SUNIL Geringe belangstelling voor vergadering afd. Veilig Verkeer d e u r I o o (VSRSlooRRokers blanke witte landen Breuk in Franse kabinet &S0&G- J uar ieder dagelijks mee le maken lieeft Schooljeugd in Zierikzee nog geen „heer in het verkeer" Van hel vaderlandse erf 7.1E1UKZEF., 17-5. Het is teleurstellend dat geen grotere opkomst gebruikelijk is bij onze ledenvergadering, want met een Vereniging voor Veilig Verkeer is het toch wel enigszins anders gesteld dan inet vele andere verenigingen. Met veilig verkeer heeft immers ieder dage lijks te maken. Vooral de geringe belangstelling van de zijde van het onderwijzend personeel wordt door ons als een grote leemte beschouwd want we horen op onze vergaderingen graag de problemen die liggen hij het jeugdonderwijs. We hebben een prachtige instruetie-verkeers- tafel, waarvan buiten onze eigen cursussen te weinig gebruik wordt gemaakt. Aldus sprak woensdag de heer L. Broekema tot de slechts tien belang stellenden voor de in de koffiekamer van het „Huis van Nassau" gehou den algemene ledenvergadering van de afdeling Zierikzee van het Ver bond voor Veilig Verkeer. In zijn openingswoord sprak de voorzitter verder een woord van dank voor de grote medewerking die de afdeling ontvangt van de gemeente Zierikzee. De heer Broekema constateerde een groeiende belangstelling voor het werk van het Verbond en zei dat de afdeling met genoegen medewer king heeft verleend bij de totstand koming van nieuwe afdelingen van het Verbond in Bruinisse en de ge meente Duiveland. ingezonden mededeling ELEGANT kleding is niet duur TWEEDE KAMER Autobanden worden goedkoper DEN HAAG, 16-5. De omzetbelas ting op banden voor personenauto's is door de Tweede Kamer uit het 18-percents-tarief gehaald. Bij de behandeling van een wijziging van de wet op de omzetbelasting in de Tweede Kamer, werd dit ontwerp geamendeerd door de liberale afge vaardigde van Leeuwen. Dit amen dement vond brede steun en werd zonder hoofdelijke stemming aan vaard. Indien de Eerste Kamer dit wetsontwerp ook aanvaardt dan zul len banden voor personenauto's goedkoper kunnen worden, omdat zij dan onder het gewone tarief van de omzetbelasting gaan vallen. Amsterdam in zijn nopjes met koninklijk feest AMSTERDAM, 16-5. Burgemeester mr. G. van Hall heeft tijdens de ver gadering van de Amsterdamse ge meenteraad zijn voldoening uitge sproken over de wijze waarop het zilveren huwelijksfeest van het ko ninklijk paar in Amsterdam is ge vierd. Mr. van Hall gaf uiting aan zijn dankbaarheid jegens alle medewer kenden-die zo veel werk hebben ver zet om het feest te doen slagen. „Het is plezierig dat de dankbaarheid van de raad kan worden overgebracht aan allen die het feest tot een eve nement, de hoofdstad waardig, heb ben gemaakt", aldus mr. van Hall in zijn antwoord tot mr. Th. C. M. A. Elsenburg (KVP) die bij de voor dracht f 10.000 beschikbaar te stel len voor het bloemencorso Aalsmeer op 8 september in de hoofdstad, een complimenteuze opmerking maakte over de bloemenversieringen tijdens het koninklijk bezoek. „Deze repre sentatie was de hoofdstad zeer waar dig. Ik hoop dat ook in de toekomst iedere mogelijkheid aangegrepen zal worden om het aanzien van de stad te verhogen", aldus de heer Elsen burg. De misdadigheid in Nederland DEN HAAG, 16-5. Blijkens de thans verschenen criminele statistiek 1959, samengesteld door het Centraal Bureau voor de Statistiek, werden in 1959 34176 (voorgaande jaar 35067) veroordelingen wegens misdrijven onherroepelijk, terwijl 19.618 (voor gaande jaar 18.621) gevallen van misdrijf werden geseponeerd. Per 100.000 inwoners betekent dit 474 veroordelingen en sepots (voorgaan de jaar 480). Van de wegens misdrijven, ver meld in het wetboek van strafrecht, veroordeelden was 46,8 pet. (voor gaande jaar 48.1 pet.) recidivist. Overigens was de mineur-strek king van het openingswoord van de voorzitter, in verband met de gedra gingen van de schooljeugd in het verkeer, nog niet ten einde. De heer Broekema meende n.l. dat de schooljeugd, die terdege op de hoogte kan zijn van de verkeersbe- palingen, weinig doet voor het „heer zijn in het verkeer". Zo is vanaf de Grachtweg éénrichtingsverkeer in gesteld naar de nieuwe u.i.o.-scholen maar dagelijks kan men de school jeugd het verbodsbord zien passeren op fiets en brommer. De jeugd van het Lyceum blijft in veel gevallen zonder acht te slaan op de signalen in lange rijen de straat bewandelen. Vooral in de morgenpauze lijkt het of de Poststraat voor hen is afge huurd. In Zierikzee is geen voor rang verlenen aan rechtdoorgaand verkeer een dagelijks beeld. De heer Broekema stelde vast dat de afdeling slechts kan blijven wer ken aan de opvoeding van jongeren, maar ook van oudere mensen. In dit verband hoopte de voorzitter dat steeds meer weggebruikers de weg en tijd zullen vinden aan de door de afdeling georganiseerde verkeers- lessen deel te nemen. Ingezonden mededeling ELEGANT kleding is mooier Nieuw-Guinea oil tie Partij van ile Arbeid AMSTERDAM, 16-5. Het partijbe- stuur van de Partij van de Arbeid deelt mede dat de petitionnements actie van de partij, nadat vorige week aan de minister-president een half miljoen handtekeningen zijn aangeboden, wordt voortgezet. Het partijbestuur heeft opnieuw de ont wikkeling rondom Nieuw-Guinea be sproken en „met grote verontrusting vastgesteld, dat een vreedzame op lossing van dit conflict steeds ver der buiten het bereik der mogelijk heden dreigt te komen. Hoewel er begrip bestaat voor de grote moeilijkheden van het politie apparaat, zou een strengere straf maat naar onze mening op zijn plaats zijn, aldus de voorzitter, die hoewel de afdeling in deze zaak uiteraard niet competent is, meende te mogen vaststellen dat in vele ge vallen gegeven waarschuwingen aan de jeugd niet meer het juiste effect opleveren. Het verkeerslokaal De heer Broekema 'deelde voorts mee, dat er plannen bestaan om bin nenkort te beginnen met de oplei ding van verkeersbrigadiertjes, hoe wel dit op vele moeilijkheden stuit. Tevens worden besprekingen ge voerd over invoering van zeebrapa- den op daartoe nodig geachte plaat sen. Uit het jaarverslag van de secre taris. de heer P. A. Boot, bleek o.a. dat het ledental per 31 december 1961 332 bedroeg. In het jaarver slag sprak de secretaris zijn veront rusting uit over het toenemend aan- tal verkeersongevallen op Schou- wen-Duiveland, waaronder enige met dodelijke afloop. Aan de school- verkeersexamens in 1961 werd door 166 leerlingen van de vier lagere scholen deelgenomen. Er slaagden 145 candidaten, waarvan 65 met lof. Tevens werd in het verslagjaar begonnen met de inrichting van een verkeerslokaal in de oude u.l.o.- school aan het Kerkplein. Dit lokaal waarvoor de leerlingen van de tech nische school verkeersborden heb ben vervaardigd, zal binnenkort met enige plechtigheid worden openge steld. Hot verslag van de penningmees ter, de heer C. W. Verton, toonde een batig saldo aan van f 74,21. De rekening werd na gehouden controle door de heren J. W. Roskam en A. I. Fluijt, goedgekeurd. Bij de bestuursverkiezing werden de periodiek aftredende heren P. A. Boot en C. W. Verton bij acclamatie herkozen. Ingezonden mededeling ELEGANT kleding is beter I De Franse president, generaal de Gaulle, heeft dinsdagmiddag een persconferentie gehouden, waarop hij o.m. zei, dat het scheppen van een moderne atoommacht een van de belangrijkste punten in de Franse buitenlandse politiek is. De 80e Damesbeurs van de Da meskroniek zal worden gehouden van 28 september tot en met 9 ok tober 1962 in de Houtrusthallen in Den Haag. Jackie milk shake In Amerika tracht men de be volking op allerlei wijzen te overtuigen van het nut van regelmatig drinken van melk. Dit deed een Amerikaanse boer de vqlgende suggestie uit de pen vloeien. Zou mevrouw Kennedy in deze niet het voor beeld kunnen geven? Wat be treft de kleding speelt zij nu reeds een toonaangevende rol bij de Amerikaanse vrouw. Waarom zou zij ook niet rich- tingaangevend kunnen zijn bij de samenstelling van het me nu? Wanneer de melkindustrie een „Jackie milk shake" en een Caroline cream" zouden creëren, zouden de koeien ze ker alles in het werk moeten stellen om aan de vraag naar melk te voldoen. Problemen rond broodbezorging en Alarm over woningnood ZlEltlKZEE Afücliriii van Niilsitililiotlii'i'k Ter verdere verankering van de uier sluitcaissons die hel zuidelijke Greve- lingengat blokkerden, werd een Thompsonkraan ingezet, die met zijn mach tige grijparm gretig woelde in de met schepen aangevoerde basaltbrokken, die tegen de flanken van de caissons werden neergeworpen. SPORT ATLETIEK Atletiekontmoeting Zeelaiirl-West Brabant Zondagmiddag vindt te Vlissingen weer de jaarlijkse atletiekontmoe ting tussen de seniorenploegen van Zeeland en West-Brabant plaats. In deze ploeg zijn vier leden van de Zierikzeese A.V. „Delta Sport" ge kozen. In de damesploeg komt Es ther Schot uit op het nummer dis cuswerpen, Nel Visser op de 100 m. en Jopie Stoutjesdijk bij het vèr- springen. Bij de heren komt Henk Hage uit bij het hoogspringen. Vooral gezien het feit dat de Zeeuwse damesploeg enkele aan zienlijke verliezen geleden heeft zal het zeer moeilijk zijn de sterke Bra banders van de zege af te houden. In het verslag van de atletiekwed strijden van zaterdag jl. te Vlissin gen werd voor Hans Klompe op de 100 m. abusievelijk de tijd 12 sec. vermeld. Hij liep een aanzienlijk be tere tijd, nl. 11.7 sec. KORFBAL S.D.K.B. WIK I-Zeemeeuwen I 3-2 Bij deze eerste thuiswedstrijd van het 1ste twaalftal van Kerkwerve bleek duidelijk dat dit niet de ploeg meer is van het vorige seizoen. Hoe wel het ongeveer dezelfde spelers zijn is de kwaliteit van het spel zichtbaar minder geworden. Het komt ons voor dat de WIK-spelers hun taak wat te gemakkelijk opne men en te weinig spirit hebben. Zeemeeuwen startte met de ster ke wind mee en de WIK-verdediging moest al direct alle zeilen bijzetten om de aanvallen onschadelijk te ma ken. Van Dongen gaf met een mooi afstandsschot Zeemeeuwen de lei ding. Na een strafworp te hebben gemist profiteerde Zeemeeuwen van een misverstand in de verdediging. De rust ging dan ook in met de stand 2-0. Na de thee kwam er iets van de oude geest over de WIK-ploeg en Zeemeeuwen werd geheel in de ver dediging gedrukt. Mogelijk was dit ook een gevolg van de vakwisseling. Doelpunten bleven evenwel uit: dit is bij de Kerkwervenaren nog altijd een zwak punt. De Zeemeeuwenver dediging hield stand tot een kwar tier voor het einde, doch uiteinde lijk had J. Kort succes met een door loopbal (1-2). Mej. Gr. van IJsseldijk zorgde even. later voor de gelijkma ker (2-2), zodat de laatste minuten in hoogspanning verliepen. In een van de laatste minuten doelpuntte mej. M. Berrevoets met een mooi af standsschot. In de stand kwam geen wijziging meer en dit betekende dus de eerste overwinning voor het eer ste twaalftal van WIK. Onmiddellijk na afloop tekende Zeemeeuwen protest aan, nl. voor het feit dat voor de rust 41 minuten i.p.v. 45 minuten zou zijn gespeeld. In de resterende 4 min. zou door Zeemeeuwen een doelpunt zijn ge maakt. De enige mogelijkheid is dat deze vermeende 4 min. nog zullen moeten worden overgespeeld. De protestcommissie van de SDKB zal hierover moeten beslissen. Afdeling Zeeland Wijzigingen zaterdag 19 mei: Ingelast: junioren groep B VII: Dreischor B I-Bruse Boys B I (2.45 uur, zelf voor sch.r. zorgen). Groep B III: Zierikzee B III-Zon- nemaire B I (1.30 uur, scheidsr. J. v. d. Linde). Reeds tien jaar wordt er gedok terd aan het wetsontwerp met be trekking tot de broodbezorging. Reeds vele malen werden in de Tweede Kamer de degens hierover gekruist en nu is het weer zover ge komen. Het wetsontwerp wenste handhaving van de bestaande rege ling, waarbij ons vers kadetje niet eerder dan om tien uur in de mor gen bezorgd mag worden. Toch bleek er een sterke stroming in de Twee de Kamer te zijn om het brood iets vroeger op de dag te presenteren en wel om half tien. Iedereen zal het er mee eens zijn, dat dit voor het ont bijt u?einig uitmaakt, aangezien de meesten van ons eerder ontbijten en het verse brood om half tien beslist te laat op tafel komt Terwijl nog niet lang geleden in verschillende bakkerijkringen meer weerstanden bestonden tegen vroe ge bezorging, die vaak nachtarbeid in de bakkerijen betekent, hebben moderne produktiemethoden, ge paard met een toenemend verlangen naar een vrije zaterdag, de situatie grondig veranderd. De jongste actie van de Ned. Ver. iwn Werkgevers in het Bakkersbedrijf is, dat deze bakkers gehoor willen geven aan een imrig verlangen van de huisvrou wen, die vroeg vers brood in huis willen hebben. De gedachten in vakkringen gaan de laatste tijd uit naar aflevering nan het verse brood omstreeks half negen. Wat de zaterdag betreft wordt aan acht uur gedacht, opdat de bak kersgezellen hierdoor vroeg klaar kunnen zijn met de bezorging en op die manier ook nog iets hebben aan een gedeeltelijk vrije zaterdag. De Kamer was zeer verdeeld over dit punt. Van liberale zijde werd zelfs voorgesteld nog eensQadvies te laten uitbrengen door het „bakkerij schap", hetgeen opnieuw een kwes tie van jaren zou betekenen, waar mee het probleem van het verse kadetje op de lange baan geschoven zou worden. Staatssecretaris Rool- vink voelde hier blijkbaar wel wat voor. De strijd is echter nog niet ge streden en een beslissing in deze zal toch eenmaal moeten worden geno men. ALARM OVER DE WONINGNOOD. Meer dan honderd van de duizend Nederlandse gemeenten lijden onder een extra zware woningnood. De burgemeesters zijn er slecht over te Ingezonden mededeling ELEGANT kleding volmaakte pasvorm I Zomeravondcompetitie Zierikzeeveteranen - Herverkave ling 4-3; P.Z.E.M.-Zeelandia 1-1. Heden (donderdag)avond wordt gespeeld: Drukkerij L. O.-Neptu- nus en Zierikzee veteranen-Rijks wa terstaat (kwart over 7). SCHAKEN Massa-schaakkamp te Gent Van de zijde van de Zeeuwse Schaakbond deelt men ons mede, dat op 26 mei a.s. te Gent (België) een massa-schaakkamp zal worden gehouden aan vijftig horden. Ter zake is ook een uitnodiging ver stuurd aan de Zierikzeesche Schaak vereniging, maar het ziet er - gezien de verre reis - niet naar uit, dat spelers van hier naar de schakende zuiderburen zullen reizen. spreken, dat de rijksoverheid hen itt het moeras heeft laten zitten. Onder het motto „dubbele woningnood" roepen zij de Nederlandse bevolking en de regering toe: „Onze welvaart wordt geremd, doordat wij onbillijk met woningbouwvergunningen zijn bedeeld". Het is voor het eerst in de na-oor- logse geschiedenis van de haast per manent lijkende woningellende, dat zoveel gemeentebesturen gemeen schappelijk de alarmklok over de huisvestingssituatie' luiden. Hoewel ditmaal niet het politieke woning- beleid het uitgangspunt vormt, maar de ongelijke verdeling van toewij- zingen, betekent dit massa-beroep op de overheid toch een scherpe kri tiek op het 17-jarige falen in de op gave om de woningmisère te over winnen. Van de gemeenten die van hun bezorgdheid getuigden, hebben er tachtig een inwonertal van minder dan 20.000 en ruim twintig gemeen ten hebben er meer dan dit aantal. Tol de misdeelden behoren niet min der dan acht van de veertien steden in ons land met een inwonertal van meer dan 100.000, waaronder de on tevreden steden Rotterdam, Utrecht, Eindhoven, Nijmegen en Enschedé. Al deze slecht bedeelde dorpen en steden voelen zich in hun bestaan bedreigd en wel als plaats van ves tiging en als centrum van werkge legenheid. Zij zouden een belangrijk hoger welvaartspeil hebben kunnen bereikenals er woningen waren! Het woningtekort in deze honderd gemeenten is echter dubbel zo groot als in de 900 andere gemeenten van Nederland! Er moet op korte termijn iets aan worden gedaan dat staat wel vast. Er zullen extra toewijzin gen voor deze gemeenten moeten komen, willen zij op een redelijke termijn de achterstand kunnen inha len. Algemene vergadering Z.L.M. Op zaterdag 26 mei zal in „De Prins van Oranje" te Goes de alge mene vergadering van de Zeeuwse Landbouw Maatschappij worden ge houden. DEN HAAG. Dinsdagmiddag is op vijftien mijl ten zuidoosten van Hel goland een straaljager in zee ge stort. Het staat nog niet vast welke nationaliteit deze straaljager heeft. Van het vliegveld Valkenburg is een Grumman S 2 FL-Tracker op gestegen om te gaan zoeken. Nadere gegevens ontbreken nog. STIPHOUT. Op de Gerwenseweg onder Stiphout (N.Br.) is de 21-ja- rige J. Paagman uit Helmond met zijn motor tegen een stilstaande vrachtwagen gereden. Hij werd daar zo zwaar bij gewond, dat hij in een ziekenhuis te Helmond is overleden. Ingezonden mededeling ELEGANT KLEDING Havenpieln 11 Zierikzee. De Franse minister van voorlich ting, Peyrefitte heeft woensdag na afloop van een vergadering van het Franse kabinet meegedeeld, dat de regering twee generaals uit actieve dienst heeft.verwijderd, als discipli naire maatregel in verband met ac tiviteiten van de O.A.S. Na een dienstvervulling van 30 jaar heeft de heer J. Viergever op een donderdagaiyond gehouden vergade ring van de Commissie voor de Nutsbibliotheek, afscheid genomen in verband met zijn gevorderde leef tijd. Als opvolger van de heer Th. Vermunt was de heer Viergever ge durende genoemde periode een zeer gewaardeerde hulp bij het uitlenen en vooral de verzorging van de boe ken der bibliotheek, die zich in een steeds groter lezerspubliek mag ver heugen. Namens de Bibliotheekcom missie sprak de voorzitter de heer T. Broere de scheidende funktionaris toe, hem dankend voor het vele werk gedurende tientallen jaren aan de bibliotheek besteed. Als blijk van waardering bood spr. een enveloppe met inhoud aan. Ook de voorzitter van het Nulsdepartement dr. J. C. Röhner dankte de heer Viergever voor het vele en belangrijke werk ten behoeve van de Nutsbibliotheek verricht. mijn in Grimberg in Weddinghofen bij Kamen (Noordrijn-Westfalen), zijn woensdag 3 mijnwerkers door vallend gesteente gedood. Een vierde is ernstig gewond naar het zieken huis gebracht. Ingezonden mededeling Examen en Optreden Beheerst denken, werken en spreken Mijnhardt's Zenuwtabletten M. VAN IMMERZEEL f ZONNEMAIRE, 16-5. Na te Zie rikzee op straat onwel te zijn ge worden, is in de leeftijd van 60 jaar overleden de heer M. van Immerzeel gepensioneerd hoofd der o.l. school te Dreischor. Met de heer van Im merzeel is een markante persoon lijkheid heengegaan. De heer van Immerzeel was af komstig van Nieuwerkerk aan de IJssel, maar groeide op in Melis sant. Hij diende het onderwijs te Stellendam, Dirksland, Bruinisse en tenslotte Dreischor. Zijn grote be kendheid verkreeg de heer van Im merzeel door zijn stukjes en schet sjes in dialekt, die met grote regel maat uit zijn pen vloeiden. Zo schreef hij o.m. schetsjes en hoor spelen voor de V.A.R.A. en gaven bijdragen in de „Flakkeese Nieuws bode" hem grote bekendheid. De dichtende meester van Immerzeel won in 1949 met zijn gedicht de lan delijke prijsvraag om een feestlied bij gelegenheid van het 100-jarig bestaan van Zierikzee. Vooral ook in zijn Bruse tijd was de heer van Immerzeel aktief en zijn rijk ge schakeerde activiteiten stempelden hem tot een typisch gemeenschaps mens. wiens leven - te vroeg naar menselijke berekening - is geëin digd. De teï"aardebestelling van het stoffelijk overschot van de heer van Immerzeel zal plaats hebben te Zonnemaire op zaterdag 19 mei a.s. Ingezonden mededeling Prins en prinses naar Stockholm DEN HAAG, 17-5. Prins Bernhard is vanmorgen van Soesterberg voor enkele dagen naar Stockholm ver trokken, teneinde de ditmaal aldaar te houder, jaarlijke „Bilderberg-con- ferentie" bij te wonen. Prinses Beatrix, die eveneens aan deze conferentie zal deelnemen ver gezelt haar vader. Vijf ministers treden af PARIJS, 16-5. Vijf ministers in het Franse kabinet, die lid zijn van de (Katholieke) republikeinse volks beweging hebben woensdagochtend hun ontslag aangeboden. Zij zijn het niet eens met de denkbeelden van president de Gaulle over de politieke eenwording van Europa, zoals die dinsdag op zijn persconferentie uiteenzette. Onder hen bevinden zich twee belangrijke leiders van deze partij, de vroegere premier Pierre Pflimlin en Maurice Schumann, Het is niet direct duidelijk wat de gevolgen van dit aftreden voor het gehele kabinet zullen zijn. De regering blijft in functie tenzij het kabinet eigener beweging ontslag neemt, of tenzij de nationale verga dering met absolute meerderheid tot een motie van afkeuring besluit. N.C.V.B. HIELD BONDSDAG TE UTRECHT Bejaarden, invaliden, wezen en weduwen zijn er het slechtst aan toe UTRECHT, 16-5. Toenemende wel vaart betekent toenemende verant woordelijkheid. Het feit, dat be jaarden, invaliden, wezen en wedu wen in ons land er het slechts aan toe zijn, is een uiterst bedenkelijke zaak. Het is een onmiskenbare aan wijzing, dat de bruikbaarheid voor het produktieproccs maatgevend is voor de mate van behandeling, die hier iemand ten deel valt. Dit zei dr. J. Bloemhof tijdens de in Utrecht gehouden bpndsdag van de Nederlandse Christen Vrouwen bond. Dr. Bloemhof hield een inlei ding onder het motto „Welvaart en Welzijn". Hij pleitte niet voor een uitgebreid soort Sinterklaas-feest waarbij goe de gaven als in milde regen op de gemeenschap neerdalen, maar hij vindt het een schrille dissonant te moeten constateren, dat er grote groepen van ons volk leven in kom mervolle omstandigheden. Als voor beeld noemde dr. Bloemhof de 100 duizend invaliden, die moeten pro beren van een maximale toelage van f 39 per week, rond te komen. Gebrek aan sociaal clan Wij zullen onze stem hiertegen moeten verheffen. Het lijkt wel of de huidige christenheid iets van zijn sociaal élan heeft verloren, het is niet meer sociaal bewogen. Het ge vaar dreigt, dat de welvaart ons lui en sloom maakt en zonder wezen lijke aandacht voor de medemens, zo zei hij. Het moet ons benauwen, zo ver volgde hij, dat. terwijl wij een nog steeds toenemende welvaart kennen, twee-derde van de wereld tot de achtergebleven gebieden behoort. Het moet ons ook benauwen wan neer wij horen, dat er van de 50 mil joen mensen, die er jaarlijks ster ven, er 35 miljoen overlijden ten ge volge van de honger, zo zei hij. In haar openingswoord, deelde mevr. S. H. Engelkes-Wijngaarden. presidente van de Christen Vrou wenbond mede. dat de N.C.V.B. op dit ogenblik 708 afdelingen telt, die tezamen 90.000 leden omvatten. Ingezonden mededeling êfoo SUWlOltë' O o NEDERLANDS MEEST GEBRUIKTE WASMIDDEL

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1962 | | pagina 2