EVEN TUD? 'nproef- rit moo ANKER -Zierikzee maak met de Heinlcel Vespa Honda Yahama Berini Benelli Ponette Magneet STAD EN PROVINCIE STAD EN PROVINCIE schoenenreparatie gesloten W. de Vries Rz. F. J. VISSER kampeerwagen Renault 1957 ONVERGETELIJKE DAG Jubilerende jachtopziener A. de Vlieger hartelijk gehuldigd N1EUWERKERK, 19-7. De heer A. de Vlieger alhier herdacht, zoals ge meld, de dag waarop hij voor 25 jaar benoemd en beëedigd werd als jachtopziener en onbezoldigd rijks veldwachter. Het is voor de jubilaris een on vergetelijke dag geworden. In de voormiddag kwamen de leden van de jachtclub „Nimrod" alhier en vele collega's te zijnen huize samen om hem te complimenteren met dit jubileum. Als eerste ^preker trad op de heer Blok van Ellewoutsdijk in 'zijn kwa liteit als secretaris van de afdeling Zeeland van de jachtopzienersver eniging. Geprezen werd de prettige samenwerking met De Vlieger en hoe hij steeds zijn beste krachten heeft gegeven in dienst van de jachtclub. Hij hoopte dat hij nog vele jaren werkzaam mag zijn in dienst van zijn werkgevers en een trouw lid zal blijven van de jacht opzienersvereniging. Namen9 deze vereniging werd hem de gouden me daille op de borst gespeld en na mens de collega's werd hem een koekoeksklok aangeboden. De heer Van Westen, voorzitter van de jachtclub, prees de heer De Vlieger als een trouw en eerlijk mens. Het deed hem een genoegen te bekennen dat door de vereniging een goede keus is gedaan door de jubilaris met het opzicht van de jacht te belasten. Het speet hem, dat De Vlieger hier nog slechts 6 jaren werkzaam is. Het zou de vereniging absoluut ten goede zijn gekomen wanneer hij voor 25 jaar hier zijn loopbaan was 'begonnen. Van harte hoopte de heer Van Westen dat het De Vlieger vergunt mag zijn om zijn 50-jarig jubileum in deze polder te mogen vieren. Dank werd ook gebracht aan mevr. De Vlieger voor het aandeel dat zij heeft gehad en de hulp die zij steeds haar man heeft gegeven in zijn mooie maar dikwijls zware taak. De heer van Westen wenste de Vlieger en gezin nog vele jaren in geluk en voorspoed toe, waarna hij de jubilaris, namens de jachtclub ondgr dankzegging voor zijn hoog gewaardeerde werk, een geschenk onder couvert overhandigde. De heer Fokker sprak als voorzit ter van de jagersvereniging op Schouwen-Duiveland en roemde de capaciteiten van De Vlieger als jachtopziener en als humaan mens en betrok ook in zijn felicitatie mevr. De Vlieger, die menigmaal haar man in gedachten vergezelde op zijn nachtelijke tochten door de polder. Namens zijn vereniging bood hij een geschenk aan. De adjudant van de rijkspolitie, de heer Pipping, feliciteerde namens de districtscommandant en roemde de samenwerking van Rijkspolitie met de jachtopziener. In diezelfde geest spreekt ook de opperwachtmeester Ardonne, die De Vlieger heeft leren kennen als iemand die het woord plicht hoog houdt en roemde eveneens de steeds prettige samenwerking. Nog geruime tijd bleef het uitge breid gezelschap, onder gezellige kout over jachtbelevenissen, bijeen. Namens zijn vrouw en kinderen dankte de heer De Vlieger de ver schillende sprekers voor de harte lijke woorden gesproken, alsmede voor de geschenken die hij heeft mogen ontvangen. Het was voor hem een onvergetelijke dag gewor den. Eugene Houdry, uitvinder van een procédé voor het „kraken" van aardolie, is woensdag op 70-jarige leeftijd in Upper Darby overleden. Schoinven-Duivelandse Sportspiegel Spannende korfbalwedstrijd te Kerkwerve verwacht Ook in de tweede klasse A belangrijke ontmoetingen Nederlaagvoetbalwed strijden te Bruinisse en Ouwerkerk KORFBAL. In de le klas van de SDKB krijgt Unitas morgenavond bezoek van kampioen Burgh, waar bij de club uit de Westhoek wel be slag op de puntjes zal weten te leg gen. WIK, dat nog een goede kans heeft op de 2e plaats, gaat het te Kerkwerve opnemen tegen Zeemeeu wen. Hoewel de bezoekers het de groen-witten niet gemakkelijk zul len maken, geloven wij toch dat de punten in Middenschouwen zullen blijven. Bij het bezoek aan Nieuwer- kerk heeft Brouwershaven de beste troeven in handen. In de 2e klas A staan er een tweetal ontmoetingen, welke belangrijk zijn voor de bezet ting van de onderste plaats, op het programma. Velocitas en Nieuwer- kerk II, welke beide nog kandidaat zijn voor de rode lantaarn, gaan het tegen elkaar opnemen te Seroosker- ke. Bij dit treffen geven wij de thuisclub iets betere kansen dan de bezoekers. NOAD, ook nog een van de gegadigden, krijgt te Dreischor bezoek van Stormvogels. NOAD zal in deze wedstrijd zeker zijn uiterste best doen om zijn positie iets te ver beteren, maar of dit lukken zal valt nog te bezien. Burgh II heeft voor eigen publiek de beste kansen tegen DOSKO. In de 2e klas B heeft Brou wershaven II hedenavond op eigen grond een heel klein kansje tegen DES. Zwaluwen '61, dat nog altijd van een misstap van WIK II zou kunnen profiteren, neemt het mor genavond te Scliarendijke op tegen SVOWK. Een overwinning voor de thuisclub ligt hier wel het meest in de lijn der verwachting. VOETBAL. In haar nederlaagtoer- nooi speelt Bruse Boys morgen te gen het Oosterlandse Duiveland. Voor de voetballiefhebbers kan het een aardige ontmoeting worden met de beste winstkansen voor de thtiis- club. SVOWK komt in haar neder- laagtoernooi zondagmiddag in het veld teg enZonnemaire. Ver van een puntenverdeling zal de uitslag hier niet liggen. Ingezonden mededeling Weekeinde ARTSENDIENSTEN ZIERIKZEE: dokter C. M. v. Hoorn, tel. (01110)-2080. MIDDENSCHOUWEN: dokter W. Terpstra, Brouwershaven, telef. (01119)-280. OOSTERLAND-BRUINISSE: dokter K. van Leeuwen, Bruinisse, telef. (01U3)-280. DIERENARTSEN dokter W. A. M. Kalkman, Renesse, telefoon (01116)-310. Zeven mohammedanen, die zon dag op heterdaad betrapt werden bij het stelen van zakken griesmeel in de haven van Oran, zijn ter dood veroordeeld en terecht gesteld. Ingezonden mededeling Zeer grote keuze bij ZIERIKZEE Zeilwedstrijden „De Maas" Zoals reeds gemeld vinden tijdens het a.s. weekeinde weer de jaarlijk se zeilwedstrijden plaats van de Kon. Roei- en Zeilvereniging „De Maas", met Zierikzee als centrum. Nader vernemen wij dat deze wedstrijden worden gehouden op vrijdag 20, za terdag 21 en zondag 22 juli a.s. op de Zeeuwse stromen bij Zierikzee. Deze traditionele zeilwedstrijden gaan weer met enige feestelijkheden gepaard. Zo zal aan het einde van de eerste wedstrijddag, dus heden (vrijdag) in „Mondragon" een feestavond worden gehouden. De prijsuitreiking vindt eveneens in „Mondragon" plaats en wel op zon dagavond a.s. Men maakt ons er voorts op attent dat de start van de jachten op zaterdagmorgen vanaf het Havenhoofd zal plaats vinden van 8.30 tot 9 uur en zondagmorgen van 9.30 tot 10 uur. De heer P. v. d. Hulle Wz. te Zierikzee slaagde te Bergen op Zoom voor het middenstandsdiploma Aan de zeevaartschool „De Ruyter" te Vlissingen is voor het di ploma scheepswerktuigkundige B.M. geslaagd de heer J. W. Renshof jr. alhier. BRUINISSE De heer L. Bouwer, onderwij zer aan de openbare lagere school te Bruinisse slaagde bij het te Breda gehouden examen voor de hoofdakte. De te Bruinisse gehouden col- lekte voor de gezamenlijke blindéft- inrichtingen „De Fakkels Bijeen" bracht f 91,90 op. HAAMSTEDE De alhier door de vrouwenvereni ging „Priscilla" gehouden collekte voor de blinden, bekend onder de naam „De Fakkels Bijeen" heeft in Haamstede opgebracht de mooie som van f 132,70. KERKNIEUWS Ned. Herv. Kerk Benoemd tot leraar godsdienston derwijs aan de openbare scholen te Wageningen: ds. W. J. Gunning, Callandsoog. Beroepen te Arnemuiden en te Eemnes-Buiten: kand. G. Veldjes- graaf, Ede. Bedankt voor Hoorn: D. J. Miede- ma, Dokkum. Ger. Kerken Beroepbaar: kand. H. J. Diekema, Amsterdam-Zuid en kand. F. Fenne- ma, Marrum. Beroepen te Leeuwarden-West (vac. L. G. Pleijsant): L. H. Kwast, Andijk. Chr. Ger. Kerken Beroepen te Franeker en te Wer kendam: kand. G. Leendertse, Haar lem. TONEEL EN FILM In de Concertzaal: Via Mala", een dramatisch verhaal Het filmprogramma van de Zie- rikzeese Concertzaal begint deze week met „Via Mala", een ontroe rend verhaal naar het bekende boek van John Knittel, op fraaie wijze verfilmd in het majestueuze bez-g- landschap van de Zwitserse Roffla- ravijn. Het is de geschiedenis van het gezin Lauretz dat op de boeren- houtzagerij aan de „Via Mala" leeft onder de terreur van de bestiale en voortdurend beschonken vader Jo nas. Het gezin en de knecht werken als slaven, en alleen als de baas een paar maanden moet brommen voor zijn wangedrag herademt het gezin van de „Via Mala". Als Lauretz in dronkenschap zelfs probeert zijn dochter Hanna aan te randen rijpt op de houtzagerij het verlangen naar moord en Lauretz komt kenne lijk door vergif om het leven. Maar wie bracht het misdadig plan, dat in aller harten leefde tot uitvoering? Zeker alleen is dat het lichaam van Lauretz verdwijnt in het kolkende water van de waterval. Een boeien de film met aan het slot een „testa- Te Haamstede wordt deze week in bioscoop hotel Bom vertoond de reeds eerder in deze rubriek bespro ken film „Freddy, die Gitarre und das Meer", met in de hoofdrol Fred dy Quinn. ment van het geweten" dat voor de kinderen tenslotte de zon stralender dan ooit over de Zwitserse Alpen doet schijnen. Als tweede film brengt de Con certzaal deze week „Zoetwaterma trozen" met Stan Laurel en Oliver Hardy, een produkt dus in het zo bekende genre van droge humor, waaraan Laurel en Hardy hun grote faam te danken hebben. Vrouw viel uit raam van motel EDAM, 19-7. In de nacht van woensdag op donderdag tegen één uur is een 31-jarige Amerikaanse vrouw, wier naam niet bekend is ge maakt, uit het raam gevallen van een motel te Edam. Zij had daar haar intrek genomen met een man van Amerikaanse nationaliteit. Deze had 's avonds een café in Edam be zocht. Toen hij omstreeks half één in het motel terugkeerde, ontspon zich een heftige woordenwisseling tussen hem en de Amerikaanse. Kort daarop riep de man de hulp in van de eigenaar van het motel, de heer A. Lakeman, omdat iets ernstigs zou zijn gebeurd. Bij onderzoek bleek dat de vrouw met een bloedende hoofdwond buiten, op korte afstand van het motel, lag. Zij was bewus teloos. Nadat een plaatselijke arts, dr. L. van Bommel, eerste hulp had verleend werd de vrouw per zieken auto overgebz'acht naar het stadszie kenhuis te Purmerend. Zij is daar anderhalf uur later overleden. ZIERIKZEE Zomeravondconcert „Kunst en Eer" Zaterdagavond aanstaande hoopt de stedelijke harmonie „Kunst en Eer" op de muziektent aan het Ha venpark een zomeravondconcert uit te voeren, waarvoor een aantrekke lijk en gevarieerd programma is sa mengesteld. De volgende orkeststuk ken zullen tijdens dit optreden wor den gespeeld: 1. Our Director - mars, Bigelon- Mol; 2. Solzburg Suite - Denis Wright; 3. Zampa - ouverture, Hé- rold-Koppert; 4. Zemire et Azor - ballet suite, Gretry-Moerenhout; 5. Mars der Medici - Joh. Wichers; 6. Punjaub - mars, Payne-Mol; 7. Fan tasie-duo (clarinet-solisten Roel Fey- en en Daan v. d. Wekken), Alfr. Del- becq; 8. Mondnacht auf der Alster, ^etras-Dreissen; 9. Colonel Bogey on Parade, Alford. WU vernemen dat er de nodige maatregelen zyn genomen om dit concert goed tot zyn recht te kunnen laten komen, hetgeen zowel door het publiek als door de muzikanten ze ker op prijs zal worden gesteld. Be sloten is namelijk cm zowel het Ha venpark als het Havenplein voor het verkeer, uiteraard alleen gedurende de tijd dat geconcerteerd wordt, af te sluiten. Doorgaand verkeer zal worden omgeleid - hiervoor worden borden geplaatst - zodat als ook het weer wat wil meewerken een mooi concert kan worden verwacht, dat ditmaal dan ook zeker aan de ver wachtingen zal voldoen. De Judo-demonstraties In ons blad van donderdag kwam een aankondiging voor van judo demonstraties op het Havenplein door Sportschool Peeters in samen werking met V.V.V. Zierikzee. Voor de goede orde wijzen wij er op dat deze demonstraties a.s. zaterdagmid dag gehouden worden en niet op zaterdagavond, zo die indruk al mocht bestaan. De zaterdagavond is gereserveerd voor het concert van „Kunst en Eer" (Zie elders in dit blad). NIEUWERKERK Opbrengst Rode Kruis-collekte De alhier gehouden collecte voor het Nederlandse Rode Kruis heeft het mooie bedrag van f 566,03 opge bracht, waarvoor dank gebracht wordt aan de milde gevers en geef sters. SCHARENDIJKE Concert „Apollo" Zaterdagavond a.s. hoopt, het mu ziekgezelschap „Apollo" uit Brou wershaven een cOncèrt te geven vanuit de muziektent. BRUINISSE Schooljeugd bezocht Brabantse bossen Begunstigd door fraai zomerweer maakten de laagste klassen van de openbare lagere school woensdag hun zomerreisje. Omdat men bang was voor guur weer had men het dit keer niet in de richting van de zee gezocht, maar in de Brabantse bossen van de Wouwse Plantage. Deze bostocht, gecombineerd met een tochtje door de bossen bij Roo sendaal en het bezoek aan een speel tuin in Bergen op Zoom, voi-mden een ideale combinatie voor een ge slaagde schoolreis. Het was alleen een kleine teleurstelling bij het na deren van het veer te Anna Jacoba- polder te moeten constateren dat een honderden meters lange file van auto's stond te wachten. Men is toen maar uitgestapt om de tocht naar Bru verder te voet te ondernemen. Zodoende waren de kinderen om half zeven thuis, terwijl de bus eerst om 9 uur kon worden overgezet. Het concert door „Crescendo" Het muziekgezelschap „Crescendo" hoopt tijdens het reeds aangekon digde concert op zaterdagavond a.s. een gevarieerd programma uit te voeren. Op het programma staan verschillende marsen en ouvertures, o.a. „La Festa Splendora", „De Ka lief van Bagdad", „Soldiers in the Park", „Valse de Militaire" en „La Housarde". Puzzelrit voor de jeugd Het jeugdwerk te Bruinisse heeft als vele andere a'ktiviteiten ook zo- mervacantie, maar het wag van de jeugdleiding een goede gedachte om, nu het gewone werk stil ligt, toch iets voor de jeugd fe doen. Men deed dit donderdagavond in de vorm van een puzzelrit voor de leden, waaraan werd deelgenomen door één gewone fiets en 15 brom fietsen. Men had een rit uitgestip peld, dié door het dorp leidde en door een gedeelte van de polder Bruinisse. Vier controleposten moes ten de deelnemers controleren en aan een en ander was voor de deel- nemerg een opdracht verbonden. Start en finish waren bij het Ned. Herv. Verenigingsgebouw. De C.J.V.-er, die het met een ge wone fiets had gedaan, bleek de beste puzzelrijder. Met 23 strafpun- ten behaalde hij (Henk van den Bos) de eerste prijs. Voor de bromfietsen was de uit slag: 1. Leen de Keizer, 34 punten, 2. Leo Huibers, 36 p.; 3. Steven de Waal, 40 p.; 4. Joh. Padmos, 41 p.; 5. Jac. de Waal, 52 p.; 6. Klazien Kleppe, 67 p.; 7. Jan de Ronde, 68 p.; 8. Hans de Ronde, 74 p.; 9. Wol- fer Jumelet 95 p.; 11. Christiaan Bo- lijn, 99 p. Het experiment slaagde buitenge woon goed. Alle deelnemers waren enthousiast. HAAMSTEDE „Dik Trom en zijn dorpsgenoten" Dinsdagavond heeft een grote schare kinderen enorm gelachen om het kindertoneelstuk „Dik Trom en Vacan t i ebedd en Een gespecialiseerde collectie FIRMA KOEVOETS Kleding en Sport Havenpark 5 - Zierikzee Wegens vertrek van de heer Kardol houden ivtf ons beleefd aanbevolen voor de Wij zorgen voor vlugge bediening Spoedwerk in één dag terug Dagelijks af le geven bij J. BOM, UNA-straat 5. Wordt ook opgehaald Firma J. Verschiere - C. Bom Jz. Nieuwerkerk Wegens sterfgeval aanstaande zaterdag 21 juli tot 2 uur. Boekhandel ZIERIKZEE huidarts AFWEZIG van 23 juli tot en met 5 augustus Eerstvolgend spreekuur donderdag 9 augustus één-ton bestel, met schuif deur opzij; geheel luxe inge richt voor twee personen; butagas-verlichting; geheel met Limba-hout betimmerd; alles opklapbaar: bed, tafel en stoelen. Het geheel een prima rijdend object; uitste kend op de banden; motor onlangs geheel gereviseerd; uniek object. Prijs f 2.000, Te bevragen: Foto „BERGE" Ring 10 Haamstede - telef. (01115) 312 SUCCESJES Te koop: Prei- en diverse soorten kool- planten enz. bij Joh. Vermunt Mosselboomgaard, Zierikzee. Personeel aangeboden: Jongedame (26 jaar) wil tij dens haar vakantie van 30 juli t/m. 5 augustus graag de zorg op zich nemen van en kele kinderen. Brieven met inlichtingen en loon onder no. 1650 aan het bureau van dit blad. Diversen: Reparaties kunstgebitten. Zitdag C. Limburg, elke donderdag van 9 tot 3 uur K. St. Janstr. 2 Zzee. Spoed- reparaties per post sturen naar Nieuwstraat 102, Vlis singen. Voor Uw vakantietrip. Verse kadetjes, malse bolussen. Van Uw bakker. Rubber-, plastic-, zuig-, gas-, lucht-, radiateurslang, slang klemmen, gazonsproeiers, grondleiding voor drinkbak ken. Hiervoor naar Fa. J. D. de Korte Zn., tel. 227, Bruinisse. „Histor" superwithe is en blijft wit! Niet vergelende hoogglanslak. ,Verf en Kleur' tel. 2100, Zierikzee Vers, ig het gebak van uw bakker. „Glaspol" voor 't schoonma ken van spiegels, ruiten, enz. P<jr busje 75 ct. Constandse Melkmarkt, Zierikzee. Nie.uwe leden N.V.S.H. op geven bij: mevr. A. M. Smit van Arum, De Huybertstraat 21, Zierikzee, tel. 01110-3032 Trakteert U zelf en Uw vi site dikwijls op verse koek jes van Uw bakker. Smeeroliën en - vetten; balen- perstouw, vlastrektouw, en bindertouw; groene glanscar- bolineum; teerprodukten en industrieverf. Uit voorraad leverbaar. W. Beije, tel. 378, Haamstede. Voor de kunstschilder en amateurschilders: panelen, Rembrandt olieverf, vernis sen, penselen enz. Mol, Nieu we Boogerdstraat, Zierikzee. Voor voetverzorging naar: mevr. Beekenkamp, Schuit haven 3, tel. 2680, Zierikzee. Voor een vol-automatische wasautomaat naar firma J. D. de Korte Zn., telefoon 227, Bruinisse. Financiering mogelijk! Modeling! De moderne on dersteuning voor het moder ne kapsel. Kapsalon „Pando ra", telefoon 2183, Zierikzee. Voor auto's zonder chauffeur en rijlessen (gratis theorie) is het juiste adres: Autorij school „Sukses", tel. (01112) 439, Dreischor. Altijd en overal heet water met een „Junkers" geiser. Al tijd voorradig bij Kesteloo, Bruinisse, telefoon 334. Tuinsproeiers, plastic slang, tuinnetten, heggescharen enz. W. van Sluijs, Hoogezoom 44, Haamstede. Voor: vogel verschrikkkers, knalapparaten en carbid naar Firma J. D. de Korte Zn., telef. 227, Bruinisse. Tien procent korting op alle meubelen! Ieder, die op eigen gelegenheid meubelen gaat kopen in een der toonzalen in Nederland (welke doet er niet toe!) krijgt van ons een toegangsbewijs en 10 °/o kor ting. Ook op termijnbetaling. Brieven onder rio. 1646 aan het bureau van dit blad. „De Fijnproever", Nieuwer kerk", elke avond geopend (behalve maandag). Beleefd aanbevelend. Dames! Komt vóór of na uw bezoek aan uw kapper even bij ons aan! Sigarenmagazijn D. C. Viergever, Weststraat (tegenover kapper Simons), Haamstede. Ons uiterst moderne lesma teriaal bestaat uit de wagens: „Bedford" vrachtwagen, „Re nault Dauphine" en „Opel Rekord". Autorijschool Lem- som, Kerkwerve, tel. (01110) 2259 (b.g.g. 2917). Erkend en gedipl. door de F.N.O.P. M. de Looze, een vertrouwd adres voor autorijlessen. Gra tis theorie-avonden. d'Ailly- straat 12, telefoon 2235. Chr. Contact Bureau (C.C.B.) voor Nederland, Lindelaan 32, Krommenie (N. H.). Huwe- lijksbemidd. en briefw. Voor inl. postz. bijsluiten. Juist uw buitenschilderwerk vraagt ook vakkundig ad vies. Buitenlakken in extra kwaliteit en mooie kleuren Mol, Nieuwe Boogerdstraat, Zierikzee. Verpleegster worden? Onze cursus vangt aan begin sep tember 1962. Inlichtingen: directrice Diaconessenhuis, Parklaan 95a, Eindhoven. De moderne smeedijzeren, houten en keramiek man chetknopen vindt U bij Mol, Nieuwe Boogerdstraat, Zie rikzee. „Brillo" reep staalwol voor het schoonmaken en polijs ten van alluminium pannen, enz. Per pak 85 cent. Con standse, Melkmarkt, Zzee. Alleenverkoop voor de West hoek: Balmoral en White Ash sigaren, in dozen en kisten. Sigm. D. C. Viergever, West straat, t/o kapper Simons, Haamstede. Sneldienst 'Koophandel'. Van Rotterdam: Centraal Bode huis, 10 uur Leuvehaven, Zekveld 12 uur; Dordrecht: Van Putte, 12.30 uur. Aan komst Zierikzee 4 uur. zijn dorpsgenoten". Het spel werd op de Prinses Beatrix-weide opge voerd door het Haags Jeugd Toneel gezelschap. De opvoering lukte uit stekend in de muziektent, die om gebouwd was in een keurig toneel. Öok de decors en geluidsinstallatie maakten de gehele opvoering tot een groot succes. Ballonoplocht op zaterdagavond Om toch nog een evenement door gang te kunnen laten vinden, in ver band met het verplaatsen van de paardenshow naar 28 juli, heeft V. V.V. besloten om zaterdagavond een ballonoptocht te houden. Medewer king wordt weer verleend door de Kon. Harmonie „Witte van Haem- stede" met drumband. De ballonnen zijn verkrijgbaar bij garage Dijk man. De optocht begint omstreeks kwart voor acht, waarna dezelfde route wordt gevolgd van vorige maal. De ballonnen zullen worden losgelaten op het sportpark „Van Zuijen". In verband met deze tweede op tocht kunnen we reeds vermelden dat van de 1ste optocht een groot aantal kaarten is teruggekomen. De meesten komen uit België terwijl één kaart uit Duitsland afkomstig is en één uit Frankrijk.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1962 | | pagina 7