moeder Tussen kneedbom en praatstoel SERVICE VOOR EEN GEBRUIKTE AUTO? Alle vakkennis, alle service. FEUILLETON I 1 BLIK DOOR HET WERELDVENSTER Ingezonden mededeling Om'een gebruikte auto te inspecteren én te kunnen garanderen, moet men deze door en door kennen*. Elke Volkswagendealer kent de Volkswagen als zijn broekzak. Hij zal zich in zijn expertise en waardering nóóit vergissen. Daarom kunt u vol vertrouwen bij hem een gebruikte Volkswagen kopen. Want de be roemde Volkswagen service staat óók ach ter zo'n gebruikte Volkswagen. Bovendien ontvangt u bij- aankoop een gewaarmerkt rapport, waarop voluit de toestand van de wagen omschreven staat. U koopt dus nim mer een kat in de zak. Het teken dat hier- naast staat afgebeeld geeft u op alle punten zekerheid. Koop daarom bij een VoJkswagendea)er uw gebruikte Volkswagen. MET OPROEP IN DE HAND Indonesische para gaf zich over aan Nederlanders De Pinksterdagen hebben de stroom van vluchtelingen uit Algerije, die al een vertrouwd beeld is geworden, plotseling weer het aanzien van een lawine gegeven. Een paar dagen rust, toen de O.A.S. zich onthield van schietpartijen en bomaanslagen, hebben nog even een klein beetje hoop gegeven aan de vele zich Fran sen voelende inwoners van vooral de Algerijnse steden. Tenslotte leek het of de leiders van het geheime leger op het laatste nippertje nog de verstandigste weg kozen. Ze staakten het geweld voor een gesprek met het voorlopig be wind in Rocher Noir. Wat de ver tegenwoordigers van de pieds noirs precies hebben besproken met Ab- derrahmane Fares - en de gedele geerde der F.L.N. Mostephai in diens kernkabinet - is niet duidelijk ge worden. Wel duidelijk was dat in de O.A.S. het barse besluit een politiek der verschroeide aarde te gaan vol gen een splitsing heeft teweegge bracht. De voorstanders van het ge sprek schijnen - hoewel niet zeker is dat het overleg voorgoed is afge broken - voorlopig het onderspit te hebben gedolven: de O.A.S.'ers die de vernieling prediken, hebben weer de overhand. En intussen begint de politieke actie voor het referendum, waarvan de uitslag niet onzeker is. Er zal een overweldigend ja komen op de vraag of de bevolking onafhankelijkheid verkiest. Maar onder de politieke partijen ontbreekt die, die be schouwd zou kunnen worden als de vertegenwoordiger van de niet-mo- hammedaanse bevolking. GARANTIES? Verdiept in de illegale acties van het geheime leger hebben de pieds noirs de kans voorbij laten gaan hun invloed te laten gelden in het democratische bestuur waarop men in het nieuwe Algerije moet hopen. Ook al neemt men aan dat de ge heime besprekingen in Tunis - des noods na nog een keer of wat te zijn afgebroken - uiteindelijk nog tot een of ander resultaat voeren, dan is het moeilijk om te zien hoe dat kan uit gevoerd worden. Wat de te elfder ure tot een ge sprek bekeerde O.A.S.'ers voor ogen schijnt te staan, is een soort oplos sing als die in Cyprus, waar de Turkse minderheid bepaalde garan ties heeft plus een zekere mate van autonomie in eigen aangelegenhe den. In de akkoorden van Evian zijn slechts dergelijke garanties opgeno men, maar een eventuele toekennen van een zekere mate van autonomie aan een minderheid icordt er niet uitdrukkelijk in verworpen of on mogelijk gemaakt. Er is dus een basis voor het pra ten, al kan men van de F.L.N. moei lijk veel geestdrift verwachten. De moslims hebben tenslotte hun erva ringen met de zeggenschap die de O.A.S. zich heeft aangemeten met behulp van geweer, mortier en plas- tiekbom. Ingezonden mededeling VISSERIJBERICHTEN Lage waterstand handicap by mosselzaadvissery De mosselkwekers die vorige week op het Groninger Wad naar mossel zaad hebben gevist werden wel enigszins gehandicapt door de lage waterstand. Wind en tij werkten niet mee, wel kon worden gesproken van een ruime voorraad mosselzaad van goede kwaliteit, maar voor zo ver dat op hoger gelegen plaatsen lag, kon men het niet bemachtigen. Gevolg, een redelijke vangst, van 300 tot 350 tonnen per vaartuig, die naar Zeeland konden worden vervoerd. Van volle vrachten zoals bij hogere waterstand het geval had kunnen zijn, was echter geen sprake. Vol gende week gaat men vol moed weer naar het noorden om opnieuw zijn geluk te beproeven. RECHTSZAKEN Vier jaar voor moord op vrouw en kind AMSTERDAM, 13-6. De rechtbank in Amsterdam heeft de 73-jarige rus tende kapperspatroon G. A. de G., die op 24 maart van het vorig jaar eerst zijn 73-jarige vfouw worgde en later zijn 41-jarige debiele zoon met een aantal hamerslagen dode lijke verwondingen toegebracht, we gens moord veroordeeld tot een ge vangenisstraf van vier jaar, met af trek van voorarrest, en daarna* ter beschikkingstelling van de regering, ter verpleging in een psychiatrische inrchting. De officier van jusitie had tegen de ex-kapper een gevange nisstraf van vijftien jaar met aftrek geëist. ALMELO. Op de Rijksweg Hen gelo-Delden, waarop het verkeer over één weghelft wordt geleid we gens asfallerings-werkzaamhedcn, is de 43-jarige bromfietser J. Schroten uit Enter frontaal tegen een nade rende vracht wagen, bestuurd door de 44-jarige H. W. uit Enschedé, ge reden cn dodelijk verongelukt. LAATSTE KANS GEMIST. Alleen economische overwegingen zouden de moslims - en dat wil on geveer wel zeggen: de F.L.N. - ertoe bewegen, desnoods voor een bepaal de tijd de pieds noire een zekere autonomie toe te kennen. Maar aan wie? De Franse Algerijnen hebben door hun boycot van het referendum af stand gedaan van de mogelijkheid zich politiek te laten vertegenwoor digen. Slechts de O.A.S. treedt als hun vertegenwoordiger op en dat is jiiet bepaald een organisatie die veel vertrouwen wekt als partner in een democratisch samenwerken. Wat dat betreft heeft de F.L.N. als partij her doopt, ondanks zijn weinig frisse oorsprong als terreurorganisatie, zich een heel wat respectabeler politieke allure weten eigen te maken. De vluchtelingenlawine - en men vergisse zich niet, dat zijn niet alle maal aanhangers van het geheime leger, integendeel - bestaat voor een groot deel uit mensen die de reke ning hebben opgemaakt en die tot de conclusie zijn gekomen dat ze hun laatste kans hebben gemist. INGEZONDEN STUKKEN Fraaie opbrengst Rode Kruis- collcktc te Zicrikzec Het bestuur van de afdeling Zie- rikzee van het Nederlandsche Roo- de Kruis deelt, onder hartelijke dank mede, dat de gehouden inzameling heeft opgebracht het prachtige be drag van f 2318,36. Door al de bijdragen wordt zij in staat gesteld, haar werk normaal voort te zetten. De dames en heren leden van de Rode Kruis Kolonne en het Welfare- werk, aan wie bij deze ook hartelijk dank wordt gebracht, deelden mede. dat verschillende ingezetenen blijk baar met vakantie waren. Zij, die alsnog hun bijdrage wil len afstaan, kunnen daartoe steeds terecht bij de penningmeester, H. Uijl, Lange Nobelstraat 32. De B.B.A.- busverbindingen Mijnheer de redakteur. Mag ik mij ook nog mengen in het autobusdebat v. d. Cingel-B.B.A. en U een ervaring mededelen die ik dinsdagavond 5 juni jl. meemaakte, nl. dit, dat er in de bus die uit Roo sendaal vertrekt vier dames zaten die notabene twee uren in Roosen daal hadden moeten wachten, om dat de bus twee minuten voor dat de trein aankomt, uit Roosendaal vertrekt. Het verschil is zo minimaal dat één van deze dames al op de stoep van het station was toen de bus wegreed. Dit gebeurde bij aankomst van de trein 19.06 uur. Vervolgens kwam er in Kruisland een dame in de bus die met een taxi de bus achterop was gekomen, om dat ze anders niet meer thuis kon komen, en dit ondanks mijn verzoek aan de chauffeur van de bus om nog even te wachten op eventuele reizigers die met de trein van 21.06 en 21.12 mee konden komen. Maar nee hoor, dat kon niet. Noemt U dit service en inpassen, heren van de B.B.A.? Om niet het risico te lopen, de bus te missen is men verplicht een uur voor de bus vertrekt te zorgen in Roosendaal te zijn. Dit houdt dus in dat er vele uren aan wachttijd verloren gaan, die onnodig gevoegd worden bij het toch reeds dure rei zen voor ons, die niet in de rand stad, maar aan de rand van het land wonen. Daarom geloof ik dat het niet te veel gevraagd is van de B.B.A. om voor betere aansluitingen te zorgen. U mijnheer de redakteur, dankend voor de plaatsruimte, tekenen wij D. JOPPE, Zierikzee. KERKNIEUWS Ned. Herv. Kerk Beroepen te Harderwijk: J. Jon- gerden, Bruchem en Kerkwijk; te Nederhcmert: J. Catsman, Gende- ren; te Rotterdam (2 vacatures): H. C. Kranendonk, Emmen en dr. C. Graafland, Woerden; te Leidschen- dam (2e pred.pl.): kand. F. O. van Gennep, Amsterdam-West. Aangenomen naar Hoogkarspel- Lutjebroek: vie. P. Bijleveld, De venter; naar Anna Paulowna-Wie- ringerwaard: A. H. A. Hellendoorn, vic. te Utrecht. Bedankt voor Hei- en Boeicop: L. Doppenberg, Wilsum (O.); voor Vlaardingen (vac. P. Zijlstra): K. Ooms, Leerdam. Ger. Kerken Benoemd tot hulpprediker te Nij megen: Joh. Meynen, em.pred. en hulpprediker te Velp. Beroepen te Klazienaveen: N. H. Heiner, Heinkenszand. Aangenomen naar Rhoon: A. Grif fioen, Ens (N.O.P.); naar Leeuwar den: G. ter Steege, Amsterdam- Noord-Buiksloot, die bedankte voor Hoogvliet (3e pred.pl.). Bedankt voor Haarlem-Zuid (vac. C. Goeman): D. Kloppenburg, Broek onder Akkerwoudc; voor Spijk (Gron.): N. J. Goris, Barchem; voor ITardegarijp en voor Helpman (Gron.): J. Winter, Jutrijp-Hommerts voor Pernis (vac. J. H. Halsema): D. Kloppenburg, Broek onder Akker- woude. Chr. Ger. Kerken Tweetal tc Amsterdam-Zuid: M. Drayer, Drachten en C. den Hertog. 's-Gravenhage-Wcst; tc Huizen (N. H.): J. Brons, Bunschoten en J. Kcu- ning, Veenendaal. Beroepen te Zutphen: H. van Schaaf, Opperdoes. HOLLANDIA, 13-6. (Van een spe ciale verslaggever). In een te Hol- landia uitgegeven communiqué wordt gezegd, dat een Indonesische parachutist zich dinsdag op het schiereiland aan de zuidwestkust van Nieuw Guinea aan een Neder landse patrouille heeft overgegeven met een oproep tot overgave in de hand. Deze oproep is, zoals gemeld, ver vat in pamfletten die boven de ge bieden waar zich Indonesische pa rachutisten ophouden, worden uit geworpen. De parachutist, een sergeant, was uitgeput door de in het oerwoud on dergane ontberingen en uitgehon gerd. Bij acties in het gebied van Temi- naboean is wederom een Indone sische parachutist gewond en ge- STAD EN PROVINCIE ZIERIKZEE Oriënteringsrit motorclub „Sparta" De motorclub „Sparta" te Zierik zee organiseert op 17 juni a.s. een oriënteringsrit voor auto's, motoren en scooters. De start heeft plaats vanaf het „Huis van Nassau". De route is plm. 55 km. lang, loopt over goede wegen en wordt gereden met een gemiddelde snelheid van 30 km. per uur en volgens het nieuwe K.N.M.V.-reglement uitgave 1962. In deze en volgende ritten zullen split singen er. driesprongen van wegen zoveel mogelijk worden vermeden, aangezien dit in de vorige rit nogal twijfelpunten waren, of zullen door een oriënteringspunt worden aange duid. Het bestuur hoopt op grote deelname. De prijsuitreiking van de gehou den rit op 31 mei jl. heeft na afloop plaats van de nu te houden rit. NIEUWERKERK Mooie bejaardenreis Dank zij de spontane medewer king van de burgerij is het het Oranje-comité weer mogelijk om de bejaarden een mooie reis aan te bie den. Vele malen werd het midden en het oosten van het land bezocht, ook Zeeland werd vele malen tot aan de grens en daarover bezocht. Ditmaal staat Hoek van Holland, het Westland en Scheveningen op het programma. De reis zal, onvoorzie ne omstandigheden voorbehouden, plaats hebben op 3 juli a.s. Zij, die in aanmerking komen om de rit mede te maken, kunnen zich tot 25 juni opgeven bij de secretaris van het Oranje-comité, Unastraat 23. KERKNIEUWS Kerkdag te Noordgouwe NOORDGOUWE, 12-6. Ongeveer tweehonderd deelnemers zien dank baar terug op een geslaagde kerk dag, welke op 2de Pinksterdag tc Noordgouwe gehouden werd. Deze dag vond plaats op de Heesterlust- terreinen te Schuddebeurs. De lei ding van deze openluchtsamenkomst was in handen van vicaris Keiling. De samenzang werd begeleid door enige leden van de harmonie uit Dreischor, versterkt met een piston- nist van het muziekgezelschap van Nieuwerkerk. Dr. Bijlsma sprak op bezielende wijze over gezin en op voeding, waarbij hij op duidelijke wijze de lijn trok tussen gezin en gemeente of eigenlijk tussen gezin en de Heer. Aan het slot van deze heugelijke dag sprak vicaris Keiling woorden van dank voor deze Pinksterdag die ongetwijfeld vrucht mag dragen. SINT PHILIPSLAND Afscheid leidster kleuterschool In verband met haar-vertrek naar Katwijk aan Zee werd vorige week onder grote belangstelling in „Ons Dorpshuis" afscheid genomen van mej. J. de Ronde, als hoofdleidster van de kleuterschool alhier. Door het bestuur van „Ons Dorps huis" werd haar een strijkijzer aan geboden, terwijl door een der dames een bedrag werd overhandigd dal door de ouders was bijeengebracht, terwijl daarvoor door ccn der da mes de dank der ouders werd over gebracht. HAAMSTEDE Vlicgluigwrak! Het schijnt dal vorige weck ccn pensiongast aan het strand bij de vuurtoren voor wat sensatie heeft gezorgd. De persoon in kwestie had nl. bij zeer laag water, dat vorige vangen genomen, zo wordt verder in het communiqué gezegd. Nieuwe luchtlanding? Intussen vraagt men zich in Hol- landia af, of de Indonesiërs in de komende dagen en nieuwe lucht landing zullen trachten uit te voe ren. Het is nu bijna een maand ge leden dat de laatste landing van In donesische parachutisten geschiedde en de opkomende maan - die men nodig heeft voor oriëntatie vanuit de lucht - zou eventuele nieuwe Indo nesische acties kunnen inleiden. Er zijn verder voorzorgsmaatrege len langs de kust genomen en de luchtverdediging is versterkt om zo veel mogelijk te proberen nieuwe landingen te voorkomen. Overigens beschikt men niet over aanwijzingen dat de Indonesiërs inderdaad een nieuwe actie voorbereiden. week bij de vele oostenwinden nogal eens is voorgekomen, mogelijke de len van een vliegtuigwrak uit het zeewater zien steken. Inplaats van de rijkspolitie op de hoogte te stel len van deze ontdekking, belde hij de Rijksluchtvaartinspectie op, die op haar beurt de Koninklijke Lucht macht van deze vondst in kennis stelde. Zo kon het dan ook gebeuren dat vrijdag 8 juni, des middags om streeks 12.20 uur een helicopter van de luchtmacht, afkomstig uit Ypen- burg, op het strand bij paal 17 neer streek om een onderzoek in te stel len. Het schijnt dat (verschillende jongelui hebben dit gezien) de heli- copterbemanning stukken van het wrak heeft gesloopt en deze meege nomen heeft ter nader onderzoek. Te 13.15 uur is het toestel weer ver trókken. Verder ontbreken alle gege vens. De rijkspolitie wist niets om trent dit geval, terwijl alleen burge meester Röell ingelicht was over de komst van de helicopter. Mogelijk dat de luchtmacht iets naders ont dekt heeft. Het zou natuurlijk een vliegtuigwrak uit de tweede wereld oorlog kunnen zijn, maar ook wel eens de vermiste Hunter van de Kon. Luchtmacht die vorig jaar tij dens luchtverdedigingsoefeningen met een Delta Dagger van de U.S. Air Force boven Veere in botsing kwam, en waar nooit iemand iets meer van heeft vernomen. Belgen herdachten oorlogsslachtoffers WILLEMSTAD, 12-6. Op het ere- kerkhof te Willemstad hebben vele Belgen slachtoffers herdacht uit de tweede wereldoorlog. Hier liggen 134 Belgische soldaten begraven, die op 30 mei 1940 om het leven kwamen toen het troepentransportschip „Rhe- nus 187", dat hen in krijgsgevangen schap naar Duitsland moest brengen, in het Hollandsch Dkp on een mag netische mijn liep en zonk. Bij het monument op het erekerkhof werden vele kransen gelegd. 60 Tonnie schoot in een lach. „Ben je mal, meidEigenlijk had die schat van jou er ook bij moeten zijn, maar ik vrees, dat geen mens daar aan gedacht heeft. Nu ja, dat geeft ook niet. Ik za) je even helpen met de koffie. Moet je nog zetten?" „Ik heb wel genoeg", antwoordde Aaltje toonloos. ,',Zet jij even wat melk op, dan pak ik de kopjes". Een kwartier later zaten ze rond dc tafel en Gerard nam het woord. „Dat ik jullie gebeld heb, vanmid dag, had natuurlijk een gegronde re den. Ik mag wel zeggen, dat het een heel ernstige reden is, jongens. Dirk was vanmorgen bij me, in Alkmaar. Om maar met de deur in huis te vallen: men staat op het punt zijn faillissement aan tc vragen. En aan gezien niemand daar wat aan heeft, heb ik meteen maar enkele maat regelen getroffen. Mijn boekhouder is op het ogenblik bij hem om eens te controleren, hoe de zaken ervoor staan. Als hij naar de bliksem gaat, zullen wij, als broers en zusters en zwagers en zo toch allemaal moeten bijspringen, want zijn vrouw en kin deren moeien per slot van rekening ook eten. Vandaar, dat ik eens wil zien, of cr op een andere manier wat aan tc doen is. Nu heb ik een voorstel. We kunnen natuurlijk ver schillende kanten op. In dc eerste plaats kunnen we hem in z'n sop gaar laten koken. Dan volgt van- Tijdens het Pinksterweekeind zijn in Engeland 66 mensen bij verkeers ongelukken omgekomen. Twee leden verdronken van jeugdgroep DEN HAAG, 12-6. Van dc R.K. jeugdgroep (ongeveer dertig jon gens) uit het clubhuis aan de Eland straat in Den Haag zijn zaterdag middag twee leden omgekomen. Na dat omstreeks kwart voor vier de 7-jarige Paulus Waaijen levenloos uit zee was gehaald en de groep ge reed stond om naar huis te gaan, constateerden de leidsters tot hun verbijstering, dat er nog een bun deltje kleren op het strand lag. Het bleken de kleren te zijn van de 8- jarige Wilhelmus Raaphorst. Ver moed wordt, dat ook hij is verdron ken. Zijn lijkje is nog niet gevonden. ZIERIKZEE, 13-6. Zoals reeds eer der gemeld hoopt het staf muziek korps van het Leger des Heils, dat verbonden is aan het nationaal hoofdkwartier te Amsterdam, op za terdagavond 16 juni a.s. een muziek uitvoering te geven in de Gerefor meerde kerk, St. Domusstraat te Zie rikzee. Het stafmuziekkorps telt 28 leden en is samengesteld uit muzikanten van de plaatselijke muziekkorpsen van het Leger des Heils in de ver schillende delen van ons land. Als gevolg hiérvan bevindt zich o.a. een groot aantal kapelmeesters en jeugd- muziekkorpsleiders onder de leden. Het muziekkorps beschikt over ver- izlverde instrumenten, die in de Leger des Heils-instrumentenfabriek te St. Alblas (bij Londen) zijn ver vaardigd. Terwijl van dit muziekkorps ver wacht wordt, dat het als voorbeeld door Maartje Zeldenrijk daag of morgen het faillissement en dat betekent het einde. Openbare verkoping, artikel 1223 of zoiets meen ik, middels een deurwaarder. En dan staan ze zo ongeveer op straal. Jullie zullen het wel met me eens zijn, dat we dan verder van huis zijn. Ik heb zo in het verleden al eens een paar briefjes van hon derd in die zaak gestoken en bij mijn weten Piet ook al eens. Als ik goed ben ingelicht, heeft die vrijer van onze Aal ook al eens met ccn paar centen gematst en...." „Wat?" Aaltje keek hem met grote ogen aan. Gerard knikte en trok aan zijn si gaar. „Dat heeft Aric natuurlijk niet aan de grote klok gehangen, maar daarom weet ik het wel. Apropos, Aal, die knul van jou is ccn fijne vcnlnog niet eens familie en dan al helpen. Ik mag hem wel. Maar terzake. Jongens, je begrijpt wel, dat winkeltje van onze Dirk is een bodemloze put. Hij is een beste jon gen, die zwager van ons, maar geen zakenman en hij zal het nooit wor den. Goed, dui weten we nu alle maal. Nu heb ik een voorstel en daar moeten jullie maar eens over denken. Er zal natuurlijk wel een behoorlijk deficit zijn. Voor zover ik weet, wil geen grossier hem meer leveren, voor dc oude schulden be taald zijn. Zoals gezegd: mijn boek houder zoekt dat nu uit. Als het niet Ontsnapping uit veiligste gevangenis SAN FRANCISCO, 12-6. Drie bankrovers zijn uit de Amerikaanse gevangenis Alcatraz ontsnapt. Deze gevangenis ligt in de baai van San Francisco en geldt als de meest be veiligde en bewaakte gevangenis van de V.S. De ontsnapten hadden gebruik ge maakt van een scherp gemaakte le pel en van een zelfgemaakt vlot of van drijfhout. In de geschiedenis van Alcatraz zijn tot dusver 20 ontvluchtingspo gingen opgetekend. 12 der ontsnap ten werden gepakt en vijf doodge schoten. Een vluchteling verdronk en nog twee ondergingen waar schijnlijk hetzelfde lot. des Heils voor andere Leger des Heils-muziek- korpsen in Nederland een hoog staand peil zal bereiken, wil het, als elk ander Leger des Heils-muziek- korps, in de eerste plaats een gees telijke strijdmacht zijn met als doel de verkondiging van het evangelie van Jezus Christus. Het programma voor a.s. zaterdag avond vermeldt o.a.: Huldigings- marsch (Edvard Grieg), De verloste schare, Liederen van de jaargetijden (suite), Symfonie der dankzegging, Ja, God is goed en de Koning dei- koningen. Voor zondag 17 juni is het pro gramma als volgt: 10.30 uur heili- gingsdienst in „De Lichtboei", 15.30 uur openluchtuitvoering van het korps te Haamslede, 18.30 uur: Heilsbijeenkomst in „De Lichtboei". Het stafmuziekkorps speelt in alle bijeenkomsten. Leider van alle dien sten is lt.-kolonel H. Lahuis. te gek is, neem ik dat deficit over. Met andere woorden: ik betaal die schulden. En ik neem tevens de zaak over en stel hem aan als bedrijfs leider. Ik heb vanmiddag al telefo nisch contact opgenomen met een inkoopcombinatie, van wie ik in principe medewerking kreeg toege zegd. Ik sluit me bij die - of bij een andere, dat weet ik nog niet - com binatie aan. Die combinatie geeft wekelijks strooibiljetten uit, die ver spreid worden in een bepaald deel van de gemeente. Er moet wat ge adverteerd worden en ik zal eens met een vakman gaan praten om de zaak te moderniseren. Een soort kijk-grijp-winkel. Dat is noodzake lijk. Op die manier moet dc omzet omhoog gaan en dus ook de ver diensten. Hij zal, als bedrijfsleider, wekelijks verslag moeten uitbrengen en hij krijgt een vast salaris, plus een omzetprovisie. Dit is, volgens mij, de enige oplossing. Willen jullie financieel meedoen, dan vind ik dal best. Gelukkig verkeer ik in de om standigheden, dat ik ccn paar cen ten achter de hand heb, zodat ik dc zaak kan redden. Wie mee wil doen, kan wdkclijks of maandelijks een bedrag storten cn krijgt daarvan jaarlijks rente. Zo blijft de zaak in de familie. Dirk kan geen gekke dingen meer uithalen, omdat hij niet meer zijn eigen baas is, en na ccn paar jaar kan dc zaak mijns inziens behoorlijk geld opbrengen. Nou, zeg gen jullie nu maar eens, wat jullie daarvan denken. Apropos, ik heb Arie ook nog even gebeld vanmid dag...hij wil ook meedoen, finan cieel. Meid, Aal, ik vind hem reuze geschikt. Het wordt tijd, dat we hem eens ontmoeten". (Wordt vervolgd). Uitvoeringen stafmuziekkorps Leger te Zierikzee en Haamstede

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1962 | | pagina 10