Hl ■lil ■lil ■lil m moeder SINGER j. DINGEHANSE Voorstel aankoop 'administratief stadhuis' werd verworpen w Aan de pijp geraakt old boy Staaf je goed bij GENTLER0Y f. -+#- jgj FEUILLETON raak is elke streek automatic wereldnaam ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE MAANDAG JCNI ISW NU. J9ISS GEMEENTERAAD BROUWERSHAVEN Ingezonden mededeling jj Hl hdUP BROUWERSHAVEN, 1-6. De ge meenteraad van Brouwershaven heelt zich op de vrijdag gehouden vergadering, bqpig gehouden met de restauratie van het stadhuis. In een toelichting deelden b. en w. aan de raad mede, dat door de heer Canneman van de rijksdienst voor Monumentenzorg bezwaren zijn geuit tegen het voorgestelde ver bouwingsplan van de architecten ir. H. de Lussanet de la Sablonière en II. G. C. Heringa omdat de oorspron kelijke ruimten t.b.v. de administra. tie onderverdeeld moeten worden. Om dit te ondervangen werd een plan geereeërd om het stadhuis te restaureren en als representatief ge deelte in te richten en om de woning naast het stadhuis, Noorddijkstraat 1 aan te kopen, te verbouwen en in te richten tot administratief gedeel te. Tevens zou van dit plan de gevel weer in zijn oude toestand terug ke ren. Wethouder L. M. Moermond open de als eerste spreker de rij door mee te delen, dat uit het prae-advies zou kunnen blijken dat het gehele col lege akkoord gaat met dit voorstel, „maar hoewel ik geen tegenvoorstel heb ingediend wens ik toch te ver klaren tegen deze aankoop c.q. te zijn. Hoewel ik geen oude koeien meer uit de sloot wens te halen", aldus spreker, „blijkt dat de destijds door mij aangevoerde bezwaren thans blijken op juistheid te hebben be rust. Ik vraag me af, of het pand gelegen naast het stadhuis geschikt is voor het administratieapparaat, daar het zeer smal is, gelegen in de schaduw van het stadhuis en dus verstoken van zon en licht. Door het aanbrengen van de oude gevel zal deze verbouwing zeer veel „gemeen schapsgeld" gaan kosten" aldus deze wethouder. De voorzitter zei hierop, dat we thans moeten afgaan op de medede lingen van de architect. De heer Moermond merkte op dat hij liever eerst een tekening ter tafel had ge zien waaruit de mogelijkheden tot realisering hadden gebleken. De heer J. A. v. d Bijl (P.C.G.) meende dat de aankoop van dit pand een plan behelst, dat geheel op losse schroeven staat. Besluiten we toch om aan te kopen, dan zitten we er aan vast. De heer J. J. Klaasse bevreemdde het dat destijds niet is meegedeeld dat het gemeentelijk apparaat niet in het stadhuis kon worden onder gebracht. De voorzitter lichtte toe, dat dit pas tijdens het onderzoek door Monumentenzorg aan het licht is gekomen. Nieuwe secretarie Mevrouw E. P. Motmans-v. d. Feen stelde voor om het stadhuis te restaureren en voor de secretarie een geheel nieuw pand neer te zet ten. „Dan is de zaak rond en kost het misschien minder aan gemeen schapsgeld dan dat het nu kost", al dus spreekster. Het raadslid de heer J. van Schelven attendeerde op het KORTE BERICHTEN UIT HET BINNENLAND HEERLEN. Een achttienjarige, on gehuwde mijnwerker uit Brunssum heeft met zijn bromfiets twee kin deren, van vijf en vier jaar, die de Heerenweg in Heerlen wilden over steken, aangereden. Verkeersbriga- diertjes hadden het verkeer stilge legd om de kinderen te laten over steken. De bromfietser negeerde echter het stopteken en reed op de kinderen in. Beiden zijn zwaar ge wond opgenomen in het „St. Jozef ziekenhuis" te Heerlen. ALMKERK. Op de algemene be graafplaats te Almkerk zijn begra ven de stoffelijke overschotten van de heren C. W. F. Henschen en J. van Tilburg, die beiden het leven verloren als gevolg van kolendamp vergiftiging in het protestants be jaardencentrum „Antonia" te Alm kerk. APELDOORN. Twee feestelijk ver sierde auto's zijn van Vlaardingen naar Apeldoorn gereden om op pa leis Het Loo aan koningin Juliana en prinses Wilhelmina elk twee vaatjes zogenaamde oranjeharing aan te bieden. AMSTERDAM. In de Nova Zem- blastraat te Amsterdam is de vijf jarige Son ja Siegrest onder een vrachtwagen gekomen en op slag gedood. Het meisje stak zonder te kijken de rijweg over. BREDA. Ruim 150 afgevaardigden van oranjeverenigingen in Neder land woonden het congres van de federatie van oranjeverenigingen in Nederlnd bij in de Koninklijke Mili taire Academie in Breda, het kas teel, waar Willem van Oranje zijn eerste huwelijksjaren doorbracht met Anna van Buuren. LEEUWARDEN. Een „gezelschap" uit Leeuwarden is vertrokken naar Griekenland. Het bestond uit een 90-tal jonge Nederlandse geiten, die per spoorwagon op weg gingen naar een verre bestemming .namelijk het Griekse dorpje Farakla op het eiland Evia. Het Nederlandse echtpaar Wim en Jo Blankers is al enkele jaren in Farakla werkzaam in opdracht van de Wereldraad van Kerken. DEN HAAG. De president van In dia, dr. Radha Krishnan, heeft ko ningin Juliana dank gezegd voor haar gelukwens ter gelegenheid van zijn aanvaarding van het president schap. DEN HAAG. 79 Nederlansde emi granten uit de omgeving van Phila delphia (U.S.A.) zullen dinsdag 5 juni met een gecharterde K.L.M. DC-7-c op Schiphol arriveren voor een bezoek van ongeveer drie we ken aan Nederland. inrichten van het Loodswezen, dat t.z.t vrij komt door overplaatsing van het politieapparaat. De voorzit ter bestreed dit met de mededeling dat men dan teveel verspreid zit. Ook zal een tweetal agenten hier gehuisvest blijven, zodat de vrijko mende ruimte dan te klein is. In antwoord op het gestelde door me vrouw Motmans was de raadsvoor zitter van mening dat nieuwbouw zeker meer dan twee ton zal kosten plus nog eens een bijdrage van tien procent in de restauratie. Na deze diverse gemaakte opmer kingen werd het voorstel van b. en w. behelzende de aankoop van de woning Noorddijkstraat 1 te Brou wershaven (eigenaar J. A. v. d. Hoek) en het geven van een opdracht tot het ontwerpen van een plan voor de verbouw van genoemd pand aan de architecten De Lussanet de la Sablonière en Heringa in stemming gebracht. Het bleek dat het voorstel van b. en w. was verworpen met als tegenstemmers: L. M. Moermond, M. P. Motmans-v. d. Feen en J. A. van Schelven (allen V.V.D.), J. A. v d. Bijl en J. J. Klaasse (P.C.G.) en A. C. Visser (P.v.d.A.). Vóór het plan stemden J. Dekker, P. de Moor, J. v. d. Doe en M. Matthijsse allen (P.v.d. A.) en N. Fonteine (P.C.G.). Koud en warm PARIJS, 2-6. Op de Puy de Sancy in midden-Frankrijk, waarvan de top slechts 1.886 meter hoog is, is vrijdag 25 cm. sneeuw gevallen. In het gebied moesten sneeuwruim- ploegen in actie komen. Te Parijs werd een temperatuur van 4,2 graden Celsius geme ten, een koude record voor de eerste juni. In het zuid-westen van Frankrijk zijn de rivieren tengevolge van zware regen val gevaarlijk aan het was sen. In Italië heerste daaren tegen vrijdag een hittegolf met in de zuidelijke stad Bari een temperatuur van 32 graden in de schaduw. In verscheidene gebieden woedden zware on weersbuien. In Trapani ge raakten twee mensen buiten zinnen, hetgeen aan de wartm- te te wijten zou zijn. Het Land van Saeftinge HULST, 3-6. De gezamenlijke ge meenteraden van Clinge, Grauw en Langendam, Hulst en St. Jansteen hebben de minister van verkeer en waterstaat een telegram gezonden, waarin er op wordt aangedrongen dat zonder uitstel de indijking van het Land van Saeftinge ter hand wordt genomen. Tijdens een in Nieuw-Namen ge houden bijeenkomst is gewezen op de mogelijkheden tot inpoldering en op de betekenis, die hieraan ver bonden is. De indijking van 't Land van Saeftinge is, zo werd gezegd, een dringende noodzaak voor geheel Zeeuws-Vlaanderen. Twee zilveren Kamerleden AMSTERDAM, 3-6. Twee socialis tische Kamerleden vieren op 8 juni hun zilveren jubileum als volksver tegenwoordiger. Het zijn de heren C. J. van Lienden en mr. M. van der Goes van Naters, die op 8 juni 1938 hun intrede deden in de Tweede Kamer als afgevaardigden van de toenmalige S.D.A.P. Ze hebben hun functie sindsdien onafgebroken ver vuld. Echtpaar verongelukt in Tiroler bergen INNSBRUCK, 2-6. Het Nederland se echtpaar Dalmulder uit Biltho- ven is op Hemelvaartsdag in Tirol om het leven gekomen. De 57-jarige accountant, de heer H. P. Dalmulder, en zijn 52-jarige echtgenote zijn op een voettocht door de bergen van een hoogte van zestig meter naar beneden gevallen. Een Oostenrijkse bergpatrouille heeft de ontzielde li chamen van de heer en mevrouw Dalmulder vrijdag aangetroffen in een beekbedding. De stoffelijke res ten zijn overgebracht naar Breiten- wang. Per ballon naar de Adriatische Zee DEN HAAG, 3-6. Vier Nederland se ballonvaarders zullen op 21 juni in Musselkanaal opstijgen voor een prestatievlucht, die hen tot de Adria tische Zee moet voeren. De ballon vaarders zijn: mevr. N. Boesman, haar echtgenoot drs. J. Boesman, de heer J. Demenint en de heer B. Stee man. Zij hopen van de Rijksluchtvaart dienst toestemming te krijgen bij uitzondering ook gedurende de nacht te mogen varen, om aldus Frankrijk te kunnen bereiken. ALKMAAR. De politie in Alkmaar heeft de 52-jarige in Bergen wonen de oud-Alkmaarder C. G. gearres teerd die zich schuldig zou hebben gemaakt aan oplichting van de zus ter van zijn enkele jaren geleden overleden vrouw tot een bedrag van f 60.000,en van een 83-jarige Alk maarder wonende in een verzor gingstehuis, voor f 37.000,—. Het on derzoek is nog gaande en de politie verwacht dat nog nadere benadeel den zich zullen melden. Jaarvergadering Algemeene Sportvereniging Met een ferme tik, afkomstig van de door de voorzitter der Sportver eniging „Brouwershaven" gehan teerde nieuwe voorzittershamer, ver kregen n.a.v. het veertigjarig jubi leum der K.N.V.B. afdeling eeland, werd dinsdagavond de goed bezochte jaarvergadering van de A.S.V. „Brouwershaven" door de heer P. de Moor in hotel Ringelberg ge opend. Spr. sprak een dankwoord aan het adres der KNVB voor deze ontvan gen geste, waardoor de herinnering aan dit jubileum levend blijft. In zijn openingswoord gaf de heer de Moor een resumé van het afgelopen jaar, waarin hij meedeelde, dat het le elftal in de 4e klas KNVB niet aan de verwachtingen heeft voldaan. Deze opgave was voor Brouw te zwaar, maar hopenlijk heeft men toch iets kunnen opsteken van het spel, dat in deze klasse wordt ge speeld. Het zaterdagmiddagelftal heeft een goed figuur geslagen door als tweede achter Duiveland te ein digen. Ook de junioren evenaarden hun grotere broers uit het eerste, daar ook zij niet half aan hun trek zijn gekomen. Een degelijke training der jeugd is hiervan zeker de oor zaak. Tenslotte deelde de voorzitter nog mede, dat binnenkort de Brouwse wandeltocht, welke ieder jaar meer gegadigden aan de start ziet verschijnen, weer zal worden gehouden. De notulen en het zeer uitgebreid jaarverslag van de sekre- taris, de heer J. van Steijn, werden onder een daverend applaus goed gekeurd. Uti dit jaarverslag bleek, dat zowel het leden- als donateurs aantal gestadig terugloopt. Er zijn momenteel 134 leden. Ook de pen- ningmeesteresse, mevr. J. Bokelaar- v. d. Velde liet een optimistisch ge luid horen, daar de kas een batig saldo vertoonde. Na goedkeuring door de kascontrolecommissie, be staande uit de heren J. v. d. Weele en J. de Haan, werd haar décharge verleend en dank voor het accurate beheer. In aansluiting op het financieel verslag dankte de heer de Moor de heren autobezitters, die steeds be reid waren om de voetballers naar „overwater" te brengen, zodat de kas voor een lelijke verminking be spaard bleef. Ook werd in dit dank woord betrokken, de heer L. J. v. d. Wielen voor de afdeling „toto". Tegenbezoek aan Kortgene? Getracht zal worden om nog deze zomer een tegenbezoek te brengen aan Kortgene. Het punt contributie ontlokte aan diverse leden een dis cussie. Het bestuur stelde voor om de junioren tot en met 15 jaar te verhogen van 30 cent tot 50 cent per maand, de seniorenleden f 1,- per maand en als zij zowel korf- als voetbal beoefenen f 1,25 per maand. Het lid, de heer P. Constandse dien de een voorstel in om alle heren se niorenleden te brengen op f 1,50, be halve de dames-senioren en onder steunende leden, die op f 1,- per maand blijven. Dit laatste voorstel werd met meerderheid van stemmen aangenomen en zal per 1 juli 1962 van kracht worden. Hiermede komt tevens te vervallen de vorige bepa ling, dat een tweede en derde lid uit één gezin reductie genieten. Het agendapunt „Jeugdleider" werd na ampele discussies van de agenda afgevoerd en zal in een vol gende vergadering nog eens worden bekeken. De verkiezing der elftal commissies onderging eveneens een drastische wijziging. Tot op heden bestaan er twee elftalcommissies voor de zaterdag- en zondagafde ling. De vergadering staat nu één commissie voor, die beide afdelingen zal behandelen, en eveneens be staand uit drie personen. Na diver se stemmingen ziet deze commissie er nu als volgt uit: J. van Steijn, J. van Schelven en C. Slager. De voorzitter dankte de afgetre den leden voor het vele, meestal on dankbare werk, dat door hen is ver richt en sprak de hoop uit, dat de nieuwe leden vruchtbaar zullen mo gen werken in het belang der ver eniging. Bij de bestuursverkiezing werden de aftredende leden, de heren J. van Steijn en J. van Schelven herkozen. Tijdens de rondvraag werd o.a. nog besloten om met een juniorentwaalf tal deel te nemen aan de wedstrij den, welke DOSKO t.g.v. haar 20- jarig bestaan organiseert. Ook werd nog door de vergadering besloten om vanaf heden een streep te zet ten onder de mogelijkheid, dat de zondagspelers overgaan naar de za terdagafdeling. Hierin ligt het ge vaar, dat de principiële zaterdagspe lers straks aan de lijn moeten staan voor overgekomen zondagspelers. Met de beste wensen voor het aan staande sportjaar sloot de voorzitter de heer de Moor deze jaarvergade ring. De veerdiensten over de Westerschelde VLISSINGEN, 1-6. Gedeputeerde Staten van Zeeland wensen voor de veerdienst Vlissingen-Breskens een derde schip van het type m.s. „Prin ses Beatrix" en „Prinses Irene" te do enbouwen en voor de veerdienst Kruiningen-Perkpolder een 100 me ter lange open vrachtveerboot met passagiersaccomodatie. Bovendien zal tijdens het komende wintersei zoen de veerboot „Prins Bernhard" worden verbouwd, zodat de hoogte van bepaalde vrachtauto's, met na- met vlasauto's, geen beletsel meer zal zijn voor hun verscheping. SPORT 58 Ze keek in zijn strakke gezicht en de lach bestierf op het hare. „Je be doelt in alle ernst?" „Ja, Aaltje". Ze dacht even na. „Wat zou jij zeggen, als ik je hetzelfde vroeg?" „Ik zou antwoorden: „Aaltje, lie veling van me, in gedachten aanbid ik je en de dag, dat ik met jou voor het altaar zal staan, zal de geluk kigste van mijn leven zijn: Mijn antwoord zou zijn, zonder enig voor behoud, volmondig ja". Ze schudde zuchtend haar hoofd. „Maar lieverd, wat kennen we el kaar? Je hebt me tot nu toe altijd nog maar van m'n mooiste en voor deligste zijde gezien. Ik heb wel eens rotstemmingenzoals zoals toenik je vertelde, dat moeder mijn geld aan Dirk had ge geven. Dan ben ik ronduit gezegd een kreng. Dan kan ik wel met alles smijten, wat me voor de hand ligt. O Ariealsjeblieftlaten we in ieder geval nog een poosje wach ten. Ikik vind het zo minder waardigjij hebt zoveel en ik nietsnog niet eens een behoor lijke uitzetik zal nooit vreugde kunnen beleven aan meubels, die met geen cent van mij betaald zijn toe Ariealsjeblieftbe grijp het dan tochik zal dan nooit los kunnen komen van de ge dachte, dat je me gekocht en be taald hebt werd tevens 2e op de 100 m. in 12.5 seconde. Ad van Vloten won onbedreigd het discuswerpen bij de B-jongens rnet een worp van 30.75 m. Tenslotte behaalde Kees Stoutjes- dijk no overwinningen bij de D-jon- gens op de 60 m. en hij het hoog springen. Hij liep 8.7 sec. en sprong 1.21 m. VOETBAL C.W.S.-Neptunus 3-1. Heden (maandag)avond wordt ge speeld: P.T.T.-P.Z.E.M. en C.W.S.- Hreverkaveling (kwart over zeven). SCHAKEN door Maartje Zeldenrijk „Maar poesje, dat zou toch nooit in me opkomen? Waarom maak je het zo moeilijk voor jezelf? We zijn stapel op elkaar. Vraag me niet, hoe dat in zo'n korte tijd mogelijk is, maar het is zo. We verlangen naar elkaar, iedere dag, ieder uur. Ik zie het aan jouw ogen en jij zult het bij mij ook wel gemerkt hebben. Waar om zullen we elkaar dan iedere dag weer opnieuw pijnigen?" Hij trok haar heftig naar zich toe en zoende haar over haar hele gezicht en in haar hals. Even gaf ze aan de over rompeling toe en beantwoordde ze zijn brandende kussen. Toen wrong ze zich op een gegeven ogenblik los en sprong overeind. Zuchtend liep ze naar de andere kant van het ver trek en bracht haar kleren en haar in orde. „Je zoudt me stapelgek ma ken, idioot...." Hij schudde zijn hoofd en keek haar even zuchtend aan. Uit zijn jas diepte hij een zakdoek op, waarmee hij over zijn gezicht wreef. „Sorry, Aaltje, dat ik me even liet gaan, maar ik ben ook krankzinnig ver liefd op je Ze draaide zich met een ruk om en leunde met haar rug tegen de wand. „Dat is het juist, meneer de opzichterje bent verliefd Maar verliefdheid is een bevlieging, een roes. Daarna komt de kater en dan kon het wel eens zo zijn, dat je net zo snel weer genoeg van me kreeg als je nu stapel op me bent". MARKTBERICHTEN Veemarkt ROTTERDAM, 4-6 Aanvoer 1442 stuks vee, te weten 1442 vette koeien en ossen. Prijzen per kg.: f 3,09-f 3,50; f 2,80- f 3,00; f 2,50-f 2,80. Aanvoer: iets korter; handel: re delijk; prijzen: eerste kwaliteit goed, tweede en derde vooral niet hoger; prima exemplaren boven noteringen. DEN HAAG. Als opvolger van wijlen staatssecretaris drs. G. C. Stu- benrouch is bü K.B. van 1 juni 1962, met ingang van de datum zijner be ëdiging, benoemd tot staatssecreta ris van onderwijs, kunsten en weten schappen prof. dr. H. II. Janssen, hoogleraar (e Nijmegen. Ingezonden mededeling de lak vloeit glanzend strak de kleuren weerspiegelen jarenlang uw Flexa-schllderfeest VRAAG DE 85 KLEURSTALEN VOOR 10 ot Instituut voor huidverzorging te Middelburg Zitdag te Renesse Dinsdag 19 juni aanstaande in pension Mulder, Hogezoom Telfonische afspraken onder nummer (01180) 2 3 8 3. „Aaltje, ik zweer je „Sssstgeen lichtvaardige eed, Arie Schilders. En als jij je ver stand niet weet te gebruiken, zal ik het doen. Als je daar netjes blijft zitten en je jezelf weer meester bent, wil ik je een voorstel doen. Een heel redelijk voorstel. Laten we het maar een concessie noemen van mijn kant. In de eerste plaats zien we elkaar niet meer dan twee keer per week: maandagsavonds en donderdags avonds „Maar Aaltje, zo wreed kun je toch niet zijn „Houd je mond. Anders ga ik weg en kom ik helemaal niet meer terug. Dus alleen maandags- en donder dagsavonds. Dat is één. Verder ga je voorlopig gedurende de weekeinden in je eentje naar huis. Dat is twee. En tenslotte - dat is dan mijn con cessie - als we over drie maanden nog even veel van elkaar houden als nu, dan wil ik, mits je vader en moeder er geen bezwaren tegen heb ben, met je trouwen, aangenomen, dat er een oplossing gevonden kan worden voor mijn moeder, want die moet door iemand verzorgd worden. Ik zal daar in die periode van drie maanden wel met de broers en zus ters over praten. Ze zullen tenslotte wel kunnen begrijpen, dat er wat op gevonden moet worden. Ik hoop dan in ieder geval wat geld verdiend te hebben, zodat ik althans een zeer bescheiden aandeel kan leveren. Dan heb ik tenminste het idee, dat ik niet helemaal met leg ehanden kom" „Maar poesje, wat moet ik dan die andere avonden doen? Dinsdag en woensdag en de weekeinden thuis?" Ze lachte. „Wat deed je vroeger gedurende die avonden?" „Toen kende ik jou nog niet!" (Wordt vervolgd). ATLETIEK IN VLISSINGEN Goede prestaties van Delta-Sport juniores Zaterdagmiddag organiseerde de Vlissingse A.V. „Zeeland Sport" re gionale baanwedstrijden, aarbij de Delta Sport juniores opnieuw een dominerende rol speelden. Na bijna twee maanden harde veldtraining gaan de prestaties nu ook kwalita tief een stijgende lijn tonen. Bij de B-meisjes kwam Jopie Stoutjesdijk op de winderige baan tot een snelle tijd van 10.6 sec. op de 80 m. Zij werd op dit nummer eer ste, en eindigde bij het verspringen 2e met een sprong van 4.85 m. In dezelfde klasse behaalde Janny Schot twee overwinningen op de technische nummers kogelstoten en discuswerpen. Bij het kogelstoten benaderde zij haar eigen Zeeuwse reecord met 11.81% tot op een vier tal centimeters. De discus wierp zij 24.80 m. Bij de C- en D-meisjes behaalde Anjo Rentzing twee overwinningen. Bij het verspringen kwam zij tot een mooie afstand van 4.48 m„ waarbij Jopie Verwest 2e werd met 4.40m. en Jenneke Mouthaan 3e met 4 m. precies. Ook de 60 m. was een complete „Delta-Sporf'-aangelegenheid. Hier won Anjo in 8.7 sec.-Jopie Verwest werd opnieuw 2e, in dezelfde tijd en de 3e prijs ging naar Ciska Mays in 8.9 sec. Bij het nummer estafette 4 X 60 m. kwamen alleen twee D.S.-ploe gen uit. De oudste ploeg leek aan vankelijk op een onbedreigde over winning af te gaan, totdat een der meisjes het wisselstokje liet vallen. Slechts een uiterste krachtsinspan ning van Jopie Stoutjesdijk kon de zege nog veilig stellen, waarbij het tijdsverschil der beide ploegen slechts 0.1 sec. bedroeg. De tijden waren 36.2 en 36.3 sec. Bij de A-jongens won Henk Hage het hoogspringen met 1.65 m. Hij Promotiewedstrijd Venlo-Zierikzee voorlopige uitslag 4-5 Zaterdagmiddag speelde de Zie- rikzeesche Schaakvereniging haar laatste promotiewedstrijd voor klas se 2 D van de K.N.S.B. te Venlo. Een definitieve beslissing is nog niet gevallen daar de partij tussen de he ren F. Müller en C. Nolet afgebro ken werd en arbitrage nodig zal zijn. De voorlopige uitslag is nu 4-5 in het voordeel van Zierikzee. Een re mise-verklaring zou al voldoende zijn om Zierikzee te doen promove ren. De overige persoonlijke resul taten zijn: J. v. Voorst-J. J. v. d. Ende %-%; H. v. Spijk-irè J. J. Elzerman 0-1; Th. v. Spijk-dr. J. J. Westendorp Boerma %-%; H. Borghouts-M. J. Enzlin 0-1; C. J. Beuse-A. J. Hen- drikse 1-0; P. v. d. Eeden-A. J. Scheele 1-0; F. Müller-C. Nolet af gebroken; H. Dommeck-M. M. de Raat %-%; J. Barten-R. Huneman 0-1; G. Claus-H. E. S. Sinck Vz-Vz. STAD EN PROVINCIE ZONNEMAIRE Val met bromfiets Op de Zonnemairse dijk alhier kwam mej. J. V. te Zierikzee ernstig ten val met haar bromfiets. Zij werd met een hersenschudding opgeno men in hét Zweedse Rode Kruis- ziekenhuis. TILBURG. Hare Koninkijle Hoog heid Prinss Irene is donderdagavond in de stadsschouwburg te Tilburg een joyeuse ontvangst bereid toen zij daar aankwam om samen met de deelnemers aan het festival voor de werkende jeugd, de voorstelling van „Midzomernachtsdroom" door de Ne derlandse komedie bij te wonen. een Singer heeft u reeds vanaf f 252,- de machine met voorzien van alle mogelijkheden I Alleen Singer-naaimachines bij ZIERIKZEE DAM 12 TELEF. 01110-2750

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1962 | | pagina 5