten mals vlees zeldzame kruiden) komt beter uit dan ooit tevoren. Vriesvers. Alleen Royco is dat. Vriesvers. Voor U, die weet dat lekkere soep extra eetlust geeft. En warmte. En gezelligheid. Royco vriesvers, wees er gul mee! WAT IS, WAT DOET vriesvers? Vriesvers... sprong voorwaarts: onder lage temperatuur wordt water aan voedsel onttrokken, waardoor smaak, geur en kleur i heerlijk vol en fris blijven. Zelfs vitaminen worden behouden. Alleen Royco past vriesvers toe voor soep... Royco houdt de natuur voor U vast! -een wonder van smaak!

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1962 | | pagina 10