moeder jSUNIL HALEN! Duizenden automobilisten hebben het nieuwe rij-plezier ontdekt! Morgen... gastvrijheid tanken en...BP Super Mix! JAN TOOROP IN ZEELAND Toch nog mee DE KERKDIENSTEN VOOR ZONDAG VeebleM i (joodwill Wat biedt de BEELDBUIS? FEUILLETON ^Skéifti niêf v&igêim Ingezonden mededeling SPORT Zierikzee I—Combinatie Zomeravondvoetbal Wat hebben ze gedaan? Ze hebben hun motor getest met BP Super Mix - geprobeerd op welke van de 5 soorten BP benzine hij het beste reageert. En ieder voor zich heeft ontdekt dat autorijden volmaakter, dus plezieriger kon zijn! 57% van autorijdend Nederland reed op 'motor-vreemde' benzine. Velen gaven hun motor te weinig met normaal. Anderen gaven hun motor te veel met super. Dat is nu anders. Elke motor kan krijgen wat hij nodig heeft. Want er is nu BP Super Mix. Er is een nieuwe manier van tanken: motor-zuiver! De 5 soorten BP benzine maken individuele motorvoeding mogelijk! 1 BP Benzine 2 BP Super Mix 25 25% super) 3 BP Super Mix 50 50% super) 4 BP Super Mix 75 75% super) 5 BP Super. Probeer uw mix zelf uit. Reed u altijd op gewone benzine? Probeer nu BP Super Mix 25 of 50. Reed u,altijd op super? Probeer nu BP Super Mix 50 of 75. Zo kunt u zelf testen hoever u omhoog of omlaag kunt gaan. Tot u voelt: nu geef ik mijn motor precies wat hij vraagt - niet te veel, riiet te weinig. Benzine en Petroleum Handel Maatschappij n.v, Frederiksplein 42, Amsterdam-C. OOSTERLAND. Onder dit motto wordt vanaf 23 juni tot 20 juli en van 23 juli tot 4 augustus resp. in het Zeeuwsch Museum te Middel burg en in het gemeentehuis te Domburg een tentoonstelling gehou den van werken van de bekende kunstschilder J. Th. Toorop (1858- 1928), gemaakt tijdens zijn verblijf in Zeeland. In het voorjaar van 1919 heeft de kunstenaar 5 a 6 we ken lang, in gezelschap van één zij ner leerlingen, Miek Janssen, op „het Heerenhof" te Oosterland ver toefd, als gast van de toenmalige Ambachtsvrouwe Douairière Dr. A. W. Schimmelpenninck van der Oye, de moeder van de huidige Ambachtsheer. Het was toen dat er door hem werden vervaardigd de twee bekende tekeningen, voorstel lende de „Opstandige" en de „Be rustende". Voor de eerste poseerde onze vroegere dorpsgenoot wijlen de heer Leen van der Have Th.z. (1865 -1946) en voor de tweede de heer Klaas Kort te Nieuwerkerk (1875- 1957). Behalve de twee reprodukties van genoemde werken (de origine len bevinden zich in de verzameling -Dreesmann) zijn ook de foto'9 van de modellen geëxposeerd. Verder maakte deze begenadigde kunste naar een portret van de onlangs overleden dokter G. H. Vleugels Schutter (1874-1962), dat echter he laas door de watersnood van 1953 verloren is gegaan. Gelukkig be staat er nog een foto van dit por tret, dat door de jongste zoon van wijlen de dokter welwillend ter leen werd afgestaan voor deze expositie. Verder stelde mevr. E. M. Prins- Schimmelpenninck van der Oye te 's-Gravenhage een gekleurde krijt tekening ter beschikking, getiteld: „Dijk bij Viane", terwijl uit een par ticuliere verzameling te Wassenaar een mooie aquarel van de „Plompe toren" is te bewonderen. Verder ko men op deze tentoonstelling nog verschillende werken voor van Schouwen-Dluiveland, gemaakt in de periode dat Toorop te Oosterland vertoefde. Verder maakte hij op „Het Heerenhof" nog een portret van zijn gastvrouw en van de huis bewaarder, de heer L. van der Velde Helaas konden deze niet worden in gezonden. Al met al echter belang wekkend genoeg, ook voor onze dorpsgenoten die in Middelburg of Domburg komen, deze mooie expo sitie te bezoeken, welke bestaat uit 37 kunswerken van Toorop. Ver schillende ouderen uit Oosterland zullen zich de invalide schilder nog wel herinneren, die verschillende malen in een invalidenwagen door het dorp werd gereden, meestal door zijn leerlinge. Overigens zijn de meeste werken, vooral de beroem de apostelkoppen (Toorop had voor al in de laatste jaren van zijn leven een bijzondere religieuze inslag in zijn werken, (hij was op oudere gaan), ontstaan te Domburg, waar hij met zijn gezin meer dan 25 jaar lang iedere zomer als badgast lo geerde, een straat werd naar hem genoemd. Vele Walcherse boeren poseerden voor hem. De kunstenaar die in 1858 te Poerworedje op Mid den Java werd geboren (hij was halfbloed) overleed in 1928 te 's- Gravenhage op de leeftijd van 70 jaar. De directeur van het Zeeuwsch Museum te Middelburg, dr. van Daalen, die zich oneindig veel moei te heeft getroost deze expositie tot stand te brengen (hij vertoefde ook enige tijd te Oosterland en Nieu werkerk) heeft ongetwijfeld eer van zijn werk. Oosterland. L. A. C. KORTE BERICHTEN UIT HET BINNENLAND ROTTERDAM. De Rotterdamse re cherche heeft in samenwerking met ambtenaren van de dienst invoer rechten en accijnzen een partij van bijna 50 kg. opium in beslag geno men aan boord van een Nederlands schip, dat enkele dagen geleden uit het verre oosten in de Rottei-damse haven is aangekomen. ARNHEM. De dertienjarige C. V. M. F. Hakkenberg van Gaasbeek uit Arnhem is verongelukt. Te Arnhem kwam hij onder de achterwielen van een trailer. HUIZEN. In de gemeente Huizen (N.H.) is op rijksweg één een ver keersongeval gebeurd, waarbij een echtpaar om het leven kwam en twee andere personen zwaar gewond werden. HEERLEN. Z.K.H. Prins Bernhard bracht een werkbezoek aan Heerlen. Klokslag tien uur landde de prins op het vliegveld Beek met een door hem zelf bestuurd vliegtuig. SCHIPHOL. Met zijn vrouw, zijn in een kleurige kimono gestoken 25- jarige dochter, zijn Duitse schoon zoon en zijn vijf maanden oude Duits-Japanse kleinzoon is in een lijntoestel van de BE A op Schiphol aangekomen de 57-jarige hoge Ja panse Shinto-priester Matsubara, die gehuld in ceremoniële priesterkle ding een bezoek aan Europa brengt met als hoofddoel: een audiëntie bij de paus op 1 augustus. EMMELOORD. In het voorlopige raadhuis in Emmeloprd heeft de minister van binnenlandse zaken, mr. E. H. Toxopeus, de eerste ge meenteraad van de onlangs ingestel de gemeente Noordoostpolder ge ïnstalleerd. rayon Zierikzee 10—2 Als omlijsting van een politiehon dendemonstratie speelde Zierikzee I zaterdag een vriendschappelijke wedstrijd tegen 'n combinatie-elftal van het zomeravondvoetbal rayon Zierikzee. In een bepaald zeer een zijdige wedstrijd won Zierikzee I met 10-2. Na een kwartier kopte rechtsbin nen S. de Vlieger uit een voorzet van rechtsbuiten P. Verkaart het eerste Zierikzee-doelpunt in de tou- 4 wen (1-0). In de 23ste min. schoot r.half C. Verwest vanaf 16 meter nummer twee in, terwijl 2 min. la ter middenvoor J. Goedegebuure na een doorbraak de stand op 3-0 bracht. Rechtsbinnen de Vlieger scoorde in de 31ste min. het vierde doelpunt, terwijl linksbinnen J. Stoel (Zeelandia) in de 38ste min. met een kopbal tegenscoorde. Een minuut la ter scoorde linksbuiten J. Koevoets 5-1, terwijl middenvoor A. v. d. Wes ten (Zeelandia) met een schot via de paal de ruststand bepaalde op 5-2. Na de hervatting scoorde Goedege buure in de 12e min., wat de Vlieger een minuut later herhaalde (7-2). In de 22ste min. scoorde linksbinnen J. Klink met een hard schot, na mooi voorbereidend werk van Koevoets, terwijl Koevoets zélf één min. later van ver de roos trof (9-2). Even voor het eindsignaal bepaalde rechtsbui ten Verkaart met een schuiver van dichtbij de eindstand op 10-2. SPORT KORFBAL S.D.K.B. NOAD II-WIK IV 3-0. De voor de bezetting van de laat ste plaats zo belangrijke wedstrijd in de 3e klasse is op een kleine overwinning voor de NOAD-reser- ves uitgelopen. Het was duidelijk zichtbaar dat hier de twee laagst geplaatste twaalftallen uit de laag ste klasse aan 'het korfballen waren want de wedstrijd stond op laag peil. Bovendien was het terrein van wege enkele fikse regenbuien spie gelglad geworden, hetgeen goed korfbal ook praktisch onmogelijk maakte. Pas na 40 minuten zorgde Adrie de Waaij voor de openings treffer en in de tweede helft zag het er lang naar uit dat het hierbij zou blijven. Kommer bracht echter de stand op 2-0, waarna P. van Hat- tem de voorsprong vergrootte tot 3-0. Hiermede kwam het einde en dit betekende voor NOAD de twee de zege. DUIVENSPORT P.V. „De Reisduif" St. Philipsland Uitslag van de gehouden wedvlucht van de P.V. „De Reisduif" vanaf An- geleine. In concours waren 36 dui ven. De snelheid van de eerste duif was 1116.53 m.m. en van de laatste 952.38 m.m. J. Zuidweg 1, 5; W. van Dommelen 2; H. Kaashoek 3; W. Neele 4, 7; Gëbr. Fonteijne 6, 12; C. Verwijs 8, 9, 10 en 11. Uitslag van de gehouden wedvlucht van de P.V. „De Reisduif" vanaf Tergniers. In concours waren 38 duiven. De snelheid van de eerste duif was 1133.28 m.m. en van de laatste 1079.82 m.m. A. Faasse 1, 4; L. Vermeij 2, 6; Th. Bakker 3, 7, 8, 10; J. C. Verwijs 5, 12; J. Bakker 9; Gebr .Fonteijne 11. VOETBAL Zomeravondcompettie Rayon Zzee. Het programma luidt als volgt: 9 juli: C.W.S.-Drukkerij L. O. 9 juli: P.T.T.-Herverkaveling. 10 juli: Zierikzeeveteranen-Neptunus 11 juli: Zeelandia-Rijkswaterstaat. Alle wedstrijden vangen aan om 19.15 uur (kwart over zeven). Tijdens deze wedstrijd viel het op, dat in het vertegenwoordigend elftal van het zomeravondvoetbal slechts twee spelers, nl. doelman W. Heij- boer (Zeelandia) en linksbuiten A. Verton (Zierikzee-veteranen) de veel besproken „zomeravond-gedachte" met glans konden doorstaan. De overige spelers kunnen allemaal te recht in een zaterdag-of zondagver eniging in Zierikzee of elders op Schouwen-Duiveland. Hopenlijk zal de K.N.V.B. in deze zaak nog eens ingrijpen, want zomeravondvoetbal is bedoeld voor diegenen die nog eens „een balletje willen trappen" en is niet bestemd voor afbraak van het gewone competitievoetbal. DEN HAAG, 4-7. Enkele uren voordat haar familie naar de Verenigde Staten zou vertrek ken om zich daar te vestigen, is de negentienjarige Joyce Tinga uit Den Haag door de Haagse politie opgespoord. Het meisje was sinds 31 mei spoor loos, vermoedelijk omdat ze haar familie niet wilde vol gen. Dezer dagen werd haar opsporing verzocht en de po litie kreeg een tip, dat ze in een caravan zou verblijven, die aan de Nieuwe Haven in Sche- veningen stond. Prompt werd een onderzoek ingesteld en al spoedig ontdekte men Joyce in gezelschap van een zeven tienjarige glazenwasser in een van de caravans. Ze werd di rect naar het politiebureau ge bracht, snel verhoord en om half één zat ze in een politie wagen, die haar in ijltempo naar Schiphol bracht. Om twintig minuten over twee namelijk vertrok het vliegtuig waarmee de familie Tinga zou reizen. Het gezin is nu toch nog voltallig vertrokken. Toegejuicht door honderdduizenden enthousiaste mensen heeft de voorlopige F.L.N.-regering van de Algerijnse republiek dinsdagmiddag haar triomfale intocht gemaakt in Algiers. - Op deze foto zien we de aankomst van pre sident Ben Khedda bij het gouvernementsgebouw van de stad, waar hij door de uitbundige landgenoten op de schouders werd gehesen. Kanaal Terneuzen-Gent wordt breder VLISSINGEN, 4-7. In Middelburg op het 'kantoor van de hoofd-inge- nieur-directeur van de Rijkswater staat in Zeeland is de openbare aan besteding gehouden van een groot werk en wel het verruimen van een deel van het kanaal van Gent naar Terneuzen. Bij dit werk komen ver schillende aanvullende werken zo als het leggen van een weg naar zes dorpen. Voor deze aanbesteding be stond overgrote belangstelling, voor al van de zijde van onderaanne mers. Er waren acht inschrijvingen. De hoogste was het Aannemingsbe drijf R. Boeltje en Zn. N.V. uit Zwolle voor f 39.300.000,-. De laag ste was het Hollandse Aannemings bedrijf Zaanen Verstoep N.V. uit Den Haag met f 30.550.000,-. Dr. Adenauer heeft president de Gaulle een waardevol beeldje uit 1480, Maria Magdalena voorstellend, ten geschenke gegeven. Mevrouw de Gaulle kreeg een theeservies uit 1750 en de stad Parijs een houten beeld van een jonge koning, daterend uit de middeleeuwen. Ned. Herv. Kerk Zierikzee: Grote Kerk: 9.30 uur ds. Assendorp (H.A.). Gasthuiskerk: 10 en 7 uur ds. Bezemer. Kerkwerve: 2.30 uur ds. Zonneveld. Serooskerke 10 uur ds. Zonneveld. Burgh: 10 uur ds. Don, 7.30 uur Heilig Avondmaal. Haamstede; 10 en 7 uur ds. Boer. Renesse: 9 uur wika Hiensch, Goes, 10.15 uur ds. Boogert, Aarlander- veen. Noordweilc: 7 uur ds. Oort. Eikerzee (Scliarendijke): 10.30 uur wika Hiensch. Brouwershaven: 10 uur ds. Oort. Zonnemaire: 10 uur (viering H.A.) en 2.30 uur (dankz.) ds. Duvekot. Noordgouwe: 10 uur ds. G. J. Woldinga, Zierikzee. Drei- schor: 7 uur ds. v. d. Sar. Ouwerkcrk: 11 uur ds. Assendorp. Nieuwerkerk; 10 uur (bed. H.A.) en 6.30 uur (bed. en dankz. H.A.) ds. Westerhof. Oosterland: 10 en 6 uur ds. Huizing, Waarde. Sirjansland: 10 en 6.30 uur ds. v. Vliet. Bruinisse 10 uur (bed. H.A.) en 5 uur (voort zetting en dankzegging) ds. Van dei- Sar. Lutherse Kerk Zierikzee: 10 uur mej. ds. M. E. Monsees, Amersfoort. Gereformeerde Kerken Zierikzee: 10 uur en 5 uur ds. Tie- mersma. Haamstede: 9, 10,30 en 5 u. ds. Boerma. Renesse: 7.30 uur ds. Tiemersma. Scharendyke: 10 en 2.30 uur ds. de Jager, Deventer. Brou wershaven: 10 en 2.30 uur ds. Went- sel (H.A.). Zonnemaire; 10 en 2.30 uur dienst. Nieuwerkerk: 10 en 5 uur dr. Becker. Oosterland: 10 en 3 uur ds. H. H. van Kapel, Rhoon. Bruinisse: 10 en 5 uur ds. den Hee- ten. Gereformeerde Kerken (vrygem.) Brouwershaven: 10 en 3 uur ds. Keizer. Haamstede: (in de Chr. Ger. Kerk): 7 uur ds. Keizer. Chr. Geref. Kerken Zierikzee: 10 en 6 uur ds. v. d. Klis (bediening en dankzegging H.A.). Kerkwerve: 10 en 6 uur ds. T. Har der, Kornhorn. Haamstede: 10 uur leesdienst, 3 uur ds. Harder. Nieu werkerk: 10 uur leesdienst, 3 uur ds. v. d. Klis. Gereformeerde Gemeenten Haamstede: 10 en 2.30 uur leesdienst. Nieuwerkerk: 10 en 3 uur leesdienst Oosterland: 10, 2.30 en 6 uur Ieesd. Geref. Gemeenten in Nederland Zierikzee: 10, 2 en 6 uur leesdienst. Renesse: 10 en 2.30 uur leesdienst Nieuwerkerk: 9.45 en 3.30 uur lees dienst. Bruinisse; 10 en 5 uur lees dienst. Oud-Gereformeerde Kerken Oosterland: 9.30, 2 en 6 uur lees dienst. Bruinisse: 10 en 5 uur lees dienst. Leger des Heils Zierikzee: 10 uur heiligingsdienst, 12 uur jeugdsamenkomst, 7.30 urn verlossingssamenkomst. Rooms-katholieke Kerk Zierikzee: Eucharistievieringen op zondag te 7.15 en 10 uur. In de week Eucharistievieringen te 7.15 uur en 8 uur. Haamstede: Eucharistievie ringen op zondag te 8, 9.30 en 11 u. Met bootje de oceaan over De 61-jarige Engelsman Francis Chichester is woensdag met zijn boot „Gipsy Moth 3" in New York aan gekomen, 33 dagen nadat hij de ha ven van Plymouth had verlaten. Hij is in zijn eentje de Atlantische oce aan overgestoken en heeft hiermee zijn eigen vorige record uit 1960 met zeven dagen geslagen. Nadat hij op Staten-eiland was aangekomen, ont ving hij een gelukwens van presi dent Kennedy. Ingezonden mededeling BINNENVERINGBED bet beste bed ooit gemaakt SCHUINRUBBERBED 1 met versterkte middensector 1 pÜaket fabrieken Zevenbergen i Wij staan werkelijk voor een op merkelijke week wat programma's betreft, want deze komende maan dag komt er weer een operette uit de Duits-Oostenrijkse co-produktie van Kurt Wilhelm op het Neder landse scherm, zodat de operette liefhebbers in het westen ook weer eens aan hun trekken komen. Dit maal kunnen zij genieten van Edu- ard Künneke's „Liselot". Wij vinden het nog altijd verba zend jammer, dat de K.R.O. niet re gelmatig deze prachtige muziekfees ten overneemt en er slechts nu en dan mee op de proppen komt. Heel wat landgenoten die geen Duitse zender kunnen ontvangen, zijn nu afhankelijk van de Hilversumse pro gramma-grillen. Ook de andere mu zikale shows van Duitsland, België of Frankrijk worden vrijwel nooit gerelayeerd. Daardoor is het uitzon dering als de westerse kijkers eens knap gemonteerde muzikale pro gramma's te zien krijgen met een keur van bekende artiesten. Wat ziet het westen van de lichte muze? Komende week moeten zij het doen met een aflevering van „On bekend talent" (woensdag 21 u.) en Pi Scheffers „Muziek voor u" zater dagavondEen enkele troost is dan het optreden van Zizi Jeanmaire, vrijdag voor de AVRO, doch dat is toch meer cabaret dan zangfestijn. LUCHTIG TONEEL. Het toneelstuk zal komende don derdag van luchtig karakter zijn, niet problematisch, maar ook niet bijster humoristisch of realistisch. „Op zoek naar GarroW' van de En gelse auteur Elaine Morgan draait om een speurtocht naar een anonie me romanschrijver, die succes heeft. Georgette Hagedoorn, Kitty Coubois, Louis Borel, Frans van der Lingen en Jules Royaards vertolken de be langrijkste rollen. De zondag zal weer aan de sport zijn gewijd en wel van 12 uur tot 20.30 uur n.m. wereldkampioen schappen Turnen te Praag en zwem wedstrijden Ned.-west-Duitsland te Rhenen), gevolgd door het sport journaal. 75 Bep keek haar tante verwonderd- lachend aan. „Een stoof? Maar tante, dat is toch veel te ouderwets!" Zonder test en zonder vuur. Kan Aaltje er op staan, als ze die lange slungel een zoen geeft. Hoeft ze niet steeds op haar tenen te staan". „Die tante GréBep gierde het uit. „U bent ook niks veranderd!" De oudere vrouw keek haar door dringend aan. „Als je dat maar goed door hebt, waarde nicht. Ik ben in derdaad niets veranderd. Zo, en kom nou maar eens op met de koffie. Of moet ik vanavond op een droogje zitten?" Aaltje wilde al opstaan, maar Corrie drukte haar weer terug in de stoel naast Arie. „Zitten blijven jij. Jij bent vanavond het feestvarken, dus heb je vakantie. Bep en ik zul len het wel rooien en anders zijn Tonnie en Ploon er ook nog. Die mogen straks helpen met de afwas. Of dacht je soms, dat mijn koffie niet te drinken is?" „Dat zullen we eerst moeten on dervinden", meende tante Gré te moeten opmerken. Corrie keek haar beledigd aan. „O ja? U hebt vroeger anders wel eens gezegd, dat mijn koffie maar wat lekker was. In Tiel". „Vroeger is al zo lang geleden. Laat nu maar eens zien, dat je het in je huwelijk nog niet verleerd bent", besliste tante Gré. Corrie was gepikeerd. „Nou, ik durf best mee te doen in een wed strijd, hoor". „Best", zei zwager Gerard, „te zij ner tijd gaan we wel eens een koffie zet wedstrijd organiseren voor de vrouwen. Voor het ogenblik willen we het alleen maar drinken. Voor uit, naar de keuken en vertoon daar eens je kunsten. Dan kunnen we tenminste straks rustig praten". Een poosje later keek iedereen naar tante Gré en deze knikte te vreden. „Valt me geweldig mee. Er is dus nog iets goeds van mijn lessen bij je blijven hangen, nichtje". „Poehmopperde het beti-ef- fende nichtje en haar man schoot in een lach. Maar Wim zei: „Kinderen jullie weten, waarvoor we bij elkaar gekomen zijn. In de eerste door Maartje Zeldenrijk plaats is het een klein feestje, omdat onze Aal de man van haar dromen gevonden heeft. Voor zover nog niet bekend: volgende maand gaan ze in het huwelijksbootje stappen. Onze nieuwe zwager is een man, die weet van aanpakken. Dat hebben we in de stad al gezien. Ik vind hem reuze geschikt, maar ik zal toch blij zijn, als hij voorgoed uit Purmerend ver dwenen is. Wel foei, wat een rommel met die riolering. Doch het vak ver staat hij en daarom kunnen we met een gerust hart onze jongste zus aan hem toevertrouwen, want ze zal wel doorlopend brood op de plank heb ben. En ook nog wat er op. Maar., door het een komt het ander. Want nu komt onze moeder binnenkort zonder verzorgster te zitten. Nu zit ten we met de moeilijkheid, dat er voor Aaltje een ander zal moeten worden gevonden, die onze moeder kan verzorgen. Het is moeders eigen huisje en ik kan best begrijpen, dat ze er niet vandaan wil. Wij, als kin deren, vinden het altijd prettig om af en toe eens naar hier te komen en gezamenlijk onze problemen te be spreken. Wij willen dit eilandje van rust en gezelligheid evenmin missen. Het is tenslotte ons ouderlijk huis en dat is ons allen dierbaar. Dat neemt evenwel niet weg, dat er straks een ander moet komen voor moeder, als Aal naar Woerden ver trokken is. We hebben dat zien aan komen en ik heb er al eerder op ge zinspeeld. Nou, jongens, voor de draad: wie weet er een oplossing?" Wim keek de kring eens rond en na enige tijd zei Bep: „Het beste zou zijn, als we een advertentie plaatsen voor een juffrouw van gezelschap of iets dergelijks". Corrie haalde haar schouders op. „Meid, dat klinkt voor ons, Beem- stersen, veel te deftig. Noem het maar gewoon een huishoudster bij dame alleen. Want daar komt het toch op neer". Piet keek eens naar zijn oudste broer. „Zeg, Dirk, weet jij bij geval niet iemand? Jij bent in deze con treien beter bekend dan wij". Dirk schraapte zijn keel eens. Er zitten hier natuurlijk wel een paar alleenwonende vrouwen op leeftijd. Maar ja, ik ben het met Wim eens: een advertentie zou misschien de beste oplossing zijn". Gerard lachte. „Je kunt ook met een bord door de Beemster gaan lo pen: „Wie wil onze moeder gaan ver zorgen? Wie, o wie?" Bep schudde haar hoofd. „Je hoeft niet te vragen, wat voor krant ie leest, hé?" (Wordt vervolgd). Ingezonden mededeling NEDERLANDS MEEST GEBRUIKTE WASMIDDEL

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1962 | | pagina 6