Heineken H. Koevoets met beschuit! Lekker ontbeten Geheel protestants Zierikzee heeft één ding gemeen Zij stemmen allen oplijs Dromen in de zon? Heineken er bij! Maakt het dromen zoeter, de zon zonniger. Trouwens: altijd en overal is Heineken welkom. Een dagje naar de hei? Een glas Heineken doet de picknick smaken. Een praat-avondje in de tuin? Heineken voedt de conversatie. Onverwach te kennismaking? Heineken helpt het ijs te breken. Drink heerlijk, helder Heineken - de favoriete drank van fijnproevers. Heineken... het nobelste bier van de grootste brouwer! Gemeenteraadsverkiezing S Zierikzee S Histor knapt 't op •v Ruimtebesparend is dit Dubbel-Divanbed van uitstekende en niet te dure kwaliteit. Op de 2 extra versterkte spiralen geven wij 15 jaar garantie BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBSCIBKB De belangen van arbeiders, ambtenaren en middenstanders worden gediend door de mannen van Stemt daarom op deze lijst J. G. L. Simmers B. Leijdekker J. J. M. Koevoets B. J. L. Willems J. F. den Dekker In 't voorjaarmooimakenHistor! Mat Histor weet U zeker dat 't opknapt en hoe! Rijke Histor-kleuren. Verf van topkwaliteit. Blijft jaren mooi! Advies en kleurstalen krijgt U gratis van ons! GEZAMELIJKE DEALERS VAN SCHOUWEN-DUIVELAND - r-ï -V'"'vC' Daar tramt en rent een stukje nederland voorbij. Hoe? Blij! Geen wonder: beschuiten! Die maken het ontbijt, lunch en avondmaal Jt rond en zijn gezond. Beschuiten! Zo nederlands lekker, zo fijn dat ze er zijn, waarempel onmisbaar. Beschuiten? Je kunt er niet buiten!

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1962 | | pagina 11